Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Καλυψη ζημιων απο ασφαλιστικη

  1. #1

    Καλυψη ζημιων απο ασφαλιστικη

    Μετα απο ενα χαζο τρακαρισμα αμαξιου με μηχανη,η οδηγος ριχνει το αμαξι της πανω στην παρκαρισμενη μηχανη μου και η δικια μου στη διπλανη μου και η διπλανη μου σε παρκαρισμενο αμαξι.Απο ζημιες μονο το δικο μου τιμονι εχει στραβωσει λιγο.Θελω να μαθω αν και κατι γρατζουνιτσες που δημιουργηθηκαν στα πλαστικα καλυπτονται απο την ασφαλιστικη ή οχι.Ή επισης με μικρογρατζουνιες στις εξατμισεις και στα καγκελα τι γινεται;Δεν ειναι ενοχλητικες αλλα ειναι υπαρκτες,οποτε να ξερω τι σταση να κρατησω με τον πραγματογνωμονα.Ειναι tdm 2004.

  2. #2
    Τροχαια ηρθε να κανει καταγραφη του γεγονοτος???ελπιζω ναι...αν ναι λοιπον στην προηγουμενη ερωτηση πας την μηχανη στο συνεργειο σου και καλεις τον πραγματογνωμονα της ασφαλιστικης που πληρωνει να δουνε την ζημια...απο εκει και περα ειναι ποιος ειναι πιο τσακαλι...ο μηχανικος σου η ο πραγματογνωμονας...


  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της transalpblack
    Εγγραφή
    21/04/2009
    Μηνύματα
    334
    κατσαβιδακια... ασχετο αλλα...

    τρομερη φωτογραφια!!!!!!!!!!
    Όποιος πουκάμισο φορεί που έχει της νύχτας χρώμα ή έχει πόνο στην καρδιά ή άνθρωπο στο χώμα...

    Όταν πεθάνω, θέλω να με θάψουν οι φίλοι μου. Δεν θα είναι η πρώτη φορά άλλωστε...

  4. #4
    Επειδη τελικα παραδεχτηκε οτι αυτη εφταιγε για το ολο ατυχημα,ακυρωσαμε την τροχαια (ειχε αργησει και 45') και εκανε δηλωση ατυχηματος.Μου ειπε ο ασφαλιστης της να περιμενω τηλεφωνο απ τον πραγματογνωμονα τους.Δε θελω να την κανω καινουρια,αλλα αμα μπορω να αλλαξω-επισκευασω κι αλλα πραγματα που επαθαν μικροζημιες γιατι να δειξω φιλοτιμω;

    Αμα καλυψουν βαφη των πλαστικων γινεται να το κανω αλλο χρωμα;

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2010, 20:59
  2. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 27/10/2008, 02:04
  3. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2008, 17:30
  4. Ασφαλιστικη καλυψη
    από kakofonixx στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2007, 09:25
  5. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2005, 19:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF