Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 62

Θέμα: χαρχαρλει vs nexus

  1. #1

    χαρχαρλει vs nexus

    ο κοσμος ειναι μαλακας...
    ειμαι το πρωι με τον γιο μου με το νεξους στην αθηνων κορινθου στο ρευμα προς αθηνα . καποια στιγμη φτανω στο φαναρι στο δαφνι που ειναι κοκκινο και σταματω διπλα σε ενα χαρλει τερατοδης με βαλιτσες κρεβατοκαμαρα μπανιερα μπιντε κλπ. αναβη το φαναρι πρασινο και ανοιγω το γκαζι και ξεκινω. εχω κανει καποια μετρα και λογο του οτι το επομενο ειναι κοκκινο κληνω το γκαζι και αφηνω το νεξους να κηληση μεχρη να δω απο μακρια να αναβη το επομενο πρασινο να ξαναεπιταχηνω.
    ξαφνικα περναει απο κοντα μου η χαρλει βροντοντας και αστραφτοντας νομιζα οτι γινωταν ο τριτος παγκοζμιος και μας βομβαρδιζαν. στο επομενο φαναρι που μας πιανη κοκκινο ο χαρλεας μαρσαρη και με κοιταει επιμονα. ακουω την φωνη του γιου μου μεσα απο το κρανος. ρε μπαμπα αυτος ειναι σοβαρος θελει να τα πατε κοντρα με την φακλανα του? γελαω και δεν απαντω.το φαναρι αναβη πρασινο και η ομοβροντια της χαρλει ξεσικονη τον κοσμο απο το ζορι να ..... φτασι το αθοριβο νεξους που ειναι 3 μηκη μηχανης μπροστα:rotflmao:
    το παθημα δεν του γινετε μαθημα και μεχρη να φτασουμε στο ποταμι εχει κεραστη αμετριτους καφεδες και τσαγακια. ο γιαννης κοντεβη να μου πεση κατω απο τα γελια.
    δεξια κατω απο την γεφυρα της καβαλας και αριστερα αμεσως με το που αναβη το φαναρι.
    το νεξους εχει στριψη και εχει κατεβη απο την γεφυρα και περιμενη τα ριμουλκα να στριψουν την χαρλει.
    ερχετε με χιλιομετρα.... το γκαζι στο στοπ λιγο πριν με φτασει και η χαρχαρλει αρχιζη να γινετε ολλο και μικροτερι φιγουρα σους καθρεπτες του νεχους απο την στιγμη που το νεχους γυρναει το μοτερ του στον κοφτη.....
    και εδωσε 3-4 φωρες περισοτερα λευτα να παρει χαρλει? γιατι ? δεν του ειπε κανεις οτι η καλυτερη θεσει για τα χαρλει ειναι να τα εχεις στο σταντ:rotflmao:

  2. #2
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    Ειναι αλήθεια τους πέτυχα και εγώ....

    Την ολη αλήθεια ομως δεν την ειπε ο φιλος συμφ(λ)ορητης.

    Στο τέλος της διαδρομής τον περίμενε για αναμνηστικές foto.

    αριστερα διακρινουμε τον χαρλεα (πω πω βλέμα) και δεξια τον αξιο κατοχο του nexus

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20041027nexus1.jpg 
Προβολές:	729 
Μέγεθος:	31,0 KB 
ID:	16590

  3. #3
    Μπορω να καταλαβω οτι καποιος παιρνει χαρλει για να ειναι κουλαριστος,να το παιξει γκομενος,επειδη ειναι φιλοαμερικανος.............αλλα να παρει χαρλευ για να το παιξει γρηγορος?!?!?!?!?!?!?

    Ρε αντε στην μαμακα σου,μαλλον στο μπαμπακα σου που σου εδωσε τα μυρια ρε μπουλη!
    Και ασε τις μηχανες δεν ειναι για σενα,παρε κανα ΤΤ καλυτερα...φλωρε!!!

  4. #4
    2 strokes for ever!!! Το avatar του/της rd350lc
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    49
    mal..... uparxoun poloi......alla gia allh mia fora den nomizo oti ftaiei to mhxanaki.....ama einai etsi na arxisoume na leme kai gia ta ducati,bmw, ktl. pou kai auta einai liga kai poloi apo mas den mporoume na ta apokthsoume.
    sto kato kato oloi se duo rodes einai.....

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fire
    Εγγραφή
    08/09/2004
    Μηνύματα
    138
    ειναι πολλοι τυποι με τετοια custom που την εχουν δει γρηγοροι...αυτο που μου την δινει περισσοτερο ειναι που σχεδον κανεις δεν βαζει κρανος αλλα κατι μαντηλες στο κεφαλι και καθονται μες στην μεση, αναμεσα στα αυτοκινητα για να μην τους περασει κανεις
    silver fazer '00 :smilea:

  6. #6
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fire
    ειναι πολλοι τυποι με τετοια custom που την εχουν δει γρηγοροι...αυτο που μου την δινει περισσοτερο ειναι που σχεδον κανεις δεν βαζει κρανος αλλα κατι μαντηλες στο κεφαλι και καθονται μες στην μεση, αναμεσα στα αυτοκινητα για να μην τους περασει κανεις

    φυσιολογικό το βρίσκω

    μόνο τότε μπορούν να είναι μπροστά από τις άλλες μηχανές

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #7
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Δεν κλέβουμε εκκλησίες.....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #8
    δεν μου ειχε ξανατυχη χαρλεας κοντρακιας. συνηθως εχουν την γνωση για το τι καβαλανε και κηνουντε λογικα. τωρα αυτος πως την ειδε?.... δεν καταλαβα μαλων του την ειπε η γκομενα που ειχε απο πισω και σκευτηκε να το πεξη γρηγορος.
    αυτο που μου εκανε εντιποση ειναι οτι 1200τοσα κηβηκα και δεν ξερω αν ηταν και μεγαλητερη ουτε να επιταχηνη αξιοπρεπως δεν μπορουσε? δηλαδη εκτως απο την ιδανικη θεση των χαρλει πισο απο την βιτρινα ακουμπισμενη στο σταντ τι στο καλο κανουν καλα και δηνουν τοσα εκατομυρια και της περνουν?
    θα μου πης οτι ο μοτοσικλετησμος ειναι τροπος ζωης...
    συμφωνο αλλα που ειναι η μοτοσηκλετα στην προκημενη περιπτοση?
    μην τα ισοπεδονουμε ολλα οτι εχει δυο τροχους δεν ειναι και μοτοσικλετα....
    και δεν ειμαι αντιχαρλεας. μου αρεσουν οπως γιαλιζουν να της βλεπω στην βιτρινα . αλλα μεχρη εκει.

  9. #9
    Τώρα ρε γιαγιά αρκούδα τι να περιμένεις...
    300 και βάλε κιλά σίδερο, αεροψυκτος κινητήρας 1300 κάτι κυβικά και βγάζει καμιά 50-55 άλογα...
    Η πλάκα είναι ότι οι Αμερικάνοι χαρχαλεάδες τρώνε χοντρό δούλεμα από Αμερικάνους που πήραν χαμπαρι τι τρέχει και τους την λένε χοντρά.
    Δες εδώ http://www.goingfaster.com/angst/
    Ο τύπος έχει ίσως το κορυφαίο αντι-χάρλει site.
    Ειναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα...

  10. #10
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Επειδή το πρώτο μου "μεγάλο" μηχανάκι, όπως έχω ήδη πει, ήταν custom(Yamaha Virago XV750).
    Επειδή δεν το πούλησα ποτέ, κι ας έπαιρνα νεώτερα και άλλου τύπου μοτοσυκλέτες.
    Επειδή, τώρα που είμαι στο εξωτερικό, την έφερα μαζί μου, και έχω τουλάχιστον μοτοσυκλέτα, αλλιώς θα πνιγόμουν από την έλλειψη αέρα και ελευθερίας.

    Για όλα τα παραπάνω,.... μπορώ να μιλήσω?

    Αν κάποτε μπορούσα, θα ήθελα να είχα πολλά μοτόρια.
    Αλλά θα ήθελα να είχα και MX, και on-off, και SS, και touring, αλλά και custom.

    Είμαι ερωτευμένος με την μοτοσυκλέτα γενικώς.
    Με όλη της την ιστορία, την ελευθερία, την αγνότητα των ανθρώπων της, και την ντομπροσύνη τους.
    Άσχετα με την κατηγορία που μπορεί ν'ανήκει μοτοσυκλέτα μας, δεν πρέπει να μας κατατάσει σε Α, Β ή Ω κατηγορίας μοτοσυκλετιστές.
    Γνώρισα κατόχους παπιών, που ήταν πολύ περισσότερο αλήτες -μηχανόβιοι-δικά μας παιδιά, από κάτι τυπάκια με πολύ μεγαλύτερου κυβισμού μοτόρια (ας μην πω μοντέλα, έστω στην τύχη, για να μην παρεξηγηθεί κανείς), που δεν ήθελα να λέμε ότι ανήκουμε στην ίδια κατηγορία μελών της κοινωνίας μας. Των μοτοσυκλετιστών. Ντρεπόμουν να λέω ότι είμαι μοτοσυκλέτιστής άν ήταν κι αυτός ,ο φιγουράκιας,ο άσχετος, ο μοδάκιας.

    Το ότι, τώρα, κυκλοφορώ με την "γριά" μου (XV750), με κάνει λιγότερο μοτοσυκλετιστή? Αν είχα κρατήσει κάποιο άλλο μηχανάκι που είχε περάσει απ'τα χέρια μου , ένα ss ας πούμε, θα με κάνατε περισσότερο παρέα?

    Το καστομάκι, το γουστάρω, και πείτε με ανώμαλο. Πάντα το γούσταρα.
    Και το ss το γουστάρω.
    Και το on-off.
    Ένα ΧΧ ζαχαρώνω τελευταία. Την γριά μου, θα την κρατήσω, όπως πάντα.
    Αν τύχει να με πετύχετε στον δρόμο να οδηγάω την γριά μου, φτύστε με, γιατί το μοτόρι μου, δεν αξίζει να είναι στον μοτοσυκλετιστικό κύκλο.
    Αν οδηγάω το ΧΧ, ή ότι άλλο μπορεί να έχω πάρει, ας συζητήσουμε για το πως κατεβαίνουν τ'άλογα του στον δρόμο, και για μπύρες!

    Απλά για την ιστορία.
    1.Τα harley τα ξεφτύλισαν κάτι τυπάκια που έπρεπε να έχουν μοτοσυκλέτα , λόγω μόδας και πρεστιζ, όπως επίσης,ως συνήθως, το αμερικανικό μάρκετιγκ και τ'αμερικανάκια.
    Κατά τ'άλλα, είναι μία εταιρία, με την δική της ιστορία.
    2.Όταν πήρα την γριά μου,στα ίδια περίπου λεφτά είχα βρεί ένα sportster κι ένα CBR400RR Gull Arm. Δεν πήρα το CBR γιατί ήθελα custom τότε, για την ιδέα.Δεν πήρα το sportster γιατί αν και κανονικά ήταν η ΙΔΕΑ, στην πραγματικότητα ήταν η η αηδία, γιατί στον βωμό της μόδας είχε θυσιαστεί όλη η Harley, και κάθε μαμόθρεφτο που ήθελε ν'αποδείξει ότι τελικά τα 17 χιλιάρικα που έδωσε ο πατέρας του στην νοσοκόμα για το "αγόρι" την ώρα που γεννήθηκε, δεν πήγαν άδικα, αγόραζε ένα Harley.
    3.Το ότι φοράω full-face και δερμάτινο με προστατευτικά, είτε με παπί, είτε με την γριά, είτε με κάποιο "αεροπλάνο" μπορεί να μην με κάνει αποδεκτό στην ομάδα του Χαρλεά που συνάντησε ο Αρκούδας, αλλά εγώ είμαι εντάξει για μένα.
    4.Μπορεί να ξύνω μαρσπιέδες στην γριά, αλλά δεν είμαι μ@λ@κ@ς να στήνω και κόντρες στο φανάρι με εργαλεία που φτιάχτηκαν γι'αυτήν την δουλειά.



    Σας κούρασα, αλλά δεν μ'αρέσουν οι διακρίσεις και οι γενικότητες.
    Δεν κάνει το μοτόρι τον οδηγό.

    Μην τους βάζετε όλους στα ίδια τσουβάλια!

    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  11. #11
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    ρε Γιώργο...τι να κάνει το παλουκάρι με την χάρλευ???

    που να ξέρει οτι έμπλεξε με τον ....













    ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ...


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    και η ζωή συνεχίζεται...

  12. #12
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Δεν μπορω να καταλαβω την λογικη μερικων μοτοσυκλετιστων και συγκεκριμενα μιλαω για το ποστ αυτο και τον συγραφεα του??

    Τον<< ενοχλησε>> λεει οτι ο χαρλεας το επαιζε γρηγορος και του εριξε λεει ενα τσαγακι με το νεχους και δικαβαλο το νεχους ενα υπερμεγεθες ΣΚΟΥΤΕΡ 500 cc απο τα καλα ομολογουμενος σκουτερ στην κατηγορια του που ομως δεν παυει να ειναι ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΚΟΥΤΕΡ και απο το μονο που εξαρταται απο το αν θα σταματησει ειναι απο το ποση δυναμη θα βαλεις στα δαχτυλα σου .. Αρχισε και πλακωνοταν με το τσουκ-μποξ που εχει επιδοσεις 250 cc που σταματαει στα 80 κμ σε περισσοτερα μετρα απο οτι τριαξονικο και μου το ποσταρες να μου πεις τι???


    δεν μου ειχε ξανατυχη χαρλεας κοντρακιας. συνηθως εχουν την γνωση για το τι καβαλανε και κηνουντε λογικα. τωρα αυτος πως την ειδε?.... δεν καταλαβα μαλων του την ειπε η γκομενα που ειχε απο πισω και σκευτηκε να το πεξη γρηγορος.αυτο που μου εκανε εντιποση ειναι οτι 1200τοσα κηβηκα και δεν ξερω αν ηταν και μεγαλητερη ουτε να επιταχηνη αξιοπρεπως δεν μπορουσε? δηλαδη εκτως απο την ιδανικη θεση των χαρλει πισο απο την βιτρινα ακουμπισμενη στο σταντ τι στο καλο κανουν καλα και δηνουν τοσα εκατομυρια και της περνουν?
    θα μου πης οτι ο μοτοσικλετησμος ειναι τροπος ζωης...
    συμφωνο αλλα που ειναι η μοτοσηκλετα στην προκημενη περιπτοση?
    μην τα ισοπεδονουμε ολλα οτι εχει δυο τροχους δεν ειναι και μοτοσικλετα....
    και δεν ειμαι αντιχαρλεας. μου αρεσουν οπως γιαλιζουν να της βλεπω στην βιτρινα . αλλα μεχρη εκει.



    Τωρα προσπαθω να καταλαβω τι θελει να πει ο ποιητης με την φραση....<<μην τα ισοπεδονουμε ολλα οτι εχει δυο τροχους δεν ειναι και μοτοσικλετα......>>

    ????


    1) ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΧΑΡΛΕΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟ..
    2) ΟΤΙ ΠΑΤΑΩ ΜΕ ΝΕΞΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟ..

    ΥΓ..ΜΠΟΡΩ να καταλαβω αρκετα καλα οτι ειναι δικαιωμα καθενος να μην του αρεσει μια κατηγορια μοτοσυκλετιστων αλλα μεχρι να φτασουμε να πουμε την φραση.... <<μην τα ισοπεδονουμε ολλα οτι εχει δυο τροχους δεν ειναι και μοτοσικλετα......>> παει πολλυ..
    Σε αλλους δεν αρεσουν οι παπακηδες σε αλλους οι χαρλεαδες και σε αλλους οι στρηταδες ..Αλλα να προσπαθω να μειωσω αυτην την κατηγορια με γελοια παραδειγματα <<κοντρας και φρασεων>> μου ηρθε καπως.....Δηλαδη για να καταλαβω ο χαρλεας δεν εχει τους ιδιους κυνδινους με σενα που καβαλας το χχ το xt η τον δουκα???

    ΥΓ 2 σορρυ για το καπως ειρωνικο του μηνυματος μου απλα μου βγηκε...


  13. #13
    <<μην τα ισοπεδονουμε ολλα οτι εχει δυο τροχους δεν ειναι και μοτοσικλετα......>>

    η αληθεια πιστευω κρηβετε καπου αναμεσα σε ολα αυτα που λετε..

    οτι εχει δυο τροχουσ εινια δικυκλο..
    το δικυκλο δεν κανει τον μοτοσικλετιστη...

    υπαρχουν πολοι που οδηγανε παπια αλλα δεν θεορουν τουσ εαυτουσ τουσ μοτοσικλετιστες ή εστω ενδιαφεροντε μονο για την μετακινηση τους με το ποιο γρηγορο μεσο...

    υπαρχουν και πολοι με τρομερεσ μηχανεσ που αποτρεπουν στα παιδια τουσ να καβαλησουν μηχανη και γενικα διαδηδουν μια αντημοτοσικλετιστικη αντιληπση...

    προσπικα αντηπαθω τα ΗD. Και να μου χαριζανε θα το εδηνα πισο..
    αλλα αυτο δεν λεει τιποτα...

    υπαρχουν καλοι και κακοι μοτοσηκλετιστες... προσοπικα προτιμω να αποφευγω τουσ κακους με καθε κοστοσ.

  14. #14
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
    <<μην τα ισοπεδονουμε ολλα οτι εχει δυο τροχους δεν ειναι και μοτοσικλετα......>>

    η αληθεια πιστευω κρηβετε καπου αναμεσα σε ολα αυτα που λετε..

    οτι εχει δυο τροχουσ εινια δικυκλο..
    το δικυκλο δεν κανει τον μοτοσικλετιστη...

    υπαρχουν πολοι που οδηγανε παπια αλλα δεν θεορουν τουσ εαυτουσ τουσ μοτοσικλετιστες ή εστω ενδιαφεροντε μονο για την μετακινηση τους με το ποιο γρηγορο μεσο...

    υπαρχουν και πολοι με τρομερεσ μηχανεσ που αποτρεπουν στα παιδια τουσ να καβαλησουν μηχανη και γενικα διαδηδουν μια αντημοτοσικλετιστικη αντιληπση...

    προσπικα αντηπαθω τα ΗD. Και να μου χαριζανε θα το εδηνα πισο..
    αλλα αυτο δεν λεει τιποτα...

    υπαρχουν καλοι και κακοι μοτοσηκλετιστες... προσοπικα προτιμω να αποφευγω τουσ κακους με καθε κοστοσ.
    Δεν μιλάω για άλλες χώρες.
    Έστω μόνο για την Ελλάδα.
    Κάποια H.D., κάποια Enfield, κάποια BSA,κάποια BMW και άλλα, έγραψαν την ιστορία τους, για να είμαστε στην θέση να δηλώνουμε μοτοσυκλέτιστές και να έχουμε το δικαίωμα αυτό!

    Κυρίως, αυτός που δεν ξέρει την ιστορία του, δεν έχει μέλλον!

    Μπορεί να είναι ένας στους 100 Χαρλεάδες,που να είναι μοτοσυκλετιστής. Μπορεί ένας στου 1000.
    Όμως είναι, αυτός ο ένας.

    Από τι ξεκινήσατε? Από ένα παπί? στην καλύτερη , ένα 125?
    Αν όλος ο μοτοσυκλετιστικός κόσμος, θεωρούσε ότι δεν ανήκετε σ'αυτούς κι ότι το παπί σας ή το 125 σας δεν είναι μοτοσυκλέτα, σε ποιά θέση θα βρισκόσασταν?

    Δεν θέλω να πάρω Χάρλεϋ, για ένα μόνο λόγο. Έχω κάστομ. Δεν χρειάζομαι κι άλλο. Πρέπει να ξαναπάρω ένα on-off τώρα ή ένα touring.
    Αλλά αν στο χαρίσουν, τελικά , sonic22, θα μου το δώσεις?
    Είναι μοτοσυκλέτα! Πίστεψε με!
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  15. #15
    re si lupo... poios eixe:

    "Κάποια H.D., κάποια Enfield, κάποια BSA,κάποια BMW και άλλα"

    sthn ellada?????

    egw kati zundap kati floretes kai kati c50 thimame na eixane meta tin katoxi...

    ade kai kamia vespa ama eixes trela leuta i kamia bmw twn germanwn...

    an ta H.D htan pragmatika costom (idiokataskeues choper akrivos sta metra tou pelati) tha edina trela respect kai as min mu aresan...

    edw milame gia agorasmeni kai prokataskeuasmeni magia kai adriliki...

    (kai gia na min mou tin pesete oloi oi H.D den milaw gia olous alla prepei na paradextoume pws iparxoyn poloi tetioi H.D.)

    anthropoi pou zhthma einai an kanoun 200 km ton xrono me tin mixani...

    alla kai pali auta einai mikra problimata gia ton kosmo twn filwn twn mixanwn..


Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. street VS enduro
    από anr11 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2014, 13:21
  2. nexus 300 VS fmx 650
    από liospi στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2011, 17:12
  3. kymco xciting 500i vs gilera nexus 500
    από KARYDAS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2009, 21:01
  4. Nexus Vs Beverly...and The Winner Is..???
    από homoludens στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2006, 02:48
  5. venzini(GR vs UK)
    από greekshadow στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 22:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF