PDA

View Full Version : Προστατευτικά γενικώς



Tigas
14/06/2005, 12:38
ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ-ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΡΜΑΤΙΝΗ ΦΟΡΜΑ Η ΤΗΝ ΚΟΡΝΤΟΥΡΑ(ΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ) ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΧΘΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΩ.
ΤΑ ΠΡΟΣΤΑΤΥΕΥΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΞΥΣΤΡΟΥΛΑ ΕΧΟΥΝ 90ε ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ALPINESTARS ΝΕΕΣ ΜΠΟΤΟΥΛΕΣ.

ΤΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΗΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΘΡΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ

http://www.alpinestars.com/_lp/moto_protect_frst.htm

gdevelek
14/06/2005, 14:44
Αγόρασα πρόσφατα ζεύγος προστατευτικών γονάτων/άνω κνήμης μάρκας Pollisport, για 35Ε. Δένουν με τρία ελαστικά velcro (δύο στην κνήμη και ένα στο μηρό). Έχουν άρθρωση για το γόνατο, όχι όμως και μεταλλική μύτη για ξύσιμο. Φοριούνται και κάτω από το παντελόνι αν αυτό είναι φαρδύ.

Όποιος θέλει ας στείλει ΠΜ να του πώ πού θα τα βρεί.

AFTER
14/06/2005, 14:56
Ρε παιδια στο λινκ που δωσατε δεν βρισκω αυτα που λετε
:bawl:

Tigas
14/06/2005, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ρε παιδια στο λινκ που δωσατε δεν βρισκω αυτα που λετε
:bawl:

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ
PROTΕCTION »»

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΚΑΝΕΙ 90 ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΟ 35ε

AFTER
14/06/2005, 15:35
Α στα κομματια,δεν πηγαινε το ματι μου στο βελακι.... :hypnotize

Alx 84
15/06/2005, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ-ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΡΜΑΤΙΝΗ ΦΟΡΜΑ Η ΤΗΝ ΚΟΡΝΤΟΥΡΑ(ΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ) ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΧΘΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΩ.
ΤΑ ΠΡΟΣΤΑΤΥΕΥΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΞΥΣΤΡΟΥΛΑ ΕΧΟΥΝ 90ε ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ALPINESTARS ΝΕΕΣ ΜΠΟΤΟΥΛΕΣ.

ΤΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΗΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΘΡΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ

http://www.alpinestars.com/_lp/moto_protect_frst.htm


polu swstos. Oloi forane ena mpoufan kai asta ta gonata. Poso la8os einai!! epeidi skeftomoun otan me to kalo parw eksoplismo na tin ekana i se panteloni i se mia tetoia epeigonatida(i stin teliki kai ta 2). Poio einai kalutero gia ka8imerini xrisi??

Tigas
16/06/2005, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
polu swstos. Oloi forane ena mpoufan kai asta ta gonata. Poso la8os einai!! epeidi skeftomoun otan me to kalo parw eksoplismo na tin ekana i se panteloni i se mia tetoia epeigonatida(i stin teliki kai ta 2). Poio einai kalutero gia ka8imerini xrisi??

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΤΖΗΝ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ
ΜΑΡΚΕΣ SPOOL-SPIDI.
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥΣ ΕΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΤΙ ΦΟΡΟΥΝ ΩΝΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΡΑΝΟΣ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ.
ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΑΡΤΑ.:nono: :sad:
ΜΠΟΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟΙ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΙΑ ΠΤΩΣΗ ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΛΜ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΤΡΑΒΙΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ.
ΑΝ ΦΟΡΑΓΕ ΜΠΟΤΟΥΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΨΙΛΟΔΙΑΣΤΡΕΜΑΤΑΚΙ.
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΕΤΣΙ ΚΡΙΜΑ ΓΑΜΩΤΩ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.
ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΤΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΕΣΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΛΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ, ΑΥΤΑ ΙΣΩΣ ΣΑΣ ΣΩΣΟΥΝ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

Tigas
16/06/2005, 08:55
ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ ALPINESTARS ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΕΛΑΣΤΙΚΟΥΣ ΙΜΑΝΤΕΣ.
ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΟΡΑΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΗΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΕΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΑΝ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΕΤΕ.
ΕΧΟΥΝ ΑΡΘΡΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΟΡΙΖΕΙ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΠΟΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΟΡΑΤΕ ΦΟΡΜΕΣ ΚΑΙ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΡΗΤΗ Η ΖΕΣΤΗ.

dankannn
16/06/2005, 11:23
Βαλε photo ρε tiga να τα δουμε και εμεις.:p

Tigas
16/06/2005, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από dankannn
Βαλε photo ρε tiga να τα δουμε και εμεις.:p

ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ
http://www.alpinestars.com/_lp/moto_protect_frst.htm

free rider
16/06/2005, 11:49
πάντως είναι ενα ζήτημα να οδηγάς χωρίς την ασφάλεια του δερμάτινου...
ασε οτι οταν κάνεις πολλά χιλιόμετρα την ιδια μέρα ..ντάξει χωρίς καύσονα σε κρατάει ζεστο και πιο ξεκούραστο...

ειναι ενα ζήτημα ασφάλειας η φόρμα...και το δέρμα..
το συγκεκριμένο αξεσουάρ πάντως δίχνει να είναι απαραίτητο αν φοράς τζινάκι..

Tigas
16/06/2005, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
πάντως είναι ενα ζήτημα να οδηγάς χωρίς την ασφάλεια του δερμάτινου...
ασε οτι οταν κάνεις πολλά χιλιόμετρα την ιδια μέρα ..ντάξει χωρίς καύσονα σε κρατάει ζεστο και πιο ξεκούραστο...

ειναι ενα ζήτημα ασφάλειας η φόρμα...και το δέρμα..
το συγκεκριμένο αξεσουάρ πάντως δίχνει να είναι απαραίτητο αν φοράς τζινάκι..

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΥΤΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ
ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΤΗ ΦΟΡΜΑ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΣΑΝ ΕΞΩΓΙΗΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΒΟΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΙΝΗΣΕ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ.
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΡΟΠΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ

gdevelek
16/06/2005, 12:22
Πάντως άλλο εκτός από μένα δεν έχω δει να τα φοράει. Άσε που με κοιτάνε στα φανάρια. Είναι κάπως αστεία στην εμφάνιση αλλά καλύτερα να γελάνε οι άλλοι με τα γόνατά σου παρά να κλαις εσύ...

Tigas
16/06/2005, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Πάντως άλλο εκτός από μένα δεν έχω δει να τα φοράει. Άσε που με κοιτάνε στα φανάρια. Είναι κάπως αστεία στην εμφάνιση αλλά καλύτερα να γελάνε οι άλλοι με τα γόνατά σου παρά να κλαις εσύ...

ΕΓΩ ΤΑ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙ ΜΕ R6 ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΠΑΩ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΑ ΤΣΙΜΠΙΣΑ.
ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΑ, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΑΣ

gdevelek
16/06/2005, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΓΩ ΤΑ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙ ΜΕ R6 ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΠΑΩ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΑ ΤΣΙΜΠΙΣΑ.
ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΑ, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΑΣ

Ακριβώς.

Ο πωλητής μου είπε πως είχε κάνει διάφορες καγκουριές μικρός και είχε πάθει ζημιές στα πόδια και τα φορούσε από ανάγκη. Και μια φορά πρόσφατα, μου είπε, έπεσε και έσκασε με το γόνατο, και τον έσωσαν από άσχημες περιπέτειες.

dankannn
16/06/2005, 15:02
Που να έβλεπα το βελάκι δίπλα απο το protection.:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :lol:

Tigas
16/06/2005, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από dankannn
Που να έβλαπα το βελάκι δίπλα απο το protection.:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :lol:

ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ
ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΕΩΣ:D

dankannn
16/06/2005, 15:30
Aσε ρε TIGA αντι το protection να ειναι link ειναι το βελακι.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


17076

gdevelek
16/06/2005, 15:35
Η σελίδα είναι κακοσχεδιασμένη, δεν μπορεί τρία (τουλάχιστον) άτομα να μην μπορούν να βρούν το βελάκι και να φταίνε αυτοί και όχι ο σχεδιαστής...

Στην τελική, μια ιστοσελίδα δεν μπορεί να παίζει το ρόλο τεστ παρατηρητικότητας...

dankannn
16/06/2005, 15:41
Μπαίνω στο INTERNET απο το 1992 δεν εχω ξαναδει link σαν αυτο.:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :rolleyes: :rotflmao: :rotflmao:

dankannn
16/06/2005, 15:57
Αυτα ειναι ρε TIGA?????:p


17086

AFTER
16/06/2005, 17:08
Εφω παντως κατα τυχη εσπρωξα το ποντικι και επεσε πανω στο βελακι και ειδα το λινκ... :lol:

pissaman
16/06/2005, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εφω παντως κατα τυχη εσπρωξα το ποντικι και επεσε πανω στο βελακι και ειδα το λινκ... :lol:
Και εγώ!

Πλάκα πλάκα χρήσιμα είναι αν οδηγάς με κανα τζην!
Ωραίος τίγκα! ;)
:beer:

Alx 84
16/06/2005, 19:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Ακριβώς.

Ο πωλητής μου είπε πως είχε κάνει διάφορες καγκουριές μικρός και είχε πάθει ζημιές στα πόδια και τα φορούσε από ανάγκη. Και μια φορά πρόσφατα, μου είπε, έπεσε και έσκασε με το γόνατο, και τον έσωσαν από άσχημες περιπέτειες.

exw dei kai egw ena tupo na foraei kati sta gonata(pio elafru).de lew antiais8itiko, alla den pame gia kalisteia. to kako einai oti oi alloi mono na sxoliazoun kseroun. Se blepoun me tin papia tigka sto dermatino kai gelane, enw otan xtupisei kapoios lene...aaa!! as prosexe. pou paei xwris eksoplismo?? de briskeis akri...
Otan milaw me filous oti 8elw na parw dermatino panteloni me krazoun oloi. Bre den pane na .... oloi tous. Stin telikoi emeis kinduneuoume.
Forate gia na exete...:beer:

Alx 84
16/06/2005, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΤΖΗΝ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ
ΜΑΡΚΕΣ SPOOL-SPIDI.
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥΣ ΕΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΤΙ ΦΟΡΟΥΝ ΩΝΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΡΑΝΟΣ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ.
ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΑΡΤΑ.:nono: :sad:
ΜΠΟΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟΙ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΙΑ ΠΤΩΣΗ ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΛΜ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΤΡΑΒΙΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ.
ΑΝ ΦΟΡΑΓΕ ΜΠΟΤΟΥΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΨΙΛΟΔΙΑΣΤΡΕΜΑΤΑΚΙ.
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΕΤΣΙ ΚΡΙΜΑ ΓΑΜΩΤΩ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.
ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΤΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΕΣΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΛΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ, ΑΥΤΑ ΙΣΩΣ ΣΑΣ ΣΩΣΟΥΝ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ



To kako einai oti ama den pa8eis de 8a ma8eis. eutixws to ema8a me liga xiliometra kai den espasa tipota(asxeto an ponaei akoma to gonato mou).
Twra bebaia uparxoun kai tupoi pou exoun faei ta moutra tous,alla sunexizoun na bgainoun xwris kranos!!!

ofeilw na omologisw oti den iksera oti uparxoun kai tzinakia me prostateutika. Bebaia opws to skeftomai gia arxi 8a pairnw mazi mou ena pantelonaki se mia tsantoula(platis) kai 8a allazw. Kourastiko men,alla... Stin teliki opoios 8elei xlides as paei me kouti. Dustuxws apoluto,alla einai h alh8eia!

gmakris
16/06/2005, 20:39
Ωραια ειναι - να τα φερεις μια φορα να τα δουμε Σταυρο μηπως τα "χτυπησουμε" για αγορα.....

pissaman
16/06/2005, 21:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
To kako einai oti ama den pa8eis de 8a ma8eis. eutixws to ema8a me liga xiliometra kai den espasa tipota(asxeto an ponaei akoma to gonato mou).
Twra bebaia uparxoun kai tupoi pou exoun faei ta moutra tous,alla sunexizoun na bgainoun xwris kranos!!!

Αυτοί ανήκουν σε άλλες κατηγορίες!
Αυτοί είναι που πέφτουν μόνο από σαπουνάδες ή λάδια!
Δεν έχεις δει κανένα τύπο από αυτούς? Έχουν πολύ γέλιο!
Άρα δεν έχουν ανάγκη το κράνος, γιατί δεν θα πέσουν από δική τους ευθήνη, λες και το πέσιμο κοιτάει αν φταις ή όχι!

:beer: :beer: :beer: :smokin:

Alx 84
16/06/2005, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
Αυτοί ανήκουν σε άλλες κατηγορίες!
Αυτοί είναι που πέφτουν μόνο από σαπουνάδες ή λάδια!
Δεν έχεις δει κανένα τύπο από αυτούς? Έχουν πολύ γέλιο!
Άρα δεν έχουν ανάγκη το κράνος, γιατί δεν θα πέσουν από δική τους ευθήνη, λες και το πέσιμο κοιτάει αν φταις ή όχι!

:beer: :beer: :beer: :smokin:


xaxaxa. Oxi den exw petuxei kanenan tetoio.

Asxeto! re paidia mipws eimaste karakoroidares pou pairnoume pragmata apo ellada? mia grigori matia sto net eriksa kai brika jackets 150 eurw katw apo times elladas. Gia fantasou na pareis ta panta apo eksw. Mia 500ara tin glitwneis!

pissaman
16/06/2005, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
xaxaxa. Oxi den exw petuxei kanenan tetoio.

Asxeto! re paidia mipws eimaste karakoroidares pou pairnoume pragmata apo ellada? mia grigori matia sto net eriksa kai brika jackets 150 eurw katw apo times elladas. Gia fantasou na pareis ta panta apo eksw. Mia 500ara tin glitwneis!
Αν τα ανακάλυψες τώρα εσύ, πήγαινε άναψε λαμπάδα στον άγιο φανούριο!
:lol: :lol:
Αυτοί οι τυπάδες που λες, δεν φταίνε ποτέ επειδή έπεσαν. Αυτοί: ή πατάνε νερά, που εξατμίστηκαν τώρα που ήρθες εσύ και δεν τα βλέπεις, ή πάτησαν λάδια, που τώρα δεν φαίνονται γιατί γύρισε ο ήλιος, ή πάτησαν πετρέλαια αλλά ήρθαν και τα μάζεψαν κάτι βυτία... τώρα τελευταία, βρέθηκαν και μερικά κορόιδα που λένε ότι έπεσαν για να γλιτώσουν τους άλλους που ήταν μπροστά (και τελικά πήγαν και έπεσαν πάνω τους) ή ότι έπεσαν γιατί τους ΜΑΤΙΑΣΑΝ!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:
Μου φαίνετε πρέπει να φωνάξουμε τη μαμή, να τους ξεματιάσει!

Alx 84
16/06/2005, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
Αν τα ανακάλυψες τώρα εσύ, πήγαινε άναψε λαμπάδα στον άγιο φανούριο!
:lol: :lol:
Αυτοί οι τυπάδες που λες, δεν φταίνε ποτέ επειδή έπεσαν. Αυτοί: ή πατάνε νερά, που εξατμίστηκαν τώρα που ήρθες εσύ και δεν τα βλέπεις, ή πάτησαν λάδια, που τώρα δεν φαίνονται γιατί γύρισε ο ήλιος, ή πάτησαν πετρέλαια αλλά ήρθαν και τα μάζεψαν κάτι βυτία... τώρα τελευταία, βρέθηκαν και μερικά κορόιδα που λένε ότι έπεσαν για να γλιτώσουν τους άλλους που ήταν μπροστά (και τελικά πήγαν και έπεσαν πάνω τους) ή ότι έπεσαν γιατί τους ΜΑΤΙΑΣΑΝ!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:
Μου φαίνετε πρέπει να φωνάξουμε τη μαμή, να τους ξεματιάσει!


akribws! eides ti kanei to mati?? xaxaxa!! kai gia enan aneksigito logo snomparoun na foresoun auto to sataniko kataskeuasma pou legetai kranos!

Telika egw den exw katalabei. To kranos einai prostateutiko gia tous aggwnes(an nai, giati exei tetoio sxima kai oloi forane mono ena), diakosmitiko gia to spiti (px bazo gia louloudia) H NA PROSTATEUSEI TO RIMADI TO KSEROKEFALO TOUS????? Eleos!!!!

gdevelek
16/06/2005, 23:59
Στο φόρουμ προ μηνών κάποιος είχε αναφέρει περιστατικό όπου φίλος του έπεσε με το κράνος στον αγκώνα (ενώ ήταν σταματημένος πάνω στη μηχανή), και το κράνος έφτιαξε μοχλό και έσπασε το χέρι του.

Alx 84
17/06/2005, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Στο φόρουμ προ μηνών κάποιος είχε αναφέρει περιστατικό όπου φίλος του έπεσε με το κράνος στον αγκώνα (ενώ ήταν σταματημένος πάνω στη μηχανή), και το κράνος έφτιαξε μοχλό και έσπασε το χέρι του.


den ekplisomai. Krima bebaia, alla den einai gia na prostateuei tous agkwnes!

ILEKTRO
29/06/2005, 02:01
:confused: gia pio logo iparxoun dio idi kranon ena full face kai ena pu einai gia enduro i gia mx kai to full face to opio einai gia street gia pio logo den xrisimopioun ena idos kai sta dio idi i se street i se mx lipon perimeno apantisi den xeri kanenas opion mixaniko kai na rotisa pu trexoun se agones epitelous as mou pi kapios ton logo:confused:

Tigas
29/06/2005, 08:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από ILEKTRO
:confused: gia pio logo iparxoun dio idi kranon ena full face kai ena pu einai gia enduro i gia mx kai to full face to opio einai gia street gia pio logo den xrisimopioun ena idos kai sta dio idi i se street i se mx lipon perimeno apantisi den xeri kanenas opion mixaniko kai na rotisa pu trexoun se agones epitelous as mou pi kapios ton logo:confused:

ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΟΙ ΛΟΓΟΙ
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΚΡΑΜΑΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗ ΧΡΗΣΗ
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΝΕΣΗ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΧΡΗΣΗ

stratdevel
29/06/2005, 15:45
Μπράβο Tίγκα παιδί μου πολύ ωραίο θέμα άνοιξες!

Rezeguet
19/08/2005, 16:46
αυτο το πραματακι που ειναι σαν τεντα και εξεχει απο το πανω μερος του ΜΧ κρανος ειναι για να προστατευει απο τον ηλιο και τα χωματα που ερχονται απο πανω? :confused: Και γιατι τα ΜΧ κρανη ΔΕΝ εχουν ζελατινες παρα μονο τα γυαλια σνοουμπορντ? :confused: