PDA

View Full Version : Love is in the air...



Cpt. Haddock
28/03/2010, 22:32
:a07:


193821

p@nos
28/03/2010, 22:33
και σου παειιιιιιιιιι


:D

Tpap
28/03/2010, 22:35
Λέγε, ρεμάλι...!:mad:

Πές τα όλΑ. :mad: :smokin:

Cpt. Haddock
28/03/2010, 22:36
Οχι, δεν την αγορασα

(ήμουν πολύ κοντά ομως :lol: :bawl: )

Tpap
28/03/2010, 22:37
Άσε ρε τα σάπια, και γράψε εντυπώσεις...:D

Cpt. Haddock
28/03/2010, 22:40
:a07: :a07: :a07: :a07: :a07: :a07: :a07:

(φτανουν; :lol: )

Cpt. Haddock
28/03/2010, 22:41
Ο ερωτας κρατησε μεχρι τις πρωινές ώρες...

:bigcry:


193823

Tpap
28/03/2010, 22:42
Ξέρω, ξέρω... ;)

Απλά, μην το δώσεις στον Νπατ, γιατί αυτό δεν θα στο δώσει πίσω...:wave2: :lol:

el_hymador
28/03/2010, 22:47
:beer: :beer: :beer:

με το καλο...

μια χαρα κοπελα και απο σπιτι!

SVX
28/03/2010, 22:55
Πολυ καλή εξελιξη.... :smokin:


kΑι μ'αυτο το jacketΑκι....ΣυνολΑκι λεμε !:beer:


193825

Pardalotzatziki
28/03/2010, 23:41
Τι ωραια που γουργουριζει αυτος ο κινητηρας...και αμα θες γκαζακια..τα 'χει...

:cool:

Ζεύκας
28/03/2010, 23:52
επιτέλους,να κι ένα μηχανάκι που πατάει κάτω και με τα 2 πόδια :lol:

Viking
28/03/2010, 23:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ο ερωτας κρατησε μεχρι τις πρωινές ώρες...

:bigcry:
Κουρσάρος? :eyepop:

ωραίο μοτέρ by the way :D

Pardalotzatziki
29/03/2010, 01:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ο ερωτας κρατησε μεχρι τις πρωινές ώρες...

:bigcry:

Αντε καλα...διαβασα οτι ηρθατε Βολο και τωρα καταλαβα οτι εισαι απ'εξω απο τον Κουρσαρο...:a31:

Δεν ειναι τιποτα..θα μου περασει..

catmaster
29/03/2010, 04:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:a07:

Και αν σΕ πω ότι σε κάνει και ίσαμε δέκα χρόνια νεότερο , όλα τα άλλα περιττεύουν i reckon ... :winka:

:beer:

DUKASII
29/03/2010, 07:47
Ωραια αντικα..

danaos75
29/03/2010, 08:09
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!
ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ :a8: :a8: :a8: :a8: :a8:

αντε να το παρω και εγω συντομα
(να βαλω μερικα φραγκα στην ακρη θελψ μόνο, να μεγαλωσει και το παιδι, ισως και το δευτερο αν ερθει με το καλο, να τα σπουδασω, να φταξουμε και ενα σπιτακι στο Γερακα που το εχουμε ονειρο, να ξεμπερδευω με αυτά και μετα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΉ ΜΟΥ ΜΟΝΤΕΛΟ 2050-2055 ΠΕΡΙΠΟΥ!)


Ειναι κουκλα η Bonnie εεεεε!

το Τ100 είναι?

ΟΤΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟ ΕΙΠΑ :eyepop: :eyepop:

XJR_Billy
29/03/2010, 09:14
Κάπταιν πολύ όμορφη ρε!!! :sun: :sun: :cool:

harris_x
29/03/2010, 09:21
Πολύ όμορφο :)

BELZEBOYLIS
29/03/2010, 09:22
+1000

kalesin
29/03/2010, 09:28
Λιακο..
αν εχεις με τον τιγρη 2 σερι φωτο που να εχεις το ιδιο χαμογελο.. τοτε να μην την παρεις

αλλα επειδη δε σε θυμαμαι με τετοια φατσα πανω στον τιγρη, παρτη ρε

Αφου σου παει

DUKASII
29/03/2010, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
Λιακο..
αν εχεις με τον τιγρη 2 σερι φωτο που να εχεις το ιδιο χαμογελο.. τοτε να μην την παρεις

αλλα επειδη δε σε θυμαμαι με τετοια φατσα πανω στον τιγρη, παρτη ρε

Αφου σου παει Τι να τη κανει ρε παιδια ?νταξει για ποσο καιρο δε θα βρισκει τραπεζι να κατσει εκει που παει για ποτακι?

νταξει καλη χρυση να τη βλεπεις..να αναπολεις ξερω γω..να πινεις και κανα ποτακι πανω της...
Η αντε παρτη να τη βαλεις στο σαλονι σου ξερω γω.

Operater
29/03/2010, 09:34
Aφου με το τίγρη συνέχεια ψάχνεται...
¨"Να ειχα καλύτερες αναρτήσεις""η θέση δεν με βολεύει..." " γιατί δεν ειναι οι καθρέφτες πάνω στη μούρη" "γιατί δεν πιάνει τελική 234 χλμ / δευτερο..." γιατί" " γιατί..."... Ενα μηχανάκι προβληματισμός (-αναζήτηση :lol: ) !

Ενώ, με αυτό...., φαίνεται η χαρά...
Μηδέν προβλήματα, μηδέν άγχη, just keep on ridin'!:wave2:

DUKASII
29/03/2010, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Aφου με το τίγρη συνέχεια ψάχνεται...
¨"Να ειχα καλύτερες αναρτήσεις""η θέση δεν με βολεύει..." " γιατί δεν ειναι οι καθρέφτες πάνω στη μούρη" "γιατί δεν πιάνει τελική 234 χλμ / δευτερο..." γιατί" " γιατί..."... Ενα μηχανάκι προβληματισμός (-αναζήτηση :lol: ) !

Ενώ, με αυτό...., φαίνεται η χαρά...
Μηδέν προβλήματα, μηδέν άγχη, just keep on ridin'!:wave2: θα γινει αλκοολικος με αυτο ρε ...

αφου μονο για να πας για κανα ποτο κανει...

Operater
29/03/2010, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
θα γινει αλκοολικος με αυτο ρε ...

αφου μονο για να πας για κανα ποτο κανει...

no prob! :sun:

Tpap
29/03/2010, 09:38
Μακάρι να συνεχίζαν κι άλλοι κατ/στές αυτήν την κατηγορία μοτοσακών...estrella, w650, κλπ...


Κρίμα που μόνο η Τ συνεχίζει...


Με τρακτερωτό λαστίχι πηδάς μάντρες ό πως ο Steevie παλιά,
με ζελατινούλα και βαλιτσάκια ταξιδεύεις αέρα
και όπως είναι στην φωτό γυρνάς μες στην πόλη άνετα...

Ο ορισμός ενός all arounder. :wave2: :beer:

Cpt. Haddock
29/03/2010, 09:42
Να τα πάρουμε απο την αρχή...

Κατ' αρχήν ΔΕΝ το αγόρασα :lol: ( :bawl: )

Όπως είπα και στο θεσσαλικό κλιμάκιο (αλλα στ' @@ τους :mad: :p ), είχαμε ανέβει Βόλο για την πιττα του φορουμτράιουμφ...

H bonnie ήταν εκει και καποια στιγμή ζητησα να την παω μια βόλτα. Επειδή περίμενε λαός :lol: δεν μπόρεσα να κάνω πολλά χιλιόμετρα (αν και φλερταρα με την ιδέα να πεταχτώ ως τις Μικροθήβες), τεσπα εχω να πω τα εξής:

- Η φωτό ειναι τραβηγμένη μόλις γύρισα... Καταλαβαίνετε :lol:
- Αλλο στυλ, αλλη λογική, αλλη αισθηση. ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΤΑ !
- Πολύ πιο σταθερή απ' οτι περίμενα, πολύ πιο στιβαρή αίσθηση, ανετη στο στριψιμο (το λιγο που εκανα) αλλα με αλλη σταση και προσπάθεια.
- Θέλει προσοχη γιατι το τιμονι μπορει να κλειδώσει σχετικά ευκολα σε επιτοπια, αλλα ειναι ελαφρια και ανετη μηχανη.
- Ναι ΠΑΤΑΩ και με τα δυο πόδια κατω :bigcry:
- Εχει πολύ περισσότερο γκαζι απ' οσο περιμένεις και σε κλειστα ορεινα κομματια πρέπει να ειναι φοβερή απόλαυση
- Δεν εχει abs οποτε μπορεσα και φρεναρα ερχομενος με ενα μεγαλοπρεπές μπλοκαρισμα του πίσω (καιρό είχα να το κάνω...)
- Ο αέρας έρχεται πάνω σου και ειναι φοβερή αίσθηση. Σέλα άνετη
- Αναρτήσεις αρκετα μαλακές, καλές για ανωμαλίες επαρχιακών δρόμων αλλα θελουν προσοχή

Ειναι το t100 με το διπλό όργανο μπροστά κλπ. Καποια στιγμή θα αποκτήσω μια τέτοια (καιρό το έλεγα, αλλα τώρα που την οδήγησα ειμαι σίγουρος). Εκτός σοβαρού απροόπτου (τζοκερ κλπ) δε θα ειναι καινουρια αλλα μια παλιότερη για να πέσουν διάφορες προσωπικές "πινελιές". Εκείνο το british racing green πρέπει να ξαναζωντανεψει, παρέα με δερματινες πλαϊνές.


Τουλάχιστον έχω ηδη τα σχετικά μπουφάν :rotflmao:

Αυτά

:beer: :beer: :beer: :beer:

υ.γ. όπως τα λεει ο καλεζιν ειναι :winka:

SVX
29/03/2010, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Να τα πάρουμε απο την αρχή...

Όπως είπα και στο θεσσαλικό κλιμάκιο (αλλα στ' @@ τους :mad: :p ), είχαμε ανέβει Βόλο για την πιττα του φορουμτράιουμφ...


:evil: θα επανορθόσω ρε....θα κατεβασω ειπαμε 9-10 άτομα με κοντοσουβλια να σας σηκωσουμε την χοληστερινη ..

DimChios
29/03/2010, 09:56
για τα μουτρα σου καλη ειναι!

:smokin:

Cpt. Haddock
29/03/2010, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Aφου με το τίγρη συνέχεια ψάχνεται...
¨"Να ειχα καλύτερες αναρτήσεις""η θέση δεν με βολεύει..." " γιατί δεν ειναι οι καθρέφτες πάνω στη μούρη" "γιατί δεν πιάνει τελική 234 χλμ / δευτερο..." γιατί" " γιατί..."... Ενα μηχανάκι προβληματισμός (-αναζήτηση :lol: ) !

Ενώ, με αυτό...., φαίνεται η χαρά...
Μηδέν προβλήματα, μηδέν άγχη, just keep on ridin'!:wave2:

Οχι Φωτη, καμια σχέση.

Ετσι όπως πηγα και ήρθα Βόλο με τον Τιγρη, δεν μπορω να το κανω με τη Μπόνυ και τετοια ταξίδια κανω μπόλικα. Ασε τί λέει ο Νικος, εγω ημουν πολύ ανετος και όλη σχεδον η διαδρομή (πλην Μαλιακού) εγινε στο φασμα 170-180-190 και λιιιιγο παραπανω. Ασχετα εαν στην επιστροφή ενιωσα ενα πόνο σουβλερό εκεί που εχω το πορτοφόλι :lol: και έκοψα...

Επίσης τον Τιγρη τον καταχάρηκα στο Γατζέα-Μηλιές, στο Αγριά-Δράκεια-Χάνια-Πορταριά (με τον ξάδερφο πίσω με το εβο να με πηγαινει :a021: )

Τελική 234 δεν πιάνει, ενώ αλλα πιάνουν, εγώ 226 είδα αλλα δε με νοιάζει αυτό.

Και τα δύο δίνουν απόλαυση, η μπόνυ εχει αλλες χάρες και ο τιγρης αλλες. Θέλω (χρειάζομαι) και τα δύο.

:wave2: :beer: :wave2:

Cpt. Haddock
29/03/2010, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
για τα μουτρα σου καλη ειναι!

:smokin:

Μιλησαν και τα βεστρωμ τώρα... :smokin:

DimChios
29/03/2010, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μιλησαν και τα βεστρωμ τώρα... :smokin:


για τα μουτρα μου καλο ειναι κι αυτο!

:yuck:

Tpap
29/03/2010, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Οχι Φωτη, καμια σχέση.

Ετσι όπως πηγα και ήρθα Βόλο με τον Τιγρη, δεν μπορω να το κανω με τη Μπόνυ και τετοια ταξίδια κανω μπόλικα. Ασε τί λέει ο Νικος, εγω ημουν πολύ ανετος και όλη σχεδον η διαδρομή (πλην Μαλιακού) εγινε στο φασμα 170-180-190 και λιιιιγο παραπανω. Ασχετα εαν στην επιστροφή ενιωσα ενα πόνο σουβλερό εκεί που εχω το πορτοφόλι :lol: και έκοψα...

Επίσης τον Τιγρη τον καταχάρηκα στο Γατζέα-Μηλιές, στο Αγριά-Δράκεια-Χάνια-Πορταριά (με τον ξάδερφο πίσω με το εβο να με πηγαινει :a021: )

Τελική 234 δεν πιάνει, ενώ αλλα πιάνουν, εγώ 226 είδα αλλα δε με νοιάζει αυτό.

Και τα δύο δίνουν απόλαυση, η μπόνυ εχει αλλες χάρες και ο τιγρης αλλες. Θέλω (χρειάζομαι) και τα δύο.

:wave2: :beer: :wave2:

Σε νιώθω.

Με την διαφορά ότι εγώ μάλλον θα το αντάλλαζα το Tiger σου με το Τ100 στο ανέβα-κατέβα στο Πήλιο...


(ευτυχώς ρε, που έκοψες λίγο στον μαλιακό...) :wave2:

:beer: :beer: :beer:

hidefnick
29/03/2010, 19:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Μακάρι να συνεχίζαν κι άλλοι κατ/στές αυτήν την κατηγορία μοτοσακών...estrella, w650, κλπ...
Κρίμα που μόνο η Τ συνεχίζει...
Με τρακτερωτό λαστίχι πηδάς μάντρες ό πως ο Steevie παλιά,
με ζελατινούλα και βαλιτσάκια ταξιδεύεις αέρα
και όπως είναι στην φωτό γυρνάς μες στην πόλη άνετα...

Ο ορισμός ενός all arounder. :wave2: :beer:

Τον κόβεις να βάζει κουρελού για σέλα? :lol:

Για τα υπόλοιπα ξέρεις...:beer: :beer: :beer:

Tpap
13/05/2010, 07:59
...και επειδήΣ το μηχανάκι το γουστάρω με 1000 πήγα -με γνωστό ύποπτο φίλο- για να το κάνΟμε μια δοκιμή.

Γιατί δηλαδήΣ, ο καπ10 να δοκιμάζει μόνο και εμείς να κοιτάμε...?


197681

Tpap
13/05/2010, 08:17
..δεν βόλταρα όμως τελικά το σκραμπλεράκι --γιατί αφού εμείς και εκείνοι δεν :confused: παράγων εδεσσαικού--

...σβούριξα μια σύντομη σχετικά, με το Bonneville το απλό.

Έτσι κι αλλιώς μοτέρ, φρένα κλπ ήσαντε τα ίδια, πλήν του ύψους σέλας που στο σκράμπλερ είναι 5 εκ ψηλότερη.


Το λοιπόν:
σέλα στενή χωρίς πολύ αφρώδες, που σε συνδυασμό με τις αναπάντεχα σφιχτές αναρτήσεις, τα 97 κιλά μου βάλαν το τρυφερό πωπουδάκι μου:blush: σε σκληρή -κατά τα δεδομένα μου- δοκιμασία όταν ήβρα κατσαρό/κακό οδόστρωμα...

Το μηχανάκι είναι στενό, ελαφρύ έως πανάλαφρο, εύκολο, με το τιμονάκι να κόβει αρκετά, με μόνη προσοχή λίγο στα εξατμησόνια όταν περνάς κάθετα στοίχους από κουτιά σε κίνηση...
Νομίζεις ότι μόλις ανέβηκες σε 250άρι άντε 400άρι το πολύ.

Οι διακόπτες κλπ κατά τα γνωστά, εργονομικοί, με ξένισαν λίγο οι αφτερμάρκετ καθρέπται στα άκρα του τιμονιού.

Tpap
13/05/2010, 08:35
Βάζεις μπροστά και το μοτεράκι βροντάει τόσο ώστε να καταλάβεις και τα κυβικά του και ότι κάτι λείπει μέσα ατο τα τελικά -όχι ενοχλητικά, αλλά οριακά να ενοχλήσουν θα έλεγα.

Συμπλέκης, πανάλαφρος (μηχανικός), βάζω πρώτη και....:eyepop: :eyepop: έμεινα άφωνος...!!

Κιβώτιο Χόνδα σε Τ...?:eyepop:

τι έγινε ρε φίλε...?:confused:

Βουτυρένια μαλακό, θετικό με λίιιγο μεγάλες διαδρομές -όχι ότι είναι άσχημο, αν χρησιμοποιείς χοντρές μπότες...

Το μοτεράκι είναι ο ορισμός ενός ψυχωμένου/καλορυθμισμένου με κάμποσα κυβικούλιια δικυλιδρου σε σειρά:
πολύ δυνατές χαμηλές και μεσαίες, αδειάζει γρήγορα ανεβαίνοντας στροφές, χωρίς κανένα κραδασμό...

Αν αλλάξεις σβέλτα 3-4 ταχύτητες χωρίς να τον στροφάρεις, συνειδητοποιείς ότι πας ήδη πάρα πολύ γρήγορα...τα χλμ πραγματικά ανεβαίνουν αβίαστα για τέτοιου είδους μηχανάκι...

Φρενάκι μπροστινό, αρκετά καλό με ένα δάχτυλο:blush: (καλά, ας πιούμε κάτι πρώτα) και μέτρια προς καλή αίσθηση, δυνατό αρχικό δάγκωμα -δεν ξέρω για διάρκεια κλπ, δεν πίεσα τόσο.
Φρενάκι πίσω μάλλον ξύλινο αλλά αποδίδει.

Αυτά.

Μου άρεσε.:wave2:


197685

p@nos
13/05/2010, 08:39
κουκλι ρε γμτ...


εγω θελω αυτο ομως

:D :a07: :a07: :a07:




edit:εννοειται με ανοιχτο φιλτροκουτι και ελευθερες εξατμισεις:blush:


197687

Cpt. Haddock
13/05/2010, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
[...]Μου άρεσε.:wave2:

:evil: :D :evil:

http://www.tintin.com/en/#/tintin/persos/persos.swf?id=24&page=0


197688

SVX
13/05/2010, 08:44
τρι..... τρι..... τρι...... τρι- ΟΥΜΦ!


:cry: :a018: :a018: :a018: :a018: :a018:


197689

Tpap
13/05/2010, 08:47
His bushy eyebrows throw a shadow over his cold, cruel gaze, which gives the impression of a violent, brutal and unscrupulous criminal.

Ακριβώς αυτό. :mad: :smokin:










:rotflmao:

:beer: :beer: :beer: :beer:

Hiro
13/05/2010, 18:19
ΉμανΕ κι γώ εκεί αλλά δεν γούσταρα να το κάνω βόλτα.
Δεν ήθελα, γιατί κρίνοντας απ' την εμφάνιση της Μπόνυς πίστευα ότι θα 'ταν πολύ βαρετή.
Τελικά μετά από πίεση του Τάσου είπα άντε ας χάσω μερικά λεπτά απ' το χρόνο μου. Δεν έκανα μεγάλη διαδρομή αλλά από τα πρώτα μέτρα στους γλυστερούς δρόμους του καλαμακίου ένιωσα πολύ οικεία πάνω στην σέλλα της.

Επαθα πλάκα:
Με το κιβώτιο-πιό γλυκό και από χόντα
Με τη ΡΟΠΗ του κινητήρα από 0 (μηδέν) στροφές (900 δικύλινδρα cc είναι αυτά)-σε κάθε ανέβασμα σχέσης και άνοιγμα γκαζού προσπαθούσε να με προσπεράσει η ουρά.
Με την εξαφάνιση του βάρους της μόλις άρχισε να κυλά. Βοηθά βέβαια το χαμηλό ύψος (οδγήσαμε την έκδοση με τις alloy ζάντες 17'')
Με τον ήχο στο ραλαντί, στις χαμηλές, στις μεσιανές, στις υψηλές ( Με τις σπέσιαλ εξατμίσεις)

Μου άρεσαν:
Τα φρένα, η θέση οδήγησης οι σφιχτές αναρτήσεις, η συμπεριφορά δυνατού, στιβαρού παπιού.

Με χάλασε μόνο το τιμόνι που είχε η συγκεκριμένη και έκανε το σώμα μου να γέρνει πιό μπροστά απ' ό,τι θα 'θελα.
Μετά από λίγους ελιγμούς ανάμεσα στα αυτοκίνητα και κάποιες αναστροφές γύρισα έχοντας αλλάξει γνώμη για τη μοτοσυκλέτα με την όμορφη κλασική εμφάνιση.
Βαρετή?? Μπα δε νομίζω

Μ' άρεσε και θέλω κι άλλο:blush:
Συγκεκριμένα με τραβάει η θράξτον που 'βαλε ο p@nos

devil's animal
13/05/2010, 18:32
καπτεν το ρεβερακι σου με πεθαινει....:bawl: :bigcry: :bawl:

Ζεύκας
13/05/2010, 20:07
ρε τραβάτε πάρτε κανά χάρλευ να βρείτε την υγειά σας...

road spirit
28/06/2010, 09:20
το Σάββατο το βράδυ οδήγησα μια ... ίσα ίσα μια γύρα στο τετράγωνο (του είπα για να με τη δανείσει, δυο γύρες της έκανα :lol: Νίκο :p )

νταξ, πολύ λίγο (δλδ τίποτα) για να βγάλω συμπεράσματα για κρατήματα, φρένα, επιδόσεις ...

Αλλά δε με πολυένοιαζε, με ενδιέφερε μόνο ο κινητήρας ... το δούλεμα του. Ε λοιπόν, το μοτέρ είναι ότι πρέπει για νυχτερινές βόλτες. Ροπή, ήχος, γενικότερα το δούλεμα του στις χαμηλές και μεσαίες μου άρεσε πάρα πολύ. Τόσο πολύ που θέλω ένα... αλλά με άλλη εμφάνιση. Πιο cafe racer, γιατί έτσι όπως είναι τώρα παραείναι παπουδίστικο :smokin:

Επίσης εντύπωση μου έκανε η πανάλαφρη αίσθηση της. Σαν παπί είναι. Στα μείον η πολύ σκληρή πίσω ανάρτηση. Πολύ κοπάνημα σε κάθε ανωμαλία του δρόμου.

Cpt. Haddock
28/06/2010, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
Αλλά δε με πολυένοιαζε, με ενδιέφερε μόνο ο κινητήρας ... το δούλεμα του. Ε λοιπόν, το μοτέρ είναι ότι πρέπει για νυχτερινές βόλτες. Ροπή, ήχος, γενικότερα το δούλεμα του στις χαμηλές και μεσαίες μου άρεσε πάρα πολύ. Τόσο πολύ που θέλω ένα... αλλά με άλλη εμφάνιση. Πιο cafe racer, γιατί έτσι όπως είναι τώρα παραείναι παπουδίστικο :smokin:

Thruxton :D


202539

sniper
28/06/2010, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Thruxton :D

Μέσα στην νεανικότητα..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

road spirit
01/07/2010, 07:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Thruxton :D κάπως έτσι ...

η tridays edition είναι που μου αρέσει - οπτικά - πολύ : http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=96966



και μετά καστομιά όπως η παρακάτω (χωρίς τη μαλακία πινακίδα στο μπροστά φτερό) :


202809

road spirit
01/07/2010, 07:12
,


202810

road spirit
01/07/2010, 07:13
:wacko:


202811

Cpt. Haddock
01/07/2010, 07:24
Εχουμε ταξίδι λέμε! :mad:


( :bawl: :bawl: )

sapila racing
01/07/2010, 07:31
Βρεεε τα πουλάκια μου!
Εδω χαζεύετε με τα Εγγλέζικα λοιπόν, δεν το είχα πάρει χαμπάρι τόσο καιρό.

:beer: :beer:

Zid
01/07/2010, 07:37
http://i591.photobucket.com/albums/ss355/ACEKUSTOMS/ACE001-1.jpg

DimChios
02/07/2010, 02:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εχουμε ταξίδι λέμε! :mad:


( :bawl: :bawl: )

:confused: :look:


















:evil: :bawl: