PDA

View Full Version : Δευτέρα πρωί με μηχανή



aanas
29/03/2010, 10:20
Δευτέρα πρωί. Είναι όλα δύσκολα. Πας γραφείο πολύ καθυστερημένος, κακόκεφος και κάπως μουδιασμένος. Στην Κηφισίας κάτω από το Φάρο είναι σχετικά άδεια. 2α 150 - 3η 170 - φτάνει - φρένα. Ούτε τη ζελατίνα δεν έχεις προλάβει να κατεβάσεις. Αναρωτιέσαι πόσο περισσότερο θόρυβο θα κάνει με την ολόσωμη μέσα στη σήραγγα. Τελικά δε χρειάζεται άλλος διπλός espresso και μόνο το κράνος περιορίζει το χαμόγελο (όχι παρεξηγήσεις - εννοώ γεωμετρικά).

ΥΓ Ξέρω ότι είναι βλακώδες και λάθος αλλά ήταν στιγμιαίο και το κάνω σπάνια. Μην αρχίσετε το κήρυγμα. Γενικά είμαι κότα.

DeusEx
29/03/2010, 10:55
και γω τι να πω ?!

Που δουλευω σημερα 10,30 Αθηνα στην Συγγρου,

και 08,00 το πρωι ξεκινουσα απο Πατρα?

:lol:

Και ζελατινα προλαβα να κατεβασω, και Mp3 στα αυτια προλαβα να βαλω, και ΔΕΝ αναρωτιέμαι πόσο περισσότερο θόρυβο θα κάνει με τις ξεταπωτες μέσα στη σήραγγα ... !

:rotflmao:

... και παλι με ενα φαρδυ χαμογελο μεχρι τα αυτια ειμαι το οποιο εμεινε παρολο που εβγαλα το κρανος ...

Μικρή Λουλού
29/03/2010, 15:26
αμα θελετε να χαμογελατε,γιατι δεν πινετε κανα διφυλλακι να σας μεινει το χαμογελο για καμμια δεκαρια ωρες..?? :smokin:

McGyver
29/03/2010, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικρή Λουλού...
αμα θελετε να χαμογελατε,γιατι δεν πινετε κανα διφυλλακι να σας μεινει το χαμογελο για καμμια δεκαρια ωρες..?? :smokin:

Γιατί ρε φιλαράκι δε μας αρέσει να μας λέει χαμούρες ο πίθηκας...

Μικρή Λουλού
29/03/2010, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Γιατί ρε φιλαράκι δε μας αρέσει να μας λέει χαμούρες ο πίθηκας...


ανοιγε ρε Θωμακο το γκαζι λιγακι και θα δεις που δεν θα ασχολειται μαζι σου ο πιθηκας!! :rotflmao: :rotflmao:


:beer:

Hell_Rider
29/03/2010, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικρή Λουλού...
αμα θελετε να χαμογελατε,γιατι δεν πινετε κανα διφυλλακι να σας μεινει το χαμογελο για καμμια δεκαρια ωρες..?? :smokin:


εεε κοψε κατι...ακου 10 ωρες.....:lol: :lol: :wave2:

Cpt. Haddock
29/03/2010, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικρή Λουλού...
ανοιγε ρε Θωμακο το γκαζι λιγακι

ρε Τανάσ΄ειπαμε να χαμογελάσει ο ίδιος όχι να γελάνε όλοι οι άλλοι :p

aanas
30/03/2010, 09:28
Καλά πόσες στάσεις κάνεις και το κάνεις σε 2.5 ώρες DeusEx; :lol:

Σχετικά με το διφυλλάκι είναι τελικά απαραίτητο μου φαίνεται. Είχε και περισσότερη κίνηση σήμερα... Πάντως και το χαμόγελο από το γκάζι φτουράει καλά!

maintenance
30/03/2010, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικρή Λουλού...
αμα θελετε να χαμογελατε,γιατι δεν πινετε κανα διφυλλακι να σας μεινει το χαμογελο για καμμια δεκαρια ωρες..?? :smokin:

ωχ ωχ ωχχχχ!!
ακόμα τα δίφυλλα θυμαται..:)