PDA

View Full Version : Αγάπη... να πάρουμε ενα τέτοιο;



Gandalf dr685sm
29/03/2010, 14:16
http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=117730&cid=36

Gandalf

mitridi_g
29/03/2010, 14:45
τρελόοοοο

DimChios
29/03/2010, 15:09
ευτυχως που δεν εχω τα φραγκα γιατι θα ημουν ολη μερα πανω σε ενα τετοιο!


:bigcry: :bigcry: :bigcry:

nickmonstro
29/03/2010, 15:11
Εαν εχεις να διαθεσεις 18000-22500 που κοστιζει νομιζω οτι μπορεις να αγορασεις πραγματικη οδηγικη ευχαριστηση και οχι εικονικη...Βεβαια απο την αλλη αυτος που θα διαθεσει ενα τετοιο ποσο για μια τετοια συσκευη σιγουρα το λιγοτερο που θα εχει στο γκαραζ του θα ειναι μια Porsche..:lol:

...ασε που οι κλισεις που παιρνει το καθισμα απο τον υδραυλικο μηχανισμο μου φαινονται καπως υπερβολικες!:smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
29/03/2010, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
Εαν εχεις να διαθεσεις 18000-22500 που κοστιζει νομιζω οτι μπορεις να αγορασεις πραγματικη οδηγικη ευχαριστηση και οχι εικονικη...Βεβαια απο την αλλη αυτος που θα διαθεσει ενα τετοιο ποσο για μια τετοια συσκευη σιγουρα το λιγοτερο που θα εχει στο γκαραζ του θα ειναι μια Porsche..:lol:

...ασε που οι κλισεις που παιρνει το καθισμα απο τον υδραυλικο μηχανισμο μου φαινονται καπως υπερβολικες!:smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


κανεις λαθος και στα 2!

Δεν υπολογιζεις βενζινες :a53: κοστος συντηρησης, κοστος επισκευης στουκας κτλ κτλ

Οσο για τις κλισεις... δεν εχεις μπει ποτε σε τετοιο ε?

:wacko:

nickmonstro
29/03/2010, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
κανεις λαθος και στα 2!

Δεν υπολογιζεις βενζινες :a53: κοστος συντηρησης, κοστος επισκευης στουκας κτλ κτλ

Οσο για τις κλισεις... δεν εχεις μπει ποτε σε τετοιο ε?

:wacko:

Eσυ κανεις λαθος....

Γιατι δεν υπολογιζεις ρευμα που θα σπαταλισεις οταν θα "καιγεσαι" και επισης τα καμμενα εγκεφαλικα κυτταρα σου!!!

:p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δεν εχω μπει βρε γιατι δεν θα χωραω αλλα και παλι για racing game τις θεωρω υπερβολικες.Για flight simulator ομως μου φαινονται καλες!

DimChios
29/03/2010, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
Eσυ κανεις λαθος....

Γιατι δεν υπολογιζεις ρευμα που θα σπαταλισεις οταν θα "καιγεσαι" και επισης τα καμμενα εγκεφαλικα κυτταρα σου!!!


επιμενω και ξερω πολυ καλα τι σου λεω!

:wave2:

Για τα κυτταρα εχεις ενα δικιο, αλλα μεχρι εκει!

Gandalf dr685sm
29/03/2010, 15:35
Για να έχεις ενα πραγματικό rally WRC (έστω παλιό peugeot 105) ή μονοθέσιο (έστω F3).... θες ενα σκασμό χρήματα... άλλο τόσο για συντήρηση σε ελαστικά, μηχανικά, βενζίνες, εξαγορά άδειας κατοχής (συμμετοχή σε δύο αγώνες για να έχεις license) kok..

Ενώ σε αυτό , ανεβαίνεις με πυτζάμες , ΄βενζίνη δεν έχει, ελαστικά δεν έχει, μηχανικά δεν έχει, υποχρεωτική συμμετοχή σε αγώνες δεν έχει... μόνο ΔΕΗ έχει.

Α... και αίτηση συνοδευτικό του 105 καθώς και ενα κράνος για να παίρνεις χρόνο ελεύθερο απο συμβία και αν διαφωνεί φοράς το κράνος για να γλυτώσεις τις τηγανιές...:rotflmao: :rotflmao:

Gandalf

koulis19
29/03/2010, 15:53
Με 5-6 subwoofer και ειμαστε κομπλε!!!!

TassosK
29/03/2010, 15:59
στο 2ο βιντεο επαιζε lfs?

st.John
29/03/2010, 16:51
re ama eixa egw 18000euro... tote 8a eperna pragmatiko ama3i... kana golf gt i kamia 1098... ase re... kalo to paixnidi den lew... alla oso i pragmatiki empeiria se mia pistoula... den pianei mia...