PDA

View Full Version : να και ο ασχετος με το χωμααααα.....



pantheman
30/03/2010, 00:01
ρε παιδια σοβαρα οποιος ξερει κατι παραπανω ας πει....καημο το εχω καποια στιγμη να καταφερω να οδηγαω λιγο πιο αξιοπρεπη στο χωμα ........ε εχω και ενα xr125l που το χαπαρει για την γυναικα να ξεκινησω με αυτο τιποτα η θα φαω τον χρονο κ ενδεχομενως τα μουτρα μου τσαμπα.


Σημειωτεον ειμαι περιπου 1,80 και 90 κιλα μυικος ογκος υπαρχει αλλα ειναι σε καλυψη αποκρυψη απο το εξτρα λιπακι

ggs
30/03/2010, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από pantheman

Σημειωτεον ειμαι περιπου 1,80 και 90 κιλα μυικος ογκος υπαρχει αλλα ειναι σε καλυψη αποκρυψη απο το εξτρα λιπακι

μια χαρά είσαι .... προχώρα….(πάντα με παρέα) …
Αν μάλιστα είσαι και καλός στο ψήσιμο κρεατικών στην θράκα , τότε είσαι και έτοιμος….
:beer: :beer: :beer: :beer:

..για τις λοιπές μικρές τεχνικές λεπτομέρειες (οδήγηση , μηχανή κ.λ.π) , θα σε καθοδηγήσουν οι ειδικοί στο φόρουμ…(θα σου προτείνουν 10-20 μοντέλα μηχανών , 5-6 ζευγάρια λάστιχα , 3-4 σχολεία , 5-6 μπότες , 7-8 κράνη , 10-20 στολές …. )

SeNNinhA
30/03/2010, 06:59
Τα μούτρα σου δε θα φας, αλλά γρήγορα θα θελήσεις κάτι πιο δυνατό. Είναι κάπως λίγο για τα κιλά σου. Ξεκίνα πάντως και θα το ανακαλύψεις μόνος σου το πότε.

pantheman
30/03/2010, 16:25
ευχαριστω ρε παιδια για την απαντηση .....μηπως εχετε να προτεινετε κανα λαστιχακι για το εξαρακι(κανει κ ριμα)

KaTaNaS
30/03/2010, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από pantheman
ευχαριστω ρε παιδια για την απαντηση .....μηπως εχετε να προτεινετε κανα λαστιχακι για το εξαρακι(κανει κ ριμα)

pirelli MX extra , φθηνό (100 ευρω) και καλο για καλοκαιρακι... :wave2: