PDA

View Full Version : Ta ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ-ΦΕΡΜΟΥΑΡ ΓΙΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ



DUKASII
05/04/2010, 11:45
που μπορω να το φτιαξω ξερει κανεις???:mad: πρωι πρωι γαμω τη πουτανα μου..

SVX
05/04/2010, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
που μπορω να το φτιαξω ξερει κανεις???:mad: πρωι πρωι γαμω τη πουτανα μου..


Δοκιμασε εδω αδερφε .......! :wave2:
www.takouni3.gr
γραψε το ονομα σου το ψευδωνυμο σου η το λογοτυπο σου στην αγωνιστικη σου φορμα με ο,τι γραμμα και χρωμα θες.
επισης αλλαζουμε φερμουαρ velcro σε ενδυση - υποδηση
επιδιορθωση-μεταποίηση �η σε δερμα και cordura
λογικες τιμες αμεση εξυπηρετηση

www.takouni3.gr

Επικοινωνία:
TINA
2107714489

τα παιδια ΑΝ θυμαμαι καλα ειναι ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ μηχανοβιοι....



( ΒΑλτο ρε μλκ και στα τεχνικα,tips & Tricks να γουσταρουμε λιγο... :wacko: :bigcry: )



:beer:

DUKASII
05/04/2010, 12:00
[i]


( ΒΑλτο ρε μλκ και στα τεχνικα,tips & Tricks να γουσταρουμε λιγο... :wacko: :bigcry: )



:beer: [/B] :bawl: :rotflmao: :lol: :beer:

να σε καλα ρε!

menos
05/04/2010, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
Δοκιμασε εδω αδερφε .......! :wave2:
www.takouni3.gr
γραψε το ονομα σου το ψευδωνυμο σου η το λογοτυπο σου στην αγωνιστικη σου φορμα με ο,τι γραμμα και χρωμα θες.
επισης αλλαζουμε φερμουαρ velcro σε ενδυση - υποδηση
επιδιορθωση-μεταποίηση �η σε δερμα και cordura
λογικες τιμες αμεση εξυπηρετηση

www.takouni3.gr

Επικοινωνία:
TINA
2107714489

τα παιδια ΑΝ θυμαμαι καλα ειναι ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ μηχανοβιοι....

Link αντιγράφηκε...
Thank you!!! :beer:

byron
05/04/2010, 15:47
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=94642

DUKASII
12/04/2010, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=94642

το λοιπον πηγα το νταινιζ στο τυπο στο νεο κοσμο το κρατησε κ μου αλλαξε τα φερμουαρ και το μπουφανακι εγινε σουπερ.

+1 για τη δουλεια του.
επισης μου πε μια βδομαδα..κ με πηρε σε 2 μερες.
αψογος.

byron
12/04/2010, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
το λοιπον πηγα το νταινιζ στο τυπο στο νεο κοσμο το κρατησε κ μου αλλαξε τα φερμουαρ και το μπουφανακι εγινε σουπερ.

+1 για τη δουλεια του.
επισης μου πε μια βδομαδα..κ με πηρε σε 2 μερες.
αψογος.

Στο έκανε rizzla Suzuki που του είπα, ή το ξέχασε? :smokin:

DUKASII
12/04/2010, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Στο έκανε rizzla Suzuki που του είπα, ή το ξέχασε? :smokin: e meta apo :smokin: xexase k pote moy xe pei na to paradosei..kai me pire noritera..

monsterS2R
14/04/2010, 20:00
Καλησπερα παιδια!Ειδα τη συζητηση σας και αποφασισα να σας στειλω την προσωπικη μου αποψη για την επισκευη του δικου μου μπουφαν.Καποιος φιλος απο το facebook μου εστειλε το site που αναφερατε πριν www.takouni3.gr. Επικοινωνησα με τα παιδια εκει για να τους παω ενα μπουφαν dainese που εχω γιατι το φερμουαρ του σκαλωνε και ειχε σκιστει στο κατω μερος του.Πηγα λοιπον(δειλα ομολογω) το αφησα για επισκευη αφου διαλεξα τον τυπο που ηθελα και το παρελαβα την επομενη μερα.Οταν πηγα για την παραλαβη πιασαμε την κουβεντα και οπως ειδα και live (γιατι αλλο να τα βλεπεις στο site απο φωτο κι αλλο απο κοντα...) φτιαχνουν και λογοτυπα σε φορμες, μπουφαν κτλ.οπως λεει και στο site. Η δουλεια τους ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ καλη και το κυριοτερο οικονομικοτατα. Δεν φαινεται οτι εχει γινει αλλαγη στο μουφαν μου και το λεω αυτο γιατι εχω δει δουλειες κι αλλου και ειναι ...ασ'τα να πανε!Τελος παντων για να μην σας κουραζω σε λιγο καιρο θα παω για να μου φτιαξουν και το λογοτυπο!Παντως τους συστηνω ανεπιφυλακτα μιας και οι ιδιοι ειναι δυκυκλιστες, γουσταρουν αυτο που κανουν γιατι οπως μου ειπαν και οι ιδιοι: '' συνδιασαμε την αγαπη μας για την μοτοσυκλετα με την δουλεια μας!'' η απαντηση μου?:''ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ!''.