PDA

View Full Version : Χαλκιδα ???? Το Σαββατο???



ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
15/06/2005, 14:16
ΑΛΟ ΑΛΟ ΚΑΙ ΤΡΙΣ ΑΛΟ ..... ΠΑΙΔΕΣ ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΟΥΤΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ???? ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΛΕΜΕ .....ΠΑΜΕ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΣΗΜΕΡΑΚΙ ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ....ΕΓΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ....ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ????

adam_tsouk
15/06/2005, 14:21
Από Σάββατο 3ήμερο για μερικούς..... :winka:


Πολλοί θα λείπουν. Για το επόμενο πιθανότατα μέσα.


:wave2:

Tigas
15/06/2005, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
ΑΛΟ ΑΛΟ ΚΑΙ ΤΡΙΣ ΑΛΟ ..... ΠΑΙΔΕΣ ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΟΥΤΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ???? ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΛΕΜΕ .....ΠΑΜΕ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΣΗΜΕΡΑΚΙ ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ....ΕΓΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ....ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ????

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΙΚΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΡΗ ΑΥΤΑ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ RR ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙΣ , ΑΜΑ ΜΑΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΕΤΣΙ:evil: :lol: :wave2:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
15/06/2005, 14:43
XM..... ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΜΕ ΤΗ ΦΕΡΡΑΡΙ ΚΑΙ ΤΟ GORILLAKI ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ????? .............. ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΤΙΡΑΝΤΕΣ....ΤΟ ΡΗΤΟ ΜΕ ΤΟ ΛΑΓΟ ΚΑΙ ΤΗ ΧΕΛΩΝΑ ???? ΤΗ ΠΑΡΑΒΟΛΗ ΜΕ ΤΟ ΔΑΥΙΔ ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΛΙΑΘ ???? ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΔΙΚΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΤΑΓΜΑ ΤΟΥ ΛΑΣΟΥ.....:ninja: :ninja:

Μικρή Λουλού
15/06/2005, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΔΙΚΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΤΑΓΜΑ ΤΟΥ ΛΑΣΟΥ.....:ninja: :ninja: [/B]




μαλακια....το πολυ-πολυ να σακατευτεις....

εχεις σκεφτει τις πινεζες..????:D :D

και για ακομα πιο σιγουρα.....μπριζολακια στον δρομο !!!

καραντι !!! :smokin:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
15/06/2005, 14:52
TOTE ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΤΙΝΙΕΡΗ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΤΣΑΜΠΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ?????? Ή ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΓΟΥΡΝΟΠΟΥΛΑ ?????? ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ... ΓΙΑ ΠΕΣ ... ΓΙΑ ΠΕΣ...:beer:

Tigas
15/06/2005, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
TOTE ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΤΙΝΙΕΡΗ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΤΣΑΜΠΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ?????? Ή ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΓΟΥΡΝΟΠΟΥΛΑ ?????? ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ... ΓΙΑ ΠΕΣ ... ΓΙΑ ΠΕΣ...:beer:

:lol: :lol:
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΛΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΙΑ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ:wave2:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
15/06/2005, 15:03
ΟΚ ... ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ...ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΕΞΙΟΥ ???

bonepeeler
15/06/2005, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΙΚΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΡΗ ΑΥΤΑ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ RR ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙΣ , ΑΜΑ ΜΑΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΕΤΣΙ:evil: :lol: :wave2:


Άσ'τον αυτόν.

Τα φτερά του λείπουν.

Νομίζει πως θα πετάξει επειδή πήρε μηχανή με σήμα το κοτόπουλο.:smokin:


:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:




:beer:

Μικρή Λουλού
15/06/2005, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Άσ'τον αυτόν.



Νομίζει πως θα πετάξει επειδή πήρε μηχανή με σήμα το κοτόπουλο.:smokin:


:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:




:beer:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

BAD BOY
15/06/2005, 18:05
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
[B]Άσ'τον αυτόν.

Τα φτερά του λείπουν.

Νομίζει πως θα πετάξει επειδή πήρε μηχανή με σήμα το κοτόπουλο.:smokin:


:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:
bonepeeler ΜΠΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΚΑΣΤΟΥ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΓΚΑΖΙΕΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ:beer:

johnpagr
15/06/2005, 23:47
:lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

AFTER
15/06/2005, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Άσ'τον αυτόν.

Τα φτερά του λείπουν.

Νομίζει πως θα πετάξει επειδή πήρε μηχανή με σήμα το κοτόπουλο.:smokin:


:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:




:beer:

Μοτοσυκλετα σερβιετα με φτερα

:rotflmao: :lol: :bawl: :lol: :bigcry: :rotflmao:

fazer1000
16/06/2005, 07:10
SIGA....DIOTI MPORI NA SAS APAGAGOYN GIA NA TREXETE PAGOSMIO.....GP !!!!! :lol: :beer: :bigcry: :sun: :smokin: :yuck:

Tigas
16/06/2005, 07:19
Ο ΑΛΕΞΙΟΥ EINAI TO ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΟΥ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΑΚΙ.
ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ KAWASAKI ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΜΕΣΑ:D

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΤΗ ΠΙΕΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΕΩΣ
ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΙ 5 ΜΗΧΑΝΕΣ , ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΛΕΞΙΟΥ:wave2:

Tigas
16/06/2005, 07:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από fazer1000
SIGA....DIOTI MPORI NA SAS APAGAGOYN GIA NA TREXETE PAGOSMIO.....GP !!!!! :lol: :beer: :bigcry: :sun: :smokin: :yuck:

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΚΟΥΛΟΙ ΠΟΙΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ.:eyepop:
ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΄΄ΚΟΡΥΦΑΙΑ΄΄ ΑΣΦΑΛΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ:lol:


----------------------------------------------------------------------------------
ΑΣΧΕΤΟ ΣΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΤΟΥ ΚΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΘΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΓΙΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΣΤΡΩΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΣΦΑΛΤΟ.
ΜΑ ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΠΙΒΛΕΠΕΙ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΚΟΜΠΡΕΣΕΡ, ΓΕΜΑΤΟ ΣΑΜΑΡΑΚΙΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ , ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ, ΑΜ ΤΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΩΛ... ΜΑΣ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
16/06/2005, 16:59
XM...... TOTE ΑΛΕΞΙΟΥ .... ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ .... ΣΤΙΣ ΔΩΔΕΚΑ ...... ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΩ.... ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ......:smokin:.... ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ????????ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΤΙΓΚΑΣ ????

sporky
16/06/2005, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
XM...... TOTE ΑΛΕΞΙΟΥ .... ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ .... ΣΤΙΣ ΔΩΔΕΚΑ ...... ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΩ.... ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ......:smokin:.... ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ????????ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΤΙΓΚΑΣ ????



γκούχου γκούχου (βλ. διακριτικός βήχας)
s..

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
16/06/2005, 17:15
SPORKY .....ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ????? ......ΠΝΙΓΗΚΕΣ ???? ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ???? ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟ ΛΕΣ ????

gmakris
16/06/2005, 19:30
Δεν του αρεσουν οι λουκουμαδες λεει και φτυνει απο τωρα....:lol:

Lupo
16/06/2005, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
[BΑΣΧΕΤΟ ΣΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΤΟΥ ΚΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΘΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΓΙΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΣΤΡΩΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΣΦΑΛΤΟ.
ΜΑ ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΠΙΒΛΕΠΕΙ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΚΟΜΠΡΕΣΕΡ, ΓΕΜΑΤΟ ΣΑΜΑΡΑΚΙΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ , ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ, ΑΜ ΤΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΩΛ... ΜΑΣ [/B]


Άσχετο...

αλλά με το μόνο που έχω πάθει πλάκα, εδώ που ήρθα, είναι η άσφαλτος!

Στην δικιά μας άσφαλτο, και με C50 να είσαι, άμα θές. κάνεις φιδάκια!

Έ, μ'αυτό το σκεπτικό, ήρθα κι εδώ.
ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!


Και που να πάς σε φρεσκοστρωμένο δρόμο!
Ούτε στις πίστες μας, τέτοια πρόσφυση!!!

Lupo
16/06/2005, 19:50
Ναι !
Ξέρω!

Ήταν άσχετο το πιο πάνω!

Μην βαράτε.
Απλά πέρασα από τετοιο δρόμο σήμερα, και δεν άντεχα να μην το πώ.:D

Συνεχίστε με Αλεξίου και λουκουμάδες
:lol: :beer: :wave2:

BAD BOY
16/06/2005, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΤΙΓΚΑΣ ???? ΦΤΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΠΟΣΑ ΖΖΖΖΖΑΠΙΔΙΑ ΒΑΖΕΙ Ο ΣΑΚΚΟΣ.ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΦΥΡΑΚΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΑΧΟΣ ΣΤΟΝ ΑΗ'ΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΡΩΣΟ.:beer: :beer:ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΑ ΚΑΡΤ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΓΩ:wave2:

gmakris
16/06/2005, 20:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
XM...... TOTE ΑΛΕΞΙΟΥ .... ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ .... ΣΤΙΣ ΔΩΔΕΚΑ ...... ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΩ.... ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ......:smokin:.... ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ????????ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΤΙΓΚΑΣ ????

ο Τιγκας θα κατεβει με ολη την συμμορια των δερματοφορων για να κανει casting by the river........

O σκηνοθετης ψαχνει για νεα ταλεντα λεει....:smokin:

pissaman
16/06/2005, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sporky
γκούχου γκούχου (βλ. διακριτικός βήχας)
s..
Σιροπάκι Κώστα, σιροπάκι! ;)
:beer: :smokin:

GTZ750
16/06/2005, 21:27
καλα κανονηζετε βολτα στην χαλκιδα χωρις εμενα???:eek:
ειναι αυτο δυνατον!!!!:nono: :nono:
γιλε kawasakiz750 κανονηζουμε να ανεβουμα μαζι και να τους βρουμε τους αλλους στον αλεξιου?
:wave2:

adam_tsouk
16/06/2005, 21:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
καλα κανονηζετε βολτα στην χαλκιδα χωρις εμενα???:eek:
ειναι αυτο δυνατον!!!!:nono: :nono:
γιλε kawasakiz750 κανονηζουμε να ανεβουμα μαζι και να τους βρουμε τους αλλους στον αλεξιου?
:wave2:

Και είχα ανησυχήσει! :lol: :lol:


Αυτός ο γίλος που λες είναι ο αλοίθωρος από την ταινία με τη Βουγιουκλάκη; :uplate:


:rotflmao: :rotflmao:


:beer:

:wave2:

GTZ750
16/06/2005, 21:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Και είχα ανησυχήσει! :lol: :lol:


Αυτός ο γίλος που λες είναι ο αλοίθωρος από την ταινία με τη Βουγιουκλάκη; :uplate:


:rotflmao: :rotflmao:


:beer:

:wave2:
ΚΑΛΑ ΑΝΤΕ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΤΟ ΛΑΘΗ ΜΟΥ ΛΟΓΟ ΤΑΧΗΤΗΤΑΣ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΤΑ ZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!:wave2: :wave2:
ΕΚΤΟΣ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΟΝΗΣΕΙ ΠΑΛΙ ΠΛΥΣΙΜΟ!!!:rolleyes: :rolleyes: :rotflmao: :wave2:

pissaman
16/06/2005, 21:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Και είχα ανησυχήσει! :lol: :lol:


Αυτός ο γίλος που λες είναι ο αλοίθωρος από την ταινία με τη Βουγιουκλάκη; :uplate:


:rotflmao: :rotflmao:


:beer:

:wave2:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
lololololol

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
16/06/2005, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
ΚΑΛΑ ΑΝΤΕ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΤΟ ΛΑΘΗ ΜΟΥ ΛΟΓΟ ΤΑΧΗΤΗΤΑΣ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΤΑ ZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!:wave2: :wave2:
ΕΚΤΟΣ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΟΝΗΣΕΙ ΠΑΛΙ ΠΛΥΣΙΜΟ!!!:
Ναι καλά, άκουσες Χαλκίδα και βουρ!
Ναι ρε θα πάω για μπουγάδα! :lol:


Το Σκ θα λείπω...... ελπίζω.... :rolleyes:


Όσο για τα Ζ, άσε τα έχουμε δει! Πάνω από 3 (άντε 4) δεν έχουμε δει ποτέ σε εκδρομή ή βόλτα......

Θέλουν και βόλτα!

BAD BOY
16/06/2005, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk



Όσο για τα Ζ, άσε τα έχουμε δει! Πάνω από 3 (άντε 4) δεν έχουμε δει ποτέ σε εκδρομή ή βόλτα......

Θέλουν και βόλτα! ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Σ'ΑΥΤΟ,ΚΟΙΤΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΛΙΜΝΗ :wave2: ΝΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ:beer:

adam_tsouk
16/06/2005, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Σ'ΑΥΤΟ,ΚΟΙΤΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΛΙΜΝΗ :wave2: ΝΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ:beer:


Ποιά λίμνη; πότε;

και για πες μου και το νουμερο.....

GTZ750
16/06/2005, 22:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Ναι καλά, άκουσες Χαλκίδα και βουρ!
Ναι ρε θα πάω για μπουγάδα!

Το Σκ θα λείπω...... ελπίζω.... :rolleyes:


Όσο για τα Ζ, άσε τα έχουμε δει! Πάνω από 3 (άντε 4) δεν έχουμε δει ποτέ σε εκδρομή ή βόλτα......

Θέλουν και βόλτα!
εγω παντως προτειμω να παω βολτα και να δωσω το παρων με βρωμικο μηχανακι παρα να μην παω καθολου!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
και ναι!!!!
ΘΕΛΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ!!!! :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

καλο πλησιμο!!!!:wave2: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

adam_tsouk
16/06/2005, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
εγω παντως προτειμω να παω βολτα και να δωσω το παρων με βρωμικο μηχανακι παρα να μην παω καθολου!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
και ναι!!!!
ΘΕΛΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ!!!! :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

καλο πλησιμο


Είπα ΄τοι το ΣΚ θα πάω βόλτα.


όσο για την εκδρομή, τα λέγαμε και την άλλη φορά από κοντά. Πάνω από 4-5 άντε 7 δεν μαζευόμαστε με τπτ!


Εδώ οι περισσότεροι δεν έχουν έρθει ποτέ ούτε για καφέ!

GTZ750
16/06/2005, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Ποιά λίμνη; πότε;

και για πες μου και το νουμερο.....


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=7724&perpage=15&pagenumber=13

:D :D :D :wave2: :wave2: :wave2:

adam_tsouk
16/06/2005, 23:02
Α, καλά πήγε το μυαλό μου.....


Μιλάτε για μια μεμονομένη περίπτωση.


Ας έρθουν οι μισοί τουλάχιστον να τους γνωρίσουμε και μετά τα λέμε!

Που όλοι τους να μιλάνε ξέρουν (και για να μην παρεξηγηθώ δεν εννοώ κανένα από τα παιδιά που μένουν μακρυά ή που έχουν παρεβρεθεί σε έστω 1 συναντηση)

άντε και μία ειδική μεταχείρηση για τους Χαλκιδαίους! :lol:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
17/06/2005, 02:13
ΛΟΙΠΟΝ ΛΟΙΠΟΝ ΜΗ ΛΕΜΕ ΠΟΛΛΑ ... ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΕΝΑ R1 ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ VFR 800. ΣΤΗ ΓΕΦΥΡΑ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΝ GTZ750 KAI ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΙΑ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ . ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΑΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ Ο ΤΙΓΚΑΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ .... ΚΑΛΩΣ .....ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΦΑΝΕ Ο,ΤΙ ΜΕΙΝΕΙ .....:D ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΓΙΑ ΚΝΤ ΚΑΙ ΩΡΕΣ .Z-BADBOY'STOY ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΝΑΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ?????

Tigas
17/06/2005, 07:23
ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΔΕΙ
2 FIREBLADE
2 R1
1 GSX-R

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
17/06/2005, 09:20
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..... ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΝΑΡΤΖΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.....ΔΩΣΕ ΧΡΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟ...... ΜΗ ΜΕ ΠΑΤΕ ΣΤΗ ΣΤΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....ΟΧΙ ΑΛΟ ΧΡΗΜΑΑΑΑΑΑΑ(ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ).................

:cry: :cry:

BAD BOY
17/06/2005, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
.Z-BADBOY'STOY ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΝΑΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ????? ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΥΡΝΑΩ ΣΕ ΚΟΛΟΜΠΑΡΑ ΜΕ ΡΩΣΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΙ:cry: :bigcry:

GTZ750
17/06/2005, 18:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΔΕΙ
2 FIREBLADE
2 R1
1 GSX-R
θα ειμαι εκει!!!!!!:D :D :D :wave2:

anco
17/06/2005, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΚΟΥΛΟΙ ΠΟΙΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ.:eyepop:
ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΄΄ΚΟΡΥΦΑΙΑ΄΄ ΑΣΦΑΛΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ:lol:


----------------------------------------------------------------------------------
ΑΣΧΕΤΟ ΣΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΤΟΥ ΚΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΘΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΓΙΑ ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΣΤΡΩΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΣΦΑΛΤΟ.
ΜΑ ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΠΙΒΛΕΠΕΙ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΚΟΜΠΡΕΣΕΡ, ΓΕΜΑΤΟ ΣΑΜΑΡΑΚΙΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ , ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ, ΑΜ ΤΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΚΩΛ... ΜΑΣ

δεν φταει η ασφαλτος αλλα οτι το αμορτισερ σου ειναι χαλια ή το τερματιζεις λογο βαρους.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

giannisman
17/06/2005, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Ο ΑΛΕΞΙΟΥ EINAI TO ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΟΥ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΑΚΙ.
ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ KAWASAKI ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΜΕΣΑ:D

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΤΗ ΠΙΕΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΕΩΣ
ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΙ 5 ΜΗΧΑΝΕΣ , ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΛΕΞΙΟΥ:wave2: TA ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ RR ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΟΛΕΣ ΤΩΝ 3000 ΧΙΛΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΟΝΑΤΙΔΕΣ ΑΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΕΣ????:D :D :D Ο ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΝΤΟΥΔΙ 5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ

GTZ750
18/06/2005, 01:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Α, καλά πήγε το μυαλό μου.....
.........
άντε και μία ειδική μεταχείρηση για τους Χαλκιδαίους! :lol:
δεν πιστευω να εχεις παραπονα για μενα!!!!:mad: :mad: :mad: :rolleyes: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :wave2: :wave2:

kostom
18/06/2005, 06:54
Άντε και καλό δρόμο παίδες....:wave2:

Φάτε και κανένα λουκουμά και για εμάς....


17259

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
18/06/2005, 07:35
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ........ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΛΕΜΕ ...... ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ .....ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΣΩΠΑΣΕΙ .....ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ .... :sun: :sun:

gergio
18/06/2005, 17:40
παιδια αν ειναι για την αλλη κυριακη σιγουρα θα παω για αυριο λιγο δυσκολα..

GTZ750
18/06/2005, 20:52
και μερικες φοτο απο σημερα απ την βολτα μας στον αγιο!!!!!

τα εργαλεια παρατεταγμενα ετοιμα για μαχη!!!!

ειναι τυχαιο οτι μονο το μηχανακι του τιγκα ειναι αναποδα??:rolleyes: :rolleyes: δεν ξερω λεω εγω τωρα!!!!:D :D


17271

GTZ750
18/06/2005, 21:00
συγκεντρωτικα ελαβαν μερος:
1)Τιγκας(cbr1000rrrrrrrr)ειδες σε εβαλα και πρωτο!!:smilea:
2)sporky(cbr 900)
3)αδερφος τιγκα(αν δεν κανω λαθος)(R1)
4)gmakris(R1)
5)εγω!!!!!(Z750 )
6)kawasakiz750(Z750)
7)andrian(749)
8)αντωνης(varadero)
9)γιωργος(rgv250)(α ρε χρηστο το εργαλειο σου!!!!!)
10)φιλος kawasakiz750(cbr 900)
11)Gixxerpap(GSXR 750)
και μια φοτο απο μια αλλη γωνια!!:D :D


17272

GTZ750
18/06/2005, 21:03
και οι αναβατες μαζι με 6τα εργαλεια τους!!!


17273

GTZ750
18/06/2005, 21:05
η κλασικη σταση στον αλεξιου για καφε και λουκουμαδες!!!!!:beer: :beer:


17274

GTZ750
18/06/2005, 21:09
και λοιπον ειχε και καλλιστεια στον αλεξιου!!η συμπαθητικη δεσποινιδα(που δουλευε εκει και μας εφερε τονους νερου) θελησε να διαλεξει ενα απο τα δεκα εργαλεια πανω στο οποιο θα εβγαζε και φοτο!!!
και νικητρια ηταν η iταλιδα τις παρεας!!!!:beer: :beer: :beer:


17277

GTZ750
18/06/2005, 21:11
εδω ειμαστε ετοιμοι για αναχωρηση απο την γεφυρα της χαλκιδας!!:beer: :smokin:


17278

GTZ750
18/06/2005, 21:15
και εδω αναχωρουμε απο τον αλεξιου!!:smokin:


17281

GTZ750
18/06/2005, 21:16
xxxristo κοιτα το εργαλειο σου!!!!!!:wave2: :wave2: :wave2:


17282

GTZ750
18/06/2005, 21:24
και αλλες φοτο και ΕΔΩ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=10152)
απο τον gmakri!!!