PDA

View Full Version : ενα τασακι ειμαστε!



TROOPER
06/04/2010, 17:15
μ. πεμπτη...

ο μπαικερτεντ ειναι κοντα μια βδομαδα στους δρομους και οργωνει την ελλαδα.
εγω με εξεχουσα προσωπικοτητα του φορουμ και την γυναικα μου ανηφοριζω σαλλονικα (αμαξατος) και στα καμμενα βουρλα (ποιος πουστης τα καψε ??:mad: ) σταματαω για καφε.
και εκει συνανταω τον αντζεο ο οποιος ανεβαινει με τον πατερα του για τις μερες του πασχα!

την ιδια ωρα καπου στη καβαλα ο θοδωρης πετυχαινει κατα λαθος τον σοφιανο και τηλεφωνουνε στον ται απο το τηλεφωνο του σοφιανου αλλα μιλαει ο θοδωρης.σωζετε ο παππους κατα λαθος :lol:
συνεχιζει ο θοδωρης τον δρομο του και πετυχαινει οπως ειδατε στο ''σε ειδα'' τον αντζεο!!!:hypnotize

φτανουμε ξεσσαλονικη ;) οπου γινεται μινι δ.σ. και στο μεταξυ ο θοδωρης ειναι και αυτος εκει.
περνουμε τηλ τον ται αυτη τη φορα απο το δικο μου τηλεφωνο αλλα μιλαει και παλι ο θοδωρης.tilt o tai!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

συμπερασμα:προσεχετε τι κανετε!!!δε ξερετε απο που θα σας ερθει!!:lol:

να μαστε ολοι καλα και του χρονου φουντουνια.

:beer: :beer: :beer: :beer:

koulis19
06/04/2010, 17:33
Γιωργο,και να το προσπαθησει καποιος δεν νομιζω να τα καταφερει να συναντησει τοσους γνωστους απο τυχη.Συμπερασμα?........ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ.:beer: :beer:

bikerted
06/04/2010, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Γιωργο,και να το προσπαθησει καποιος δεν νομιζω να τα καταφερει να συναντησει τοσους γνωστους απο τυχη.Συμπερασμα?........ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ.:beer: :beer:




Εγώ είμαι ο τυχερός (άτυχος??) που ξεκίνησα να γυρίσω την Ελλάδα μόνος μου και έπινα καφέ (και ρακές) με φίλους!!!!

:beer: :beer: :beer: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

TROOPER
06/04/2010, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikerted
Εγώ είμαι ο τυχερός (άτυχος??) που ξεκίνησα να γυρίσω την Ελλάδα μόνος μου και έπινα καφέ (και ρακές) με φίλους.....

....ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΜΩΣ !!!:lol: :lol: :lol: :lol:

QSpec
06/04/2010, 19:32
Αυτά είναι!

Παραλίγο θα ήμουν κι εγώ Θεσ/νίκη αλλά η αντιπάθεια μου σε προγραμματισμένες ενέργειες δεν βοήθησε στο να βρω εισιτήριο για τρένο. Με το αμάξι θα μου πήγαινε ο κούκος αηδόνι οπότε έκατσα εδώ. Γιώργο έπρεπε να σε πάρω τηλ μπας και είχε χώρο το αμάξι :cool:. Μια σταλιά άνθρωπος είμαι, παντού χωράω. :eyepop:

Θωδωρή, και να θες να μονάσεις δεν μπορείς!

Πάντα τέτοια λοιπόν!

filipp0s
06/04/2010, 19:44
Αυτα ειναι! :D :beer: :beer: :beer: :wave2:



Παντα τετοια! :beer: :beer:





(αυτο με τον ται ειναι γνωστο κολπο :winka: :lol: )

tai
06/04/2010, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s


(αυτο με τον ται ειναι γνωστο κολπο :winka: :lol: )

κουφαλες πατε να με πεθάνετε .....:mad:

να παω απο έκπληξη....:mad:

να το "καψω" .....:mad:



















Aλλαααα,.... εγω ....δεν...., (http://www.youtube.com/watch?v=ytPxFntzrlM)
:rotflmao:


παντα να γυρνάμε και να συναντιόμαστε :beer: :beer: :beer:

TROOPER
07/04/2010, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από QSpec
.... Γιώργο έπρεπε να σε πάρω τηλ ....

εμ δεν επρεπε...? :wave2:

TROOPER
07/04/2010, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
κουφαλες πατε να με πεθάνετε .....:mad:

..............

ναι βρε πουστη αλλα ολο τη γλιτωνεις :mad:

αμα εχει τα κονε ο ανθρωπος...:lol: :lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
07/04/2010, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ναι βρε πουστη αλλα ολο τη γλιτωνεις :mad:

αμα εχει τα κονε ο ανθρωπος...:lol: :lol: :lol: :lol: γνωρίζεται με τον Αγ. Πέτρο προσωπικά :confused:

DimChios
07/04/2010, 19:44
Αμ εγω? Που παιρνω τον Παπ να του ευχηθω το μεσημερι και το βραδυ παιρνω τον Τρουπ και το σηκωνει ο Παπ -"ελα ρε μαλακα, το μεσημερι δεν με πηρες? Τι θελεις παλι?"

:evil: :mad:

Μασαω ομως? Δεν μασαω!

:smokin:


ΡΕΜΑΛΙΑ, ΖΗΛΕΨΑ!!!!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!

:beer: :beer: :beer: :beer: