PDA

View Full Version : Σκεύτομαι να αποχωριστώ το KLX



xxxristos
15/06/2005, 16:50
Σκέφτομαι να αποχωριστώ το KLX για να πάρω το ΤΜ racing 660 supermotard με τα 89 άλογα!!!

Πήρα ένα τέτοιο πύραυλο χτές βόλτα και έμεινα μαλάκας.

ΑΠΕΙΡΗ δύναμη! Πηδάει οποιοδήποτε μονοκύλινδρο και δικύλινδρο SM υπάρχει!

Here comes the 100.000 dollars question: Αυτό το μοντέλο βγαίνει πολιτικό (με φώτα, πινακίδα, κτλ)????

GST
16/06/2005, 08:22
χαχαχα ρε χρησταρα δεν νομιζω ρε να εχει πολιτικη εκδοση αυτο....καλα ρε θα παρεις ευρωπαικο:eek: :eek: και θα το κυκλοφορεις και στο νησι :dizzy: ψαχνεις για μπελαδες μου φαινεται :lol: ....ρε παγαινε διαβασεις περασεις μαθηματα:lol: :lol:

:wave2: :wave2:

ποτε καταιβενεις ρε:confused:

OldMan
16/06/2005, 12:54
:lol: :rotflmao: :lol:

Ρε DUkas, ο ΧΧΧρίστος είναι γνωστός "εκτροφέας ιπποφορβείου"...

Ότι καβαλήσει (αν το καβαλήσει) έχει τουλάχιστον διπλάσια άλογα από κάτι αντίστοιχο !!!

:lol: :beer: :lol:

Todi
16/06/2005, 14:05
sorry αλλα εδω δεν εχετε δικιο..

η ΤΜ Ελλας στην ιστοσελιδα της ανακοινωνει to ENDURO 660cc SMΧ F με αποδοση 89hp


TM Hellas link (http://www.motos.gr/main.htm) δειτε και μονοι σας...

xxxristos
16/06/2005, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
sorry αλλα εδω δεν εχετε δικιο..

η ΤΜ Ελλας στην ιστοσελιδα της ανακοινωνει to ENDURO 660cc SMΧ F με αποδοση 89hp


TM Hellas link (http://www.motos.gr/main.htm) δειτε και μονοι σας...

Εκτός οτι ΠΡΑΓΜΑΤΙ το ανακοινώνει και η ΤΜ και ο Πολύχρονος (αντιπρόσωπος) στην Αθήνα, όποιος το κάνει μια βόλτα θα καταλάβει οτι δε παίζει να είναι κάτω από 80 άλογα στον τροχό με τίποτα.........

Όσοι δε ξέρουν, πράγματι θα βγούν εδώ και θα πετάξουν χαλαρα τη μαλακία τους.....

xxxristos
16/06/2005, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
χαχαχα ρε χρησταρα δεν νομιζω ρε να εχει πολιτικη εκδοση αυτο....καλα ρε θα παρεις ευρωπαικο:eek: :eek: και θα το κυκλοφορεις και στο νησι :dizzy: ψαχνεις για μπελαδες μου φαινεται :lol: ....ρε παγαινε διαβασεις περασεις μαθηματα:lol: :lol:

:wave2: :wave2:

ποτε καταιβενεις ρε:confused:

ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

ΕΣΥ;;;

dukeandthecity
16/06/2005, 14:46
Κυριε CRS-K μπορω να έχω λίγο ποπ-κορν

crs-k
16/06/2005, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Κυριε CRS-K μπορω να έχω λίγο ποπ-κορν

Οριστε ... :D


17071

GST
16/06/2005, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

ΕΣΥ;;;

τον αυγουστο που ειναι και παχιες οι μυγιες:lol:
τελευταια χρονια ειναι ρε και εχεις φουλ σιζον; κουραγιο και υπομονη
:rolleyes:

:wave2: :wave2:

XTMPAM
16/06/2005, 15:52
ΡΕ ΓΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΤΕ ΣΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΑΥΤΟ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ 89 ΛΕΕΕΙ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΡΕ ΣΥ ΑΧΧΧΑ ΑΧΑΧ (ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ) ΣΕ ΤΙ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΑΝΕ ΞΕΡΕΙΣ?

ΤΜ ΛΕΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΝΑΙ ΝΑΙ ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΔΕ ΧΑΛΑΕΙ....
ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ REPLICA EEE?(ΣΥΓΧΩΡΑ ΜΕ ΜΑΜΑ ΚΤΜ)

ΡΕ ΠΑΝΕ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΜΟΤΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΤΜ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΟΥΦΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ!!!!!!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΤΜΑΝΙΑΚ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....

ΤΕΣΠΑ ΑΥΤΑ ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!:rotflmao: :rotflmao:

OldMan
16/06/2005, 16:01
:confused: :confused: :confused:

Ρε σεις..... !!!

Γιατί Banάρατε τον Dukas ???

:mad: :D :mad:

DUKASII
16/06/2005, 16:03
γιώργο..τι σε νοιαζει εσενα??

89 θελει ο ανθρωπας..και το εκανε και βολτα..και το καταλαβε ...!!
εσυ τωρα τι εισαι΄??δικηγορος...αφου σουλεει αυτο θα πηδαει τωρα...

ειναι που λενε..δε πηδας που δε πηδας..δε αγοραζεις κανα τμ?


αστο κοσμο να αγορασει αλογα ρε τι μιλας εσυ...αστους αυτους ξέρουνε λεμε..

OldMan
16/06/2005, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
...........

Ρε Βλαμμένε από την ΚΤΜστέρηση, μόνος σου τα σβήνεις τα μηνύματα ???

:lol: :beer: :lol:

XTMPAM
16/06/2005, 16:16
ΑΝ ΓΡΑΨΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΚΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΤΗΣ ΤΜ!!!!

ΜΕ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΕΤΣΙ?ΟΧΙ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ!!!
:beer: :rotflmao: :beer:

sonic22
16/06/2005, 16:46
μιπος μετρανε σε ιπποκαμπουσ??? :look: :wacko:

παντος παιζει να ειναι τυπογραφικο ή και αλλη μοναδα μετρησης..

(Bhp kai japan hp)

δεν εχω ιδεα παντος για το συγκεκριμενο ... αλλα οχι και 89 hp!!

:sun: :beer: :sun:

downhill
16/06/2005, 17:09
Φωτογραφία του πού μπορούμε να δούμε;Δε σκέφτομαι να το αγοράσω απλώς να δω θέλω!

xxxristos
16/06/2005, 20:12
Ρε πυροβολημένα υποκατάστατα μοτοσυκλετιστών (αυτό δε πάει για όλους, οι νοούντες νοείτω) εγώ απλά είπα οτι το πήρα βόλτα και ήταν ΠΑΡΑ πολύ δυνατό.

Ρώτησα "πόσα άλογα;" Μου είπαν 85. Στο site γράφει 89. Στα χαρτιά γράφει 85. Δυναμομέτρηση δεν είδα.

Το μόνο που ρώτησα εδώ είναι: "Έχει πολιτική έκδοση;" Οι μόνες αποδεκτές απαντήσεις είναι το ΝΑΙ, το ΟΧΙ και το ΔΕ ΞΕΡΩ.

Γιατί πετάγεστε σαν μη πω τι και λέτε τη μαλακία σας;;; (πάλι αυτό δε πάει σε όλους)

Εντάξει το ξέρω οτι είστε κομπλεξάρες και οτι οι μηχανάρες σας είναι πολύ καλύτερες από το ΤΜ, αλλά εμένα αυτό μου γυάλισε, τι ζόρι τραβάτε;;;;

Άντε ρε να κάνετε κανα κρύο ντούζ............

xxxristos
16/06/2005, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
τον αυγουστο που ειναι και παχιες οι μυγιες:lol:
τελευταια χρονια ειναι ρε και εχεις φουλ σιζον; κουραγιο και υπομονη
:rolleyes:

:wave2: :wave2:

Φουλ σιζον έχω συνέχεια εδώ φίλε.... :( :( :(

Άν τελικά καταφέρω να κατέβω Αύγουστο θα ρίξω pm να βρεθούμε να κεράσω καφέ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ!!!!

:wave2: :wave2:

OldMan
16/06/2005, 20:56
:eek: :sad: :lol: :rotflmao:

Καλά ρε όμορφε ιπποφορβέα....

"Αυτούς" που ρώτησες - και σου είπαν - και τα χαρτιά γράφαν -και τα @ρχίδια μας κουνιόταν... - ΔΕΝ ξέραν να σου πουν αν βγαίνει πολιτική έκδοση ????

Και έρχεσαι και ρωτάς εδώ εμάς τους φαινομενικά άσχετους για μια φανταστική μαλακία που την καβάλησες στο R.E.M. σου ???

Άει σιχτίρ, γεμίσαμε ψώνια που νομίζουν ότι είναι πρίγκηπες.... (Αρκάς)

xxxristos
16/06/2005, 21:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:eek: :sad: :lol: :rotflmao:

Καλά ρε όμορφε ιπποφορβέα....

"Αυτούς" που ρώτησες - και σου είπαν - και τα χαρτιά γράφαν -και τα @ρχίδια μας κουνιόταν... - ΔΕΝ ξέραν να σου πουν αν βγαίνει πολιτική έκδοση ????

Και έρχεσαι και ρωτάς εδώ εμάς τους φαινομενικά άσχετους για μια φανταστική μαλακία που την καβάλησες στο R.E.M. σου ???

Άει σιχτίρ, γεμίσαμε ψώνια που νομίζουν ότι είναι πρίγκηπες.... (Αρκάς)

Εσύ πρέπει να έχεις ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ψυχολογικά προβλήματα.........

sonic22
16/06/2005, 23:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Εσύ πρέπει να έχεις ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ψυχολογικά προβλήματα.........

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

George-3-
17/06/2005, 00:32
Τα αλογα αυτα βγαινουν. απο καθαροαιμο στανταρ. Τo RM-Z του 2005 (450cc) βγαζει με το κιτ της Yoshimura στα ιδια παντα κυβικα 65 τροχο...πραγματικα και οχι φιδισια. Αν το 450cc / καρμπυρατερ RMZ βγαζει 65 γιατι το 650cc / ιnjection να μην βγαζει 89...μονο την εξατμιση να δειτε θα παθετε πλακα...σαν τετρακυλινδρο street....

ΦΥΣΙΚΑ και δεν βγαινει πολιτικο....εξαλου αυτο καθε 50-60 ωρες λειτουργιας θελει του κοσμου τα ανταλακτικα...

sonic22
17/06/2005, 00:46
65 στον τροχο το rmz?????

που το διαβασες αυτο???

kai to injection den dinei kai tosa aloga... tripes gemizei kai an..(milame gia agonistika artia rithmismena carburater)

xxxristos
17/06/2005, 02:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-
Τα αλογα αυτα βγαινουν. απο καθαροαιμο στανταρ. Τo RM-Z του 2005 (450cc) βγαζει με το κιτ της Yoshimura στα ιδια παντα κυβικα 65 τροχο...πραγματικα και οχι φιδισια. Αν το 450cc / καρμπυρατερ RMZ βγαζει 65 γιατι το 650cc / ιnjection να μην βγαζει 89...μονο την εξατμιση να δειτε θα παθετε πλακα...σαν τετρακυλινδρο street....

ΦΥΣΙΚΑ και δεν βγαινει πολιτικο....εξαλου αυτο καθε 50-60 ωρες λειτουργιας θελει του κοσμου τα ανταλακτικα...

To TM ΔΕΝ είναι injection. Φοράει καρμπυρατέρ FCR 41.

Συντήρηση: Λάδια κάθε 5000 χλμ και βαλβίδες κάθε 15000 χλμ σύμφωνα με το manual του!!!!!

Λόγω της καθόλου απαιτητηκής συντήρησης του σκέφτηκα μήπως βγαίνει και πολιτική έκδοση.

Η εξάτμησή του μια απλή Gianelli είναι....

DUKASII
17/06/2005, 10:54
ρε χρηστε..
πανε παρτο εκεί το 89 αλογα..που θέλει κάθε 5000 σερβισ..να βρεις την υγειά σου!


εγώ μετά από αυτό κατάλαβα ότι δεν έχεις ιδέα από μότο...τώρα τι παπαριες θα γράψεις πάλι μετά...διόλου με αφορά!

89 άλογα και τα μυαλά στα κάγκελα φίλε!
παρτο αφού σου αρέσει και παμε παρακάτω!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ!

ΤΩΡΑ ΤΑ ΓΙΟΣΙ ΤΑ DRZ EINAI 700 + KYBIKA..ΑΛΛΑ ΝΤΞΕΙ..ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΛΙ..

ΤΑ 450 ΤΗΣ Σ2 ΣΤΟ ΣΜ ΦΤΑΝΟΥΝΕ ΚΑΜΙΑ 60 ΑΛΟΓΑ ΡΟΔΑ!


ΕΠΙΣΗΣ ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ..ΟΤΙ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 80 ΑΛΟΓΑ...και επιτέλους θα πηδήξεις τα πάντα και άλλα τέτοια ωραία!

Ε ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ..ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ!

επίσης λίγο σεβασμό σε άτομα[old man] τα οποία όσο χρονών είσαι εσυ..αυτοι καβαλάνε μότο...δε βλάπτει!
είναι σίγουρο ότι ξέρουνε κάποια περισσότερα από σένα το χωριάτη που κανείς δυναμομετρήσεις με το λιγοστό μυαλό σου και καταλαβαίνεις ότι είδες το βράδυ στην ονείρωξη σου!
άιντε πρόβατο!

sonic22
17/06/2005, 11:08
ρε παιδες χαλαρωστε ρε σεις...

λες και σας εθηξε την υπολιπση και την οικογενια το ατομο...

ειπε καποια πραγματα λαθος πρεπει να τον μπινελικονετε ετσι χοντρα ρε σεις...

ημαρτον!!

:nono: :nono: :nono: :nono:

χαλαρωστε με μια :beer: :beer: :beer:

OldMan
17/06/2005, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
.....αιντε προβατο!

:nono: :nono: :nono:

Σπύρε, cool !!!

Η νοοτροπία και το ποιόν του εν λόγω κυρίου είναι ΓΝΩΣΤΑ και από άλλα posts.

Άστο ......!!!

:wave2: :beer: :wave2:

OldMan
17/06/2005, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
..λες και σας εθηξε την υπολιπση και την οικογενια το ατομο...

Soni, άστο καλύτερα, γιατί είσαι φρέσκος και "απαλλάσεσαι" !!!

:wave2: :wave2: :wave2:

xxxristos
17/06/2005, 11:40
Ο sonic είναι φρέσκος αλλά μπορεί να διαβάσει ποιός αρχίζει πρώτος να λέει μαλακίες ΚΑΘΕ φορά.

Είπα οτι είναι όντως πάρα πολύ δυνατό αλλά ο προβληματικός ο dukas (για άλλη μια φορά) πετάχτηκε σαν την.... τουλίπα και ΦΥΣΙΚΑ (όπως πάντα) αντί να απαντήσει (άν ξέρει) σε κάτι που ρώτησα άρχισε να λέει τα δικά του.

Το άτομο είναι εντελώς κομπλεξικός και ανέραστος (ελπίζω σύντομα να κάνει κάποιος το ψυχικό και να του τον πρεσσάρει). Κάθε φορά που εκστασιάζεται και μπινελικώνει τους άλλους χωρίς λόγο πρέπει μετά να την παίζει πάνω στο πληκτρολόγιο και να γουστάρει!!!

Όλα τα πλήκτρα του sticky πρέπει να τα έχει κάνει!!....:rotflmao: :rotflmao:

johnpan
17/06/2005, 14:25
Δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει με το παρελθόν σας, αλλά άτομα με XT και ψευτο ΚΤΜ πώς μπορούν να μιλάνε με τέτοια άνεση για χειροποίητα ΤΜ?

Δε θέλω να παρεξηγηθώ, εγώ γιαπωνέζος είμαι, αλλά τα ΤΜ έχουν ξεφύγει ρε παιδιά, πώς να το κάνουμε?

Ταπεινή μου γνώμη.
Και για να είμαστε εντάξει από τώρα, εγώ δηλώνω ΚΑΡΑ-ΑΣΧΕΤΟΣ.

OldMan
17/06/2005, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει με το παρελθόν σας, αλλά άτομα με XT και ψευτο ΚΤΜ πώς μπορούν να μιλάνε με τέτοια άνεση για χειροποίητα ΤΜ?
Δε θέλω να παρεξηγηθώ, εγώ γιαπωνέζος είμαι, αλλά τα ΤΜ έχουν ξεφύγει ρε παιδιά, πώς να το κάνουμε?

:lol: :rotflmao: :lol:

Και η ΜΑΛΑΚΙΑ χειροποίητη είναι...

Αν από τα παραπάνω που διάβασες (αν μπήκες στον κόπο) κατάλαβες ότι οι κάτοχοι ΧΤ και ψευτοΚΤΜ (αλήθεια, πως είναι τα αληθοΚΤΜ ??) έχουν κάτι με τα ΤΜ ή τα σνομπάρουν, μάλλον έχεις πρόβλημα κατανόησης γραπτών κειμένων !!!!

Όσο για το "χειροποίητο" είναι ένα ωραίο παραμύθι (μέχρι και Πιστοποιητικό Αυθεντικότητας σου δίνουν με την αγορά - με την λογική προφανώς ότι κυκλοφορούν ΤΟΟΟΟΟΣΑ πολλά ΤΜ που βγαίνουν και "μαϊμούδες").

Εν τοιαύτη περιπτώσει, θα έπρεπε η VOR να σνομπάρει την ΤΜ και η Verdematti την VOR και ........ και εγώ όλους - επειδή έβαλα ντίζα αποσυμπιεστή από χειρόφρενο Autobianchi και έχω πλέον ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ μηχανάκι !!!

:sad: :sad: :sad:

XTMPAM
17/06/2005, 14:55
ΚΑΡΑ-ΑΣΧΕΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΝΟΙΞΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ SM EITE EINAI ENDURO EITE EINAI PARIS-DAKAR ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩ ΟΤΙ ΤΑ ΨΕΥΤΟ-ΚΤΜ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΕΝΙΑΙΟ.....

ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ?

Η ΤΜ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΟΤΑΝ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΚΑΙ 10 ΑΛΟΓΑ ΣΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΗΣ....ΠΕΡΣΙ 79 ΦΕΤΟΣ 89 ΕΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ 99...

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕ ΞΑΝΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΜ...ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ

ΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΤΜ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 91 ΑΛΟΓΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ!!

ΤΑ ΑΚΟΥΣ OLDMAN?ΧΘΕΣ ΤΑ ΜΕΤΡΑΓΑ ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΑΝ ΚΑΝΑ 2!! :wave2: :wave2:

xxxristos
17/06/2005, 15:16
Δεν είναι τυχαίο το οτι όσοι είναι κάτοχοι ΚΤΜ απάντησαν με ηλίθια post, κινούμενα πάνω-κάτω στο ίδιο λεξιλόγιο και σύνταξη, (και μετά αποκαλούν εμένα "πρόβατο" τα πρόβατα) ενώ όσοι έχουν όοοοοοολες τις άλλες μάρκες μοτό απάντησαν σαν ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!

Σούπερ κομπλεξάρες λέμε, κάτι που είναι καλύτερο από τα ΚΤΜ είναι μούφα, μόνο τα ΚΤΜ είναι καλά, δε σπάνε δε χαλάνε, βγάζουν τα περισσότερα άλογα, οι γιαπωνέζοι είναι 100 χρόνια πίσω σε τεχνολογία, οι Ιταλοί μόνο μακαρονάδες ξέρουν να φτιάχνουν και πάει λέγοντας.

Κι εγώ fan των Ιαπωνικών είμαι με ιδιαίτερη συμπάθεια στα Kawa, αλλά μου γυάλισε το ΤΜ και αν έβγαινε πολιτικό θα το έπαιρνα. Άν έβγαινε κανένα καλό ΚΤΜ θα το ζαχάρωνα κι αυτό αλλά που....

Α και oldman μη ξεχνάς να κατεβάζεις το χειρόφρενο όταν ξεκινάς!!! Πιάνει και στους 2 τροχούς ή μόνο στον πίσω? Τα Autobianchi δε φημίζονται για τα καλά χειρόφρενα ρε συ, βάλε ένα original ΚΤΜ racing χειρόφρενο καλύτερα να είναι και ομολογκαρισμένο!!!!!!

XTMPAM
17/06/2005, 15:21
ΕΙΣΑΙ ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΤΟΤΟΥ?ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΟΛΑ!!!!

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

DUKASII
17/06/2005, 15:40
πηγε ..περιπατο..
δεν ειπα εγω τουλαχιστον πουθενα οτι τα κτμ [μαλιστα τη βρωμερη αυτη λεξη -κτμ- δεν την ανεφερα πουθενα..]
ειναι καλυτερα απο τα τμ..
στα 89 αλογα..στα πηδαει ολα..και σε ολα αυτα απάντησα εγω..
τωρα αν εσυ θες να παρεις τμ...ειναι καθαρα δικο σου θεμα..
τωρα αν τα κτμ δεν ειναι καλα..και καποια αλλα ειναι καλυτερα...το αφηνω να το κρινει η ιστορία τους στα βαθρα στους παγκοσμιους αγωνες.

τωρα χρηστε εσυ μπορεις να πας να παρεις οτι θες..ΓΙΑΤΙ..ειναι σιγουρο οτι θα ειναι καλυτερο απο το κτμ.

οποτε μη κολας με τη μαρκα διαλεξε κατι..βαφτισέ το καλυτερο ολων..[μιας και αυτο κανουμε ολοι με τις επιλογες μας..] και παμε τριήμερο τωρα ολοι..να περασουμε ομορφα!!

εγω το μονο που ηθελα να σου δείξω ειναι οτι αυτα που διαβασες και σου πανε για αλογα μανουαλ κτλ...ειναι επιστημονικη φαντασια και μονο.
απο κει και περα..διαλεγεις και αναλογα ζεις..η στη πραγματικοτητα η στο φανταστικο σου κοσμο.

καλες αγορες.

xxxristos
17/06/2005, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΕΙΣΑΙ ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΤΟΤΟΥ?ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΟΛΑ!!!!

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

ΚΑΙ αυτό μου το έχει ρωτήσει κι άλλος ΚΤΜάκιας από εδώ μέσα!!!! Σύμπτωση; Δε νομίζω! Σε παραπέμπω στα παραπάνω.....

Ο επόμενος..........

xxxristos
17/06/2005, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
πηγε ..περιπατο..
δεν ειπα εγω τουλαχιστον πουθενα οτι τα κτμ [μαλιστα τη βρωμερη αυτη λεξη -κτμ- δεν την ανεφερα πουθενα..]
ειναι καλυτερα απο τα τμ..
στα 89 αλογα..στα πηδαει ολα..και σε ολα αυτα απάντησα εγω..
τωρα αν εσυ θες να παρεις τμ...ειναι καθαρα δικο σου θεμα..
τωρα αν τα κτμ δεν ειναι καλα..και καποια αλλα ειναι καλυτερα...το αφηνω να το κρινει η ιστορία τους στα βαθρα στους παγκοσμιους αγωνες.

τωρα χρηστε εσυ μπορεις να πας να παρεις οτι θες..ΓΙΑΤΙ..ειναι σιγουρο οτι θα ειναι καλυτερο απο το κτμ.

οποτε μη κολας με τη μαρκα διαλεξε κατι..βαφτισέ το καλυτερο ολων..[μιας και αυτο κανουμε ολοι με τις επιλογες μας..] και παμε τριήμερο τωρα ολοι..να περασουμε ομορφα!!

εγω το μονο που ηθελα να σου δείξω ειναι οτι αυτα που διαβασες και σου πανε για αλογα μανουαλ κτλ...ειναι επιστημονικη φαντασια και μονο.
απο κει και περα..διαλεγεις και αναλογα ζεις..η στη πραγματικοτητα η στο φανταστικο σου κοσμο.

καλες αγορες.

Και γιατι ρε φίλε δε μπορούσες από την αρχή να πεις τη γνώμη σου με αυτόν τον πολύ ωραίο τρόπο που την είπες τόρα;;;

Με κάνεις να αναρρωτιέμαι αν οι εξάρσεις μαλακίας που σε καταβάλλουν είναι η εξαίρεση ή ο κανόνας σε σένα!

Rezeguet
20/06/2005, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΚΑΡΑ-ΑΣΧΕΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΝΟΙΞΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ SM EITE EINAI ENDURO EITE EINAI PARIS-DAKAR ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩ ΟΤΙ ΤΑ ΨΕΥΤΟ-ΚΤΜ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΕΝΙΑΙΟ.....

ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ?



δηλαδη ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΤΕ οτι η Χοντα ειναι η καλυτερη εταιρια του κοσμου??
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Yessir! :p :p :p