PDA

View Full Version : ΑΧ ηλεκτρονικη



Koufalonix
15/06/2005, 20:17
Τιιι λεγαμε? Α ναι... μαγκες εκει που τσουλουσε εκανε τζαφ και μουλαρωσε! Παει το μαθημα, παει το ραντεβου μαμησετα. Ηρθε η οδικη μπηκε συνεργειο και η διαγνωση ειναι ηλεκτρονικη.
Με το λοιπον κοστιζει 110Ε η γνησια και ψαχνω κατι καλυτερο/φθηνοτερο μιας και η γνησια μαρκας SUN ειχε ξαναλλαχτει πριν απο 1 χρονο.
Κατι θυμαμαι υπαρχει ενα ελληνικο site οπου την ειχα δει 75Ε (sexelectronics νομιζω???, αμα ξερετε πειτε μου) αλλα και παλι αυτο πρεπει ναρθει με αντικαταβολη απο Αθηνα. Οποτε ριχτε ιδεες και οι Αθηναιοι αλλα κυριος κανας Σαλονικιος που θα βρω κανα μαγαζι ειτε με την ιδια την sun η οποια θα ειναι και φτηνοτερη επειδη δεν θα εχει το περιτιλιγμα Xonda, ειτε καποια αλλη ελληνικη.

Καποιος ειχε πει κατι για daytona??? Αντε πειτε γιατι αυριο πρεπει να ταλλαξω, δεν αντεχω αλλη μερα χωρις μοτο.:bigcry:

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

γαι οσους δεν καταλαβαν μιλαμε για το θυριο το τρισμεγιστο το τερας το Kawasaki ΑΧ serow:rotflmao:


















ΑΧ-1 Ηονδα ολο προσονδα!

axi
15/06/2005, 23:42
παρε στο 210 2717195 και ζητα τον φωτη επισκευαζει ηλεκτρονικες για AX ειναι εγγυημενος

gtsiros
16/06/2005, 07:42
[i]
γαι οσους δεν καταλαβαν μιλαμε για το θυριο το τρισμεγιστο το τερας το Kawasaki ΑΧ serow:rotflmao:
[/B]

Καταλαβαίνω ότι κάνεις πλάκα, όμως είναι κακό να το ειρωνεύεσαι το μηχανακι. Γιατί δηλαδη; επειδή δεν έχει πάνω από 100 άλογα;

Εγώ έχω ένα GN 250 και όποιος έχει ανέβει πάνω να τον πάω βόλτα έχει μείνει με το στόμα ανοιχτό για το πόσο άνετα είναι. Και σκυλί μαύρο. Ο άλλος πήγε στο Νεπάλ με αυτό!


ΖΗΤΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ
ΖΗΤΩ Ο ΣΥΜΠΛΕΚΤΗΣ
ΚΑΤΩ ΤΑ ΜΟYΝΟΓΚΑΖΑ
ΖΗΤΩ ΤΑ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ!!!

Koufalonix
16/06/2005, 16:26
ρε συ Τσιρε δεν το ειρονευομαι, απλα ζηλεψα το ντιντι που εχεο kawasaki dinamik και ειπα και γω να παρω kawa και κατελιξα στο serow:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:












τωρα για τα κυβιακα δεν εχω προβλημα, δοξα τον Θεο εχω πολλα αν προσθεσεις πχ και το αστρα 100cc και το lead 80cc πλησιαζουμε τα 400 και μην ειμαστε και πλεονεκτες τα 400αρια ειναι οτι πρεπει:rotflmao: και για πολη και για εκδρομες

dukeandthecity
16/06/2005, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Koufalonix

Κατι θυμαμαι υπαρχει ενα ελληνικο site οπου την ειχα δει 75Ε (sexelectronics νομιζω???, αμα ξερετε πειτε μου)

sexelectronics ?????????

θελω και εγω κατι πραγματακια απο εκει. :winka: :winka: