PDA

View Full Version : Λεει θα το εκλεβε...



zefos1100xx
08/04/2010, 01:24
Σημερα πηγα στα village στο παλαιο φαληρο με τον φιλο μου τον Geo και τα κοριτσια να δουμε την τιτανομαχια...

....καλα δεν υπηρχε περιπτωση να παω με την μηχανη γιατι εχω ακουσει πολλα για καποιους που πηγαν καβαλαρηδες και γυρισαν περπατωντας απο τα village...

Oποτε πηραμε και οι δυο τα παπακια και πηγαμε....κλειδαρια δισκοφρενου ο γιωργος , πεταλο εγω , και μια μικρη αλυσιδα που πιασαμε τις μπροστινες μας ροδες μαζι!

Οταν τελειωσε η ταινια και εφυγαν οι γυναικες με το αμαξι πηγαμε στα μηχανακια να τα ξεκλειδωσουμε και να φυγουμε.


...βρηκα στο γανταζακι δεξια αυτο:


194623

zefos1100xx
08/04/2010, 01:24
...δεν ξερω ηταν καποιο κλεφτρονι αρκετα ''μαγκας'' ωστε να με προειδοποιησει , η κανενας πιτσιρικας που εκανε πλακα!

......παντως ξερω οτι σιγουρα ηταν αυτος ο τυχερος που δεν τον ειδα να βαζει το χαρτακι , γιατι θα του εβαζα το παπακι στον πατο και μετα θα του το εκανα και μεταβιβαση δωρεαν...

ziggΥ
08/04/2010, 01:44
..τι να πεις πια.....
εχουμε ξεφύγει τελείως.. :mad:

Akatanomastos
08/04/2010, 01:55
ρε τα κοριτσια την στησαν την πλακα:lol:

σας πηραν στο ψιλο:bawl: :lol:

zefos1100xx
08/04/2010, 02:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ρε τα κοριτσια την στησαν την πλακα:lol:

σας πηραν στο ψιλο:bawl: :lol:

Ουτε που παρκαραμε δεν ειδαν...!

Δεν ειναι πλακα απο γνωστο καθως εχω το παπακι εδω και λιγες μερες μονο , συν οτι δεν ειχα βγαλει και ανακοινωση οτι θα παω σινεμα....

... φιλε ακυρος!

ziggΥ
08/04/2010, 02:10
άσχετο αλλά η ταινία τι έλεγε τελικά?? :smokin:

DeusEx
08/04/2010, 02:16
ξαναπηγαινε αυριο , στησου μεσα στου θαμνους κ περιμενε να δεις τον εξυπνακια ...

παρε κ κατι μακρυ μαζι σου , κριμα να λερωσεις το παπι ...

:smokin:

zefos1100xx
08/04/2010, 02:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
άσχετο αλλά η ταινία τι έλεγε τελικά?? :smokin:

.........χμμμμμμμμμμμμμμ ετσι κ ετσι!





Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
ξαναπηγαινε αυριο , στησου μεσα στου θαμνους κ περιμενε να δεις τον εξυπνακια ...

παρε κ κατι μακρυ μαζι σου , κριμα να λερωσεις το παπι ...

:smokin:

Σιγα μην ξεκουβαλαω να φαω την μερα μου ρε θανο να τον πετυχω...τυχερα ειναι αυτα!...τον ειδες , τον τσακωσες , τον σαπισες , την εκανες....

...παντως καλη ιδεα!

mixanaras
08/04/2010, 06:58
:rotflmao:

Sapadak
08/04/2010, 07:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από mixanaras
:rotflmao:

Eσυ το εβαλες τελικα και γελας τωρα ε? :smokin:

Operater
08/04/2010, 07:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
ξαναπηγαινε αυριο , στησου μεσα στου θαμνους κ περιμενε να δεις τον εξυπνακια ...

παρε κ κατι μακρυ μαζι σου , κριμα να λερωσεις το παπι ...

:smokin:


:lol: :lol: :lol: :lol:


194630

Operater
08/04/2010, 07:12
που οδεύουμε γμτ... :mad:

makis206
08/04/2010, 07:29
Στυλό bic και πάμε στο οπισθόφυλλο...:D


194633

guzzistas
08/04/2010, 07:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Στυλό bic και πάμε στο οπισθόφυλλο...:D

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
08/04/2010, 08:09
και εγω θεωρω οτι ειναι πλακα.ισως να φανηκε υπερβολικο σε καποιον (οχι σε μενα) το 2 παπακια 3πλοκλειδωμενα και να το γραψε αστειευομενος.απο την αλλη βεβαια δε μπορεις να εφησυχαζεις...προσοχη παιδες.:wave2:

BELZEBOYLIS
08/04/2010, 09:31
δώσε το χαρτί στο CSI Π.Φαλήρου ,αν έχουν δουλειά στείλε το στο CSI Λούτσας ,που είναι πάρα πολύ καλό !!!
Μέχρι και ανάλυση ούρων μπορούν να κάνουν!!! :lol: :wave2:

DimChios
08/04/2010, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
δώσε το χαρτί στο CSI Π.Φαλήρου ,αν έχουν δουλειά στείλε το στο CSI Λούτσας ,που είναι πάρα πολύ καλό !!!
Μέχρι και ανάλυση ούρων μπορούν να κάνουν!!! :lol: :wave2:


εσυ προσεχε το ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΠΙ και ασε τις εξυπναδες!

:evil:


:lol: :lol: :lol:

Παντως αν ειναι αληθεια, που δε το νομιζω... σιγα μη μπαιναν στη διαδικασια να γραψουν και χαρτακι, ειναι οντως να τον πιασεις και να του περασεις το λουκετο piercing στα @@δια!

BELZEBOYLIS
08/04/2010, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εσυ προσεχε το ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΠΙ και ασε τις εξυπναδες!

:evil:


Μολών λαβέ :smokin:



[i]
Παντως αν ειναι αληθεια, που δε το νομιζω... σιγα μη μπαιναν στη διαδικασια να γραψουν και χαρτακι, ειναι οντως να τον πιασεις και να του περασεις το λουκετο piercing στα @@δια! [/B] :smokin:


το θράσος ορισμένων έχει πιάσει κόκκινα !!!! :wave2:

950dim
08/04/2010, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
Σημερα πηγα στα village στο παλαιο φαληρο με τον φιλο μου τον Geo και τα κοριτσια να δουμε την τιτανομαχια...

....καλα δεν υπηρχε περιπτωση να παω με την μηχανη γιατι εχω ακουσει πολλα για καποιους που πηγαν καβαλαρηδες και γυρισαν περπατωντας απο τα village...

Oποτε πηραμε και οι δυο τα παπακια και πηγαμε....κλειδαρια δισκοφρενου ο γιωργος , πεταλο εγω , και μια μικρη αλυσιδα που πιασαμε τις μπροστινες μας ροδες μαζι!

Οταν τελειωσε η ταινια και εφυγαν οι γυναικες με το αμαξι πηγαμε στα μηχανακια να τα ξεκλειδωσουμε και να φυγουμε.


...βρηκα στο γανταζακι δεξια αυτο:

Aποκλειεις να σου εκανε πλακα ο φιλος σου ο Geo η τα κοριτσια?
Τετοια συμπτωση?
Να σκεφτεσαι μη σου κλεψουν τη μηχανη και να βρισκεις και προειδοποιηση?
Εκτος αν μας λες μουφες...

EVI
08/04/2010, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
δώσε το χαρτί στο CSI Π.Φαλήρου ,αν έχουν δουλειά στείλε το στο CSI Λούτσας ,που είναι πάρα πολύ καλό !!!
Μέχρι και ανάλυση ούρων μπορούν να κάνουν!!! :lol: :wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry:


παντως σε ενα παλληκαρακι στο πειραια που ειχε πρασινο μηχανακι του αφησαν μυνημα εμεις στο πειραια τα καιμε τα πρασινα
μετα απο μια μερα η 2 δεν θυμαμαι ανακαλυψε και ποιος του εκανε πλακα

ΜΑΚΑΡΙ λοιπον να ειναι ενα αστειο γιατι αλλιως....μετα την κλεψια με απειλη οπλου στα φαναρια και το ξυλο παλι σε φαναρι
αν εχουμε και αυτα πρεπει σοβαρα να λαβουμε τα μετρα μας σαν κοινωνια.

PalLoukiLuke
08/04/2010, 11:14
και ελεγα να παρω τη γυναικα με τη μηχανη να ανεβουμε απο κορινθο να τη δουμε τη ταινια...
Μπρρρρ......
τσ τσ τσ μαναρι μου...

2stroker
08/04/2010, 11:27
και εγω πλακα πιστευω πως ειναι.τιποτα πιτσιρικαδες παποβιοι θα το κανανε.ποιος κλεφτης προειδοποιει για το χτυπημα του?;)

Shaolin Monk
08/04/2010, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και εγω θεωρω οτι ειναι πλακα.ισως να φανηκε υπερβολικο σε καποιον (οχι σε μενα) το 2 παπακια 3πλοκλειδωμενα και να το γραψε αστειευομενος.απο την αλλη βεβαια δε μπορεις να εφησυχαζεις...προσοχη παιδες.:wave2:



Και εμενα ακριβως ετσι μου φανηκε...

zefos1100xx
08/04/2010, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και εγω θεωρω οτι ειναι πλακα.ισως να φανηκε υπερβολικο σε καποιον (οχι σε μενα) το 2 παπακια 3πλοκλειδωμενα και να το γραψε αστειευομενος.απο την αλλη βεβαια δε μπορεις να εφησυχαζεις...προσοχη παιδες.:wave2:

...παντα κλειδωνω τις μοτοσυκλετες μου οσο πιο καλα μπορω και μαλιστα εχω επενδυσει και αρκετο χρημα για αυτον τον λογο....

Ακομα δεν μπορω να ξεχασω την φωνη του φιλου μου του σπυρου στο τηλεφωνο οταν με πηρε να μου πει για το Κ5 στα village του ρεντη.

δεν εχω βρεθει και δεν θελω να βρεθω ποτε σε αυτην την κατασταση.

Για την συγκεκριμενη περιπτωση φιλε trooper ειμαι σχεδον πεπεισμενος οτι προκειται για αστειο και μαλιστα απο αγνωστο , καθως ειπα οτι ακομα δεν γνωριζουν φιλοι και γνωστοι το παπι εφοσον το εχω εδω και λιγες μερες.

...δηλαδη προκειται για ''αστειακι'' απο καποιον αργοσχολο , πιθανως χωρις γυναικα εδω και καιρο που του φανηκε οτι αξιζε τον κοπο να βρει χαρτι , στυλο να κατσει να γραψει μ@λακιες και να το αφησει στο γαντζακι της ποδιας....

...και μαλιστα για ηλιθιο αργοσχολο γιατι δεν σκεφτηκε την περιπτωση που θα τον εβλεπα...:eyepop: :eyepop:





Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Aποκλειεις να σου εκανε πλακα ο φιλος σου ο Geo η τα κοριτσια?
Τετοια συμπτωση?
Να σκεφτεσαι μη σου κλεψουν τη μηχανη και να βρισκεις και προειδοποιηση?

...ειπαμε οχι...διαβαζε καλυτερα..




Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Εκτος αν μας λες μουφες...

ρε!...........ψιτ!.............γνωριζομαστε?:nono:

zefos1100xx
08/04/2010, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
δώσε το χαρτί στο CSI Π.Φαλήρου ,αν έχουν δουλειά στείλε το στο CSI Λούτσας ,που είναι πάρα πολύ καλό !!!
Μέχρι και ανάλυση ούρων μπορούν να κάνουν!!! :lol: :wave2:

....ωραια τα λες φιλε , ετσι στον χαβαλε γιατι στα σοβαρα δεν παιζει να συμβει κατι τετοιο!!

Εδω ο αλλος πουλαγε το μηχανακι (παπι) , πηγε ενα @ρχidi να το δει και καλα σαν ''υποψηφιος αγοραστης'' , ζητησε να κατσει λιγο πανω (μετα απο σχετικη φιλικη κουβεντα , το εβαλε μπροστα και ...ΚΑΠΝΟΣ!!...μπροστα στα εκπληκτα ματια του ...πωλητη!

...εφοσον γνωρισε τον δραστη face to face , πηγε εκανε καταγγελια και ειδε φωτο υποπτων!
Αναγνωρισε τον δραστη στην ασφαλεια κανονικα και με τον νομο , Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΦΑΚΕΛΟ ΓΙΑ ΚΛΟΠΕΣ (θρασσος για να κλεβεις φατσα-μπατσα ε?)..

...ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗ ΟΥΤΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΗΡΕ ΠΟΤΕ ΠΙΣΩ!!!!!!!!!!!!!!


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ CSI Las argyroypolis XAXAXAXAXAXA ΡΕ ΠΛΑΚΕΣ!!!!...να'καλα τα παιδια της σημανσης...βρε γλεντια!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αυτο δεν ειναι ουτε σουπα-μουπες ουτε -ακουσα απο καποιον -καποτε-στην αγρια στυση κλπ!...το εχει παθει φιλος!

Για το αρχειο ηταν ενα τσογλανι κλεφτρονι απο τον μαραθωνα κακο ψοφο να'χει!

Akatanomastos
08/04/2010, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx


...δηλαδη προκειται για ''αστειακι'' απο καποιον αργοσχολο , πιθανως χωρις γυναικα εδω και καιρο που του φανηκε οτι αξιζε τον κοπο να βρει χαρτι , στυλο να κατσει να γραψει μ@λακιες και να το αφησει στο γαντζακι της ποδιας....

...και μαλιστα για ηλιθιο αργοσχολο γιατι δεν σκεφτηκε την περιπτωση που θα τον εβλεπα...:eyepop: :eyepop:

...ειπαμε οχι...διαβαζε καλυτερα..



ρε!...........ψιτ!.............γνωριζομαστε?:nono:

:rotflmao:

φιλε πρεπει να χαλαρωσεις λιγο..

οχι στο θεμα ασφαλειας στα αλλα..


και ψιτ! δεν ειναι κακο να σου κανε λιγη πλακα η γυναικα σου:lol:
κοολ μαν

zefos1100xx
08/04/2010, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
δεν ειναι κακο να σου κανε λιγη πλακα η γυναικα σου:lol:
κοολ μαν

...αντε παλι!

..κατσε να κανουμε λιγο csi-moto για ολους τους ντετεκτιβ κλουζω!

1)....ουτε που ειχα παρκαρει δεν ειδε!...ηρθε με το αμαξι απο την δουλεια και το εβαλε ευθυς στο parking!

2).....με τον Geo ειχα παντα οπτικη επαφη.κλειδωσα εγω τα μηχανακια και φυγαμε για τα ταμεια!

3)....αν εκανε την πλακα καποιος φιλος , τοσες ωρες δεν θα επαιρνε ενα τηλ να γελασει?

4)....το παπι ειναι αγνωστο στον κυκλο μου ακομα καθοτι καινουργιο...


....βασικα ειμαι χαλαρος!
Τοσο ωστε να ξαναδεχτω την ιδια ερωτηση: ''και αν μου εκανε πλακα η γυναικα μου?''

σαν το ανεκδοτο με τις πινεζες!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .......πινεΔΖες εχετε?? :lol: :lol: :lol: :lol:




ρε παιδια εγω ανεβασα το θεματακι πιο πολυ σαν κατι ''περιεργο''.....αν ειμουνα με την μηχανη επειδη εχει συγκεκριμενο βαψιμο και στησιμο , ξεχωριζει καραμπαμ οτι ειναι δικια μου!
....εδω ειχα βαλει καποτε κατι ''κλαξον'' σε μηχανες φιλων και τις φωτογραφιζα για πλακα να γελασουμε!
νατο!!!: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=89565

...αν ηταν θα το εβαζα στο ''χιουμορ''!

950dim
08/04/2010, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
...παντα κλειδωνω τις μοτοσυκλετες μου οσο πιο καλα μπορω και μαλιστα εχω επενδυσει και αρκετο χρημα για αυτον τον λογο....

Ακομα δεν μπορω να ξεχασω την φωνη του φιλου μου του σπυρου στο τηλεφωνο οταν με πηρε να μου πει για το Κ5 στα village του ρεντη.

δεν εχω βρεθει και δεν θελω να βρεθω ποτε σε αυτην την κατασταση.

Για την συγκεκριμενη περιπτωση φιλε trooper ειμαι σχεδον πεπεισμενος οτι προκειται για αστειο και μαλιστα απο αγνωστο , καθως ειπα οτι ακομα δεν γνωριζουν φιλοι και γνωστοι το παπι εφοσον το εχω εδω και λιγες μερες.

...δηλαδη προκειται για ''αστειακι'' απο καποιον αργοσχολο , πιθανως χωρις γυναικα εδω και καιρο που του φανηκε οτι αξιζε τον κοπο να βρει χαρτι , στυλο να κατσει να γραψει μ@λακιες και να το αφησει στο γαντζακι της ποδιας....

...και μαλιστα για ηλιθιο αργοσχολο γιατι δεν σκεφτηκε την περιπτωση που θα τον εβλεπα...:eyepop: :eyepop:






...ειπαμε οχι...διαβαζε καλυτερα..





ρε!...........ψιτ!.............γνωριζομαστε?:nono:

¨Μπηκα μαγκας και αλανης,μεσα σε τεκε χαρμανης...¨
:smokin:
Το εχεις ακουσει?
Χαλαρωσε...
Breath in...breath out...

zefos1100xx
08/04/2010, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim

Το εχεις ακουσει?

ΟΧΙ!.....μηπως μας λες μουφες??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim

Χαλαρωσε...

...καλα , δεν ειμαι και με το πιεσομετρο!:wave2: :wave2:

950dim
08/04/2010, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
ΟΧΙ!.....μηπως μας λες μουφες??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:







...καλα , δεν ειμαι και με το πιεσομετρο!:wave2: :wave2:

Ρε.........ψιτ............γνωριζομαστε??
:nono:

zefos1100xx
08/04/2010, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Ρε.........ψιτ............γνωριζομαστε??
:nono:

....πρεπει?

DimChios
08/04/2010, 13:11
αποψε τα μεσανυχτα στο τροκαντερο

καλα ειναι να γνωριστειτε εκει?


:smokin:

Akatanomastos
08/04/2010, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
αποψε τα μεσανυχτα στο τροκαντερο

καλα ειναι να γνωριστειτε εκει?


:smokin:

το ραντεβου θα δοθει με χαρτακια στα μηχανακια:bigcry: :lol:

zefos1100xx
08/04/2010, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
αποψε τα μεσανυχτα στο τροκαντερο

καλα ειναι να γνωριστειτε εκει?


:smokin:


...οχι νυχτα! ΦΟΒΑΜΑΙ!..........................κυκλοφορουν χαρτακηδες!:cool:

caesarsk
08/04/2010, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εσυ προσεχε το ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΠΙ και ασε τις εξυπναδες!

:evil:


:lol: :lol: :lol:



ΠΟΙΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΠΙ??? Του άλλαξε λάστιχα ο ανθρωπας, του έκανε σέρβις, το έβαψε, αλλαξε και κατι σπασμενα πλαστικα που είχες και ειναι ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΠΙ......κοιτα ρε κατι τύποι!!!!

950dim
08/04/2010, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
αποψε τα μεσανυχτα στο τροκαντερο

καλα ειναι να γνωριστειτε εκει?


:smokin:

Δε μπορω σημερα,εχω μια δουλεια στα village...!!!!
:rotflmao:

CIRUS
08/04/2010, 13:18
κάποιος που δεν σε ξέρει είδε 3 λουκέτα σε 2 παπιά και ήταν παρέα σχολιαρόπαιδα εικάζω εγώ.

σου έκανε μια πλάκα γράφοντας σου ένα απλό χαρτί για να σε πειράξει που έβαλες 3 λουκέτα σε παπί.

μου φαίνεται ότι αυτή είναι όλη η ιστορία και τίποτα παραπάνω.

λίγο χιούμορ θέλει η ζωή μας μην είσαι τόσο αρνητικός κατευθείαν θα τον σάπιζα, θα τον έκανα, θα τον έσκιζα κτλ

μου θυμίζει τις άπειρες περιπτώσεις που γράφουν τα πιτσιρίκια στα παρμπρίζ των αυτοκινήτων ΘΕΛΩ ΠΛΥΣΙΜΟ

τεσπα αφού εσύ χαλιέσαι με ένα αστείο (έστω χαζό) τόσο πολύ ώστε να σπάσεις στο ξύλο κάποιον είναι δικό σου θέμα και εσύ θα πληρώσεις σε τέτοια περίπτωση τις συνέπειες των πράξεων σου οπότε δεν μας πέφτει λόγος.

Εγώ θα σου πρότεινα να αντιμετωπίζεις κάποια περιστατικά στη ζωή με άλλη διάθεση απλά :wave2:

DimChios
08/04/2010, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
ΠΟΙΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΠΙ??? Του άλλαξε λάστιχα ο ανθρωπας, του έκανε σέρβις, το έβαψε, αλλαξε και κατι σπασμενα πλαστικα που είχες και ειναι ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΠΙ......κοιτα ρε κατι τύποι!!!!



αμα του το αφησω κανα μηνα ακομα μπορει να το κανει και 750 cc

:smokin:

zefos1100xx
08/04/2010, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
κάποιος που δεν σε ξέρει είδε 3 λουκέτα σε 2 παπιά και ήταν παρέα σχολιαρόπαιδα εικάζω εγώ.

σου έκανε μια πλάκα γράφοντας σου ένα απλό χαρτί για να σε πειράξει που έβαλες 3 λουκέτα σε παπί.

μου φαίνεται ότι αυτή είναι όλη η ιστορία και τίποτα παραπάνω.

λίγο χιούμορ θέλει η ζωή μας μην είσαι τόσο αρνητικός κατευθείαν θα τον σάπιζα, θα τον έκανα, θα τον έσκιζα κτλ

μου θυμίζει τις άπειρες περιπτώσεις που γράφουν τα πιτσιρίκια στα παρμπρίζ των αυτοκινήτων ΘΕΛΩ ΠΛΥΣΙΜΟ

τεσπα αφού εσύ χαλιέσαι με ένα αστείο (έστω χαζό) τόσο πολύ ώστε να σπάσεις στο ξύλο κάποιον είναι δικό σου θέμα και εσύ θα πληρώσεις σε τέτοια περίπτωση τις συνέπειες των πράξεων σου οπότε δεν μας πέφτει λόγος.

Εγώ θα σου πρότεινα να αντιμετωπίζεις κάποια περιστατικά στη ζωή με άλλη διάθεση απλά :wave2:


....ειπα και πιο πριν οτι την ιδια γνωμη με εσενα εχω και εγω...πλακα απο καποιο μ@λκιστηρι ειναι το πιθανοτερο....


τωρα για το θεμα του χιουμορ και της απερισκεψιας θα ηθελα να σου κανω μια ερωτηση:

...αντε και τον βλεπεις!
Πας εκει και τον βουτας! ''...ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ?..'' (ας πουμε ετσι?)

πιθανη απαντηση: ''....εεε...να...πλακιτσα!...'' (παλι ας πουμε ετσι?)


Παιρνεις το χαρτακι απο τα χερια του και διαβαζεις: ''......θα στο εκλεβα ....''


...τωρα δες το με χιουμορ και αντιμετωπισε την ζωη με χαλαροτητα , λουλουδια και πεταλουδες.......εγω αγορασα αυτο το παπακι απο το υστερημα μου και το θελω σαν εργαλειο για δουλεια.
.....σηκωσα πολλα κιβωτια και εσπασα την μεση μου για αυτα τα (εστω και λιγα) λεφτα που το πηρα...

Θα τον εκανα αλογο στο ξυλο , και αμα ερχοντουσαν μπατσοι θα τους παρεδιδα και το χαρτακι σαν μποναμα...

Tpap
08/04/2010, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
Σημερα πηγα στα village .....

Παρκάρεις στο ίδιο σημείο και το αφήνεις ξεκλείδωτο.

Καφεδάκι και περιμένεις σε αμάξι με φίλο σου δυο θέσεις δίπλα.

Δεν νομίζω ότι θα χρειαστείτε περισσότερα από κανα δυό απογέυματα... :wave2:

Όχι, επειδή θα στόκλεβε. Επειδή απείλησε.:wave2:

Αν είναι να κλέψεις, κλέψε. Μην μιλάς.

http://www.youtube.com/watch?v=VUslGSoEH8I&feature=related

Akatanomastos
08/04/2010, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Παρκάρεις στο ίδιο σημείο και το αφήνεις ξεκλείδωτο.

Καφεδάκι και περιμένεις σε αμάξι με φίλο σου δυο θέσεις δίπλα.

Δεν νομίζω ότι θα χρειαστείτε περισσότερα από κανα δυό απογέυματα... :wave2:

Όχι, επειδή θα στόκλεβε. Επειδή απείλησε.:wave2:

Αν είναι να κλέψεις, κλέψε. Μην μιλάς.

http://www.youtube.com/watch?v=VUslGSoEH8I&feature=related

η επιστροφη των τιμωρων ειναι γεγονος!:rotflmao:

zefos1100xx
08/04/2010, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
άσχετο αλλά η ταινία τι έλεγε τελικά?? :smokin:

κλασσικο hollywood!

Απιστευτα εφε και μεγαλειωδη ψηφιακα (και μη) σκηνικα , καλες ερμηνειες , επικες μαχες και απο μυθολογια ΜΗΔΕΝ!

...και απ'εξω κατι βλαμμενοι που βαζουν χαρτακια υποτιθεμενης κλοπης στα μηχανακια....:confused: :confused:

δεσ'την!( την τεταρτη με μισο εισητηριο ):rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

CIRUS
08/04/2010, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
....ειπα και πιο πριν οτι την ιδια γνωμη με εσενα εχω και εγω...πλακα απο καποιο μ@λκιστηρι ειναι το πιθανοτερο....


τωρα για το θεμα του χιουμορ και της απερισκεψιας θα ηθελα να σου κανω μια ερωτηση:

...αντε και τον βλεπεις!
Πας εκει και τον βουτας! ''...ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ?..'' (ας πουμε ετσι?)

πιθανη απαντηση: ''....εεε...να...πλακιτσα!...'' (παλι ας πουμε ετσι?)


Παιρνεις το χαρτακι απο τα χερια του και διαβαζεις: ''......θα στο εκλεβα ....''


...τωρα δες το με χιουμορ και αντιμετωπισε την ζωη με χαλαροτητα , λουλουδια και πεταλουδες.......εγω αγορασα αυτο το παπακι απο το υστερημα μου και το θελω σαν εργαλειο για δουλεια.
.....σηκωσα πολλα κιβωτια και εσπασα την μεση μου για αυτα τα (εστω και λιγα) λεφτα που το πηρα...

Θα τον εκανα αλογο στο ξυλο , και αμα ερχοντουσαν μπατσοι θα τους παρεδιδα και το χαρτακι σαν μποναμα...

μεχρι το ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ όλα καλά

αν θα μου έλεγε πλακίτσα ανάλογα πως το έβλεπα εκείνη την ώρα φίλε μου αλλά φαντάζομαι να είναι και η παρέα του κοντά γελώντας με το πως την έπαθε ο φίλος τους και να κρατάω ένα πιτσιρίκο στα χέρια μου, άντε το πολύ να του ριχνα ένα μπινελίκι και να τον έστελνα στη μαμά του που κάνει βλακείες όχι όμως και να τον σάπιζα στο ξύλο όπως λες για κάτι που δεν είναι και τόσο σοβαρό

ρε φίλε μη μου κάνεις τον Ξανθόπουλο, ούτε εμάς μας περισσεύουν αυτό δεν σημαίνει ότι όποιος δεν πονάει τον κόπο σου και την μέση σου που έσπασες όπως λες για να το πάρεις και σου κάνει μια πλάκα είναι και εγκληματίας και πρέπει να τον πετροβολήσουμε παραδειγματικά στο κάτω κάτω ζημιά δεν σου έκανε.

ούτε λουλούδια σου είπα να του δώσεις και άμα θα ρχοντουσταν οι μπάτσοι μια χαρά θα την φορτωνώσουνα την μύνηση για ξυλοδαρμό στο τέλος και εσύ θα του εκλ@ν@ς τα @@ του στο τέλος αφού ουσιαστικά δεν σου έκανε τίποτα παρά σου άφησε ένα χαρτάκι ό,τι και αν έλεγε αυτό.......

και μετά θα ξαναξεπάτωνες την μέση σου για να του πληρώσεις αποζημίωση και θα έβαζες και στο παπί πωλητήριο για να σου φτάσουν .........

απλά καμιά φορά δεν βλάπτει να το βάζουμε να δουλεύει και λίγο αντί να ειρωνευόμαστε, εγώ απλά την γνώμη μου σου είπα δεν σε ειρωνεύτηκα.....

zefos1100xx
08/04/2010, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
μεχρι το ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ όλα καλά

αν θα μου έλεγε πλακίτσα ανάλογα πως το έβλεπα εκείνη την ώρα φίλε μου αλλά φαντάζομαι να είναι και η παρέα του κοντά γελώντας με το πως την έπαθε ο φίλος τους και να κρατάω ένα πιτσιρίκο στα χέρια μου, άντε το πολύ να του ριχνα ένα μπινελίκι και να τον έστελνα στη μαμά του που κάνει βλακείες όχι όμως και να τον σάπιζα στο ξύλο όπως λες για κάτι που δεν είναι και τόσο σοβαρό

ρε φίλε μη μου κάνεις τον Ξανθόπουλο, ούτε εμάς μας περισσεύουν αυτό δεν σημαίνει ότι όποιος δεν πονάει τον κόπο σου και την μέση σου που έσπασες όπως λες για να το πάρεις και σου κάνει μια πλάκα είναι και εγκληματίας και πρέπει να τον πετροβολήσουμε παραδειγματικά στο κάτω κάτω ζημιά δεν σου έκανε.

ούτε λουλούδια σου είπα να του δώσεις και άμα θα ρχοντουσταν οι μπάτσοι μια χαρά θα την φορτωνώσουνα την μύνηση για ξυλοδαρμό στο τέλος και εσύ θα του εκλ@ν@ς τα @@ του στο τέλος αφού ουσιαστικά δεν σου έκανε τίποτα παρά σου άφησε ένα χαρτάκι ό,τι και αν έλεγε αυτό.......

και μετά θα ξαναξεπάτωνες την μέση σου για να του πληρώσεις αποζημίωση και θα έβαζες και στο παπί πωλητήριο για να σου φτάσουν .........

απλά καμιά φορά δεν βλάπτει να το βάζουμε να δουλεύει και λίγο αντί να ειρωνευόμαστε, εγώ απλά την γνώμη μου σου είπα δεν σε ειρωνεύτηκα.....

..ουτε εγω σε ειρωνευτηκα....μαλλον πηρα λιγο παραπανω αμυντικη σταση λογω του προηγουμενου ερωτοδικιου , εαν νομιζες οτι σε ειρωνευομαι ζητω συγνωμη.
...παιρνω αυτο που λες τοις μετρητοις και δεν το εκλαμβανω σαν ειρωνια και απο μερους σου!

...ειμαστε οκ?

Και τωρα η αποψη μου.Διαφωνω με οσα λες καθετα ,οριζοντια και διαγωνια...πιανεσαι απο το συμπερασμα της υποτιθεμενης ''πλακας'' και βγαζεις ακυρη οποιαδηποτε φυσικη βια....
εαν ηταν ετσι θα ειχες και δικιο , μαλιστα το παραδεχομαι πρωτος!!

...απο την αλλη εγω προσπαθησα να παραθεσω την γνωμη μου κανοντας μια ''μεταφορα'' στο σκηνικο Live και ασχετα οτι δεν φημιζομαι για την νευροψυχικη μου εγκρατεια , δεν νομιζω να υπαρχουν πολλοι που να εβλεπαν καποιον να σκαλιζει την μηχανη τους και να χαμογελαγανε...

Εχεις ομολογουμενως καλο γραπτο λογο αλλα επειδη προσωπικα μενω στην ουσια και κοιταω αποκλειστικα και μονο το αποτελεσμα , sorry αλλα χρειαζεται κατι περισσοτερο απο καλο βαθμο στην εκθεση και μια μεταφορα ala ξανθοπουλος για να πεισεις καποιον μηχανοβιο οταν βλεπει να του τσιτσιριζουν την μηχανη να χαμογελαει και μαλιστα να φοβοται και τις συνεπειες αν δεν χαχανιζει.....

και επειδη σαν ανθρωπος ποτε δεν μιλαω για κατι που δεν γνωριζω σου κανω γνωστο οτι πριν 4 χρονια ειχα τουλουμιασει ενα τσογλανι που μας ειχε γ@μησει τα αυτοκινητα στην λακουβα....

...μιση νυχτα στο τμημα , συμφωνια με τον γονιο να μην γινουν μυνησεις και ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΘΙΚΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ!!

...ανυπολογιστη αξια!

Allst@rf
08/04/2010, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Παρκάρεις στο ίδιο σημείο και το αφήνεις ξεκλείδωτο.

Καφεδάκι και περιμένεις σε αμάξι με φίλο σου δυο θέσεις δίπλα.

Δεν νομίζω ότι θα χρειαστείτε περισσότερα από κανα δυό απογέυματα... :wave2:

Όχι, επειδή θα στόκλεβε. Επειδή απείλησε.:wave2:

Αν είναι να κλέψεις, κλέψε. Μην μιλάς.

http://www.youtube.com/watch?v=VUslGSoEH8I&feature=related

Έπος!
+990

Allst@rf
08/04/2010, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
..ουτε εγω σε ειρωνευτηκα....μαλλον πηρα λιγο παραπανω αμυντικη σταση λογω του προηγουμενου ερωτοδικιου , εαν νομιζες οτι σε ειρωνευομαι ζητω συγνωμη.
...παιρνω αυτο που λες τοις μετρητοις και δεν το εκλαμβανω σαν ειρωνια και απο μερους σου!

...ειμαστε οκ?

Και τωρα η αποψη μου.Διαφωνω με οσα λες καθετα ,οριζοντια και διαγωνια...πιανεσαι απο το συμπερασμα της υποτιθεμενης ''πλακας'' και βγαζεις ακυρη οποιαδηποτε φυσικη βια....
εαν ηταν ετσι θα ειχες και δικιο , μαλιστα το παραδεχομαι πρωτος!!

...απο την αλλη εγω προσπαθησα να παραθεσω την γνωμη μου κανοντας μια ''μεταφορα'' στο σκηνικο Live και ασχετα οτι δεν φημιζομαι για την νευροψυχικη μου εγκρατεια , δεν νομιζω να υπαρχουν πολλοι που να εβλεπαν καποιον να σκαλιζει την μηχανη τους και να χαμογελαγανε...

Εχεις ομολογουμενως καλο γραπτο λογο αλλα επειδη προσωπικα μενω στην ουσια και κοιταω αποκλειστικα και μονο το αποτελεσμα , sorry αλλα χρειαζεται κατι περισσοτερο απο καλο βαθμο στην εκθεση και μια μεταφορα ala ξανθοπουλος για να πεισεις καποιον μηχανοβιο οταν βλεπει να του τσιτσιριζουν την μηχανη να χαμογελαει και μαλιστα να φοβοται και τις συνεπειες αν δεν χαχανιζει.....

και επειδη σαν ανθρωπος ποτε δεν μιλαω για κατι που δεν γνωριζω σου κανω γνωστο οτι πριν 4 χρονια ειχα τουλουμιασει ενα τσογλανι που μας ειχε γ@μησει τα αυτοκινητα στην λακουβα....

...μιση νυχτα στο τμημα , συμφωνια με τον γονιο να μην γινουν μυνησεις και ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΘΙΚΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ!!

...ανυπολογιστη αξια!

σωστότατος.
Όλα στην εποχή μας τα έχουμε κάνει για γέλια και για πλάκα.όχι δεν είναι όλα για πλάκα και χαβαλέ.αν τον τσακώνες και δεν σήκωνες χέρι να τον χτυπήσεις,θα έπρεπε τουλάχιστον να ειδοποιούσες τα στρουμφ έτσι για να χεζόταν λίγο...εγώ αυτό θα έκανα...

CIRUS
08/04/2010, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
..ουτε εγω σε ειρωνευτηκα....μαλλον πηρα λιγο παραπανω αμυντικη σταση λογω του προηγουμενου ερωτοδικιου , εαν νομιζες οτι σε ειρωνευομαι ζητω συγνωμη.
...παιρνω αυτο που λες τοις μετρητοις και δεν το εκλαμβανω σαν ειρωνια και απο μερους σου!

...ειμαστε οκ?

Και τωρα η αποψη μου.Διαφωνω με οσα λες καθετα ,οριζοντια και διαγωνια...πιανεσαι απο το συμπερασμα της υποτιθεμενης ''πλακας'' και βγαζεις ακυρη οποιαδηποτε φυσικη βια....
εαν ηταν ετσι θα ειχες και δικιο , μαλιστα το παραδεχομαι πρωτος!!

...απο την αλλη εγω προσπαθησα να παραθεσω την γνωμη μου κανοντας μια ''μεταφορα'' στο σκηνικο Live και ασχετα οτι δεν φημιζομαι για την νευροψυχικη μου εγκρατεια , δεν νομιζω να υπαρχουν πολλοι που να εβλεπαν καποιον να σκαλιζει την μηχανη τους και να χαμογελαγανε...

Εχεις ομολογουμενως καλο γραπτο λογο αλλα επειδη προσωπικα μενω στην ουσια και κοιταω αποκλειστικα και μονο το αποτελεσμα , sorry αλλα χρειαζεται κατι περισσοτερο απο καλο βαθμο στην εκθεση και μια μεταφορα ala ξανθοπουλος για να πεισεις καποιον μηχανοβιο οταν βλεπει να του τσιτσιριζουν την μηχανη να χαμογελαει και μαλιστα να φοβοται και τις συνεπειες αν δεν χαχανιζει.....

και επειδη σαν ανθρωπος ποτε δεν μιλαω για κατι που δεν γνωριζω σου κανω γνωστο οτι πριν 4 χρονια ειχα τουλουμιασει ενα τσογλανι που μας ειχε γ@μησει τα αυτοκινητα στην λακουβα....

...μιση νυχτα στο τμημα , συμφωνια με τον γονιο να μην γινουν μυνησεις και ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΘΙΚΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ!!

...ανυπολογιστη αξια!

το εξέλαβα για ειρωνεία αλλά αφού λες ότι δεν ήταν είμαστε οκ, δεν έχω λόγο να μην σε πιστέψω :wave2:

από εκεί και πέρα,

εάν ήταν όπως είπα και πριν πλάκα (δεν μπορώ να ξέρω όπως και κανένας βέβαια), εμμένω στην άποψη μου και από ότι βλέπω περιέργως συμφωνείς και εσύ:confused: παρότι πριν έλεγες το αντίθετο αλλά οκ αφού συμφωνούμε δεν βλέπω πρόβλημα.

δεν ανέφερες για σκάλισμα μηχανής πιο πριν, αλλά απλά για ένα χαρτάκι που σου άφησε κάποιος οπότε και εκείνη την ώρα που το άφηνε να τον πετύχαινες δεν θα τον έβλεπες να σου <<σκαλίζει>> την μηχανή. Ομολογουμένως κανείς όπως λες δεν θα χαμογελούσε αλλά βλέποντας κάποιον να αφήνει ένα χαρτάκι δεν <<θα τα έπαιρνε και κρανίο>>, πιο πολύ περίεργος θα αισθανόταν για το τι γράφει στο χαρτάκι.... (εάν σκάλιζε τη μηχανή είναι τελείως διαφορετική συζήτηση νομίζω, οπότε είναι σημαντική λεπτομέρεια)

ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια κατά πρώτον:D , κατά δεύτερον και εμένα το αποτέλεσμα με νοιάζει όπως όλους μας αλλά όπως είπα και πιο πάνω ένα χαρτάκι άφησε, ούτε σκάλισε, ούτε τσιτσίρισε, ούτε χαρχάλευσε από όσο καταλαβαίνω. Εκείνη την ώρα που αφήνουν ένα χαρτάκι στο όχημα μου εγώ θα σκεφτόμουν τις συνέπειες μιας τελείως αδικαιολόγητης επίθεσης μου με μανία σε κάποιον που δεν έκανε κάποια ζημιά άρα δεν διέπραξε κανένα έγκλημα για να του επιτεθώ και αν χαλιόμουν θα του έκανα μια φραστική επίθεση του τύπου <<τι κανεις εκεί ρε @@ θα σε γ@@@σω>> αλλά θα έμενε εκεί δεν είπα ότι θα έπινα και μπύρες μαζί του. Εσύ μάλλον κακώς δεν το σκέφτεσαι.

το τσογλάνι που τουλούμιασες στο ξύλο δεν θα το υπερασπιστώ καθότι έκανε ζημιά στο όχημα το δικό σου και των άλλων παραδίπλα οπότε καλά του έκανες, εδώ μιλάμε για τελείως διαφορετική περίπτωση όμως και καλό θα είναι να μπορέσεις και εσύ να δεις την μεγάλη διαφορά που υπάρχει στις 2 περιπτώσεις που αναφέρεις, αν την καταλάβεις εξάλλου δεν νομίζω ότι θα διαφωνούμε πλέον.

αυτό που αναφέρεις προϋποθέτει να τα βρεις με το γονιό του τσογλανιού και μπορεί να έχει ανυπολόγιστη αξία, αλλά....

η προϋπολογισμένη αξία του να μην τα βρεις με το γονιό γιατί αυτός θα ξέρει τα δικαιώματα του και θα σε πάει στα δικαστήρια για ξυλοδαρμό να δεις πόσο θα σε πονέσει και θα σου κοστίσει αν παρ ελπίδα σου συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο που δεν στο εύχομαι σε καμία περίπτωση
:wave2:

CIRUS
08/04/2010, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
αν τον τσακώνες και δεν σήκωνες χέρι να τον χτυπήσεις,θα έπρεπε τουλάχιστον να ειδοποιούσες τα στρουμφ έτσι για να χεζόταν λίγο...εγώ αυτό θα έκανα...

αυτό το καταλαβαίνω και συμφωνώ

zefos1100xx
08/04/2010, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
σωστότατος.
Όλα στην εποχή μας τα έχουμε κάνει για γέλια και για πλάκα.όχι δεν είναι όλα για πλάκα και χαβαλέ.αν τον τσακώνες και δεν σήκωνες χέρι να τον χτυπήσεις,θα έπρεπε τουλάχιστον να ειδοποιούσες τα στρουμφ έτσι για να χεζόταν λίγο...εγώ αυτό θα έκανα...

Ναι ρε φιλε...αλλα μεχρι να ερθουν τα παιδια με τα μπλε αυτος εκει θα περιμενε?

Η αυτοδικια ειναι μια πολυ παρεξηγημενη εννοια , λογω του hollywood μαλλον....
..η αληθεια κρυβεται πισω απο πολυ πιο απλα πραγματα οπως η απωλεια περιουσιακων στοιχειων , η αδικια και η ανυπαρκτη δικαιοσυνη.

Λυπαμαι αν ταραζω σε πολλους τα νερα , αλλα οταν συνδυαζονται τα παραπανω η αυτοδικια ειναι η τελευταια λυση. (..η αλλη λυση ειναι η ''αδιαφορια-και-πληρωνε'', αλλα δεν ειμαι προσωπικα καλος σε αυτην)

...και φυσικα δεν υπαρχει λογος να μαλωνουμε και να ειρωνευομαστε!...ο καθενας επιλεγει και τραβα τον δρομο του.....


θα κατσω να δω τον αλλον να μου πειραζει την περιουσια και θα φοβηθω τις συνεπειες?...πορτ μπαγκαζ και οινοφυτα.....


Βεβαια δεν συνεβη τιποτα απο αυτα χτες , απλα ηταν αρωγος για μια πολυ πιο γενικη συζητηση.

zefos1100xx
08/04/2010, 16:12
...κατσε μεγαλε να σε ''κοψω'' σε quotακια γιατι εισαι χειμαρος... :lol: :lol: :lol:

Βασικα δεν σε προλαβα γιατι πριν ειπα οτι δεν εγινε και η καταστροφη του κοσμου , απλα γενικευτηκε η κουβεντα...



Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS

εάν ήταν όπως είπα και πριν πλάκα (δεν μπορώ να ξέρω όπως και κανένας βέβαια), εμμένω στην άποψη μου και από ότι βλέπω περιέργως συμφωνείς και εσύ:confused: παρότι πριν έλεγες το αντίθετο αλλά οκ αφού συμφωνούμε δεν βλέπω πρόβλημα.

...δεν συμφωνω ακριβως.....ειπα ΔΕΝ ΞΕΡΩ τι εγινε , απλα ΚΛΙΝΩ προς την αποψη οτι επροκειτο για αστειο.



Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS


δεν ανέφερες για σκάλισμα μηχανής πιο πριν, αλλά απλά για ένα χαρτάκι που σου άφησε κάποιος οπότε και εκείνη την ώρα που το άφηνε να τον πετύχαινες δεν θα τον έβλεπες να σου <<σκαλίζει>> την μηχανή. Ομολογουμένως κανείς όπως λες δεν θα χαμογελούσε αλλά βλέποντας κάποιον να αφήνει ένα χαρτάκι δεν <<θα τα έπαιρνε και κρανίο>>, πιο πολύ περίεργος θα αισθανόταν για το τι γράφει στο χαρτάκι.... (εάν σκάλιζε τη μηχανή είναι τελείως διαφορετική συζήτηση νομίζω, οπότε είναι σημαντική λεπτομέρεια)


....εχεις δικιο , δεν ανεφερα οτι το γαντζακι ειναι μεσα απο την ποδια δεξια , κατω απο την κλειδαρια.
Το μηχανακι ηταν παρκαρισμενο με τον φραχτη στα δεξια , οποτε για να φτασει καποιος εκει το κουλο του επρεπε να σκυψει και να απλωθει πανω απο το μηχανακι , συν του οτι θα επρεπε να σκαλισει 3cm κατω απο την κλειδαρια....

Τεσπα , και επειδη οταν βλεπεις καποιον να χαρχαλευει (επιμενω) την κλειδαρια , δεν μπορεις να ξερεις απο την υπερενταση αν εχει ηδη παραβιασει τα λουκετα η οχι...τρελαινεσαι και τρεχεις αμεσως....

Σημαντικη παραλειψη απο μερους μου (και σοβαρολογω).

...αν ηταν ετσι οποιος αφηνε χαρτακια για διαφημηση ΙΚΤΕΟ , θα ηταν τωρα στο νοσοκομειο , και οι διανομεις διαφημιστικων εντυπων θα κολλαγαν βαρεα/ανθυγιεινα ενσημα.. :lol: :lol: :lol:




Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
το τσογλάνι που τουλούμιασες στο ξύλο δεν θα το υπερασπιστώ καθότι έκανε ζημιά στο όχημα το δικό σου και των άλλων παραδίπλα οπότε καλά του έκανες, εδώ μιλάμε για τελείως διαφορετική περίπτωση όμως και καλό θα είναι να μπορέσεις και εσύ να δεις την μεγάλη διαφορά που υπάρχει στις 2 περιπτώσεις που αναφέρεις, αν την καταλάβεις εξάλλου δεν νομίζω ότι θα διαφωνούμε πλέον.

αυτό που αναφέρεις προϋποθέτει να τα βρεις με το γονιό του τσογλανιού και μπορεί να έχει ανυπολόγιστη αξία, αλλά....

η προϋπολογισμένη αξία του να μην τα βρεις με το γονιό γιατί αυτός θα ξέρει τα δικαιώματα του και θα σε πάει στα δικαστήρια για ξυλοδαρμό να δεις πόσο θα σε πονέσει και θα σου κοστίσει αν παρ ελπίδα σου συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο που δεν στο εύχομαι σε καμία περίπτωση
:wave2:

...η ''ανυπολογιστη αξια'' παει για την ικανοποιηση για το ξυλο που εφαγε , αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας.

Θα εκανα και εγω μηνυση για φθορα περιουσιας και με μαρτυρες ολη την κακομοιρα την γειτονια που ειχε παθει τα ιδια......δεν επαιζε σου λεω να μπλεξω!

...α!...δεν σου ειπα και για το ξυλο που εφαγε απο τον πατερα του μετα!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MAG/FMX
08/04/2010, 16:23
Παντως πολυ παλια ενας ζακιαπρε κλεφτρονις μου ειχε φαει λεφτα ...... 60.000δρχ με ενα ωραιο κολπο ....... ουτε ασχοληθηκα μου εφτανε που καταλαβα οτι ο κολητος μου τα εκανε πλακακια με αυτον ........... Ε λοιπον οποτε εβλεπε την μανα μου , της ελεγε , πες του γιου σου οτι τα λεφτα θα του τα φερω......... ετσι εσχετα ειχε αναλαμπες ........... λες κ του τα ζητησα.......

πς τελικα τον εφαγαν τον τυπο .......... καλα ναναι εκει που ειναι ......... εκανε καλη σουζα τρωγοντας σουβλακι ............

zefos1100xx
08/04/2010, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
μου ειχε φαει λεφτα ...... 60.000δρχ με ενα ωραιο κολπο .......

...πες μας και το κολπο ρε φιλε!Πως στα εφαγε?

MAG/FMX
08/04/2010, 16:35
Ντρεπομαι πραγματικα ομως ............. :blush: :bawl: :bawl::bigcry:

DeusEx
08/04/2010, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
με ενα ωραιο κολπο ....... εκανε καλη σουζα τρωγοντας σουβλακι ............

ποιο κολπο ??? καμμια δουλεια δεν ειναι ντροπη ... γιατι ναναι τα κολπα ?

σουζα - σουβλακι ??? πως τον φαγανε τελικα ?

:confused:

Κοναν : Μιλας με γριφους γεροντα

DimChios
08/04/2010, 16:47
το παμε διαμαχες?

Να πω, να πω?????

:wacko:


:lol: :lol: :lol:

zefos1100xx
08/04/2010, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
Ντρεπομαι πραγματικα ομως ............. :blush: :bawl: :bawl::bigcry:

Μ@λκς δεν ειναι αυτος που κανει την μ@λκια.....ειναι αυτος που την ξανακανει!

(αλλιως)...το δις εξ'αμαρτειν ουκ ανδρος σοφου

...οσο ανοητο και αν ακουγεται , θα μπορουσες να ''βγαλεις'' κατι καλο απο αυτην την εμπειρια προειδοποιωντας και αλλους!

...εχω ακουσει πολλα και διαφορα που κατορθωνουν τα κλεφτρονια να μηχανευονται για να σου παρουν την μηχανη ή να αποσπασουν χρηματικα ποσα....δεν μπορει να ειναι τοσο κακο ρε φιλε.....


...εκτος βεβαια αν δεν θες να πεις , αλλα εσυ το ανεφερες....

MAG/FMX
08/04/2010, 16:58
Ειμουν 16 ετων χαρτζιλικας ........ του λεω του κολητου θελω λαστιχα ......... το ακουει το αλανι ........ μου λεει εγω εδω παμφθηνα ........ παμε το βραδυ στο δασακι νικαιας ..... μου λεει κοιτα , το παληκαρι που θα τα φερει , ειναι κλεφτρονι κ δε θελει να τον δεις , ασε τα λεφτα σεκεινο το σημειο , θα αφησει τα λαστιχα κ πας κ τα περνεις ........ το κανω :a028: , βλεπω ενα τυπο , περνει τα λεφτα αφηνει μια μαυρη σακουλα , παω εγω .......... τιποτα !!!!!!! ολοι ειχαν φυγει ......... κ εριξα κατι γελια .......... :rotflmao: :rotflmao: , ουτε κ εγω ξερω γιατι ........ ? Τεσπα αφου εκαναν μια βδομαδα κοκα παρτυ ...... με πιανου φταλε αραγε ......????? Με βρισκει κ μου λεει οτι ο αγνωστος Χ μας εξαπατησε ........... στην μανα μου ελεγε οτι θα μου τα δωσει πισω τα λεφτα ......... εγω δεν του ειχα ζητησει τιποτα ......... απλα κοιταγα τον κολητο μου , στα ματια σιωπηλα .......... Στην πορεια γνωρισα κ αλλους 15 , που τον εψαχναν ............ Δε του κανα κατι ....... ηταν ειδη κατεστραμενος , ετσι κ αλλιως , σπιτι παραγκα , εθισμενος , κατεστραμενη οικογενεια ......... σκασιλα μου ..... ειχα πολλα λεφτα τοτε..... απλα ηταν το πρωτο ραγισμα στην λεξη φιλια ....... μια λεξη που καποτε σημαινε πολλα........

zagaro
08/04/2010, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Στυλό bic και πάμε στο οπισθόφυλλο...:D

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zefos1100xx
08/04/2010, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
Ειμουν 16 ετων χαρτζιλικας ........ του λεω του κολητου θελω λαστιχα ......... το ακουει το αλανι ........ μου λεει εγω εδω παμφθηνα ........ παμε το βραδυ στο δασακι νικαιας ..... μου λεει κοιτα , το παληκαρι που θα τα φερει , ειναι κλεφτρονι κ δε θελει να τον δεις , ασε τα λεφτα σεκεινο το σημειο , θα αφησει τα λαστιχα κ πας κ τα περνεις ........ το κανω :a028: , βλεπω ενα τυπο , περνει τα λεφτα αφηνει μια μαυρη σακουλα , παω εγω .......... τιποτα !!!!!!! ολοι ειχαν φυγει ......... κ εριξα κατι γελια .......... :rotflmao: :rotflmao: , ουτε κ εγω ξερω γιατι ........ ? Τεσπα αφου εκαναν μια βδομαδα κοκα παρτυ ...... με πιανου φταλε αραγε ......????? Με βρισκει κ μου λεει οτι ο αγνωστος Χ μας εξαπατησε ........... στην μανα μου ελεγε οτι θα μου τα δωσει πισω τα λεφτα ......... εγω δεν του ειχα ζητησει τιποτα ......... απλα κοιταγα τον κολητο μου , στα ματια σιωπηλα .......... Στην πορεια γνωρισα κ αλλους 15 , που τον εψαχναν ............ Δε του κανα κατι ....... ηταν ειδη κατεστραμενος , ετσι κ αλλιως , σπιτι παραγκα , εθισμενος , κατεστραμενη οικογενεια ......... σκασιλα μου ..... ειχα πολλα λεφτα τοτε..... απλα ηταν το πρωτο ραγισμα στην λεξη φιλια ....... μια λεξη που καποτε σημαινε πολλα........

..ενταξει ρε μεγαλε!...πιτσιρικος εισουνα και το'χαψες!

Βασικα στην λεξη: ''κλεφτρονι'' επρεπε να χαλαγες την συμφωνια και να λακιζες , αλλα τεσπα....

Το ξανακανες?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DimChios
08/04/2010, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
..ενταξει ρε μεγαλε!...πιτσιρικος εισουνα και το'χαψες!

Βασικα στην λεξη: ''κλεφτρονι'' επρεπε να χαλαγες την συμφωνια και να λακιζες , αλλα τεσπα....

Το ξανακανες?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


εσυ που πουλας συνεχως λαστιχα εδω μεσα, μπας και ξερεις κανεναν απο δαυτους?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


συγνωμη "ρε", δεν γνωριζόμαστε!

:blush:













:lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:

zefos1100xx
08/04/2010, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Στυλό bic και πάμε στο οπισθόφυλλο...:D



Αρχικά δημιουργήθηκε από zagaro
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


....καλα αυτο ηταν το καλυτερο!:lol:





Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εσυ που πουλας συνεχως λαστιχα εδω μεσα, μπας και ξερεις κανεναν απο δαυτους?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


συγνωμη "ρε", δεν γνωριζόμαστε!





...ασε τα λεφτα σου στο δεντρο και θα σου στειλω τα λαστιχα με e-mail!:lol: :lol:

ενταξει ''ρε'' ...να γνωριστουμε!

MAG/FMX
08/04/2010, 17:10
Γιατι να κανω πισω , οταν μου ειπε εκεινη την λεξη....... δεν καταλαβα...... ?
Οχι δεν την ξαναπατησα ........ μονο οταν ηθελα , να δω ποσο γυφτος ειναι καποιος που στο παιζει φιλος .............
Απλα σπαστηκα κ ισως κοροιδεψα κ εγω καποιους μετα .......... ισως ειναι κολητικο το κουσουρι αυτο......

zefos1100xx
08/04/2010, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX


Γιατι να κανω πισω , οταν μου ειπε εκεινη την λεξη....... δεν καταλαβα...... ?


γιατι πλεον εις γνωση σου ''ψωνιζες'' απο κλεφτρονια , κατι που συνεπαγεται με το οτι καποιος ''εκλαιγε'' για αυτο που αγοραζες......

Τεσπα...αστο!



Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX

Απλα σπαστηκα κ ισως κοροιδεψα κ εγω καποιους μετα ........

....τωραααααααααααα...χμμμμμμμμ.. :confused: :confused:

MAG/FMX
08/04/2010, 17:30
Μπραβο εχεις δικιο ....... γιατι δεν ηξερα τι ενοουσες εσυ ......... ? Κ μονο που μου ειπε οτι ειναι κλεφτρονι , επρεπε να την κανω ........... το θεμα ειναι ....... οτι μολις με ειδε σκεπτικο ..... μου λεει το παιδι ταεχει αναγκη ............ κ μετα μου λεει τα λαστιχα δεν ειναι ομως κλεμενα ........... Βεβαια παλυ τον πιστεψα ........ γιατι σκεφτηκα πως αν κατι γινοταν και ψεματα να μου ελεγαν , εκεινοι θα την πληρωναν την νυφη κ οχι εγω που μου ειπαν ψεματα κ εγω εξαιτιας του κολητου απο 5 χρονων , οτι μου ελεγαν το εχαβα σαν μαιντανο........

MAG/FMX
08/04/2010, 17:43
Δηλαδη με την αθωα μαλακια του τοτε μυαλου μου , δεν πιστευα οτι σε εμενα με γαμπρο διοικητη αστυνομιας καποιος θα ειχε τα μπαλακια να μου πουλαγε κλεμενα...............

Βεβαια μετα απεκτησα χομπυ να κλεβω αυτον ...... που παει να με κλεψει πανευκολα ..... μη σου πω οτι το θεωρησα καθηκον εκεινη την εποχη........... απλα ποτε δεν ρουφιανεψα , εστω κ αυτον που με εκλεψε ............ τι να πω αλλες εποχες τοτε..........

koulis19
08/04/2010, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
Σημερα πηγα στα village στο παλαιο φαληρο με τον φιλο μου τον Geo και τα κοριτσια να δουμε την τιτανομαχια...

....καλα δεν υπηρχε περιπτωση να παω με την μηχανη γιατι εχω ακουσει πολλα για καποιους που πηγαν καβαλαρηδες και γυρισαν περπατωντας απο τα village...

Oποτε πηραμε και οι δυο τα παπακια και πηγαμε....κλειδαρια δισκοφρενου ο γιωργος , πεταλο εγω , και μια μικρη αλυσιδα που πιασαμε τις μπροστινες μας ροδες μαζι!

Οταν τελειωσε η ταινια και εφυγαν οι γυναικες με το αμαξι πηγαμε στα μηχανακια να τα ξεκλειδωσουμε και να φυγουμε.


...βρηκα στο γανταζακι δεξια αυτο: Κατι παρομοιο ειχε παθει φιλος στο Κουκακι αλλα ποιο ατυχος απο εσενα.Του εκλεψαν το μηχανακι και πανω στην κουλουρα ειχαν αφησει σημειωμα που ελεγε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.Ελεεινοι ετσι?

DimChios
08/04/2010, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx


ενταξει ''ρε'' ...να γνωριστουμε!


Κυκλοφορεις νυχτα ή σκιάζεσαι?

:smokin:

MAG/FMX
08/04/2010, 17:57
Σε ξαδερφο στα Village του ειχαν ανοιξει τη σελα απο το σκουτερ κ πηραν πολλα καλουδια .........

Προχτες εκλεψαν το σπιτι μιας συναδελφου και εχεσαν κιολας χωρις να τραβηξουν καζανακι ...... τους περασε για ανωμαλους ....... αλλα την καθυσηχασα οτι δεν το τραβηξαν για να μην τους ακουσει κανεις και ησηχασε..........

koulis19
08/04/2010, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX


Προχτες εκλεψαν το σπιτι μιας συναδελφου και εχεσαν κιολας χωρις να τραβηξουν καζανακι ...... τους περασε για ανωμαλους ....... αλλα την καθυσηχασα οτι δεν το τραβηξαν για να μην τους ακουσει κανεις και ησηχασε.......... :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:

zefos1100xx
08/04/2010, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Κυκλοφορεις νυχτα ή σκιάζεσαι?

:smokin:

...θα τα καταφερω μην ανησυχεις!

:smokin: :smokin:

DimChios
08/04/2010, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
...θα τα καταφερω μην ανησυχεις!

:smokin: :smokin:


γμτ, κριμα, εγω πεφτω νωρις για υπνο!

:blush:


















:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

the who
08/04/2010, 18:38
Πολλα κιλα μαγκια πεσανε εδω μεσα.:smokin:

Tpap
08/04/2010, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Πολλα κιλα μαγκια πεσανε εδω μεσα.:smokin:

γκουχ-γκουχ... :winka:

the who
08/04/2010, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
γκουχ-γκουχ... :winka:

Βαλε κανα ζιπουνακι μικρε,μην παρεις καμμια πουντα.:rotflmao: :rotflmao: :wave2:

DimChios
08/04/2010, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Πολλα κιλα μαγκια πεσανε εδω μεσα.:smokin:


ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΠΛΕΝΕΙΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΑΦΟΡΤΕ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ......





















ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ ΑΒΑΤΑΡ ΒΟΧΕR ΚΙΝΗΤΗΡΑ!!!!!! :mad: :mad: :mad:

950dim
08/04/2010, 18:58
Φταιω εγω τωρα????
http://www.youtube.com/watch?v=F0vyFwEpV2w
:smokin:

Jo.Da.
08/04/2010, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
Φταιω εγω τωρα????
http://www.youtube.com/watch?v=F0vyFwEpV2w
:smokin:

πατρίδα???

http://www.generalmusic.gr/UserFiles/Image/9.00112.jpg

:cry: :D

the who
08/04/2010, 19:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΠΛΕΝΕΙΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΑΦΟΡΤΕ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ......





















ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ ΑΒΑΤΑΡ ΒΟΧΕR ΚΙΝΗΤΗΡΑ!!!!!! :mad: :mad: :mad:


Ισα μωρη λουμπινα.Εγω παιζει και ναχω BMW.:winka:

zefos1100xx
08/04/2010, 19:37
...αν και η παρουσα στιγμη μου φερνει αμηχανια , ο προσωπικος μου κωδικας μου λεει οτι ωφειλω να ενημερωσω το thread...

πριν κανα 10λεπτο ελαβα ενα επωνυμο τηλεφωνημα.....

Ητανε πλακα και μαλιστα απο τον τρελο του χωριου g-pal για οσους γνωριζουν!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ευχαριστω για την κουβεντουλα though!
:sun:

DimChios
08/04/2010, 19:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
...αν και η παρουσα στιγμη μου φερνει αμηχανια , ο προσωπικος μου κωδικας μου λεει οτι ωφειλω να ενημερωσω το thread...

πριν κανα 10λεπτο ελαβα ενα επωνυμο τηλεφωνημα.....

Ητανε πλακα και μαλιστα απο τον τρελο του χωριου g-pal για οσους γνωριζουν!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ευχαριστω για την κουβεντουλα though!
:sun:



ΨΙΤ, ΡΕ....αν και δεν γνωριζομαστε...














Ε, ΕΙΣΑΙ ΜΛΚΑΣ!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

koulis19
08/04/2010, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΨΙΤ, ΡΕ....αν και δεν γνωριζομαστε...














Ε, ΕΙΣΑΙ ΜΛΚΑΣ!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: Και να πεις οτι δεν του το ειπατε οτι ειναι πλακα?:lol: :lol: :lol:

zefos1100xx
08/04/2010, 20:04
πιστευει κανεις οτι ''μου ξεφυγε'' οταν ειπα οτι ειναι πλακα?

...μηπως δεν ηξερα οτι θα φανω ολιγον μ@λκας?

Ειπα ''αμηχανη'' την φαση γιατι το ηξερα ρε μαγκιτες!
....θα μπορουσατε να εκτιμησετε την ειλικρεινια βεβαια που πολλες φορες σας την στερουν και δεν λετε τιποτα...αλλα τεσπα!

....και παλι εμενα μου αρεσε η κουβεντα που εγινε!

Να υπαρχουν διαφωνιες στις αποψεις σε μια συζητηση προσωπικα το θεωρω ''υγειες'' φαινομενο.


Μπορουσα και να μην το ελεγα και να συνεχιζα (θεατρο πλεον) σε φαση: ''α ρε ατιμα καθαρματα...'' , αλλα επελεξα να πω την αληθεια.

αυτα!

koulis19
08/04/2010, 20:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
πιστευει κανεις οτι ''μου ξεφυγε'' οταν ειπα οτι ειναι πλακα?

...μηπως δεν ηξερα οτι θα φανω ολιγον μ@λκας?

Ειπα ''αμηχανη'' την φαση γιατι το ηξερα ρε μαγκιτες!
....θα μπορουσατε να εκτιμησετε την ειλικρεινια βεβαια που πολλες φορες σας την στερουν και δεν λετε τιποτα...αλλα τεσπα!

....και παλι εμενα μου αρεσε η κουβεντα που εγινε!

Να υπαρχουν διαφωνιες στις αποψεις σε μια συζητηση προσωπικα το θεωρω ''υγειες'' φαινομενο.


Μπορουσα και να μην το ελεγα και να συνεχιζα (θεατρο πλεον) σε φαση: ''α ρε ατιμα καθαρματα...'' , αλλα επελεξα να πω την αληθεια.

αυτα! Και εμενα φιλε μου,μου αρεσε η συζητηση.Μια χαρα διαλογο καναμε.Απλως ειναι ολιγον αστειο να στο εχουν πει καμια7αρια ατομα οτι καποιος σου εκανε πλακα και εσυ να το απορριπτεις.Τα ξαναλεμε σε καποια αλλη συζητηση και περιμενουμε το επομενο γραμμα.

MAG/FMX
08/04/2010, 20:37
Ποιος του εκανε πλακα .........? η απλα το βγαλατε το συμπερασμα ........?

idi
08/04/2010, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
μεχρι το ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ όλα καλά

αν θα μου έλεγε πλακίτσα ανάλογα πως το έβλεπα εκείνη την ώρα φίλε μου αλλά φαντάζομαι να είναι και η παρέα του κοντά γελώντας με το πως την έπαθε ο φίλος τους και να κρατάω ένα πιτσιρίκο στα χέρια μου, άντε το πολύ να του ριχνα ένα μπινελίκι και να τον έστελνα στη μαμά του που κάνει βλακείες όχι όμως και να τον σάπιζα στο ξύλο όπως λες για κάτι που δεν είναι και τόσο σοβαρό

ρε φίλε μη μου κάνεις τον Ξανθόπουλο, ούτε εμάς μας περισσεύουν αυτό δεν σημαίνει ότι όποιος δεν πονάει τον κόπο σου και την μέση σου που έσπασες όπως λες για να το πάρεις και σου κάνει μια πλάκα είναι και εγκληματίας και πρέπει να τον πετροβολήσουμε παραδειγματικά στο κάτω κάτω ζημιά δεν σου έκανε.

ούτε λουλούδια σου είπα να του δώσεις και άμα θα ρχοντουσταν οι μπάτσοι μια χαρά θα την φορτωνώσουνα την μύνηση για ξυλοδαρμό στο τέλος και εσύ θα του εκλ@ν@ς τα @@ του στο τέλος αφού ουσιαστικά δεν σου έκανε τίποτα παρά σου άφησε ένα χαρτάκι ό,τι και αν έλεγε αυτό.......

και μετά θα ξαναξεπάτωνες την μέση σου για να του πληρώσεις αποζημίωση και θα έβαζες και στο παπί πωλητήριο για να σου φτάσουν .........

απλά καμιά φορά δεν βλάπτει να το βάζουμε να δουλεύει και λίγο αντί να ειρωνευόμαστε, εγώ απλά την γνώμη μου σου είπα δεν σε ειρωνεύτηκα.....

εγω το εχω αποφασισει και εχω παρει τα μετρα μου....(ολα τα ροπαλα εύκαιρα τα εχω διπλα μου)

αν εχεις παιδι που σκοπευει να κλεψει μηχανακι πες του απο τωρα σε παρακαλω οτι αν τον πετυχω να σκαλιζει το μηχανακι μου .... . πρωτα θα τον αφήσω ανάπηρο και μετα θα του μιλήσω (να δω αν αναπνεει κτλ) και μετα οταν δω οτι φτυνει αιμα απο παντου ΙΣΩΣ φωνάξω ασθενοφόρο... ΙΣΩΣ....

αν θες να δοκιμασεις κατα ποσο ειναι αληθηνα αυτα που γραφω κανε πως πλησιαζεις το μηχανακι μου με ενα εργαλειο.....

φιλικα και υπευθυνα..με πασα γνωση των συνεπιων .... και χωρις σκοπο να αλλάξω μυαλα τα επομενα 100 χρονια....

Ξανθοπουλος.

CIRUS
09/04/2010, 06:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εγω το εχω αποφασισει και εχω παρει τα μετρα μου....(ολα τα ροπαλα εύκαιρα τα εχω διπλα μου)

αν εχεις παιδι που σκοπευει να κλεψει μηχανακι πες του απο τωρα σε παρακαλω οτι αν τον πετυχω να σκαλιζει το μηχανακι μου .... . πρωτα θα τον αφήσω ανάπηρο και μετα θα του μιλήσω (να δω αν αναπνεει κτλ) και μετα οταν δω οτι φτυνει αιμα απο παντου ΙΣΩΣ φωνάξω ασθενοφόρο... ΙΣΩΣ....

αν θες να δοκιμασεις κατα ποσο ειναι αληθηνα αυτα που γραφω κανε πως πλησιαζεις το μηχανακι μου με ενα εργαλειο.....

φιλικα και υπευθυνα..με πασα γνωση των συνεπιων .... και χωρις σκοπο να αλλάξω μυαλα τα επομενα 100 χρονια....

Ξανθοπουλος.

Ψιτ, Ξανθόπουλε,

πάρτο από την αρχή και ΔΙΑΒΑΣΕ όλα όσα έχουν γραφεί και όχι ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ και μετά τα ξαναλέμε...............

και αν θες να μείνεις φυλακή για ανθρωποκτονία γιατί ένα κλεφτρόνι πήγε να σου κλέψει το μηχανάκι είναι δικό σου θέμα και δεν με ενδιαφέρει.

φιλικά και υπεύθυνα δεν γνωρίζω κανένα κλεφτρόνι για να του πω να μην σκαλίσει το μηχανάκι σου αλλά αν γνωρίσω ποτέ στο μέλλον το πρώτο πράγμα που θα σκεφτώ και θα του πω είναι αυτά που μου επισήμανες:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

Αν είχα παιδί που ήταν κλεφτρόνι θα το έσπαγα ο ίδιος το ξύλο, αλλά αν ήμουν ο γονιός ενός παιδιού που έβαλε ένα χαρτάκι για πλάκα σε ένα μηχανάκι και τον έβρισκα στο νοσοκομείο γιατί κάποιος ήταν τραμπούκος όπως εσύ σύμφωνα με τα λεγόμενα σου, θα τον πήγαινα κολοφεράτζα, θα του έπαιρνα και τα σώβρακα στα δικαστήρια, και δεν θα ησύχαζα μέχρι να μπει φυλακή για όσα περισσότερα χρόνια γινόταν που σάπισε το παιδί μου στο ξύλο για ασήμαντο λόγο, απλά ΔΙΑΒΑΖΕ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΙΣ

Ο παραλογισμός σου αυτός είναι από καμιά καινούργια ταινία?????? :confused: καθότι με βγάζεις από τα λεγόμενα σου και επικροτήτη των απανταχού κλεφτών και λωποδυτών και δεν καταλαβαίνω από που σου μπήκε αυτή η ιδέα :confused: :confused: :confused: :confused:

CIRUS
09/04/2010, 06:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx


....εχεις δικιο , δεν ανεφερα οτι το γαντζακι ειναι μεσα απο την ποδια δεξια , κατω απο την κλειδαρια.
Το μηχανακι ηταν παρκαρισμενο με τον φραχτη στα δεξια , οποτε για να φτασει καποιος εκει το κουλο του επρεπε να σκυψει και να απλωθει πανω απο το μηχανακι , συν του οτι θα επρεπε να σκαλισει 3cm κατω απο την κλειδαρια....

Τεσπα , και επειδη οταν βλεπεις καποιον να χαρχαλευει (επιμενω) την κλειδαρια , δεν μπορεις να ξερεις απο την υπερενταση αν εχει ηδη παραβιασει τα λουκετα η οχι...τρελαινεσαι και τρεχεις αμεσως....

Σημαντικη παραλειψη απο μερους μου (και σοβαρολογω).

...αν ηταν ετσι οποιος αφηνε χαρτακια για διαφημηση ΙΚΤΕΟ , θα ηταν τωρα στο νοσοκομειο , και οι διανομεις διαφημιστικων εντυπων θα κολλαγαν βαρεα/ανθυγιεινα ενσημα.. :lol: :lol: :lol:



ρε αγορίνα μου ΓΡΑΨΤΟ αυτό από την αρχή να μην αραθέτω και γω τσάμπα αράδες

τεσπα ήταν απλά μια πλάκα φίλου σου οπότε κρατήσου και μην του σπάσεις τα παΐδια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer:

irinia
09/04/2010, 08:07
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ..........


βλέποντας άκόμα καί κατάφατσα τό κλεφτρόνι........θά ήταν τό νά τού πεί
σήκω καί φύγε,άντε καί νά βρίσει....
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΡΖΑΝΙΕΣ...........πού μόνο προβλήματα θά δημιουργήσουν.
Τό νά έμπλακεί κάποιος μέ τέτοιους τύπους είναι μιά χαμένη ίστορία.
Ό κόσμος δέν θά γίνει καλύτερος.
Κί άν σαπίσεις έναν ,10 ξεπηδάνε τήν άλλη μέρα.
Καί μέσα νά πάει,θά φάει κανένα τρίμηνο ,άντε έξάμηνο μέ άναστολή....!!!
Έσύ όμως ρισκάρεις,τήν ήρεμία σου,τήν οίκογένεια σου,τά πάντα....
Ό άνθρωπος είναι μιά μπουνιά καί μιά κλωτσιά άν τή δώσεις έκεί πού πρέπει.
ΓΙΑΤΙ.............ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.....??
Τό μόνο πού κερδίζεις είναι προσωπική ίκανοποίηση καί τονώνεις τό έγώ σου...
Ε............ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.....!!!
Ή ζωή συνεχίζεται,τό νά γίνει ό κάθε νορμάλ πολίτης τιμωρός τού κάθε πεταμένου,
πονεμένου,κ.λ.π......ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ...
Γιαυτό φίλοι,ότι κί άν σάς τύχει έπειδή ή ζωή δέν τελειώνει άν σάς φάνε ένα μηχανάκι,
ΕΓΚΡΑΤΕΙΑ............ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΜΥΑΛΟ,
ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΕΤΕ ΚΑΤΙ.....!!!

ΑΝ ΕΙΣΤΕ...........ΡΕΜΑΛΑΚΙΑ, έ τότε δέν έχετε νά χάσετε καί πολλά....
Άν έχετε όμως νά σκεφτείτε σπίτια ,οίκογένειες,άγαπημένα πρόσωπα,τή ζωή σας κ.λ.π...
ΤΟΤΕ ΕΓΚΡΑΤΕΙΑ...........όπως είπε καί ό φίλος παραπάνω.
ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ.........μετρήστε μέχρι τό 10 καί μετά ένεργήστε,διότι όσα φέρνει ή στιγμή
δέν τά φέρνει ό χρόνος....!!!
Η ΑΥΤΟΔΙΚΙΑ..........ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ....!!!
Ήταν ,κάποτε όπως στό βιντεάκι μέ τήν ταινία άπό τή μακρυνή δύση.
Μόνο όταν κινδυνεύει ή ζωή μας άντιδρούμε μέ βία.....
Άποψη μου όλα αύτά....




υγ. Τό περιστατικό φαινόταν ότι είναι φάρσα, νά κλέβεις ή νά προσπαθείς νά κλέψεις
καί νά άφήνεις καί σημειώματα...??,μεγάλη άνωμαλία....
Άσε πού ήταν καί άψογο όρθογραφικά, πού νά βρείς κλεφτρόνι παπιών
μέ τέτοιο έπίπεδο....!!!

DimChios
09/04/2010, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
πιστευει κανεις οτι ''μου ξεφυγε'' οταν ειπα οτι ειναι πλακα?

...μηπως δεν ηξερα οτι θα φανω ολιγον μ@λκας?

Ειπα ''αμηχανη'' την φαση γιατι το ηξερα ρε μαγκιτες!
....θα μπορουσατε να εκτιμησετε την ειλικρεινια βεβαια που πολλες φορες σας την στερουν και δεν λετε τιποτα...αλλα τεσπα!

....και παλι εμενα μου αρεσε η κουβεντα που εγινε!

Να υπαρχουν διαφωνιες στις αποψεις σε μια συζητηση προσωπικα το θεωρω ''υγειες'' φαινομενο.


Μπορουσα και να μην το ελεγα και να συνεχιζα (θεατρο πλεον) σε φαση: ''α ρε ατιμα καθαρματα...'' , αλλα επελεξα να πω την αληθεια.

αυτα!


ρε "τρελε", χαλαρωσε!!! Αν και ξερω ποσο χαλαρος εισαι! τροπος του λεγειν!

Εγω σου ειπα, γελασα πολυ και γουσταρα ΚΑΙ το πως εξελιχθηκε η κουβεντα (ως εδω) και που το παραδεχθηκες, και πραγματικά η "καζουρα" και ο αυτοσαρκασμος ειναι κατι που με χαρακτηριζει και το γουσταρω!

Παμε γι αλλα!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

makis206
09/04/2010, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Παμε γι αλλα!!!

Σημειώματα;:uplate:

950dim
09/04/2010, 08:52
Ωραιος!
Ηταν μια ευκαιρια να θυμηθουμε παλιους καλους ηθοποιους...
http://www.youtube.com/watch?v=zNdwYFaDrN8
:beer:

zefos1100xx
09/04/2010, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ρε "τρελε", χαλαρωσε!!! Αν και ξερω ποσο χαλαρος εισαι! τροπος του λεγειν!

Εγω σου ειπα, γελασα πολυ και γουσταρα ΚΑΙ το πως εξελιχθηκε η κουβεντα (ως εδω) και που το παραδεχθηκες, και πραγματικά η "καζουρα" και ο αυτοσαρκασμος ειναι κατι που με χαρακτηριζει και το γουσταρω!

Παμε γι αλλα!!!


Καλα εσυ μη μιλας γιατι εισαι offside!

...πηγα στο δεντρο το βραδυ και δεν βρηκα φραγκο!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
09/04/2010, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
Καλα εσυ μη μιλας γιατι εισαι offside!

...πηγα στο δεντρο το βραδυ και δεν βρηκα φραγκο!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


φραγκα????

R u nuts????? :a24: :a21:


το μονο ισως που θα μπορουσα να σου στείλω ειναι κατι αλλο που αμα το πω θα με κανουν ΒΑΝ και ειμαι και σε κρισιμη ηλικια!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zefos1100xx
09/04/2010, 11:30
πηγαινε με τις ζαντες!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: