PDA

View Full Version : Διαφήμιση ΕΛΠΑ! *&^%*%



ermiss
09/04/2010, 23:29
http://www.youtube.com/watch?v=9KRXIAEDhBM

Akatanomastos
09/04/2010, 23:33
η διαφημιση απλα σου λεει να χεις το νου σου παραπανω στην λεωφολωριδα και καλητερα να μην πηγαινεις απο εκει
για το δικο σου καλο

δεν ειδα καπου να κατηγορει τους μοτοσυκλετιστης απλα
τονιζει τις δυσκολιες και την επικινδυνοτητα του να κινησε εκει..

Lioulios
09/04/2010, 23:35
Διαφήμιση ΕΛΠΑ! *&^%*% ή διαφήμιση VStrom ? :lol:

Άκυρο τελείως . Άντί να προβάλονται σπότς που μόνο στο νετ τα βλέπουμε ,πάνε και δίνουν λεφτά για τέτοια.

koulis19
09/04/2010, 23:37
Τουλαχιστον γυρισαν που γυρισαν αυτη τη μακακια δεν εβαζαν και κανα εκφωνητη της προκοπης?Λες και του εχουν βαλει καροτο στο στομα.

Lioulios
09/04/2010, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
η διαφημιση απλα σου λεει να χεις το νου σου παραπανω στην λεωφολωριδα και καλητερα να μην πηγαινεις απο εκει
για το δικο σου καλο

δεν ειδα καπου να κατηγορει τους μοτοσυκλετιστης απλα
τονιζει τις δυσκολιες και την επικινδυνοτητα του να κινησε εκει..

...Μοτό εδώ ?Βέβαια . Είναι δικαίωμά μας ...Εμένα μου φέρνει ειρωνική.
Έτσι το πήρα ,δεν κατάλαβα κάτι άλλο. Στα άλλα οκ ,αλλά η αρχή με χαλασε.

Lioulios
09/04/2010, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Τουλαχιστον γυρισαν που γυρισαν αυτη τη μακακια δεν εβαζαν και κανα εκφωνητη της προκοπης?Λες και του εχουν βαλει καροτο στο στομα. :lol: :lol: :lol: :beer:

ermiss
09/04/2010, 23:40
"Πας λέει ναι μεν, αλλά καλύτερα όχι..."

Σε απλά ελληνικά, παράτα την μοτοσυκλέτα...

Δεν σου λέει πρόσεχε... Μην

Σου λέει,
1.ταχύτερα δεν είναι σίγουρο ότι πας
2. Ευκολότερα = μύθος
3.Σιγουριά, ασφάλεια σίγουρα όχι

Και ας έχει το σήμα της λεωφορείο λωρίδας,παρουσιάζει γενικά τα αρνητικά της μοτοσυκλέτας...

Βέβαια έχει τόσο κακογραμμένο σενάριο που δεν μπορείς να καταλάβεις τι ακριβώς λέει 100%... υποθέτεις

koulis19
09/04/2010, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ermiss




Βέβαια έχει τόσο κακογραμμένο σενάριο που δεν μπορείς να καταλάβεις τι ακριβώς λέει 100%... υποθέτεις Ειδες τι κανει το καροτο?

chris_honda
09/04/2010, 23:43
Δεν λέτε πάλι καλλά που την γύρισαν κι όλας; Έστω και ένας να ευαισθηποιηθει είναι σημαντικό.

CBRIDHS
09/04/2010, 23:59
Παιδιά η διαφήμιση φτιάχτηκε για να πάει κόντρα στην ΜΟΤΟΕ.Yπάρχει μεγάλο πρόβλημα στους Ελληνικούς αγώνες μεταξύ των 2.Μπαίνει το παραδάκι στην μέση βλέπεις......ΝΤΡΟΠΗ τους όπως κ να έχει.

Panos1313
10/04/2010, 01:09
Pantos afou eida to thread, eida meta mia motosykleta sto dromo me shma ELPA (styl odikis boitheias emoiaze).

BLiTzER
10/04/2010, 01:36
Θα μπορούσε κάλλιστα να συμβουλεύει τους κουτάκηδες να προσέχουν περισσότερο, πριν κάνουν τη μαλακία τους, αντί αυτής της αηδίας. Νομίζω εμείς το γνωρίζουμε ήδη ότι πρέπει να προσέχουμε, ακόμα κι όταν είμαστε παρκαρισμένοι στο γκαράζ μας.

manos*gsxr
10/04/2010, 01:51
τι οχι ρε???το τονιζει κιολας ο μπαγλαμας!!!οχια διτσουτσουνη!!!!!!μονο στη πολη πανε οι μηχανες?αντε ρε απο κει...!!!:a2: :a2: :a22: :a25: :a56: :a57:

tadi
10/04/2010, 05:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Θα μπορούσε κάλλιστα να συμβουλεύει τους κουτάκηδες να προσέχουν περισσότερο, πριν κάνουν τη μαλακία τους, αντί αυτής της αηδίας. Νομίζω εμείς το γνωρίζουμε ήδη ότι πρέπει να προσέχουμε, ακόμα κι όταν είμαστε παρκαρισμένοι στο γκαράζ μας.


Σωστος. Αντι να προτρεπει τους δικυκλιστες να μην κινουνται εκει που νομιμα μπορουν.
Ισως η μοναδικη φορα που ο κοκ ευνοει τα δικυκλα και να το καταργησουμε οικιοθελως?

:nono: :wave2:

frappe rider
10/04/2010, 05:31
Ελλεϊνή και τρισάθλια διαφήμιση.Πότε η ΕΛΠΑ ήταν υπέρ της μοτοσυκλέτας για να είναι τώρα ; Ποτέ !!

CBRIDHS
10/04/2010, 07:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από frappe rider
Ελλεϊνή και τρισάθλια διαφήμιση.Πότε η ΕΛΠΑ ήταν υπέρ της μοτοσυκλέτας για να είναι τώρα ; Ποτέ !!


+οσα θες!!!!

Operater
10/04/2010, 07:35
Αθλιοι...

Όλο μ****ς των κουτάκιδων δείχνει...
Τι βλαμένα όντα είναι αυτοί ρε γμτ....

Vagelis Gar
10/04/2010, 09:03
Οχιά διμούτσουνη ρε μαλάκες

Giorgos19
10/04/2010, 09:19
Καταλαβαινω απολυτα αυτο που αναφερει ο Akatamomastos και απο αυτη την οπτικη την βρισκω σωστη, σε περιεχομενο. Γιατι ως υλοποιηση ειναι για τον φουτσο καβαλα...


Απο την αλλη ομως, γιατι να δειχνεις σποτακια για εμενα, που ειναι συμφωνος με τον νομο οταν κινουμαι στην λεωφορειολωριδα ενω για τους μακακες που κανουν οοολα αυτα που αναφερει το βιντεο να μην αναφερεις κατι??? Ισα ισα που κυκλοφορουν τοσοι αναισθητοι εκει εξω που βλεπωντας αυτο μπορει να πουν οκ εγω θα κανω οτι θελω, θα εχει το νου του το μηχανακι για να την γλυτωσει αν ειναι... Οσο σωστος και προσεκτικος να ειμαι εγω, δεν μπορω να τα προβλεψω ολα..
Απο αυτην την οπτικη, ειναι ξεκαθαρο πως το βρισκω τρελη αποτυχια...