PDA

View Full Version : Και τώρα τι κάνω ???



THEOD
16/06/2005, 15:28
Πρώτη φορά στην ζωή μου πουλάω την μηχανή μου και αντί να χαίρομαι με έχει πιάσει μια κατάθλιψη...

Την ώρα που το Φειζεράκι έφευγε με τον νέο ιδιοκτήτη του το είχα ήδη μετανιώσει. Εδώ που τα λέμε δεν είμαι σίγουρος ότι έκανα καλά...
Κάτι που το αγαπούσα, κάτι που για πρώτη φορά στην ζωή μου είμαι πολύ μπερδεμένος και αναποφάσιστος ως προς το τι θα πάρω, δεν μπορώ να το φχαριστηθώ...

Άσε που ανεβαίνω σπίτι και το γκαράζ είναι άδειο...Ψυχολογικό είναι...Δεν την χρησιμοποιούσα συχνά άλλα ήθελα να την βλέπω κάτω απο την σκάλα. Τώρα ο κενός χώρος μου την δίνει στα νεύρα...

Ελπίζω ότι σύντομα κάπως θα τον γεμίσω...

sonic22
16/06/2005, 15:33
καθε αποχωρισμος και ενασ μικρος θανατος...

μην στενοχωριεσε.. νεος εισαι θα ξαναερωτευθεις...

ολοι τα εχουμε περασει αυτα!!

:beer: :sun: :beer:

gmakris
16/06/2005, 15:40
Tι δεν θα παρεις αλλο μηχανακι?

Οταν χωριζεις με τη γυναικα σου μενεις μπακουρι? ;)

:wave2:

THEOD
16/06/2005, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Tι δεν θα παρεις αλλο μηχανακι? ;)

:wave2:

Δεν είπα αυτό...Αλλά για πρώτη φορά στην ζωή μου δίνω το μηχανάκι μου χωρίς ήδη να έχω αποφασίσει με τι θα το αντικαταστήσω...οπότε η πώληση δεν φέρνει ταυτόχρονα και την χαρά της αγοράς

Γερνάω φαίνεται και δυσκολεύομαι πια στις αποφάσεις μου....

Tropeas
16/06/2005, 15:50
Ίσως απλά δεν έχεις βρεί αυτό που σου ταιριάζει...
ή ίσως ζητάς πολλά ταυτόχρονα...

Θάνος
16/06/2005, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Ίσως απλά δεν έχεις βρεί αυτό που σου ταιριάζει...
ή ίσως ζητάς πολλά ταυτόχρονα...

Θανάση πάρε ένα SS... Άσε τα ψαγμένα και τα περίεργα με τα γυμνά, τις ροπές, τις ανέσεις και τα ρέστα...

Δεν βαρέθηκες τις συμβατικότητες; Πάρε ένα SS να το χαρείς λιγάκι και άσε τους μεγάλους προβληματισμούς! Σε 2 χρονάκια δώσ'το και ξανασκέψου το. Αφού έτσι κι αλλιώς, όπως σε έχω δει, ό,τι και να πάρεις παραπάνω δεν θα το κρατήσεις...

THEOD
16/06/2005, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Αφού έτσι κι αλλιώς, όπως σε έχω δει, ό,τι και να πάρεις παραπάνω δεν θα το κρατήσεις... [/B]


Ναι ρε γαμώτο...τόχω αυτό το μειονέκτημα.... :bawl: :bawl: :bawl:

wolfman13
16/06/2005, 16:25
μην στεναχωριεσε μωρε θα παρεις 1000:beer: :beer: :beer:

pissaman
16/06/2005, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD


Άσε που ανεβαίνω σπίτι και το γκαράζ είναι άδειο...Ψυχολογικό είναι...Δεν την χρησιμοποιούσα συχνά άλλα ήθελα να την βλέπω κάτω απο την σκάλα. Τώρα ο κενός χώρος μου την δίνει στα νεύρα...


ΠΑΚΕΤΟ! ;)
:beer: :wave2: