PDA

View Full Version : Άλλος για Μεθώνη;;;



Arcteryx
16/06/2005, 17:34
Φίλοι και συνάδελφοι δεν έχω δει πουθενά να γίνεται αναφορά για την συνάντηση μοτοσικλετιστών στη Μεθώνη. Είναι επειδή δεν γνωρίζετε κάτι ή επειδή είναι μακριά και δεν θα πάει κανείς;;:confused:

moutoulos
16/06/2005, 17:54
Mα καλά ρε παιδιά :uplate: ποιανού ιδέα ήταν να γίνει η πανελλαδική στην Μεθώνη?????????????. Χαθήκαν τα καλά μέρη???
Είναι απαράδεκτη η κατάσταση..........εκεί κάτω (camping).

Arcteryx
16/06/2005, 18:08
Ήταν να πάμε βόλτα για μία μέρα με κάτι φίλους.. αλλά μόλις είδα οτι θέλεις 50 ευρω με το καλημέρα.. δεν νομίζω:nono:
Και διαμονή λέει στο δημοτικό camping μεθώνης... χμ... δημοτικό camping? Γιατί δεν μου ακούγεται καλά;

moutoulos
16/06/2005, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arcteryx
είδα οτι θέλεις 50 ευρω με το καλημέρα.. δεν νομίζω:nono:


Τι εννοείς??


Αρχικά δημιουργήθηκε από Arcteryx
Και διαμονή λέει στο δημοτικό camping μεθώνης... χμ... δημοτικό camping? Γιατί δεν μου ακούγεται καλά;

Όντως είναι απαράδεκτο το camping...το γνωρίζω.

Arcteryx
16/06/2005, 18:20
Αντιγράφω απο Mototriti.gr:
Τιμή συμμετοχής:
50 ? (για οδηγούς μηχανής), 25 ? (για τον συνεπιβάτη τους)
Στην τιμή περιλαμβάνεται: η είσοδος σε όλες τις μουσικές εκδηλώσεις, η κατανάλωση φαγητού στη γουρουνοφαγία, ψαροφαγία, καρπουζοφαγία, η διαμονή στο «Δημοτικό Κάμπινγκ Μεθώνης» με πρωινό του αγρότη της Μεσσηνίας.

Δηλαδή εμείς που θα πηγαίναμε για 4-5 ώρες θα σκάγαμε 50 ο καθένας για να μπούμε στην εκδήλωση;; Το βρήσκω αντίθετο στην ιδεολογία του δικυκλιστή..

mtsop
17/06/2005, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arcteryx
Αντιγράφω απο Mototriti.gr:
Τιμή συμμετοχής:
50 ? (για οδηγούς μηχανής), 25 ? (για τον συνεπιβάτη τους)
Στην τιμή περιλαμβάνεται: η είσοδος σε όλες τις μουσικές εκδηλώσεις, η κατανάλωση φαγητού στη γουρουνοφαγία, ψαροφαγία, καρπουζοφαγία, η διαμονή στο «Δημοτικό Κάμπινγκ Μεθώνης» με πρωινό του αγρότη της Μεσσηνίας.

Δηλαδή εμείς που θα πηγαίναμε για 4-5 ώρες θα σκάγαμε 50 ο καθένας για να μπούμε στην εκδήλωση;; Το βρήσκω αντίθετο στην ιδεολογία του δικυκλιστή..

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά θέλεις να πας, να φας τσαμπέ, να παρακολουθήσεις τις συναυλίες (τσαμπέ πάλι). Αυτό δεν είναι αντίθετο στην ιδεολογία του μοτοσυσκλετιστή αλλά στου τζαμπατζή.

Τώρα, αν θέλεις μόνο να πας να δεις τι παίζει, δεν νομίζω οτι θα σου ζητήσουν να πλήρωσεις για να πας να δεις

Arcteryx
17/06/2005, 16:51
Προφανώς δεν κατάλαβες καλά.. Σίγουρα 50 ευρώ για 5-6 μέρες που διαρκεί η εκδήλωση με φαγητό και όλα μέσα, δεν είναι τίποτα! Ξέρεις εσύ όμως πολλούς που να μπορούν να την κάνουν για 5 μέρες απο τη δουλειά για να πάνε Μεθώνη; Τώρα για το αν θα στα ζητήσουν αν πας για λίγο δεν ξέρω. Anyway δεν λέω οτι πάνε να τα κονομίσουν.. απλά είχα εντελώς άλλη εικόνα όταν μου το είπαν. Εμείς είχαμε σκοπό να πάμε αλλά μπορούσαμε μόνο για 4-5 ώρες να κάτσουμε.. οπότε καταλαβαίνεις οτι δεν μας έπερνε να ακουμπήσουμε 50 ο καθένας για τόσο λίγο.

zephyrxristos
17/06/2005, 17:22
Λοιπόν εγώ δεν λέω αν είναι πολλά ή λίγα τα λεφτά για την συμετοχή,απλά θέλω να πώ ότι το camping στην συγκεκριμένη περιοχή είναι απαράδεκτο και δεν έχει ούτε τα βασικά για διαβίωση.Η Μεθώνη σαν περιοχή είναι καλή το camping όμως.....άστα να πάνε:yuck:

elnor
18/06/2005, 12:23
παντως για οσους πανε μεθωνη αξιζει μια βολτα για μπανιο κοντα στην ΠΥΛΟ "βοϊδοκιλιά"
φανταστικη παραλια
:sun: :sun: