PDA

View Full Version : 2010 MotoGP Μαργαριτάρια του... σχολιαστή



Σελίδες : 1 2 [3] 4

daz
07/09/2010, 19:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:nono: :nono:

ενΩΧΛΙΝΣη είναι το σωστο!

:o

:bigcry: :bigcry: :bigcry:


:lol: :lol:
Μ' αρέσει που μπερδεύτηκε και τις είπε ολινς και το διόρθωσε αμέσως σε εολινς. Τον τόνο δεν θυμάμαι που τον έβαλε αλλά τι σημασία έχει!

Volo
07/09/2010, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από AKIS BUSA
Καλα ακουσες φιλε Volo δεν εχαν ερθει οι αναβατες της Suzuki (Capirossi - Bautista)
για τους λογους που ειπες!! (βεβαια αν θελουμε το πιστευουμε)

Αλλα απο την αλλη ειπε τοτε για να καλυψει την απατη!! που κανανε!!
οτι στα μεσα Σεπτεμβριου θα ειναι εδω οι αναβατες (οι παραπανω)
για να αποκατασταθει!! το οτι δεν ηρθαν!! και να αποζημιωθουν!! οσοι πηγαν
και δεν τους ειδαν και οσοι βεβαια θελουν να πανε που δεν ειχαν παει!!

εν τω μεταξυ!!
να θυμησω σε αυτον και τους "φιλους" του που διαβαζουν τα site-forum γενικοτερα!!
οτι σε μια εβδομαδα!! θα εχουμε μεσα Σεπτεμβριου!!
και εκτος απο τα συνηθισμενα γλυκαναλατα!!! που λεει καθε φορα στην εκπομπη (motogp)
το συγκεκριμενο θεμα!! το εχει μαλλον ηδη ξεχασει!!!

γιατι του εχουν πει!! (δεν νομιζω να το εχει σκεφτει μονος του) οτι σε αυτην την χωρα!!
ο κοσμος ξεχναει γρηγορα!!

παρ"ολα αυτα αν τον ακουσετε να λεει κατι γι"αυτο το θεμα στην εκπομπη του (motogp)
να ειστε σιγουροι οτι το ειδαν απο το συγκεκριμενο forum!! και βεβαια thread-post

φιλε ΔΔ δεν ξεχναμε οπως βλεπεις!!
απλα περιμενουμε!!!


Ευχαριστώ για την απάντηση Άκη Busa, κρίμα όμως. Ρε τον κερατά τον ΔΔ γέμισε τότε το club. Ποσοστά πήρε το κάθαρμα? Τότε κανείς από το μαγαζί δεν βγήκε να πει τίποτα γιατί οι πιο πολλοί θα έφευγαν. Τυχαία το άκουσα σε στυλ ράδιο αρβύλα από ένα παιδί που ήταν εκεί. Θα πλήρωνα εισητήριο χωρίς λόγο. Χου ρε :mad: Ξεφτίλες. Αρπαχτές κάνουν

ΜΟΖΑΡΤ
08/09/2010, 09:28
το τρελο γελιο αυτη την φορα ηταν με τον ισοβιτη.
ο τυπος παντελως ασχετος με το σπορ.
και ο διατσιδης παλευε να διορθωσει τον ευτο του και να σταματησει και τον ισοβιτη απο το να λεει μαλακιες.

αντε δδ βαλε πετρουλα να γουσταρουμε την επομενη φορα :lol:

reinmeister
08/09/2010, 09:53
εγω παντως αυτη την φορα το χαρηκα...

πρωτον γιατι μιλουσε πολυ ο συσσοβιτης,οποτε γλιτωσα τον γνωστο...

δευτερον μιλουσε σωστα ελληνικα και χωρις να ακουγεται ως καθυστερημενος,κατι που στα αυτια μου ηταν οαση συγκριτικα με τον παρουσιαστη...

τριτον...ο ανθρωπος ειναι ασχετος και δεν προσπαθησε πουθενα να το παιξει σχετικος...απλως ελεγε συνεχεια ποσο εντυπωσιασμενος ηταν,εν αντιθεσει με τους προηγουμενους ασχετους προσκεκλημενους,βλ. συγγραφεα ,που το επαιζαν δημοσιογραφοι...ελεγε και καμια μαλακιτσα αλλα σε πολυ χαλαρη φαση,σαν να επινε καφεδακι με τους φιλους τους...ε οκ...δεν πειραζει...

+ 1299 για πετρουλα...δεν προκειται ουτως η αλλως να ακουσουμε ποτε σωστη μεταδοση,οποτε γιατι να μην χαρουμε λιγακι?

:lol: :lol: :lol:

jimmis5
08/09/2010, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
πρωτον γιατι μιλουσε πολυ ο συσσοβιτης,

Μπραβο ρε φιλε ειπες και το ονομα σωστα!!Γελασα που του ΔΔ του ξεφευγε και τον ελεγε ισοβιτη:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΟΖΑΡΤ
08/09/2010, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εγω παντως αυτη την φορα το χαρηκα...

πρωτον γιατι μιλουσε πολυ ο συσσοβιτης,οποτε γλιτωσα τον γνωστο...

δευτερον μιλουσε σωστα ελληνικα και χωρις να ακουγεται ως καθυστερημενος,κατι που στα αυτια μου ηταν οαση συγκριτικα με τον παρουσιαστη...

τριτον...ο ανθρωπος ειναι ασχετος και δεν προσπαθησε πουθενα να το παιξει σχετικος...απλως ελεγε συνεχεια ποσο εντυπωσιασμενος ηταν,εν αντιθεσει με τους προηγουμενους ασχετους προσκεκλημενους,βλ. συγγραφεα ,που το επαιζαν δημοσιογραφοι...ελεγε και καμια μαλακιτσα αλλα σε πολυ χαλαρη φαση,σαν να επινε καφεδακι με τους φιλους τους...ε οκ...δεν πειραζει...

+ 1299 για πετρουλα...δεν προκειται ουτως η αλλως να ακουσουμε ποτε σωστη μεταδοση,οποτε γιατι να μην χαρουμε λιγακι?

:lol: :lol: :lol:
δεν ηξερα οτι τον λενε συσσοβιτη :rotflmao: .
τωρα οκ για τα σωστα ελληνικα αλλα βαρεθηκα να τον ακουω να πεταει μαλακιες και ο δδ να τον διορθωνει αντι να μεταδιδει αγωνα.
τουλαχιστον να παρει την πετρουλα και να λεει
τι ωραια την σηκωνει

Volo
08/09/2010, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ

τουλαχιστον να παρει την πετρουλα και να λεει
τι ωραια την σηκωνει

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer:

TROOPER
08/09/2010, 16:41
το κουιζ της εβδομαδας:

πειτε μας ποιος ειπε οτι ο τομιζαβα (R.I.P. :sad: ) εχασε το πισω μερος της μοτοσυκλετας και στειλτε το μνμ σας με Α1 αν πιστευετε οτι το ειπε ο ΔΔ η Α2 αν πιστευετε οτι το ειπε ο καταδικος, που μαλλον το ειπε, και στειλτε το στο www.3laloynkai2xorevoun.grrrrrr για να λαβετε μερος στην κληρωση για ενα ταξιδι στο μπαλι (της κρητης) :lol: :lol: :lol:

ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙΙΙΙΙΙ :lol: :lol: :lol:

p@nos
08/09/2010, 18:11
την καλυτερη μεταδοση την κανανε οι τυποι στα sbk περσυ...μεταδοση χαλαρη καφετεριας...κριμα που μαζι με τα sbk πηραν και αυτοι ποδι μαζι...

:sad:

NikosKK
18/09/2010, 14:08
οου μαι γκοντ!Δ.Δ τέλος??? :a25:
Λεκόπουλο ακούω??



Edit: έσκασε μύτη τελικά :bigcry: :bawl:

7gibernau
18/09/2010, 14:42
original περικεφαλαια δωρο στον λορεντζο??????????????

δηλαδης?????????


τωρα καταλαβα πως πεθανε ο τελευταιος σπαρτιατης.......

AKIS BUSA
19/09/2010, 14:00
Ανεξαρτητα για το τι λεει ο ΔΔ, εχω να του πω τουλαχιστον ενα Μπραβο γι"αυτο που εκανε με τον δικο μας (Ελληνα) Κωστα που τον εκανε να χαρει!! συναντωντας τον Rossi!! που ηταν ονειρο του!! ηταν συγκινητικο!!!

μπραβο!! ΔΔ :beer:

HxC
19/09/2010, 14:53
Τελικά τον πέρασε άνετα ο Dovizioso τον Spies στην ευθεία;
χαχαχα, γειά σου ρε ΔΔ, ίνδαλμα είσαι, ισάξιος του Πουρναράκη στην F1 και του Θεοφιλόπουλου στη μπάλα .

andgeo
19/09/2010, 15:14
Δεν ξέρω τι έπαθε σήμερα αλλά σε γενικές γραμμές τα πήγε πολύ καλά . Αυτός που μου έσπασε τις μπάλες είναι ο φοβερός και τρομερός Πασχάλης , με το "πνευματικό του τέκνο" τον Μπίλυ Καντίλι ( που έφεγκε και κένταγε η κόρη το μαντήλι , ντίλι ντίλι ντίλι...).

Xrider
19/09/2010, 16:25
χεχεχε...
σημερα δεν εκανε ΚΑΝΕΝΑΝ σχολιασμο για μαρκες κ ονοματα...μαλλον γιαυτο δεν εχει υλικο :lol:

σχετικα με τον τυπο που ειχε το ατυχημα...ενω λεει οτι το μονο προβλημα που του εχει μεινει ειναι οτι εχει χασει την ομιλια....αν το ειδατε στο τελος...τον ρωταει αν ηταν ευχαριστημενος και του βαζει το μικροφωνο στο στομα ...περιμενε να γινει το θαυμα του Σαν βαλεντινο και να του απαντησει???
Απο την μια λενε σχετικα με τις αγαθοεργιες ειναι 5/10 γιατι αυτη η κινηση που εκανε ο αλλος να φιλησει το χερι του Βαλεντινο ...:smokin: :nono: δεν μου αρεσε καθολου!

ομως σημερα εδωσε ρεστα ο πασχαλης με την φανταστικη ιδεα για τους διαγωνισμους...να παιρνει ο 2δ οτι σπασμενο κοματι κυκλοφορει στα ΜΟτο ΓΠ και να το βαζει σε διαγωνισμο....ποιος δεν θα ηθελε μια εξατμιση "διαλυμενη σε σκονη" απο την μηχανη του Μελαντρι :lol: :rotflmao: :lol: η το χεσμενο καθισμα του Χ οταν ειδε καραμπολα μπροστα του!??:lol: :lol:

super_toto
19/09/2010, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
χεχεχε...
σημερα δεν εκανε ΚΑΝΕΝΑΝ σχολιασμο για μαρκες κ ονοματα...μαλλον γιαυτο δεν εχει υλικο :lol:

σχετικα με τον τυπο που ειχε το ατυχημα...ενω λεει οτι το μονο προβλημα που του εχει μεινει ειναι οτι εχει χασει την ομιλια....αν το ειδατε στο τελος...τον ρωταει αν ηταν ευχαριστημενος και του βαζει το μικροφωνο στο στομα ...περιμενε να γινει το θαυμα του Σαν βαλεντινο και να του απαντησει???
Απο την μια λενε σχετικα με τις αγαθοεργιες ειναι 5/10 γιατι αυτη η κινηση που εκανε ο αλλος να φιλησει το χερι του Βαλεντινο ...:smokin: :nono: δεν μου αρεσε καθολου!

ομως σημερα εδωσε ρεστα ο πασχαλης με την φανταστικη ιδεα για τους διαγωνισμους...να παιρνει ο 2δ οτι σπασμενο κοματι κυκλοφορει στα ΜΟτο ΓΠ και να το βαζει σε διαγωνισμο....ποιος δεν θα ηθελε μια εξατμιση "διαλυμενη σε σκονη" απο την μηχανη του Μελαντρι :lol: :rotflmao: :lol: η το χεσμενο καθισμα του Χ οταν ειδε καραμπολα μπροστα του!??:lol: :lol:

Ευτυχώς που δεν ζήτησε να βγει στο σφυρί και η ματωμένη φόρμα του Τομιζάβα. Τι είναι αυτοι ρέ...

DimChios
20/09/2010, 08:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
Δεν ξέρω τι έπαθε σήμερα αλλά σε γενικές γραμμές τα πήγε πολύ καλά . Αυτός που μου έσπασε τις μπάλες είναι ο φοβερός και τρομερός Πασχάλης , με το "πνευματικό του τέκνο" τον Μπίλυ Καντίλι ( που έφεγκε και κένταγε η κόρη το μαντήλι , ντίλι ντίλι ντίλι...).


τι λες ρε μλκ???????

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


+15000 ΚΑΙ ΜΙΑ για τον αλλο τον βλακα!

AUFGEBRACHT
20/09/2010, 17:51
Μας έχει κάνει τα π@π@ρια σαν το Graf Zeppelin ο Τσαρούχας με τον Μπίλη Καντίλη, από τον τίτλο και μόνο...αν οι συγγραφικές του ικανότητες είναι παρόμοιες με τις ερμηνευτικές του...τον Μπίλυ Καντίλη έγραψες ρε μάστορα, δεν έγραψες Το Φύλακα στη Σίκαλη!!!!! Μέχρι και στο enduro festival φεστιβάλ στη Ζήρεια θα σκάσει μύτη να παρουσιάσει το βιβλίο και να το υπογράψει.Άσε το άλλο...υποστηρίζω το Rossi αλλά σκάω με μπλουζάκι Honda και θέλω να νικήσει ο Pedrosa, το επόμενό του βιβλίο θα έχει τίτλο " ο Τάκης Ανταλλακτικάκης βρίσκει ντίζα ετοιμοπαράδοτη στο Σαρακάκη"...

AUFGEBRACHT
20/09/2010, 18:06
OK, το έχουμε εμπεδώσει...φτάνει


210498

soufeas
20/09/2010, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
OK, το έχουμε εμπεδώσει...φτάνει


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Poios to eftiakse ayto ? Apisteyto :bawl:

AUFGEBRACHT
20/09/2010, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από soufeas
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Poios to eftiakse ayto ? Apisteyto :bawl:

Εγώ το έφτιαξα...Έχω τα πνευματικά δικαιώματα

Λεωνίδας
20/09/2010, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
OK, το έχουμε εμπεδώσει...φτάνει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
03/10/2010, 09:19
και ξανα προς την δοξα τραβα...:lol: :lol: :lol:

η ντιζα κυριοι...αυτο εδω που ξεκιναει απο δω και παει εκει...πληρης τεχνικη καταρτιση απο τον ανθρωπο που μεταδιδει το καλυτερο πρωταθλημα μοτοσυκλεττας του πλανητη...

η ενημερωση δε,σε αλλα επιπεδα...

"ο εντουρντς που εχει τρεξει και sbk..."

"οχι ρε κουτε...δεν εχει τρεξει μονο...εχει παρει και πρωταθλημα,καθαρα λογω οδηγικων ικανοτητων,μια και η χοντα του δεν ηταν στα καλυτερα της..."

:rotflmao: :rotflmao:

ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα...το θεματακι με την ποιοτητα της χοντα απλως ασχολιαστο...

το οτι ο εντουαρτς εχει παρει 2 παγκοσμια εγινε κοινη γαργαρα...

και τελος το θεϊκο...

ο χευντεν,πρωτοκλασατος οδηγος moto gp επαθε target fixation...:lol: :lol:

οπως κοντευω να πνιγω απο τα γελια,με αποτελειωνει με το πανμεγιστο...

"αργησε να επανελθει,μια και δεν ειναι καλος στο μοτοκρος,αλλα στο dirt track...κι αυτο επειδη ειναι σε ολους μας ξεκαθαρο οτι η εκτος ασφαλτου περιοχη της πιστας θυμιζει πιστα μοτοκρος...

:lol: :lol: :bawl: :bawl:

Ε Λ Ε Ο Σ....

το τελευταιο σχολιο απευθυνεται και στους δυο...

την κατινιστικη ειρωνια επιπεδου πρωιναδικου, με ατακες του στυλ "αχ...μην πουμε για τον ταχυτερο γυρω μπας και μας πουνε ροσσικους...",κρατηστε την για τις παρεες σας κι οχι για μεταδοση αγωνα moto gp γελοιοι...

αρκει η ασχετοσυνης σας...μην βγαζετε και κατινια...



:yuck: :yuck: :yuck:

devil's animal
03/10/2010, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
και ξανα προς την δοξα τραβα...:lol:
η ντιζα κυριοι...αυτο εδω που ξεκιναει απο δω και παει εκει...πληρης τεχνικη καταρτιση απο τον ανθρωπο που μεταδιδει το καλυτερο πρωταθλημα μοτοσυκλεττας του πλανητη...

η ενημερωση δε,σε αλλα επιπεδα...

"ο εντουρντς που εχει τρεξει και sbk..."

"οχι ρε κουτε...δεν εχει τρεξει μονο...εχει παρει και πρωταθλημα,καθαρα λογω οδηγικων ικανοτητων,μια και η χοντα του δεν ηταν στα καλυτερα της..."

:rotflmao: :rotflmao:

ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα...το θεματακι με την ποιοτητα της χοντα απλως ασχολιαστο...

το οτι ο εντουαρτς εχει παρει 2 παγκοσμια εγινε κοινη γαργαρα...

και τελος το θεϊκο...

ο χευντεν,πρωτοκλασατος οδηγος moto gp επαθε target fixation...:lol:

οπως κοντευω να πνιγω απο τα γελια,με αποτελειωνει με το πανμεγιστο...

"αργησε να επανελθει,μια και δεν ειναι καλος στο μοτοκρος,αλλα στο dirt track...κι αυτο επειδη ειναι σε ολους μας ξεκαθαρο οτι η εκτος ασφαλτου περιοχη της πιστας θυμιζει πιστα μοτοκρος...

:lol: :lol: :bawl: :bawl:

Ε Λ Ε Ο Σ....

το τελευταιο σχολιο απευθυνεται και στους δυο...

την κατινιστικη ειρωνια επιπεδου πρωιναδικου, με ατακες του στυλ "αχ...μην πουμε για τον ταχυτερο γυρω μπας και μας πουνε ροσσικους...",κρατηστε την για τις παρεες σας κι οχι για μεταδοση αγωνα moto gp γελοιοι...

αρκει η ασχετοσυνης σας...μην βγαζετε και κατινια...



:yuck: :yuck:


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Joyrider
03/10/2010, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
και ξανα προς την δοξα τραβα...:lol: :lol: :lol:

η ντιζα κυριοι...αυτο εδω που ξεκιναει απο δω και παει εκει...πληρης τεχνικη καταρτιση απο τον ανθρωπο που μεταδιδει το καλυτερο πρωταθλημα μοτοσυκλεττας του πλανητη...

η ενημερωση δε,σε αλλα επιπεδα...

"ο εντουρντς που εχει τρεξει και sbk..."

"οχι ρε κουτε...δεν εχει τρεξει μονο...εχει παρει και πρωταθλημα,καθαρα λογω οδηγικων ικανοτητων,μια και η χοντα του δεν ηταν στα καλυτερα της..."

:rotflmao: :rotflmao:

ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα...το θεματακι με την ποιοτητα της χοντα απλως ασχολιαστο...

το οτι ο εντουαρτς εχει παρει 2 παγκοσμια εγινε κοινη γαργαρα...

και τελος το θεϊκο...

ο χευντεν,πρωτοκλασατος οδηγος moto gp επαθε target fixation...:lol: :lol:

οπως κοντευω να πνιγω απο τα γελια,με αποτελειωνει με το πανμεγιστο...

"αργησε να επανελθει,μια και δεν ειναι καλος στο μοτοκρος,αλλα στο dirt track...κι αυτο επειδη ειναι σε ολους μας ξεκαθαρο οτι η εκτος ασφαλτου περιοχη της πιστας θυμιζει πιστα μοτοκρος...

:lol: :lol: :bawl: :bawl:

Ε Λ Ε Ο Σ....

το τελευταιο σχολιο απευθυνεται και στους δυο...

την κατινιστικη ειρωνια επιπεδου πρωιναδικου, με ατακες του στυλ "αχ...μην πουμε για τον ταχυτερο γυρω μπας και μας πουνε ροσσικους...",κρατηστε την για τις παρεες σας κι οχι για μεταδοση αγωνα moto gp γελοιοι...

αρκει η ασχετοσυνης σας...μην βγαζετε και κατινια...



:yuck: :yuck: :yuck:

Με κάλυψες απόλυτα :beer:

foogr01
03/10/2010, 10:12
Έλα βρε... χαλαρώστε... πλάκα είχανε σήμερα...

εμένα μου θύμισαν δύο χατιτωμένα παιδάκια που... προσπαθούσαν να κάνουν χιούμορ :blush:

το "μοτοκρος" του Hayden βέβαια θεϊκό :rotflmao: :rotflmao:

α.......


και είχανε Aprilia στο στούντιο :rolleyes:

:wave2:

Douglas
03/10/2010, 12:51
Και οι δυο γ.τ.π.καβάλα.Πιστεύω όμως ότι ο ΔΔ τον χαλάει τον άλλον και ότι μόνος του θα έκανε πολύ καλύτερη μετάδοση(ο άλλος όχι ο Διατσίδης).

Το πιο κουραστικό για μένα κατά τη διάρκεια της μετάδοσης?Ο Αογιάμα,ας είναι καλά το παληκάρι να αγωνίζεται,και οι γα@@.%νες Sidi κωλομπότες του.Πρέπει να το ανέφερε κάπου 50 φορές...

ΕΛΕΟΣ τσουρέκια μας τα κανε...:yuck: :cry: :cry: :yuck:

rocknrolla
03/10/2010, 19:24
ο διατσίδης ήταν για άλλη μια φορά μέγα καραγκιόζης, προφανώς του έχουνε στείλει email ότι μας τα έχει πρήξει με τον ρόσσι και κάθε φορά μας το ξεροκοπανούσε, έχει τέτοιο κόλλημα με τον ρόσσι που δεν μπορεί να το κρύψει, απέδωσε τη νίκη του στόνερ στη δύναμη του κινητήρα, είναι και βλάξς, αν δει τις τελικές θα έβλεπε ότι έπιαναν τα ίδια χιλιόμετρα στην τελική κατά μέσο όρο ενώ τα φρένα είναι ο πιο σημαντικός παράγοντας...

ΜΟΖΑΡΤ
04/10/2010, 10:40
ΓΙΑ πρωτη φορα που μου αρεσε η περιγραφη.
με τον διατσιδη να αποδυκνειεται πολυ λιγο σε σχεση με τους αλλους δυο.
και ειναι τραγικος που τονιζει συνεχεια ειρωνικα αυτα που διαβαζει εδω


ευτυχως τα λαβαινει υποψιν και πηρε και βοηθους

menelaos46
04/10/2010, 12:42
Εκει με το heyden γελαγα μονος μου....


Εχω μια ερωτηση ομως ρε παιδια κατι που δε καταλαβα, επειδη εστειλα μηνυμα στο διαγωνισμο οι μποτες που κερδιζεις θα ειναι οι μεταχειρισμενες του Aoyama?????
:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Volo
04/10/2010, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Εκει με το heyden γελαγα μονος μου....


Εχω μια ερωτηση ομως ρε παιδια κατι που δε καταλαβα, επειδη εστειλα μηνυμα στο διαγωνισμο οι μποτες που κερδιζεις θα ειναι οι μεταχειρισμενες του Aoyama?????
:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Στο τέλος θα βάλουν διαγωνισμό το χεσμένο σώβρακο του Λορένθο...

TROOPER
05/10/2010, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Volo
Στο τέλος θα βάλουν διαγωνισμό το χεσμένο σώβρακο του Λορένθο...

του ΣΠΑΡΤΙΑΤΗ λορενθο !!!!!!!! :mad: :mad: :mad:

NikosKK
10/10/2010, 09:56
Κάποιος πρέπει να του δείξει το Mute στο μικρόφωνο ρε γμτ :lol: :lol:

jimtarasxt660x
10/10/2010, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
Κάποιος πρέπει να του δείξει το Mute στο μικρόφωνο ρε γμτ :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aggelos_SV
10/10/2010, 11:33
Σήμερα παρολίγο να πει το εξής επικό αλλά το έσωσε τελευταία (μα πραγματικά τελευταία) στιγμή

"Ο Dovi βλέπει το καρό πανί της κόκκινης.....εεεεε της σημαίας τερματισμού..."


:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

gmitsiakis
10/10/2010, 17:10
εγω λιγο απο τον αγωνα ειδα στα ΜΕΓΑΡΑ και εγινε το εξης...

ακουγοντας τις μαλακιες του σχολιαζα αρνητικα και λεω..."πωπω πατηστε καποιος το mute"

η πλακα ειναι οτι ο Διατσιδης ηταν ακριβως διπλα μου και στραβωσε ασχημα!!!!!!!

μου λεει..."φιλε αν μπορεις καλυτερα καντο εσυ"

Δεν μιλησα. απλα χαμογελασα ειρωνικα. ειναι απο αυτες τις στιγμες αμηχανιας που η καθεσαι και τσακωνεσαι η απλα τον γραφεις στα αρχιδια σου!

κακως βεβαια κωλωσα γιατι την κριτικη ρε γελαδι να μαθεις να την δεχεσαι και αυτο που ειπα εγω ηταν κοπλιμεντο σε σχεση με αυτα που σε στολιζουν...παπαρα!

p@nos
10/10/2010, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmitsiakis
εγω λιγο απο τον αγωνα ειδα στα ΜΕΓΑΡΑ και εγινε το εξης...

ακουγοντας τις μαλακιες του σχολιαζα αρνητικα και λεω..."πωπω πατηστε καποιος το mute"

η πλακα ειναι οτι ο Διατσιδης ηταν ακριβως διπλα μου και στραβωσε ασχημα!!!!!!!

μου λεει..."φιλε αν μπορεις καλυτερα καντο εσυ"

Δεν μιλησα. απλα χαμογελασα ειρωνικα. ειναι απο αυτες τις στιγμες αμηχανιας που η καθεσαι και τσακωνεσαι η απλα τον γραφεις στα αρχιδια σου!

κακως βεβαια κωλωσα γιατι την κριτικη ρε γελαδι να μαθεις να την δεχεσαι και αυτο που ειπα εγω ηταν κοπλιμεντο σε σχεση με αυτα που σε στολιζουν...παπαρα!





FAIL



:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Aggelos_SV
10/10/2010, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmitsiakis

ακουγοντας τις μαλακιες του σχολιαζα αρνητικα και λεω..."πωπω πατηστε καποιος το mute"

η πλακα ειναι οτι ο Διατσιδης ηταν ακριβως διπλα μου και στραβωσε ασχημα!!!!!!!




:a23: :a19: :a23: :a19: :a23:

georgio
10/10/2010, 18:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmitsiakis
εγω λιγο απο τον αγωνα ειδα στα ΜΕΓΑΡΑ και εγινε το εξης...

ακουγοντας τις μαλακιες του σχολιαζα αρνητικα και λεω..."πωπω πατηστε καποιος το mute"

η πλακα ειναι οτι ο Διατσιδης ηταν ακριβως διπλα μου και στραβωσε ασχημα!!!!!!!

μου λεει..."φιλε αν μπορεις καλυτερα καντο εσυ"

Δεν μιλησα. απλα χαμογελασα ειρωνικα. ειναι απο αυτες τις στιγμες αμηχανιας που η καθεσαι και τσακωνεσαι η απλα τον γραφεις στα αρχιδια σου!

κακως βεβαια κωλωσα γιατι την κριτικη ρε γελαδι να μαθεις να την δεχεσαι και αυτο που ειπα εγω ηταν κοπλιμεντο σε σχεση με αυτα που σε στολιζουν...παπαρα!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

άκου στράβωσε... από αυτογνωσία βλέπω... δηλαδή αν βγάλει η Honda ένα μηχανάκι τριμπούρδελο και το σχολιάσω αρνητικά θα μου πουν αν μπορείς φτιάχ' το εσύ;; Άμα είναι έτσι κάθε φορά που λέει δεν πάει καλά ο Hayden πχ, να του πει ο Hayden αν μπορείς τρέχα εσύ!

ας έλεγε τουλάχιστον μόνο μαλακίες και όχι τα ααα... εεε.. το.... εε.... ήτανε... με... εμμ...

έλεος, ας κάνει μια βδομάδα μαθήματα ορθοφωνίας, αφού θέλει να είναι παρουσιαστής...

φίλε, την επόμενη φορά κάνε μου μια χάρη, επειδή θα σκάσω...

επειδή μας έχει πρήξει με την περικεφαλαία των Σπαρτιατών στο κράνος του Lorenzo, που του δίνει δύναμη... ρώτησε τον:

Πόση είναι αυτή η δύναμη;;; Πόσα άλογα παίρνει η M1 του Lorenzo σε σχέση με του Rossi εξαιτίας της περικεφαλαίας;;;;;

Aggelos_SV
10/10/2010, 19:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:


Πόση είναι αυτή η δύναμη;;; Πόσα άλογα παίρνει η M1 του Lorenzo σε σχέση με του Rossi εξαιτίας της περικεφαλαίας;;;;;


Που μπαϊδεγουέι μόνο σπαρτιάτικη δεν είναι...:rolleyes:

Από τον Paladin στο diablo 2 την έχει κλέψει ο γλειφιτζούρης

nic mor
11/10/2010, 02:46
κατ'αρχην φιλε gmitsiakis εκανες λαθος!!
επρεπε ευγενικα να του τα χωσεις και να του
δειξεις με τροπο ποσο μαλακας ειναι!!
αλλα δεν πειραζει και αυτο με το mute τελειο ηταν!!

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

ΜΟΖΑΡΤ
11/10/2010, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmitsiakis
εγω λιγο απο τον αγωνα ειδα στα ΜΕΓΑΡΑ και εγινε το εξης...

ακουγοντας τις μαλακιες του σχολιαζα αρνητικα και λεω..."πωπω πατηστε καποιος το mute"

η πλακα ειναι οτι ο Διατσιδης ηταν ακριβως διπλα μου και στραβωσε ασχημα!!!!!!!

μου λεει..."φιλε αν μπορεις καλυτερα καντο εσυ"

Δεν μιλησα. απλα χαμογελασα ειρωνικα. ειναι απο αυτες τις στιγμες αμηχανιας που η καθεσαι και τσακωνεσαι η απλα τον γραφεις στα αρχιδια σου!

κακως βεβαια κωλωσα γιατι την κριτικη ρε γελαδι να μαθεις να την δεχεσαι και αυτο που ειπα εγω ηταν κοπλιμεντο σε σχεση με αυτα που σε στολιζουν...παπαρα!
καλα εκανες και δεν απαντησες γιατι ο ανθρωπος ειναι αλλαζονας και δεν θα ακουγε τιποτα απο οτι ελεγες

αν και το το καλυτερο θα ηταν να του πεις οτι δεν θυμαμαι απο την εκπομπη σου να περασε και κανενα χειροτερος. εκτος απο τον χουντρα ολοι οι αλλοι ηταν καλυτεροι

maron
11/10/2010, 16:53
mute τελος.........
με 500 ευρο την εκπομπη με εχεις επρεπε να τους πεις

ΜΟΖΑΡΤ
11/10/2010, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
mute τελος.........
με 500 ευρο την εκπομπη με εχεις επρεπε να τους πεις

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
θα ηθελα να δω αντιδραση :lol:

ΜΟΖΑΡΤ
11/10/2010, 17:06
και μην ξεχνιομαστε


Στις 24 Οκτωβρίου στα πλαίσια του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος της UEM, στην πίστα Albacete, o «δικός μας» Νότης Παπαπαύλου, θα αγωνιστεί στον Παγκόσμιο Τελικό του Honda NSF100 HRC Trophy.
Στον Αγώνα συμμετέχουν 36 οδηγοί ηλικίας 10-13 χρόνων από 12 χώρες του κόσμου, όπου υπάρχει αγωνιστική κίνηση ή άλλη εμπλοκή με τοπ θεσμό. Ανάμεσα στους 36 οδηγούς, ένας από τους 10 μεγαλύτερους σε ηλικία, είναι ο Luca Marini, ο ετεροθαλής αδελφός του Valentino Rossi!
H «κόντρα» λοιπόν ξεκινάει και θα έχουμε έναν Έλληνα οδηγό, απέναντι στον αδελφό του μεγαλύτερου οδηγού του κόσμου. Ο Luca είναι οδηγός της Gresini Honda, η οποία διοργανώνει το Πρωτάθλημα Ιταλίας στο οποίο συμμετέχει ο Notis. O Notis με τη σειρά του είναι οδηγός της Honda – Saracakis, της Ελληνικής αντιπροσωπείας της μεγαλύτερης εταιρίας του κόσμου, η οποία μετά από προσπάθειες των κ.κ. Βαγγέλη Λουκόπουλου και Κώστα Αγγελάκη, κατάφεραν να κάνουν εφικτή την συμμετοχή του Έλληνα οδηγού στον σπουδαίο αυτό αγώνα.

Βοηθώντας σημαντικά την προσπάθεια, ο επίσης οδηγός της ομάδας, ο πολύ-πρωταθλητής Γιάννης Μπούστας, έδειξε κάποια πράγματα στον Νότη, που τώρα προπονείται εντατικά, κάτω από την καθοδήγηση του Γιάννη, που μάλιστα είναι σε περίοδο μεγάλης φόρμας και όλα δείχνουν ότι εκτός απροόπτου θα κατακτήσει και το φετινό Πρωτάθλημα Ελλάδας στην κορυφαία κατηγορία Formula Extreme.

Στις φωτογραφίες ο Notis στην πίστα καρτ των Μεγάρων, που επίσης στηρίζει την προσπάθεια.


ανακαλυψε μεχρι και κοντρα ροσσι vs νοτη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gmitsiakis
11/10/2010, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
mute τελος.........
με 500 ευρο την εκπομπη με εχεις επρεπε να τους πεις δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που λενε οτι "αν δεν...θα του λεγα εγω..." και αλλα τετοια. Απλα αισθανθηκα αμηχανα οταν γυρισανε 20 ατομα κ με κοιταγανε...αλλα στην πραγματικοτητα κοιταγανε κατι αλλο διπλα μου που εβγαζε καπνους απο τα αυτια. Νeχτ τιme...in yοur fαce ρε! ! Αυτο στο υποσχομαι Διατσηδοοπαιδο.

G M
11/10/2010, 20:19
Ο μικρος Notis ειναι πολυ καλος για την ηλικια του και τα Ελληνικα δεδομενα αλλα κοντρα στους 10-χρονους πιτσιρικαδες του εξωτερικου εχει δυσκολίες..... Αυτο δεν θα αλλαξει εκτος και εαν ο μικρος μετακομισει εξωτερικο να προπονειται οπως και οι υπολοιποι πιτσιρικαδες.
Εφοσον ο ΔΔ τον υποστηριζει σθεναρα και πιστευει στην εξελιξη του μπορει να προσφερει απο τα κερδη της εκπομπης για να χρηματοδοτησει τον μικρο....με τα λογια και το marketing μπορει να γινεται συμπαθεστερος αλλα οχι γρηγοροτερος...

ΜΟΖΑΡΤ
17/10/2010, 20:21
ποσο λιγος φανηκε και σημερα ο διατσιδης.
ο τυπος να περιγραφει τον αγωνα και ο dd να μην μπορει να ξεμπλοκαρει το μυαλο του και να επιμενει να πει τις παπαριες με τα παρασκηνιακα που ακουμε εδω και χρονια.


ολα τα λεφτα ηταν που ρωτησε πως και δεν εχει γινει κανενα περιοδικο να γραφει τα κουτσομπολια των gp και περηφανος απαντησε ο δδ εχουμε στο δικο μας. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fotisdragon
18/10/2010, 01:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ

ολα τα λεφτα ηταν που ρωτησε πως και δεν εχει γινει κανενα περιοδικο να γραφει τα κουτσομπολια των gp και περηφανος απαντησε ο δδ εχουμε στο δικο μας. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δισέλιδο κιόλας το κουτσομπολίστικο section!
Το τόνισε και χαιρόταν κιόλας!
Αμ, τί, να χάσει το κοινό το gossip για τα πεθερικά του Stoner;;;

:bigcry: :bigcry:

gmeles
18/10/2010, 06:28
ο dovizioso ειχε προβλημα και:

"Φαινεται να ρυθμιζει το φρενο του απ'την αριστερη μανετα!!"

:wacko: :sick: :uplate: :confused:

nktR
18/10/2010, 09:07
ναι απ΄την αριστερή βάζουν το ρυθμιστικό για το φρένο

TROOPER
18/10/2010, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmeles
ο dovizioso ειχε προβλημα και:

"Φαινεται να ρυθμιζει το φρενο του απ'την αριστερη μανετα!!"

:wacko: :sick: :uplate: :confused:

τοσα εχει πει το σωστο πηγες και βρηκες!!!?

:lol: :lol: :lol:

sniper
18/10/2010, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τοσα εχει πει το σωστο πηγες και βρηκες!!!?

:lol: :lol: :lol:

Τα καλυτερα πάντως τα είπε ο άλλος χθες :

"Ο stoner έχει φύγει μπροστά, έχει παει για τηλέφωνο" και

"ο Χ (δεν θυμαμαι σε ποιον αναφερόταν) είναι μια βδομάδα πίσω" :lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol:

TROOPER
18/10/2010, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τα καλυτερα πάντως τα είπε ο άλλος χθες :

"Ο stoner έχει φύγει μπροστά, έχει παει για τηλέφωνο" και

"ο Χ (δεν θυμαμαι σε ποιον αναφερόταν) είναι μια βδομάδα πίσω" :lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol:

ναι ρε φιλε αλλα ετσι δα θα μιλαγαμε μεταξυ μας?

αυτο γουσταρουμε.

sniper
18/10/2010, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ναι ρε φιλε αλλα ετσι δα θα μιλαγαμε μεταξυ μας?

αυτο γουσταρουμε.

Είπα "τα καλυτερα"

δεν ειπα "τις μαλακίες που πέταγε"...


τι διάολο.... στα CSS δεν μάθατε γραμματική κι ανάγνωση; :lol: :lol:

TROOPER
18/10/2010, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Είπα "τα καλυτερα"

δεν ειπα "τις μαλακίες που πέταγε"...


τι διάολο.... στα CSS δεν μάθατε γραμματική κι ανάγνωση; :lol: :lol:

οχι ουτε μαντικη!

ρε ππρ νομιζα οτι ειρωνευοσουνα (τι περιεργο!!!):lol: :lol:

SVX
22/10/2010, 08:48
:look:


215743

DimChios
22/10/2010, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
:look:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ετσι μου ερχεται να τον κανω φιλο να δω τα μπινελικια που τρωει!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sapila racing
01/11/2010, 09:34
Στον χθεσινό αγώνα του Estoril μια απο τις κάμερες επαιρνε θολά πλάνα από το warm up μεχρι το τέλος του αγώνα, φαίνεται είχε παρει υδρατμούς η δεν είχαν σκουπίσει τον φακό κι ειχε σταγόνες.
Ο ΔΔ ξαφνικά στη μέση του αγώνα, βλέπει το πλάνο απο την συγκεκριμένη κάμερα κι αρχίζει τα κουλά του.
'Ωπ απ οτι βλέπω τωρα εχει αρχίσει να βρεχει πάλι!! ' :rotflmao: :lol:

TROOPER
01/11/2010, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Στον χθεσινό αγώνα του Estoril μια απο τις κάμερες επαιρνε θολά πλάνα από το warm up μεχρι το τέλος του αγώνα, φαίνεται είχε παρει υδρατμούς η δεν είχαν σκουπίσει τον φακό κι ειχε σταγόνες.
Ο ΔΔ ξαφνικά στη μέση του αγώνα, βλέπει το πλάνο απο την συγκεκριμένη κάμερα κι αρχίζει τα κουλά του.
'Ωπ απ οτι βλέπω τωρα εχει αρχίσει να βρεχει πάλι!! ' :rotflmao: :lol:

του ειπε κανεις οτι δεν βρεχει αλλα τον φτυνουν?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΜΟΖΑΡΤ
01/11/2010, 10:29
το καλυτερο ηταν οταν ο σιμονσελι παλευε με τον ντοβι.
και ο δδ εκανε αναμεταδωση την πισω μαχη που ηταν εντελως φλου.

στους 4 τελευταιους γυρους σφαζοταν ο ντοβι με τον σιμο με φοβερες προσπερασεις και ο δδ κοιτουσε τι κανει ο χευντεν λες και τον εχει γκομενο :lol:

και αυτο πλεον να βλεπεις μια εντυπωσιακη προσπεραση και εσυ να εχεις κολησει να τελιωσεις την ιστορια που ξεκινησες να λες.

και για τον νοτη. ο ροσσι δεν σχολιασε καν τον αγωνα ουτε τον παρακολουθησε μιας και προσπαθει να κραταει τον αδερφο του ταπεινο και ο δδ εχει κανει τον νοτη δευτερο ροσσι.
ειναι προφανες οτι τον βλεπει σαν προιον.
ο νοτης μακαρι το παιδι να παει καλα αλλα τερματισε μολις 22ος στους 36 και ο ροσσι θεωρει σπουδαιο πραγμα οτι περασε τον αδερφο του ροσσι. ειναι τραγικος ο ανθρωπος και ευχομαι να μην καψει τα μυαλα του παιδιου

Metzgermeister
01/11/2010, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmitsiakis
εγω λιγο απο τον αγωνα ειδα στα ΜΕΓΑΡΑ και εγινε το εξης...

ακουγοντας τις μαλακιες του σχολιαζα αρνητικα και λεω..."πωπω πατηστε καποιος το mute"

η πλακα ειναι οτι ο Διατσιδης ηταν ακριβως διπλα μου και στραβωσε ασχημα!!!!!!!

μου λεει..."φιλε αν μπορεις καλυτερα καντο εσυ"

Δεν μιλησα. απλα χαμογελασα ειρωνικα. ειναι απο αυτες τις στιγμες αμηχανιας που η καθεσαι και τσακωνεσαι η απλα τον γραφεις στα αρχιδια σου!

κακως βεβαια κωλωσα γιατι την κριτικη ρε γελαδι να μαθεις να την δεχεσαι και αυτο που ειπα εγω ηταν κοπλιμεντο σε σχεση με αυτα που σε στολιζουν...παπαρα!

εγω θα του κατεβαζα κ την μαπα στο πατωμα.εκτος απο το πατσοκοιλο να ξυνει και μαγουλο...στα διαλα

Metzgermeister
01/11/2010, 17:04
MΠΕΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕΕΕΕ (http://www.youtube.com/watch?v=KlZI3rFBHng)

Aggelos_SV
01/11/2010, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Metzgermeister
MΠΕΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕΕΕΕ ΜΠΕΕΕΕΕΕ (http://www.youtube.com/watch?v=KlZI3rFBHng)

His personal best !!!

Επιτέλους και σε ηχητικό ντοκουμέντο!!!

Metzgermeister
01/11/2010, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
His personal best !!!

Επιτέλους και σε ηχητικό ντοκουμέντο!!!

εχει 2 καλα μεσα...

1 οι λιγοστοι θεατες γεμιζουν τις κερκιδες :hypnotize
2 δεν το σχολιαζω καν....μπεεεε μπεεεε

Aggelos_SV
01/11/2010, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Metzgermeister
εχει 2 καλα μεσα...

1 οι λιγοστοι θεατες γεμιζουν τις κερκιδες :hypnotize


:nono:

Την κεντρική εξέδρα.Να είμαστε ακριβοδίκαιοι.
Το άλλο όμως είναι έπος σπουδαιότητας μεγαλύτερης αυτών του Ομήρου του Ησιόδου και του Tolkien μαζί:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Metzgermeister
01/11/2010, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
:nono:

Την κεντρική εξέδρα.Να είμαστε ακριβοδίκαιοι.
Το άλλο όμως είναι έπος σπουδαιότητας μεγαλύτερης αυτών του Ομήρου του Ησιόδου και του Tolkien μαζί:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ναι εχεις δικιο!

Οι λιγοστοι θεατες (γενικα) γεμιζουν την κεντρικη εξεδρα (μαζευτηκαν εκει)

Συγνωμηηηηηη ΔΔ:cry:

paramedic
07/11/2010, 13:56
Και πάμε πάλι ξανα να δούμε τι θα πει το αγαπημένο μας αγόρι και σε αυτη την μετάδοση χαχα!
Πλάκα πλάκα κάποιοι θα βλέπουν τον αγώνα μόνο γι'αυτό το λόγο χαχα!!

NikosKK
07/11/2010, 14:35
"Και ο Dovizioso περνάει τον κακόμοιρο το Simoncelli"


:bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
07/11/2010, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
"Και ο Dovizioso περνάει τον κακόμοιρο το Simoncelli"


:bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


+10000000000000000
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

geotriada
07/11/2010, 19:14
επιτελους ανακαλυψε οτι η Μ1,,,,,, ειναι YAMAHA,,,,,,,

εεεεε,,βεβαια αφου εβαλε διαφημηση η ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗ.:bigcry:

Gi_4ce
07/11/2010, 19:17
Νταξξξ, ήταν καλύτερος σήμερα...

:beer:

7gibernau
30/04/2011, 15:19
Οποίος δε βάζει bp ουλτιμειτ 100 οκτανιων εινΑι καραγκιόζης τελος

Metzgermeister
30/04/2011, 15:20
δεν ειναι σωστος αναβατης!:nono:

devil's animal
30/04/2011, 15:44
βοηθηστε λιγο ρε παιδια...
εσεις οι εταιρειες που μπορειτε!!!
:bawl: :cry: :bawl: :cry: :bawl: :cry:

Metzgermeister
30/04/2011, 15:45
Μπα;;;

Δεν μιλαει...

Joyrider
30/04/2011, 15:47
Ρε τι αηδία. Από διαφημιστικό σε διαφημιστικό πάλι διαφήμιση κάνει... Καλύτερα από το ιντερνετ και σε μαγνητοσκόπηση...:yuck:

:a27:

Metzgermeister
30/04/2011, 15:48
ΧΑΧΑ δεν μιλαει!

Θα μπηκε στο studio κανας τρελαμενος και θα τον τουφεκισε!

Metzgermeister
30/04/2011, 15:49
Κριμα...Και χαρηκα οσο δεν λεγεται...

chr1s_86
30/04/2011, 16:21
Καλά, βλέπετε ακόμα σκαϊ ενώ υπάρχει το woop.gr ???

:confused: :confused:

7gibernau
03/07/2011, 14:50
Ο στονερ πλησιάζει τον Λορέντζο ....η διάφορα τους ήταν στα έξι δεκάτα ενώ Τώρα στα 8δεκατα....


Συν ότι ο Λορέντζο ζέσταμα λάστιχα πέντε γύρους πριν το τέλος του αγωνα....



Φτιαξε μαααααααααααααας.......

Aggelos_SV
03/07/2011, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Καλά, βλέπετε ακόμα σκαϊ ενώ υπάρχει το woop.gr ???

:confused: :confused:


+εκατομμύρια

georgio
03/07/2011, 17:54
Χθες στα δοκιμαστικά κάποια στιγμή λέει εδώ ο τάδε (δεν θυμάμαι ποιος) στρίβει στις δύο αριστερές Arrabbiata...






Οι Arrabbiata είναι δεξιές... :bigcry:

Aggelos_SV
03/07/2011, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
Χθες στα δοκιμαστικά κάποια στιγμή λέει εδώ ο τάδε (δεν θυμάμαι ποιος) στρίβει στις δύο αριστερές Arrabbiata...






Οι Arrabbiata είναι δεξιές... :bigcry:

Και πάλι καλά να λες...


:rotflmao: :rotflmao:


230607

FatJoe
03/07/2011, 18:06
Οχι οπως τις βλεπουμε εμεις:winka:






























:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nic mor
04/09/2011, 17:40
δεν ορκιζομαι.. :o
μιας και ειμανε ολιγον :ZZZ: :a33: :ZZZ: :a33: :ZZZ: :a33: :ZZZ:
εκεινη την ωρα!!!
αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι αυτος ο "ΜΕΓΑΣ ΣΧΟΛΙΑΣΤΗΣ"
αυτος βε ο double d :cry: :cry: :cry:
σε μια ακομα παρωδια μεταδοσης μετα τσι ΟΧ-ΛΙΝΣ,τσι ΕΟΛΙΝΣ,
τονε ΠΕΔΡΟΣΑ και αλλες πολλες-ποοολλες μαλακιες,
με αυτο το φοβερο αξαντ που εχει,
ειπε να μας διδαξει και για το isle of man!!
"αϊς οφ μαν" για οποιον δεν ξερει να το προφερει

ρε μαλακα double d ΑΪΛ πορφερεται το γαμημενο :yuck:
νησι ειναι το ριμαδι!!!
αι σιχτηρ συχαμενε:yuck: :yuck: !!!

G M
05/09/2011, 06:59
Woop & δορυφορικη ειναι εναλλακτικες - προσωπικα προτιμω την ανεση στην μεγαλη TV οποτε SKAI - επειδη ο τυπος λεει μερικες φορες μαργαριταρια δεν με αποτρεπει απο το να παρακολουθησω το αγωνα μεσω SKAI - οι διαφημισεις ειναι λιγο σπαστικες.

Καλυτερα να παραμεινει ως εχει γιατι χωρις τηλεοραση δεν γινεται προβολη του αθληματος και χανεται και το ενδιαφερον απο αρκετους που δεν θα ασχοληθουν με εναλλακτικους τροπους να δουν τον αγωνα

McGyver
05/09/2011, 07:56
To thread μεταφέρεται στα "Γενικά" μιας και δεν έχει σχέση με αγωνιστικά νέα.

twat
05/09/2011, 16:06
ρε μαλακα double d ΑΪΛ πορφερεται το γαμημενο :yuck:
νησι ειναι το ριμαδι!!!
αι σιχτηρ συχαμενε:yuck: :yuck: !!! [/B][/QUOTE] :beer: :beer: :beer: :a46: :a46: :beer:

kostaki4
07/09/2011, 13:28
Καλύτερη λύση για εμένα είναι μέσω ίντερνετ και σε κανάλια με αγγλική γλώσσα. Δεν έχω ξανακούσει πιο τέλεια μετάδοση. Απλά πρέπει να μάθεις κάποιους όρους στα αγγλικά για αν μπεις στο κλίμα!!

7gibernau
07/09/2011, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostaki4
Καλύτερη λύση για εμένα είναι μέσω ίντερνετ και σε κανάλια με αγγλική γλώσσα. Δεν έχω ξανακούσει πιο τέλεια μετάδοση. Απλά πρέπει να μάθεις κάποιους όρους στα αγγλικά για αν μπεις στο κλίμα!!
big moment....
αυτο φτανει!!!

TROOPER
08/09/2011, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
To thread μεταφέρεται στα "Γενικά" μιας και δεν έχει σχέση με αγωνιστικά νέα.

σωστο.

επειδη ομως εχει να κανει και με μοτοσυκλετα παει ''μοτογενικες''

καρνταση δικο σου. :wave2:

Joyrider
08/09/2011, 13:19
Και ο λόγος που σβήστηκαν τα λίνκ της ohlins? :confused:

arxaios
08/09/2011, 19:31
"...... και ΟΛΟΙ περιμένουμε να δούμε αν θα τα καταφέρει ΠΑΛΙ η Ducati .... " και ψάχνουμε να δούμε τι ακριβώς είχε καταφέρει η Ducati !!! Και δεν βρίσκουμε ΤΙΠΟΤΑ !!!
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Από τα εισαγωγικά σχόλια στο MotoGP της Γερμανίας !!!

Cpt. Haddock
08/09/2011, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Και ο λόγος που σβήστηκαν τα λίνκ της ohlins? :confused:

Ο λόγος ειναι οτι δε μας ενδιαφέρει ποιος απο σενα ή τον Κουλη Στολίγκα την έχει μακρυτερη.

Μεινετε στο θεμα.

(και μην ψαρώνετε με τα τρολς ειμαστε εδω να τα εξαφανιζουμε :D )

Joyrider
08/09/2011, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μεινετε στο θεμα.


Ακριβώς στο θέμα ήμουν.

Τόσο με την αναφορά σε αυτό
http://www.youtube.com/watch?v=KlZI3rFBHng
όσο και με την ohlins..

Αλλά κλάιν.

sniper
08/09/2011, 19:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Ακριβώς στο θέμα ήμουν.

Τόσο με την αναφορά σε αυτό
http://www.youtube.com/watch?v=KlZI3rFBHng
όσο και με την ohlins..

Αλλά κλάιν.

Κλάιν μάιν ή απλά κλάιν; :confused:

Joyrider
08/09/2011, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κλάιν μάιν ή απλά κλάιν; :confused:

Σκετό, γιατί its not mine :lol:

Δεν πειράζει που σβήστηκαν απλά δεν κατάλαβα το γιατί, επειδή δεν ήταν προσβλητικό ούτε άσχετο..

Νο πρόμπλεμ :beer:

Cpt. Haddock
08/09/2011, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Δεν πειράζει που σβήστηκαν απλά δεν κατάλαβα το γιατί, επειδή δεν ήταν προσβλητικό ούτε άσχετο..


Γι' αυτο είμαστε εδω, να σας λυνουμε τις απορίες σας :D

VANDA
08/09/2011, 21:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
καρνταση δικο σου. :wave2:


Φχαριστώ ρε φιλαράκι.. :wacko: :D