PDA

View Full Version : 2010 MotoGP Μαργαριτάρια του... σχολιαστή



Σελίδες : 1 2 3 [4]

7gibernau
08/09/2011, 21:50
•46-

TROOPER
18/09/2011, 11:14
''ο πεντροσα χανει μισο ολοκληρο δευτερολεπτο στη 3η ενδιαμεση χρονομετρηση'' :lol: :lol: :lol:

κουιζ:ποσο χανει ο πεντροσα??:lol: :lol: :lol:

''αν ο σιμοντσελι μπορουσε να κρατησει τον χρονο του απο το κοψιμο που πηγαινει θα μπορουσε να κανει παγκοσμιο ρεκορ πιστας!!!!'' :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

κουιζ:τελικα θα εκανε παγκοσμιο ρεκορ η ρεκορ πιστας???

υ.γ.2δ αμα η αντριανα το βγαλει εφταμηνιτικο θα σου κανει τρελο σπασιμο που δεν θα ''φερει στον κοσμο ενα υδροχοακι''?? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι ειναι αυτος ρε......!!!:lol: :lol:

AUFGEBRACHT
18/09/2011, 11:28
Αφού τελικά όλους τους χαλάει η περιγραφή του 2Δ και όλοι βλέπουν woop, πως γίνεται και σχολιάζονται ακόμα τα λεκτικά του ατοπήματα, δεν το έχω καταλάβει...έχει καταντήσει ανούσιο

Allst@rf
18/09/2011, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Αφού τελικά όλους τους χαλάει η περιγραφή του 2Δ και όλοι βλέπουν woop, πως γίνεται και σχολιάζονται ακόμα τα λεκτικά του ατοπήματα, δεν το έχω καταλάβει...έχει καταντήσει ανούσιο

στο woop δεν κανει περιγραφη ο ΔΔ...:rolleyes: :rolleyes:

AUFGEBRACHT
18/09/2011, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
στο woop δεν κανει περιγραφη ο ΔΔ...:rolleyes: :rolleyes:

Μα αυτό ακριβώς λέω...όλοι λένε ότι τους χαλάει η περιγραφή του 2Δ κι ότι πλέον το βλέπουν από το woop...εφόσον λοιπόν το βλέπουν στο woop πώς γίνεται και σχολιάζουν τί είπε ο Διατσίδης;;;;

Allst@rf
18/09/2011, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Μα αυτό ακριβώς λέω...όλοι λένε ότι τους χαλάει η περιγραφή του 2Δ κι ότι πλέον το βλέπουν από το woop...εφόσον λοιπόν το βλέπουν στο woop πώς γίνεται και σχολιάζουν τί είπε ο Διατσίδης;;;;

:lol: :lol:


+990

AUFGEBRACHT
18/09/2011, 11:41
Όσον αφορά το woop...είδα τους δύο πρώτους αγώνες επειδή είχα πρόβλημα με τη λήψη του Σκάϊ...οι σχολιαστές και στους δύο αγώνες μου ζαλίσανε τα π@πάρια με τον Cal Crutclow,ανέβηκε θέση ο Cal,προσπέρασε ο Cal,φοβερός ο Cal και άμα δεν τον έδειχνε αυτοί έψαχναν που είναι ο Cal...Βρεταννία Κυβέρνα τα Κύματα οι τύποι....

Aggelos_SV
18/09/2011, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
κουιζ:ποσο χανει ο πεντροσα??:lol: :lol: :lol:

''αν ο σιμοντσελι μπορουσε να κρατησει τον χρονο του απο το κοψιμο που πηγαινει θα μπορουσε να κανει παγκοσμιο ρεκορ πιστας!!!!'' :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

κουιζ:τελικα θα εκανε παγκοσμιο ρεκορ η ρεκορ πιστας???



..γιατί εξάλλου είναι γνωστό ότι το κόψιμο είναι το γρηγορότερο "πραγμα" στον κόσμο :bigcry:

Marco Simoncelli VS Yusain Bolt σημειώσατε 1:bigcry:

Aggelos_SV
18/09/2011, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Όσον αφορά το woop...είδα τους δύο πρώτους αγώνες επειδή είχα πρόβλημα με τη λήψη του Σκάϊ...οι σχολιαστές και στους δύο αγώνες μου ζαλίσανε τα π@πάρια με τον Cal Crutclow,ανέβηκε θέση ο Cal,προσπέρασε ο Cal,φοβερός ο Cal και άμα δεν τον έδειχνε αυτοί έψαχναν που είναι ο Cal...Βρεταννία Κυβέρνα τα Κύματα οι τύποι....


Λίγο υπερβολικός είσαι...

Δες και την άλλη οπτική,Άγγλοι είναι....Άγγλος και ο Crutchlow..Αν έτρεχε ο Μπουστας π.χ. , ο Έλληνας σχολιαστής δεν θα έλεγε τπτ δηλαδή? Αν και στην περίπτωση του 2Δ,πιο πιθανό το βλέπω να συνέχιζε να λέει συνέχεια ValentinoRossiValentinoRossiValentinoRossiValentinoRossiValentinoRossi και για να μην ξεχνιόμαστε ValentinoRossi


:bigcry:

kostaki4
18/09/2011, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από G M
Woop & δορυφορικη ειναι εναλλακτικες - προσωπικα προτιμω την ανεση στην μεγαλη TV οποτε SKAI - επειδη ο τυπος λεει μερικες φορες μαργαριταρια δεν με αποτρεπει απο το να παρακολουθησω το αγωνα μεσω SKAI - οι διαφημισεις ειναι λιγο σπαστικες.

Καλυτερα να παραμεινει ως εχει γιατι χωρις τηλεοραση δεν γινεται προβολη του αθληματος και χανεται και το ενδιαφερον απο αρκετους που δεν θα ασχοληθουν με εναλλακτικους τροπους να δουν τον αγωνα

Φίλε, κάνε σύνδεση την μεγάλη ΤV με υπολογιστή και δες αγώνα με διαφορετικό σχολιασμό. ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΣ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙΣ ΣΚΑΙ!!
Κάποια στιγμή πρέπει να γίνουν πιο επαγγελματικά τα πράγματα και στον τομέα του τηλεσχολιασμού.

nikos_abel
18/09/2011, 15:00
Όλα τα περί γουπ και ίντερνετ καλά.

Δε σκέφτεστε όμως ότι υπάρχουν και κάποιοι που θέλουν να μοιραστούν τον αγώνα με ανθρώπους
που τα αγγλικά τους είναι φτωχά, έστω σε σχέση με τη μοτοσυκλέτα.

Μπορείτε να φανταστείτε πόσος κόσμος παρακολουθεί μότοτζιπι παρέα με κάποιον φίλο, φίλη, παιδί,
πατέρα, μάνα και δε ξέρω ποιον άλλο;

Αν δεν το είχε στη τηλεόραση, έστω και έτσι, 1ο παράδειγμα εγώ, ποτέ δε θα είχε τύχη να ασχοληθώ.

Κουμπάρο δεν τον έχω τον ΔΔ, κάντε πλάκα, αλλά στο βάθος εκτιμήστε μια προσπάθεια μέσα στα σκουπίδια που δείχνει
παράλληλα η τιβι και πολλοί θα έβλεπαν Κυριακή μεσημέρι για να είναι παρέα με την οικογένειά τους.

Αυτά από μένα.

:wave2:

TROOPER
18/09/2011, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
...........

τα μαργαριταρια ομως,μαργαριταρια.

και σε αυτο το θρεντ δεν κανουμε αναλυση.τις μπουρδες που τσαμπουναει λεμε και με αυτες γελαμε.

νο οφενς

:wave2:

nikos_abel
18/09/2011, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τα μαργαριταρια ομως,μαργαριταρια.

και σε αυτο το θρεντ δεν κανουμε αναλυση.τις μπουρδες που τσαμπουναει λεμε και με αυτες γελαμε.

νο οφενς

:wave2:

Εντάξει ρε, και γω γελάω, αλλά με παρέα, αυτό λέω

νοου οφφενς του

:beer:

gcrook
18/09/2011, 19:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Όλα τα περί γουπ και ίντερνετ καλά.

Δε σκέφτεστε όμως ότι υπάρχουν και κάποιοι που θέλουν να μοιραστούν τον αγώνα με ανθρώπους
που τα αγγλικά τους είναι φτωχά, έστω σε σχέση με τη μοτοσυκλέτα.

Μπορείτε να φανταστείτε πόσος κόσμος παρακολουθεί μότοτζιπι παρέα με κάποιον φίλο, φίλη, παιδί,
πατέρα, μάνα και δε ξέρω ποιον άλλο;

Αν δεν το είχε στη τηλεόραση, έστω και έτσι, 1ο παράδειγμα εγώ, ποτέ δε θα είχε τύχη να ασχοληθώ.

Κουμπάρο δεν τον έχω τον ΔΔ, κάντε πλάκα, αλλά στο βάθος εκτιμήστε μια προσπάθεια μέσα στα σκουπίδια που δείχνει
παράλληλα η τιβι και πολλοί θα έβλεπαν Κυριακή μεσημέρι για να είναι παρέα με την οικογένειά τους.

Αυτά από μένα.

:wave2:

Ναι συμφωνοι με ολα αυτα και ευχαριστουμε μεσιε Διατσιδη, αλλα οσο καλος παραγωγος και επιχειρηματιας ειστε,αλλο τοσο κακος σαν εκφωνητης ειστε.Σορι αλλα...

nikos_abel
18/09/2011, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ναι συμφωνοι με ολα αυτα και ευχαριστουμε μεσιε Διατσιδη, αλλα οσο καλος παραγωγος και επιχειρηματιας ειστε,αλλο τοσο κακος σαν εκφωνητης ειστε.Σορι αλλα...

Τι μλκς είσαι. Με το ψώνιο του, το ψώνιο λέω, που νομίζει ότι είναι εκφωνητής,
κάνει κόσμο να βλέπει Moto GP αντί τούρκικο σίριαλ.

Τώρα ότι καταλάβατε, καταλάβατε.

Όβερ εντ άουτ.

gcrook
18/09/2011, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Τι μλκς είσαι. Με το ψώνιο του, το ψώνιο λέω, που νομίζει ότι είναι εκφωνητής,
κάνει κόσμο να βλέπει Moto GP αντί τούρκικο σίριαλ.



Αυτο που ειπες ειναι τοσο υπεργαμιστερο που δεν ξερω απο που να αρχισω.
Με λιγα λογια προσβαλλεις οσους βλεπουν μοτοτζιπι αν δεν το εχεις καταλαβει.:lol:

nikos_abel
18/09/2011, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αυτο που ειπες ειναι τοσο υπεργαμιστερο που δεν ξερω απο που να αρχισω.
Με λιγα λογια προσβαλλεις οσους βλεπουν μοτοτζιπι αν δεν το εχεις καταλαβει.:lol:

Ρε συ, ειλικρινά τώρα.

Όλοι όσοι βλέπουν μπάλα, καταλαβαίνουν και έχουν βαθύτατη γνώση του σπορ;

Γ@μ@ τη μπάλα. Όσοι ακούνε μουσική, από Θώδη ως Ραβέλ, είναι όλοι με εκπαιδευμένα αυτιά και
θεωρητικές γνώσεις;

Εγώ λέω το αντίστοιχο του να παρουσίαζε μια εκπομπή η Μανωλίδου με προοδευτική τζαζ,
από το να βλέπω εκείνες τις καθαρίστριες των βρωμιάριδων των εγγλέζων π.χ.

Αν έτσι προσβάλω και όλους όσους ακούνε μουσική, so be it. Εγώ ξέρω που θα βρω καλή μουσική,
άσε τους άλλους να ακούνε πανηγυρτζίδικα.

Σόρρυ κι όλας.

Allst@rf
18/09/2011, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αυτο που ειπες ειναι τοσο υπεργαμιστερο που δεν ξερω απο που να αρχισω.
Με λιγα λογια προσβαλλεις οσους βλεπουν μοτοτζιπι αν δεν το εχεις καταλαβει.:lol:

εισαι λαθος γιατι απο μερους μου καταλαβα τι λεει ο νικος...



απλα εχουν(εχουμε) την τηλεοραση που τους(μας) αξιζει...


στο κατω κατω (2 κατω :bawl: ) οποιος βλεπει gp και τουρκικα σηριαλ ας θιχτει...:lol:

gcrook
18/09/2011, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Ρε συ, ειλικρινά τώρα.

Όλοι όσοι βλέπουν μπάλα, καταλαβαίνουν και έχουν βαθύτατη γνώση του σπορ;

Γ@μ@ τη μπάλα. Όσοι ακούνε μουσική, από Θώδη ως Ραβέλ, είναι όλοι με εκπαιδευμένα αυτιά και
θεωρητικές γνώσεις;

Εγώ λέω το αντίστοιχο του να παρουσίαζε μια εκπομπή η Μανωλίδου με προοδευτική τζαζ,
από το να βλέπω εκείνες τις καθαρίστριες των βρωμιάριδων των εγγλέζων π.χ.

Αν έτσι προσβάλω και όλους όσους ακούνε μουσική, so be it. Εγώ ξέρω που θα βρω καλή μουσική,
άσε τους άλλους να ακούνε πανηγυρτζίδικα.

Σόρρυ κι όλας.


Λοιπον εγω λεω να κανουμε κατι αλλο.
Να παιζουμε τα μοτοτζιπι κατευθειαν μεσα απο καποιο μεσημεριαναδικο.Να βαζουμε και την Στεφανιδου μαζι με 2-3 πουστρες να σχολιαζουν.
Απο το να βλεπουν οι νοικοκυρες μαγειρικες και προτασεις διακοσμησης,καλυτερο αυτο.

Για να μην πολυχαλιομαστε,οχι δεν μου αρεσει ο Διατσιδης σαν σχολιαστης.Τον θεωρω πολυ κακο σχολιαστη.Και χεστηκα αν τα εφερε για να τα δουν και οι πιο τελειωμενοι καφετεριακηδες.Ετσι και αλλιως ειτε τα δουν ειτε οχι ,το αποτελεσμα το ιδιο ειναι και για αυτους,και για μας, και για το αθλημα.

Σημ.ΔΕΝ παρακολουθω μοτοτζιπι συχνα.

gixxerpap
18/09/2011, 22:23
στα paddock της suzuki πάντως χθές, ήταν όλοι αισιόδοξα συγκρατημένοι ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

α, σήμερα έμαθα και κάτι σημαντικό: το motograndprix.gr είναι το πρώτο site μηχανοκίνητου αθλητισμού στην Ελλάδα:bawl: :lol: :bawl: :lol:

arxaios
19/09/2011, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Να βαζουμε και την Στεφανιδου μαζι με 2-3 πουστρες να σχολιαζουν.


:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ΜοτοGP είπαμε ....... όχι ΜοτοGTP .......
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Φωνή Ψινάκη (περιγραφή) ......
Καλέ κοιτάξτε αυτός με τα φλουό και κόκκινα, πόσο την κατεβάζει ...... τη μηχανή εννοώ !!!
Αλλά βρε παιδί μου ...... ένας στυλίστας του χρειάζεται !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Να το δω κι αυτό .... να μπορώ να πω οτι τα έχω δει ολα !!!

KostasV2
21/09/2011, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
α, σήμερα έμαθα και κάτι σημαντικό: το motograndprix.gr είναι το πρώτο site μηχανοκίνητου αθλητισμού στην Ελλάδα:bawl: :lol: :bawl: :lol:

Καλά, παίζει τρελή πλάγια διαφήμιση...
Δεν ξέρω πόσο καλός αναβάτης ήταν/είναι, αλλά από σχολιασμό αγώνων έχει μεσάνυχτα. Κάτι σαν τον Πουρναράκη ένα πράγμα... Και αγώνα σκακιού να περιέγραφαν, δύσκολα θα καταλαβαίναμε τη διαφορά.
Ζήτω το internet! Ζήτω το Italia 1, το BBC και το Eurosport! :D

Ουφ!

menelaos46
21/09/2011, 18:32
Δε ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ πλέον δε βλέπω gp για τον Ρόσσι, Στουνερ, Λορενζο... κλπ κλπ αλλά για τον Δ.Δ. Πραγματικά νομίζω δε μπορώ να δω στο ίντερνετ. Πως να το πω ρε παιδί μου οι άλλες περιγραφές δεν είναι ζωντανές....

koulis25
01/10/2011, 08:16
Aααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol:
E! To ακoυσατε τι ειπε;; Aπιστευτo! Eιπε "τoN Valentino Rossi"!!!! Kαλα, τριτη δημoτικoυ δεν πηγε; :lol:

VANDA
01/10/2011, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis25
Kαλα, τριτη δημoτικoυ δεν πηγε; :lol:


Πήγε. (http://el.wikipedia.org/wiki/Τελικό_Νι_(γραμματική))

koulis25
01/10/2011, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Πήγε. (http://el.wikipedia.org/wiki/Τελικό_Νι_(γραμματική))
Oχι, oχι, oχι!!! Eιναι αστειo! :mad:
Eγω ετσι τo ξερω! :mad: Εμεις ετσι τo μαθαμε! (βλ. Ohlins) :lol: