PDA

View Full Version : 2010 MotoGP Μαργαριτάρια του... σχολιαστή



Σελίδες : [1] 2 3 4

Nostra
12/04/2010, 11:41
Μιας και από ότι φαίνεται, μαζί με την παρακολούθηση των αγώνων ΚΑΙ φέτος ο ελληνικός σχολιασμός θα είναι τουλάχιστον για όσκαρ...

Ανοίγω BLOG :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΙΑ ΣΧΟΛΙΑΣΤΗ :evil: το όνομα παραλείπεται γιατι έτσι...

2010/04/10-11 ΚΑΤΑΡ
Δοκιμαστικά:

Αγώνας: "...Το στυλ elbows όπως το ονομάζουν οι αμερικάνοι, που έχει ανοιχτούς τους ώμους..."
πάλι καλά που τις ξύστρες τουλάχιστον τις βάζει στο γόνατο και όχι στη βάτα...
"...Ο pedrosa προφανώς έχει προβλήματα με τη ρύθμιση της ανάρτησης οΧλινς..."
και είχε και αλάδωτα τα οχ-rings και τα ωχ-με-περνάνε-από-πάνω όσοι έχουν μείνει στην πίστα.... OX-το-μάτι-μου
αφού έχει τελειώσει ο αγώνας και ο Rossi έχει μείνει από καύσιμα "O Rossi έχει κατέβει από τη μηχανή προφανώς για να κάνει ένα από τα γνωστά σκετσάκια του..."
Ναι μιας και είναι στο Κατάρ, είπε να πάει να βρει ενα μπιτόνι πετρέλαιο μπας και φτάσει στο winners grid...
"το κρανος του Jorge εχει μια περικεφαλαια των σπαρτιατων σαν φορος τιμης προς τους 300..."
Γιατί όπως είναι γνωστό η καταγωγή του Γιώργου Λορέντζου είναι από τις θερμοπύλες και ο προ..προπάππους του πούλαγε μύδια αχνιστά στην γλύστρα για τις τριήρεις στον Αγιο Κωνσταντίνο που τότε λεγόταν Poseidonia Beach κάθε χρόνο του Αγίου Πνεύματος που τότε λεγόταν γαμώ τον Δία μου...
Συνειρμός..."το κρανος του χορχε εχει μια περικεφαλαια των σπαρτιατων σαν φορος τιμης προς τους 300.ο λορις εχει επισης το 300 σημερα μετα τη συνενοηση με τη ντορνα..ενα περιοδικο μοτοσυκλετας "0-300"στην ελλαδα θα ειναι πολυ ευτυχισμενο σημερα...."
απο πού το πήγε που το φερε, την έβγαλε την σπόντα για τον περσυνό συμπαρουσιαστή του...
"...πριν τον αγώνα των motogp παρακολουθήσαμε κι έναν συγκλονιστικό αγώνα στην κατηγορία moto2 με σαράντα ένα συμμετοχές..."
τρέχανε τα σαράντα παλικάρια και μία φιλική συμμετοχή είχε και ο γέροντας της τριπολιτσάς...

2010/04/15 MotoGP show Πέμπτης


έπεται συνέχεια....

TROOPER
12/04/2010, 11:56
το κρανος του χορχε εχει μια περικεφαλαια των σπαρτιατων σαν φορος τιμης προς τους 300.ο λορις εχει επισης το 300 σημερα μετα τη συνενοηση με τη ντορνα..ενα περιοδικο μκοτοσυκλετας στην ελλαδα θα ειναι πολυ ευτυχισμενο σημερα.
τα μηχανακια πανε πανω απο τα 300.θαναση μου λειπεις!!!! :lol: :lol: :lol:

el_hymador
12/04/2010, 12:03
Το "Οι θεατες ειναι ορθιοι τα μπροστινα τους ποδια" που ειχε πει πλαιοτερα, δυσκολα μπορει να ξεπεραστει παντως...

Nostra
12/04/2010, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Το "Οι θεατες ειναι ορθιοι τα μπροστινα τους ποδια" που ειχε πει πλαιοτερα, δυσκολα μπορει να ξεπεραστει παντως...

είπαμε... 2010 onwards :D

Dennis-
12/04/2010, 12:15
Πίσσα και πούπουλα !!!


οποιος παει και τον βρει σε αυτην την εκδήλωση του περιοδικου και τον γεμισει πισσα και πουπουλα θα εχει

ετησια συνδρομη σε τσουρεκια τερκενλη και τριγωνα ελενιδη απο εμενα :lol:

DimChios
12/04/2010, 12:18
:a014:

super_toto
12/04/2010, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

"...Ο pedrosa προφανώς έχει προβλήματα με τη ρύθμιση της ανάρτησης οΧλινς..."
και είχε και αλάδωτα τα οχ-rings και τα ωχ-με-περνάνε-από-πάνω όσοι έχουν μείνει στην πίστα

Μάλλον ο ΔΔ εκεί που γυρνάει στα motogp, κάνει παρέα με πολλούς Ιταλούς και αντιγράφει την προφορά τους:rotflmao:
Πάλι καλά που δεν κάνει με Ισπανούς γιατι τότε θα ακούγαμε και μότο χε πε :D

DrEvil
12/04/2010, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
"το κρανος του Jorge εχει μια περικεφαλαια των σπαρτιατων σαν φορος τιμης προς τους 300..."
Γιατί όπως είναι γνωστό η καταγωγή του Γιώργου Λορέντζου είναι από τις θερμοπύλες και ο προ..προπάππους του πούλαγε μύδια αχνιστά στην γλύστρα για τις τριήρεις στον Αγιο Κωνσταντίνου που τότε λεγόταν Poseidonia Beach κάθε χρόνο του Αγίου Πνεύματος που τότε λεγόταν γαμώ τον Δία μου...

:lol: :bigcry: :lol: :rotflmao:
Έλυσα στο γέλιο λέμε!!!!

Άπαιχτος ο Νοστρα!

THRESH
12/04/2010, 12:56
Ένα έχω να πω

"Μπράβο Νίκυ !!!!!!!!!!!!!!!!!"

στο γνωστό αλάνθαστο στυλ "good boy jack"

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AUFGEBRACHT
12/04/2010, 22:13
Εγώ με αυτό που γέλασα δεν το αναφέρατε καν...Ο Βαλεντίνο Ρόσσι στην εκατοστοεικοσι....εκατονεικοσι...εκατοστοεικοσι....στην εκατόν είκοσι έξι νίκη της καριέρας του τέλος πάντων και συγχωρέσετε με για το σαρδάμ!!! Ένα έρημο εκατοστή εικοστή έκτη δε μπορεί να πει...

nic mor
12/04/2010, 22:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Εγώ με αυτό που γέλασα δεν το αναφέρατε καν...Ο Βαλεντίνο Ρόσσι στην εκατοστοεικοσι....εκατονεικοσι...εκατοστοεικοσι....στην εκατόν είκοσι έξι νίκη της καριέρας του τέλος πάντων και συγχωρέσετε με για το σαρδάμ!!! Ένα έρημο εκατοστή εικοστή έκτη δε μπορεί να πει...


ναι!!:lol: :lol: :lol:

γιατι το αλλο που ειπε για το ροσι,
μετα το "σκετσακι" του ηρθε αλλη
επιφοιτηση και ειπε κατι για τουαλετα:a018: :a018: :a018:

ενω εκεινη την ωρα τον φορτωνε ο γερανος!!
τι μαλακα ειναι:rotflmao: :rotflmao:

manos*gsxr
12/04/2010, 22:31
επισης παρατηρησατε που καθε λιγο και λιγακι κοντευε να πλανταξει???Τι στο καλο κολατσιο εκανε???

boussias
12/04/2010, 22:41
...Και εδώ βλέπουμε πως οι οδηγοί κάνουν το λεγόμενο "Slip Streaming"...κάτι που μπορείτε να κάνετε και μόνοι σας με τα αυτοκίνητά σας ή τις μηχανές στο δρόμο.....

ΗΜΑΡΤΟΝ....όταν το άκουσα καράφλιασα...

kerasaki
12/04/2010, 22:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από boussias
...Και εδλω βλέπουμε πως οι οδηγοί κάνουν το λεγόμενο "Slip Streaming"...κάτι που μπορείτε να κάνετε και μόνοι σας με τα αυτοκίνητά σας ή τις μηχανές στο δρόμο.....

ΗΜΑΡΤΟΝ....όταν το άκουσα καράφλιασα...

Ετσι λεγε λαλακιες να βγει ο καθε π@π@ρ@ς να δοκιμασει σλιπ στριμινγκ πισω απο τα μηχανακια μας.....αντε γεια σαπιε παρουσιαστη:a31:

AUFGEBRACHT
12/04/2010, 22:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από kerasaki
Ετσι λεγε λαλακιες να βγει ο καθε π@π@ρ@ς να δοκιμασει σλιπ στριμινγκ πισω απο τα μηχανακια μας.....αντε γεια σαπιε παρουσιαστη:a31:

Σοβαρά τώρα πάντως,προτιμώ τα μαργαριτάρια του 2δέλτα (έτσι δε λένε τη εταιρεία παραγωγής του; )από το μην έβλεπα καθόλου MotoGP φέτος όπως είχε ακουστεί αρχικά...κι ο Κάτμαν να ήταν εκφωνητής πάλι θα το βλέπαμε...

kerasaki
12/04/2010, 22:59
υπαρχουν ανθρωποι στο χωρο πολυ πιο αξιοι να παρουσιαζουν moto gp αλλα ειπαμε στην Ελλαδα ζουμε....οτι δηλωσεις...εισαι.

Tropeas
12/04/2010, 23:02
γιατί που έβαλε διαφημίσεις στους πρώτους γύρους και χάσαμε το πέσιμο του Στόουνερ?

ή που έκανε βόλτα με το BMW και έκανε και περιγραφή "ΗΜΑΡΤΟΝ"!

παιδιά στο ΣΚΑΙ....δεν έχετε καταλάβει τίποτα?
:rolleyes: :(

AUFGEBRACHT
12/04/2010, 23:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
γιατί που έβαλε διαφημίσεις στους πρώτους γύρους και χάσαμε το πέσιμο του Στόουνερ?

ή που έκανε βόλτα με το BMW και έκανε και περιγραφή "ΥΜΑΡΤΟΝ"!

παιδιά στο ΣΚΑΙ....δεν έχετε καταλάβει τίποτα?
:rolleyes: :(

Ε μην τα θέλουμε και όλα δικά μας...εδώ κινδυνέψαμε φέτος να μη δούμε MotoGP λόγω χαμηλής τηλεθέασης, χορηγοί πληρώνουν, λογικό δεν είναι να δούμε και καμιά διαφήμιση;

AUFGEBRACHT
12/04/2010, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:mad:

:bigcry:


Πάντως όλα τα λεφτά ήταν την προτελευταία χρονιά στην ΕΤ3 που διαφήμιζε τα δώρα της κλήρωσης μια νεαρά με σπαστά ελληνικά με αμερικάνικη προφορά ομογενούς...έδινε δώρο μια τηλεκατευθυνόμενη μοτοσυκλέτα κι έλεγε η τύπισσα..."μα πώς στρίβει η τιμόνη της ;"

road spirit
12/04/2010, 23:39
προς όλους τους συμμετέχοντες στη κουβέντα: πληζ μιας και το θέμα έχει συζητηθεί πάμπολες φορές, ας περιοριστούν τα ποστ στο αρχικό θέμα : μαργαριτάρια του σχολιασμού, όχι χαρακτηρισμοί (το έχουμε εξαντλήσει)

moto.gr moderation team

Nostra
30/06/2010, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Ε μην τα θέλουμε και όλα δικά μας...εδώ κινδυνέψαμε φέτος να μη δούμε MotoGP λόγω χαμηλής τηλεθέασης, χορηγοί πληρώνουν, λογικό δεν είναι να δούμε και καμιά διαφήμιση;


να δούμε διαφήμιση ναι... και κάνα διαγωνισμό ρε παιδιά... βαλτε και κανα δωρακι ...


"στειλτε μηνυμα τώρα στο 5-10-15-φτου-και -βγαινω και απαντηστε στην ερωτηση:

Ποιος εχει τρεξει σε πανω απο 300 αγωνες στα μοτοGP?

Στείλτε Γ.Τ.Π.1 αν θεωρείται ότι ειναι ο ΚαπιρόσιΣ που σημερα τρεχει τον τριακοσιοστό πέμπτο του αγωνα

Στείλτε Γ.Τ.Π.2 αν θεωρείται ότι ειναι ο ΜπαΟΥτίστας-ντυθείτε-χωρις-να-ξοδευτειτε που ειναι rookie!

θα κερδισετε ΕΝΑ ζευγαρι μποτες και το καθε μηνυμα κοστίζει μόλις 2,44 ευρώ... !"

:wacko:

Nostra
30/06/2010, 10:10
αλλά τί να λέμε...

Μιλάμε για παρουσιαστή φαινόμενο στα χρονικά της παγκόσμιας τηλεόρασης αφού είναι μάλλον ο πρώτος και ο μόνος που τον...

"καλούν από το τηλεκοντρόλ,... "

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

7gibernau
03/07/2010, 09:35
βαρκελωνεζος...

maron
03/07/2010, 11:17
WOOP.....................................

DimChios
05/07/2010, 03:24
τι ειπε ο στομας ΤΟΥΣ παλι χτες!

:bawl: :bawl: :bawl:


ειχαμε ενα παπαρα, τωρα μας ειχε φιλοξενουμενο και 2ο ΜΕΓΙΣΤΟ!!!!

:sad:

kachius
05/07/2010, 04:39
Φοβερή "περιγραφή" πάλι...
Νομίζω ότι έχει μπει εδώ (και όχι μόνο φαντάζομαι) και έχει δει το κράξιμο που πέφτει
για τις περιγραφές που κάνει, οπότε και αποφάσισε να σταματήσει την περιγραφή

φιλοξενούμενος: "Και βλέπουμε τον dovi να περνάει τον stoner!!! "

ΔΔ: "ε, ναι, εντάξει..., τον πέρασε...η φόρμα λοιπόν της IXS που λέγαμε..." :a018: :a018: :a018:

(καλό θα ήταν να αποφάσιζε να δώσει και σε κάποιον τη θέση...)

nickald
05/07/2010, 04:48
"Την φορμα της IXS που την δινουμε με τον διαγωνισμο μας την φοραει και ο ταδε..... τυχαιο? Δε νομιζω"

:hypnotize :hypnotize

:a21: :a21:
:a31: :a31:
:a14: :a14:

DimChios
05/07/2010, 04:50
ρε ο ανθρωπος, και ο αλλος ο βλακας που ειχε χτες μαζι του :yuck: ειναι γαματα!!! ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ...

:bawl: :bawl: :bawl:

McTalas
05/07/2010, 05:32
καποιος πρεπει να ειναι πολυ βλακα! τυχαιο?... Δε νομιζω...!!!

:lol: :lol: :rotflmao:

reinmeister
05/07/2010, 05:44
η κατινα-τα παντα σχολιαζω πλην αγωνος,μια και δεν ξερω τι μου γινεται- και ο ηθοποιος-συγγραφεας-ουτε εγω εχω ιδεα,αλλα ειμαι ομορφος...και οι δυο μαζι διαφημιζουμε εαυτους και ξεφτυλιζουμε τους αγωνες οσο μπορουμε περισσοτερο...

εμετικο το σκηνικο πλεον...

κριμα που η μεταδοση εχει ηχο και απο τα μηχανακια και δεν γινεται να τον κλεισω...

:sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

DimChios
05/07/2010, 05:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
η κατινα-τα παντα σχολιαζω πλην αγωνος,μια και δεν ξερω τι μου γινεται- και ο ηθοποιος-συγγραφεας-ουτε εγω εχω ιδεα,αλλα ειμαι ομορφος...και οι δυο μαζι διαφημιζουμε εαυτους και ξεφτυλιζουμε τους αγωνες οσο μπορουμε περισσοτερο...

εμετικο το σκηνικο πλεον...

κριμα που η μεταδοση εχει ηχο και απο τα μηχανακια και δεν γινεται να τον κλεισω...

:sad: :sad: :sad: :sad: :sad:


το οτι τοσο αντριλικι απο τον εταιρο εμενα μου κανει για "κρυφη" το αφηνεις ασχολιαστο ε?

:lol: :lol:

οπως τα λες! καταντια!

:yuck:

maron
05/07/2010, 07:20
οτι για μια φορα ειχε εναν ολοκληρο γυρο με onboard πλανο
και δεν το βουλωσε κανεις τους ???

DimChios
05/07/2010, 07:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
οτι για μια φορα ειχε εναν ολοκληρο γυρο με onboard πλανο
και δεν το βουλωσε κανεις τους ???


ειναι απλα εξοργιστικό το θεμα...

ας μη το σκαλιζουμε!

:mad:

Gregor
05/07/2010, 07:34
Τα καλύτερα 100 ευρώ που ξόδεψα ήταν αυτά για το viseopass του motogp.com όπου βλέπω τα πάντα: δοκιμαστικά , warmup, qualifing, από 125, moto2, και motogp
και αγώνες σε HD 960x540px at 1700kbps χωρίς το παραμικρό κόλλημα.
Άσε που έχει και motogp classics.
Οι άγγλοι εκφωνητές δε, είναι όλα τα λεφτά.
just like greece...
:D :D :D

kachius
05/07/2010, 07:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gregor
Τα καλύτερα 100 ευρώ που ξόδεψα ήταν αυτά για το viseopass του motogp.com όπου βλέπω τα πάντα: δοκιμαστικά , warmup, qualifing, από 125, moto2, και motogp
και αγώνες σε HD 960x540px at 1700kbps χωρίς το παραμικρό κόλλημα.
Άσε που έχει και motogp classics.
Οι άγγλοι εκφωνητές δε, είναι όλα τα λεφτά.
just like greece...
:D :D :D

ναι, και εγώ αυτό σκέφτομαι...
100 το χρόνο είναι; μόνο video pass ή full access στο site?

Gregor
05/07/2010, 07:48
Με 100 ευρώ παίρνεις το μεγάλο πακέτο με full access σε όλα για ένα χρόνο. Έχει και πιο φθηνά πακέτα αν θέλεις να βλέπεις π.χ. μόνο τον αγώνα.
Αλλά θα αφήσεις έξω τα moto2?????
Εκεί γίνεται πραγματικός αγώνας...
Αφού να σκεφτείς ότι στον τελευταίο αγώνα κάποιος τερμάτισε "πετώντας" αλλού η μηχανή και αλλού αυτός... (ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα)
Είπε ο ανεκδιήγητος παρουσιαστής ότι στον χθεσινό αγώνα πρώτη φορά χρησιμοποιήθηκαν HD κάμερες στα on-board πλάνα????
:beer:

McTalas
05/07/2010, 10:05
ειδατε ομως που ακουει στο κραξιμο,
απο τον γυρο με την μπεμπα, δεν ειχε τον γνωστο αθλιο σχολιασμο μεσα απο το κρανος και η ληψη ηταν μονο απο την μπροστα ροδα (για να μην φαινεται το ποσο λιγο πλαγιαζει) :D

kachius
05/07/2010, 10:10
αν και σε λάθος thread, θεωρώ την όλη προσπάθειά του (ειδικά και με τον πιτσιρικά τώρα)
πολύ! αξιόλογη!
αλλά...ΔΕΝ κάνει για σχολιαστής.
Ας κρατήσει όλα τα υπόλοιπα και ας συνεχίσει να κάνει ότι κάνει όπως ακριβώς το κάνει,
αλλά θα πρέπει να το καταλάβει, και να προσλάβει κάποιον παρουσιαστή!
(και να κάνει τα ρεπορτάζ και ίσως σχολιασμό; )
Οι (έλληνες) τύποι που παρουσίαζαν τα motogp παλιά στο eurosport είναι μια καλή αρχή!!

chr1s_86
05/07/2010, 23:53
Φέτος δεν έχω δει ούτε έναν αγώνα LIVE... τυχαίο; δε νομίζω :lol:

Nostra
26/07/2010, 06:33
ρε παιδιά...


τους τέσσερεις Fantastic Four τους είδατε;

μήπως ειναι ξάδερφοι με τους Τρεις του Τρίο Στουτζες ή είχαν επισκεφτεί τους Δύο δίδυμους πύργους?



ή μήπως φύγανε κι αυτοί Φέτες στην άσπρη διαγραμμιση της πίστας που ειναι της ίδιας ποιότητας με την ασπρομπογιά που βάζουν στις διαχωριστικές στην ελλάδα?


απορίες που έχω δευτεριάτικα...
:dizzy: :wacko: :dizzy:

DimChios
26/07/2010, 08:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
ρε παιδιά...


τους τέσσερεις Fantastic Four τους είδατε;

μήπως ειναι ξάδερφοι με τους Τρεις του Τρίο Στουτζες ή είχαν επισκεφτεί τους Δύο δίδυμους πύργους?



ή μήπως φύγανε κι αυτοί Φέτες στην άσπρη διαγραμμιση της πίστας που ειναι της ίδιας ποιότητας με την ασπρομπογιά που βάζουν στις διαχωριστικές στην ελλάδα?


απορίες που έχω δευτεριάτικα...
:dizzy: :wacko: :dizzy:


εισαι φαιδρος!

:o

Ο δδ, κανει ΑΓΩΝΑ να τους βρει ολους αυτους που βαζει στο πλαι τους!

ΤΑΛΕΝΤΑ στην ΤιΒι και το ελληνικο πενταγραμμο!

:bawl: :bawl: :bawl:

ACE KUSTOMS
26/07/2010, 08:31
σωστος. Ο 2δ και η Αννιτα αξιζουν μονο απο ελληνικη τηλεοραση. Ωρα ειναι να την φωναξει καμια κυριακη!

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/07/2010, 12:28
καποιος πιο πανω αναφερε για χαμιλη τιλεθεαση. εγω προτημο να μην βλεπω motogp στον σκαι γιατι γινονται τα νευρα μου σταταλια.καποιοι απο τουσ υπευθηνους των τηλεοπτηκων σταθμων πρεπει να καταλαβουν οτι τα motogp δεν ειναι ουτε προιναδικα ουτε εκπομπες κουςκους. απευθηνετε σε μοτοσικλετηστες με αφξιμενο δικτη νοιμοσηνης επι το πληστον και τα μονα νουμερα που τους αρεσουν να βλεπουν ειναι τριψιφια στο κοντερ. και αν νομιζουν οι σπονσορες οτι ενας μοτοσικλετηστης που του εχουν σπασει τα νευρα απο της παπαριες που ακουει θα δοσει σιμασια στην διαφιμηση, ειναι γελασμενος την ωρα της διαφιμησης απλα βριζη του εκφωνιτη οτι εχει και δεν εχει και δεν δηνει σημασια στην διαφημηση.
παντως αν ειναι να βλεπω motogp με τετιους εκφωνιτες καλυτερα να βλεπω τα στρουμφακια......

blackbusa
26/07/2010, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ

καλυτερα να βλεπω τα στρουμφακια......

γουσταρεις και εσυ rizla suzuki και capirossi εεεεεεεεε????

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

ziggΥ
26/07/2010, 12:41
ε, θα επιστρέψουμε μετά το διαφημιστικό διάλειμμα να παρακολουθήσουμε την.. την.. την.. την.. εεε.. την.. τηην.. εεεε.. τηηηην.. τηην.. εεε.. τοοοο.. εεε.. βάθρο των νικητών :wacko:

el_hymador
26/07/2010, 13:32
O Σαββιδακης εβγαλε καινουργιο τραγουδι! "Τα μπουτακια" λεγεται και οπως μας ενημερωσε ο καλλιτεχνης αποτελει μια οαση, μια σανιδα σωτηριας, κατι για να ξεχασουμε τη μαυριλα που μας περιβαλλει...

http://www.youtube.com/watch?v=syX05TYgq3M

αυτα τα μαθαμε πριν απο τον αγωνα...:cry:

στην επομενη εκπομπη μην εκπλαγειτε αν δειτε την Βερα Λαμπρου...

DimChios
26/07/2010, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


στην επομενη εκπομπη μην εκπλαγειτε αν δειτε την Βερα Λαμπρου...


ελα, ελα...

το χεις!

Προσπαθησε και γραψε ενα κειμενο...ποιος θα ηταν ο πρόλογος του αν ΟΝΤΩΣ καλουσε τη Βερα!

Ελα, αφου το χεις!

:a25: :a25: :a25: :a25:

AUFGEBRACHT
26/07/2010, 14:50
Καλά...έριξα τρελλό γέλιο με τον Σαββιδάκη...ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΘΑΨΕ ο ΔΔ;;; Πέταγε κάτι φοβερές ατάκες όπως τότε που έκανε τον Ντάλλας,αφού περίμενα ότι από κάπου θα πεταγόταν ο Κάκκαλος και ο Χλαπάτσας. Κορυφαία ατάκα εκεί που λέει ο Διατσίδης: "Είμαστε στον ένατο αγώνα MotoGP από τους δεκαοχτώ, ακριβώς στη μέση του πρωταθλήματος και ο Lorenzo μπορούμε να πούμε ότι είναι πρωταθλητής χειμώνα που λένε και στο ποδόσφαιρο"...Καπάκι απορία Σαββιδάκη:"Δηλαδή πόσοι αγώνες ακόμα απομένουν;"

AUFGEBRACHT
26/07/2010, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ελα, ελα...

το χεις!

Προσπαθησε και γραψε ενα κειμενο...ποιος θα ηταν ο πρόλογος του αν ΟΝΤΩΣ καλουσε τη Βερα!

Ελα, αφου το χεις!

:a25: :a25: :a25: :a25:

Μιας και δεν έχουμε απόκριση να προσπαθήσω εγώ; Λοιπόν...

"Φίλες και φίλοι του μηχανοκίνητου αθλητισμού λουξάρουμε motogp και λουξάρουμε και Βέρα Λάμπρου, την οποία έχουμε καλεσμένη στη σημερινή εκπομπή μας. Βέρα, πριν κάποια χρόνια τραγούδαγες τη μεγάλη σου επιτυχία Κάνε υπομονή και θα ρθει το νινί, όπως υπομονή κάνει και ο Χόρχε Λορένθο μέχρι να στεφθεί παγκόσμιος πρωταθλητής για πρώτη φορά. Μου έλεγες πριν αρχίσει η εκπομπή πως έχετε και ένα κοινό με το Λορένθο, ο μεγαλύτερος θαυμαστής σου είναι από τη Σπάρτη, όπως η έμπνευση του Ισπανού αναβάτη είναι η αρχαία Σπάρτη, αφού έχει την σπαρτιάτικη περικεφαλαία στο κράνος του. Το κράνος του το οποίο μπορείτε να κερδίσετε άμα απαντήσετε στην ερώτηση "Τί σέρνει το Νινί" α) Καράβι ή β) Ντουκάτι, που είναι και η λάθος απάντηση αλλά παρόλα αυτά αν κάποιος τηλεθεατής πιστεύει ότι αυτή είναι η σωστή απάντηση δεν έχει παρά να στείλει μήνυμα κενό Α2 και να κερδίσει. Βέρα από όσο ξέρω γράφεις και παιδικά βιβλία τελευταία, σαν τον άλλο μας φανατικό φίλο τον Πασχάλη τον Τσαρούχα. Το τελευταίο σου βιβλίο μάλιστα έχει τον τίτλο "ο Κούλης Αγαπητικούλης πάει στα σκυλάδικα"...

nickald
26/07/2010, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Μιας και δεν έχουμε απόκριση να προσπαθήσω εγώ; Λοιπόν...

"Φίλες και φίλοι του μηχανοκίνητου αθλητισμού λουξάρουμε motogp και λουξάρουμε και Βέρα Λάμπρου, την οποία έχουμε καλεσμένη στη σημερινή εκπομπή μας. Βέρα, πριν κάποια χρόνια τραγούδαγες τη μεγάλη σου επιτυχία Κάνε υπομονή και θα ρθει το νινί, όπως υπομονή κάνει και ο Χόρχε Λορένθο μέχρι να στεφθεί παγκόσμιος πρωταθλητής για πρώτη φορά. Μου έλεγες πριν αρχίσει η εκπομπή πως έχετε και ένα κοινό με το Λορένθο, ο μεγαλύτερος θαυμαστής σου είναι από τη Σπάρτη, όπως η έμπνευση του Ισπανού αναβάτη είναι η αρχαία Σπάρτη, αφού έχει την σπαρτιάτικη περικεφαλαία στο κράνος του. Το κράνος του το οποίο μπορείτε να κερδίσετε άμα απαντήσετε στην ερώτηση "Τί σέρνει το Νινί" α) Καράβι ή β) Ντουκάτι, που είναι και η λάθος απάντηση αλλά παρόλα αυτά αν κάποιος τηλεθεατής πιστεύει ότι αυτή είναι η σωστή απάντηση δεν έχει παρά να στείλει μήνυμα κενό Α2 και να κερδίσει. Βέρα από όσο ξέρω γράφεις και παιδικά βιβλία τελευταία, σαν τον άλλο μας φανατικό φίλο τον Πασχάλη τον Τσαρούχα. Το τελευταίο σου βιβλίο μάλιστα έχει τον τίτλο "ο Κούλης Αγαπητικούλης πάει στα σκυλάδικα"...


JUST WENT EPIC!!!!!!!!!


:rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

el_hymador
26/07/2010, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Μιας και δεν έχουμε απόκριση να προσπαθήσω εγώ; Λοιπόν...

"Φίλες και φίλοι του μηχανοκίνητου αθλητισμού λουξάρουμε motogp και λουξάρουμε και Βέρα Λάμπρου, την οποία έχουμε καλεσμένη στη σημερινή εκπομπή μας. Βέρα, πριν κάποια χρόνια τραγούδαγες τη μεγάλη σου επιτυχία Κάνε υπομονή και θα ρθει το νινί, όπως υπομονή κάνει και ο Χόρχε Λορένθο μέχρι να στεφθεί παγκόσμιος πρωταθλητής για πρώτη φορά. Μου έλεγες πριν αρχίσει η εκπομπή πως έχετε και ένα κοινό με το Λορένθο, ο μεγαλύτερος θαυμαστής σου είναι από τη Σπάρτη, όπως η έμπνευση του Ισπανού αναβάτη είναι η αρχαία Σπάρτη, αφού έχει την σπαρτιάτικη περικεφαλαία στο κράνος του. Το κράνος του το οποίο μπορείτε να κερδίσετε άμα απαντήσετε στην ερώτηση "Τί σέρνει το Νινί" α) Καράβι ή β) Ντουκάτι, που είναι και η λάθος απάντηση αλλά παρόλα αυτά αν κάποιος τηλεθεατής πιστεύει ότι αυτή είναι η σωστή απάντηση δεν έχει παρά να στείλει μήνυμα κενό Α2 και να κερδίσει. Βέρα από όσο ξέρω γράφεις και παιδικά βιβλία τελευταία, σαν τον άλλο μας φανατικό φίλο τον Πασχάλη τον Τσαρούχα. Το τελευταίο σου βιβλίο μάλιστα έχει τον τίτλο "ο Κούλης Αγαπητικούλης πάει στα σκυλάδικα"...

:a23:

αψογο!!! Αν ειχε και συντακτικα - εκφραστικα λαθη θα ηταν τελειο!!! :lol: :lol: :lol:

AUFGEBRACHT
26/07/2010, 16:21
Πάντως για τον επόμενο αγώνα στο Brno νομίζω πως καλεσμένος θα είναι κάποιος από αυτούς


204804

AUFGEBRACHT
26/07/2010, 16:22
β) Σπύρος Μπιμπίλας


204805

AUFGEBRACHT
26/07/2010, 16:24
γ) Ποτέ δεν ξέρεις...


204807

AUFGEBRACHT
26/07/2010, 16:29
δ) Μπίλιας


204811

DimChios
27/07/2010, 03:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
:a23:

αψογο!!! Αν ειχε και συντακτικα - εκφραστικα λαθη θα ηταν τελειο!!! :lol: :lol: :lol:


Εσυ θα το εγραφες καλυτερα, SORRY κιολας!

:blush:

vagelis24
27/07/2010, 09:22
SUPER εκπληξη καλεσμενος στο στουντιο στον επομενο αγωνα το μεγαλο αστερι του

θεσ/κου καμπου ο τεραστιος ο ΒΒ!!!!!

:a46:

http://www.youtube.com/watch?v=9jCkElDFE9M

alexxxcbr
27/07/2010, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Μιας και δεν έχουμε απόκριση να προσπαθήσω εγώ; Λοιπόν...

"Φίλες και φίλοι του μηχανοκίνητου αθλητισμού λουξάρουμε motogp και λουξάρουμε και Βέρα Λάμπρου, την οποία έχουμε καλεσμένη στη σημερινή εκπομπή μας. Βέρα, πριν κάποια χρόνια τραγούδαγες τη μεγάλη σου επιτυχία Κάνε υπομονή και θα ρθει το νινί, όπως υπομονή κάνει και ο Χόρχε Λορένθο μέχρι να στεφθεί παγκόσμιος πρωταθλητής για πρώτη φορά. Μου έλεγες πριν αρχίσει η εκπομπή πως έχετε και ένα κοινό με το Λορένθο, ο μεγαλύτερος θαυμαστής σου είναι από τη Σπάρτη, όπως η έμπνευση του Ισπανού αναβάτη είναι η αρχαία Σπάρτη, αφού έχει την σπαρτιάτικη περικεφαλαία στο κράνος του. Το κράνος του το οποίο μπορείτε να κερδίσετε άμα απαντήσετε στην ερώτηση "Τί σέρνει το Νινί" α) Καράβι ή β) Ντουκάτι, που είναι και η λάθος απάντηση αλλά παρόλα αυτά αν κάποιος τηλεθεατής πιστεύει ότι αυτή είναι η σωστή απάντηση δεν έχει παρά να στείλει μήνυμα κενό Α2 και να κερδίσει. Βέρα από όσο ξέρω γράφεις και παιδικά βιβλία τελευταία, σαν τον άλλο μας φανατικό φίλο τον Πασχάλη τον Τσαρούχα. Το τελευταίο σου βιβλίο μάλιστα έχει τον τίτλο "ο Κούλης Αγαπητικούλης πάει στα σκυλάδικα"...




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

chr1s_86
01/08/2010, 04:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
...άμα απαντήσετε στην ερώτηση "Τί σέρνει το Νινί" α) Καράβι ή β) Ντουκάτι,



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Anritsu
14/08/2010, 09:57
Δεν πιστεύω και εσείς να λέτε εδώ μέσα τα Οχλινς , Όλινς . Προσέχετε γιατί ο ΔΔ παρακολούθει τα διάφορα σαιτ ....

:lol: :rotflmao: :eyepop:

4646
14/08/2010, 10:34
από οτι φαινεται, ναι το τρελο αγορι τα διαβαζει ολα, ενημερωνεται για τις πατατες που λεει, και ξερει οτι καταγραφονται...
Ε, δεν αντεξα αλλο σημερα, γιατι στο Brno μας την ειπε κι ολας (ευχομαι να το διαβαζει και αυτο) και μας εξηγησε ο επιστημονας ότι τα "Οχλινς" λαθος λεγονται "Oλινς" γιατί στην χώρα κατασκευής τους λέγονται "Οχλινς" και ότι το σωστό είναι οι ονομασίες να προφέρονται σωστά..
Περιμένω λοιπόν να ακούσω πως θα προφέρει την Yamaha από εδώ και πέρα ο Βλκς, ο άνθρωπος...

Αντε γιατι μας τα εχει κανει σαν τα τσουρεκια της γιαγιας μου!

Μαλλον με το επομενο σχόλιο που θα κανει, θα παει μαιλ κατευθειαν στον εκπληκτικο site του με όλα τα επιθετα που του αρμοζουν...

7gibernau
14/08/2010, 10:47
τη γ@μησαμε αυριο...κληρωνει σιντι βερτιγκο....
βασικα μας βλεπω να παθαινουμε βερτιγκο σε καμια καρεκλοπολυθρονα .....

nic mor
14/08/2010, 12:58
και καλα μας την ειπε ο μ@λακας!!
οχλινς και στα μουτρα σου καραγκιοζη!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
το γελιο ειναι οτι την ωρα που το ελεγε,παλι καποια
μαλακια πεταξε ενα σαρδαμ,αλλα δεν μου ερχεται τωρα!!
εχει γινει πολυ κουραστικος και πρεπει να φυγει τελος!!

Gi_4ce
14/08/2010, 15:57
Εδω ρε η PRAMAC έχει βάψει σε οικολογικό πράσινο τα μηχανάκια της και επωφελειται την ηλιακή ενέργεια στα paddock για να βελτιστοποιήσει και ΜΕΓΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙ την κατανάλωση για τις ανάγκες τους.

Επίσης περιμένω να ακούσω ΣΩΣΤΑ το BMW, ΜΕRCEDES, HONDA κλπ κλπ.

Xrider
15/08/2010, 06:51
ΡΕ...
γιατι το πειραζετε το "Παιδι" ???

Δεν φτανει που το διασκεδαζετε 2πλα και τσαμπα...αλλοι πληρωνουν για να ακουνε τετοιες ατακες στα θεατρα και στα καμπαρε του Παρισιου και εδω μεσα απο μια εκπομπη εχετε και τα 2 σε 1...(αν αρχισει να χορευει και κλακετες θα ειναι ο "μπουλουκος θαυμα" )

:lol: :lol: :lol:

nic mor
15/08/2010, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
ΡΕ...
γιατι το πειραζετε το "Παιδι" ???

(αν αρχισει να χορευει και κλακετες θα ειναι ο "μπουλουκος θαυμα" )

:lol: :lol: :lol:


:rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

nic mor
15/08/2010, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
τη γ@μησαμε αυριο...κληρωνει σιντι βερτιγκο....
βασικα μας βλεπω να παθαινουμε βερτιγκο σε καμια καρεκλοπολυθρονα .....



στον πρωτο γυρο κιολας "ποσοι οδηγοι φορανε σιντι; ολοι ηηηηηη οι 5;
αυτος που βλεπουμε τωρα δεν φοραει αρα μαλλον οι 5"

ρε τι μλκς εισαι δδ!!!
μου περισσευουν τα 2,5? να σου τα στειλω μηνυματακι;;
για τις μποτες που οπως λες σου τις προσφερει ο τζορτζο;
αρα εκτος απο μαλακας εισαι και αληταρας γιατι θα μαζεψεις
και εγω δε ξερω ποσα για μποτες που σου προσφερε αλλος
για να κανει τη διαφημιση του!!!
στο διαολο :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

ziggΥ
15/08/2010, 10:03
οΧλινς λέμε λέγεται οεο! :smokin: :a02: :a02: :a02: :a02:
:bigcry:

nasosR
15/08/2010, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
οΧλινς λέμε λέγεται οεο! :smokin: :a02: :a02: :a02: :a02:
:bigcry:

εκει ...επιμενει!!!!
ωΧλινς και ωΧλινς....



ΣΚΑΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΓΩΝΑ ΡΕ:yuck:

paramedic
15/08/2010, 10:09
Μόλις μας την είπε ο Διατσίδας παίδες "αν ενοχλεί κάποιους που λέμε τα ονόματα όπως είναι και όχι με αγγλική προφορά ΠΧ ΟXΛΙΝΣ και όχι ΟΛΙΝΣ να ξέρουν οτι εμείς θα συνεχίσουμε να τα λέμε όπως λέγονται στην μητρική τους γλώσσα αφού τα ακούμε απο τους οδηγούς εδώ"
ΩΩΩΩΩΩΩ τι μας είπεεεεεεεεεε......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ziggΥ
15/08/2010, 10:11
μα τι λέει πια γ@μώ τις sidi μου μέσα :bigcry: :bigcry: :bigcry: :o

4646
15/08/2010, 10:15
παιδια τελος!δεν την παλευω με τον μλκ!δηλαδη δεν φτανει που ειδε οτι το ξανακαναμε θεμα για τα "Οχλινσ" και παλι στον κοσμο του αυτος!!το ξανακανει και παλι θεμα, λεγοντας μας ότι δεν θα τα κάνουμε όλα πια αγγλιστι!!!
Δηλαδη ενταξει, το γμσε πια!Θελεις να δεις τον αγωνα και πρεπει να ακους τον μλκ να λεει οτι του ερθει!!!και να επιμενει και στα δικα του....

Α, και μην ξεχασω και το σημερινο "βουτυρο" που πεταξε...παπαρα...βαλε και μαρμελαδα, μπας και μπει στα αυτια μας και δεν σε ακουμε αλλο!!
ΔΔ δε σε αντεχω αλλο πια κοψε φορα ή παρε δρομο, και τραβα σε κανενα πρωιναδικο να λες τα πετυχημενα σου και να γελανε μαζι σου!!

nasosR
15/08/2010, 10:20
ΤΙ ΛΕΕΙ;;;;;;;;;;;;;;

Ο ΛΟΡΕΝΘΟ ΑΞΙΟΣ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙΣ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ.....:hypnotize :hypnotize :uplate: :yuck:

ΒΟΥΛΩΣΕ ΤΟ ΓΑΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...

paramedic
15/08/2010, 10:20
O LORENZO πρεσβευτης της Ελλάδας και της Ιστορίας μας επειδή έχει την περικεφαλαία στο κράνος του??????????????
Τι άλλο θα ακούσουμε ρε πούστη μου τι άλλο??????

4646
15/08/2010, 10:21
με προλαβες..

Τι να πω πια με τον πρεσβη και τις μαλακιες...
Ενόχληση...

paramedic
15/08/2010, 10:24
Οποιος προλάβει να γράψει πρώτος την επόμενη μαλακία που θα πεί το αγόρι δώρο μια συνδρομή στο Moto GP Club by DIATSIDIS εε συγνώμη Δiaτσiδis για να τα λέμε και σωστά.

4646
15/08/2010, 10:27
μολις κοπηκε η μεταδοση στην TV μου, δεν ξερω τι εγινε αλλα μαλλον ουτε αυτη τον αντεξε...

paramedic
15/08/2010, 10:27
XA μολις είπε τον Πεδρόσα .....Πεντρόσα....
Την πάτησες μεγάλε,,,που είναι η συνδρομή?????

giorgosv
15/08/2010, 10:29
Einai to skets tou lorenzo na peftei stin aggalia tis omadas tou.ti allo tha akousoume???na paei iek taperman o didis.
sorry gia to greeklish

4646
15/08/2010, 10:30
δεν ακουω, δεν βλεπω...
μηπως ειναι καλυτερα ετσι?

PQC
15/08/2010, 10:48
εμένα με εκνευρίζει όταν προσπαθεί να προφέρει την ΜV Agusta.Είναι λες και κάποιος τον πιάνει απο τον σβέρκο.

Πάντως ότι και να λέμε ο τύπος έχει τρελές άκρες

AUFGEBRACHT
15/08/2010, 10:49
Δεν σας καταλαβαίνω μερικές φορές...έχετε την τάση να εστιάζετε στην αρνητική πλευρά των πραγμάτων...για παράδειγμα σήμερα μάθαμε μια πολύ χρήσιμη πληροφορία, ότι ο χορηγός Τζωρτζόπουλος παραθερίζει στα Κύθηρα,απ' όπου είναι και η καταγωγή του. Επίσης, ότι ένας Γιαπωνέζος μεγάλο κεφάλι της Honda κάνει διακοπές στην Κρήτη και όποιος θέλει μπορεί να πάει να τον ρωτήσει για τα νέα μοντέλα της Honda...Φαντάζομαι πως είτε έχει πάντα μαζί του μια ταμπέλα από φώτα νέον που υποδηλώνουν την ταυτότητά του, είτε είναι ο μοναδικός Γιαπωνέζος τουρίστας στην Κρήτη...

PQC
15/08/2010, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Δεν σας καταλαβαίνω μερικές φορές...έχετε την τάση να εστιάζετε στην αρνητική πλευρά των πραγμάτων...για παράδειγμα σήμερα μάθαμε μια πολύ χρήσιμη πληροφορία, ότι ο χορηγός Τζωρτζόπουλος παραθερίζει στα Κύθηρα,απ' όπου είναι και η καταγωγή του. Επίσης, ότι ένας Γιαπωνέζος μεγάλο κεφάλι της Honda κάνει διακοπές στην Κρήτη και όποιος θέλει μπορεί να πάει να τον ρωτήσει για τα νέα μοντέλα της Honda...Φαντάζομαι πως είτε έχει πάντα μαζί του μια ταμπέλα από φώτα νέον που υποδηλώνουν την ταυτότητά του, είτε είναι ο μοναδικός Γιαπωνέζος τουρίστας στην Κρήτη... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:a20:

Sephiroth5
15/08/2010, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Δεν σας καταλαβαίνω μερικές φορές...έχετε την τάση να εστιάζετε στην αρνητική πλευρά των πραγμάτων...για παράδειγμα σήμερα μάθαμε μια πολύ χρήσιμη πληροφορία, ότι ο χορηγός Τζωρτζόπουλος παραθερίζει στα Κύθηρα,απ' όπου είναι και η καταγωγή του. Επίσης, ότι ένας Γιαπωνέζος μεγάλο κεφάλι της Honda κάνει διακοπές στην Κρήτη και όποιος θέλει μπορεί να πάει να τον ρωτήσει για τα νέα μοντέλα της Honda...Φαντάζομαι πως είτε έχει πάντα μαζί του μια ταμπέλα από φώτα νέον που υποδηλώνουν την ταυτότητά του, είτε είναι ο μοναδικός Γιαπωνέζος τουρίστας στην Κρήτη...

Δεν υπαρχεις.... :bigcry: :bigcry: :rotflmao:

fzr1000exup
15/08/2010, 12:00
:rotflmao: :rotflmao:

manos*gsxr
15/08/2010, 12:12
καποια στιγμη ειπε για ενα οδηγο (δε θυμαμαι ποιον) το εξης : ....απο την πτωση ραγισε το μικρο δαχτυλακι του δεξιου του καρπου....:cry: :cry:
Οσο για τον κινεζο που ειναι εδω στα μερη μας.......εγω τον ψαχνω......Τοσο μεγαλο κεφαλι , δε μπορει , ...θα ξεχωριζει!!!

AKIS BUSA
15/08/2010, 13:11
Μετα απο πολυχρονο!! κραξιμο!! απο αυτο το site και οχι μονο βεβαια
εφτασαν στα αυτια του ΔΔ οτι σε ολα αυτα τα site κανουν "παρτι"
τα μελη των forum με τα λεγομενα του παραπανω Κυριου!! σε οτι εχει να κανει
με τις αναμεταδοσεις του στους αγωνες των moto gp!!

ξερουμε ολοι μας πλεον (Ελληνες) οτι σε αυτο το κρατος <<οτι δηλωσεις εισαι!!>>
ο ΔΔ λοιπον δηλωσε σχολιαστης-παρουσιαστης- κ.ο.κ
και ετσι ολη η Ελλαδα πρεπει να τον "τρωει" στην μαπα!! θελει δεν θελει
καθ"οτι πλεον "μονοπωλιο" τα moto gp στον συγκεκριμενο Κυριο

αυτο που θελω ομως να πω στα "φερεφωνα" του ΔΔ, ειναι οτι τωρα πια ειναι αργα!!
για να διορθωσει τα αδιορθωτα!!

διοτι πολυ απλα, οταν πργματι γνωριζεις κατι........πχ. τα Ohlins-Oχ..λινς
το ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΕΙΣ Κυριε ΔΔ απο την πρωτη φορα που το λες!!
και οχι αφου σε "ΚΡΑΞΕΙ" η μιση Ελλαδα (μοτοσυκλετιστων) να βγεις και να μας κανεις
τον "γνωστη" και φυσικα τον πονηρο!!!

ενα αλλο βεβαια σημαντικο που ξεχασες (ΔΔ) ειναι οτι οι Σουηδοι το ονομα της φιρμας τους
στα αμορτισερ (Ohlins) την γραφουν στα Αγγλικα!!
αρα λοιπον οπως την διαβαζουμε ετσι και θα την προφερουμε!!!
αν δηλαδη θελω να πω την γραφανε στα Σουηδικα θα την μαθεναμε και θα την προφεραμε
και εμεις και ολος ο κοσμος βεβαια στα Σουηδικα!!

το πως λοιπον τα λενε,τα γραφουν και τα προφερουν στην Σουηδια
ειναι δικο τους θεμα και οχι του υπολοιπου κοσμου
τωρα αν εσυ θελεις να το "παιξεις" Σουηδος!!! αυτο αδελφε ειναι δικο σου προβλημα!!!
οπως επισης το οτι στα padock των motogp οι μηχανικοι κλπ τα προφερουν OX..ΛΙΝΣ
αυτο πες το πουθενα αλλου!!! διοτι ετσι προσπαθεις να εκτεθεις οσο μπορεις περισσοτερο!!
και το λεω αυτο για να καταλαβεις-ουν οτι δεν κατεβηκαμε απο τα δενδρα!! ρε αδελφε
εχουμε βρεθει πολλοι απο εδω μεσα (forum) σε πιστες και σε αγωνες των motogp,sbk κλπ
και εχουμε μιλησει και βρεθει σε τετ α τετ με ολους αυτους τους ανθρωπους των αγωνων
και ξερουμε αρκετα πραγματα για ολα αυτα!!!
δεν εισαι ο μαναδικος καταλαβετο επιτελους!!!

εμεις και ο μισος πλανητης Ο Λ Ι Ν Σ (OHLINS) το μαθαμε και ετσι θα το λεμε!!!

για το υπολοιπα που λες και εχεις πει γενικοτερα, θελει πολλες σελιδες σχολιασμου
και δεν το αντεχω!!!

ευχομαι να γινεις ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!!!!

sotos 8
15/08/2010, 13:20
Exω την εντυπωση οτι δεν παρακολουθητε των αγωνα ,παρα τι θα πει ο ΔΔ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AKIS BUSA
15/08/2010, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotos 8
Exω την εντυπωση οτι δεν παρακολουθητε των αγωνα ,παρα τι θα πει ο ΔΔ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Παντως το προσπαθουμε!!..............να δουμε τον αγωνα!!!

:beer: :beer: :beer:

matas
15/08/2010, 15:28
1η φορα σημερα ειδα τον αγωνα απο το ΣΚΑΙ, συνηθως παιζει κατεβασμα απο ιντερνετ με αγγλους σχολιαστες. Ο λεγαμενος δε παιζεται ρε παιδια οχι μονο για το ΩΧ-λινς αλλα και για το ποσο φαινεται οτι προωθει μαρκες μοτο κλπ. π.χ αν παρατηρησετε λεει συνεχως για το ποσο σπερνει ο κινητηρας της honda πως επιταχυνει και οταν κουμπωσει 2α κερναει τσαι κλπ. Δεν θα αναφερει ποτε καν το ονομα Yamaha μα ποτε! το χω παρατηρησει ! Του ξεφυγε 2 φορες σημερα και συνηθως αναφεροταν στην moto του Lorenzo ως Μ1 που ειναι το μοντελο που τρεχει,ποτε ως Yamaha!

guzzistas
15/08/2010, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από manos*gsxr
καποια στιγμη ειπε για ενα οδηγο (δε θυμαμαι ποιον) το εξης : ....απο την πτωση ραγισε το μικρο δαχτυλακι του δεξιου του καρπου....:cry: :cry:


Ναι ναι το άκουσα κι εγώ... και έτρωγα εκείνη την ώρα, με έπνιξε ο @#&*@......

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μα τι τρόμπ@ς....... άσε πάλι που είδαμε πως παίρνει τις στροφές...... πρέπει να σταματήσει αυτή η κωμωδία πια... έχω δει παλικάρια να οργώνουν σε πίστες.....

7gibernau
15/08/2010, 17:33
ελειπεις η μεταδοση σημερα.........

δεν ειπε για τη διαιτα του ντανι του πετροζα...........

nic mor
15/08/2010, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
ντανι του πετροζα...........

:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
πε - δρο - σα!!!!

μαλλιασε η γλωσσα του παιδιου να το λεει!!
"θα τα λεμε οπως τα λενε στην μητρικη τους γλωσσα"
δεν περιγραφω αλλο τελος!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Xrider
15/08/2010, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από AKIS BUSA
Μετα απο πολυχρονο!! κραξιμο!! απο αυτο το site και οχι μονο βεβαια
εφτασαν στα αυτια του ΔΔ οτι σε ολα αυτα τα site κανουν "παρτι"
τα μελη των forum με τα λεγομενα του παραπανω Κυριου!! σε οτι εχει να κανει
με τις αναμεταδοσεις του στους αγωνες των moto gp!!

ξερουμε ολοι μας πλεον (Ελληνες) οτι σε αυτο το κρατος <<οτι δηλωσεις εισαι!!>>
ο ΔΔ λοιπον δηλωσε σχολιαστης-παρουσιαστης- κ.ο.κ
και ετσι ολη η Ελλαδα πρεπει να τον "τρωει" στην μαπα!! θελει δεν θελει
καθ"οτι πλεον "μονοπωλιο" τα moto gp στον συγκεκριμενο Κυριο

αυτο που θελω ομως να πω στα "φερεφωνα" του ΔΔ, ειναι οτι τωρα πια ειναι αργα!!
για να διορθωσει τα αδιορθωτα!!

διοτι πολυ απλα, οταν πργματι γνωριζεις κατι........πχ. τα Ohlins-Oχ..λινς
το ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΕΙΣ Κυριε ΔΔ απο την πρωτη φορα που το λες!!
και οχι αφου σε "ΚΡΑΞΕΙ" η μιση Ελλαδα (μοτοσυκλετιστων) να βγεις και να μας κανεις
τον "γνωστη" και φυσικα τον πονηρο!!!

ενα αλλο βεβαια σημαντικο που ξεχασες (ΔΔ) ειναι οτι οι Σουηδοι το ονομα της φιρμας τους
στα αμορτισερ (Ohlins) την γραφουν στα Αγγλικα!!
αρα λοιπον οπως την διαβαζουμε ετσι και θα την προφερουμε!!!
αν δηλαδη θελω να πω την γραφανε στα Σουηδικα θα την μαθεναμε και θα την προφεραμε
και εμεις και ολος ο κοσμος βεβαια στα Σουηδικα!!

το πως λοιπον τα λενε,τα γραφουν και τα προφερουν στην Σουηδια
ειναι δικο τους θεμα και οχι του υπολοιπου κοσμου
τωρα αν εσυ θελεις να το "παιξεις" Σουηδος!!! αυτο αδελφε ειναι δικο σου προβλημα!!!
οπως επισης το οτι στα padock των motogp οι μηχανικοι κλπ τα προφερουν OX..ΛΙΝΣ
αυτο πες το πουθενα αλλου!!! διοτι ετσι προσπαθεις να εκτεθεις οσο μπορεις περισσοτερο!!
και το λεω αυτο για να καταλαβεις-ουν οτι δεν κατεβηκαμε απο τα δενδρα!! ρε αδελφε
εχουμε βρεθει πολλοι απο εδω μεσα (forum) σε πιστες και σε αγωνες των motogp,sbk κλπ
και εχουμε μιλησει και βρεθει σε τετ α τετ με ολους αυτους τους ανθρωπους των αγωνων
και ξερουμε αρκετα πραγματα για ολα αυτα!!!
δεν εισαι ο μαναδικος καταλαβετο επιτελους!!!

εμεις και ο μισος πλανητης Ο Λ Ι Ν Σ (OHLINS) το μαθαμε και ετσι θα το λεμε!!!

για το υπολοιπα που λες και εχεις πει γενικοτερα, θελει πολλες σελιδες σχολιασμου
και δεν το αντεχω!!!

ευχομαι να γινεις ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!!!!



:lol: :lol:

Και εγω σημερα μολις τον ακουσα σκεφτηκα οτι διαβασε τα ποστ εδω....:lol: :lol:

Παντως εχει και ψιλοδικιο στα συγκεκρημενα,ουτε αγγλος ,ουτε Σουηδος ουτε Ισπανος ουτε Ιταλος ειναι οποτε τετοιου ειδους "ατοπιματα" που κατα την γνωμη μου δεν ειναι,δεν ειναι και κατι το τοσο φοβερο εκτος και αν ολοι εδω μεσα εχουμε βγει απο Λονδρεζικα κολλεγια..ειμασταν λιγο υπερβολικοι για να το διασκεδασουμε.

http://www.youtube.com/watch?v=RTK8Llb-vhM


Ομως...εχετε σκεφτει τι ανιαρο θα ηταν να βλεπουμε τα μοτο ΓΠ χωρις τον 2Δ :confused:

fzr1000exup
15/08/2010, 18:11
O Λορεντζο πάντως αποδεικνύει πως είναι ο είναι ο καλύτερος ever .... . . και άμα έχει οχλινσ αυτός και ο πεντροτζα , εμένα δεν με χαλάει, γουστάρω(ΛΟΥΞΑΡΩ) να βλέπω γκάζια έστω και έτσι ...

Και να είναι καλά όσοι διαφημίζονται στο Motogp –skai γιατί φέτος δεν θα βλέπαμε καθόλου GP.



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

AKIS BUSA
15/08/2010, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup
O Λορεντζο πάντως αποδεικνύει πως είναι ο είναι ο καλύτερος ever .... . . και άμα έχει οχλινσ αυτός και ο πεντροτζα , εμένα δεν με χαλάει, γουστάρω(ΛΟΥΞΑΡΩ) να βλέπω γκάζια έστω και έτσι ...

Και να είναι καλά όσοι διαφημίζονται στο Motogp –skai γιατί φέτος δεν θα βλέπαμε καθόλου GP.



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Εδω βλεπουμε τοσα και τοσα στο διαδυκτιο που δεν δειχνουν τα............καναλια μας!!
τα motogp δεν θα βλεπαμε!!! αν και νομιζω ηδη, ετσι κι"αλλιως πολλοι βλεπουν εκει.....
δεν βαζω στην μεση αυτους που εχουν "πιατα" και δεκτες!! και βλεπουν τα παντα!!

οσο για τον ΣΚΑΙ οσοι βλεπουν, βλεπουν διοτι "βαριουνται" την διαδικασια του ψαχνω
αλλιως δεν θα ειχε καμια τυχη ο ΣΚΑΙ και οι χορηγοι του!!

θα θυμαστε την εποχη που συνυπηρχαν ο ΔΔ στην ερτ3 και το eurosport ποση ακροαματικοτητα ειχε ο πρωτος...............

manowar13
16/08/2010, 10:44
Καλησπέρα.
Ζω και εργάζομαι στην σουηδία τα τελευταια 2 χρονια. Και αρκετά κοντα στο εργοστασιο της ohlins.
Ακουσά και εγώ την περιγραφή του ΔΔ χτες το μεσημέρι, και επειδεί τα σουηδικά ειναι λίγο φτωχά ακομα ειπα να
ρώτησω σήμερα κανα 2 συναδέλφους σουηδούς. Οπως μου απάντησαν το όνομα προφέρεται
ου-λίνς .
Τωρα ποιον ακουσε ο ΔΔ να το λεει οχλινσ μονο αυτος ξερει.

Χερετίσματα απο Στοκχολμ

Λεωνίδας
16/08/2010, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από manowar13
Καλησπέρα.
Ζω και εργάζομαι στην σουηδία τα τελευταια 2 χρονια. Και αρκετά κοντα στο εργοστασιο της ohlins.
Ακουσά και εγώ την περιγραφή του ΔΔ χτες το μεσημέρι, και επειδεί τα σουηδικά ειναι λίγο φτωχά ακομα ειπα να
ρώτησω σήμερα κανα 2 συναδέλφους σουηδούς. Οπως μου απάντησαν το όνομα προφέρεται
ου-λίνς .
Τωρα ποιον ακουσε ο ΔΔ να το λεει οχλινσ μονο αυτος ξερει.

Χερετίσματα απο Στοκχολμ παρακαλείται το Χανιώτικο κλιμάκιο να ρωτήσει καμιά 10αριά σουηδέζες για να ξεκαθαρίσει αυτό το θέμα
ευχαριστώ
:lol: :lol:

Xrider
16/08/2010, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από manowar13
Καλησπέρα.
Ζω και εργάζομαι στην σουηδία τα τελευταια 2 χρονια. Και αρκετά κοντα στο εργοστασιο της ohlins.
Ακουσά και εγώ την περιγραφή του ΔΔ χτες το μεσημέρι, και επειδεί τα σουηδικά ειναι λίγο φτωχά ακομα ειπα να
ρώτησω σήμερα κανα 2 συναδέλφους σουηδούς. Οπως μου απάντησαν το όνομα προφέρεται
ου-λίνς .
Τωρα ποιον ακουσε ο ΔΔ να το λεει οχλινσ μονο αυτος ξερει.

Χερετίσματα απο Στοκχολμ

ΟΥ-ΛΙΝΣ
:confused:

Ρε μηπως και ειναι Λαρισαιοι και σου κανουν πλακα!??? :lol: :lol: :beer:

super_toto
16/08/2010, 11:16
Ρε παιδιά μην ασχολείστε άλλο με τον ΔΔ. Ο άνθρωπος είναι απλά ένας ακόμη μέτριος στην συνομωσία των μετρίων.

Ημιμαθής που πετάει το ένα τούβλο μετά το άλλο και κάνει υποδείξεις στους υπόλοιπους. Άκου Οχλινς. EXEI UMLAUT ΣΤΟ Ο ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ. Είχες και στο χωριό σου οχλινσ?

Να πω ότι το έλεγε με κρυστάλινη στοκχολμέζικη προφορά κομάτια να γίνει. Αλλά να το λέει ΟΧΛΙΝΣ με ελληνική προφορά είναι γελοίο. Και να κανει μαθήματα προφοράς πάει πολύ.

Όπως και νά εχει η μετάδοση γίνεται χρόνο με το χρόνο και πιο ανυπόφορη. Χθες ήταν τόσο σπαστικός με τις μπότες Sidi που δεν υπάρχει περίπτωση να αγοράσω sidi ούτε σε 10 χρόνια.