PDA

View Full Version : Eίναι πολλά τα θρεντ...



Cpt. Haddock
13/04/2010, 14:21
όπως έχουμε θρεντ για τις αστείες φωτογραφίες
όπως έχουμε θρεντ για τα αστεία βίντεΑ

Ας έχουμε ΕΝΑ θρεντ για τα ανεκδοτα...

Καλή η πλάκα, αλλα όταν μπαίνεις στην "Προβολή Νεων Μηνυμάτων" θες να δεις πραγματα του www.moto.gr και όχι του www.jokes.gr

:wave2: :wave2: :wave2:

OldMan
13/04/2010, 14:27
θα θέλατε μήπως και καμιά παστούλα..?? :blush:

Cpt. Haddock
13/04/2010, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
θα θέλατε μήπως και καμιά παστούλα..?? :blush:

Ω, ναι! Και αγριογούρουνο μα τον Τουτάτις :D

OldMan
13/04/2010, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ω, ναι! Και αγριογούρουνο μα τον Τουτάτις :D
Τώρα που θα σΕ πέσει ο ουρανός στο κεφάλι, θα δεις Στριμμένους Άντερους... :smokin:

Cpt. Haddock
13/04/2010, 14:35
Κάντε εσεις αυτο που σας πρότεινα και μη σας νοιάζει :lol:

sniper
13/04/2010, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
θα θέλατε μήπως και καμιά παστούλα..?? :blush:

choco-banana δεν εχει ρε Λελο; :lol: :bawl: :lol: :bawl: :lol:

+954 στον Καπ

makis206
13/04/2010, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κάντε εσεις αυτο που σας πρότεινα και μη σας νοιάζει :lol:

Νομίζω ότι πρέπει να συγχωνευτεί με αυτό (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=101163)..:lol:

sapila racing
13/04/2010, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Τώρα που θα σΕ πέσει ο ουρανός στο κεφάλι, θα δεις Στριμμένους Άντερους... :smokin:


:lol: :lol: Αντωνη εισαι σε φόρμα! :wave2:

Cpt. Haddock
13/04/2010, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
+954 στον Καπ

πολύ εύκολα συμφωνουμε εμείς τελευταία... :look: :blush:

Cpt. Haddock
13/04/2010, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Νομίζω ότι πρέπει να συγχωνευτεί με αυτό (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=101163)..:lol:

Οχι, γιατί δε ρωτάω παπαριες (σόρυ Μητσο), αλλα προτείνω κατι για να σταματήσει το φόρουμ να ειναι για τα ανεκδοτα :winka: :wave2:

sniper
13/04/2010, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
...... προτείνω κατι για να σταματήσει το φόρουμ να ειναι για τα ανεκδοτα :winka: :wave2:


Ban 'em all.....





Cap10 for moderator!

:smokin:

makis206
13/04/2010, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Οχι, γιατί δε ρωτάω παπαριες (σόρυ Μητσο), αλλα προτείνω κατι για να σταματήσει το φόρουμ να ειναι για τα ανεκδοτα :winka: :wave2:

Μαζί σου αλλά πως θα γίνει αυτό ρε'σύ Ηλία; Απαγορεύουμε τα γελάκια; Τ'αφήνουμε και γυρνάμε 2 σελίδες για να διαβάσουμε το επόμενο ανέκδοτο;

Πείτε μια λύση.. από μεριά μου κανένα πρόβλημα πάντως :winka: :beer:

sniper
13/04/2010, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
πολύ εύκολα συμφωνουμε εμείς τελευταία... :look: :blush:

Eμ..... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=101171) :lol:

spyro
13/04/2010, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
όπως έχουμε θρεντ για τις αστείες φωτογραφίες
όπως έχουμε θρεντ για τα αστεία βίντεΑ

Ας έχουμε ΕΝΑ θρεντ για τα ανεκδοτα...

Καλή η πλάκα, αλλα όταν μπαίνεις στην "Προβολή Νεων Μηνυμάτων" θες να δεις πραγματα του www.moto.gr και όχι του www.jokes.gr

:wave2: :wave2: :wave2:


:beer:

Cpt. Haddock
13/04/2010, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Μαζί σου αλλά πως θα γίνει αυτό ρε'σύ Ηλία; Απαγορεύουμε τα γελάκια; Τ'αφήνουμε και γυρνάμε 2 σελίδες για να διαβάσουμε το επόμενο ανέκδοτο;

Πείτε μια λύση.. από μεριά μου κανένα πρόβλημα πάντως :winka: :beer:

Μα την πρότεινα τη λύση.


ΕΝΑ θρεντ (ανέκδοτα) και εκεί θα ποστάρει όποιος θέλει, όσα ανεκδοτα θέλει... Καποια στιγμή σήμερα η οθόνη είχε πανω απο 10, έλεος...

Σε πολλά άλλα φόρουμ ειναι κοινη πρακτική αυτο :winka:

Κι όποιος θελει να βάλει γελάκια στο θρεντ ας βάλει, ας κανει κουότ το ανεκδοτο...

Με την ίδια λογική που έχουμε ενα θρεντ για αστείες φωτό και ενα θρεντ για αστεία βιντεο

:wave2:

VGER
13/04/2010, 14:45
+649 και από εμένα στο πάκτεν....:look:

DimChios
13/04/2010, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Οχι, γιατί δε ρωτάω παπαριες (σόρυ Μητσο), αλλα προτείνω κατι για να σταματήσει το φόρουμ να ειναι για τα ανεκδοτα :winka: :wave2:


ευτυχως που εγραψες sorry γιατι θα γινομασταν κ@λος!

:mad:


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Cpt. Haddock
13/04/2010, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Cap10 for moderator!
:smokin:

δε θα 'σαι καλά :lol:

makis206
13/04/2010, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μα την πρότεινα τη λύση.
ΕΝΑ θρεντ (ανέκδοτα) και εκεί θα ποστάρει όποιος θέλει, όσα ανεκδοτα θέλει... Καποια στιγμή σήμερα η οθόνη είχε πανω απο 10, έλεος...
Σε πολλά άλλα φόρουμ ειναι κοινη πρακτική αυτο :winka:
Κι όποιος θελει να βάλει γελάκια στο θρεντ ας βάλει, ας κανει κουότ το ανεκδοτο...
Με την ίδια λογική που έχουμε ενα θρεντ για αστείες φωτό και ενα θρεντ για αστεία βιντεο
:wave2:

Φαντάσου λοιπόν ένα θρεντ που ξεκινάει με ένα ανέκδοτο και 7-8 ποστ γελάκια από κάτω, ξανά ανέκδοτο με άλλα 7-8 αποτέτοια ν'ακουλουθούν και πες μου μετά τι θρεντ είναι αυτό.. και δεν μίλησα για τα ανέκδοτα που ανοίγουν ολόκληρη σπαμοκουβέντα 2-3-4 σελίδων από κάτω.

Αν δεν περιοριστούν ή αν δεν κοπούν εντελώς αυτά που συνοδεύουν το κάθε ανέκδοτο φέξε ψηλά και γλύστρησα..:lol:

Καταλαβαίνω τον λόγο που το προτείνεις και σου ξαναλέω ότι όχι μόνο τον δέχομαι αλλά με βρίσκει και απόλυτα σύμφωνο, στην πράξη όμως; Είναι ξεκάθαρο ότι δεν θα μπορέσει ν'ακολουθήσει τη φόρμα των υπόλοιπων sticky, μακάρι να είμαι λάθος αλλά το κυάλι πιάνει μπάχαλο..:D

:beer:

vaska
13/04/2010, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
όπως έχουμε θρεντ για τις αστείες φωτογραφίες
όπως έχουμε θρεντ για τα αστεία βίντεΑ

Ας έχουμε ΕΝΑ θρεντ για τα ανεκδοτα...

Καλή η πλάκα, αλλα όταν μπαίνεις στην "Προβολή Νεων Μηνυμάτων" θες να δεις πραγματα του www.moto.gr και όχι του www.jokes.gr

:wave2: :wave2: :wave2:

Δυό φορές περίοδο το μήνα πολύ δεν είναι? Μήπως να δεις το γυναικολόγο σου? Μπορεί να είσαι αλλεργικός στα triumph...

Cpt. Haddock
13/04/2010, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Φαντάσου λοιπόν ένα θρεντ που ξεκινάει με ένα ανέκδοτο και 7-8 ποστ γελάκια από κάτω, ξανά ανέκδοτο με άλλα 7-8 αποτέτοια ν'ακουλουθούν και πες μου μετά τι θρεντ είναι αυτό.. και δεν μίλησα για τα ανέκδοτα που ανοίγουν ολόκληρη σπαμοκουβέντα 2-3-4 σελίδων από κάτω.

Αν δεν περιοριστούν ή αν δεν κοπούν εντελώς αυτά που συνοδεύουν το κάθε ανέκδοτο φέξε ψηλά και γλύστρησα..:lol:

Καταλαβαίνω τον λόγο που το προτείνεις και σου ξαναλέω ότι όχι μόνο τον δέχομαι αλλά με βρίσκει και απόλυτα σύμφωνο, στην πράξη όμως; Είναι ξεκάθαρο ότι δεν θα μπορέσει ν'ακολουθήσει τη φόρμα των υπόλοιπων sticky, μακάρι να είμαι λάθος αλλά το κυάλι πιάνει μπάχαλο..:D

:beer:

Και το έχω φανταστεί και το έχω δει να δουλεύει.

Αντιλαμβάνομαι οτι στον πολύ κόσμο που ποστάρει μονο ανεκδοτα θα ειναι ενα καίριο πληγμα :lol: , αλλα η ζωή ειναι σκληρή.

:wave2:

Cpt. Haddock
13/04/2010, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Δυό φορές περίοδο το μήνα πολύ δεν είναι? Μήπως να δεις το γυναικολόγο σου? Μπορεί να είσαι αλλεργικός στα triumph...


πςςς..

Κοιτα να δεις, οταν είχα κι εγω Bmw τετοιες μαλακιες εγραφα. Μετά μεγάλωσα :wave2:

vaska
13/04/2010, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
πςςς..

Κοιτα να δεις, οταν είχα κι εγω Bmw τετοιες μαλακιες εγραφα. Μετά μεγάλωσα :wave2:

Γιαυτό μ' αρέσεις καπτεν, είσαι ετοιμόλογος με το K/B ανά χείρας.
:beer: :beer:

Υ.Γ. Πουλάω το BMV κύριοι...

Cpt. Haddock
13/04/2010, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Υ.Γ. Πουλάω το BMV κύριοι...

Μετά τα 40, τα αποτελέσματα ειναι μονιμα... :sad:


Εγώ πρόλαβα και το έδωσα πριν :D

vaska
13/04/2010, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μετά τα 40, τα αποτελέσματα ειναι μονιμα... :sad:


Εγώ πρόλαβα και το έδωσα πριν :D

Δεν είμαι 40 ρεεεε, 42 είμαι άντε λυσάξατε, θα κρατήσω μόνο το dr και θα δω τι κουσούρια μου επιφυλάσσει το μέλλον.
Πάντως σου υπόσχομαι όταν ξαναβρεθούμε σε καμία βολτούλα να κάτσω δίπλα σου και να σου λέω ανέκδοτα.


:yuck: :yuck:

Cpt. Haddock
13/04/2010, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Πάντως σου υπόσχομαι όταν ξαναβρεθούμε σε καμία βολτούλα να κάτσω δίπλα σου και να σου λέω ανέκδοτα

μια χαρά, αρκεί να συμπίπτει με τη δεύτερη μηνιαία μου περίοδο (δεν ακούω καλά εκείνες τις μέρες) :wave2:

Cpt. Haddock
13/04/2010, 16:54
τεσπα, ας φιλοτιμηθεί κανενας μοντ να πετάξει τα αχρηστα ποστ στα σκουπίδια :wave2:

Akatanomastos
13/04/2010, 17:01
να γινουν κατηγοριες σαν τις αγγελιες


ανεκδοτα για ξανθες
ανεκδοτα για γκει
ανεκδοτα για μαυρους
ανεκδοτα τοτος
ανεκδοτα παντρεμενοι
ανεκδοτα ιησους
ανεκδοτα για κουτακηδες
ανεκδοτα για γαυρους

κλπ κλπ
:cry:

harris_x
13/04/2010, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Φαντάσου λοιπόν ένα θρεντ που ξεκινάει με ένα ανέκδοτο και 7-8 ποστ γελάκια από κάτω, ξανά ανέκδοτο με άλλα 7-8 αποτέτοια ν'ακουλουθούν και πες μου μετά τι θρεντ είναι αυτό.. και δεν μίλησα για τα ανέκδοτα που ανοίγουν ολόκληρη σπαμοκουβέντα 2-3-4 σελίδων από κάτω.

Αν δεν περιοριστούν ή αν δεν κοπούν εντελώς αυτά που συνοδεύουν το κάθε ανέκδοτο φέξε ψηλά και γλύστρησα..:lol:

Καταλαβαίνω τον λόγο που το προτείνεις και σου ξαναλέω ότι όχι μόνο τον δέχομαι αλλά με βρίσκει και απόλυτα σύμφωνο, στην πράξη όμως; Είναι ξεκάθαρο ότι δεν θα μπορέσει ν'ακολουθήσει τη φόρμα των υπόλοιπων sticky, μακάρι να είμαι λάθος αλλά το κυάλι πιάνει μπάχαλο..:D

:beer:
Κι αν γίνει όπως το "Σε είδα";
Ανοίγει ένα θρεντ, και μετά από κάποιες σελίδες ανοίγει ένα άλλο.
Aνά κάποιο χρονικό διάστημα καθαρίζεται από τα γελακια και τα λοιπά...
:)

makis206
13/04/2010, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Κι αν γίνει όπως το "Σε είδα";
Ανοίγει ένα θρεντ, και μετά από κάποιες σελίδες ανοίγει ένα άλλο.
Aνά κάποιο χρονικό διάστημα καθαρίζεται από τα γελακια και τα λοιπά...
:)

Φροντίζουμε να μην αφήσουμε κανένα θρεντ να ξεπεράσει τα 4000 ποστς επειδή υπάρχει θέμα με τον σέρβερ του moto.gr (αν έχω καταλάβει σωστά το πρόβλημα), σε αυτή την περίπτωση το κλειδώνουμε κι ανοίγουμε ένα νέο ώστε να συνεχίσει η κουβέντα. Αυτό συμβαίνει στo "Σε είδα" και στο "Αθλητικο-σπαμο-θρέντ" για παράδειγμα αλλά το ίδιο θα γίνει αναγκαστικά και στην περίπτωση που εφαρμοστεί η λύση που προτείνει ο Ηλίας για τα Ανέκδοτα.:winka:

Αυτό που θέτω εγώ έχει να κάνει με το πως θα δείχνει ένα θρεντ με ανέκδοτα που θα χωρίζονται το ένα από το άλλο από δεκάδες άλλα ποστς γεμάτα εμμότικονς, φαντάσου να μπεις να διαβάσεις ένα ανέκδοτο και για να πας στο επόμενο να πρέπει να περάσεις από ο Θεός ξέρει πόσα εμμότικον-ποστς γεμάτα :lol: και :rotflmao:...

Εφικτότατο είναι αλλά σκεφτείτε μόνο την εικόνα του πράγματος, αν κόψουμε τα εμμότικον-ποστς κάτι γίνεται βέβαια αλλά.. ας αποφανθούν οι admins για το πως θα γίνει, εμείς εδώ βρισκόμαστε για να βοηθάμε όσο μπορούμε για τη σωστή λειτουργία του φόρουμ.

:beer:

golis
13/04/2010, 22:28
gamo kai ta anekdota

+ 1050

VANDA
13/04/2010, 23:11
Εντάξει.. πάει, πέρασε το κύμα. Η κατηγορία είναι "ανέκδοτα", δεν έχει νόημα να έχει και υποκατηγορία "ανέκδοτα".

Απλά, όσοι έχουν.. ρέντα και αποφασίζουν να ποστάρουν 354878 ανέκδοτα στο καπάκι, ας τα βάζουν σε ΕΝΑ θρεντ, να μη γεμίζει το φόρουμ.

makis206
13/04/2010, 23:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Εντάξει.. πάει, πέρασε το κύμα. Η κατηγορία είναι "ανέκδοτα", δεν έχει νόημα να έχει και υποκατηγορία "ανέκδοτα".
Απλά, όσοι έχουν.. ρέντα και αποφασίζουν να ποστάρουν 354878 ανέκδοτα στο καπάκι, ας τα βάζουν σε ΕΝΑ θρεντ, να μη γεμίζει το φόρουμ.

Άβατο ξεάβατο.. πάντα βρίσκει τη λύση αυτό το παιδί, παραδεχτείτε το ρεμάλια..:D


:a19:



κανόνισε μόνο να με βάλεις να συγχωνεύω τα του Κούλη και του Σοφιανού..! :evil: :lol:

VANDA
14/04/2010, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
κανόνισε μόνο να με βάλεις να συγχωνεύω τα του Κούλη και του Σοφιανού..! :evil: :lol:



Αλλά; τι;

εγώ πάω για νάνι... :wave2:

:lol:

makis206
14/04/2010, 00:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Αλλά; τι;

Aπό αύριο καληνύχτα!!! :look: :lol: :wave2:

VANDA
14/04/2010, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Aπό αύριο καληνύχτα!!! :look: :lol: :wave2:


Έλα γκρίνια, έπιασα τον έναν, πιάσε τον άλλον. :look: :rolleyes: :D

koulis19
14/04/2010, 00:15
Σταματαω να δημοσιευω ανεκδοτα γιατι οντως το παραεκανα αυτες τις 2 μερες.:beer: :beer:

makis206
14/04/2010, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Σταματαω να δημοσιευω ανεκδοτα γιατι οντως το παραεκανα αυτες τις 2 μερες.:beer: :beer:

Δεν χρειάζεται να σταματήσεις παλίκαρε, μπορείς απλώς ν'ανοίξεις ένα θρεντ και να βάλεις το ένα κάτω απ'το άλλο όταν έχεις πολλά να ποστάρεις :winka: :beer:

Βάντα πμ :winka: :beer:

TROOPER
14/04/2010, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Εντάξει.. πάει, πέρασε το κύμα. Η κατηγορία είναι "ανέκδοτα", δεν έχει νόημα να έχει και υποκατηγορία "ανέκδοτα".

Απλά, όσοι έχουν.. ρέντα και αποφασίζουν να ποστάρουν 354878 ανέκδοτα στο καπάκι, ας τα βάζουν σε ΕΝΑ θρεντ, να μη γεμίζει το φόρουμ.

+1000

:beer:

blackbusa
14/04/2010, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA


Απλά, όσοι έχουν.. ρέντα

και αν εχουν μερεντα τι κανουν???:wacko:

makis206
14/04/2010, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
και αν εχουν μερεντα τι κανουν???:wacko:

Tη δίνουν στον μονδεράτορα μαζί με μπόλικες φέτες ψωμί του τοστ :lol:

Shaolin Monk
14/04/2010, 09:10
Μην μιλατε για Μερεντα γαμωτο....:bigcry: :bigcry: :bigcry:

ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ Η ΠΟΥΤ@Ν@....:lol:

makis206
14/04/2010, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Μην μιλατε για Μερεντα γαμωτο....:bigcry: :bigcry: :bigcry:
ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ Η ΠΟΥΤ@Ν@....:lol:

Έλα ρε σύντεκνε, εγώ νόμιζα ότι ήταν μπύρα..!:uplate: :lol:


195333

caesarsk
15/04/2010, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206


κανόνισε μόνο να με βάλεις να συγχωνεύω τα του Κούλη και του Σοφιανού..! :evil: :lol:



ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΕ ΜΕ...ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΕ ΜΕ!!!

makis206
15/04/2010, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΕ ΜΕ...ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΕ ΜΕ!!!

Άντε πάλι τυχερέ, σε συγχώνευσε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=101035) το Βαντάκι εσένα..!:lol: :beer:

catmaster
15/04/2010, 10:25
Και εγώ βασικά θέλω ένα νήμα με τις τσόντες συγχωνευμένες όλες μαζί αλλά οι μοντ με γράφουν στα @@ τους ...


:a35: :a35: :a35:

Cpt. Haddock
15/04/2010, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Και εγώ βασικά θέλω ένα νήμα με τις τσόντες συγχωνευμένες όλες μαζί αλλά οι μοντ με γράφουν στα @@ τους ...


:a35: :a35: :a35:

Υπάρχει τέτοιο στη "Ζωνη" :D

(μα καλά, δε σε ενημέρωσαν ντιπ; :sick: :look: )

caesarsk
15/04/2010, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άντε πάλι τυχερέ, σε συγχώνευσε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=101035) το Βαντάκι εσένα..!:lol: :beer:


οχι ρε ο Βαντας....δεν τον ξέρω προσωπικα, και δεν ειναι σωστο να συγχωνευομαστε άγνωστοι!!!!

makis206
15/04/2010, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
οχι ρε ο Βαντας....δεν τον ξέρω προσωπικα, και δεν ειναι σωστο να συγχωνευομαστε άγνωστοι!!!!

Γιατί είσαι αρνητικός βρε; Η συγχώνευση σας φέρνει πιο κοντά, θα μπορούσαμε να τη λέγαμε και Νοkia :lol:

caesarsk
15/04/2010, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Γιατί είσαι αρνητικός βρε; Η συγχώνευση σας φέρνει πιο κοντά, θα μπορούσαμε να τη λέγαμε και Νοkia :lol:


να ΤΟΝ λεμε!

makis206
15/04/2010, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
να ΤΟΝ λεμε!

Για τη συγχώνευση λέω ρε :lol: :rotflmao:

caesarsk
15/04/2010, 11:50
ειπα και εγω....το παληκαρι να το gayοποιησεις στα καλα καθουμενα!!

sniper
15/04/2010, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Και εγώ βασικά θέλω ένα νήμα με τις τσόντες συγχωνευμένες όλες μαζί αλλά οι μοντ με γράφουν στα @@ τους ...


:a35: :a35: :a35:



Φιλαράκι..... έτσι που το πάει η Διοίκηση, τέρμα τα @@....


:smokin:

koulis19
15/04/2010, 16:45
Εμενα τελικα ποιος με συγχωνευσε?

makis206
15/04/2010, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Εμενα τελικα ποιος με συγχωνευσε?

Εγώ είμαι ο ένοχος :lol:

koulis19
15/04/2010, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Εγώ είμαι ο ένοχος :lol: Ευχαριστω Μακη.:beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
15/04/2010, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Ευχαριστω Μακη.:beer: :beer: :beer: :beer:

Δεν χρειάζεται να ευχαριστείς για κάτι βρε Κυριάκο, δεν έκανα και τίποτα ιδιαίτερο εξάλλου..:winka:

:beer: :beer: :beer:

caesarsk
16/04/2010, 08:40
εγω που δεν ευχαριστησα τον Vanda δλδ ειμαι γαιδαρος???

koulis19
16/04/2010, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
εγω που δεν ευχαριστησα τον Vanda δλδ ειμαι γαιδαρος??? Οχι απλα εισαι αγενης, σε αντιθεση με εμενα που ειμαι λορδος.

caesarsk
16/04/2010, 20:49
τιποτα δεν μου αφησαν γμτ αυτα τα χρονια της Αγγλιας... δεν θα μπορουσα να γινω λιγο λορδος και εγω??

koulis19
16/04/2010, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
τιποτα δεν μου αφησαν γμτ αυτα τα χρονια της Αγγλιας... δεν θα μπορουσα να γινω λιγο λορδος και εγω?? Αμα θες μπορω να σε κανω ιπποτη.Οκ Λανσελοτ?