PDA

View Full Version : Για εργασία σε ΙΤ security κανείς;



Gandalf dr685sm
15/04/2010, 08:33
Sorry που το βάζω εδώ, αλλά θεωρώ πως καλύτερα κολλάει στις αγγελίες.

Εν ολίγοις σε καιρούς χαλεπούς κτλ κτλ κτλ... επειδή εμείς τρέχουμε σαν μαλάκες και δεν προφταίνουμε , η εταιρία αποφάσισε να βρεί άλλο ενα άτομο στο κομμάτι του ΙΤ Security application.

Οπότε όποιο παληκάρι ψάχνει για δουλειά και κατέχει το αντικείμενο του application security ας μου στείλει ενα pm να μιλήσουμε για το πως και το τι πρέπει να στείλει.

Υ.Γ. Προσωπικά είμαι 3 χρόνια πλέον στην εταιρία και είναι αρκετά καλά... ειδικά με τον χαμό που γίνεται εκεί έξω... είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

Gandalf

MG
15/04/2010, 08:37
μπραβο για το ποσταρισμα....

ειναι δυσκολοι οι καιροι και το να βρεις δουλεια ακομη πιο δυσκολο...

δε μιλαω για οποιαδηποτε δουλεια.... ειναι πολλοι που εχουν γνωσεις και απλα κανουν τους delivery

:beer:

DeusEx
15/04/2010, 09:23
μπραβο για την αγγελια ...


Σε τι επιπεδο μιλαμε κ με ποιες υποχρεωσεις και απαιτησεις?

Ειμαι απο πληροφορικη ασοεε, αλλα security εχουμε κανει junior level...

Ψαχνετε για καποιον senior?

Gandalf dr685sm
15/04/2010, 09:31
Έίναι απο όσο γνωρίζω στο application security (installation , support, consulting) , θα υπάρχει εκπαίδευση (τουλάχιστον απο όσο γνωρίζω έτσι; ) και είναι σε junior level , αρκεί όμως να γνωρίζει τι εστί ΙΤ Security και φυσικά να έχει μια ιδέα της αγοράς.

Περισσότερα όποιος θέλει απο pm όπου θα αναφέρω εταιρία , που θα στείλει βιογραφικό και υπόψη ποιού.

Μισθούς και τέτοια δεν γνωρίζω , και συνήθως είναι μεταξύ εργοδότη και υπαλλήλου συνενόηση. Σίγουρα όμως είναι μισθός σταθερός τέλος μήνα (ποτέ στα 3 χρόνια δεν είχα καθυστέρηση) και έχει κάποια άλλα που όμως καλό είναι να συζητηθούν όποτε δοθεί συνέντευξη.


Gandalf

DeusEx
15/04/2010, 09:35
εχεις πμ

:wave2:

DimChios
15/04/2010, 09:41
Νice post Gandalf αλλα θα πάμε Γενικές (ίσως και Ανακοινωσεις αν κρινει ο τοπικός)!
Και πιο πολλοι θα το δουν και πιο σωστο ειναι!

:winka: :wave2:

Gandalf dr685sm
15/04/2010, 09:44
Οk.. ευχαριστώ φίλε.


Gandalf

CIRUS
15/04/2010, 10:08
Με ενδιαφέρει, Gandalf θα σου ήταν εύκολο να μου στειλεις ένα πμ με το mail σου να σου στείλω ένα βιογραφικό?

matmat
15/04/2010, 10:16
εχεις ΠΜ
;)

Gandalf dr685sm
15/04/2010, 10:20
Cirus, matmat... έχετε Pm.

Panos1313
15/04/2010, 12:16
Δεν ενδιαφερομαι μιας και πριν 2 μηνες αλλαξα δουλεια, δεν εχω προλαβει να απογοητευτω εδω :P. Αλλα εχω φιλολογικο ενδιαφερον αφου λες οτι η εταιρεια ειναι "αρκετα καλα" τι ακριβως εννοεις, κυριως οσον αφορα ωραριο και μισθους (Πες για τον εαυτο σου αν δεν ξες για τους αλλους:P). Ειμαι νεος στην εργασια γενικοτερα και στο ΙΤ ειδικοτερα και καλο ειναι να μαθαινω τι παιζει. Εστω σε pm:)

ego_o_idios
15/04/2010, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Sorry που το βάζω εδώ, αλλά θεωρώ πως καλύτερα κολλάει στις αγγελίες.

Εν ολίγοις σε καιρούς χαλεπούς κτλ κτλ κτλ... επειδή εμείς τρέχουμε σαν μαλάκες και δεν προφταίνουμε , η εταιρία αποφάσισε να βρεί άλλο ενα άτομο στο κομμάτι του ΙΤ Security application.

Οπότε όποιο παληκάρι ψάχνει για δουλειά και κατέχει το αντικείμενο του application security ας μου στείλει ενα pm να μιλήσουμε για το πως και το τι πρέπει να στείλει.

Υ.Γ. Προσωπικά είμαι 3 χρόνια πλέον στην εταιρία και είναι αρκετά καλά... ειδικά με τον χαμό που γίνεται εκεί έξω... είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

Gandalf

mmmmmmmmmmmm:a35:

to skeftome.....
ti kilindrompistona forai to diktio?:a47:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
15/04/2010, 13:50
Χρόνια πολλά ρε τομάρι... τώρα το είδα οτι γιορτάζεις... πολύχρονος.

Gandalf

ego_o_idios
15/04/2010, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Χρόνια πολλά ρε τομάρι... τώρα το είδα οτι γιορτάζεις... πολύχρονος.

Gandalf

se efxaristo glikouli....:rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
15/04/2010, 14:27
oraios o gandalf!~:beer:

Georgaras
15/04/2010, 14:34
Έχεις πμ και από εμένα. :)