PDA

View Full Version : ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΣΟΜΠΑΝΟΣΚΥΛΟ



giannakis1975
16/04/2010, 08:40
Συγνωμη παιδια αν δεν υποκειται στους κανονες του φορουμ η παρακατω αγγελια. Αν υπαρχει προβλημα σας παρακαλω να διαγραφει αμεσως


Παιδια, αν ξερετε οποιονδηποτε που ενδιαφερεται για ενα θηλυκο τσομπανοσκυλο, πληρως εμβολιασμενο, 2 χρονων, παντελως ακακο και πολυ καλο με τα μωρα, σας παρακαλω να επικοινωνησεται με τον Γιαννη στο 6970175393, 2310611191. Το σκυλι ειναι μεγαλοσωμο και θελει σπιτι με μεγαλη αυλη. Τωρα βρισκεται στη θεσσαλονικη σε μια μικρη αυλη (2χ2) και θα ηταν ευχαριστημενο σε μεγαλυτερη. Παρεχονται μαζι με το σκυλο και ολη η οικοσκευη του: φαγητο, σκυλοσπιτο, κολαρο, αλυσιδα, δερματακια κτλ. Το αγαπαμε πολυ και θα θελαμε να παει σε καλο σπιτι. Ευχαριστω

DimChios
16/04/2010, 09:54
Μεταφερθηκαμε Γενικες να το δουν και περισσοτεροι!

:wave2:

glargkatzis
16/04/2010, 12:14
όταν το πήρε ο γιάννης σπίτι του δεν σκεφτηκε ότι θα μεγαλώσει σε λίγο καιρό και δεν θα χωράει???? έ γιάννη ???:a26:


(...εκτός και άν το πήρες αναγκαστικά, πχ αδέσποτο,από φιλο κτλ. έχω ήδη δύο και μάλιστα θηλυκά, αν ήταν αρσενικό ίσως το έπαιρνα.. )


ΑΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕΊΣ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕΙΣ :wave2: :wave2:

Gandalf dr685sm
16/04/2010, 12:26
Αν είναι Ελληνικός ποιμενικός θα φύγει εν ριππή οφαλμού.

Βάλτον και στο www.dogforum.gr

Το σκυλί αυτό είναι απο τα καλύτερα που μπορεί να έχει κάποιος , αρκεί να έχει και χώρο.

Gandalf

koulis19
16/04/2010, 15:41
Και στο www.interpet.gr.Πολυ ψαγμενο σαιτ με ζωοφιλους.Καποιον θα βρεις σιγουρα.

alximistis
16/04/2010, 15:53
φιλαράκι καλησπέρα!
Οι δικοί μου μετακομίζουν στο χωριό. Και κήπος και κτήμα 2 στρεμμάτων!
Περίμενε λιγάκι τους πήρα τηλέφωνο μην το δώσεις ακόμα αν μπορείς σ ευχαριστώ :)))

georgis4
16/04/2010, 16:40
Θα ρωτησω ενα φιλο ο οποιος εχει προβατα και ηθελε ακομα ενα τσοπανοσκυλο και θα του δωσω το τηλ σου...:)

Noela
16/04/2010, 18:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Θα ρωτησω ενα φιλο ο οποιος εχει προβατα και ηθελε ακομα ενα τσοπανοσκυλο και θα του δωσω το τηλ σου...:)

Μιας και ψάχνω κι εγώ για Ελληνικό Ποιμενικό για φίλο με πρόβατα, έχει υπόψη σου ότι πρέπει να μεγαλώσει μαζί τους για να τα φυλάξει. Αν είναι ήδη δύο ετών και μεγαλωμένο σε σπίτι δε νομίζω ότι θα μπορεί να φυλάξει και να μείνει σε μαντρί.

Lioulios
16/04/2010, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Noela
Μιας και ψάχνω κι εγώ για Ελληνικό Ποιμενικό για φίλο με πρόβατα, έχει υπόψη σου ότι πρέπει να μεγαλώσει μαζί τους για να τα φυλάξει. Αν είναι ήδη δύο ετών και μεγαλωμένο σε σπίτι δε νομίζω ότι θα μπορεί να φυλάξει και να μείνει σε μαντρί.
Έτσι είναι. Παίζει και ορμίξει και σε κανένα.

giannakis1975
16/04/2010, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Έτσι είναι. Παίζει και ορμίξει και σε κανένα.

ο σκυλος ειναι 1,5 χρονων περιπου και δεν μπορει να ορμηξει σε τιποτα. Ειναι παντελως ακακο και κεφατο. Τα γιδια δεν θα εχουν προβλημα. Στους ανθρωπους δεν το συζηταμε οτι δεν ακουμπαει ουτε ενα νυχακι. Ξερει να πηγαινει τουαλετα οταν το βγαζεις βολτα και μονο τοτε. Ειναι πεντακαθαρο και πολυ καλα προσεγμενο. Δεν εχει αρρωστησει ποτε και ολα αυτα αποδεικνυονται με πιστοποιητικα γιατρων. 5Κμ απο το σπιτι μας ειναι η κτηνιατρος για οποιαδηποτε απορια

Lioulios
16/04/2010, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannakis1975
ο σκυλος ειναι 1,5 χρονων περιπου και δεν μπορει να ορμηξει σε τιποτα. Ειναι παντελως ακακο και κεφατο. Τα γιδια δεν θα εχουν προβλημα. Στους ανθρωπους δεν το συζηταμε οτι δεν ακουμπαει ουτε ενα νυχακι. Ξερει να πηγαινει τουαλετα οταν το βγαζεις βολτα και μονο τοτε. Ειναι πεντακαθαρο και πολυ καλα προσεγμενο. Δεν εχει αρρωστησει ποτε και ολα αυτα αποδεικνυονται με πιστοποιητικα γιατρων. 5Κμ απο το σπιτι μας ειναι η κτηνιατρος για οποιαδηποτε απορια
Ok ρε αδελφέ ,αλλά επειδή έχω μεγαλώσει με σκυλιά και ο bro μου είναι εκπ/της ...έχουν δει πολλά τα μάτια μου.

georgis4
16/04/2010, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Noela
Μιας και ψάχνω κι εγώ για Ελληνικό Ποιμενικό για φίλο με πρόβατα, έχει υπόψη σου ότι πρέπει να μεγαλώσει μαζί τους για να τα φυλάξει. Αν είναι ήδη δύο ετών και μεγαλωμένο σε σπίτι δε νομίζω ότι θα μπορεί να φυλάξει και να μείνει σε μαντρί.
Ακριβος το ιδιο μου ειπε και ο φιλος......σε κουταβι ψαχνει κατι το πολυ μεχρι 6 μηνων...:rolleyes:

giannakis1975
05/05/2010, 08:52
up