PDA

View Full Version : παρθενια τελος λεμε!



amyroukai
19/04/2010, 08:44
κατ΄αρχην ολα με μικρα και χωρις τονους γιατι με το αριστερο δεν βολευομαι...

παρασκευη μεσημερι, αττικη οδο προς ελευσινα. μολις εχω περασει την εξοδο λ. ηρακλειου και παω να βγω εθνικη. η αριστερη λωριδα αδεια, παω χαλαρα γιατι... εφτασα σχεδον. δεξια μου μια νταλικα στη μεσαια. μολις φτανω στον τρακτορα, ενα station wagon κανει τιμονια και πεταγεται αριστερα μπροστα μου. πιανω φρενα, αλλα το μονο που προλαβα να σκεφτω ηταν "παει η μηχανη" και μετα γκουπ και χρρρρρρρρρρρρρ. σταματαει το συρσιμο, δεν μπορουσα να παρω ανασα, τελικα τα καταφερνω, κανω τσεκ χερια ποδια κεφαλι μεση, τα κουναω ολα. μετα αρχισε το δεξι να ζεσταινται -οκ εσπασε- λεω, αφου ειναι μονο αυτο... αστυνομια ηρθε γρηγορα, ηρθε ενα παλικαρι του εκαβ με παπι, ερχεται και ο δραστης και αφου ρωτησε αν ειμαι καλα, λεει "σε ειδα, αλλα παραμορφωνει ο καθρεφτης μου και φαινοσουν μακρια". ωραιος...

ηρθε και ο degree0 στον τοπο του ατυχηματος, θα πηγαιναμε για καφεδακι μετα τη δουλεια, τον ηπιε μονος του στον ευαγγελισμο τελικα οσο περιμενε... περασε και η vegas αλλα δεν την ειδα. ο αδερφος μου επισης μεγαλη βοηθεια, να 'ναι καλα το παιδι.

το ευτυχημα ειναι οτι περα απο το χερι που εγχειριστηκε και μια δυο μελανιες δεν επαθα τιποτα αλλο αξιο λογου. ο αριστερος καρπος ποναει λιγο, αλλα αν σκεφτεις οτι εσκασα κατω με καμμια 100αρια... και παλι καλα. το μπουφαν εγινε κουρελι αλλα τη δουλεια του την εκανε, το κρανος επισης. τα γαντια δεν τα ειδα, οι μποτες με ελαχιστα σημαδια.

το σαββατο που μπηκα χειρουργειο μιλησε ο πατερας μου με τον "δραστη" ειναι και παρομοιας ηλικιας, του αρχισε τα κουλα, "εγω ειχα βγαλει φλας", "τι να κανω με τους καθρεφτες του focus που παραμορφωνουν" και τετοια. τι να πω... κριμα τα χρονια του.

η μηχανη δεν ξερω αν φτιαχνεται.

και αυτο που με χαλαει ειναι οτι ΔΕΝ εγινε σε φαση διηθησης το πραγμα! ημουν καθαρα σε αδεια λωριδα! ασφαλεια τελικα δεν υπαρχει πουθενα με τους βλακες εκει εξω...

jimmis5
19/04/2010, 08:49
Ευχομαι περαστικα και γρηγορα τωρα για τον αλλον τι να πω μαλλον εισαι αυτο που γραφεις Μαλακομαγνητης..Ευτυχως ησουν πληρως εξοπλισμενος και απεφυγες ισως και χειροτερα:beer: :beer: :wave2:

McGyver
19/04/2010, 08:50
Περαστικά κι αγύριστα...

harris_x
19/04/2010, 08:50
Όχι ρε γμτ... τι να πω ρε Γιάννη, περαστικά σου εύχομαι και καλά ξεμπερδέματα με τον υπαίτιο!

SVX
19/04/2010, 08:52
Περαστικά.... και προσοχη στους "ανεμελους".... :mad:

binzis
19/04/2010, 08:56
Περαστικά ρε Γιάννη...:(

Cpt. Haddock
19/04/2010, 08:58
Περαστικά :sick:

spyro
19/04/2010, 08:58
:mad:









περαστικά :wave2:

ποτέ ξανά......

vaska
19/04/2010, 09:02
Περαστικά και γρήγορα σπίτι σου.

:wave2:

makis206
19/04/2010, 09:04
Γρήγορα κι ανώδυνα περαστικά..:wave2:

nickald
19/04/2010, 09:06
Δεν ξερεις απο που να φυλαχτεις ρε γμτ


Περαστικα ρε φιλε..

nio1981
19/04/2010, 09:08
perastika filaraki...ta ipoloipa gnwsta...olo ta idia leme me ta nefelim ekei eksw....:yuck:

sapila racing
19/04/2010, 09:12
Περαστικά και γρήγορα Γιάννη. Δυστυχώς ποτέ δεν μπορείς να τα προβλέψεις όλα.
Δεστο θετικά!
Ισως να ηταν το έναυσμα για να πάρεις κατί πιο σπόρ μόλις συνέλθεις.
Και να στο πληρώσουν αλλοι εννοείται! :wave2:

Shaolin Monk
19/04/2010, 09:13
Περαστικα, ευχομαι να μην σου συμβει τιποτε ξανα...:sad:

reinmeister
19/04/2010, 09:15
τυχερος ησουν...περαστικα...

manhunter
19/04/2010, 09:19
Περαστικά Γιαννώ
Εσύ να σαι καλά και ο ληστής φτιάχνεται



ΥΓ : Σκίστου τον πάτο του κωλόπαιδου


:wave2:

kachius
19/04/2010, 09:36
Σιδερένιος και εσύ?!
Καλώς ήλθες :wacko:

Υπομονή, κουράγιο και περαστικά :wave2:
Ελπίζω να βγάλεις άκρη με τον "δράστη", μια δήλωση θα κάνει το βλαμμένο,
δε θα του στοιχίσει και πολύ το τηλεφώνημα :mad:

nassosxlvbros
19/04/2010, 09:44
Έχω ακούσει δικαιολογίες και δικαιολογίες...αυτή παραήταν ηλίθια...
Περαστικά και ποτέ ξανα!
:beer:

DrEvil
19/04/2010, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από kachius
Ελπίζω να βγάλεις άκρη με τον "δράστη", μια δήλωση θα κάνει το βλαμμένο,
δε θα του στοιχίσει και πολύ το τηλεφώνημα :mad:
Το τηλεφώνημα δεν θα του στοιχήσει τπτ, το να φτιάξει την νεκροφόρα του, χωρίς να πληρώσει σκέφτεται...
Το καλύτερο είναι ότι όταν το συζήτησα μαζί του παραδεχόταν τα χίλια άδικά του. Φαίνεται ότι κάποιος τον ορμήνεψε για το αντίθετο.

Γιάννη, τα έχουμε ξαναπεί, αφού είσαι καλά, όλα είναι καλά.

Περαστικά και ποτέ ξανά (σιδερένιος δεν λέω.... είσαι πια! :lol: :lol: )

Άντε γιατί μας περιμένει η Dominatrix για καμμιά :beer:

georgis4
19/04/2010, 09:55
Περαστικα καταρχας και αναψε και κανενα κερακι....:smilea:
Το οτι σε ειδε και του φανηκες μακρια κτλ ειναι σαν να παραδεχεται οτι φταει....σε ειδε αλλα αυτος βγηκε! ;)
Να μην ανησυχεις για τιποτα αλλο περαν της υγειας σου..

QSpec
19/04/2010, 09:58
Περαστικά ρε Γιάννη, σε νοιώθω. (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=93457) :(

Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση και καλά ξεμπερδέματα με τις ασφάλειες.

Καλό κουράγιο. :wave2:

EVI
19/04/2010, 09:59
περαστικα ρε Γιαννη :beer:

SeNNinhA
19/04/2010, 10:04
Περαστικά.

Αλλά γιατί τόσο χολή για τον άνθρωπο; Την αλήθεια είπε. Δεν πήγε να τα μπουρδουκλωσει ούτε και να την σκαπουλαρει. Όλοι κάνουμε λάθη. Δεν νομίζω εδώ μέσα να υπάρχει κανείς με 100% άψογη οδήγηση μέχρι τώρα. Μην τα ισοπεδωνουμε όλα στην πρώτη στραβη.

Καλή σας μέρα και περαστικά και παλι

VANDA
19/04/2010, 10:25
Περαστικά σου και ποτέ ξανά στραβές. :beer: :wave2:

BELZEBOYLIS
19/04/2010, 10:27
Περαστικά σου και ποτέ ξανά !!! :wave2:

kalogeros
19/04/2010, 10:48
Περαστικά σου φίλε και αγύριστα.

Τωρα, για να κάνω λίγο τον δικηγόρο του διαβόλου, η δικαιολογία που είπε έχει μια βάση. Ο πατέρας μου έχει focus και όντως οι καθρέφτες του παραμορφώνουν αρκετά. Ειδικά όταν κοιτάω τον εσωτερικό καθρέφτη τα οχήματα μου φαίνονται σα να έρχονται από το υπερπέραν.

alex14
19/04/2010, 10:52
Περαστικα ρε Γιαννη:(

Οσον αφορα τον τυπο με το focus και τις π@π@ριες οτι ο καθρεπτης τα δειχνει μακρυα, οφειλε να το ξερει, εκτος και εαν αγορασε το αμαξι 2 ωρες πριν.

TROOPER
19/04/2010, 10:52
γιαννιο περαστικα και καλα ξεμπερδεματα.

γρηγορη επανοδο και ποτε ξανα.

:wave2:

DrEvil
19/04/2010, 10:53
.

catmaster
19/04/2010, 10:54
Περαστικά και σιδερένιος Γιάννη ....υπομονή τώρα ....


:wave2:

bikerted
19/04/2010, 11:31
Περαστικά ρε Γιάννη κι ας είναι το τελευταίο.....

Υπομονή τώρα να γίνεις καλά και μετά τα υπόλοιπα

:beer: :beer: :beer:

camen
19/04/2010, 11:35
Περαστικα αγορινα και να γινεις γρηγορα καλα...:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Tpap
19/04/2010, 11:46
Περαστικά φίλε...και ανοξείδωτο το χέρι.

:beer: :beer: :beer: :beer:

XJR_Billy
19/04/2010, 11:54
Περαστικά αδερφέ και υπομονή...:(
Πέρυσι τράβηξα τα ίδια και σε καταλαβαίνω...

Η χειρότερη να είναι αυτή!!:wave2:

daz
19/04/2010, 12:00
Περαστικά σου φίλε.

jimmy10
19/04/2010, 12:33
ρε Γιάννη... Περαστικα ρε


καλα τον αλλον τον "κρυο" ΔΕΝ τον σκεφτεσαι? εχει να νταντεψει το πιτσιρικακι του, εχει να νταντεψει και εσενα τωρα.


φιλοι σου λεει ο αλλος...

idi
19/04/2010, 12:39
:( perastika

kalesin
19/04/2010, 12:41
περαστικα

:beer: :beer:

amyroukai
19/04/2010, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από SeNNinhA
Αλλά γιατί τόσο χολή για τον άνθρωπο; Την αλήθεια είπε. Δεν πήγε να τα μπουρδουκλωσει ούτε και να την σκαπουλαρει. Όλοι κάνουμε λάθη. Δεν νομίζω εδώ μέσα να υπάρχει κανείς με 100% άψογη οδήγηση μέχρι τώρα. Μην τα ισοπεδωνουμε όλα στην πρώτη στραβη.
την αληθεια την ειπε εκεινη την ωρα. μετα μιλησε με τον πατερα μου την επομενη μερα και τα μασσαγε. υποθετω λοιπον οτι στην ασφαλεια και στην τροχαια, αφου θα εχει περασει και για αυτον το σοκ, θα πει αλλα. για αυτο η χολη. υποθετω πως οι περσσοτεροι εδω τα ιδια περασαν. πρωτα συγνωμες και μετα "δεν σε ξερω".

δεκτον και αυτο με τους καθρεφτες, αλλα αφου το ξερεις, προσαρμοζεσαι...


ευχαριστω πολυ παιδια! :)

MikeG
19/04/2010, 13:24
Περαστικά και από μένα. Ποτέ ξανά!

:wave2:

ERRIKA
19/04/2010, 14:09
Περαστικά και μην τον αφήσεις σε χλωρό κλαρί! Τηλ. άμεσα στην ασφαλιστική του για πραγματογνωμοσύνη κλπ.(υποθέτω τα ξέρεις). Αν σε βλέπουν χαλαρό αρχίζουν και πιστεύουν και οι ίδιοι ότι μπορεί και να μην έφταιγαν τελικά....

andgeo
19/04/2010, 14:23
Ωπ ρε Γιάννη , περαστικά και καλά ξεμπερδέματα ρε φίλε .

VANDA
19/04/2010, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
την αληθεια την ειπε εκεινη την ωρα. μετα μιλησε με τον πατερα μου την επομενη μερα και τα μασσαγε. υποθετω λοιπον οτι στην ασφαλεια και στην τροχαια, αφου θα εχει περασει και για αυτον το σοκ, θα πει αλλα. για αυτο η χολη. υποθετω πως οι περσσοτεροι εδω τα ιδια περασαν. πρωτα συγνωμες και μετα "δεν σε ξερω".

δεκτον και αυτο με τους καθρεφτες, αλλα αφου το ξερεις, προσαρμοζεσαι...


ευχαριστω πολυ παιδια! :)


Είναι μεγάλη πίκρα να είσαι στο κρεβάτι του πόνου και να έχεις και το άγχος του καθενός που τα γυρνάει, τι θα πει, τι δε θα πει, τι θα γίνει με τις ασφαλιστικές, πώς να το κυνηγήσεις που δεν μπορείς να κουνηθείς και προς όφελος ποιανού περνάει ο χρόνος όσο αναρρώνεις.. Κουράγιο και καλά ξεμπερδέματα, ελπίζω να πάνε όλα καλά. Εμείς είμαστε εδώ για το support. :wave2:

pektis
19/04/2010, 15:02
Περαστικα.......:wave2:

castoras
19/04/2010, 15:38
Περαστικά και ποτέ ξανά!Ο οδηγός του τράκτορα δε σταμάτησε ή δεν είδε τη φάση??
Σε περίπτωση που τα γυρίσει ο οδηγός του αυτοκινήτου,θα ήταν καλός μάρτυρας.:wave2:

blackbusa
19/04/2010, 16:10
αυτη την μαλακια με τους καθρεφτες την ακουω βερεσε...ειμαι σιγουρος οτι ουτε καν κοιταξε ο μπασταρδακος...αιντε με την καθε μαλακια που ακουμε καθε μερα...ιδιος απο την στιγμη που ειπες οτι πηγαινες χαλαρα...και λες τωρα παει να τα γυρισει???κανα τηλεφωνο να δει τι κανεις πηρε???ΓΑΜΑΤΟΝ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΑΛΕΙ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ...

περαστικα απο την αλλη...γιατι με αυτα που διαβασα εισουνα ΠΟΛΥ τυχερος...

υ.γ. ΑΝ ΣΕ ΕΙΧΕ ΔΕΙ οσο μακρυα και να εισουνα θα εβγαζε και φλας...

chr1s_86
19/04/2010, 16:59
Περαστικά και καλή ανάρρωση.... :)


Οι δικαιολογίες είναι του κWλου.... Τους βλέπω κάθε μέρα που μέχρι να ανάψουν το φλας είναι το μισό αμάξι στην άλλη λωρίδα :mad:

pektis
19/04/2010, 17:52
Ποιο φλας ρε παιδια?
Το θεμα ειναι οτι αλλαζουν λωριδα χωρις φλας οι περισσοτεροι και αν τους κοιταξεις στραβα σου ζηταν και τα ρεστα οι μ@λακες............

tzeronymo
19/04/2010, 18:00
Γιαννη φιλε μου περαστικα

Gandalf dr685sm
19/04/2010, 18:17
Περαστικά φίλε...

Έπιασε η άνοιξη πάλι και τους έπιασε η μαλακία στο τιμόνι.

Gandalf

JZER40
19/04/2010, 18:40
περαστικά φίλε μου.....

Οπως είπαν και οι άλλοι μην πας χαλαρά.....Πίεση και τηλέφωνα συνέχεια...

Μα καλά....δεν ήρθε τροχαία???Τραυματισμό δεν δήλωσες??Σχεδιάγραμμα δεν έκανε η τροχαία??Τι φοβάσαι???Αν έχεις κάνει ότι έπρεπε να κάνεις και τα πράγματα γίναν όπως τα λές δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα..

Και μια συμβουλή.....Θα ζητήσεις και την ποινική δίωξη του οδηγού και αν όλα πάνε καλά θα την αποσύρεις αργότερα....


σχετικά με φλάς και οδηγούς που λένε οι φίλοι δυστυχώς πρέπει να τους το θυμίζεις με γκαριδοφωνάρες...

Εχει καταντήσει οι εκφράσεις στύλ.....βγάλε φλάς ρε ζώον.......
Αν στο βάλω το κινητό στον κώλο θα φωνάζεις μετά κ.α
να είναι καθημερινή ανάγκη πλέον....

mikes
19/04/2010, 18:43
σιδερενιος φιλε!

DrEvil
19/04/2010, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από pektis
Ποιο φλας ρε παιδια?
Το θεμα ειναι οτι αλλαζουν λωριδα χωρις φλας οι περισσοτεροι και αν τους κοιταξεις στραβα σου ζηταν και τα ρεστα οι μ@λακες............
Παιχταρά,
την μπούρδα την κάνουμε όλοι.
Και καλά δεν άναψε φλας, και καλά ο καθρέπτης τον ξεγέλασε (μλκια είναι και τα δύο, αλλά σφάλματα γίνονται).
Το να τα 'γυρίζεις' ΑΦΟΥ το έχεις παραδεχτεί στον (υποφαινόμενο) άσχετο που ήρθε και δήλωσε γνωστός του παθόντα, με σκοπό να φτιάξεις την νεκροφόρα σου (βλ. στεϊσιον βάγκον), αυτό είναι απαράδεκτο!

Αλλά αφου είναι καλά ο

"κάνωεξακόσιαχιλιόμετραστιςτρείςταξημερώματααπλάκαι μόνογιαναπιωκαφεδάκιμετουςψαράδεςστονΒόλο"

amyroukai, όλα καλά είναι!

granazi
19/04/2010, 20:15
περαστικα :beer:

zolotas
19/04/2010, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από pektis
Ποιο φλας ρε παιδια?
Το θεμα ειναι οτι αλλαζουν λωριδα χωρις φλας οι περισσοτεροι και αν τους κοιταξεις στραβα σου ζηταν και τα ρεστα οι μ@λακες............

+1000 ....

περαστικα ,αντε και σιδερενιος :beer: :beer:

borbos
19/04/2010, 20:19
Περαστικά κι αγύριστα...man

route 66
19/04/2010, 20:25
πεταστικα μεγαλε.κυνηγησε το θεμα...καθρεφτες και μ@#κιες.παιζουνε με ανθρωπινες ζωες οι "εξυπνοι",αμα ητανε νταλικα ποσες φορες θα το μελεταγε το θεμα ο "μαγκας" πριν την κανει την παπαρια?

TOLISTOLAROS
19/04/2010, 20:35
Όρθιος+σιδερένιος το συντομότερο!

road spirit
19/04/2010, 21:15
περαστικά και ταχεία ανάρρωση Γιάννο

WebDevGr
19/04/2010, 21:25
Περαστικά και αγύριστα!!! Ελπίζω να βρεις σύντομα άκρη και στα υπόλοιπα...

jimtarasxt660x
19/04/2010, 21:26
Περαστικά ρε παλικάρι και πότε ξανά...

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τις ασφάλειες.

chris_honda
19/04/2010, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Περαστικά ρε παλικάρι και πότε ξανά...

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τις ασφάλειες.


+600

alexxxcbr
19/04/2010, 22:31
Περαστικα και κυνηγησε τον μεχρι τελους...



:wave2: :wave2: :wave2:

Ζεύκας
19/04/2010, 22:37
1.περαστικά κι αγύριστα.

2.μηνυσούλα για αστική+ποινική δίωξη.

πέος και ράπισμα.-

vangelis 64
19/04/2010, 22:48
Καλή ανάρρωση και περαστικά man.:beer: :beer: :beer:

orizontas
19/04/2010, 23:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Καλή ανάρρωση και περαστικά man.:beer: :beer: :beer:



ρε μιν λες αυτα που θελω να πω εγω ......








Καλή ανάρρωση και περαστικά man.:beer: :beer: :beer: [/QUOTE]

filipp0s
20/04/2010, 05:30
Περαστικα ρε Γιαννη και ποτε ξανα :wave2:

glargkatzis
20/04/2010, 07:15
περαστικά φίλε μου να ανάψεις ένα κεράκι που απέφυγες τα χειρότερα.....

(σόρυ, σίγουρα δεν είναι η κατάλληλη στιγμή αλλά σε κείνο το σημείο τα 100 πολλά δεν είναι? )

amyroukai
20/04/2010, 07:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από glargkatzis
(σόρυ, σίγουρα δεν είναι η κατάλληλη στιγμή αλλά σε κείνο το σημείο τα 100 πολλά δεν είναι? ) καλημερα, ευχαριστω πολυ και παλι :)

120-130 σε αδεια αριστερη λωριδα αττικης οδου, στην ευθεια; εμ... δεν ειναι πολλα, το αντιθετο. ταπεινη μου γνωμη παντα, δεν λεω οτι σιγουρα εχω δικιο.

z.k.a.p.
20/04/2010, 07:42
ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΟΤΙ Η ΒΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΗ.
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ. ΝΑ΄ΣΑΙ ΚΑΛΑ.

glargkatzis
20/04/2010, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
καλημερα, ευχαριστω πολυ και παλι :)

120-130 σε αδεια αριστερη λωριδα αττικης οδου, στην ευθεια; εμ... δεν ειναι πολλα, το αντιθετο. ταπεινη μου γνωμη παντα, δεν λεω οτι σιγουρα εχω δικιο.

σόρυ δεν το αντιλήφθηκα σωστά νόμιζα στην είσοδο της αττικής έγινε ,αν ήταν έτσι φυσικά και δεν είναι πολλά....

pektis
20/04/2010, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Degree0
Παιχταρά,
την μπούρδα την κάνουμε όλοι.
Και καλά δεν άναψε φλας, και καλά ο καθρέπτης τον ξεγέλασε (μλκια είναι και τα δύο, αλλά σφάλματα γίνονται).
Το να τα 'γυρίζεις' ΑΦΟΥ το έχεις παραδεχτεί στον (υποφαινόμενο) άσχετο που ήρθε και δήλωσε γνωστός του παθόντα, με σκοπό να φτιάξεις την νεκροφόρα σου (βλ. στεϊσιον βάγκον), αυτό είναι απαράδεκτο!

Αλλά αφου είναι καλά ο

"κάνωεξακόσιαχιλιόμετραστιςτρείςταξημερώματααπλάκαι μόνογιαναπιωκαφεδάκιμετουςψαράδεςστονΒόλο"

amyroukai, όλα καλά είναι!

Σωστος φιλε!
(Αυτο με το ''κανωεξακοσια...''εγραψε!):lol:

infidel
20/04/2010, 10:29
Πάντως οι καθρέπτες όντως παραμορφώνουν

Pardalotzatziki
20/04/2010, 10:57
Γιαννη περαστικα και κυνηγησε τον οσο μπορεις

Και γω Focus εχω και οι καθρεφτες δεν παραμορφονουν καθολου....
Απλα οπως γραφουν ολοι οι κατασκευαστες στα manual...

OBJECTS IN MIRROR ARE CLOSER THAN THEY APPEAR

Ο τυπος δεν το ελαβε υποψην......αν σκεφτουμε και τα χλμ που ειχες, εφτασες διπλα του στο τσακ-πατ που λενε...

Ολοι νομιζουν οτι προλαβαινουν να περασουν...σκατομυαλοι...

Εχω βαρεθει να ζω σε μια πανεμορφη χωρα που κατοικειται απο μαιμουδες που κρεμονται απο τα δεντρα......ποτε θα κατεβουν να γινουν ανθρωποι????

Σιδερενιος Γιαννη...


:wave2: :wave2:

Pardalotzatziki
20/04/2010, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από pektis
Ποιο φλας ρε παιδια?
Το θεμα ειναι οτι αλλαζουν λωριδα χωρις φλας οι περισσοτεροι και αν τους κοιταξεις στραβα σου ζηταν και τα ρεστα οι μ@λακες............

Ακριβως....η μαγκια του Ελληνα....

Τι θες ρε?

Αμεση απαντηση.....σεβασμος και παιδεια μηδεν...

Ενας τυπος στο Πηλιο τεντωσε ενα συρματοσχοινο που ειχε για τη βαρκα του στη μεση του δρομου και φρεναρισα μισο μετρο πριν με μαζεψει κουβαρι και μετα????
Ε φυσικα τσαμπουκας......ηθελε να με δειρει......
Επρεπε να τον κουτουλησω......εχε χαρη που ηταν καινουριο το nolan...

:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

pektis
20/04/2010, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
Ακριβως....η μαγκια του Ελληνα....

Τι θες ρε?

Αμεση απαντηση.....σεβασμος και παιδεια μηδεν...

Ενας τυπος στο Πηλιο τεντωσε ενα συρματοσχοινο που ειχε για τη βαρκα του στη μεση του δρομου και φρεναρισα μισο μετρο πριν με μαζεψει κουβαρι και μετα????
Ε φυσικα τσαμπουκας......ηθελε να με δειρει......
Επρεπε να τον κουτουλησω......εχε χαρη που ηταν καινουριο το nolan...

:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

Το καλυτερο ειναι να μην ασχοληθεις μαζι του,γιατι αν τον παρεις σοβαρα και τον αρχισεις στις γρηγορες θα μπλεξεις...Ποσο υπομονη με τους μ@λακες . . :wave2:

MitsosNaked
20/04/2010, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
Ακριβως....η μαγκια του Ελληνα....

Τι θες ρε?

Αμεση απαντηση.....σεβασμος και παιδεια μηδεν...

Ενας τυπος στο Πηλιο τεντωσε ενα συρματοσχοινο που ειχε για τη βαρκα του στη μεση του δρομου και φρεναρισα μισο μετρο πριν με μαζεψει κουβαρι και μετα????
Ε φυσικα τσαμπουκας......ηθελε να με δειρει......
Επρεπε να τον κουτουλησω......εχε χαρη που ηταν καινουριο το nolan...

:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

Έπρεπε να του γ@μήσεις το *@&ί που τον έφτυσε(παρεκτρέπομαι, αλλά μερικοί εδώ ξέρουν γιατί στη συγκεκριμένη περίπτωση)!!!!!

Όχι nolan έπρεπε να του σπάσεις ΣΤΟ κεφάλι, αλλά μήν πώ τι άλλο...

Άει στο διάολο, συγχίστηκα.....

:mad:

bentouza
21/04/2010, 00:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalogeros
Περαστικά σου φίλε και αγύριστα.

Τωρα, για να κάνω λίγο τον δικηγόρο του διαβόλου, η δικαιολογία που είπε έχει μια βάση. Ο πατέρας μου έχει focus και όντως οι καθρέφτες του παραμορφώνουν αρκετά. Ειδικά όταν κοιτάω τον εσωτερικό καθρέφτη τα οχήματα μου φαίνονται σα να έρχονται από το υπερπέραν.


Αρχικά δημιουργήθηκε από infidel
Πάντως οι καθρέπτες όντως παραμορφώνουν


Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
Γιαννη περαστικα και κυνηγησε τον οσο μπορεις

Και γω Focus εχω και οι καθρεφτες δεν παραμορφονουν καθολου....
Απλα οπως γραφουν ολοι οι κατασκευαστες στα manual...

OBJECTS IN MIRROR ARE CLOSER THAN THEY APPEAR

Ο τυπος δεν το ελαβε υποψην......αν σκεφτουμε και τα χλμ που ειχες, εφτασες διπλα του στο τσακ-πατ που λενε...

Ολοι νομιζουν οτι προλαβαινουν να περασουν...σκατομυαλοι...

Εχω βαρεθει να ζω σε μια πανεμορφη χωρα που κατοικειται απο μαιμουδες που κρεμονται απο τα δεντρα......ποτε θα κατεβουν να γινουν ανθρωποι????

Σιδερενιος Γιαννη...


:wave2: :wave2:


νομιζω οτι και βλακας να εισαι το πιανεις το μηνυμα....
για αμερικανους τελειως...
σαν τα μπουκαλια των αμερικανων που στον πατο γραφουν οτι ανοιγουν απο την αλλη μερια..

OBJECTS IN MIRROR ARE CLOSER THAN THEY APPEAR !!!!!
σε καποιους καθρευτες εχει και αυτοκολητακι πανω!

περαστικα στο παιδι!

alximistis
21/04/2010, 00:43
περαστικά πάντα όρθιος γρήγορα καλά :)