PDA

View Full Version : Σε είδα vol IV



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Cpt. Haddock
08/07/2010, 08:00
ρε μλκ Τρουπερ...

Πώς γίνεται και πέφτεις συνεχώς διπλα σε μπάτσους; :rolleyes: :look:

blackbusa
08/07/2010, 08:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ρε μλκ Τρουπερ...

Πώς γίνεται και πέφτεις συνεχώς διπλα σε μπάτσους; :rolleyes: :look:

οταν εχει υπηρεσια πως να μην πεφτει ρε???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
08/07/2010, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ρε μλκ Τρουπερ...

Πώς γίνεται και πέφτεις συνεχώς διπλα σε μπάτσους; :rolleyes: :look:

δε λες παλι καλα που πεφτω διπλα τους και οχι πανω τους....:sick:

soter3gm
08/07/2010, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από PERIPETEIAS
Παρ' οτι εκανα γουστο την περιγραφη σου, επρεπε να μουν εγω και να μου κανες χειρονομιες. ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΑΛΥ ΚΟΡΕΚΤ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ- ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΕΙ Ή ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΕΙ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΕΣΥ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.

Δεν είναι έτσι τα πράγματα φίλε μου δε είναι το πολιτικαλυ κορεκτ μόνο, γιατί αν τρομάξει από κάτι και μείνει στο νοσοκομείο για κάνα μήνα και εσύ και εγώ θα τον πληρώνουμε για να γιάνει.
Θα μου πεις ο μόνος είναι ? όχι δεν είναι αλλά από κάπου πρέπει να αρχίσουμε ρε γαμώτο !! αν μείνει ανάπηρος πάλι εμείς δεν θα τον πληρώνουμε ευ' όρου ζωής ?? και καλά να είναι κάποιος άλλος υπαίτιος , Αν είναι ο ίδιος ???

Έξω αν δεν έχεις τον εξοπλισμό και πέσεις, όχι να τρακάρεις, δεν σε πληρώνει καμία ασφάλεια, αν τρακάρεις πληρώνεις εσύ και αν δεν φταις γιατί σου λέει πως αν τον φορούσες θα μπορούσες να αντιδράσεις καλλίτερα.



Σε είδα μαλάκα έξω από τον Λακιώτη στο Ήλιον με το ΧΤ ξεκράνοτος και το μωρό στο ντεπόζιτο.
Να περιμένεις το φανάρι που έγραψες στα παπάρια σου τελικά και το πέρασες με κίνδυνο να σε μαζέψει κανένας, καλά εσένα σου αξίζει τέτοιος μαλάκας που είσαι το μωρό ρε μαλάκα τι φταίει Ε? ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ????

jpag
08/07/2010, 08:43
σε ειδα χαζο αμουστακο αγορι της διας σε εξουσιοδοτημενο yamaha που πατε τα tdm για σερβις
να καυχιεσε στον πιτσιρικα οτι το πλαγιεσες τοσο δεξια που κοπηκε η μπιλια στα μασπιε
μονο που δεν μου απαντησες για τις γρατζουνιες απο το πεσιμο στο υπολοιπο μηχανακι.
μεχρι και τα γερμανικα πολυγωνα γελαγαν μαζι σου καραβλαχε που ηρθες να πουλησεις μουρη

soter3gm
08/07/2010, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpag
σε ειδα χαζο αμουστακο αγορι της διας σε εξουσιοδοτημενο yamaha που πατε τα tdm για σερβις
να καυχιεσε στον πιτσιρικα οτι το πλαγιεσες τοσο δεξια που κοπηκε η μπιλια στα μασπιε
μονο που δεν μου απαντησες για τις γρατζουνιες απο το πεσιμο στο υπολοιπο μηχανακι.
μεχρι και τα γερμανικα πολυγωνα γελαγαν μαζι σου καραβλαχε που ηρθες να πουλησεις μουρη

Ε τι άλλο να κάνει εκτός του πουλ-μουρ ρε και εσύ ?
αν ήταν δικό του θα το έκανε ? σιγά εμείς οι "είλωτες" τα πληρώνουμε για να το παίζει το μαλακισμένο τα ξάνω όλα και είμαι ο πρώτος .....

































από τους τελευταίους
:confused:

jpag
08/07/2010, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm
Ε τι άλλο να κάνει εκτός του πουλ-μουρ ρε και εσύ ?
αν ήταν δικό του θα το έκανε ? σιγά εμείς οι "είλωτες" τα πληρώνουμε για να το παίζει το μαλακισμένο τα ξάνω όλα και είμαι ο πρώτος .....

από τους τελευταίους
:confused:

you need vacation i σαπουζ

χαλαρωσε ρε πολλα νευρα εχεις

ας πουμε για το s1000rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrμπαααααμμμμμμμμ!!!!!!!

:p :p :p :p

ermiss
08/07/2010, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από PERIPETEIAS
Παρ' οτι εκανα γουστο την περιγραφη σου, επρεπε να μουν εγω και να μου κανες χειρονομιες. ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΑΛΥ ΚΟΡΕΚΤ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ- ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΕΙ Ή ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΕΙ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΕΣΥ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.
Όταν είναι μόνος του ναι, he can kill himself. Όταν κουβαλάει και άλλη μια ψυχή που προφανώς δεν έχει ιδέα απο τους κινδύνους, τότε όταν δεν έχει καν σκεφτεί σε τι κατάσταση την βάζει, δεν θα περίμενα άλλη αντίδραση απο τον τσαμπουκά

http://www.greektube.org/content/view/116592/2/

PERIPETEIAS
08/07/2010, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm
Δεν είναι έτσι τα πράγματα φίλε μου δε είναι το πολιτικαλυ κορεκτ μόνο, γιατί αν τρομάξει από κάτι και μείνει στο νοσοκομείο για κάνα μήνα και εσύ και εγώ θα τον πληρώνουμε για να γιάνει.
Θα μου πεις ο μόνος είναι ? όχι δεν είναι αλλά από κάπου πρέπει να αρχίσουμε ρε γαμώτο !! αν μείνει ανάπηρος πάλι εμείς δεν θα τον πληρώνουμε ευ' όρου ζωής ?? και καλά να είναι κάποιος άλλος υπαίτιος , Αν είναι ο ίδιος ???

Έξω αν δεν έχεις τον εξοπλισμό και πέσεις, όχι να τρακάρεις, δεν σε πληρώνει καμία ασφάλεια, αν τρακάρεις πληρώνεις εσύ και αν δεν φταις γιατί σου λέει πως αν τον φορούσες θα μπορούσες να αντιδράσεις καλλίτερα.



Σε είδα μαλάκα έξω από τον Λακιώτη στο Ήλιον με το ΧΤ ξεκράνοτος και το μωρό στο ντεπόζιτο.
Να περιμένεις το φανάρι που έγραψες στα παπάρια σου τελικά και το πέρασες με κίνδυνο να σε μαζέψει κανένας, καλά εσένα σου αξίζει τέτοιος μαλάκας που είσαι το μωρό ρε μαλάκα τι φταίει Ε? ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ????

Κριτικη στον εαυτο μας αδερφε, με την κριτικη στους αλλους μπουχτισαμε, δεν αλλαζει ετσι ο κοσμος

PERIPETEIAS
08/07/2010, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από ermiss
Όταν είναι μόνος του ναι, he can kill himself. Όταν κουβαλάει και άλλη μια ψυχή που προφανώς δεν έχει ιδέα απο τους κινδύνους, τότε όταν δεν έχει καν σκεφτεί σε τι κατάσταση την βάζει, δεν θα περίμενα άλλη αντίδραση απο τον τσαμπουκά

http://www.greektube.org/content/view/116592/2/

Τον ποιον???:confused: εσυ κανεις χειρονομιες, ο αλλος που θα σε δειρει ειν ο τσαμπουκας?

sakistrs
08/07/2010, 10:11
τιτλος:οι φιλοι μας τα ζωα. [/B][/QUOTE]
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ!

webassasin
08/07/2010, 10:19
Βαρεθηκα να σας βλεπω..
Το θεμα ακρανωτος δε θα το θιξω.. Ουτε το θεμα παμε αριστερα με οσα,ειτε με 40 ειτε με 120 ( μονιμως )..
Ουτε οτι δεν παιρνουμε χαμπαρι απο κορνες μαρσαρισματα και παμε το δρομο μας.
Το χειροτερο πραμα ειναι να βλεπω ενα μαλακα πατερα με 1 η 2 παιδια πανω στο παπι.
Αν πατησεις λιγο νερο κ φρεναρεις,τα παιδια δεν θα εχουν καμια ελπιδα..
Σε ειδα λοιπον,προτυπο πατερα,να πηγαινεις με το παπι και τα 2 παιδακια πανω. Νευριασες,εβριζες και εκανες χειρονομιες επειδη απο πισω ηταν ενας αλητης τεντυμποης,με μια μοτοσυκλετα που εκανε θορυβο. Μαλακα,η εξατμιση μου σε πειραξε..

harris_x
08/07/2010, 11:08
Σε είδα φιλαράκι με το ρ6 να ψάχνεσαι για κοντρούλα στο φανάρι στην Καβάλας πριν την Θηβών, είδες ότι δεν έδωσα σημασία και άνοιξες κάτω από τις προτροπές του λεβέντη με το ΧΤ.

Μετά στο φανάρι του ΤΕΙ αποφάσισες να ζητήσεις την κοντρούλα πιο επίμονα, καθόσουν δίπλα, μάρσαρες και όταν άναψε το πράσινο άνοιγες παράλληλα με ‘μένα.

ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΟΝΤΡΑ ΡΕ ΔΙΚΕ ΜΟΥ, ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ; :a24:

Chris K.
08/07/2010, 13:55
Σε είδα ρε πατέρα, 5 λεπτά πρωτού φύγω απο το μαγαζί να μου πετάς το εξής.. "Άκουσα απο ενα γειτονικό πουλάκι οτι κάνεις μαλακίες πάνω στην μηχανή.. Ξέρω γλυκό ειναι το γκάζι αλλα δεν χρειάζοντε ούτε σφήνες, ούτε μεγάλες ταχύτητες, μπλα μπλα μπλα.."

Με είδα να θολώνω απο τα νεύρα και να γυρνάει ο κόσμος μου ανάποδα.
Όχι τόσο με τις ανακρίβειες που άκουσα καθώς δεν ισχύουν και φυσικά οχι με τον πατέρα μου..
Αλλα θα ήθελα ΠΟΛΥ να δω την φάτσα αυτών των ανθρώπων χωρις @ΡΧΙΔΙΑ που χώνουν την μύτη τους εκεί που δεν τους σπέρνει, βάζουν λόγια απο το τίποτα και κάνουν το τόσο, τόσο.
Όπως δεν ασχολούμε εγώ με κανέναν απο αυτην την γα**μένη γειτονιά και δεν εχω ενοχλήσει ποτέ κανέναν τους, ΑΠΑΙΤΩ ΤΟ ΙΔΙΟ! Τώρα θα μου πεις, γίνονται αυτά.. ? Έλα μ' ντέ.

Άν ήταν η ζήλια ψώρα..

Άντε στα σκ@τά μεσημεριάτικα.. :a023: :a57:

Xrated
08/07/2010, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Chris K.
Σε είδα ρε πατέρα, 5 λεπτά πρωτού φύγω απο το μαγαζί να μου πετάς το εξής.. "Άκουσα απο ενα γειτονικό πουλάκι οτι κάνεις μαλακίες πάνω στην μηχανή.. Ξέρω γλυκό ειναι το γκάζι αλλα δεν χρειάζοντε ούτε σφήνες, ούτε μεγάλες ταχύτητες, μπλα μπλα μπλα.."

Με είδα να θολώνω απο τα νεύρα και να γυρνάει ο κόσμος μου ανάποδα.
Όχι τόσο με τις ανακρίβειες που άκουσα καθώς δεν ισχύουν και φυσικά οχι με τον πατέρα μου..
Αλλα θα ήθελα ΠΟΛΥ να δω την φάτσα αυτών των ανθρώπων χωρις @ΡΧΙΔΙΑ που χώνουν την μύτη τους εκεί που δεν τους σπέρνει, βάζουν λόγια απο το τίποτα και κάνουν το τόσο, τόσο.
Όπως δεν ασχολούμε εγώ με κανέναν απο αυτην την γα**μένη γειτονιά και δεν εχω ενοχλήσει ποτέ κανέναν τους, ΑΠΑΙΤΩ ΤΟ ΙΔΙΟ! Τώρα θα μου πεις, γίνονται αυτά.. ? Έλ' μ ντέ.

Άν ήταν η ζήλια ψώρα..

Άντε στα σκ@τά μεσημεριάτικα.. :a023: :a57:
ρε φιλε μηπως απλα σε ψαρωνε?τα κανουν κατι τετοια οι γονεις...αν οχι μην τσαντιζεσε αυτοι οι γειτονες ειναι οι κλασσικοι nolifers γεροι και γεροντισες που καθονται ολη τη μερα στο μπαλκονι,παρατηρουν το οτιδηποτε και το σχολιαζουν για την υπολοιπη μερα.Για γελα ειναι οχι για νευρα

Chris K.
08/07/2010, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
ρε φιλε μηπως απλα σε ψαρωνε?τα κανουν κατι τετοια οι γονεις...αν οχι μην τσαντιζεσε αυτοι οι γειτονες ειναι οι κλασσικοι nolifers γεροι και γεροντισες που καθονται ολη τη μερα στο μπαλκονι,παρατηρουν το οτιδηποτε και το σχολιαζουν για την υπολοιπη μερα.Για γελα ειναι οχι για νευρα

Φίλε μου, μου πέρασε και αυτό απο το μυαλό αλλα το απέρριψα στο καπάκι καθώς γνωρίζω πολύ καλά και αποδεδειγμένα οτι δεν λειτουργεί έτσι ο father. Πολύ απλά, θα σου πεί οτι έχει να σου πεί, χοντρό, ψιλό, καλό, άσχημο, σ' αρέσει δεν σ' αρέσει, ούτε ψαρώματα, ούτε θα στο παίξει ιστορίας. Πάντα έτσι ήταν, σε οποιονδήποτε, απο "πρωθυπουργούς" και καλούς φίλους, μέχρι τον Αρχιεπίσκοπο τον ίδιο και τους χειρότερους εχθρούς του, χωρίς πολλά πολλά.

Anyway, άντε ας προσπαθήσω να μην δώσω μεγάλη έκταση.. :sick:

Καλούς δρόμους παιδιά!

laziokos600
08/07/2010, 19:07
σας βλεπω μερες τωρα στην Πατρα.........εχετε και εσεις μερικους μια κλιμακα κατω απο τον πιθηκο να προσπαθουν να με δολοφονησουν με απιθανους τροπους...

κριμα που ξερω απο αμυντικη οδηγηση....την επομενη φορα να ισως να σταθειτε πιο τυχεροι....



αντε τωρα να παω στο νησακι μου να αντιμετωπισω τα ζουδια της καθημερινοτητας μου...τα κατοικιδια μου.. τουλαχιστον θα παιζω εδρα:p




ΑΑΑ...και για να μην με πειτε υπερβολικο...γιατι παραβιαση προτεραιοτητας και συναφη θεωρουνται πλεον πταισματα...

(μεχρι που ειδα σταματημενος στο φαναρι Μαιζωνος για να στριψω αριστερα Γουναρη φορτηγακι να μπαινει αναποδα την Μαιζωνος με εξωφρενικη ταχυτητα ντριφταροντας με περασε ξυστα και μαλλον νομιζε ο μπαμπουινος οτι αυτοι που του φωναζανε απο τις καφετεριες οτι ειναι θεατες σε drift show....αμα δεν σκοτωνε δεν θα πηγαινε ευχαριστημενος σπιτι μαλλον)
:sad:

dimitris22
08/07/2010, 19:17
σας βλεπω τωρα που ηρθαν οι ζεστες ολους εσας τους καλοκαιρινους δικυκλιστες....αφησατε τ αμαξακι σας και το παιζεται μουρη με το μοτορι σας...

ωραια ως εδω αλλα ρε μαγκες πατε οπου και οπως να ναι....

τον χειμωνα που εισασταν οεο???

εγω σας αφιερωνω αυτο το τραγουδακι

http://www.youtube.com/user/fotisdd#p/u/246/wbpQzBVYMRU

ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!!

mevi
09/07/2010, 04:37
Σε είδα να κατεβαίνεις την Καράγιωργα στην Γλυφάδα με τη Ducati 999 και παραλίγο θα έπεφτα στον μπροστινό μου!!!!

McTalas
09/07/2010, 04:43
Σε ειδα που λες προχτες στο φαναρι κατεχακη/μεσογειον,

οχι τιποτα ιδιαιτερο αλλα ρε φιλε... μερα μεσημέρι νταλα ο ηλιος και ο υδραργυρος να εχει τιλιταρει και μου φορας γαντια?


νοεπρενιου??



mares??

:eyepop:

Γιατι? μπας και ειπες να πιγαινες για καμια βουτια?? τι προστασια θα σε δωκει ενα ζευγαρι γαντια νεοπρενιου μεσα στο κατακαλοκαιρο Αθηνα???:confused: :confused: :confused:

kiloMeater
09/07/2010, 07:39
Με είδε η γυναίκα μου εχθές το βράδυ που ειχα βγεί για μικρή βολτίτσα προβλεπε με το δερμάτινο, μποτες κτλ και την ψάρωσα όπως μου πε το βράδυ ;-))

Με έφτιαξε ;-)

Cpt. Haddock
09/07/2010, 07:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiloMeater
Με είδε η γυναίκα μου εχθές το βράδυ που ειχα βγεί για μικρή βολτίτσα προβλεπε με το δερμάτινο, μποτες κτλ και την ψάρωσα όπως μου πε το βράδυ ;-))

Με έφτιαξε ;-)

Δώρο θέλει :lol:

Caesar
09/07/2010, 08:37
Σήμερα:
Σε είδα κοπελιά με το κόκκινο παπί, Με το μπουφανάκι σου (Το μαύρο), τα γαντάκια σου (Μαύρα) και το κράνος με την φιμέ ζελατίνα. Στο δρόμο προς δουκίσης από Σταυρό. Πραγματικά σε χάρηκα. Έκοψα να με πιάσει το φανάρι στο έθνος να σου πω ΜΠΡΑΒΟ.. Αλλά σαν καλό και σεμνό κορίτσι δεν ήρθες δίπλα μου αλλά λίγο πίσω διαγώνια, στο επόμενο φανάρι πριν την Δουκίσης, σταμάτησες πίσω μου και όταν σε είδα στους καθρέπτες γύρισα και σου έδειξα... Τον αντίχειρα μου... Ελπίζω να κατάλαβες γιατί, και να μην νόμιζες ότι σε καμάκωνα επειδή φόραγες φούστα... :).

Να είσαι καλά ρε κοπελιά μου έφτιαξες την διάθεση, γιατί έχω αρχίσει να νοιώθω σαν εξωγήινος καλοκαιριάτικα με το μπουφάν το κράνος και τα γάντια, και "όλοι" οι άλλοι "μηχανόβιοι" με σαγιονάρες..

Προχθές το απόγευμα:
Σας είδα τυπάκια με τα εντουράκια σας, στο φανάρι του Σταυρού, με τα κράνη ΣΤΟΝ ΑΓΚΩΝΑ :nono:, Ξεκίνησα από την αντίθετη μεριά από Κλεισθένους προς Λαυρίου και σας είδα που είχατε καρφωθεί, σας κοίταξα, σας έδειξα το κράνος μου και άνοιξα, ελπίζω να το πιάσατε....

TROOPER
09/07/2010, 09:11
σε ειδα μικρη μου χτες βραδυ στον ταυρο.η μαμα σου σε βαζε πανω σε ενα σταματημενο παπακι και σου ελεγε οτι ειναι κακο πραμα τα μηχανακια.σε κατεβασε και φευγοντας γυρισες με κοιταξες στο δικο μου παπακι που ειχα σταματησει και εβγαζα κρανος,γαντια,μπουφαν και μου χαμογελασες.σου εκλεισα το ματι,σου χαμογελασα,σε χαιρετησα και ενω η μαμα σου σε απομακρυνε εσυ ειχες καρφωθει που ημουνα σαν αστροναυτης.μακαρι η εικονα μου να σου μεινει στο μυαλο οταν μεγαλωσεις και να μην κλαψει ποτε κανεις για σενα οπως ειχε γινει καποτε με τη φιλη μου τη μαρια.:) :(

σε ειδα και σενα φιλαρακο στο ικονιο σημερα με το νιντζα σου δικαβαλος.σου ειπα οτι νομιζω πως θες αερα πισω.στο 1ο βενζιναδικο βγηκες να τσεκαρεις.χαιρετηθηκαμε με κορνα και χερι ψηλα.καλο δρομο !!!!! :beer: :beer:

webassasin
09/07/2010, 10:26
Με ειδα να κανω παλι ταρζανιες και τεντιμποισμους στο δρομο με το μοτοσακο μοθ και μετα να παραχωρω 3-4 προτεραιοτητες για να εξιλεωθω για τις μαλακιες μου..
Σε βλεπω συνεχεια Ελληναρα,να κανεις νοημα στον απεναντι επειδη εχει αναμενη τη μνεγαλη σκαλα,να μην την κλεινει και να πετας και εσυ τη δικια σου για να του το ανταποδωσεις..

soter3gm
09/07/2010, 10:44
Σε είδα "μουρλέ" ταρίφα στην Ομόνοια με αυτοκόλλητο Rossi πίσω με μινιατούρα Rossi στο ταμπλό άλλη αφισούλα Rossi πάλι στο ταμπλό και μικρότερη μινιατούρα Rossi Honda μόνο το σώβρακο Rossi σου έλειπε η μήπως όχι ??? χα χα χα

Εντάξει το καταλάβαμε είσαι Rossi-στας
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

:beer:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Bowleno
09/07/2010, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm
Σε είδα "μουρλέ" ταρίφα στην Ομόνοια με αυτοκόλλητο Rossi πίσω με μινιατούρα Rossi στο ταμπλό άλλη αφισούλα Rossi πάλι στο ταμπλό και μικρότερη μινιατούρα Rossi Honda μόνο το σώβρακο Rossi σου έλειπε η μήπως όχι ??? χα χα χα

Εντάξει το καταλάβαμε είσαι Rossi-στας
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

:beer:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ρε μπας και ήταν ο Kapo η ο Allstr@f; :look:

guzzistas
09/07/2010, 11:38
O Allst@rf έχει αυτοκόλλητα ΚΤΜ όχι Rossi.....
:lol:

:beer:

EVI
09/07/2010, 16:47
Mas eida kammia 30 mhxanovioys na arazoyme paralia oeo panta tetoia :beer:

JZER40
09/07/2010, 17:37
Αμμμμ γαμημένε δεν σε είδα....

Γιατί αν σε έβλεπα ακόμα θα σε χτυπούσα...

Που ενώ πάρκαρα την μηχανή στο πεζοδρόμιο έξω από την Εθνική στην Νίκαια και έβγαλα από μέσα από το τανκμπανκ το πορτοφόλι και το κινητό ,γύρισα την πλάτη μου να πληρώσω στο ΑΤΜ και γυρνώντας είδα το τανκμπανκ ανοιγμένο....

Πήρες τα α@@ίδια μου μ@λάκα γιατί μέσα έιχα αφήσει μόνο τον καπνό και τον αναπτήρα στην κεντρική θήκη....

Πάντως ασχετα αν θα δώσω τροφή για σπαμαρισμα....αν σε έβλεπα θα σου εξηγούσα στην νιοστή από πού βγήκε η λέξη μπάτσος.....Θα σε ελιωνα παλιοπο@στρα...Σαν πολίτης φυσικά....

Μετά αν ήθελες ας μου έκανες και μύνηση....Χαλάλι θα ήτανε....

dimitris22
09/07/2010, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από JZER40
Αμμμμ γαμημένε δεν σε είδα....

Γιατί αν σε έβλεπα ακόμα θα σε χτυπούσα...

Που ενώ πάρκαρα την μηχανή στο πεζοδρόμιο έξω από την Εθνική στην Νίκαια και έβγαλα από μέσα από το τανκμπανκ το πορτοφόλι και το κινητό ,γύρισα την πλάτη μου να πληρώσω στο ΑΤΜ και γυρνώντας είδα το τανκμπανκ ανοιγμένο....

Πήρες τα α@@ίδια μου μ@λάκα γιατί μέσα έιχα αφήσει μόνο τον καπνό και τον αναπτήρα στην κεντρική θήκη....

Πάντως ασχετα αν θα δώσω τροφή για σπαμαρισμα....αν σε έβλεπα θα σου εξηγούσα στην νιοστή από πού βγήκε η λέξη μπάτσος.....Θα σε ελιωνα παλιοπο@στρα...Σαν πολίτης φυσικά....

Μετά αν ήθελες ας μου έκανες και μύνηση....Χαλάλι θα ήτανε....

χαχαχα στην νιοστη και λιγα λες...δωσε!!!!
και κατι αλλο....για τους ΚΤΜαδες η ΔΙΑΣ περιμενει ΚΤΜ καινουρια.....

notakos600
10/07/2010, 00:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris22

και κατι αλλο....για τους ΚΤΜαδες η ΔΙΑΣ περιμενει ΚΤΜ καινουρια.....




Βαγγελίστρα μου ....... :lol: :lol: :lol:

Buenaventura
10/07/2010, 05:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris22

και κατι αλλο....για τους ΚΤΜαδες η ΔΙΑΣ περιμενει ΚΤΜ καινουρια.....

:rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: E θα το δουμε και αυτο....:rotflmao:

cosgili
10/07/2010, 05:36
Σε ειδα χθες με το ss σου χωρις πινακιδα και με συνεπιβατη νεαρα κοπελιτσα να σε καταδιωκουν με φαρους αναμμενους 2 της ομαδας διας με dorsoduro στην εθνικη στο υψος των αγιων αναργυρων. Αυτη τη φορα ξεφυγες...και δεν εννοω απο τους μπατσους αλλα απο το χαρο. Μακρια απο τετοιες ταρζανιες μεσα σε κινηση...τυχερος ησουν!!!:wave2:

arxaios
10/07/2010, 05:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris22
και κατι αλλο....για τους ΚΤΜαδες η ΔΙΑΣ περιμενει ΚΤΜ καινουρια.....

Ωραία ......... έτσι δεν θα κυνηγιούνται στους δρόμους !!!
Θα δίνουν ραντεβού στο κοντινότερο εξουσιοδοτημένο συνεργείο !!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fournas
10/07/2010, 05:58
σε ειδα εχθες κατα της 9μιση το βραδυ
στην εθνικη αθηνων-λαμιας,με κατευθηνση την αθηνα λιγο πριν τα διοδια των αφιδνων,
με το κουτι σου να τραβας το τρειλερ που ειχες φορτωσει

το KTMακι σου,ενα adv640 ετοιμοπολεμο...με road book κ.λ.π......εισαι ωραιος !!! :beer:


μονο που τα 160+ με τρειλερ ειναι πολλα....:sick:

να σαι καλα και ποιο χαλαρα....:wave2:

Naxame
10/07/2010, 06:19
σε είδα ομίχλη να εμφανίζεσαι στις 3 το πρωί, και ένιωσα λίγο ... ninja :alien:

McGyver
10/07/2010, 06:28
Σας βλέπω κάθε μέρα πλήρως εξοπλισμένους (κράνος, γάντια, δέρματα πάνω/κάτω, μπότες) να ανοίγετε στους φαρδείς δρόμους με την καλή άσφαλτο και να πηγαίνετε στη δουλειά όπου απλά θα αλλάξετε στα "ρούχα εργασίας"...

Σας βλέπω κι εσάς τους οδηγούς αυτοκινήτων να οδηγείτε γρήγορα αλλά χωρίς να κορνάρετε, χωρίς να σφηνοπουτσιάζετε, να σταματάτε πάντα πριν τη διάβαση και φυσικά να παραχωρείτε πάντα προτεραιότητα στους πεζούς...

cosgili
10/07/2010, 06:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Σας βλέπω κάθε μέρα πλήρως εξοπλισμένους (κράνος, γάντια, δέρματα πάνω/κάτω, μπότες) να ανοίγετε στους φαρδείς δρόμους με την καλή άσφαλτο και να πηγαίνετε στη δουλειά όπου απλά θα αλλάξετε στα "ρούχα εργασίας"...

Σας βλέπω κι εσάς τους οδηγούς αυτοκινήτων να οδηγείτε γρήγορα αλλά χωρίς να κορνάρετε, χωρίς να σφηνοπουτσιάζετε, να σταματάτε πάντα πριν τη διάβαση και φυσικά να παραχωρείτε πάντα προτεραιότητα στους πεζούς... Αυτο πρεπει να το δω και εγω!!! Σε ποια χωρα μενεις?????:hypnotize :uplate: :confused:

McGyver
10/07/2010, 07:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili
Αυτο πρεπει να το δω και εγω!!! Σε ποια χωρα μενεις?????:hypnotize :uplate: :confused:

Βαρσοβία, Πολωνία.

SVX
10/07/2010, 07:36
:rolleyes: Σε ειδα....

















Σε ΕΙΔΑ καφρε με το Transalp το βυσινι(700) να κανεις την μπαλαρινα μεσα στα τεμπη και να μπαινεις στο αντιθετο ρευμα λες και ειναι το χωραφι του μπαμπα σου (ΗΘΕΛΕΣ και ΤΡΙΒΑΛΙΤΣΟ... :evil: )

Ο απεναντι ο συναδελφος ο Transalpας με το μαυρο το 650 ΤΙ ΕΦΤΑΙΓΕ που παραλιγο να παιξει κουτουλιδια μαζι ΣΟΥ?? Οδηγουσε στο ρευμα του κεντρο και δεξια πισω απο την ουρα των αυτοκινητων...


Σας εχω σιχαθει ρε μηχανοβιοι "ημιαπασχολησης" ..... μας εχετε φτασει να ευχομαστε να τσακιστητε για να μη βρεθουμε απεναντι σας....ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ :yuck:






ΣΕ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΟ XJR ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΡΗ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΚΕΡΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΟΥΡΑ.... ΕΙΣΑΙ ΩΡΑΙΟΣ .... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ... :beer: :beer:

runnerakias
10/07/2010, 09:06
σε ειδα φιλε με το r1 το καινουριο 09 μοντελο μπλε χρωματος,με τη κραναρα σου το μπουφανακι και τα γαντια,και τη κοπελια σου απο πισω και αυτη με κραναρα και μπουφαν και σασ καταχαρηκα,μαλλον για χαλκιδικη φευγατε.στο φαναρι πεθανα στο γελιο,οταν ηρθε διπλα σου ενας με ιδιο ακρβως r1 αλλα μονοκαβαλος του κουτιου με χαρτινη πινακιδα ακομα αλλα ξεκρανωτος και χωρις μπουφαν χωρις τπτ και μαρασαρε.εγω με το παπι της δουλειας με κρανος ημουν και λεω τωρα θα πεσει τσαγακι.κανεις νοημα στη κοπελα σου να σε πιασει δυνατα και μολις αναβει το φαναρι ο τυπας μονοκαβαλος εφαγε τρελη ηττα,το φυσουσε και δεν κρυωνε........ετσι!!!!!!



επισησ τη κυριακη στο 2ο ποδι χαλκιδικη,σας ειδα παιδες με vtsrom και cbf 600,να πηγαινετε ψιλοταπα αλλα και με φουλ εξοπλισμο παρα τη ζεστη.ρε φιλε εσυ ομως με το vstrom τι ηρθες και με κολλουσες?????εγω με το duke ημουν και ειδες ποσο ωραιο ειναι το πισω μερος του δουκα με τισ εξατμισαρες μου και τα τρελα σκασιματα τους....στις στροφες εννοειται αλλα σε μερικα ισιαδια με περνουσες....τεσπα καλους δρομους σε ολους και με πολυ προσοχη!!

blackbusa
10/07/2010, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX






ΣΕ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΟ XJR ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΡΗ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΚΕΡΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΟΥΡΑ.... ΕΙΣΑΙ ΩΡΑΙΟΣ .... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ... :beer: :beer:

δεν θα χωρουσε αναμεσα στις μπαρες....:lol: :lol: :lol: :lol:

ziggΥ
10/07/2010, 10:22
σε είδα ρε κουλάδι που πήγες να με κλείσεις στην ηρακλείου, αλλά είχα τα νεύρα μου και τα άκουσες ωραία νυχτιάτικα.. :smokin:
σε είδα ρε νέξτ κουλάδι που βγήκες στο αντίθετο στην πατησίων με βανάκι και πήγες να μου βγεις κι απο πάνω, αλλά δεν σε πρόλαβα να τα ακούσεις κι εσύ λίγο.. :smokin:

ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΣΤΟ ΘΗΣΕΙΟ ΧΘΕΣ και δεν το ξερα να κατέβω κι εγώ!! :beer: :beer:



α, εσάς δεν σας είδα χθες τελικά.. θα σας δω τη δευτέρα.. :beer: :wave2:

mpompas
10/07/2010, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΣΤΟ ΘΗΣΕΙΟ ΧΘΕΣ και δεν το ξερα να κατέβω κι εγώ!! :beer: :beer:
[/B]

http://www.facebook.com/group.php?gid=49283986544 :beer:

ziggΥ
10/07/2010, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpompas
http://www.facebook.com/group.php?gid=49283986544 :beer:
θενκ γιου! :D :D :beer:

Panoskl
10/07/2010, 10:53
Εσείς είσασταν τα παλικάρια που περάσατε από Κουκάκι κατά τις 03.00, σφυρίζατε με σφυρίχτρες και φωνάζατε "ποιός κοιμάται;".


Αρχικά δημιουργήθηκε από mpompas
http://www.facebook.com/group.php?gid=49283986544 :beer:

filipp0s
10/07/2010, 14:27
Σε ειδα ρε φιλαρακι με το gixxer στην Ε.Ο Αθηνων-Λαμιας. Σ' ωραιος. Μποντυμπιλντερας. Τουμπανος. Στοκ το μηχανακι, φορμιτσα γυμαστηριου, παπουτσακι αθλητικο, κρανακι Arai και ΓΥΜΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ!

Ρε φιλαρακι γ@μα την ασφαλεια και δεν λεω οτι θα γινοσουν σαν τυροπιτα σφολιατα αν ετρωγες καμια καλη... αλλα ΕΛΕΟΣ δεν ησουνα σε καμια παραλια ρε σφιχτη! Στην εθνικη ησουν! Ποσες γκομενες να ριξεις? :bigcry: :bigcry:

jpag
10/07/2010, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
Σε ειδα ρε φιλαρακι με το gixxer στην Ε.Ο Αθηνων-Λαμιας. Σ' ωραιος. Μποντυμπιλντερας. Τουμπανος. Στοκ το μηχανακι, φορμιτσα γυμαστηριου, παπουτσακι αθλητικο, κρανακι Arai και ΓΥΜΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ!

Ρε φιλαρακι γ@μα την ασφαλεια και δεν λεω οτι θα γινοσουν σαν τυροπιτα σφολιατα αν ετρωγες καμια καλη... αλλα ΕΛΕΟΣ δεν ησουνα σε καμια παραλια ρε σφιχτη! Στην εθνικη ησουν! Ποσες γκομενες να ριξεις? :bigcry: :bigcry:

εχει βαλει στο ματι μια στα διοδια ρε συ!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
10/07/2010, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
Σε ειδα ρε φιλαρακι με το gixxer στην Ε.Ο Αθηνων-Λαμιας. Σ' ωραιος. Μποντυμπιλντερας. Τουμπανος. Στοκ το μηχανακι, φορμιτσα γυμαστηριου, παπουτσακι αθλητικο, κρανακι Arai και ΓΥΜΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ!

Ρε φιλαρακι γ@μα την ασφαλεια και δεν λεω οτι θα γινοσουν σαν τυροπιτα σφολιατα αν ετρωγες καμια καλη... αλλα ΕΛΕΟΣ δεν ησουνα σε καμια παραλια ρε σφιχτη! Στην εθνικη ησουν! Ποσες γκομενες να ριξεις? :bigcry: :bigcry:

ζηλευουμε???:smokin:

filipp0s
10/07/2010, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpag
εχει βαλει στο ματι μια στα διοδια ρε συ!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σωπα ρε μαν! εκοψε απο Αγιο Στεφανο και πηρε τον παραδρομο να τα αποφυγει :bigcry: :bigcry:

filipp0s
10/07/2010, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ζηλευουμε???:smokin:

ου ναι....:rolleyes:

Ξεχασα να πω, πως εγω ημουν γυμνος απο ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΩ! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
10/07/2010, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
ου ναι....:rolleyes:

Ξεχασα να πω, πως εγω ημουν γυμνος απο ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΩ! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τωρα αυτα τα λες για να ζηλεψουνε αλλοι ε???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

filipp0s
10/07/2010, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
τωρα αυτα τα λες για να ζηλεψουνε αλλοι ε???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μπα... οχι ρε φιλε... δεν το ξανακανω.... μου εκαιγε ο αριστερος κυλινδρος το δεξι μου @ :sad:




:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Red Rider
10/07/2010, 17:59
Σε ειδα πριν απο λιγο κουκλα μου στο μικρολιμανο,καβαλα στο κοκκινο hyper σου,φορωντας μονο το φορεματακι σου...

EVI
10/07/2010, 18:48
me eida pano se enduro :confused: :smokin: leo na me ksanado :alien:

koulis19
10/07/2010, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Red Rider
Σε ειδα πριν απο λιγο κουκλα μου στο μικρολιμανο,καβαλα στο κοκκινο hyper σου,φορωντας μονο το φορεματακι σου... Την πετυχα και εγω φιλε στην ποσειδωνος.Ξανθια ηταν ετσι?Για την ιδια λεμε?

Λευκάδιος
10/07/2010, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Red Rider
Σε ειδα πριν απο λιγο κουκλα μου στο μικρολιμανο,καβαλα στο κοκκινο hyper σου,φορωντας μονο το φορεματακι σου...
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
me eida pano se enduro :confused: :smokin: leo na me ksanado :alien: 1ον το hypermotard δεν ειναι enduro,2ον γιατι φοραγες μόνο το φορεματακι σου? :rotflmao:

Red Rider
11/07/2010, 03:19
Ξανθια ηταν και παρα πολυ ομορφη.
Η evi νομιζω πως εννοουσε αλλη φαση.

the who
11/07/2010, 07:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
Μπα... οχι ρε φιλε... δεν το ξανακανω.... μου εκαιγε ο αριστερος κυλινδρος το δεξι μου @ :sad:




:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Παλι "γυναικεια" καθοσουνα?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vrider
11/07/2010, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas

ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΣΤΟ ΘΗΣΕΙΟ ΧΘΕΣ και δεν το ξερα να κατέβω κι εγώ!! :beer: :beer:



α, εσάς δεν σας είδα χθες τελικά.. θα σας δω τη δευτέρα.. :beer: :wave2:


Σας ειδα κι εγω, αλλα θα πρεπει να σας πω οτι οταν κυκλοφορειτε στο δρομο δε μπορει να οδηγειτε οπως στην αυλη του σπιτιου σας.

Οταν προσπαθειτε να προσπερασετε ο,τι κυκλοφορει στο δρομο, και μαλιστα μπαινοντας στο εντιθετο ρευμα (της Ερμου εν προκειμενω) καλο θα ηταν να εχετε κι ενα φωτακι αναμενο για να σας βλεπουν οι υπολοιποι οδηγοι. ( και αυτοι που προσπερνατε και αυτοι που ερχονται στο αντιθετο ρευμα).
Ναι ρε βλαμενο, σ' εσενα το λεω που παραλιγο να περασω απο πανω σου γιατι δε σε ειδα με το μαυρο ποδηλατο, μαυρη βερμουδα και μαυρο μπλουζακι να προσπερνας στο αντιθετο ρευμα και ειχες και το θρασος να μου 'βαλεις χερι' γιατι δε προσεχα!

Α! επισης μια ερωτηση. Φρενα δεν εχουν τα ποδηλατα σας? Η φοβαστε να τα πατησετε?

Ενταξει, ειπαμε το ποδηλατο ειναι 'πρασινο', ειναι ασκηση, ειναι μοδα, αλλα δε σας βλεπω για πολυ ακομη καβαλα αν συνεχισετε ετσι.

EVI
11/07/2010, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
1ον το hypermotard δεν ειναι enduro,2ον γιατι φοραγες μόνο το φορεματακι σου? :rotflmao:

σε εντουρο ειπα με ειδα οχι σε λαδιερα :lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Red Rider
Ξανθια ηταν και παρα πολυ ομορφη.
Η evi νομιζω πως εννοουσε αλλη φαση.

ουτε ξανθια ειμαι ουτε ομορφη και επισεις δε θα με βλεπατε ρε κουλαδια εμενα ειμαι γΛηγορη (και νιντζα)


:bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :ninja: :ninja: :ninja:

KaTaNaS
11/07/2010, 08:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από vrider
Σας ειδα κι εγω, αλλα θα πρεπει να σας πω οτι οταν κυκλοφορειτε στο δρομο δε μπορει να οδηγειτε οπως στην αυλη του σπιτιου σας.

Οταν προσπαθειτε να προσπερασετε ο,τι κυκλοφορει στο δρομο, και μαλιστα μπαινοντας στο εντιθετο ρευμα (της Ερμου εν προκειμενω) καλο θα ηταν να εχετε κι ενα φωτακι αναμενο για να σας βλεπουν οι υπολοιποι οδηγοι. ( και αυτοι που προσπερνατε και αυτοι που ερχονται στο αντιθετο ρευμα).
Ναι ρε βλαμενο, σ' εσενα το λεω που παραλιγο να περασω απο πανω σου γιατι δε σε ειδα με το μαυρο ποδηλατο, μαυρη βερμουδα και μαυρο μπλουζακι να προσπερνας στο αντιθετο ρευμα και ειχες και το θρασος να μου 'βαλεις χερι' γιατι δε προσεχα!

Α! επισης μια ερωτηση. Φρενα δεν εχουν τα ποδηλατα σας? Η φοβαστε να τα πατησετε?

Ενταξει, ειπαμε το ποδηλατο ειναι 'πρασινο', ειναι ασκηση, ειναι μοδα, αλλα δε σας βλεπω για πολυ ακομη καβαλα αν συνεχισετε ετσι.


αν μιλας για το event freeday που λαμβανει χωρα καθε παρασκευη βραδυ και συμμετεχουν καμμια 500αρα ποδηλατα , θα ήταν πιο φρόνιμο να σταματησεις , να σβησεις το μηχανακι και να περιμενεις να περασουν ολοι και μετα να συνεχισεις στη δουλεια ή στη διασκεδαση σου ειρηνικά και διχως αγριάδα.

αν ξεσηνερίζεσαι τα ποδηλατα μη περιμενεις να εχεις αλλη αντιμετωπιση απο τα αυτοκινητα και τις νταλικες...

οσο καθεσαι και περιμενεις να περασουν ολα τα ποδηλατα με γελια και κουδουνια και καλη ατμόσφαιρα σκέψου απλά πώς ίσως θέλουν να σου περασουν κατι...

mikes
11/07/2010, 08:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
σε εντουρο ειπα με ειδα οχι σε λαδιερα :lol:



ουτε ξανθια ειμαι εδω θα συμφωνησω
ουτε ομορφη εδω θα διαφωνησω
και επισεις δε θα με βλεπατε ρε κουλαδια εμενα ειμαι γΛηγορη (και νιντζα) εσυ ναι! το μηχανακι σου?? :p :rotflmao:


:bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :ninja: :ninja: :ninja:

Xrated
11/07/2010, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
αν μιλας για το event freeday που λαμβανει χωρα καθε παρασκευη βραδυ και συμμετεχουν καμμια 500αρα ποδηλατα , θα ήταν πιο φρόνιμο να σταματησεις , να σβησεις το μηχανακι και να περιμενεις να περασουν ολοι και μετα να συνεχισεις στη δουλεια ή στη διασκεδαση σου ειρηνικά και διχως αγριάδα.

αν ξεσηνερίζεσαι τα ποδηλατα μη περιμενεις να εχεις αλλη αντιμετωπιση απο τα αυτοκινητα και τις νταλικες...

οσο καθεσαι και περιμενεις να περασουν ολα τα ποδηλατα με γελια και κουδουνια και καλη ατμόσφαιρα σκέψου απλά πώς ίσως θέλουν να σου περασουν κατι...
Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι τα ποδηλατα θελουν να κυκλοφορουν με τον κοκ κανονικα,δηλαδη να πιανουν ακομα και τη δεξια της βουλιαγμενης η να τους παραχωρεις προτερεοτητα.Οκ,δεκτο.Γιατι ομως οποτε ειναι ενα φαναρι ειναι κοκκινο για τα αυτοκινητα αυτοι ξαφνικα γινονται πεζη και περνανε?

EVI
11/07/2010, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike.giann


:p :p :p :p

Cpt. Haddock
11/07/2010, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
Γιατι ομως οποτε ειναι ενα φαναρι ειναι κοκκινο για τα αυτοκινητα αυτοι ξαφνικα γινονται πεζη και περνανε?

Γιατι μπορούν... :wave2:

arxaios
11/07/2010, 09:31
Σας είδα ......... κάφροι, απολίτιστοι, ακοινόνητοι, ζώα, αρχιμαλάκες, υπάνθρωποι, μιάσματα του μοτοσυκλετισμού, αλήτες του υπόκοσμου τσοπεροχαρλεάδες να πηγαίνετε καμμιά εικοσαριά μαζί δυό - δυό και να πιάνετε όλο το δρόμο ...........
Τρεις φορές πήγατε να με πετάξετε στο αντίθετο ρεύμα καθώς σας προσπέρναγα .......... κομπλεξικοί αλήτες ........
Θα έλεγα κι άλλα για το με ποιόν σας έκανε η μάνα σας και γιατί .......... αλλά τώρα είμαι ήρεμος !!!
Ρε καθίκια, βρώμοι ......... εξηγήστε το για ποιόν λόγο πήγατε ΕΠΙΤΗΔΕΣ να με πετάξετε έξω από το δρόμο ;;;
Που σας ενόχλησα ;;;
Αει στο διάλο παράσιτα ............
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Shinji Ikari
11/07/2010, 09:46
Ειδα μια ομαδα προς Ελευσινα, πεντε εξι μαυρες μηχανες ιδιου τυπου αρματομενες, μεχρι και ομπρελες ειχαν. Βγαινει ο ενας στο αριστερο ρευμα και φρεναρει για να κατσει να μιλαει με τον πρωτο που ηταν μονος του στο δεξι. Φρεναρει αποτομα το RX8 που ηταν πισω του για να μην τον μαζεψει. Αφου καταλαβαινει το λαθος του τα λεει λιγο ακομα με τον αλλον και παει δεξια.
Και εγω λεω τωρα: Πρεπει να καταλαβαινεις οτι πας να κανεις μαλακια πριν την κανεις, κατοπιν εορτής καταλαβαινουν ολοι τι εκαναν. Και η ασφαλεια ειναι στο μυαλο οχι στους εξοπλισμους και τα συμπραγκαλα.

vrider
11/07/2010, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
αν μιλας για το event freeday που λαμβανει χωρα καθε παρασκευη βραδυ και συμμετεχουν καμμια 500αρα ποδηλατα , θα ήταν πιο φρόνιμο να σταματησεις , να σβησεις το μηχανακι και να περιμενεις να περασουν ολοι και μετα να συνεχισεις στη δουλεια ή στη διασκεδαση σου ειρηνικά και διχως αγριάδα.

αν ξεσηνερίζεσαι τα ποδηλατα μη περιμενεις να εχεις αλλη αντιμετωπιση απο τα αυτοκινητα και τις νταλικες...

οσο καθεσαι και περιμενεις να περασουν ολα τα ποδηλατα με γελια και κουδουνια και καλη ατμόσφαιρα σκέψου απλά πώς ίσως θέλουν να σου περασουν κατι...

Φιλε μου μαλλον κατι δε καταλαβες καλα.

Κατ αρχην δεν ειδα 500 αλλα 2-3 ποδηλατα (τουλαχιστον την ωρα που περνουσα εγω).

Υστερα , το 'χωρις φωτα' μεσ'τη νυχτα το προσπερασες πολυ χαλαρα! Σα να μη συμβαινει τιποτα!
Εδω θα πρεπει μεχρι και τα προβατα να εχουν φωτα:confused: αλλα τα ποδηλατα..........

Επισης ακουγεται ωραιο αυτο το ' με κουδουνια και γελια' αλλα θα προτιμουσα να προσεθετες και με ασφαλεια. Και οχι μονο για τους αναβατες αλλα και για τους υπολοιπους ( οδηγους και πεζους).

Τελος αν προσπαθουν να περασουν ενα μηνυμα ( που προφανως προσπαθουν) θα πρεπει να το περνουν με το σωστο τροπο και οχι 'οπως κατσει',
δηλ. αντε γιουργια ολοι μαζι και οποιον παρει ο Χαρος.

Οσο για την αγριαδα μου, να ξερεις οτι ειδα ' το Χριστο Φανταρο' οταν ειδα μπροστα μου το ποδηλατο να πηγαινει 'με τα χιλια', να μην φρεναρει , και εγω να μην εχω χωρο ουτε ποντο δεξια μου για να τον αποφυγω! Στο χιλιοστο περασε διπλα μου... Και στη τελικη εγω φοραγα 'πανοπλια' μπροστα στο ξεμανινοτο t-shirt που φοραγε ο πιτσιρικας! Ποιος απ τους δυο θα γινοταν χαλια αν επεφτε? Εγω?

Αλλα το βασικοτερο απ ολα ηταν το θρασος του να μου φωναξει και ' μ@λ@κα' χωρις να σταματησει!

Τελος παντων ας μη το κουρασουμε αλλο. Το μονο που ηθελα ηταν να επιστησω την προσοχη των ποδηλατιστων οταν κυκλοφορουν στο δρομο. Οχι μονο δικαιωματα αλλα και υποχρεωσεις

ΥΓ Και δεν περιμενω απο κανενα νταλικιερη να με μεταχειριστει 'καπως'. Απλως ζηταω, στο μετρο του δυνατου, και βεβαια στα πλαισια της Ελληνικης πραγματικοτητας,να ειμαστε ολοι στοιχειωδως σοβαροι.
:beer:

cosgili
11/07/2010, 11:51
1.Σε ειδα φιλε στις στροφες στα λιμανακια επειτα απο πτωση με το σκουτερ σου να σου παρεχουν τις πρωτες βοηθειες και εσυ να εισαι παγωμενος απο το σοκ της πτωσης. Ευχομαι περαστικα και αγυριστα :beer:

2. Σε ειδα αξεστε Ουνε με το ΤΔΜ σου ξεκρανωτο, σαγιοναρατο, μονο με το μαγιω σου να πηγαινεις με τα οσα στην παραλιακη και να μην σε απασχολει τιποτα. Ηταν απο τις ελαχιστες φορες που και να ετρωγες τα μουτρα σου δεν θα μου καιγοταν καρφι. Παγωσα ομως στην ιδεα αυτων που εχεις πισω. Την επομενη φορα βαλε στο κλουβιο το κεφαλι σου την σκεψη των δικων σου μπας και γλιτωσεις εσυ αλλα κυριως κανας αλλος ανυποψιαστος που θα βρεθει στο δρομο σου.:mad:

MitsosNaked
11/07/2010, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Γιατι μπορούν... :wave2:

:rolleyes:

Όταν βέβαια βροντήξει κανένας πάνω τους αφού περάσουν με κόκκινο, κλαίγονται(άν σηκωθούν)........:winka:

Άστο Ηλία, οι περισσότεροι ποδηλάτες(της ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗΣ) θα έλεγα ό,τι είναι μακράν οι χειρότεροι οδηγοί. Νομίζουν ό,τι οι δρόμοι τους ανήκουν(χωρίς να πληρώνουν τέλη και να έχουν πινακίδα), τα πεζοδρόμια κλπ. Το σενάριο το έζησα στο Λονδίνο(στο οποίο κινούμουν ΚΑΙ με ποδήλατο) και παρα λίγο να σαπίσω έναν πέρυσι που ανέβηκε στο πεζοδρόμιο και με πάτησε, και στο τέλος ζητούσε και τα ρέστα. Μεγάλωσα σε ποδηλατούπολη(Τρίκαλα) και έκανα απο μικρός, και ακόμα κανω, αλλά όλα έχουν και τα όριά τους.

aisxos
11/07/2010, 15:20
Σας είδα...
Λάρισα-χαλκιδική για διακοπές..(γυρισα την κασσανδρα και την σιθωνια ολη γυρω γυρω συνολο 1400 χλμ εκανα..με μολις 100 ευρω να ειναι καλα το corsaki που μιας και μου εδωσε τοσα σημερα το ελιωσα στο πλυσικο..)
στο θεμα μας...
ενας στους δεκα με μπουφαν και γαντια, οχτω στους δεκα με κρανος..
Σας είδα kawasakiδες vstromaδες tdmαδες bmwαδες ducatαδες ktmαδες με κρανάκια και κοντομανικα...και το ίδιο οι κοπελιες απο πισω...σας φροντισα όποτε σας έβλεπα απο τον καθρέφτη μου να μην φάτε την κινηση που έφαγα εγω καθως ημουν με το αυτοκινητο...
Σας είδα να μου κάνετε σφίνες και να σας φυλάω,ήθελα να σας χαιρετήσω αλλα δεν πιστευα οτι θα καταλαβετε γιατι χαιρεταω και φοβομουν μην σας χαλασω τις γραμμες σας μιας και 200ριζατε για πλακα..σε είδα τυπα με το kawasaki 1400 με το κοντομανικο να πας 200+ και να παλευεις με τον αερα μιας και ησουν καμια 150 κιλα οπως και η κοπελα σου απο πισω καμια 100 κιλα,και σκεφτηκα να γιατι πηρες τετοια μηχανη..
σας ειδα να τρωτε βροχη και σας λυπηθηκα αλλα μετα σκεφτηκα οπως ημουν και εγω....στα αρχιδι@ μου!!
σας ειδα να πατε παρεα παρεα καθε λογης μηχανες..
σε ειδα και μιλησαμε λιγακι παλικαρι...βγηκες τριτος στις σερρες μου ειπες.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ..ωραιο το cbr σου ξεχασα να στο πω...χαζευα το μοτορι σου και εδειχνα στην κοπελα μου τα λαστιχα που ειχες ψιλο διαλυσει..
σε είδα τυπα με το r1 στα διοδια να σε σταματαει ο τυπας γιατι πηγες να περασεις ετσι..καλα εκανες..και εγω ηθελα να τους γραψω αλλα δεν μπορουσα...ελεος παντως 8.10 λαρισα - θεσσαλονικη σε διοδια..(το ξερατε οτι εχουν βαλει υππαληλο να προσεχει τις μηχανες να μην περνανε?καθετε μπροστα τους.εγω πρωτη φορα το ειδα και εξοργιστηκα!!)
σας ειδα και σας ζηλεψα..σας ειδα και σας χαρηκα..ειμαι σιγουρος οτι πολλοι ειστε απο εδω μεσα..χαιρετισματα λοιπον απο εδω μεσα...ημουν 6-11/07/10 χαλκιδικη στους δρομους..εγω σας ειδα!!
σε ειδα και επαθα......
μιση μηχανη μισο αυτοκινητο...απο μπροστα σαν τσοπερ και πισω σαν smart..νομιζα οτι δεν πας βημα..αλλα εφυγες αφηνοντας λαστιχα με τις 17 αρες σου...αναμενεται φωτο σε λιγο..απιστευτο......εσυ πραγρατικα ηθελες αμαξι....
καλο καλοκαιρι μαγκες...καλους δρομους να εχετε,
εγω προκειται να χαθω λιγακι μεσα στο φορουμ να δω τι εχασα αυτες τις μερες και απο αυριο θα χαλαρωσω αρτα..

aisxos
11/07/2010, 15:24
οεο


203400

webassasin
11/07/2010, 16:02
Σε ειδα φιλε με τη χαρλευ,αραχτος στην πλατεια της Καλαματας,να πινεις καφε και διπλα να εχεις τη μηχανη.Το οτι δεν υπηρχε καμια μηχανη επανω δε σε παραξενεψε?Εμαθα οτι ερχεσαι απο αυστραλια,οτι την πηρες πριν 5 μερες και την πληρωσες 75 χιλιαρικα χειροποιητη ολη. Κουκλα οπως κ να εχει..

http://img14.imageshack.us/img14/7387/harleybb.jpg


Σε ειδα καριολοβουλγαρε να κανεις αναστροφη σε δρομο με νησιδες και να μη σε νοιαζει τιποτα.
Με ειδα να πλακωνομαι στα φρενα και κατεβασματα και για αλλη μια φορα το σασμαν να παιρνει νεκρα..
Μολις ηρθα διπλα σου στραβοκοιταγες..

JZER40
11/07/2010, 16:22
Φιλαράκι.....πάλι καλά που ΠΑΝΤΑ δίνεις τόπο στην οργή όπως λες.....

Με τον τρόπο που εκφράζεσαι ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ σε βλέπω αν δεν δώσεις .....να σε τουλουμιάζει κανένας...

SVX
11/07/2010, 16:29
Σας ειδα τσουτσεκια με το BMW το GS το "καλο" Και το TDM ΜΕ εξοπλισμο Fido Dido....Σας αναψα φωτα αλλα πατησατε το Stand by....

ετσι ειναι ....αμα 10 μηνες το χρονο κυκλοφορεις με ΜερσεντοBMW mAtzaFentzoulAs τγιούνινγκ ...ΤΑ φωτα απεναντι τα αναβεις μονο για μπατσορουφιανεμα....

ΠΙΣΩ ρεεε ΨΩΝΑΡΕΣ ... !!!!!

webassasin
11/07/2010, 16:31
οσες φαμε κ οσες ριξουμε φιλε.. Εξω δε μιλαω ποτε, αλλιως ξερω οτι θα τσακωνομαι σε καθε φαναρι.. Και οσο κ αν με εκνευριζουν,δεν εχει νοημα να βγαζω το αχτι μου ετσι,καποια στιγμη με τον ενα η τον αλλο τροπο θα την πατησω.. Ειτε κανενας πιο σερνικος,ειτε 2-3 μαζεμενοι,ειτε μπατσοι κοντα κ να τρεχουμε στα τμηματα.. Βλεπω τον αλλο που λεει εδω μεσα οτι ολο δερνει,αλλα καποια στιγμη θα καταλαβει οτι ηταν λαθος..

Madkefalonian
11/07/2010, 17:32
Σε ειδα καλοκαιρινε καβαλαρη με το GS που εκτος του οτι δεν εφτανες να πατησεις κατω σου εσβησε και δυο φορες μεχρι να κανεις την παρανομη αναστροφη σου!

Maira
11/07/2010, 18:59
Σε είδα μ@λ@κ@ στην εθνική σήμερα κατά τις 8:45 το βράδυ πριν το πρώτο τούνελ προς Αθήνα που άνοιξες την πόρτα σου στην μεσαία λωρίδα και κατέβηκες λες και ήσουν παρκαρισμένος έξω στο γκαράζ σου! Γιατί αν δε σε έβλεπα εγώ θα ήμουν στο νοσοκομείο, αν όχι πουθενα αλλού και εσύ επίσης!

:a29: :a29: :a29: :a29: :a29: :a29:

ilias integra R
11/07/2010, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Σας είδα ......... κάφροι, απολίτιστοι, ακοινόνητοι, ζώα, αρχιμαλάκες, υπάνθρωποι, μιάσματα του μοτοσυκλετισμού, αλήτες του υπόκοσμου τσοπεροχαρλεάδες να πηγαίνετε καμμιά εικοσαριά μαζί δυό - δυό και να πιάνετε όλο το δρόμο ...........
Τρεις φορές πήγατε να με πετάξετε στο αντίθετο ρεύμα καθώς σας προσπέρναγα .......... κομπλεξικοί αλήτες ........
Θα έλεγα κι άλλα για το με ποιόν σας έκανε η μάνα σας και γιατί .......... αλλά τώρα είμαι ήρεμος !!!
Ρε καθίκια, βρώμοι ......... εξηγήστε το για ποιόν λόγο πήγατε ΕΠΙΤΗΔΕΣ να με πετάξετε έξω από το δρόμο ;;;
Που σας ενόχλησα ;;;
Αει στο διάλο παράσιτα ............
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Τους ειδα και εγω (εαν λεμε τους ιδιους) σημερα το μεσημερι να βγαινουν απο Α.Ο. και να οδευουν προς Λουτσα........τουπε και στυλ απο αλλο πλανητη........:wave2:

arxaios
11/07/2010, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ilias integra R
Τους ειδα και εγω (εαν λεμε τους ιδιους) σημερα το μεσημερι να βγαινουν απο Α.Ο. και να οδευουν προς Λουτσα........τουπε και στυλ απο αλλο πλανητη........:wave2:

Το τουπέ τους και το στυλ τους τα έχω χεσμένα !!! Ας έχουν ότι στυλ θέλουν !!!
Μου είναι ΑΔΙΑΦΟΡΟ !!!
Να με σκοτώσουν όμως γιατί προσπάθησαν ;;; Δεν κάνω πλάκα !!!
Με έβγαλαν 3 φορές αντίθετο ρεύμα και άλλες δυο πήγαν να με ρίξουν σε στροφή .............
:mad: :mad: :mad:

Δεν είναι πάντως οι ίδιοι καθώς είμαι στην Κρήτη .......
Οι πινακίδες τους ήταν από Αθήνα και 2-3 ντόπιες .........

Tpap
11/07/2010, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
...

δυστυχώς Κωστή, έτσι φέρονται αυτά τα ζώα...τούς είχα πετύχει εθνική και κάναν τα ίδια...

Κάλεσα τροχαία κατευθείαν...με είχαν καρότσι με το ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ, 15 χλμ...

ΚΩΛΟΤΣΟΠΕΡΟΚΛΑΜΠΟ@@

Shaolin Monk
12/07/2010, 02:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Το τουπέ τους και το στυλ τους τα έχω χεσμένα !!! Ας έχουν ότι στυλ θέλουν !!!
Μου είναι ΑΔΙΑΦΟΡΟ !!!
Να με σκοτώσουν όμως γιατί προσπάθησαν ;;; Δεν κάνω πλάκα !!!
Με έβγαλαν 3 φορές αντίθετο ρεύμα και άλλες δυο πήγαν να με ρίξουν σε στροφή .............
:mad: :mad: :mad:

Δεν είναι πάντως οι ίδιοι καθώς είμαι στην Κρήτη .......
Οι πινακίδες τους ήταν από Αθήνα και 2-3 ντόπιες .........


Την αλλα φορα αν συμβει ποτε κατι παρομοιο, παρατηρησε αυτα με τις ντοπιες πινακιδες. Γνωριζω αρκετους απο αυτους. Και θα βρουμε ακρη... :mad:

Cpt. Haddock
12/07/2010, 02:30
Έχω αρχίσει και σας βλέπω....

Με Tiger

Με διπλες remus ή οτι αλλο

Ακρανωτους...




Γιατί δε μένατε στα TDM που τόσο τα εκθειάζετε στο φόρουμ σας; Γιατι να μου χαλάτε την εικόνα της μηχανής μου

Γιατί ο μαλάκας είναι παντού;

:sad:

DimChios
12/07/2010, 03:11
Σε ειδα απο μπροστα βρακακι κοκκινο πανω στο σκουτερ πρωι πρωι με τα ποδαρακια ανοιχτα

:smokin:


:bawl: :bawl: :bawl:

DimChios
12/07/2010, 03:13
Α, και βεβαιως σας ειδα ΟΛΟΥΣ εκτος απο 1-2 να κυκλοφορειτε στην Εθνικη απο Αθηνα ως Κινετα και πισω όπως να ναι, ο,τι να ναι και γενικως αστα να πανε!
Ας μην αρχισω περιγραφες, δεν εχει τελειωμο η λιστα συνδιασμων που μπορει να κανει κανεις!

:rolleyes:

KaTaNaS
12/07/2010, 03:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

Γιατί ο μαλάκας είναι παντού;

:sad:

giati kai o malakas exei lefta! :lol:

μη στεναχωριεσαι ... θα βγει το 1200 TDM kai θα πανε εκει παλι! Άλλωστε το γιαπωνεζικο δεν φευγει απο την ψυχη του Ελληνα :lol:

soter3gm
12/07/2010, 03:21
Σας είδα στη παραλιακή με τα χαρχαρευ τριμάλακες να πηγαίνετε όπως νάνε με τιμόνια τόσο ψιλά που κάνατε μονόζυγο (και έβλεπα της μασχάλες σας) πάνω στα μπουρδέλα σας, κοντέψατε να με στείλετε στη μπαριέρα όταν σας πέρναγα και σας κοιτούσα.
ΕΜ !!! βέβαια ρε μαλάκες και σας κοιτούσα !!! με τέτοια τσίρκο που καβαλούσατε είναι να μην σας κοιτάνε στο δρόμο ? ου να χαθήτε κομπλεξικοί τριμάλακες

Cpt. Haddock
12/07/2010, 03:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm
Σας είδα στη παραλιακή με τα χαρχαρευ τριμάλακες να πηγαίνετε όπως νάνε με τιμόνια τόσο ψιλά που κάνατε μονόζυγο (και έβλεπα της μασχάλες σας) πάνω στα μπουρδέλα σας, κοντέψατε να με στείλετε στη μπαριέρα όταν σας πέρναγα και σας κοιτούσα.
ΕΜ !!! βέβαια ρε μαλάκες και σας κοιτούσα !!! με τέτοια τσίρκο που καβαλούσατε είναι να μην σας κοιτάνε στο δρόμο ? ου να χαθήτε κομπλεξικοί τριμάλακες

Αντί να κοιτάς μασχάλες, κοιτα το δρόμο... :wave2:

(και ξεκόλα λιγο...)

binzis
12/07/2010, 03:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Α, και βεβαιως σας ειδα ΟΛΟΥΣ εκτος απο 1-2 να κυκλοφορειτε στην Εθνικη απο Αθηνα ως Κινετα και πισω όπως να ναι, ο,τι να ναι και γενικως αστα να πανε!
Ας μην αρχισω περιγραφες, δεν εχει τελειωμο η λιστα συνδιασμων που μπορει να κανει κανεις!

:rolleyes:

Άσε τους είδα και 'γω... Πραγματικά μυαλό κουκούτσι:confused:
Όλων των ειδών τις προστασίες και εξοπλισμού:Κοντομάνικα, παντόφλες, τσόκαρα...

Gandalf dr685sm
12/07/2010, 04:01
Σε είδα ρε φιλαράκο με το παπί, κράνος λυτό στο κεφάλι και να πηγαίνεις όπως να ναι και να φρενάρεις με άγκυρα μπροστά απο τα Ι.Χ.... αν σε πέρναγε κανείς απο πάνω με τις βλακείες που έκανες θα έφταιγε;

Σε είδα και σένα φιλαράκο σήμερα με το RT να προσπαθείς να χωρέσεις με το 3βάλιτσο ( ;;; ) ανάμεσα απο τα Ι.Χ. στην Κηφησίας και να έχεις δημιουργήσει ουρά απο μηχανές πίσω σου.. Αμέριμνος με το ραδιόφωνο λες και πήγαινες πορεία σε κηδεία... ΠΑΡΤΟ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΟΥ.. αφού δεν χωράς άσε να περάσει κανάς άλλος..

Gandalf

andgeo
12/07/2010, 05:28
Σε είδα Κωστάκι με το αδερφάκι F800GS στην Β Σοφίας . ΌΧι δεν το πουλάω για να πάρω DUCATI γιατί στους μόλις ~2 μήνες που το έχω , μόλις το ΣΚ πρόλαβα να του κάνω μερικά γεμάτα 800χμτ ώστε να το αγαπήσω . Μια αγάπη γεννήθηκε και όπως και η πρώτη θα κρατήσει για πολλά πολλά χρόνια.
Για την ιστορία ,κάποια στιγμή θα πάρω ένα monster για να μου βγάζει τα γούστα στην πόλη , αλλά η φράου θα υπάρχει για να με ταξιδεύει , αυτό το κάνει καλύτερα από τον καθένα .

road spirit
12/07/2010, 05:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
Σε είδα Κωστάκι με το αδερφάκι F800GS στην Β Σοφίας . ΌΧι δεν το πουλάω για να πάρω DUCATI γιατί στους μόλις ~2 μήνες που το έχω , μόλις το ΣΚ πρόλαβα να του κάνω μερικά γεμάτα 800χμτ ώστε να το αγαπήσω . Μια αγάπη γεννήθηκε και όπως και η πρώτη θα κρατήσει για πολλά πολλά χρόνια.
Για την ιστορία ,κάποια στιγμή θα πάρω ένα monster για να μου βγάζει τα γούστα στην πόλη , αλλά η φράου θα υπάρχει για να με ταξιδεύει , αυτό το κάνει καλύτερα από τον καθένα .
Ποιο Κωστάκι ρε μπεμβεδάκια? το σχόλιο ήταν πείραγμα, ήμανΕ σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα την εκτιμούσες τη "μικρή" :beer:

blackbusa
12/07/2010, 05:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
Ποιο Κωστάκι ρε μπεμβεδάκια? το σχόλιο ήταν πείραγμα, ήμανΕ σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα την εκτιμούσες τη "μικρή" :beer:

τι λε ρε Κωστακη....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

McTalas
12/07/2010, 05:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
Ποιο Κωστάκι ρε μπεμβεδάκια? το σχόλιο ήταν πείραγμα, ήμανΕ σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα την εκτιμούσες τη "μικρή" :beer:
κωστακη!!

τι λεει ολα καλα???

:lol: :lol: :lol: :lol:

andgeo
12/07/2010, 06:15
Καλά ρε "Κωστάκι" γράψε λάθος , Γιαννάκης είπαμε , ΝΑΙ ;

soter3gm
12/07/2010, 06:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αντί να κοιτάς μασχάλες, κοιτα το δρόμο... :wave2:

(και ξεκόλα λιγο...)
Τι εννοας καπηταν να ξεκολίσω ? δεν έκανα τίποτα απλά τους κοίταγα
Το δρόμο τον κοιτούσα μια χαρά :wave2:

soter3gm
12/07/2010, 06:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Σε είδα ρε φιλαράκο με το παπί, κράνος λυτό στο κεφάλι και να πηγαίνεις όπως να ναι και να φρενάρεις με άγκυρα μπροστά απο τα Ι.Χ.... αν σε πέρναγε κανείς απο πάνω με τις βλακείες που έκανες θα έφταιγε;

Σε είδα και σένα φιλαράκο σήμερα με το RT να προσπαθείς να χωρέσεις με το 3βάλιτσο ( ;;; ) ανάμεσα απο τα Ι.Χ. στην Κηφησίας και να έχεις δημιουργήσει ουρά απο μηχανές πίσω σου.. Αμέριμνος με το ραδιόφωνο λες και πήγαινες πορεία σε κηδεία... ΠΑΡΤΟ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΟΥ.. αφού δεν χωράς άσε να περάσει κανάς άλλος..

Gandalf

ΕΕΕΕ Ε!!!! όχι και μπουρδέλο το RT μάγε το ότι είναι :a31: αυτός δεν σημαίνει ότι η μπουμπού φταίει σε κάτι :nono: :D

nobody
12/07/2010, 06:37
σας ειδα χθες το απογευμα με κατευθυνση προς νεα κιο απο "κολοσουρτη",τρια η δυο KTM(δεν ειμαι σιγουρος το δευτερο τι ηταν),κρανη και λοιπα και σας χαρηκα

με το μαυρο τoyota yaris ημουν και με το αμορε...

:beer: