PDA

View Full Version : Σε είδα vol IV



Σελίδες : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

mreth
03/05/2010, 08:00
Σε είδα καράφλα από την "πίτα του καράφλα" (μάλλον δε φοράς κράνος για να δικαιολογείς το όνομα) όπως έστριψες χθες το βράδυ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ από τη Φιλολάου στην Αρύββου στο Παγκράτι, κι ευτυχώς που αν και με πράσινο εγώ έκοψα πριν τη διασταύρωση. Επίσης ευτυχώς που δεν ήμουν με το αυτοκίνητο γιατί θα σε τσουβάλιαζα...

Έχετε γίνει εσείς οι ντιλιβεράδες πιο επικίνδυνοι κι από τους ταρίφες... Έλεος πια!

daz
03/05/2010, 10:35
Σας είδα όλους στην εγναντία προς Γιάννενα με τα κράνοι σας και τις δερμάτινες φορμούλες σας να τρέχετε να πιάσετε τον Μάι. Άτιμη τύχη που με έριξες στις 4 ρόδες τέτοιες μέρες. (κόκκινο σαραβαλάκι μεσ' στην μπίχλα και την κουτσουλιά).
Μερικούς σας χαιρέτησα βγάζοντας το χέρι απ' το παράθυρο και χτυπόντας τον ουρανό όταν με προσπεράσατε μέσα στο τούνελ. (ρολογάκι citizen καταδυτικό).
Σας ειδα και εσάς κανίβαλους με το παπί χωρίς κράνος μετά την Πάτρα. Χρειάστικε να σας προσπεράσω τόσες φορές όσες ήταν και τα κόκκινα φανάρια αφού δεν σταματήσατε σε κανένα.

pilotos_xtreme
03/05/2010, 10:46
σε ειδα σημερα,κατα της 2 το μεσημερι στην βασιλεως κωσταντινου να ανεβενεις με το gsxr k5-k6 σου ! φορουσες ροζ δερματινο μπουφαν και κρανακι σοει ,τζινακι κ εισουν ενα κουκλι.
αμα εισαι απο δω κερναω καφε να ξερεις!

2stroker
03/05/2010, 12:08
σε ειδα ρε μ@@@@@ @@@@@@@ σημερα το μεσημερι με το γαμω σκουτερ σου ενοειτε ξεκρανωτος να βριζεις μια κοπελα στο φαναρι αγ.κωνσταντινου και βουλιαγμενης χωρις λογο.το σκηνικο,η κοπελα πεζη περιμενει να περασει απεναντι και ταυτοχρονα μιλαει στο κινητο της και περναει ο αρχ@@@@μαλα@@@@@@ και της λεει "σκασε"και του λεει εκεινη "τι?"και της απανταει "αντε γ@@@@@ μωρη".
μπραβο ρε μεγαλε εχεις πολλα κιλα @@@@@ και ανατριχιασαμε ολοι.αστα διαλααα εχουμε γεμισει μ@@@@@ αρ@@@@ατους!!!!:a29: :a29: :a29: :a29: :a29:

jimmy10
04/05/2010, 03:10
ρε Liako θα πεις για ενα beverly που ειδα σημερα στην Π. Ραλλη να μου κανει σφηνα με το έτσι θελω και κονταψε να με χτυπησει ή να πω εγω...?

Ο μαλακακος και ενω δεν τον αφησα να περασει μου ειχε κολλησει φιλερ και καλα να μου κανει τον μαγκα... τον τσαμπα μαγκα


χαααχχααααα

JZER40
04/05/2010, 12:11
Σε είδα φίλε στην παραλιακή στην Γλυφάδα ,το μεσημεράκι με το ολοκαίνουργιο BMW 1000 RR..
ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ...

Σου είπα καλορίζικο.....

Το μηχανάκι από ότι είδα δεν θέλει να βάλει την μπροστά ρόδα κάτω με τίποτα....

Π'ηγαμε παρεούλα ως τον Πειράιά....

VGER
04/05/2010, 13:16
Σας είδα χθες, παρέα τριών μηχανών, ένα CBF, ένα Versys και ένα XT 660 περτικαλί :D να διασχίζετε την Κορίνθου Τριπόλεως στο ρεύμα προς Κόρινθο...

makis206
04/05/2010, 15:11
Το πρωί πηγαίνοντας στη δουλειά το χάζεψα στη βιτρίνα, το απόγευμα το είδα στο δρόμο για το αεροδρόμιο Χανίων με τον νέο του ιδιοκτήτη. Μαύρο Multistrada 1200, απίστευτο κουκλί..

Να το χαρεί ο φίλος κι ελπίζω να γράφει εδώ να μας πει περισσότερα απ'όσα έχω μέχρι στιγμής διαβάσει στα περιοδικά, ε ρε ζημιές πού'παθα πάλι σήμερα.. :p

andgeo
04/05/2010, 17:56
Το είδα κι εγώ ρε Μάκη από κοντά και κάτι έπαθα . Πάντως για άσχημο που το λένε δεν είναι με την καμία. Απόλυτο μηχάνημα τουρισμού .

LiakosVstrom
04/05/2010, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmy10
ρε Liako θα πεις για ενα beverly που ειδα σημερα στην Π. Ραλλη να μου κανει σφηνα με το έτσι θελω και κονταψε να με χτυπησει ή να πω εγω...?
Ο μαλακακος και ενω δεν τον αφησα να περασει μου ειχε κολλησει φιλερ και καλα να μου κανει τον μαγκα... τον τσαμπα μαγκα
χαααχχααααα

αυτούς βασικά ρε μαν δεν πρέπει να τους λες τίποτα! το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να τους δείχνεις και να γελάς!

..όπως εμένα που με είδα να ψάχνομαι βραδιάτικο με ένα τδμ αλλά ο μαλάκας βαριόμουν να φορέσω κράνος σε φάση "έλα μωρέ 200 μέτρα είναι" και κατέληξα να είμαι με το καπελάκι... και μου έφυγε την ώρα που ανοίγαμε και έκανα αναστροφές για να το πιάσω.


για πολλά γέλια ήμουν μιλάμε.... :bigcry: :bigcry: :bigcry: :a029: :a029:

webassasin
04/05/2010, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
αυτούς βασικά ρε μαν δεν πρέπει να τους λες τίποτα! το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να τους δείχνεις και να γελάς!

..όπως εμένα που με είδα να ψάχνομαι βραδιάτικο με ένα τδμ αλλά ο μαλάκας βαριόμουν να φορέσω κράνος σε φάση "έλα μωρέ 200 μέτρα είναι" και κατέληξα να είμαι με το καπελάκι... και μου έφυγε την ώρα που ανοίγαμε και έκανα αναστροφές για να το πιάσω.


για πολλά γέλια ήμουν μιλάμε.... :bigcry: :bigcry: :bigcry: :a029: :a029:
για πολλα γελια ησουν επειδη κυνηγαγες το καπελακι η επειδη ανοιγατε κ δε φοραγες κρανακι?

LiakosVstrom
04/05/2010, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
για πολλα γελια ησουν επειδη κυνηγαγες το καπελακι η επειδη ανοιγατε κ δε φοραγες κρανακι?

και για τα δύο.

Cpt. Haddock
05/05/2010, 01:05
Κοντρα Βεστρωμ με ΤΔΜ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι αλλο θα δούμε :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

zephyr1
05/05/2010, 02:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κοντρα Βεστρωμ με ΤΔΜ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι αλλο θα δούμε :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Κοντρα βεστρωμ με ΔΝΤ.:rotflmao:

Συνεχιζεις να σπαμαρεις ε?:evil:

DimChios
05/05/2010, 03:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κοντρα Βεστρωμ με ΤΔΜ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι αλλο θα δούμε :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


εμενα με κανενα στρωμα οχι δανεικο.... :sick:

εκει να δεις γελια!

:sad:

caesarsk
05/05/2010, 03:19
σε είδα στην περιόχη Αιγάλεω-Νικαια, με το V Strom, να κυνηγάς ενα TDM και οι δύο σας ξεκράνωτοι, και με καπελάκια....


ωραιοι ρε...συνεχιστε!!!

Cpt. Haddock
05/05/2010, 03:21
Ναι, σπαμάρω...

Επίσης προστέθηκε η δικαιολογία αρ. 7932 όταν χανεις σε κοντρα "Μου εφυγε το καπελακι και εκανα αναστροφή να το πιάσω και τον έχασα" :bawl:

Λιακοοοοοοο, παρε Τιγρη ρε να μην εχεις τετοια θέματα :p

LiakosVstrom
05/05/2010, 03:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ναι, σπαμάρω...

Επίσης προστέθηκε η δικαιολογία αρ. 7932 όταν χανεις σε κοντρα "Μου εφυγε το καπελακι και εκανα αναστροφή να το πιάσω και τον έχασα" :bawl:

Λιακοοοοοοο, παρε Τιγρη ρε να μην εχεις τετοια θέματα :p


χαχαχαχαχαχα :bigcry: :bigcry: :bigcry:


ρε είχε στροφή μπροστά!!!! τον είχα σου λέω!

αν δεν μου έφευγε το καπέλο...

DimChios
05/05/2010, 04:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom


αν δεν μου έφευγε το καπέλο...


ξανακράξε κανεναν....

:rolleyes:

LiakosVstrom
05/05/2010, 04:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ξανακράξε κανεναν....

:rolleyes:

αν κράζω μόνο μπεβερλάδες και βεστρομάδες (που βλέπω την πλειοψηφία μας χωρίς κράνος τελευταία); μπορώ; :blush:

DimChios
05/05/2010, 04:11
ΣΧΕΔΟΝ... σε ειδα φιλος με το GSR, με πινακιδα 667 χτες το βραδυ στη Ν. Φιλαδελφεια, απο πισω μου....

Και λεω "σχεδον" γιατι με αυτη την αηδια (νταξ' γουστα ειναι αυτα) που εχεις βαλει για φαναρι, ούτε στα 2 μετρα αναρωτιεμαι αν βλεπεις!

ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΦΑΙΝΕΣΑΙ!!!

πιο πολυ φωτΑει το 6βολτο παπι!

Σε GSR παντως, μασκακι της UFO-FOX-κανωμετατροπηστοΧΤμου-κλπκλπ, δεν ειχα ξαναματαδει!

:rolleyes:

webassasin
05/05/2010, 04:41
Τωρα τωρα,θα μπει ο ΜαικΤζι και δεν εχει πιει κ καφε,θα σας στειλει διακοπες ολους που του σπαμαρετε το πενατο θρεντ.

Acacius
05/05/2010, 07:35
Σε είδα (τις ακράπες σου πρόλαβα μόνο δηλαδή...) σήμερα στην εθνική ενώ πήγαινα με καμιά 100άρα στην αριστερή (η δεξιά ήταν φουλ και πιο αργή), με προσπέρασες κολλώντας στο διάζωμα με 50+ πάνω και με τρόμαξες. Έπρεπε να κοίταζα καθρέφτες πιο συχνά, η κίνηση ήταν τόσο χαλαρή που έιχα χαλαρώσει κι εγώ.

Σε είδα κι εσένα με το κόκκινο Peugeot να μ@λακίζεσαι χωρίς λόγο. Αν δε μπορείς να καπνίζεις και να οδηγείς ταυτόχρονα κόφ'το το ρημάδι κορίτσι μου, βλάπτει. Και σταμάτα και το κάπνισμα, είναι καρκινογόνο.

koulis19
05/05/2010, 08:20
Σε ειδα με το haya στο υψος στους στυλους ολυμπιου διος.Καλα χιλιομετρα να εχεις εσυ και η κοπελια πισω σου.

kazanakius
05/05/2010, 08:22
Σε είδα φιλε με το ΖΧ14, χτες το βραδάκι στην Πατρα, απο κορινθου μεχρι Τoyota-Παρασκ/λος, που κάναμε κοντρίτσες φανάρι - φανάρι! Ωραία ήταν ! αν είχαμε και λίγο πιο αδειο δρόμο θα ηταν τέλεια! :beer:

PortisHead
05/05/2010, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Σε ειδα με το haya στο υψος στους στυλους ολυμπιου διος.Καλα χιλιομετρα να εχεις εσυ και η κοπελια πισω σου.

τωρα εγω γιατι εχω την εντυπωση οτι σου εκανε περισσοτερο "κλικ" η κοπελια , παρα το haya ?
:lol:

koulis19
05/05/2010, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
τωρα εγω γιατι εχω την εντυπωση οτι σου εκανε περισσοτερο "κλικ" η κοπελια , παρα το haya ?
:lol: Πως το καταλαβες?:lol: :lol: :lol:

PortisHead
05/05/2010, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Πως το καταλαβες?:lol: :lol: :lol:

:a08:

webassasin
05/05/2010, 11:57
Σας ειδα παλι,στο κεντρο της πρωτευουσας,να υποστηριζετε τα << πιστευω >> σας, πετωντας μολοτοφ και σκοτωνοντας αθωους..
Λετε να πλησιαζει το τελος?
Στης Ελλαδας τον κορφο ως ποτε θα φωλιαζουν ηγετες προδοτες...

dimitris22
05/05/2010, 18:23
σε ειδα φιλε DeusEx σημερα απο κοντα....ισα που συστηθηκαμε (ωραιο το φειζερακι σου) αλλα οπως ειδες επρεπε να φυγω....
κερνας καφε ειπες....μην ξεχαστεις!

Mihos4u
07/05/2010, 11:28
Σε ειδα επι της κηφισιας με το μαυρο beverly S χωρις ιχνος προστασιας επανω σου ουτε καν γυαλια ηλιου (μερα μεσημερι) στο φαναρι που μας επιασε σε ρωτησα γιατι δε βαζεις ενα κρανακι αφου πας με 120 και σε βλεπω δακρυζεις και κοιτας αλλου γιατι σε ενοχλει ο αερας... η απαντηση σου η αληθεια ειναι με αποστομοσε, οχι επειδη ητανε εξυπνη αλλα επειδη δε τη καταλαβα καν οποτε λεω να τη μοιραστω μηπως και μου πει καποιος τι εννοουσες...

Η απαντηση: "αν και θα φανει εγωιστικο αυτο που θα πω, εμαθα να περναω συντηριτικα, και να ζω συντηριτικα"

Πριν κλεισω να σου πω αν τυχη και διαβασεις ποτε αυτο το post φιλε μου οτι μπορει να ζεις συντηρητικα μπορει να περνας συντηριτικα αλλα ΔΕΝ ΟΔΗΓΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ συντηρητικα...

να προσεχεις και εσυ και εγω και ολοι μας και καλο μας καλοκαιρι...

Shinji Ikari
07/05/2010, 11:58
Με το περναω συντηρητικα μηπως εννοουσε περναω αναμεσα απο τα αυτοκινητα? Αν αντιστρεψεις το νοημα της λεξης συντηρητικα βγαζει νοημα. Μερικοι θελουν να σου πουνε το δικο τους ασχετα με το τι τους ρωτας. Μοναξια.

Σε εχω δει τρεις φορες με μπλε R6 '06 - '07 να κατηφοριζεις τη θηβων απογευμα.

lice13
07/05/2010, 12:47
Σε είδα με το BMW GS σήμερα πήγαμε αρκετά χιλιόμετρα μαζί, απο την Εθνική μέχρι το Σεληνάρι... Γεμισε το κράνος μου σάλια... Τι γαμάτη μηχανή! :beer:

TROOPER
07/05/2010, 12:58
σε ειδα και δεν ηξερα τι να πω και τι να κανω.πριν καμια ωρα στη θηβων παπακι.βλεπω τα οπισθια εξω ενος θυληκου και φανταζομαι οτι ειναι 2καβαλο.προσπερναω και βλεπω 5καβαλο!!!αναμεσα στον μαλακα οδηγο και την πατσαβουρα γυναικα του τα τρια παιδια τους να κοιμουνται στριμωγμενα σαν υλικα του σαντουιτς ηλικιας απο 2 εως 5 ετων.

δεν μιλησα.εφυγα.και δεν θα σχολιασω ουτε εδω.

Ichigo
07/05/2010, 17:47
Σε είδα με το porsche cayenne στο φανάρι και τους είδα όλους να σε κοιτάνε αγριεμένοι! Καλά δε φοβάστε εσείς οι έχοντες και κατέχοντες να κυκλοφορείτε με τέτοια αμάξια έστω για τη ζωή σας ιδιαίτερα αυτή την περίοδο που η λαϊκή οργή είναι στα ύψη; :confused:

Μικe777
07/05/2010, 18:15
Σε ειδα φιλε με το Tiger και τα εξατμησονια σου
να νομιζεις οτι σου χωνομαι ενω εγω οδηγουσα διακριτικα πισω
σου:hypnotize
Σε ειδα κι εσενα φιλαρακο με το ΚΤΜ το μεσημερακι στο Διονυσο
παντα τετοια και καλες βολτες:wave2:

DimChios
08/05/2010, 03:33
σε ειδα χτες το βραδυ στο φαναρι στο πλαι του ΡΟΥΦ να σταματας με εντο με το ΚΤΜ σου!

Ωραιος μεν, απορω που βρηκες προσφυση εκει περα δε!

:wave2:

EliasKir
08/05/2010, 08:45
Σε ειδα κοπελια με την Hayabusa στην Τσιμισκη και τον βαρουσα στο ντεποζιτο.

Σε ειδα κι εσενα γειτονισσα με το καινουριο ER-6n σου. Καλοριζικο!

alcapone09
08/05/2010, 09:36
Σε είδα κοπελιά πριν κάτι μέρες με το SYM scooterάκι και το ροζ AGV κράνος στην Έλληνος Στρατιώτου(Πάτρα). Σου βγήκε ένας διανομέας με φορτηγάκι απο stop στην Λευκωσίας νομίζω και του έχωσες μια αρχοντική μούτζα! ;) ride safe... :beer: :beer:

webassasin
09/05/2010, 10:23
Δεν ειδα οτι ειχε λασκαρει το φτερακι μπροστα.. Με αποτελεσμα να το φαει η ροδα το μισο.. Σe αναζητηση μπροστινου φτερου για CB1 λοιπον...

pilotos_xtreme
09/05/2010, 13:28
σας ειδα ολους σας με καθε λογης μηχανακι σημερα στη μαραθωνος να πηγαινετε για μπανακι!
ξεχωρισα μια παρεα με 2-3 χρ με κοπελιες πισω!

αντε καναμε και το 2ο μπανακι μας!

ζητω το καλοκαιρι λεμε! θαλασσα και μπανιαααααααααααααααααααααα!

(αντε να τελειωσει κ η εξεταστικη ρε φουστη μου!)

ktmakis
09/05/2010, 13:37
Εγω πάλι κάθε μέρα βλέπω ένα ZX να πηγαίνει Αγ.Απόστολους Καλάμου που μένω (έμενα μάλλον μέχρι πριν 10 μέρες και τώρα πάω 2-3 φορές την εβδομάδα) και να γυρνάει το απόγευμα.
Καλούς δρόμους :beer:

tzeronymo
09/05/2010, 15:25
Σας ειδα σημερα 08.40 στο περιπτερο Χαιδαριου καθοσαστε παρεακι σηκωσα το χερι μου και χαιρετισα και μου ανταπωδωσατε καλους δρομους μαγκες

DimChios
10/05/2010, 02:30
να μην πω οτι σας ειδα ΟΛΟΥΣ (εκτος απο 2 φουλ toymbanus - eksoplismenus) και μερικους με κρανακι μονο...να ειστε με σαγιοναρα, πεδιλάκια, σορτσακια, στρινγκακια κλπ τετοια καλουδια...στην παραλιακη προφανως για το Κυριακατικο μπανακι σας!

Η χαρά του ματακια η αληθεια ειναι ειδικά οι γκομενιτσες στην πισω θεση!

:lol: :lol:


ΕΣΕΝΑ ομως μαλακοπιτουρα καργι@λη με το Transalp το προηγούμενο και την πατσαβουρα σου τη φακλανα συνεπιβατιδα, σε είδα στην Ηλιουπόλεως, σου εκανα χωρο να περασεις, αλλα εσυ μ@λ@κας καθως εισαι (τα άκρανος κλπ εννοουνται) χωθηκες καπακια και εκοψες το στενο να βγεις Βουλιαγμενης!
Ευτυχως σε είχα το νου μου γιατι ουτε φλας δεν εβγαλες ΗΛΙΘΙΕ!
Και οταν σου φωναξα "βγαλε κανενα φλας ρε μλκ" μου εχωσες το φασκελο!
@@ΔΙ, εγω έκοψα... εσυ την κότα!
Τραβα γ@μησου ρε!
Αν διαβαζεις, χωσε το φασκελο ΟΛΟ στον πάτο της γυναικας-μποθρωτας σου! χωραει οπως την ειδα!

MG
10/05/2010, 03:18
Μαλ@κ@ με το Μπεβερλι πρωι πρωι προς Πειραια, ξερεις για σενα λεω που ησουν χωρις κρανος και με gay πουλοβερακι να προσπαθεις μανιωδως να με κλεισεις για να χωθεις μπροστα μου...

εισαι τυχερος αυτο σου λεω μονο που δε σε πατησε ο ταριφας οταν απο τα δεξια του πηγες να στριψεις αριστερα πανω στη Γεφυρα προς 34ου συντγματος....

γιατι αν σε παταγε θα ετρωγες και κλωτσιες απο πανω απο 3-4 μηχανες και τον ταριφα....

μουνοπ@νο

PortisHead
10/05/2010, 03:31
Σε ειδα...
...και σε βλεπω καθε μερα , στην Γρ.Λαμπρακη , απο Κορυδαλλο μεχρι δεν ξερω και γω που , καβάλα στο μαυρο KLV αγερωχο , και να πηγαινεις τον γυιο σου (μαλλον) σχολειο.
Τα κεφαλια σας δεν ειναι απο σιδερο ξερεις...
Παντως σωστες αρχες δινεις στο παιδι σου για την εισοδο στον κοσμο της μοτοσυκλετας. :(

vaska
10/05/2010, 03:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
να μην πω οτι σας ειδα ΟΛΟΥΣ (εκτος απο 2 φουλ toymbanus - eksoplismenus) και μερικους με κρανακι μονο...να ειστε με σαγιοναρα, πεδιλάκια, σορτσακια, στρινγκακια κλπ τετοια καλουδια...στην παραλιακη προφανως για το Κυριακατικο μπανακι σας!

Η χαρά του ματακια η αληθεια ειναι ειδικά οι γκομενιτσες στην πισω θεση!

:lol: :lol:


ΕΣΕΝΑ ομως μαλακοπιτουρα καργι@λη με το Transalp το προηγούμενο και την πατσαβουρα σου τη φακλανα συνεπιβατιδα, σε είδα στην Ηλιουπόλεως, σου εκανα χωρο να περασεις, αλλα εσυ μ@λ@κας καθως εισαι (τα άκρανος κλπ εννοουνται) χωθηκες καπακια και εκοψες το στενο να βγεις Βουλιαγμενης!
Ευτυχως σε είχα το νου μου γιατι ουτε φλας δεν εβγαλες ΗΛΙΘΙΕ!
Και οταν σου φωναξα "βγαλε κανενα φλας ρε μλκ" μου εχωσες το φασκελο!
@@ΔΙ, εγω έκοψα... εσυ την κότα!
Τραβα γ@μησου ρε!
Αν διαβαζεις, χωσε το φασκελο ΟΛΟ στον πάτο της γυναικας-μποθρωτας σου! χωραει οπως την ειδα!

Ρε Μήτσο πρωί πρωί τι κουβέντες είναι αυτές?
Αν έχεις την καλοσύνη να μεταφράσεις "γυναίκα - μποθρώτα" να καταλαβαίνουμε και οι αγράμματοι....
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

DimChios
10/05/2010, 03:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Ρε Μήτσο πρωί πρωί τι κουβέντες είναι αυτές?
Αν έχεις την καλοσύνη να μεταφράσεις "γυναίκα - μποθρώτα" να καταλαβαίνουμε και οι αγράμματοι....
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:


φακλανα ειναι η χοντρη!

Μποθρωτα ειναι η χοντρη πατσαβουρα

vaska
10/05/2010, 03:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
φακλανα ειναι η χοντρη!

Μποθρωτα ειναι η χοντρη πατσαβουρα


thanks a lot

koulis19
10/05/2010, 04:52
Ρε γαμωτο ειμαι κρυομενος και δεν μπορω να βγω εγω να δω και καμια μποθροτα:lol: :lol:

notakos600
10/05/2010, 05:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Ρε γαμωτο ειμαι κρυομενος και δεν μπορω να βγω εγω να δω και καμια μποθροτα:lol: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

spyrval
10/05/2010, 05:22
Σε είδα πεντακάθαρε* μάγε** φίλε μου με το SH σήμερα στην εθνική προς Κηφισό. "Κουβέρτα" σκούτερ στα πόδια είχα καιρό να δώ αλλά ευτυχώς είχες το κράνος στον αγκώνα για να μην ζεσταίνεσαι.
*Με το δεξί σκουπιζόσουν με χαρτοπετσέτες γιατί μόλις είχες τελειώσει την τυρόπιτα
**Πώς πήγαινες χωρίς χέρι στο γκάζι?

Εχετλαίος
10/05/2010, 05:23
Σήμερα το πρωί, διαστάυρωση Νεάρχου με Σφακιανάκη, σε είδα μεγαλο-ιατρέ που έχεις τρελαθεί στο φακελάκι (σσσσσσσσσσ, όλοι τους το δίδουνε και κανείς δεν το καταγγέλει γιατί θεωρείται μοναδικός επιστήμονας ουρολόγος στα Χανιά) να κορνάρεις σα τρελός στην αλυσίδα με τα παιδάκια που περνούσαν χεράκι-χεράκι το δρόμο με τις δασκάλες τους. Και να πει κανείς ότο κινδύνευε κάποια ζωή και βιαζόσουνα; Καφέ, ρε παπάρα, δε είδα 10 λεπτά μετά να πίνεις!
Πόσο σιχαμένος και υπάνθρωπος είσαι ρε λαμόγιο...
:yuck:

georgio
10/05/2010, 07:03
...πριν λίγο στο Θησείο μετά τις καφετέριες κατεβαίνοντας...

Kawasaki Z 1000 (μάλλον) με... τούρμπο :eyepop: :eyepop:

...έτσι κατάλαβα τουλάχιστον. Ιμάντες εξωτερικά στα δεξιά του κινητήρα και διάφορα ψιψιψίνια και κοκοκόψαρα...

εκτός και αν σου χάλασε η καδένα του εκκεντροφόρου και είπες να το κάνεις όπως η Ducati... :rotflmao: :rotflmao:


Υ.Γ.: ελπίζω να το πηγαίνεις τουλάχιστον και να μην έκανες όλη αυτή την ιστορία για καμιά ευθεία και την πόζα στην καφετέρια. Ο σβέρκος σου πως μένει στη θέση του, κάνεις ελληνορωμαϊκή;

Να 'σαι καλά και πάντα όρθιος!

ανωνυμος
10/05/2010, 10:22
σε ειδα παπουλη σημερα το πρωι στο κερατσινι που καθως καβαλαγαμε τη μηχανη εγω και η κοπελα μου ηρθες και μας ειπες "μπραβο παιδια εισαστε ωραιοι νικοκοιρεμενοι με τα κρανη σας με τα ολα σας" χτυπησες και δυο πατ πατ με το μερι στο καπο του αυτοκινητου που ηταν παρκαρισμενο μπροστα και ειπες "αυτα σιδερα ειναι..."
να σαι καλα παπουλη:wave2:

SVX
10/05/2010, 10:37
ΔΕ σε ειδα αλλα σε ειδαν αλλοι ... και εκτεθήκαμε πάλι....


Διατηρήστε τα τυπικά ρε μάγκες ...Γαμώ τα στερεότυπα γαμώ

http://troktiko.blogspot.com/2010/05/blog-post_1217.html

faraway
10/05/2010, 10:44
Σε είδα που βγήκες με το κολοαγροτικό σου να περάσεις κάθετα το δρόμο στο τέλος στροφής ενώ ερχόμουνα .
Ευτηχώς με είδες και συ τελικώς , αφού μόνο σήματα μορς δε σου κανα ,και σταμάτησες 1 μέτρο μετά για να περάσω .

Παλιόγίδι μου τη χάλασες τη βόλτα άρων άρων γύρισα σπίτι μου ....
:a57:

TROOPER
10/05/2010, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
...πριν λίγο στο Θησείο μετά τις καφετέριες κατεβαίνοντας...

Kawasaki Z 1000 (μάλλον) με... τούρμπο :eyepop: :eyepop:

.....

ειδες το υπερτουμπανο του dynagrego ιδιοκτητη του ammos club που φιλοξενησε την φετινη μας πιτα.

:wave2:

EVI
10/05/2010, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ειδες το υπερτουμπανο του dynagrego ιδιοκτητη του ammos club που φιλοξενησε την φετινη μας πιτα.

:wave2:

+1 akrivos afton

McTalas
10/05/2010, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
+1 akrivos afton
και τι?

το παει το εργαλειο ή μοναχα ευθεια-ευθεια -> στροφη! / κατεβασμα σπρωξιμο στα χερια -> ανεβασμα και παλι ευθεια-ευθεια ??

LiakosVstrom
10/05/2010, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
και τι?

το παει το εργαλειο ή μοναχα ευθεια-ευθεια -> στροφη! / κατεβασμα σπρωξιμο στα χερια -> ανεβασμα και παλι ευθεια-ευθεια ??

κάτι σαν τους τδμάδες ένα πράγμα δηλαδή :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:




ζέστανε ο καιρός και ΣΑΣ ΕΙΔΑ!!! σαγιονάρες της Ελλάδας ενωθείτε!
:bawl:

kiloMeater
10/05/2010, 12:27
Σε είδα προχθές το βράδυ με το Vstromα σου να περνάς ανετος 3-4 δευτερόλεπτα μετά το κόκκινο κεντρική διασταύρωση στον Πειραιά χωρίς ορατότητα για το τι έρχεται....

Αλίμονο στον καψερό που θα σε μαζέψει την επόμενη...

Gi_4ce
10/05/2010, 12:43
σε ειδα καραγκιοζη προχθες στην Βουλιαγμένης με το R1 και τον αγκωνα στον ώμο να "γραφεις" απο φαναρι σε φαναρι.

Γιδοβοσκέ που θες και χιλιαρι.

Shinji Ikari
10/05/2010, 13:13
Σας ειδα, καμια εικοσαρια V-Strom μαυρα κυριακη πρωι προς κορινθο. Αλλα δεν ειναι σωστο να εχετε πιασει το αριστερο ρευμα με τετοιο τροπο.

nic mor
10/05/2010, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shinji Ikari
Σας ειδα, καμια εικοσαρια V-Strom μαυρα κυριακη πρωι προς κορινθο. Αλλα δεν ειναι σωστο να εχετε πιασει το αριστερο ρευμα με τετοιο τροπο.


για πες εχει ψωμι αυτο!!

granazi
10/05/2010, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shinji Ikari
Σας ειδα, καμια εικοσαρια V-Strom μαυρα κυριακη πρωι προς κορινθο. Αλλα δεν ειναι σωστο να εχετε πιασει το αριστερο ρευμα με τετοιο τροπο.



:a014:

faraway
10/05/2010, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shinji Ikari
Σας ειδα, καμια εικοσαρια V-Strom μαυρα κυριακη πρωι προς κορινθο. Αλλα δεν ειναι σωστο να εχετε πιασει το αριστερο ρευμα με τετοιο τροπο.

είναι στα facts και αυτό ,

τα v strom πάνε μόνο αριστερή γιατί δεν υπάρχει κάτι στο πλανήτη να τα προσπεράσει :lol: :lol: :lol:

castoras
10/05/2010, 14:25
Σε είδα ρε παχύδερμο ζώο να διασχίζεις την Αθηνών με τα πόδια,όχι από τη διάβαση στο φανάρι φυσικά και να πηγαίνεις πιο αργά και από χελώνα.Εισαι πολύ τυχερή που ήμουν εγώ με το μηχανάκι και όχι κανένα scania να του αλλάζεις λάδια στη μέση του δρόμου.
Επίσης είδα ρε παιδιά ταρίφα στο Παλατάκι,στο Χαιδάρι να είναι εκτός εαυτού επειδή σταμάτησε να πάρει κούρσα στη μέση του δρόμου και κάποιος του είπε να πάει να γ@μηθεί.Καθόταν στο φανάρι, μονολογούσε κι έλεγε ότι με την αναδουλειά που έχει όπου θέλει θα σταματάει για κούρσα και άμα ακούσει κανέναν να βρίζει ταρίφα θα του κάνει και θα του ράνει.Μάλιστα έδωσε έμφαση ''σε αυτούς με τα μηχανάκια'',ίσως γιατί μαζευτίκαμε 2-3 στο φανάρι και τον κοιτάζαμε.Η κοπέλα δε που είχε πάρει κούρσα τα είχε παίξει η κακομοίρα και μας έβλεπε με απορία!! :a21: :a21:

camen
10/05/2010, 15:51
Σε ειδα κακομοιρη κοπελια μεσα στο παρκινκ του super market που ξαφνιαστηκες οταν ειδες μπροστα σου αυτοκινητο,κοκαλωσες τα φρενα και φυσικα επεσες.Ευτυχως δεν χτυπησες αν και το scooteraki σου πρεπει να εσπασε ορισμενα πλαστικα.Η φατσα σου ειχε πολυ πλακα οταν σηκωθηκες και κοιταξες γυρω σου...


Ελπιζω ποτε ξανα και ΦΟΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΑΝΟΣ:beer: :beer: :beer:

p@nos
10/05/2010, 16:12
σε ειδα shatz μεσα στο πανεπιστημιο, αλλα ειχα το μυαλο μου στο πως να βιασω το 990


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

Ζεύκας
10/05/2010, 16:23
Σε είδα πασίγνωστη συμφορουμίτισσα στο μετρό του Αγιάννη να οδηγείς το αυτοκινητό σου φορώντας μπλουζάκι moto.gr

Καλά έκανες,τέτοιο κουλάδι που είσαι το γύρισες στα 4τροχα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

lilipoua
10/05/2010, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Σε είδα πασίγνωστη συμφορουμίτισσα στο μετρό του Αγιάννη να οδηγείς το αυτοκινητό σου φορώντας μπλουζάκι moto.gr

Καλά έκανες,τέτοιο κουλάδι που είσαι το γύρισες στα 4τροχα
:rotflmao: :rotflmao:





και το αυτοκίνητο στις 2 ρόδες το πάω!!! :lol: :lol: :lol:


:beer: :beer: :beer:

Xrated
10/05/2010, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gi_4ce
σε ειδα καραγκιοζη προχθες στην Βουλιαγμένης με το R1 και τον αγκωνα στον ώμο να "γραφεις" απο φαναρι σε φαναρι.

Γιδοβοσκέ που θες και χιλιαρι.
Προσπαθω να φανταστω ανθρωπο με αγκωνα στον ωμο ;p

vaska
11/05/2010, 03:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από lilipoua
και το αυτοκίνητο στις 2 ρόδες το πάω!!! :lol: :lol: :lol:


:beer: :beer: :beer:

Σ' έχουμε δει και μεις στις 2 ρόδες, ήσουν σε αυτή την ομάδα, έτσι δεν είναι?

http://www.youtube.com/watch?v=pobOY1g0QBI

:rotflmao: :rotflmao:

Εχετλαίος
11/05/2010, 03:16
Ευτυχώς που με είδες εγκαίρως φίλε με το και-εγώ-δεν-ξέρω-τι-κρυβόταν-κάτω-απ-τα-χώματα-και-τους-σοβάδες να φρενάρω (και ας μην κράταγες τις αποστάσεις) γιατί τώρα θα τρέχαμε αμφότεροι στους φαναρτζήδες!
Πάλι καλά...

XJR_Billy
11/05/2010, 03:33
Σε είδα να ανάβεις δεξί φλας και να στρίβεις αριστερά για να μπεις Αττική οδό το πρωί...
Ευτυχώς η κοπελιά πίσω σου, που έστριβε κι αυτή είχε απόσταση και δεν τρόμαξε..

Όταν σε πλάγιασα και σου είπα τι έκανες, τα 'χασες, κοκκίνησες, με πέρασες για αστυνομικό, ζήτησες συγγνώμη και ακολούθησε ο διάλογος:

"Είστε της ομάδας Δίας?"
"Βασικά Παναθηναικός είμαι αλλά δεν ασχολούμαι":p

Το παιδάκι στην πίσω θέση με κοιτούσε επίμονα. Του κούνησα το χέρι κι έφυγα.
Να προσέχεις το καταπληκτικό αγοράκι σου φίλε μου...:wave2:

lilipoua
11/05/2010, 03:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Σ' έχουμε δει και μεις στις 2 ρόδες, ήσουν σε αυτή την ομάδα, έτσι δεν είναι?

http://www.youtube.com/watch?v=pobOY1g0QBI

:rotflmao: :rotflmao:



Ιδρυτικό μέλος ......όχι ό,τι να 'ναι !! :D

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


btw ......... απιθανο το βιντεάκι!! :beer:

TROOPER
11/05/2010, 03:51
σε ευχαριστω για τη μουτζα που μου ριξες διποδη οταν σε ρωτησα αν εισαι τρελη επειδη επιχειρουσες πρωι-πρωι να κανεις αναστροφη στη λαμπρακη στο υψος της σουζουκι χωρις να εχεις ορατοτητα.

caesarsk
11/05/2010, 03:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
σε ευχαριστω για τη μουτζα που μου ριξες διποδη οταν σε ρωτησα αν εισαι τρελη επειδη επιχηρουσες πρωι-πρωι να κανεις αναστροφη στη λαμπρακη στο υψος της σουζουκι χωρις να εχεις ορατοτητα.


τελικα η σου έχει γινει συνηθεια το πρωι πριν πας στην δουλεια να περνας απο την Suzuki, ή οντως έχουν τοσα πολλα προβληματα αυτα καταταραμενα γιαπωνιζικα!!!

guzzistas
11/05/2010, 04:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
[B"Είστε της ομάδας Δίας?"
"Βασικά Παναθηναικός είμαι αλλά δεν ασχολούμαι":p
[/B]

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nostra
11/05/2010, 04:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
επιχηρουσες

οι επι-χηρία θυγατερες επηρεάζονται απο το ασφαλιστικό όπως και οι άγαμες/διαζευγμένες που δε θα παίρνουν πια σύνταξη ;

TROOPER
11/05/2010, 04:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
οι επι-χηρία θυγατερες επηρεάζονται απο το ασφαλιστικό όπως και οι άγαμες/διαζευγμένες που δε θα παίρνουν πια σύνταξη ;

ταπεινα ζητω συγγνωμη κε αλανθαστε.διορθωθηκε.

Nostra
11/05/2010, 05:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ταπεινα ζητω συγγνωμη κε αλανθαστε.διορθωθηκε.

:a9: :a9: :a9:



σκούπααααα ... κανας mod! :D

Acacius
11/05/2010, 06:58
(τώρα που προλαβαίνω να σπαμάρω)

Αυτό είναι φόρουμ: ντύνει, στολίζει νοικοκυρεύει.

EVI
11/05/2010, 07:05
σας ειδα χτες στην Αθηνα να πηγαινετε .... πως να το περιγραψω... σαν να οδηγουσατε σε χωραφι η σε μια κοιλαδα καπου που να μην εχει δρομο , λωριδες , φαναρια .... απέραντη κοιλαδα ομως σε φαση... ειμαι μονος μου και οδηγω δεν υπαρχει κανεις γυρω μήτε αμαξι μήτε μηχανη και οι ανθρωποι ολοι εχουν παρει το πλοιο για την δυση... η εποχη των ανθρωπων τελειωσε τωρα μια νεα εποχη ξεκινα των Ορκς.

Nostra
11/05/2010, 07:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
σας ειδα χτες στην Αθηνα να πηγαινετε .... πως να το περιγραψω... σαν να οδηγουσατε σε χωραφι η σε μια κοιλαδα καπου που να μην εχει δρομο , λωριδες , φαναρια .... απέραντη κοιλαδα ομως σε φαση... ειμαι μονος μου και οδηγω δεν υπαρχει κανεις γυρω μήτε αμαξι μήτε μηχανη και οι ανθρωποι ολοι εχουν παρει το πλοιο για την δυση... η εποχη των ανθρωπων τελειωσε τωρα μια νεα εποχη ξεκινα των Ορκς.

ξεχασες στο τελος να βάλεις το:

"Γιατί είμαι ο Χουλκ!" :wave2:

Shinji Ikari
11/05/2010, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από nic mor
για πες εχει ψωμι αυτο!!

πηγαιναν στην αριστερη λωριδα σε δυο σειρες με μετρια ταχυτητα και οταν πηγα διπλα τους ενοιωσα οτι το εκαναν συνειδητα.

Σε ειδα GSXR ασπρο - μπλε, νεαρος, στην εθνικη, εξοδο Αγ. Αναργυρων. Καρφωθηκες πανω σε ταξι απο πισω και το βουλιαξες ολο, η μουρη του GSXR διαλυμενη, εσυ δεν επαθες τιποτα, ειχες βγαλει στολη και κρανος και εφτιαχνες τα χαρτια.

jimmy10
11/05/2010, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shinji Ikari
ενοιωσα



A disturbance in the Force I Feel....

2stroker
11/05/2010, 11:04
σας βλεπω σχεδον καθημερινα εσας της ομαδας Διας και τα @@@@@ μου κουνιουνται!!!ολο ποζερια και καγκουριλικια λες και ειχατε τα γενεθλια των 18 προχτες και σας πηραν το πρωτο σας GLX!
Τι σουζες,τι παντηλικια,τι κοκκινα φαναρια που τα περνατε αερα ετσι για πλακα τι τι τι...
ερε τι αλλο θα δουμε!!και οχι τιποτε αλλο εγω ο μ@@@@@ σας πληρωνω κιολας!!!

sakistrs
11/05/2010, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
σας βλεπω σχεδον καθημερινα εσας της ομαδας Διας και τα @@@@@ μου κουνιουνται!!!ολο ποζερια και καγκουριλικια λες και ειχατε τα γενεθλια των 18 προχτες και σας πηραν το πρωτο σας GLX!
Τι σουζες,τι παντηλικια,τι κοκκινα φαναρια που τα περνατε αερα ετσι για πλακα τι τι τι...
ερε τι αλλο θα δουμε!!και οχι τιποτε αλλο εγω ο μ@@@@@ σας πληρωνω κιολας!!! +10000:a18: :a18: :a18: :a18: :a18: :a18: :a18: :a18: :a18: :a18:

Shinji Ikari
11/05/2010, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmy10
A disturbance in the Force I Feel....

Why, why, why did you resign?

latris mixanis
11/05/2010, 13:24
Σε είδα βλάκα με το ευρωπαϊκό πραπρά σου που αντί να κοιτάς το φωτεινό σηματοδότη χάζευες και παραλίγο να σταματήσεις πάνω μου :mad:

DimChios
11/05/2010, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Σε είδα βλάκα με το ευρωπαϊκό πραπρά σου που αντί να κοιτάς το φωτεινό σηματοδότη χάζευες και παραλίγο να σταματήσεις πάνω μου :mad:


δεν ξερεις αυτο που λενε οτι οπου κοιτας, πας?

Ε, εκει που κοιταζε ο ανθρωπος πηγαινε!

:winka:

jimmy10
11/05/2010, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
δεν ξερεις αυτο που λενε οτι οπου κοιτας, πας?

Ε, εκει που κοιταζε ο ανθρωπος πηγαινε!

:winka:

Κύριε κύριε... εγω εγω...target fixation λεγεται αυτο....


@Shinji Ikari
The Force is strong with this one

George20vt
11/05/2010, 15:51
Σας είδα παληκάρια σήμερα το απόγευμα στην αρχή της Βουλιαγμένης, να έχετε κλείσει τη δεξιά λωρίδα και να κάνετε νόημα να κόψουμε γιατί είχε γεμίσει λάδια..

Ένα μεγάλο μπράβο και άπειρες :beer:

mparmpanik
11/05/2010, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
σας βλεπω σχεδον καθημερινα εσας της ομαδας Διας και τα @@@@@ μου κουνιουνται!!!ολο ποζερια και καγκουριλικια λες και ειχατε τα γενεθλια των 18 προχτες και σας πηραν το πρωτο σας GLX!
Τι σουζες,τι παντηλικια,τι κοκκινα φαναρια που τα περνατε αερα ετσι για πλακα τι τι τι...
ερε τι αλλο θα δουμε!!και οχι τιποτε αλλο εγω ο μ@@@@@ σας πληρωνω κιολας!!!


εμενα παντως μεχρι τωρα ολο οι ησυχοι μου πετυχαινουν..
ψαχνω να δω κανεναν καγκουρα της Διας αλλα.. τζιφος..
δεν λεω.. σιγουρα θα εχει κι απο αυτο το ειδος, αλλα θα ειναι πονηροι και περιμενουν
να περασω για να καγκουριαστουν..

κι απο την αλλη..
εχω δει και μερικους να φορανε κατι "ιδιωτικα" κρανη που αν μη τι αλλο δειχνουν οτι εχουν
μοτοσυκλετικη επαφη κι οτι εχουν ξανακαβαλησει και κατι αλλο πριν το υπηρεσιακο..


θα ελεγα λοιπον οτι μαλλον πρεει να ειμαστε πιο φειδωλοι στις γενικευσεις
μιας και μου θυμιζει ασυστολα αυτο που λενε οι κουτακηδες..

οτι ολοι οι μοτοσυκλετιστες ειναι αλητες επειδη υπαρχουν καποια ανεγκεφαλα καγκουροειδη.

antsoar
11/05/2010, 17:07
:eyepop: :eyepop: Σας είδα σήμερα, τρια τρακτέρ με ξένες πινακίδες να τραβάτε απο ένα

τροχόσπιτο

όχι τιποτα σουπερ ντούπερ τρακτέρ με καμπίνα, αλλά κάτι μικρά κάμπριο δικάβαλα,

στην εθνική προς Λαμία με 40χλμ :eyepop: :eyepop:

Τα οδηγούσανε κατι μπαρμπάδες με ψάθινα καπέλα και τη γυναίκα απο πίσω

Ο ορισμός του αγροτουρισμού:eyepop: :lol:

EliasKir
11/05/2010, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από antsoar
Ο ορισμός του αγροτουρισμού:eyepop: :lol:

Χαχαχαχαχα

Σας ειδα τωρα που γυρνουσα απο την δουλεια, τυπακια με το SYM GTS στην Τσιμισκη.
Οχι απλα ξεκρανωτοι, αλλα και πισω απο την ζελατινα για να μη χαλασει το μαλλι! Και σε καθε φαναρι πιανατε ο καθενας απο εναν καθρεφτη και κοιταζοσασταν. Επισης η κορνα ειναι για να αποφευγουμε ατυχηματα, οχι για να πειραζουμε καθε παρεα με κοπελιτσες που βλεπουμε (ηταν και πολλες σημερα, μου βγηκαν τα ματια).

DimChios
12/05/2010, 02:22
Σε ειδα χτες το βραδυ φευγοντας απο τη δουλεια...
Παπαγου στο φαναρι με Ουλωφ Παλμε...

Με το Πρ-Aprilia...

ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΩΛΟΦΑΝΑΡΟ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΠΟΤΕ Ή @@ΔΙΑ??????

:evil:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

McGyver
12/05/2010, 02:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Σε ειδα χτες το βραδυ φευγοντας απο τη δουλεια...
Παπαγου στο φαναρι με Ουλωφ Παλμε...

Με το Πρ-Aprilia...

ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΩΛΟΦΑΝΑΡΟ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΠΟΤΕ Ή @@ΔΙΑ??????

:evil:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

Θα βάλει μηχανικό και όταν πατάει φρένο θα σηκώνει ένα κόκκινο σημαιάκι...