PDA

View Full Version : Σε είδα vol IV



Σελίδες : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

DUKASII
12/05/2010, 02:54
σε ειδα ψες το απογευμα στη κατεχακη που νομιζες οτι το tiger ειναι γληγολο και τουμπανο με το εξατμισονι σου να ουμε κ τη στραβωμενη πινακιδα για να μη σε πιανουνε τα στελθ rantar κτλ και με το κρανακι σου για ποδηλατο..να ξεκινααςςςςςςςςςς και μετα...

δε σε ξαναειδα ποτε πια...

πραγματικα σου περασε καμια τρελα απο το μυαλο οτι περνας και σσ?:rolleyes:

PortisHead
12/05/2010, 03:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από mparmpanik
...οτι ολοι οι μοτοσυκλετιστες ειναι αλητες επειδη υπαρχουν καποια ανεγκεφαλα καγκουροειδη.

ε οχι και καποια....βαλε κατι ακομα :lol:


Αχχχχ , σας ειδα και σας σημερα πρωι-πρωι , σερβιτορες , στην "Αιγλη" του Κορυδαλλου , να καθαριζετε τα τραπεζακια φορωντας κατι μικροσκοπικες μινι φουστιτσες. :sun:

nobody
12/05/2010, 03:13
αχ "Αιγλη",τι μου θυμισες,ιστορικοι καφεδες με τους σπατανεους....α ρε πλατεια Ελευθεριας με τα ωραια σου...:beer:

alcapone09
12/05/2010, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
σε ειδα ψες το απογευμα στη κατεχακη που νομιζες οτι το tiger ειναι γληγολο και τουμπανο με το εξατμισονι σου να ουμε κ τη στραβωμενη πινακιδα για να μη σε πιανουνε τα στελθ rantar κτλ και με το κρανακι σου για ποδηλατο..να ξεκινααςςςςςςςςςς και μετα...

δε σε ξαναειδα ποτε πια...

πραγματικα σου περασε καμια τρελα απο το μυαλο οτι περνας και σσ?:rolleyes:


Είδα και γω έναν ίδιο χτες το μεσημέρι στα φανάρια της εθνικής στην Πάτρα























:look: Πρέπει.... να είναι πολλοι :smokin: :smokin:

McGyver
12/05/2010, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από alcapone09
:look: Πρέπει.... να είναι πολλοι :smokin: :smokin:

Πρώην V-Stromάδες πρέπει να είναι που ξενέρωσαν όταν η Suzuki σταμάτησε το 1000...

DUKASII
12/05/2010, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Πρώην V-Stromάδες πρέπει να είναι που ξενέρωσαν όταν η Suzuki σταμάτησε το 1000... μπαααααα

πρωην τδμαδες ειναι ...

mizz
12/05/2010, 09:21
είχα καιρό να πάω στη σχολή και είδα στο δρόμο προς εκεί πάμπολλους εποχιακούς αναβάτες :yuck: πλήρης άγνοια
φυσικά σαγιοναρίτσα και όλα τα σχετικά
και το αποκορύφωμα στην επιστροφή ένα σκουτεράκι να χει πιάσει την αριστερή και να πηγαίνει με 40 πιάνει την δεξιά μετά και μετά κάθεται στη μέσω των 2 λωρίδων χωρίς αμάξια δεξιά και αριστερά κάνοντας και ελαφρώς ζιγκ ζαγκ!!! :eek:
σα πρόβατο στη σφαγή πήγαινε :uplate:
είναι που είναι ζούγκλα οι δρόμοι άμα πηγαίνεις και γυρεύοντας... :alien:

Xrated
12/05/2010, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από mizz
είχα καιρό να πάω στη σχολή και είδα στο δρόμο προς εκεί πάμπολλους εποχιακούς αναβάτες :yuck: πλήρης άγνοια
φυσικά σαγιοναρίτσα και όλα τα σχετικά
και το αποκορύφωμα στην επιστροφή ένα σκουτεράκι να χει πιάσει την αριστερή και να πηγαίνει με 40 πιάνει την δεξιά μετά και μετά κάθεται στη μέσω των 2 λωρίδων χωρίς αμάξια δεξιά και αριστερά κάνοντας και ελαφρώς ζιγκ ζαγκ!!! :eek:
σα πρόβατο στη σφαγή πήγαινε :uplate:
είναι που είναι ζούγκλα οι δρόμοι άμα πηγαίνεις και γυρεύοντας... :alien:
ποια σχολη εισαι φιλε γιατι σημερα ειδα εναν με τετοιο κρανακι σαν της φωτο σου.
Σε ειδα ηλιθιε και γω γυρνοντας απ τη σχολη με το ψευτο-custom σου να κολας πισω μου λες και ειχες χωρο να ανοιξεις με τετοια κινηση.Παρολαυτα επειδη καταλαβα τι μαλακας εισαι και σε αφησα να περασεις δεν πιστευα αυτο που εκανες στα μπροστινα μηχανακια.Ολα τα μηχανακια μπροστα σε αφηναν να περασεις αφου πραγματικα σχεδον τους ακουμπαγες το πισω φτερο.Μαλιστα οταν εναν τον ακουμπησες οταν πλακωθηκες στα φρενα και πηγε να σου κανει χειρονομια τον εκλεισες και οταν πηγες μπροστα του.Απο πισω ακολουθουσε τερματισμενος αλλος ενας μαγκας με σκοοτερ που γυρνανε απο μπανιο γυμνος με την γκομενα με το μαγιο πηγαινοντας ταπα.Το ξερω οτι κανεις σας δεν διαβαζει τετοια forum αφου προυποθετουν μια παιδεια στα διτροχα αλλα και γενικως στη ζωη την οποια δυστυχως δεν....

mizz
12/05/2010, 14:03
στο τει αθήνας είμαι, δε παίζει να μουν όμως εγώ γιατί το μηχανάκι είναι στο συνεργείο! με αμάξι είχα πάει δυστυχώς :blush:

McTalas
12/05/2010, 14:13
Ρε φιλαρακι, εσυ με το gixxer κατα τις 8 στην Χαμοστερνας,
Αντε και με περασες, τι καταλαβες???
οτι εισαι γληγορος? εισαι πως να το κανουμε... αλλα να 150ριζεις χωρις ενα κρανος και με κοντομανικο, δεν ειναι και πολυ συνετο...
ετσι οπως ψαρευε ο κωλος, αμα σε διπλωνε θα σε μαζευανε σε τευχη.
Δεν σε προλαβα ρε φιλε (ειπαμε εισαι πολυ γληγορος) να σΕ πω για ποσους σαν και του λογου σου συναρμολογουμε στα ΤΕΠ στις εφημεριες...

υγ. και ενα τιπ! Δεν παταμε φρενο πανω στην στροφη σε δρομο που ειναι γυαλι γιατι γλυστραει το μπροστινο και παιζει να το χασεις...
:D
Ερε με τους παγκοσμιους που εχουμε μπλεξει...

LiakosVstrom
12/05/2010, 14:13
σε είδα ρε με το (τι άλλο...) μπέβερλι που βγήκες από στοπ και ερχόταν αμάξι σου κόρναρε και σου λέει "που πας ρε????"... και σταμάτησες για να το παίξεις τσαμπουκάς κι όλας... και τον κοίταζες με το αγριεμένο σου βλέμα έτοιμος να του χυμίξεις σαν αγριόγατα που ήσουν (λίγο ευτραφής αγριόγατα βέβαια...).
σταμάτησα μετά στο φανάρι δίπλα σου και σε κοίταζα και γέλαγα αλλά δεν είπα τίποτα γιατί θα είχαμε δράματα το πιθανότερο και δεν είχα που να αφήσω την ανθοδέσμη που κράταγα για τη μάνα μου που έχει γενέθλια :beer:

που έχουμε φτάσει... και να κάνεις τη μαλακία και να το παίζεις και τσαμπουκάς. :a024:

DimChios
12/05/2010, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
σε είδα ρε με το (τι άλλο...) μπέβερλι που βγήκες από στοπ και ερχόταν αμάξι σου κόρναρε και σου λέει "που πας ρε????"... και σταμάτησες για να το παίξεις τσαμπουκάς κι όλας... και τον κοίταζες με το αγριεμένο σου βλέμα έτοιμος να του χυμίξεις σαν αγριόγατα που ήσουν (λίγο ευτραφής αγριόγατα βέβαια...).
σταμάτησα μετά στο φανάρι δίπλα σου και σε κοίταζα και γέλαγα αλλά δεν είπα τίποτα γιατί θα είχαμε δράματα το πιθανότερο και δεν είχα που να αφήσω την ανθοδέσμη που κράταγα για τη μάνα μου που έχει γενέθλια :beer:

που έχουμε φτάσει... και να κάνεις τη μαλακία και να το παίζεις και τσαμπουκάς. :a024:


...κι εσυ ομως!
Ολο τσαμπουκαδες...ΔΕΝ μου εισαι!
Τη μια κρατας ανθοδεσμη, την αλλη εισαι με την κοπελια...

:smokin:

LiakosVstrom
12/05/2010, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
...κι εσυ ομως!
Ολο τσαμπουκαδες...ΔΕΝ μου εισαι!
Τη μια κρατας ανθοδεσμη, την αλλη εισαι με την κοπελια...

:smokin:

γι αυτό δεν μπορώ να πλακωθώ σαν άνθρωπος... :rolleyes:
όλα τα "καλά" μου συμβαίνουν στις πιο ακατάλληλες στιγμές :p

μαμώ τη γκαντέμα την τύχη μου... :ninja:

DimChios
12/05/2010, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
γι αυτό δεν μπορώ να πλακωθώ σαν άνθρωπος... :rolleyes:
όλα τα "καλά" μου συμβαίνουν στις πιο ακατάλληλες στιγμές :p

μαμώ τη γκαντέμα την τύχη μου... :ninja:



δεν επιασε γμτ

:sad:

p@nos
12/05/2010, 14:32
σε ειδα γυφτο σημερα στο ριο(κυριολεκτικα γυφτος:lol: ) να εχεις δεμενα δυο αλογα στην καροτσα και να τα κανεις βολτα(?) στο δρομο



οτι να ναι σ'αυτη τη χωρα


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

aris_n
12/05/2010, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
σε ειδα γυφτο σημερα στο ριο(κυριολεκτικα γυφτος:lol: ) να εχεις δεμενα δυο αλογα στην καροτσα και να τα κανεις βολτα(?) στο δρομο



οτι να ναι σ'αυτη τη χωρα


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Στάνταρ τα πήγαινε στο πλατάνι. Άπειρες φορές που φεύγω νύχτα απο το επιστημονικό πάρκο έχω πάει να σκάσω πάνω σε αδέσποτο άλογο και άλλες τόσες φορές τον έχω δει να τα πηγαίνει βόλτα κατ' αυτό το τρόπο......

chr1s_86
12/05/2010, 21:35
Καλοκαίριασε και σας είδα σήμερα...


σορτσάκια, φουστάκια, ραντάκια, φορεματάκια....



:a13: :a13: :a13: :a8:

latris mixanis
13/05/2010, 02:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Καλοκαίριασε και σας είδα σήμερα...


σορτσάκια, φουστάκια, ραντάκια, φορεματάκια....



:a13: :a13: :a13: :a8:

Ts ts ts ντροπή τους.... :rotflmao:

LiakosVstrom
13/05/2010, 05:08
σας είδα ρε ανετίλες.....

ο ένας με μπέβερλι (ακράνοβιτς φυσικά) με το τσιγάρο στο χέρι κατεβασμένο κάτω... να γέρνει κι όλας προς τη μεριά του τσιγάρου... ώπα ρε μάγκα τόσο βαρύ και σέρτικο ήταν;

κι ο άλλος παπιοκάγκουρας να πηγαίνει με το σταυρό στο χέρι κάνοντας σφήνες στην κίνηση... την είχε δει τόσο γλήγορος που από κει που τον έβλεπες δεξιά στο δρόμο... με μια αστραφφφφφτερή και αστρρρρρραπιέα κίνηση να σου τον αριστερά... ούτε μεθυσμένος να ήταν. κι όλα αυτά με το ένα χέρι μόνο! γιατί αν έβαζε και το 2ο στο τιμόνι... ποιός είδε τον κύριο και δεν τον φοβήθηκε.


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :yuck:

blackbusa
13/05/2010, 05:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Ts ts ts ντροπή τους.... :rotflmao:


...

koulis19
13/05/2010, 05:10
Σε ειδα με το gilera ρε τρελε που ολο γυριζες και μιλαγες στο φιλο σου απο απο πισω και τον δρομο δεν τον κοιταγες καν.Προσοχη ρε μαγκα.Θα κολλησεις σε κανα αμαξι απο πισω και και θα εκτοξευτεις

Εχετλαίος
13/05/2010, 05:21
Υποτίθεται ότι έχεις περιοριστή ταχύτητας στα 80 χλμ, ρε τρόμπα με το επικαθήμενο σήμερα το πρωί έξω από τις Βρύσσες. Τα παιδάκια ρε μ@λάκα δεν τα είδες που περνούσαν το δρόμο να μπούνε στο λεωφορείο; Αλλά πως να τα δεις και πως να αντιδράσεις με το τέρας να πηγαίνει μe πάνω από 100;;;;;;
:mad:

(υγ. Σε έδωσα. Δε σε χάλασε, ε; )

LiakosVstrom
13/05/2010, 06:05
σε είδα κοπελιά χθες να παρκάρεις έξω από το κολυμβητήριο το F650 GS σου....
σε είδα και μετά από λίγο που είχα πέσει στο νερό να πέφτεις κι εσύ....

αχχχχχ... γοργόνα μου.... :a07: :a07: :a07:

sakistrs
13/05/2010, 06:15
(υγ. Σε έδωσα. Δε σε χάλασε, ε; ) [/B][/QUOTE] :a029: :a029: :a029: :a029: :a029: :a029: :a029: :a029: :a029:

DimChios
13/05/2010, 06:16
σε ειδα χτες το βραδυ κ@λομπατσε με το χρεπι το lead or something like that scooter σου, να χωνεσαι σφηνα μπροστα μου στην Παπαγου, με το κρανος στο χερι και χωρις πινακιδα!
Σου κορναρα να σε χ3σω λιγο αλλα μπα...

ilias integra R
13/05/2010, 07:57
Σε ειδα φιλε με το smart σημερα στην εθνικη στο υψος της Βαρυμπομπης να εισαι στην αριστερη και να μου αναβεις το αριστερο φλας για να μου πεις (σε ειδα) και μου εκανες χωρο να περασω........ενα μεγαλο μπραβο σε τετοιους οδηγους........:winka:

sakistrs
13/05/2010, 08:01
σε είδα πουτάνα γρίπη που ήρθες από εχθές το πρωί και μου χτύπησες την πόρτα και μου έδωσες 2 ρεπό από την δουλειά και επίσης μου στέρησες τις βόλτες του σαββατοκύριακου!πουτάνα φυματίωση!

webassasin
13/05/2010, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
σε ειδα χτες το βραδυ κ@λομπατσε με το χρεπι το lead or something like that scooter σου, να χωνεσαι σφηνα μπροστα μου στην Παπαγου, με το κρανος στο χερι και χωρις πινακιδα!
Σου κορναρα να σε χ3σω λιγο αλλα μπα...
να μη σου πω τι θα του κανες...

p@nos
13/05/2010, 09:57
λιγα για τα μπεβερλυ εδω μεσα εεεε...


:evil: :evil: :evil:

vaska
13/05/2010, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Υποτίθεται ότι έχεις περιοριστή ταχύτητας στα 80 χλμ, ρε τρόμπα με το επικαθήμενο σήμερα το πρωί έξω από τις Βρύσσες. Τα παιδάκια ρε μ@λάκα δεν τα είδες που περνούσαν το δρόμο να μπούνε στο λεωφορείο; Αλλά πως να τα δεις και πως να αντιδράσεις με το τέρας να πηγαίνει μe πάνω από 100;;;;;;
:mad:

(υγ. Σε έδωσα. Δε σε χάλασε, ε; )

Τη μία δίνεις τον οδηγό του σχολικού, την άλλη τον οδηγό του τέρατος που πήγαινε μαλλιά.....

Πρέπει τελικά να έχεις σχέση με τον Μάτσα (οι Γερμανοί είναι φίλοι μας, θέλουν το καλό μας), δεν εξηγείται αλλιώς .....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Όταν έρθω Κρήτη να θυμηθώ να σου φέρω μια κουκούλα...

Χωρίς πλάκα τώρα πολύ καλά έκανες
:wave2:

DimChios
13/05/2010, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
να μη σου πω τι θα του κανες...


τα @@δια τουμπανα απο το κραξιμο!

Το χω ξανακανει, εννοια σου!

LiakosVstrom
13/05/2010, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τα @@δια τουμπανα απο το κραξιμο!

Το χω ξανακανει, εννοια σου!

πρόσεχε γιατί το 'χω κάνει κι εγώ μια φορά αυτό το λάθος σε 2 Ζητάδες που μου βγήκαν από κόκκινο και τους έκραξα...


και στο τέλος κατέληξε ο ένας από τους δύο να μου δείχνει τα σημάδια του από τα πεσίματα....
τραυματική εμπειρία γι αυτό πρόσεχε!

:rotflmao: :rotflmao: :wave2:

DimChios
13/05/2010, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
πρόσεχε γιατί το 'χω κάνει κι εγώ μια φορά αυτό το λάθος σε 2 Ζητάδες που μου βγήκαν από κόκκινο και τους έκραξα...


και στο τέλος κατέληξε ο ένας από τους δύο να μου δείχνει τα σημάδια του από τα πεσίματα....
τραυματική εμπειρία γι αυτό πρόσεχε!

:rotflmao: :rotflmao: :wave2:


ο τυπακος ειχε σχολασει και τον επαιζ3!!! :a31:

και ξαναλεω, οτι εχω στησει αντιστοιχο πανηγυρι εξω απο την αστυνομια της Ν. Φιλαδελφειας στην Πινδου, μπροστα στους υπολοιπους που ακομα ειχαν υπηρεσια!

:wave2:

DimChios
13/05/2010, 10:30
Σε είδα και σε αποκάλεσα "μ@λ@κα" στο φαναρι στο Χιλτον οταν με το αμαξι σου πηγες να με κλεισεις και...
γκαζωσες, ηρθες διπλα μου ταραγμενος οσο δεν παει να μου ζητησεις το λογο γιατι... σε είπα "μ@λ@κα"! :rolleyes: :eyepop:

Δε σε πειραξε τιποτα άλλο!

- "Με ξερεις ρε και με λές μλκ?"

- "Αυτο σε πειραξε? Οχι οτι έκανες μλκια?"

- "Ναι ρε, αυτο με πειραξε! Δε με ξερεις κι απο χτες για να με αποκαλείς μλκ!!! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΛΚΑΣ!!!!"

- "Καλα ρε μεγαλε! Μλκ σε ειπαμε, δε σου βρισαμε και τη μανα! Ηρεμησε, θα παθεις κανενα εγκεφαλικο"!

- "Δε με νοιάζει!!! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΛΚΑΣ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!"

- ".... εχω αρχισει να γελαω γιατί θυμηθηκα αυτο http://www.youtube.com/watch?v=ABQqtovlqWU :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

- "ΑΚΟΥΣΕΣ? ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΜΛΚΑ!!!"

- "...γελαω ακομα και απο πισω κορναρουν" :bigcry:

η γκομενα του στο διπλανό κάθισμα του χαιδεύει το κεφάλι να ηρεμήσει...λέγοντας του οτι .... "δεν εισαι μλκας"!!!

:rotflmao: :rotflmao:

Στο τελος του ζητησα συγνώμη γιατι τον λυπήθηκα μη παθει κανενα εγκεφαλικο και μου είπε

- "οκ! γιατι παίρνω ψυχοφάρμακα!"

- "Νταξ' ρε κερατά! δε θα σε ξαναπώ μλκ! Ηρέμησε τώρα"

....και έφυγα αφήνοντάς τον να αναρωτιέται... μάλλον!

:bawl: :bawl:

LiakosVstrom
13/05/2010, 10:34
κι έλεγα πως μόνο σε εμένα συμβαίνουν τα κουλά...


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

koulis19
13/05/2010, 10:40
Δημητρη σε παρακαλω σταματα.:lol: :lol: :lol: :lol: Παλι καλα που δεν κατουρηθηκα πανω μου απο το γελιο:lol: Φαντασου τον τωρα να παει να ρωταει εναν εναν εαν ειναι μαλακας:lol: :lol: :lol:

camen
13/05/2010, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Δημητρη σε παρακαλω σταματα.:lol: :lol: :lol: :lol: Παλι καλα που δεν κατουρηθηκα πανω μου απο το γελιο:lol: Φαντασου τον τωρα να παει να ρωταει εναν εναν εαν ειναι μαλακας:lol: :lol: :lol:

ΑΝ ρωταει αν ειναι μλκ δεν πειραζει...Το προβλημα ειναι να μην αρχισει να ρωτα αν ειναι κερατας:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

koulis19
13/05/2010, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
ΑΝ ρωταει αν ειναι μλκ δεν πειραζει...Το προβλημα ειναι να μην αρχισει να ρωτα αν ειναι κερατας:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

mizz
13/05/2010, 10:45
για παρόμοια φάση με τον μλκ@ είχε γράψει και ένας παλιότερα!!! ακριβώς παρόμοια φάση! ο ίδιος θα ταν :lol: :lol: :lol: :lol:

ΝΑ το το βρήκα
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=84076

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
13/05/2010, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από mizz
για παρόμοια φάση με τον μλκ@ είχε γράψει και ένας παλιότερα!!! ακριβώς παρόμοια φάση! ο ίδιος θα ταν :lol: :lol: :lol: :lol:

ΝΑ το το βρήκα
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=84076

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πινακιδες Ιωαννίνων ειχε παντως... και γυρω στα 35

:bawl: :bawl:

p@nos
13/05/2010, 15:18
σε ειδα ξανθομαλουσα στο φαναρι πριν απο την αγ.σοφιας...καβαλαγες harley 883...αλλα απο το λιγο που σε ειδα κατι επαθα:a07:
φοραγες τζετ κρανακι αλλα δε σε προσεξα καλα...


θα εχω το νου μου τις επομενες μερες μπας και σε πετυχω :cool:

aris_n
13/05/2010, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Καλοκαίριασε και σας είδα σήμερα...


σορτσάκια, φουστάκια, ραντάκια, φορεματάκια....



:a13: :a13: :a13: :a8:

Πού;;;Πού;;;Πού;;;

Είπε το αλάνι ο κροκόδειλος...

nio1981
13/05/2010, 15:53
σε ειδα ξανθομαλουσα στο φαναρι πριν απο την αγ.σοφιας...καβαλαγες harley 883...αλλα απο το λιγο που σε ειδα κατι επαθα φοραγες τζετ κρανακι αλλα δε σε προσεξα καλα... θα εχω το νου μου τις επομενες μερες μπας και σε πετυχω


αυτες τις μερες με τις harley υα ανοιξει το ματι μας πανο.....

:a27:

Dennis-
13/05/2010, 16:13
Σε ειδα πανω στο VFR 1200 ασπρο στην αρχη δεν καταλαβα τι ηταν μιας και δεν το ειχα ξαναδει.. οταν πλησίασες τα ειδα ολα .. σαγιοναρα string (διχαλα για τους αθηναιους) κοντομανικο και χωρις κρανος φυσικα κριμα ρε παλικαρε βαλε τπτ πανω σου :wave2: και μεγεια το εργαλειο :wave2:

webassasin
13/05/2010, 16:18
Σας βλεπω τωρα που καλοκαιριαζει,με σορτσακια,φουστακια και λοιπα αναλαφρα.. Δε σας ειπαν οτι ειναι μαλακια να τα φορατε οταν εχετε κυταριτιδα,ψωμακια και λοιπα απαισια??Παλιοχοντρες απαισιες..

Shaolin Monk
13/05/2010, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
Σας βλεπω τωρα που καλοκαιριαζει,με σορτσακια,φουστακια και λοιπα αναλαφρα.. Δε σας ειπαν οτι ειναι μαλακια να τα φορατε οταν εχετε κυταριτιδα,ψωμακια και λοιπα απαισια??Παλιοχοντρες απαισιες..


Ειναι μεγαλη ατυχια για καποιους που σε αυτο το κοσμο υπαρχουν και χοντροι ή γεματοι ανθρωποι.
Στη πυρα ολοι γρηγορα...

LiakosVstrom
13/05/2010, 19:10
σε είδα ρε πανίβλακα με το μπέβερλι (γαμώ την piaggio έχουν πάρει όλοι οι κουλοί σκούτερ) να βγαίνεις από στοπ αέρα πατέρα και να μιλάς στο κινητό και πάλι καλά που μάλλον ο φορτηγατζής που ερχόταν ήξερε τον δρόμο και ήξερε πως την κάνουν πολλοί τη μαλακία εκεί και είχε το νού του με αποτέλεσμα να πλακωθεί στα φρένα ώστε να μη σε κάνει χαλκομανία ρε μόγγολε. κι εσύ συνέχισες να μιλάς στο κινητό γιατί δεν πήρες καν χαμπάρι τι έγινε. αλλά έπρεπε να σε πάρει από κάτω ρε μαλάκα να δούμε αν θα προσέχεις την επόμενη φορά το δρόμο.

γαμώ τα μπέβερλί σας γαμώ.

Xrated
13/05/2010, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
Σας βλεπω τωρα που καλοκαιριαζει,με σορτσακια,φουστακια και λοιπα αναλαφρα.. Δε σας ειπαν οτι ειναι μαλακια να τα φορατε οταν εχετε κυταριτιδα,ψωμακια και λοιπα απαισια??Παλιοχοντρες απαισιες..
Ηρεμησε mr.olympia.Mην βριζεις καποιον απλα για λογους γουστου.

dimitris22
13/05/2010, 19:53
σας ειδα ολους τους καγκουρες που μαζευτηκατε στο Ολυμπιακο χωριο για τις κοντρες....
αλλα σας ειδα οταν χεστηκατε πανω σας και τρεχατε να εξαφανηστειτε οταν φανηκε το μπλε φωτακι στον οριζοντα (τροχαια)....μονο που δεν ποδοπατηθηκατε απο τον φοβο σας....μαγκια κλανια.....

Jo.Da.
13/05/2010, 21:00
Σε είδα φιλαράκο με το glx, κρανάκι, τσαντούλα μαθητική στην πλάτη, στην Καρδίτσα...ερχόσουν από τον κεντρικό δρόμο που περνάει μπροστά από εστία και στοά (για τους καλοφαγάδες) και έστριψες στο φανάρι δεξιά στο κινηματοθέατρο...άνοιξες γκαζάκι να πετάξει λίγο κώλο το εργαλείο, αλλά μάλλον δεν υπολόγισες καλά το μηδενικό συντελεστή τριβής...το μηχανάκι έκανε τετακέ και ευτυχώς το κράτησες και δε σε πέταξε από πάνω του...Στα καπάκια έσβησε από χαμηλό ρελαντί...το έβαλες σε λειτουργία στα μπαμ, ματιά ένοχη τριγύρω (''ρόμπα έγινα γαμώτ...:look: '') και μπράφ...

Ευτυχώς δεν έπεσες πάνω στα παρκαρισμένα κουτάκια, ευτυχώς δεν ερχόταν κανείς πίσω σου...και το κυριότερο ευτυχώς που δεν τσακίστηκες...αρχίζουν κι οι Πανελλήνιες...αν γράφεις καλή επιτυχια...και πιο πολύ σκέψη με το πάνω κεφάλι...:winka:

:beer:

DimChios
14/05/2010, 02:10
:bigcry: :bigcry: :bigcry:


σε ειδα στην Αγ. Κωσταντινου πριν την πλατεια Καραισκάκη να "την βγαζεις έξω" στη γωνία ενός κλειστού μαγαζιου για να.... ουρίσεις!

Περνωντας έβαλα μια φωνή "ΕΕΕΕΕ"!!!
και απο την τρομάρα σου εκανες μεταβολη κι αρχισες να τρεχεις με την τσουτσου εξω...

ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

manhunter
14/05/2010, 03:06
Σε είδα ρε παλιο τιμόνι με το ktm, στο ποτάμι...
Με πέρασες ξυστά με ξερογκαζιές....και αφόδευσα επάνω μου...

Την άλλη φορά, έλα να παίξουμε , θα είμαι με το μπούσα....αλλά άλλος θα αφοδευσει...




:evil: :evil: :evil:

caesarsk
14/05/2010, 03:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Σε είδα ρε παλιο τιμόνι με το ktm, στο ποτάμι...
Με πέρασες ξυστά με ξερογκαζιές....και αφόδευσα επάνω μου...

Την άλλη φορά, έλα να παίξουμε , θα είμαι με το μπούσα....αλλά άλλος θα αφοδευσει...




:evil: :evil: :evil:



οχι ρε συ....τσαι απο ΚΤΜΑ????? ντροπης πραγματα..


@Dimchios: Κάτσε και λίγο στο μαγαζι σου ρε....ολο έξω είσαι και βλέπεις

Σας είδα όλους αλλα βαριεμαι να σας γράψω εναν έναν.. ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΡΕ...για να γυρισετε το μεσημερι σπιτι σας!!! Και δεν εχουν πιάσει και οι ζέστες καλά!!

DimChios
14/05/2010, 03:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk

@Dimchios: Κάτσε και λίγο στο μαγαζι σου ρε....ολο έξω είσαι και βλέπεις



μα δεν ειδες πως κυκλοφορουν?

:blush: :bawl:

caesarsk
14/05/2010, 03:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
μα δεν ειδες πως κυκλοφορουν?

:blush: :bawl:


ειδαααααα

DrEvil
14/05/2010, 04:43
Σε είδα φιλαράκι εχθές με το S2000 σου να ντριφτάρεις (πολύ ωραία το πήγαινες, ομολογουμένως), αλλά στην πλ. Αγ. Μαρίνας βρε στόκε;
Την κοπελιά που είχε από το χέρι την κορούλα της δεν την είχες προβλέψει όμως και παραλίγο να την παρασύρεις.
Ωραίο πράγμα τα γκάζια, πιο ωραίο τα ντρίφτ, αλλά σαν την ζωή τίποτα! Πρόσεχε τους άλλους, για σένα χέστηκα, ταραμά!

Μικe777
14/05/2010, 04:47
Σε ειδα σημερα με το ασπρο Street Triple και πολυ
σε χαρηκα!
Στην πενα το εχεις!

Operater
14/05/2010, 04:54
Μπαγλαμά με το YBR στο Χαϊδάρι το πρωί, όταν βλέπεις παπούλη να προσπαθεί να διασχίσει το δρόμο, πάνω στη διάβαση και με κόκκινο κιόλας, σταματάμε! Επρεπε να σου βάλω τις φωνές ρετάλι για να σταματήσεις μετά τις διαβάσεις :bigcry: :bigcry:
Α ρε γμτ.... αν είμασταν πολιτισμένοι, φερόμασταν σαν άνθρωποι με αλληλεγγύη στον διπλανό μας, δεν θα μας φόβιζε ουτε δντ ούτε κανένας καραγκιόζης, γιατί θα ήξερε ότι είμαστε μια γροθιά..
πρωινιάτικο....

notakos600
14/05/2010, 05:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Μπαγλαμά με το YBR στο Χαϊδάρι το πρωί, όταν βλέπεις παπούλη να προσπαθεί να διασχίσει το δρόμο, πάνω στη διάβαση και με κόκκινο κιόλας, σταματάμε! Επρεπε να σου βάλω τις φωνές ρετάλι για να σταματήσεις μετά τις διαβάσεις :bigcry: :bigcry:
Α ρε γμτ.... αν είμασταν πολιτισμένοι, φερόμασταν σαν άνθρωποι με αλληλεγγύη στον διπλανό μας, δεν θα μας φόβιζε ουτε δντ ούτε κανένας καραγκιόζης, γιατί θα ήξερε ότι είμαστε μια γροθιά..
πρωινιάτικο....


Μα καλά, τη μαγκούρα γιατί την αγόρασες;

κάφρος
14/05/2010, 07:53
σε είδα fazer1000 στη βουλιαγμένης δικάβαλο...πρώτα ειδα βέβαια το στριγκ της συνεπιβάτιδός σου κ μετά το στριγκ που φορούσες για παντόφλα........πάντα το είχα απορία.ταχύτητες πώς αλλάζεις?????δε σου μαμάει το δαχτυλο?

georgio
14/05/2010, 08:38
...πριν κανά μισάωρο κάτω από τη γέφυρα του Πουλόπουλου και μετά να ανεβαίνεις την Πειραιώς όρθιος πάνω στην Αφρικάνα σου, και λέω από μέσα μου: "από τώρα ζεστένονται τόσο πολύ τα τέτοια του;"

...αλλά μετά είδα το πίσω λάστιχο τέζα... :sad:

Ελπίζω να βρήκες βουλκανιζατέρ να το φτιάξεις. Κούκλα την είχες, πάντα όρθιος (αλλά όχι γι' αυτό το λόγο)! :beer:

Cpt. Haddock
14/05/2010, 12:42
χωρίς λόγια...


197779

argy_kap
14/05/2010, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
χωρίς λόγια...

στην πένα το Peugeot, εντυπωσιακό για Αθήνα....:beer:

DimChios
14/05/2010, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
χωρίς λόγια...


Χιωτικο μηχανακι με πινακιδα 999!

Ε, και?

:rolleyes:















:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:


:mad:

castoras
14/05/2010, 13:00
Σε είδα ρε ξανθούλα στη Θησέως,να διασχίζεις τη διάβαση με το ροζ ΗΜΙΔΙΑΦΑΝΟ ΚΟΝΤΟ φορεματάκι σου και με το μαύρο εσωρουχάκι 3/4!!!!!Κwλος έγιναν τα μάτια μου πρωί πρωί!!!:uplate:

Shinji Ikari
14/05/2010, 14:21
Σε ειδα πριν 6 μηνες παρκαρισμενος καπου στην Αθηνα και με ρωτησες ποσο καιω για να παω πατρα. Μετα μου ειπες οτι ο γιος σου ειναι 21 και εχει παρει 1000αρι ss. Σε ειδα παλι προχτες σε φαναρι αλλου και με ρωτησες το ιδιο πραγμα, με εχεις ξαναρωτησει σου ειπα. Δηλαδη ρε φιλε τους εχεις ρωτησει ολους και τωρα τους ξαναπαιρνεις απ' την αρχη? η ειναι τοσο δυσκολη η ερωτηση και ψαχνεις να βρεις επιστημονα που να ξερει.

Σε ειδα με το παπι που ειχε "παρκαρει" τζιπ μεσα στο δρομο στον πειραια και δεν μπορουσες να περασεις, οταν ηρθα κι εγω μου λες: "δικο σου ειναι?" "οχι" σου ειπα. Επρεπε να σου πω "ναι ρε δικο μου ειναι, το ειχα αφησει εκει και μετα πηγα με τη μηχανη και προσπαθουσα να περασω απο αυτο το σημειο.

lspiros
14/05/2010, 17:00
σε ειδα μπροστα μου με το μαυρο vstrom,πηγαινες απο ωρωπο προς μαλακασα.και ξαφνικα με 40χλμ επεσες μπροστα μου.πατησες στην ακρη τα χωματα και το κακο εγινε.σταματησα ασφαλησα την περιοχη με τη μηχανη μου και με τριγωνα απο διερχομενα αυτοκινητα.σου ανοιξα τη ζελατινα του κρανους.ησουν σωστα ντυμενος αλλα χτυπησες στο γονατο.εμαθα οτι σημερα την πρωτοπηρες.ησουν απο μακρυα και δεν ειχες που να αφησεις τη μηχανη σου.σε πηρε το ασθενοφορο και τη μηχανη την πηρα να την φυλαξω στο γκαραζ μου.μην ανησυχεις θα την προσεχω οσο χρειαστει,εσυ κοιτα να γινεις καλα:wave2:

MANOSR1
14/05/2010, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
σε ειδα μπροστα μου με το μαυρο vstrom,πηγαινες απο ωρωπο προς μαλακασα.και ξαφνικα με 40χλμ επεσες μπροστα μου.πατησες στην ακρη τα χωματα και το κακο εγινε.σταματησα ασφαλησα την περιοχη με τη μηχανη μου και με τριγωνα απο διερχομενα αυτοκινητα.σου ανοιξα τη ζελατινα του κρανους.ησουν σωστα ντυμενος αλλα χτυπησες στο γονατο.εμαθα οτι σημερα την πρωτοπηρες.ησουν απο μακρυα και δεν ειχες που να αφησεις τη μηχανη σου.σε πηρε το ασθενοφορο και τη μηχανη την πηρα να την φυλαξω στο γκαραζ μου.μην ανησυχεις θα την προσεχω οσο χρειαστει,εσυ κοιτα να γινεις καλα:wave2: ωραιος:beer: :beer: μακαρι να το εκαναν και αλλοι.:a18:

angelapos
14/05/2010, 17:51
Σε είδα σήμερα το μεσημέρι γύρω στις 2.30 στο δρόμο Προμαχώνα-Θεσσαλονίκης στο ύψος της διασταύρωσης Λεβεντοχωρίου.

Περίμενα στο φανάρι στοκ κάθετο δρόμο και πέρασες από μπροστά μου με το μάυρο supersport σου στη μία ρόδα μέσα από τα φορτηγά και αυτοκίνητα!!!!

Έπαθα τέτοια πλάκα με το θάρρος και την ικανότητά σου εκείνη τη στιγμή που ούτε που σκέφτηκα πόσο επικίνδυνιο ήταν!

vaska
14/05/2010, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:bigcry: :bigcry: :bigcry:


σε ειδα στην Αγ. Κωσταντινου πριν την πλατεια Καραισκάκη να "την βγαζεις έξω" στη γωνία ενός κλειστού μαγαζιου για να.... ουρίσεις!

Περνωντας έβαλα μια φωνή "ΕΕΕΕΕ"!!!
και απο την τρομάρα σου εκανες μεταβολη κι αρχισες να τρεχεις με την τσουτσου εξω...

ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:


Μήτσε δεν μπορώ ρε μλκ έπινα νερό και πνίγηκα, που τους βρίσκεις όλους αυτούς?????
:bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Εχετλαίος
14/05/2010, 18:26
Φίλε με το Βeverly το απόγευμα έξω από του Κλιματσάκη στον Καλυκά, θα το φας το κεφάλι σου! Σε έχω ξαναδεί και ξαναδεί και ξαναδεί! Αλλά γιατί να μου κλείσεις και το δικό μου σπίτι ρε μισάνθρωπε;
:mad:

Hiro
14/05/2010, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
χωρίς λόγια... Πολλές τσίχλες κολλημένες έχει το πεζοδρόμιο:look:

Shaolin Monk
14/05/2010, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
σε ειδα μπροστα μου με το μαυρο vstrom,πηγαινες απο ωρωπο προς μαλακασα.και ξαφνικα με 40χλμ επεσες μπροστα μου.πατησες στην ακρη τα χωματα και το κακο εγινε.σταματησα ασφαλησα την περιοχη με τη μηχανη μου και με τριγωνα απο διερχομενα αυτοκινητα.σου ανοιξα τη ζελατινα του κρανους.ησουν σωστα ντυμενος αλλα χτυπησες στο γονατο.εμαθα οτι σημερα την πρωτοπηρες.ησουν απο μακρυα και δεν ειχες που να αφησεις τη μηχανη σου.σε πηρε το ασθενοφορο και τη μηχανη την πηρα να την φυλαξω στο γκαραζ μου.μην ανησυχεις θα την προσεχω οσο χρειαστει,εσυ κοιτα να γινεις καλα:wave2:


Πολυ ωραια κινηση. Μπραβο...:wave2: :beer:

Εχετλαίος
14/05/2010, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
σε ειδα μπροστα μου με το μαυρο vstrom,πηγαινες απο ωρωπο προς μαλακασα.και ξαφνικα με 40χλμ επεσες μπροστα μου.πατησες στην ακρη τα χωματα και το κακο εγινε.σταματησα ασφαλησα την περιοχη με τη μηχανη μου και με τριγωνα απο διερχομενα αυτοκινητα.σου ανοιξα τη ζελατινα του κρανους.ησουν σωστα ντυμενος αλλα χτυπησες στο γονατο.εμαθα οτι σημερα την πρωτοπηρες.ησουν απο μακρυα και δεν ειχες που να αφησεις τη μηχανη σου.σε πηρε το ασθενοφορο και τη μηχανη την πηρα να την φυλαξω στο γκαραζ μου.μην ανησυχεις θα την προσεχω οσο χρειαστει,εσυ κοιτα να γινεις καλα:wave2:

Eίσαι ψυχάρα ρε Σπύρο!
:beer: :beer: :beer:

PRIEST
14/05/2010, 19:21
σε ειδα ελεεινε και τρισαθλειε ποδηλατη με το ποδηλατο της γυναικας σου και την κορουλα σου στη σχαρα σημερα το μεσημερι στο φαναρι Γαριβαλδη και Οθωνος(στα παλια τα ΚΤΕΛ) να περνας με κοκκινο στο κυριλε και με το πασσο σου!Ευτυχως σε ειδε και το παλικαρι με το σκουτερακι ,φρεναρε και το εριξε δεξια για να μην σε χτυπησει!Καλα ρε νουμερο στα αρχιδια σου για την παρτη σου,στα αρχιδια σου και για την κορουλα σου,βλεπεις ανθρωπο να πεφτει για να μην σε παρει και σηκωσει στην κυριολεξια ..................

και φευγεις αταραχος ρε παλιο@#^%&*α

που να μην σου ξανασηκωθει ρε σιχαμα ......................


εισαι πολυ τυχερος που σταματησα να βοηθησω το παλικαρι γιατι ολοι οι αλλοι παρακολουθουσαν απλα αμετοχοι!

αν σε προλαβενα ρε γαμημενε:evil: :evil:

ξερεις εσυ:a021: :a021:

Akatanomastos
14/05/2010, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από PRIEST
σε ειδα ελεεινε και τρισαθλειε ποδηλατη με το ποδηλατο της γυναικας σου και την κορουλα σου στη σχαρα σημερα το μεσημερι στο φαναρι Γαριβαλδη και Οθωνος(στα παλια τα ΚΤΕΛ) να περνας με κοκκινο στο κυριλε και με το πασσο σου!Ευτυχως σε ειδε και το παλικαρι με το σκουτερακι ,φρεναρε και το εριξε δεξια για να μην σε χτυπησει!Καλα ρε νουμερο στα αρχιδια σου για την παρτη σου,στα αρχιδια σου και για την κορουλα σου,βλεπεις ανθρωπο να πεφτει για να μην σε παρει και σηκωσει στην κυριολεξια ..................

και φευγεις αταραχος ρε παλιο@#^%&*α

που να μην σου ξανασηκωθει ρε σιχαμα ......................


εισαι πολυ τυχερος που σταματησα να βοηθησω το παλικαρι γιατι ολοι οι αλλοι παρακολουθουσαν απλα αμετοχοι!

αν σε προλαβενα ρε γαμημενε:evil: :evil:

ξερεις εσυ:a021: :a021:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
εσυ διαβαζεις σιγουρα captain (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=103382) :bigcry: :lol:


ερωτηση: αυτος με ποδηλατο, εσυ με μηχανακι ή αμαξι απο τι καταλαβα.
δλδ πως δεν τον προλαβες?

για να τον προλαβεις θα πρεπε να ναι κουτσος?

Hiro
14/05/2010, 19:49
Ποιός απε δω μέσα κατέβαινε διαολεμένα την κηφισού κατά τις 19:00 καβάλα σε μαύρο t-max ακράνωτος, αμπούφανος, άγαντος, (για μποτάκια δεν πρόλαβα) κάνοντας ΗΛΙΘΙΟΥΣ ελιγμούς που δεν μπορώ ούτε να περιγράψω ούτε να ζωγραφίσω??
Κανείς ελπίζω, γιατί είναι για το βραβείο ηλιθιότητας.
Σε είδα στο ύψος του ρέντη, εκεί που βρωμάει, με πέρασες σαν σταματημένο ενώ πήγαινα με 120-130
Λες και έκανες διαγωνισμό σλάλομ με αντίπαλο τη βλακεία σου. Τι να πω??:confused:

PRIEST
14/05/2010, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
εσυ διαβαζεις σιγουρα captain (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=103382) :bigcry: :lol:

"ειναι απο τους αγαπημενους μου συγγραφεις............"


ερωτηση: αυτος με ποδηλατο, εσυ με μηχανακι ή αμαξι απο τι καταλαβα.
δλδ πως δεν τον προλαβες?

για να τον προλαβεις θα πρεπε να ναι κουτσος?

σταματησα λεμε να βοηθησω το παλικαρι (βαζω μοτο στην ακρη-βγαζω κρανος),και ο αρχιδας την εκανε οπως προειπα, και χωθηκε σε καποιο στενο γιατι οταν ξανα ανεβηκα στην μοτο ειχε γινει καπνος...............

αλλα η μαλακια εκδηλωνεται κατ΄εξακολουθηση...............θα την ξανακανει..........και τοτε:evil: :evil:

DimChios
15/05/2010, 03:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Μήτσε δεν μπορώ ρε μλκ έπινα νερό και πνίγηκα, που τους βρίσκεις όλους αυτούς?????
:bigcry: :rotflmao: :bigcry:

και που να ξερες ποσα δεν γραφω! :lol: :lol:

Για να μη σου πω για τους "παπαδες" στο μοναστηρακι που με περασαν για ασφαλιτη οταν εβαλα μια αντιστοιχη φωνη!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Shinji Ikari
16/05/2010, 12:29
Ειδα πριν λιγο ενα τυπο με παπι και δυο κοριτσακια επανω χωρις κρανη κλπ. Κατηφοριζε την Ελαιων στο Ιλιον χωρις χερια στο τιμονι και με καφε στο δεξι. Του φευγει ξαφνικα αριστερα προς τα αυτοκινητα που ερχοταν απο κατω, φοναζουν τα παιδακια μπαμπα, μπαμπα, παει λεω.
Προλαβε και το εσωσε στο παραλιγο, σταματαει, παω διπλα του και τον κοιταω και με κοιταει σαν βρεγμενη γατα, σκεφτηκα οτι δεν υπαρχουν λογια και εφυγα. Ξαναγυρησα ομως να δω τι κανει αλλα ειχε φυγει.

jpag
16/05/2010, 12:42
σας ειδα το μεσημερι φιλε με το gsxr και το αλλο που δεν προσεξα τι ηταν ,τιγκα στα δερματα γυρναγατε απο επιδαυρο οπως μου ειπες που μιλησαμε λιγο στο φαναρι κηφισου και καβαλας.
ποσο ζηλεψα που ξενυχτησα και εχασα τη βολτα σημερα....

παντα ορθιοι παιδια παντα καλα χλμ ναχουμε :)

sakistrs
16/05/2010, 13:05
σε είδα στην εγνατια οδο Ρεντινας-Θεσσαλονικης.....με έδερνες για περίπου 65 χιλιόμετρα,νόμιζα ότι θα μου πάρεις το skalp αλλα ευτυχώς έφτασα Θεσσαλονικη.το κεφάλι μου κουδούνι,πρέπει να πήγαινες με πολλά χιλιόμετρα.......μια δεξιά μια αριστερά μια από μπροστά μας ζάλισες...φουστη αέρα!

EliasKir
16/05/2010, 13:43
Αφου δεν φαγαμε και καμια βροχη, παλι καλα να λες.

p@nos
16/05/2010, 16:12
σας ειδα σημερα ολους μαζεμενουν να πηγαινετε βολτα προς λαμια...


ειχε και ωραια μερα αν και φυσαγε πολυ στην εθνικη...


:beer: :beer:

makis206
16/05/2010, 17:51
Αχ!:a07:


197964

makis206
16/05/2010, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αχ!:a07:

GoldWing 1000 του '78 αν δεν κάνω λάθος, όχι σε τέλεια κατάσταση αλλά αρκούσε για να τραβήξει το βλέμμα από μακρυά!:a19:


197966

Μικe777
16/05/2010, 18:06
:beer: :beer: :beer:

ilias integra R
16/05/2010, 19:28
Σας ειδα σημερα το μεσημερακι να γυρνατε απο την παλια εθνικη οδο Θηβας και χαιρετηθηκα με αρκετους.....μηπως ηταν κανενας απο εδω? (SUZUKI BANDIT μαυρο με ξενον και αναβατη με ασπρο κρανος και φιμε ζελατινα):cool:

jimmis5
17/05/2010, 02:48
Σας ειδα σημερα Χαρλεαδες πρωι πρωι χαιρετισμος απαραιτητος αντε ερχονται και οι υπολοιποι:beer: :beer: :wave2:

LiakosVstrom
17/05/2010, 03:30
σας είδα όλους την Κυριακή και σας θαύμασα!
με τόσο αέρα και σκουπίδι να αιωρείται και το 90% χωρίς κράνος!!!!
μα τι βιονικό μάτι που έχετε!
εγώ και με ανοιχτό το τζάμι δεν μπορούσα... εσείς πως σκατά τα καταφέρνατε!
τελικά είμαι πολύ γυναικωτός.


για το (GS1200)-"adventure" παλικάρι με το φουλάρι -που δεν είχε καν κράνος μαζί του, εκτός κι αν είχε κράνος που διπλώνει και χωράει κάτω από τη σέλα- στη Χαμοστέρνας να πω ή θα παρεξηγηθεί πάλι ο captain;;;
:wave2:

John Steed
17/05/2010, 06:52
Σας είδα κατά τις 11:30 στην πλατεία των Τεσσάρων Μαρτύρων στο Ρέθυμνο, χαρούμενο ζευγαράκι εκδρομέων, πάνω σε γαλάζια ή ασημί(?) BMW F 650, με ΠΛΗΡΗ εξοπλισμό, και πάνω στο tang bag είχατε χάρτη.....


ΑΑΑΑΧΧΧΧΧ...... ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩ:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Καλά χιλιόμετρα και αν είστε από εδω μέσα, ποστάρετε καμια φωτό να γουστάρουμε κ εμείς οι εργαζόμενοι...:wave2: :wave2: :wave2:

aris_n
17/05/2010, 08:20
Σας είδα τις περίπου 50 Harley χθες το απόγευμα έξω απο το Αγρίνιο να κατεβαίνετε κονβόι για Πάτρα. Σας χαιρετήσαμε και σηκώσατε όλοι την δεξιά γροθιά. Hannover Chapter Germany έγραφαν τα δερμάτινα γιλέκα σας....

(Τα ναζιστικά κράνη μερικών απο εσάς σας με χάλασαν πολύ όμως......)

webassasin
17/05/2010, 11:20
Με ειδα να κανω μαλακιες στο δρομο... και μετα μπηκα να γραψω για τους αλλους που ειδα.

guzzistas
17/05/2010, 12:59
Σας είδα χθες στην Παλιά Εθνική Ελευσίνας-Θήβας πριν τη Θήβα πήγαινα προς Αράχωβα... παρέα 3 μηχανές, 1 multistrada, 1 ss, 1 varadero, σας έκανα χώρο να περάσετε... καλούς δρόμους να έχετε μάγκες...

Σας είδα και σας 2 με TDM χωρίς κράνη και με πουκαμισάκια (όχι θαλασσί) έξω από τη Λειβαδιά να σας χαιρετώ αλλά μάλλον ήσασταν ινγκόγκνιτο και δεν ανταποδώσατε..... δεν πειράζει..

Κι εσάς με τις Χάρλευ που όχι μόνο με χαιρετήσατε αλλά πατήσατε και κόρνες!! Νάστε καλά Παίδες καλούς δρόμους και θα σας δω το Σάββατο στην Πάτρα....

:wave2:

EVI
17/05/2010, 13:49
ουφ ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς λες και παιζω παιχνιδι στο πλαυ στασιον νιωθω οταν οδηγω ολο εμποδια :bigcry:

DimChios
17/05/2010, 14:22
σας βλεπω ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ, εδω και 6 μηνες που βρισκομαι στο μαγαζι να ανεβαινετε την ανηφορα (μονης κατευθυνσης) μονιμως με σουζα!
Οκ, πολλοι δεν ανεβαινουν με σουζα αλλα... με όσα περισσοτερα μπορουν...

Αριστερα-δεξια παρκαρισμένα! Καθετα στενα με ελαχιστη εως καθολου ορατοτητα, καθε 20-30 μετρα!
Παιδακια και όχι μονο (μιλαμε ανεβοκατεβαινει πολυς λαος στην περιοχη) να βρίσκονται ανα πασα ωρα και στιγμη στο δρομο σας...να μην αναφερω τα δεκαδες αδεσποτα ζωα που κυκλοφορουν...

Ποτε θα σαβουρδιαστει κανεις και θα εχουμε τρεχαματα να δω και τί κατάληξη θα έχουμε!

Μιλαω για περιοχη Ζωγραφου λίγο πριν τα νεκροταφεια για οσους ξερουν!

2stroker
17/05/2010, 15:54
σε ειδα φιλε σημερα το μεσημερι με το kdx να σηκωνεις σουζα στην εργατων τυπου στην Ηλιουπολη!θυμηθηκα οταν το χα και γω και αναπολησα τα παλια,αλλα βαλε και ενα κρανος ρε π@@@@ μου!!!

alex_k9
17/05/2010, 19:49
Σε είδα... Σήμερα το μεσημέρι στην Αγίου Κωνσταντίνου..κάτω μαζί με τη μηχανή. Το φανάρι κόκκινο, εσύ μπροστά από το φανάρι κι εγώ μερικά αυτοκίνητα πίσω .. Αναρωτιόμουν τι έγινε.. Σε σήκωσαν κι εσένα και το μηχανάκι.. Ευτυχώς σκέφτομαι! Ανάβει πράσινο και φεύγουμε όλοι.. μετά από λίγο σε βλέπω πίσω μου να μου κάνεις νόημα.. Κατεβάζω το παράθυρο.. "Είδες τι έγινε;"μου λες.. "ναι, είστε καλά;" "Κάνε λίγο στην άκρη" μου λες.. (Θα θέλει μάρτυρες, σκέφτομαι)... Σταματάω, κατεβαίνω από το αμάξι... "είστε καλά;" ξαναρωτάω.. "καλά τώρα ενδιαφέρθηκες; Αφού με έκλεισες και έπεσα;" (τι λέει; σκέφτομαι.. μα πως να τον έκλεισα ενώ ήμουν τόσο πίσω, σκέφτομαι..) "Μα τι λέτε;" "Στην Αγίου Κωνσταντίνου δεν ήσουν; Δεν βγήκες από STOP;" Μα τι λέτε; εγώ σας είδα κάτω.. ήμουν 3 αυτοκίνητα πίσω από το φανάρι.. ούτε πορεία άλλαξα, ούτε από στοπ βγήκα" "Ας τα πάρουμε από την αρχή.. δεν με έκλεισες για να αποφύγεις το λεωφορείο;" (μα τι λέει να σκέφτομαι) Με τα πολλά μου είπες δεν θα βγάλουμε άκρη και έφυγες... Ήθελα να σε ρωτήσω μήπως αυτά τα λες έπειδή χτύπησες στο κεφάλι γιατί φυσικά και ήσουν ξεκράνωτος.. Αλλά δεν το έκανα.. ίσα ίσα που σε ρώτησα μήπώς ήθελες να σε πάω κάπου.. Αλλά όχι να ψάχνεις και το μαλάκα της υπόθεσης.. Ούτε σε έκλεισα γιατί κοιτάω χίλιες φορές για μηχανάκια και ΑΝ τυχαινε να το κάνω να είσαι σίγουρος ότι θα σταματούσα... Α! και φόρα και κανα κράνος την επόμενη...

TROOPER
18/05/2010, 03:29
σε ειδα αρουλη στο μεταξουργειο :winka:

LiakosVstrom
18/05/2010, 03:53
...ακράνοβιτς καγκουρομογγολάκο με το τουδουμου.
από Π. Ράλλη μέχρι Χαμοστέρνας ψηλά ΟΛΑ τα πέρασες κόκκινα. μα όλα όμως.
το περίεργο είναι πως πηγαίνοντας χαλαρά σε έφτανα σε κάθε φανάρι για νασε δω να το παραβιάζεις.

και σκεφτόμουν που στον π@#$ είναι η Δι.Ass να σε μαζέψει ή κάνας γλήγορος να σε περάσει σουβλάκι να μην το ξανακάνεις.