PDA

View Full Version : Σε είδα vol IV



Σελίδες : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

drspeed
18/05/2010, 06:37
Σας είδα στον δρόμο για το νοσοκομείο παπόβιοι με τις ταυτότητες στο στόμα,μπεβερλεάδες ξεκράνωτοι , χεράδες με SS όλοι μέσα στην κίνηση....αλλά κατά βάθος σας ζήλευα γιατί εγώ ακόμα δεν μπορώ να καβαλήσω και γυρνάω με το κουτί.

Σε είδα και εσένα καγκουρόβλακα με το saxo vts να ψάχνεσαι για κόντρα στην Καβάλας πρωί πρωί.Που πας ρε Καραμήτρο!!!!Φυσικά σε έγραψα και δεν ασχολήθηκα.Στο επόμενο φανάρι πάλι τρωγόσουν.
Πότε θα καταλάβουν αυτοί οι χαζοκάγκουρες ότι αν έχεις άλογα δεν πάει να πει ότι είσαι και θαμώνας της Βούτας.
Ρε βλαμμένε δεν σε χάλασε ο ΔΙΑΣ που σε σταμάτησε....Ελπίζω να σου έκοψαν λίγο τον κώλο....Βλαμμένε!!!!!!

koulis19
18/05/2010, 06:46
Χτες κατα τις 10 το βραδυ πετηχα εναν τυπα στο υψος του μετρο Αγιου Δημητριου με ρ1 που πηγαινε με τα οσα.Εξοπλισμενος κανονικα και λιγο τρελιαρης αφου αλλαζε λωριδες σαν να μην τρεχει τιποτα.Καλους δρομους να εχεις φιλε αλλα προσοχη εν ωρα μεγαλης κυκλοφοριας οχηματων

JZER40
18/05/2010, 09:37
Σε είδα εχτές στην Αττική Οδό μετα τον ασπρόπυργο, με το fazer με κλειστούς καθρέπτες να είσαι στο αριστερό ρεύμα λίγο μεσα από την διαχωριστική... με 160 και σε βλαστήμησα μαλακα γιατί φοβόμουν να σε περάσω από δεξιά γιατί ρε ζώον πήγαινες και σαν μεθυσμένος....(με αμάξι ήμουν)

Δεν κοίταξες πίσω ούτε μια φορά....Τελικά πρέπει να χέστηκες πάνω σου όταν σου πάτησα την κόρνα...από το ένα μέτρο..

teo24
18/05/2010, 11:35
Σας ειδα το πρωι στο υψος τον ΚΤΕΛ καμια 20 Harley και τα παντελονακια της παραλλαγης.Για κυνηγι πηγατε?Ο ενας ειχε και μουσικουλα στην τσιτα.:wave2:

tsioy600
18/05/2010, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από JZER40
Τελικά πρέπει να χέστηκες πάνω σου όταν σου πάτησα την κόρνα...από το ένα μέτρο..



Μάγκας...Ενταξει ρε φιλε ειναι κουλαδι τον βλεπεις.Πρεπει να τον σκοτωσουμε δλδ?
(Αν και δεν ακουγεται ασχημο ενα σχεδιο μαζικης εξοντωσης των κουλων..:smokin: )

alcapone09
19/05/2010, 01:16
Δε σας είδα ακόμα αλλά σας ακουω όλη την ώρα απ το σπίτι να περνάτε πέρα δώθε στην παραλιακή χαρλεάδες με τις ανεμότρατες. Άντε να δούμε τι θα λέει το σούπερ ράλλυ. Καλημέρα:sun:

vaska
19/05/2010, 03:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από alcapone09
Δε σας είδα ακόμα αλλά σας ακουω όλη την ώρα απ το σπίτι να περνάτε πέρα δώθε στην παραλιακή χαρλεάδες με τις ανεμότρατες. Άντε να δούμε τι θα λέει το σούπερ ράλλυ. Καλημέρα:sun:

Όχι ρε ανεμότρατες χα χα χα σε καλό σου πρωί πρωί Γαΐτες είναι.
:beer:

Που σαι ρε αλκαπονάκο να πάμε καμία τσάρκα?

DUKASII
19/05/2010, 03:24
είδα χθες στο κεντρο με το Duke I 620 που το χες σα να βγηκε απο βιτρινα χθες φιλε..
αψογος!!
πολυ προσεγμενο το χεις μπραβο σου και αν διαβαζεις χωσε καμια φωτο να το χαζευουμε.

alcapone09
19/05/2010, 03:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Όχι ρε ανεμότρατες χα χα χα σε καλό σου πρωί πρωί Γαΐτες είναι.
:beer:

Που σαι ρε αλκαπονάκο να πάμε καμία τσάρκα?

Μιλάμε για πολύ ντούκου ντούκου χτες και σήμερα...

Με έφαγε το ceid και η κρίση.. Αλλά κάτι θα κάνουμε... :wave2:

caesarsk
19/05/2010, 04:05
Σας ειδα όλους πάλι σημερα το πρωι στον Κηφισσο, στην Καλλιθεα, στην Συγγρού, στης Αλεξανδρας....αλλα αντε να τα γραφεις ολα

Θα σταθω στους δυο υπέρτατους καβαλάρηδες της Αποκάλυψης. Στους εκδικητές των μοτοσυκλετών. Αν ημουν γυναίκα θα είχα πέσει στις ρόδες σας να σας γνωρίσω


Για εσένα λέω με το GS Adv 1200 SPDS ASC DSC SSS DFE FGE και λοιπά....με τις φιμέ σου τις ζελατινες στην μηχανή, με το καλογυαλισμένο μηχανΑΚΙ, με το ανοιχτό κράνος και την μπαλακλάβα απο μέσα (καλά μιλάμε για πολύ σκληρό αγόρι)....και το βλέμμα...




δουλοι!!!



Και για εσένα με το VSTROM. Δεν πρόλαβα να σε δω καλά γιατι αυτα τα μηχανακια, εκει που τα βλέπεις εκει διακτινίζονται...Αλλα ρε φιλε με όλους αυτούς τους άχρηστους ελιγμους στον δρόμο (για σενα δεν ηταν αχρηστοι γιατι ησουν σε άλλη διασταση και μπορει να ειχε οχηματα εκει), δεν έγινες ΦΡΑΠΠΕ???

Operater
19/05/2010, 04:39
Οντως ρε Σοφ...γυρω στις 8,30 που ανέβαινα τη Συγγρού,
δεν εχω δει τέτοιιον αγώνα επιβίωσης :(

Ολοι να στην μπουνε μπροστά, όλοι τσιτωμένοι...

Ρε παίδες, αν δεν το χετε, ξεκινήστε μισή ώρα πιο νωρίς,
μη σκοτωθούμε οι υπόλοιποι....

TROOPER
19/05/2010, 04:54
σε ειδα βρε κοπελα με κρανος σοει μαυροκοκκινη μπερινγκ γκορντουρα,γαντια,κατεβαζω το βλεμα μαυρο σιμπιεφ 600.σε πετυχα στη π.ραλλη και πηγαμε ''μαζι'' μεχρι το κρατικο.το πηγαινες και ανετοτατα!ειχες και στο κρανος αυτοκολητο λεμοτ.αυτος ηταν και ο λογος που ηθελα να σε ρωτησω πως διαλο αλλαζεις ταχυτητες με τετοια παπουτσια???

μα βρε παιδι μου...ωραια φαινοσουνα,ανετη ησουνα πανω στο μηχανακι,το αυτοκολητο προδιδε οτι δεν εισαι ασχετη με τον χωρο...ξερεις ποσο παραταιρο (ασε και την ασφαλεια και ολα) ητανε το παπουτσι με τακουνι μονοκοματο φελο (δε ξερω πως τα λενε αυτα :blush: ) και τη μαυριλα (χλιμπι-χλιμπι) στα δαχτυλα του ποδιου...?:yuck: :yuck:

ειπα να σου εκφρασω την απορια μου αλλα το μετανοιωσα.καλους δρομους....

p@nos
19/05/2010, 05:47
σας βλεπω και σας χαιρομαι χαρλεαδες εχετε κατακλυσει την πατρα με τη βαβουρα σας το στυλ σας και το αργα βαδιζω ζωη κερδιζω...



πινακιδες απο διαφορες χωρες...θα τα πουμε το σαββατο στο περασμα...



:sun: :sun: :sun:

sakistrs
19/05/2010, 10:44
σε ειδα τσομπανοτραβολτα σημερα στα τει τησ σινδου να εχεισ πανω το γκομενακι ακρανοτοι και οι δυο και να πηγαινεις ταπα!μπραωο την εντυπωσιασες πολυ!την ειδα ποθ απο τον ενθουσιασμο κρατουσε το κεφαλη της και κρυβοταν απο πισω σου!ευγε!!!!Σας ειδα και εσας τσοπεραδες απο την απεναντη μερια του δρομου σταματημενους!σας κορναρα αλλα ημοθν με το αυτοκινητο και με γραψατε στα αρ#$&*@ σας!:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D καλες βολτες!!!!:beer: :beer: :beer:

John Steed
19/05/2010, 14:05
Σας βλέπω κατά καιρούς πάνω στις μηχανές σας με μπουφανάκι αλλά ΟΧΙ κρανάκι, και αναρωτιέμαι: Περισσότερο αξίζει η σωματική ακεραιότητα ή η εγκεφαλική λειτουργεία???:nono:

(ειδικά εσάς με τα TDM και τα Vstrom, το έχετε μετατρέψει σε πανδημία, σε σημείο που φοβάμαι να καβαλήσω κάνα τέτοιο, μήπως και με δείτε με κράνος και έρθετε με τίποτα λοστάρια και με αρχίσετε στις γρήγορες "προς συμμόρφωσιν και παραδειγματισμόν"):mad: :mad:


ΚΑΙ συγκεκριμένα εσένα με το TDM με το χιλιολιγδιασμένο μαλλί, κάνε μας τη χάρη και φόρα κράνος, ή τουλάχιστον ΛΟΥΣΟΥ με κάνα Ultrex, δεν είσαι πια τόσο μάγκας 50άρης τζόβενο όσο νομίζεις:uplate:

TROOPER
20/05/2010, 04:42
σας ειδα δυο ντατσουν αθιγγανων πιτα στον λαο (κρεμονταν σαν σταφυλια ΕΞΩ απο τις καροτσες) να τσιφτετελιαζεστε με τσιτα μουσικη και απο πισω το κοσγουορθ με τις φλογες (ο μον ντιε) με τη νυφη και τον γαμπρο χτες το μεσημερι στην λεωφορο αθηνων!!

ενα φαναρι μετα ειδα και το τζιπ της ελασ και οταν σας ειπα για το τι γινεται 100 μετρα πισω σας και ποσο επικυνδινο ηταν αυτο μου ειπατε οτι το ειδατε,γραψατε και μενα και το περιστατικο εκει που δεν πιανει μελανι και φυγατε.ευχαριστουμε ρε...:sick:

2stroker
20/05/2010, 07:54
σε ειδα μ@@@@@@@ α@@@@@@@ γ@@@@@@ το σπιτι σου!!!
πριν μια ωρα στη φραντζη να προσπαθεις να περασεις αναμεσα απο τα αυτοκινητα με το γαμωσκουτερ σου χτυπωντας μου τον προφυλακτηρα και ενω ουτε σου κορναρα ουτε φωναξα ενα συγνωμη δε ζητησες και εφυγες,ασε που τωρα που παρκαρα ειδα οτι μου χεις κανει μια γρατζουνια γυρω στους 20 ποντους.μπραβο ετσι καλα παμε,ο καθενας την παρταρα του!ΡΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΜΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΟΠΑΝΑΩ ΟΛΟΥΣ ΜΟΥΝ@@@@@@@@@:a29: :a29: :a29: :a29: :a29: :a29:

aisxos
20/05/2010, 11:24
Απεναντι απο τα φαναρια....ερχοσουν απο αντιθετη κατευθυνση θελοντας να στριψεις δεξια,και τελευταια στιγμη ΣΕ ΕΙΔΑ και φρεναρα και σταματησα να σε κοιταω ακουμποντας στο προφυλακτηρα σου.
Εσυ δεν με ειδες και πηγες να με περασεις απο πανω μου..
εσυ γλυκια δονοφονε ξανθια με την bwm του μπαμπα.
θα σου φωναζα αλλα με κοιταγες με τοση απορια και υστερα μου χαλογελασες και το ξεχασα..

EVI
20/05/2010, 12:18
σας βλεπω σχεδον καθε μερα να οδηγητε τα ss σαν μονοκυλινδρα κάνοντάς ασκοπες ξερογκαζιες και αλλαζοντας ταχυτητα καθε 100 μετρα.... γιατι?μηπως ξερω κατι λάθος τοσα χρονια? :wacko: :sick:

σε ειδα και σενα κοπελια με ροζ σκουτερ ροζ κρανος ροζ μπουφαν και παπουτσια ... ε φόρα και κατι ροζ θα σε περασουν για αγορακι ετσι που κυκλοφορείς :lol:

harris_x
20/05/2010, 15:47
Σε είδα στην Πανόρμου.
Σε είδα στην Πανόρμου;
Περνούσες από Πανόρμου;

Road sp... πέρασες από Πανόρμου;

road spirit
20/05/2010, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Σε είδα στην Πανόρμου.
Σε είδα στην Πανόρμου;
Περνούσες από Πανόρμου;

Road sp... πέρασες από Πανόρμου;

απόγευμα κατά τις 5.30 :wave2:

harris_x
20/05/2010, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
απόγευμα κατά τις 5.30 :wave2:
:a01:

Ichigo
20/05/2010, 17:55
Σας βλέπω εσάς με τα τούμπανα SS και μη SS που μου κυκλοφορείτε τα βράδια με κατάμαυρη ζελατίνα στο κράνος η οποία είναι μόνο για φως ημέρας. Τι διάολο όλοι οι ghostriders το βράδυ κυκλοφορούν; Πως στο καλό βλέπετε; :uplate:
Και ΟΚ το καταλαβαίνω πως μπορεί να ξεχάσατε τη φιμέ ζελατίνα κατά τη διάρκεια της ημέρας. Οδηγείτε με ανοιχτή ζελατίνα και ΛΙΓΟΤΕΡΑ χιλιόμετρα! Τόσο δύσκολο είναι;
Και όχι τίποτα άλλο αλλά με πίσσα σκοτάδι ανάβετε τη μεγάλη σκάλα και τυφλώνετε τους πάντες αφου λογικό είναι να μη βλέπετε τίποτα! :hypnotize Πόσο ζώα μπορεί να είστε δλδ; :a52:

Επίσης σας είδα και όλα τα κουτιά μες στην Κηφισιά που πεταγόσαστε σαν κομήτες από τα γύρω στενά στους κεντρικούς δρόμους έτοιμοι να με στείλετε στον άλλο κόσμο! Και φυσικά όλοι με το κινητό στο χέρι! Ευτυχώς η καλή μου κόρνα και τα φώτα με έσωσαν! :dizzy:

EliasKir
20/05/2010, 20:24
Σε ειδα σημερα αχραιολαγνε φιλε μοτοσυκλετιστη με την Royal Enfield σου. Κουκλα! Αυτες οι χαλαρες βολτες με μια μηχανη που πραγματικα γουσταρεις, ειναι το καλυτερο αγχολυτικο.

Υστερα ειδα και 4-5 HD με ρωσικες πινακιδες παρκαρισμενες στην παραλια. Μοτοσυκλετιστικος οργασμος!

georgio
21/05/2010, 05:12
Α, παραλίγο να σε ξέχναγα κ@ριολ@κο!

Τετάρτη πρωί με Transalp μαύρο και αριστερά στο τιμόνι το κράνος κρεμασμένο... θα 'χες τα κεράσια μέσα ε; Είναι και η εποχή τους...

Στο δια ταύτα:
τέρμα δεξιά στην Ερμού στο ανέβα, μάλλον παρκαρισμένος, ξεκινάς αλλά θες να κατέβεις την Ερμού... έχει κίνηση στο ανέβα αλλά κόβεις ένα φορτηγάκι πριν ξεκινήσει και περνάς με ένα βλέφαρο στο άλλο ρεύμα.

Το ενδεχόμενο από το ρεύμα που ήσουνα να ανεβαίνει μηχανάκι αριστερά από το φορτηγάκι δεν το σκέφτηκες ε;;; Κατέβαινα την Ερμού συνοδηγός σε αμάξι και είδα τη φάση μπροστά μου και τρελάθηκα!!! Πρέπει να σταμάτησε στο μισό με ένα μέτρο από εσένα το σκουτεράκι...

Άμα θες βρε π00στη βγες στις ρόδες του αυτοκινήτου να σε πάρω από κάτω. Τι σου φταίει ο άλλος με το μηχανάκι να χτυπήσει για τη βλακεία σου;; Μετωπική με νταλίκα σου εύχομαι μ@λ@κ@, να σου μείνει στο κούτελο το Scania ανάποδα σαν τα ασθενοφόρα. Όχι ότι θα βάλεις μυαλό και θα οδηγείς καλύτερα, αλλά τουλάχιστον δεν θα οδηγείς για ένα διάστημα, που μακάρι να 'ναι και για πάντα, ώστε να είναι ασφαλέστεροι οι υπόλοιποι.

Υ.Γ.: είμαι σίγουρος ότι αν γινόταν η μ@λ@κί@ μετά θα έλεγες τίποτα του τύπου ότι ήταν παράνομο το σκουτεράκι, είχε βγει στο αντίθετο κλπ... :yuck:

koulis19
21/05/2010, 06:03
Σε πετυχα συνταγμα με aprilia rs 50 κρανακι xlite και dainese δερματινο.Ωραιος ο τυπας.:beer: :beer: :beer: :beer:

road spirit
21/05/2010, 06:57
Σας είδα χτες το απόγευμα και δε μπορούσα να κρατηθώ απο τα γέλια ... πονούσα που το κράνος δε μου επέτρεπε να γελάσω περισσότερο...

Χάρλευ, απο αυτές τις ντουλάποστυλ, ελέκτρα γκλάιντ ή ρόουντ κίνγκ ή κάτι τέτοιο...



ΡΟΖ ????? ΜΑ ΡΟΖ ????? ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΒΑΜΕΝΗ ΡΟΖ ????

άντε νταξ, είχε και λίγο άσπρο

και οι δυο σας πάνω, βαρβάτοι χαρλεάδες (άντρες) με τα νίκελ κράνη σε μεγέθος λεμονοστίφτη...

μλκ ... είναι τραγικό το θέαμα ....

:lol:

alcapone09
21/05/2010, 10:08
Σε είδα πιτσιρίκο με το crypton x πριν 1 τέταρτο στην Αράτου . Γύρισες και κοίταξες πρώτα εμένα που ήμουνα full ντυμένος και μετά τη μηχανή.. Βάζεις μπροστά το παπί και κουμπώνεις πρώτη δίπλα μου και δίνεις μικρές καγκούρικες γκαζίτσες περιμένωντας να ξεκινήσει το μπροστινό αμάξι... ε... και γκαπ γκουπ σβήνει ο πάπιος:rolleyes:.. ξεκινάει η ουρά και σε βλέπω απ τον καθρέφτη με αμηχανία πού φώναζε νέος οδηγός να προσπαθεις να το βάλεις μπρος με μίζα και γκάζι και να μην παίρνει.. Λοιπόν, 1ον βάλε νεκρά(αν δεν έβαλες ακόμα εκεί θα είσαι) και 2ον Βάλε κράνος... Καλορίζικος(γιατί πάνω απο μήνα δεν οδηγάς είμαι σίγουρος) και πάντα όρθιος.:beer:

LiakosVstrom
21/05/2010, 10:42
σε είδα το πρωί στην Π. Ράλλη με ένα παλιό XT (μάλλον)... πήγαινες σαν κότα ανάμεσα από τα αυτοκίνητα... σταμάταγες όπου νόμιζες πως δεν χωράς (που χώραγες δλδ ανετότατα αλλά...) και μου είχες σπάσει τα νεύρα.

είσαι νέος οδηγός από ότι κατάλαβα και φοβόσουν... Ε ΚΑΤΣΕ ΣΤΗ ΜΑΜΗΜΕΝΗ ΔΕΞΙΑ ΛΩΡΙΔΑ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ 5χλμ/ώρα... κατέβα και τσούλα το κι όλας άμα είναι. τι κάθεσαι πάνω στη μεσαία διαχωριστική και πας πιο αργά κι από την καθηστέρηση γαμώ...

:rolleyes: :rolleyes:

Georgaras
21/05/2010, 11:12
Σε είδα παλιό λακαμά με την BMW F650 σήμερα κατά τις 1:00 στην Λιοσίων να κάθεσαι στην μέση ανάμεσα στα αυτοκίνητα και να μιλάς στο κινητό σου, κάνοντας συνεχώς ελιγμούς και πατώντας διαρκώς φρένο.... ρε φιλαράκι άμα θέλεις να μιλήσεις με την γκόμενα στο κινητό σου, ξεκαβάλα-κανε στην άκρη, σταμάτα και πιάσε κουβέντα όση ώρα θέλεις... Οι υπόλοιποι τι σου φταίμε γ@μω την τρέλα μου. :confused:

Πάντως αυτό με το κινητό καβάλα στην μηχανή έχει γίνει πολύ μόδα τώρα τελευταία... πάλι χτες το απόγευμα και άλλος ένας μ@λ@κας με beverly πήγε να με σκοτώσει μιλώντας στο κινητό του μέσα στην κίνηση στην πατησίων.... :confused:



Που είναι η τροχαία ρε πο*στη μου να τους κόψει τον κ*λο.... Άχρηστη και απούσα όπως πάντα.... μόνο για να κόβει καμιά κλησουλα για παράνομη στάθμευση είναι... :confused:

μπο*ρδελο κοινωνία.

miscelano
21/05/2010, 13:40
se eida re tsakale me to olokainourio multistrada 1200 sth kozanh....stamathsa me to kouti kai to ebgala foto....me eides kai sou eipa panta or8ios....twra na pw oti den zhlepsa psemata 8a pw....:beer: :beer: :beer: :beer:

blackbusa
21/05/2010, 16:15
Σας ειδα σημερα μπατσοι...με διαφορα 15 λεπτων...ο ενας μονος σου να περνας με κοκκινο την Κωνσταντινουπολεως καθετα και πηγαμε να χτυπησουμε παλιομαλακα...εσεις οι αλλοι 3 που δεν αφησατε κοκκινο για κοκκινο στην Καβαλας...και τελος αλλοι 2 να μπαινετε στην Ιερα οδο παλι με κοκκινο...ουστ ρε...

Μικe777
21/05/2010, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Σας ειδα σημερα μπατσοι...με διαφορα 15 λεπτων...ο ενας μονος σου να περνας με κοκκινο την Κωνσταντινουπολεως καθετα και πηγαμε να χτυπησουμε παλιομαλακα...εσεις οι αλλοι 3 που δεν αφησατε κοκκινο για κοκκινο στην Καβαλας...και τελος αλλοι 2 να μπαινετε στην Ιερα οδο παλι με κοκκινο...ουστ ρε...

Σε βλεπω καθημερινα μπατσε της τροχαιας να φευγεις
μονιμα ξεκρανωτος με το V-Strom απο το τμημα
Εισαι ο ιδιος μαλακας που με ειχες γραψει για κρανος καποτε...





:evil: :evil: :evil: :smokin:

castoras
22/05/2010, 06:54
Σας είδα χθες το βράδι κατά τις 10-00 στο Γκάζι,παλικαρι με σκούτερ (νομίζω beverly) και κοπελιά με gsxr! Μήπως είσαστε από τα ζευγάρια που συχνάζουν εδώ μέσα;;

aisxos
22/05/2010, 14:51
Σε ειδα...καθως ημουν στα πρωτα φαναρια στην εισοδο στον Βολο απο Λαρισα..Με κοιταξες και συνεχισες να κοιτας την κουκλα μου(tdm),απορησα μιας και πρεπει να ειχες τα διπλασια χρονια μου σε ιλικια..τετραπλασιασες τις στροφες σου (aprilia CAPONORD) και περιμενες το φαναρι να αναψει πρασινο και εγω να σε ακολουθησω.δεν προλαβαν να περασουν τρια δευτερα με κρατημενο συμπλεκτη,και βρεθηκα μπροστα σου βλεποντας σε,απο τον καθρεφτη να εχεις σκυψει και να πασχιζεις με την απορια...
επομενο φαναρι σταματας διπλα μου.ανοιγω το κρανος και περιμενω μια κουβεντα...με κοιτας υποτοιμητικα και φευγεις με κοκκινο..
δεν πειραζει παντα τετοια
:beer: :beer: :beer:

TheFace
22/05/2010, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από aisxos
Σε ειδα...καθως ημουν στα πρωτα φαναρια στην εισοδο στον Βολο απο Λαρισα..Με κοιταξες και συνεχισες να κοιτας την κουκλα μου(tdm),απορησα μιας και πρεπει να ειχες τα διπλασια χρονια μου σε ιλικια..τετραπλασιασες τις στροφες σου (aprilia CAPONORD) και περιμενες το φαναρι να αναψει πρασινο και εγω να σε ακολουθησω.δεν προλαβαν να περασουν τρια δευτερα με κρατημενο συμπλεκτη,και βρεθηκα μπροστα σου βλεποντας σε,απο τον καθρεφτη να εχεις σκυψει και να πασχιζεις με την απορια...
επομενο φαναρι σταματας διπλα μου.ανοιγω το κρανος και περιμενω μια κουβεντα...με κοιτας υποτοιμητικα και φευγεις με κοκκινο..
δεν πειραζει παντα τετοια
:beer: :beer: :beer:

Οι μπυρες ειναι λιγο ακυρες... σε τετοιες περιπτωσεις κερνα κανα ΤΣΑΪ :lol:

koulis19
23/05/2010, 07:33
Παλι καλα που ο καιρος ηταν καλος και μας αφησε να παμε να πιουμε καφεδακι παραλιακη και να θαυμασουμε τις ομορφιες της στεριας!!!!!!!!!!!!:winka: :winka: :winka: :winka:

Μικe777
23/05/2010, 11:18
Σας ειδα σημερα με τα TDM σας στα Mac ολους
να ειστε παρατεταγμενοι για βολτουλα:wave2:
Μας ειδα κι εμας που γυρνουσαμε Αθηνα να τρωμε τρελη βροχη!!!!

Equalpresent
23/05/2010, 13:22
Σε ειδα ηλιθια με το κιτρινο smart, στη Μεσογειων μπροστα απο την Αγια Παρασκευη, να μου χωνεσαι στα δεξια μου, στην ιδια λωριδα με μενα. οταν σε αντιληφηθηκα κ σε κοιταξα, εσυ ρουφαγες αταραχη τον φραπε..

aisxos
23/05/2010, 14:36
-->Σε ειδα...ημουν στα φαναρια και ηθελα να στριψω αριστερα...περασες διπλα μου και στα εκατοστα ενιωσα τον καθρεφτη σου με το γαμωκουτι σου,σε εβρισα και γυρισες και μου ζητησες και τα ρεστα!!μ@λ@κ@..εεεε μ@λ@κ@!!!


-->Καφε στο pouente στην γεφυρα Αρτας... Σε ειδα να περνας με το ktm 525 στην μια ροδα για εντυπωσιασμο,(ξεκρανωτος)....Μου εδωσες την εντυπωση πως σε ειδα μονο εγω και ο διπλανος μου..Μιας και αυτος πιστευε πως μπορουσε να το κανει καλυτερα και αρχισε να το σκεφτεται και στην τελικη το υλοποιησε...Ομως αυτος ηταν πιο αρχι καραγκιοζης απο εσενα..Στην ιδια ευθεια παιρνει τον duka του,αναβαζει την κοπελια και λεει : "ειδου ο Ροδος ειδου και το πηδημα!!"Η κοπελια γαντζωμενη πανω σου να φωναζει "βαλε και πεμπτη βαλε και πεμπτη..." και εσυ να συνεχιζεις ακαθεκτος μεχρι το τελος της γεφυρας...Δεν ξερεις τι βρισιδι εφαγες... :beer: :beer: :beer:


-->Σε ειδα και εσενα βλακα με το tdm που εισαι απο τους λογους που κοροιδευουν τα tdm να γκαζωνεις ενα fazer 1000 με εξατμισεις two brothers για να το ακουσεις μπροστα σε τρεις καφετερειες με τουλαχιστον 300 ατομα.. και να πετας κουφιες !!Εσυ να δεις ποσο βλακας εισαι!!

notakos600
23/05/2010, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από aisxos
-->Σ


Μήπως να άνοιγες τη ζελατίνα του κράνους όταν βρίζεις γιατί δεν ακούγεσαι μάλλον...:lol: :lol:

aisxos
23/05/2010, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Μήπως να άνοιγες τη ζελατίνα του κράνους όταν βρίζεις γιατί δεν ακούγεσαι μάλλον... ο πρωτος με ακουσε και γυρισε να ζητησει και τα ρεστα...
οι αλλοι δυο δεν με ακουσαν..Ακουστηκαν ομως κατι ομορφα σχολια στην καφετερεια για τους αλλους δυο..

notakos600
23/05/2010, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από aisxos
ο πρωτος με ακουσε και γυρισε να ζητησει και τα ρεστα...
οι αλλοι δυο δεν με ακουσαν..Ακουστηκαν ομως κατι ομορφα σχολια στην καφετερεια για τους αλλους δυο..


Πλακίτσα φίλε μου οκ. :lol: :beer:

Ζεύκας
24/05/2010, 13:37
Σας είδα χαρλεάδες το τελευταίο καιρό που αλώνιζα Πελοπόννησο κ Στ.Ελλάδα
καβάλα στα μπρίκια σας να είσαστε αγέλες 10-20 μηχανές και να πιάνετε ΟΛΟ
το ρεύμα κυκλοφορίας με αποτέλεσμα να μπλοκάρετε τα γρηγορότερα οχήματα
από σας.

Έπρεπε να πηγαίνω στο αντίθετο ρεύμα για να προσπεράσω μηχανή!Έλεος.
Δεν θέλω να φανταστώ τους οδηγούς αυτοκινήτων απελπισία...

Και φυσικά ούτε λόγος για χαιρετισμό-μοτοσυκλετιστική αλληλεγγύη έτσι?
Από τις δεκάδες χάρλευ που συνάντησα μόνο ένα ζευγάρι με χαιρέτισε στο φράγμα του Αλφειού.

Πολύ περισσότερη αλληλεγγύη εξέλαβα από τους οδηγούς αυτοκινήτων (ναι ναι αυτούς
που αποκαλώ υποτιμητικά ως "κουτάκιδες"), που έκαναν στην άκρη να περάσω
ή που μου έπαιζαν τα φώτα για χαιρετισμό.

Στα διάλα η κωλοφάρα σας, η χειρότερη "φυλή" των δρόμων είστε!

faraway
24/05/2010, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας


Και φυσικά ούτε λόγος για χαιρετισμό-μοτοσυκλετιστική αλληλεγγύη έτσι?
Από τις δεκάδες χάρλευ που συνάντησα μόνο ένα ζευγάρι με χαιρέτισε στο φράγμα του Αλφειού.



όντως ....και γω είδα καμμιά 30 από Αντίρριο μέχρι Άρτα , ζήτημα να ανταπέδωσαν χαιρετισμό 5-6 από τους harleαδες .

Βέβαι και "δικούς μας " είδα που με έκλασαν κανονικότατα .....:lol:

Jo.Da.
24/05/2010, 13:44
Λες να σε είδα???:lol:

Bikerterd μπας και πέρασες σήμερα κατά τις πέντε το απόγευμα από Αράχωβα...?
Παρέα με 1 BMW...?

:look:

ktmakis
25/05/2010, 02:54
Σήμερα πρωί 7 πρωί άνοδο κιφισίας (3 φανάρια πριν το πύργρο) Starlet πέρασε δίπλα μας με όσα την ώρα που περιμέναμε στο φανάρι. :eek:
Μόλις πήγα δίπλα είδα μια κοπέλα με συνοδηγό γύρω στα 25 και οι 2.
Χαμένη όταν την ρώτησα αν κατάλαβε τι έκανε έδειχνε λές και είχε κάνει χρήση LSD.
Συγνώμη.......δεν κατάλαβα τι έγινε... κλπ....

Προσοχή και στα φανάρια παίδες.....κοιτάτε και κανα καθρέπτη έστω και σταματημένοι.

BLiTzER
25/05/2010, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
με αποτέλεσμα να μπλοκάρετε τα γρηγορότερα οχήματα
από σας.


Δηλαδή όλα τα οχήματα.

kostas_1100gs
25/05/2010, 10:36
Σας ε'ιδα με τα bmw σας, 2 φορές, μια στην Συγγρού και μια στην Κηφισίας, να συνοδεύετε κάποιες μερσέντες.
Σας χάρηκα γιατί το είχατε, παρόλο που σπάστηκα με την κίνηση.
Και μιλήσατε και ευγενικά, ζητήσατε συγνώμη για την αναστάτωση.

jimmy10
25/05/2010, 10:41
Σε ειδα φιλε το πρωι με το φορτηγακι σου. Εκανες χωρο για να περασω αλλα δυστυχως δεν εφτανε. Η προσπαθεια σου παντως ηταν για :beer: :beer: :beer: . Ευχαριστώ

Dnspower
25/05/2010, 11:08
Τους είδα από πολύ κοντά και θέλω να ευχαριστήσω όλους αυτούς τους 15-20 οδηγούς που σήμερα άλλαζαν λωρίδα χωρίς φλας στα 5 μέτρα μπροστά μου ... να στε πάντα καλά ... με βοηθήσατε να τεστάρω τα αντανακλαστικά μου και τις αντιδράσεις της μηχανής στη ποδειδώνος στο κιφησσό και στην αμφιθέας ... όλα δούλεψαν ρολόι ευτυχώς ... keep up the good work :wave2:

kostas_1100gs
25/05/2010, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dnspower
Τους είδα από πολύ κοντά και θέλω να ευχαριστήσω όλους αυτούς τους 15-20 οδηγούς που σήμερα άλλαζαν λωρίδα χωρίς φλας στα 5 μέτρα μπροστά μου ... να στε πάντα καλά ... με βοηθήσατε να τεστάρω τα αντανακλαστικά μου και τις αντιδράσεις της μηχανής στη ποδειδώνος στο κιφησσό και στην αμφιθέας ... όλα δούλεψαν ρολόι ευτυχώς ... keep up the good work :wave2:
μιλαμε για τους ιδιους?

Dnspower
25/05/2010, 12:22
Γενικά μιλάω για κάποια τζιμάνια που τα πέτυχα μαζεμένα σήμερα λες και είχα μ#$%6μαγνήτη ... 20λεπτά διαδρομή όλη και όλη ...

Dennis-
25/05/2010, 13:18
Σε ειδα.. να εχεις εναν σκιουρο στον ώμο και να περπατας :lol: :lol: τι αλλο θα δουμε :lol:

maxmoto
25/05/2010, 16:21
Σε είδα φίλε σήμερα μπροστά απο το dose στο θεατράκι το απογευμα..Πολύ με αρέσει το ΚΤΜ σου..:p :p (camen παιζει κιολας να εισουν εσυ)
Να εισαι καλα και παντα ορθιος :beer:

camen
25/05/2010, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από maxmoto
Σε είδα φίλε σήμερα μπροστά απο το dose στο θεατράκι το απογευμα..Πολύ με αρέσει το ΚΤΜ σου..:p :p (camen παιζει κιολας να εισουν εσυ)
Να εισαι καλα και παντα ορθιος :beer:

Eγω ημουν...Αλλα ποιος ησουν?!:D :rolleyes:

:beer: :beer: :beer:

DUKASII
25/05/2010, 16:51
Ψαχνω κάμερα να βάλω στη μοτο... αυτά που βλέπω τώρα που καλοκαιριασε..
Φτάνουν για να φτιάξουμε playstation game!

Σε
είδα με το μπουσα να ανοιγεις στην αμερικανική πρ. Και να φτάνεις στο επόμενο φανάρι χωρίς;; Να δεις ότι είναι ΚΟΚΚΙΝΟ;;;;
αρχισες να Φρεναρεις 5 μέτρα πριν
... ;; Όταν το δες;; Είδες πάνω στη τύχη σου ότι δεν έρχεται κανείς από το κάθετο της βας. Σοφίας και αφησες τα φρένα ( μαζί και κάμποσες πορδιτσες μάλλον - ξέρεις .. Αυτες πριν το χοντραδι ) και πέρασες τη διασταύρωση !!
Πίσω σου αφησες εμάς με μια φάτσα τρόμου να κοιτάμε με πανικό την όλη φάση ..

Φίλε πραγματικά αν διαβάζεις γράψε
μου τι πεχτηκε εκεί..

maxmoto
25/05/2010, 16:53
camen eιμουν με τα πόδια(:cry: ) και περιμενα στο δρομο να περασω απεναντι..Μαυρη μπλουζα, τζην:lol:
Την αλλη φορα που θα ειμαι σιγουρος, θα σε χαιρετησω:winka:

:beer: :beer:

camen
25/05/2010, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από maxmoto
θα σε χαιρετησω:winka:

:beer: :beer:

Θα χαρω πολυ να σε γνωρισω...:beer: :beer: :beer:

LiakosVstrom
25/05/2010, 17:59
δεν με αφήνουν να αγιάσω....


κατεβαίνω από Πρ. Ηλία... ανάμεσα σε αμάξια και πεζοδρόμιο σε κάποια φάση έχει ένα φρεάτιο περίπου 15εκ βαθύ και τίγκα στα βρωμόνερα. επειδή την έχω πατήσει εκεί κι έχω γίνει μουνί καπέλο κόβω για να περάσω όσο πιο σιγά μπορώ και ενώ είμαι έτοιμος να κάνω το v-strom το πραγματικό on-off που είναι ..... γκαπ ένας μαλάκας με άφρικα πέφτει από πίσω μου.
τον κοιτάζω.... αυτός κοίταζε μπροστά να δει αν έπαθε ζημιά. ξέροντας σε τι κατάσταση είναι ο προφυλακτίρας πίσω από έναν πιτσιρικά με παπί που έσπασε το φρένο του και έπεσε πάνω μου (κάτι γρατζουνιές δλδ) δεν λέω τίποτα. ο παπάρας ούτε συγνώμη να ζητήσει.


αργότερα ανεβαίνω σπίτι από τη δικιά μου. σταματάω σε φανάρι και γλήγορος με beverly έρχεται από πίσω και κολλάει (σαγιονάρα μπόι με τσιγαράκι στο χέρι). μου κορνάρει. κοιτάω από τον καθρέφτη και περιμένω να δω τι μαλακία θα πει για να περάσει μπροστά. τίποτα. σε κάποια φάση περιμένοντας αφήνω το χεροφρενο και πατάω το πεδόφρενο με αποτέλεσμα η μηχανή να κάνει ελάχιστα πίσω. ξανακορνάρει. ξανακοιτάω από τον καθρέφτη και κάτι λέει. den akouo...
-τι θες ρε, του λέω?
-πρόσεχε κάνεις πίσω.
γυρνάω, τον κοιτάζω και του λέω
-εσύ πρόσεχε να μην κολλάς πίσω από άλλους και σηκωνομαι και φεύγω.



τίποτα ο κόσμος έχει σαλέψει.
εμένα πως με κόβετε που ούτε τσαμπουκαλέφτηκα ούτε έκανα σκηνικό;
βελτιώνομαι γιατρέ μου; :sad:

αύριο να δείτε που θα σκάσω με ανθοδέσμη στον Διμχίο....

webassasin
25/05/2010, 18:12
Εγιναν τα εγκαινια του ποδηλατοδρομου της Καλαματας.. Και ναι,σας ειδα τους ιδιους ηλι8ιους που πριν εβλεπα με αμαξια κ μηχανακια,να σκατε μυτη με ποδηλατακι επειδη ειναι της μοδας τωρα στην Καλαματα, να μη σεβεστε κανεναν πεζο,καμια προτεραιοτητα,στοπ η φαναρι και να τα κανετε ολα πουτανα.. Ο επομενος που θα περασει φαναρι μπροστα μου θα πεσει,αληθεια σας λεω....

DimChios
26/05/2010, 03:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Θα χαρω πολυ να σε γνωρισω...:beer: :beer: :beer:



gay post!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
26/05/2010, 03:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
gay post!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: H gay.. Ή ασφαλιστής ειναι ο camen...:rotflmao: :lol:

TROOPER
26/05/2010, 03:13
σε ειδα τυπακο με το χτ το μοταρντ με το κρανακι στο χερι και τη σακουλα να αυνανιζεσαι απο τη σταδιου μεχρι το φιξ οπου οτι και να κανες ημουνα εκει!διπλα σου,πισω σου η μπροστα σου.ειδες που και με παπι και χωρις σουζες-εντο τον ιδιο χρονο κανεις?μπααα...σιγα μη καταλαβες...

ειδα στην ολη φαση στο φαναρι της βουρβαχη και σενα φωτακο.χωρισαμε λεγοντας μου οτι δεν ειμαι με το τζιξερ.βρε κουτο απλα ειχα αλλαξει κοστουμια :winka: :lol: :lol:

και ναι ειδα και τον υπερτιντιεμα ανευ κρανους και καθρευτων ΦΥΣΙΚΑ οπου απο τη βαλιτσα προεξειχε ενα καλωδιο με το οποιο πετυχες ολους τους καθρευτες των αλλων!!!μαλλον και συ καναν τετοιον πετυχες και αποφασισες να βγαλεις τους δικους σου.εννοειτε οτι μαλλον δεν καταλαβες καν οτι η κεραια σου προκαλουσε ζημιες.who cares...δυστυχως εστριψες και δε προλαβα να σου μιλησω...:sick:

vaska
26/05/2010, 03:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
σε ειδα τυπακο με το χτ το μοταρντ με το κρανακι στο χερι και τη σακουλα να αυνανιζεσαι απο τη σταδιου μεχρι το φιξ οπου οτι και να κανες ημουνα εκει!διπλα σου,πισω σου η μπροστα σου.ειδες που και με παπι και χωρις σουζες-εντο τον ιδιο χρονο κανεις?μπααα...σιγα μη καταλαβες...

ειδα στην ολη φαση στο φαναρι της βουρβαχη και σενα φωτακο.χωρισαμε λεγοντας μου οτι δεν ειμαι με το τζιξερ.βρε κουτο απλα ειχα αλλαξει κοστουμια :winka: :lol: :lol:

και ναι ειδα και τον υπερτιντιεμα ανευ κρανους και καθρευτων ΦΥΣΙΚΑ οπου απο τη βαλιτσα προεξειχε ενα καλωδιο με το οποιο πετυχες ολους τους καθρευτες των αλλων!!!μαλλον και συ καναν τετοιον πετυχες και αποφασισες να βγαλεις τους δικους σου.εννοειτε οτι μαλλον δεν καταλαβες καν οτι η κεραια σου προκαλουσε ζημιες.who cares...δυστυχως εστριψες και δε προλαβα να σου μιλησω...:sick:

Το ίδιο χεράς με μένα είσαι ρε τρούπη, με παπί κι εγώ πάω μαλιοκούβαρα, με τη μηχανή πάω πιο αργά και από την καθυστέρηση.
Τι λες να φταίει γιατρέ μου?
:rotflmao:

nickald
26/05/2010, 03:18
Σε ειδα μ@λ@κ@ σκουτερακια σημερα στην Τσιμισκη

Εσυ δε με ειδες να ερχομαι και εκανες σφηνα


Ουτε ειδες το πιπινι που κουβαλουσες απο πισω (ελπιζω να ηταν κορη σου και οχι γκομενα σου ζωο) που εκτος απο ξεκρανωτη εγραφε και SMS.

Τα ματακια ο καλος θεουλης στα εδωσε για να βλεπεις τους καθρεφτες σου που σου εδωσε η καλη Yamaha τριβλακα. Αντι για μηχανη θα μπορουσε να ηταν λεοφωρειο αυτο που σε ακουμπησε μετα την σφηνα σου.

Και οχι τιποτα αλλο αλλα κριμας το παιδι απο πισω.... ηταν πολλα υποσχομενο.

TROOPER
26/05/2010, 03:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Το ίδιο χεράς με μένα είσαι ρε τρούπη, με παπί κι εγώ πάω μαλιοκούβαρα, με τη μηχανή πάω πιο αργά και από την καθυστέρηση.
Τι λες να φταίει γιατρέ μου?
:rotflmao:

εχεις στοπ στον καρπο.απλα η γκαζιερα του παπιου ειναι κοντη και την παιρνεις ολη (ακουστηκε καπως αυτο :lol: )

πηγαινε στον ρειν να στο βγαλει (το στοπ ε!:lol: )

Vamael
26/05/2010, 04:30
Σε είδα παπάρα με το μαύρο άουντι κουτί χθες στην παραλιακή, ήμουν στη δεξιά χαλαρά στο φανάρι του παλιού αεροδρομίου και μόλις άναψε πράσινο με έκλεισες από δεξιά για να φύγεις πρώτος.

Κι όταν σου έπεξα τα φώτα φρέναρες γιατί ? Για να καρφωθώ πάνω σου ? Αμ δε...

Ελπίζω τουλάχιστον να απόλαυσες το μεσαίο μου δάχτυλο μόλις κόλησες στην κίνηση κι εγώ αργά και χαλαρά συνέχιζα να τσουλάω.

bikerted
26/05/2010, 05:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
Λες να σε είδα???:lol:

Bikerterd μπας και πέρασες σήμερα κατά τις πέντε το απόγευμα από Αράχωβα...?
Παρέα με 1 BMW...?

:look:


:blush:

Ένοχος

:smokin:


Γιατί δεν είπες τπτ ρε!!!


Νext time!!!

:beer: :beer: :beer:

TROOPER
26/05/2010, 05:36
αλλα σε ειδα και σενα φιλε με το τ-μαχ και το κοστουμι αλλα με το αραι να μπαινει στον κηφισο απο το δαχτυλιδι στο φαληρο ολος κατω!!!
με το που ειδα εμφανιση και πριν στριψεις σκεφτηκα οτι εισαι δικος μας.μετα επιβεβαιωθηκα.

καλους δρομους :beer: :beer: :beer:

daz
26/05/2010, 05:56
Σας είδα πριν λίγο στην περιφερειακή Θεσσαλονίκης εξοπλισμένους στο φουλ, φορτωμένους στο φουλ. Ήσασταν έτοιμοι για μακριά. Για που την κάνατε?

Έβγαλα το χέρι από το παράθυρο και σας χαιρέτησα, ο ένας μου πάτησε και την κόρνα.

Καλό δρόμο μάγκες.

Και καλή επιστροφή.




Υ.Γ. Ο πρώτος με την Μπεμπα είχες πάρει και πράγματα των υπολοίπων? :)

2stroker
26/05/2010, 06:37
χτες κατι ειχαν παθει ολοι στο δρομο και οδηγουσαν οτι να ναιιιιιι!!!
σε ειδα χες βραδυ μ@@@@@ μπουλη με το audi του μπαμπα να κοβεις καθετα την θησεως στην καλλιθεα για να πας να στριψεις στο φαναρι απεναντι χωρις να κοιταξεις αν ερχετε καποιος ευτυχως που προλαβα και φρεναρα

επισης σε ειδα μ@@@@@@ ταριφου που με εκλεισες χτες βραδυ στην θησεως,δε σε χαλασαν τα μπινελικια!!!


παλι στη θησεως σε ειδα ηλιθια μανα με το σκουτερ και το πενταχρονο παιδακι σου απο πισω να πολεμαει να κρατηθει χωρις κρανος ενοειτε!!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

LiakosVstrom
26/05/2010, 06:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
χτες κατι ειχαν παθει ολοι στο δρομο και οδηγουσαν οτι να ναιιιιιι!!!


ααααχχχχχ καλοκαιράκι..... :yuck:

aisxos
26/05/2010, 07:25
-->Σε ειδα μ@λ@κ@ εξω απο τα γιαννενα με το c2 που μου ειχες κολησει απο πισω πανω σε προσπεραση!!
Σου εβγαλα το χερι και σε μουντζωσα οταν ησουν απο πισω μου..και απο την βλακεια σου δεν σκεφτηκες το γιατι!!
Ωστοσο αυτο που σου ελεγα και με κοιταγες σαν χαμενος ειναι...
ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ..!!!987cc 3πιστονο μαλιστα....ποσο να παει...
Αγκωμαχουσες να με περασεις και ας ειχε 400 κυβικα παραπανω!!




-->ΕΥΤΥΧΩΣ σε ΕΙΔΑ και σε προλαβα..Εγνατια οδο προς Μετσοβο..Αριστερη λωριδα με 120 σε προσπεραση,στα δεξια μου αυτοκινητο,και ξαφνικα εσυ προσπαθησες να διασχισεις τον δρομο...κανοντας ενα αλμα απο τις μπαρες..Αλλα δεν φταις εσυ,τι να φταις?ενα σκυλακι εισαι..φταινε αυτοι που φτιαχουν οδους ταχειας κυκλοφοριας και ειναι τρυπιοι..Ισα Ισα σε προλαβα δεν ξερω εαν με ειδες που ειχα κολησει στο μπαμπριζ με γουρλωμενα ματια :eek: :eek: :eek: ..Να ειναι καλα το abs..Eυτυχως ημουν με κουτι και δεν ημουν με μηχανουλα αλλιως θα κλαιγαμε και οι δυο μας...Εσυ βεβαια δεν μου εδωσες σημασια...συνεχισες..Δεν Πειραζει..αλλα και εσυ βρε παιδακι μου προσεχε λιγακι..καλους δρομους να εχεις....

Operater
26/05/2010, 07:47
Λοιπον...

Αγαπητέ κύριε της Ομάδας Ζ... (Ζ' διαλογής μάλλον είσαι)
Καταρχήν, είσαι μια ντροπή για το σώμα που εργάζεσαι.
Γιατί αντί να δίνεις το παράδειγμα στα χιλιάδες μοτοσακά που σε παρακολουθούσαν,
αντ' αυτού, στο Κηφισό προς Κων/πόλεως, πέρασες με κόκκινο (το φανάρι σου άναψε 15 λεπτά μετά)
Ήθελα να δω που θα σταμάταγες να σε ρωτήσω πόσο σωστό είναι αυτό που έκανες, αλλά μετά πέρασες δεύτερο κόκκινο ευθεία, στο φανάρι που κάνει αριστερά για πλατεία Μπουρναζίου.
Πήγαινες για Περιστέρι.
Φορούσες το κρανάκι των Ζητάδων, είχες το πηγασάκι της υπηρεσίας σου,
φορούσες φορμίτσα αθλητικό παπουτσάκι, και η πινακίδα σου ήταν ΕΑ 6670.
Σήμερα έκλεψες απο το κράτος τα λεφτά που θα πάρεις σαν μεροκάματο.
Nτροπή σου!

Σε είδα χτες στη Παπάγου αφρικανέ, με το μωβ αφρικανάκι, και το mp3
που είχες περάσει με κλιπσακια στο αφρικα! Μου φτιαξες τη διάθεση ρε μπαγάσα! :beer:

Α ρε τρούπερ με το Crypton(gsxr)-r... :lol:

Πολύ με φούρκισε ο Ζ' διαλογής... :mad:

PortisHead
26/05/2010, 07:53
Σας βλεπω καθημερινα και μαλιστα χρονια τωρα , ξεφτυλισμενοι οδηγοι αυτοκινητων (οχι ολοι - οι συγκεκριμενοι) που δεν εχετε ρυθμισμενα τα πιτσιλιτιρια των παρ-μπριζ σας , και βρεχετε οποιον παρει ο χαρος πισω σας.
Εγω θα ειχα παραδωσει το διπλωμα ρε ξεφτυλες απο ντροπη ,να ειναι τετοιο σουργελο το αμαξι μου κι εγω ο ιδιος , που να μην εχω ρυθμισει σωστα την δεσμη του νερου.
Ποσο δυσκολο ειναι πια ?
Κιαν δεν ξερετε , παει στο διαολο , το οτι δεν καθαριζει το παρ μπριζ σας γιατι ολο το νερο καταληγει στα μουτρα καποιου αλλου (αυτοκινητου ή οδηγου μηχανης) δεν σας κανει καμια εντυπωση ? Τι διαολο ?

Πόσο ξεφτυλα πια ?

vaska
26/05/2010, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
εχεις στοπ στον καρπο.απλα η γκαζιερα του παπιου ειναι κοντη και την παιρνεις ολη (ακουστηκε καπως αυτο :lol: )

πηγαινε στον ρειν να στο βγαλει (το στοπ ε!:lol: )

Θα πάω να μου βάλει κι ένα ζευγάρι βοηθητικές ροδούλες μπας και, αλλά μπα......, είμαι γεννημένο κουλαδι (με τις μηχανές), με τα παπιά λίγο καλύτερα.
:lol: :lol:

Operater
26/05/2010, 07:57
Εντάξει, πιτσιλιστίρι είναι... δεν είναι τρύπια εξάτμιση που είναι φουγάρο πίσω (για μερικούς εξ ημών το λέω). Δεν φαίνεται τόσο εύκολα ότι πάει και πίσω. :rolleyes:

georgio
26/05/2010, 08:10
Καλά αυτό που είδα εγώ σήμερα δεν υπάρχει...

τι λέτε εσείς ότι δεν σας είδαν, σας έκλεισαν, πέρασαν κόκκινο/στοπ αέρα, μπάτσοι να παραβιάζουν τον μισό κώδικα, χιλιάρια rr με βερμούδα και σαγιονάρα...

τρε μπανάλ...

ακούστε εδώ:

παπί με τον αλλοδαπό ντελιβερά (εννοείτε ξεκράνωτο) και κίτρινο κουτί πίσω, από τα μεγάλα.

Εδώ μου λέτε "σιγά ρε ψαρά έναν ντελιβερά είδες ξεκράνωτο"

για να σας απαντήσω ότι... επάνω στο κουτί που βάζουν τα φαγητά υπήρχε και...


























...έτερος αλλοδαπός!!! :eyepop: :eyepop: :eyepop:


και δεν πηγαίνανε σαν κότες, πηγαίνανε κανονικά!! :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Τώρα δεν ξέρω τι λέτε εσείς τα κουλάδια για κατανομή των μαζών και τα πλεονεκτήματα του χαμηλού κέντρου μάζας αλλά ο άλλος μια χαρά πήγαινε με καμιά εβδομηνταριά κιλά ενάμιση μέτρο από το έδαφος... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


τι άλλο θα με αξιώσει ο θεός να δω δεν ξέρω... :sick:

DimChios
26/05/2010, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
Καλά αυτό που είδα εγώ σήμερα δεν υπάρχει...

τι λέτε εσείς ότι δεν σας είδαν, σας έκλεισαν, πέρασαν κόκκινο/στοπ αέρα, μπάτσοι να παραβιάζουν τον μισό κώδικα, χιλιάρια rr με βερμούδα και σαγιονάρα...

τρε μπανάλ...

ακούστε εδώ:

παπί με τον αλλοδαπό ντελιβερά (εννοείτε ξεκράνωτο) και κίτρινο κουτί πίσω, από τα μεγάλα.

Εδώ μου λέτε "σιγά ρε ψαρά έναν ντελιβερά είδες ξεκράνωτο"

για να σας απαντήσω ότι... επάνω στο κουτί που βάζουν τα φαγητά υπήρχε και...


























...έτερος αλλοδαπός!!! :eyepop: :eyepop: :eyepop:


και δεν πηγαίνανε σαν κότες, πηγαίνανε κανονικά!! :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Τώρα δεν ξέρω τι λέτε εσείς τα κουλάδια για κατανομή των μαζών και τα πλεονεκτήματα του χαμηλού κέντρου μάζας αλλά ο άλλος μια χαρά πήγαινε με καμιά εβδομηνταριά κιλά ενάμιση μέτρο από το έδαφος... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


τι άλλο θα με αξιώσει ο θεός να δω δεν ξέρω... :sick:



μαλλον τον πηγαινε για παραδοση σε σπιτι εφοπλιστη!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

PortisHead
26/05/2010, 08:23
ΕΝΑΝ ...... ειδες εσυ.
Ο αλλος ηταν μεσα στο κιτρινο κουτι.
:rotflmao:

Jo.Da.
26/05/2010, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikerted
:blush:

Ένοχος

:smokin:


Γιατί δεν είπες τπτ ρε!!!


Νext time!!!

:beer: :beer: :beer:

στην πλατεία της αράχωβας σας χαιρέτησε ένα καγκούρι (και ανταποδώσατε με γνέψιμο της κεφαλής) που ετοιμαζόταν να καβαλήσει το fz6 του και να συνεχίσει το δρόμο του...:smokin:
guess who...:D

next time man!:beer: :sun: :beer:

DrEvil
26/05/2010, 12:36
Σε είδα και εγώ καλή μου, τέσσερις παρά (που λέει και το άσμα, μόνο που ήταν απόγευμα)στην Βασ. Τάδε (η συνέχεια της Κηφησίας, ντε!), είδα και το τσιγάρο που πέταξες, εσύ δεν είδες ότι προσγειώθηκε πάνω μου και όταν σε ρώτησα αν τα C2 έχουν σταχτοδοχείο με άρχισες στα μπινελίκια...
Τώρα για πες μου σαπούνι έχει το C2, γιατί με την ροχάλα που έφαγες, άνετα έκανες ένα καλό πλυσιματάκι προσώπου.

Άσταδιάλα τσόκαρο!:a57:

DimChios
26/05/2010, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrEvil
Σε είδα και εγώ καλή μου, τέσσερις παρά (που λέει και το άσμα, μόνο που ήταν απόγευμα)στην Βασ. Τάδε (η συνέχεια της Κηφησίας, ντε!), είδα και το τσιγάρο που πέταξες, εσύ δεν είδες ότι προσγειώθηκε πάνω μου και όταν σε ρώτησα αν τα C2 έχουν σταχτοδοχείο με άρχισες στα μπινελίκια...
Τώρα για πες μου σαπούνι έχει το C2, γιατί με την ροχάλα που έφαγες, άνετα έκανες ένα καλό πλυσιματάκι προσώπου.

Άσταδιάλα τσόκαρο!:a57:






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Γ@ΜΩ!

:beer: :beer: :beer:

notakos600
26/05/2010, 13:28
Σας είδα και τα δύο βλήματα στη Κηφησίας με BMW C2, 3 κάτι τέτοιο, αυτό το καμπινάτο δίτροχο.

Ε λοιπόν ο συναναβάτης κρατιόταν από το βαλιτσάκι που έχει πίσω...

Καλά έλιωσα, δεν υπάρχει λέμε.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gallos
26/05/2010, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrEvil
Τώρα για πες μου σαπούνι έχει το C2, γιατί με την ροχάλα που έφαγες, άνετα έκανες ένα καλό πλυσιματάκι προσώπου.

Ένα από τα μείον που έχει το full Face Κράνος :(

:beer: :beer: :beer:

georgio
26/05/2010, 17:15
Σε είδα με το monster 10 παρά, Ιερά Οδό στο ανέβα λίγο πριν το αμαξοστάσιο (σκουπιδιάρικα), γι' αυτό έκανα ένα κλικ το δεξί φλασάκι τη στιγμή που από την αριστερή έπιασα στη μέση του δρόμου και ξανά αριστερή.

Εσύ βέβαια μέσα στο σκοτάδι δεν κατάλαβες τι έκανα, και με το δίκιο σου περνώντας με στραβοκοίταξες. Just for the record: έχει στα αριστερά χαρτογραφημένη λακούβα, καλούτσικη, την οποία και απέφευγα.
Σε είδα και πιο μετά τέρμα στην Ιερά Οδό να στρίβεις δεξιά στην Πειραιώς και μετά αριστερά προς Πετράλωνα-Θησείο (στου Καμπά). Είδα και το μανστεράκι καλύτερα, S2R ή S4R. Ωραίος. Σε ζήλεψα μέσα από το γ@μ0κουτο. :beer:




Σε είδα και σένα όμως στην Πειραιώς, εκεί που έκανε αριστερά ο φίλος με το monster, να σε έχουν δεξιά τρεις ζητάδες. Ένα μαύρο μηχανάκι (μάλλον κάποιο παλιότερο ninja, ή κάτι σε ss ή sport touring) άνευ πινακίδας, ο ένας ζητάς κάτι κοίταζε στην κλειδαριά και εσύ απ' ότι είδα μετά με τα χεράκια από πίσω φορώντας χειροπέδες...

Τι παίχτηκε μάγκα; Γιατί ό,τι και να έκανες με το μηχανάκι, χειροπέδες δεν σου περνάνε... Από τις κινήσεις των αστυνομικών κατάλαβα ότι ειδοποιούσαν περιπολικό να σε πάει βολτίτσα. Μπας και δεν ήταν δικό σου το μηχανάκι αλλά κανενός ανθρώπου; Από όλη τη σκηνή που είδα μόνο αυτό εξηγούσε αυτό που είδα. Εκτός και αν είστε γνωστοί από παλιά...

fotoXR
26/05/2010, 17:37
Σε ειδα πιτσιρικά με το αμαξακι-"λατερνα"(φωτακια,εξατμισεις,σποιλερ,τσιτα κλαρινα μεσα) που πηγες να με παρεις μαζι σου στο παρκαρισμα...Και αντε ασε τα ανυπαρκτα αλαρμ,τους καθρεφτες δν τους χρησιμοποιεις να υπολογισεις να δεις τι παιζει γυρω σου???
Μετα φταιω εγω που ανοιγω το βρωμοστομα....:evil:

EliasKir
26/05/2010, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gallos
Ένα από τα μείον που έχει το full Face Κράνος :(

:beer: :beer: :beer:


Ναι ρε γαμω, κι εγω οποτε θελω να ριξω κανα μπινελικι, σκεφτομαι "αντε τωρα να βγαλω ασφαλεια, να σηκωσω ζελατινα, να φωναζω και ΑΝ με ακουσει..." οποτε ριχνω μια μουτζα και φευγω.

fotoXR
26/05/2010, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από EliasKir
Ναι ρε γαμω, κι εγω οποτε θελω να ριξω κανα μπινελικι, σκεφτομαι "αντε τωρα να βγαλω ασφαλεια, να σηκωσω ζελατινα, να φωναζω και ΑΝ με ακουσει..." οποτε ριχνω μια μουτζα και φευγω.

οχι εγω μπινελικωνω οπως και να χει...για ποτε θα κατεβει κανενας να με δειρει με αυτα που λεω δεν ξερω!!χεχεεεεε :rotflmao:

DimChios
27/05/2010, 02:11
με ειδα σημερα να φτανω απο το σπιτι στο μαγαζι 30 λεπτα νωριτερα απ οτι συνηθως!

CRYPTON RULEZ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!

:a23: :a23:


Σε ειδα κι εσενα ρε φιλος με το QASHQAI να κανεις (ενω δεν σε υποχρεωνε κανεις) οσο πιο δεξια μπορουσες μπας και χωρεσω, αφου ειδες οτι ο αλλος ο ππρας με το fiesta ειχε αραξει μεσ τη μεση και δεν κουνιοταν!
Σου εγνεψα με το χερι "δεν πειραζει" και "thanks" μιας και .... δε γ@μεις, ετσι κι αλλιως...30 ΛΕΠΤΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΘΑ ΦΤΑΣΩ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

:a25: :a25:

strog_rules
27/05/2010, 07:38
σε ειδα εχτες με το ΧΤΧ που εμβολησες παπακι που πηγε να διασχιση καθετα την αλεξανδρας με κοκκινο...ελπιζω να ειστε καλα και οι 3 ...το παπακι ηταν δικαβαλο και το ΧΤΧ το εφαγε στην πλατη ο οδηγος......

koulis19
27/05/2010, 08:10
Ενας προχειρος απολογισμος του μισαωρου με τα ποδια στην βουλιαγμενης ενα μισαωρο απο Δαφνη μεχρι Αγιο Ιωαννη.Πολλη ζεστη,δεν αντεχεται εκει εξω,πολλες παντοφλες με παπακια και κοπελες που παραλληλα ειχα αναψει απο την ζεστη κυκλοφορουσαν λες και βρισκοντουσαν παραλια.Μια χαρα.


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

veletzas
27/05/2010, 08:12
σε ειδα απο τον καθρεφτη μου πρωι πρωι στην σταδιου λεβεντια μου, αφου πρωτα σε ακουσα να ερχεσαι φορτομενος, με περασες στο χιλιοστο κ εκατσες μπροστα μου πρωτου να αρχισεις να κανεις σφηνες παλι κ να πλακωνεσαι στα φρενα τοσο που κοσκινιζε η μαλακια που καβαλουσες ειχες να , στην φιλελληνων σου εκανα το ιδιο μπας κ καταλαβεις ποσο μαλακας εισαι αλλα δεν πρεπει να πηρες τα χαμπαρια σου, καταιβηκες την αμαλιας λες κ κατεβαινες γκρεμο πρωτη φορα κ τοτε καταλαβα οτι εισαι ακομη ενας απο αυτους που αν η αθηνα ηταν ενας ισιος μονοδρομος θα ησοουν παντα πρωτος, δεν με διεψευσες οταν βγηκες συγγρου...λεβεντια με το λευκο καπελο- κρανο κ το "κακο"
αυτοκολητο πανω (δεν σε δινω αλλο δεν ειναι το χαρακτηρος μου-ακομη)

μεγαλος ανθρωπος ησουν να χες παρει το μοτο του αδελφου σου για να χαρεις δεν μου φανικες...παρε κανα βεσπι αν θες να πηγαινεις γρηγορα στην κινηση γιατι δεν σε βλεπω καλα με το κτηνος

mreth
27/05/2010, 10:37
Σε είδα χθες το μεσημέρι συνάδελφε (??) που πηγαίναμε παρέα από Φιλελλήνων έως Ερατοσθένους στο Παγκράτι, εσύ με παπί και κράνος AGV (αν πρόσεξα καλά) και στο τιμόνι είχες σακούλα του προμηθευτικού συνεταιρισμού του ΣΥΤΕ μάλλον με το μεσημεριανό σου! Καλούς δρόμους να 'χεις!:beer:

webassasin
27/05/2010, 12:06
Δεν ειναι σπανιο φαινομενο στην καλαματα οι γιδοβοσκοι που πηγαινουν στην αριστερη απο τις 2 λωριδες του δρομου με 50.. Πλεον εχω αποδεχτει οτι υπαρχουν ηλιθιοι που πηραν το διπλωμα απλα επειδη διαβασαν το κεφαλαιο που επεσε ( δεν αναφερω αυτους που το πληρωσαν ) και δεν προκειται να τους κοψει παραπερα.. Προσφατα μαλιστα μια κοπελιτσα αναρωτιοταν γιατι της επαιζε τα φωτα ο << μαλακας >> ο πισω ενω καθοταν αριστερα και μαλιστα επεμενε οτι ηταν σωστο.. Στο θεμα μας.. Δε σε εβρισα γιδοβοσκε με το Βαυαρικο ριμαδι που καθοσουν στην αριστερη,μαρσαρα μια δυο φορες,κοιταξες καθρεφτη αλλα στα παπαρια σου. Σε περασα απο δεξια με προσοχη και σε κοιταζα,με κοιταζες και εσυ. Στα 50 μετρα ο υπεργαματος μεσηλικας με τη τζιπαρα ερχομενος απο το αλλο διαζωμα εκανε αναστροφη στεγνα,στη μπουτσα του αν ερχομουν εγω απο πανω.. Το CB1 ουρλιαζε με την πρωτη που εβαλα για να σταματησω εγκαιρα. Σε ειδα να απολαμβανεις τη γνωστη παλινδρομικη χειρονομια που σου εκανα στη μουρη,οταν ηρθα διπλα σου. Ε ΡΕ ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΕΣ,ΠΩΣ ΔΙΑΟΛΟ ΕΠΙΒΙΩΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ?

moruin
27/05/2010, 15:05
μα καλά ρε παιδιά συνέχεια τρελοί και κουλοί σας τυχαίνουν???!!!!

να πούμε και κάτι ευχάριστο, σε είδα στο φανάρι των ΤΕΙ Αθήνας στην Λ. Αθηνών. κούκλα είσαι με τα κερατάκια στο κράνος :)
Πάντα όρθια με το Fazerάκι σου

latris mixanis
27/05/2010, 17:28
Σε είδα σεβαχ( οι παλιοί τον ξέρουν) μετά από 2 χρόνια περίπου με νέο μοτόρι... Σου είπα να ξαναμπείς στο μότο αλλά ξέρεις εσύ.... ;)

Σε είδα και σένα παλικάρι που είχες πιάσει κουβεντούλα με το σκυλί μου που καθόταν στη θέση του συνοδηγού, ελπίζω να τα βρήκατε :lol: :lol:

EVI
27/05/2010, 17:40
σε ειδα Ζεταρα μου με τα καινουργια σου φλασακια μα ποσο κα#$%λα εισαι επιτελους?:blush: :blush: :blush: :a07: :a07:


τωρα το θυμήθηκα

v-strom Βουλιαγμενης με καπρι παντελονακι και κοντομανικο κυριουλης 45+ με jet κρανακι σταματαει κατεβαζει σταντ στο φαναρι αααανννεεετοοος παει πισω στη βαλιτσα βγαζει πακετο με τσιγαρα
αναβανει ενα ξαναβαζει πακετο στη βαλιτσα οπου την κοπανησε να κλεισει αλλα χωρις να την κλειδωσει
ανεβαινει πανω ααααανεεεετοοοος βγαζει σταντ και ΟΟΟΟΟΟΧΙ ΡΠΜ του πεφτει το τσιγαρο....ΑΝΝΝΕΕΕΤΟΟΟΟς ξανακανει οτι εκανε πριν και γουατ δε φακ ακομα εχει κοκκινο
ξανακανει λοιπον οληηηη την διαδικασια ακριβως καρμπον και φευγει με το πρασινο του κυριος και την τσιγαρουμπα στο στομα

δε ξερω αλλα ηταν τελειο :rotflmao: :lol:

jimmy10
27/05/2010, 17:41
αντε αφου θες ευχαριστα...


ρε κοπελια, σε ειδαμε οοοοολοι (μα ολοι ομως) και σε θαυμάσαμε...Κρανακι, φουστανακι, τακουνακι κτλ κτλ... πανω στο σκουτερακι στην Πειραιως το μεσημερι...Εκανε που εκανε ζεστη.... εεσυ μας ελειπες


Σε παρακαλω πιο σεμνα την αλλη φορα γιατι απο καθαρή τυχη δεν θρηνησαμε τραυματιες...

Επισης... ασε κατι και για τον γαμπρο, κριμα ειναι το παλικαρι...