PDA

View Full Version : Ειναι τρελοί αυτοι οι ..Ρωμιοί ...



Chris1983gr
20/04/2010, 12:20
Ενα πραγμα εχω να πώ..και το λεω καθε φορά που βγαινω εξω με την μηχανή στην Αθήνα...
Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΛΑΕΙ...
Για την πόλη κυκλοφορώ με ενα KLE 400..
Φρένα..Μέτρια...
Γκάζι...Δεν μπορει να με κατηγορήσει κανεις για σκοτώστρα..
Κάυλες ? Τι να βγαλεις με το KLE και εφόσον το εχεις μονο για δουλειές η να πεταχτεις κάπου ...
Αλλα παιδιά...ο θεος να μας φυλαει πραγματικα απο τους ανώμαλους..άσχετους...και πραγματικά ηλίθιους..οχι απλα ανεγκεφαλους..αλλα ηλίθιους πληρωμενων διπλωμάτων οδηγών και μη που κυκλοφορουν εκει εξω...
Να πώ για τους ταριφες που με 100 κμ κοκκαλώνουν επιτοπου για μια ταριφα.. Στα αρχι... τους αν υπαρχει μηχανακι απο πισω..
Να πω για αυτους που πετανε τα τσιγαρα στην ψυχρα...
Να πω για τις αλλαγες λωριδας στην ψυχρα... Θεε μου...
Να πω για τις συνεχείς παραβιασεις που γινονται σε κόκκινα και στοπ του στυλ "προλαβαινω να περασω προλαβαινω..."
Να πώ για τους μαλά... τους πεζους που νομιζουν οτι προλαβαινουν να παραβιασουν και αυτοι μια λεοφορο... χωρις να υπολογιζουν οτι πισω απο εμένα η πισω απο ενα αμαξι μπορει να ερχομαι εγω η καποιος αλλος...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΛΩΡΙΔΑ ΣΤΗΝ ΛΕΟΦΩΡΟ ΑΛΛΑ 3 ΚΑΙ 4...ΚΟΙΤΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 3 ΜΑΖΙ... ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΜΙΑ...το τι καρδιακα εχω παθει...θεε μου...
Να πώ για τα αδέσποτα στο συνταγμα..κοντευω να μεταμορφωθω σε σκυλος απο τα δαγκωματα...
Οι δρόμοι ?? ΤΙ ΠΗΡΑ ΚΛΕ ΔΕΝ ΕΠΕΡΝΑ ΚΑΘΑΡΟ... Σε τι λακουβες χαρους εχω πεσει ..και να κανεις αποφυγη δεν μπορεις..αφου σου χει κολλησει απο πισω ο καθε μαλακας βιαστικος και καθε ταριφας που σε περναει ξυστα..και αν πεσεις μεσα...στην λακουβα..τυχερος θα εισαι αν δεν παθεις ζημια ποσο μαλλον να πεσεις...
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΑΜΩ...ΑΣ ΠΑΩ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΡΥΠΟΥΣ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ...
Η κοπελα μου η αμοιρη και ο καθε συνεπιβατης τι φταιει...
Τι να πω...
Γιαυτο Κράνος.. Μπουφανάκι.. γαντακια μποτουλες και τον σταυρο στο χερι...
Αυτα ειχα να πω..

Filosofos
20/04/2010, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Chris1983gr
Ενα πραγμα εχω να πώ..και το λεω καθε φορά που βγαινω εξω με την μηχανή στην Αθήνα...
Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΛΑΕΙ...
Για την πόλη κυκλοφορώ με ενα KLE 400..
Φρένα..Μέτρια...
Γκάζι...Δεν μπορει να με κατηγορήσει κανεις για σκοτώστρα..
Κάυλες ? Τι να βγαλεις με το KLE και εφόσον το εχεις μονο για δουλειές η να πεταχτεις κάπου ...
Αλλα παιδιά...ο θεος να μας φυλαει πραγματικα απο τους ανώμαλους..άσχετους...και πραγματικά ηλίθιους..οχι απλα ανεγκεφαλους..αλλα ηλίθιους πληρωμενων διπλωμάτων οδηγών και μη που κυκλοφορουν εκει εξω...
Να πώ για τους ταριφες που με 100 κμ κοκκαλώνουν επιτοπου για μια ταριφα.. Στα αρχι... τους αν υπαρχει μηχανακι απο πισω..
Να πω για αυτους που πετανε τα τσιγαρα στην ψυχρα...
Να πω για τις αλλαγες λωριδας στην ψυχρα... Θεε μου...
Να πω για τις συνεχείς παραβιασεις που γινονται σε κόκκινα και στοπ του στυλ "προλαβαινω να περασω προλαβαινω..."
Να πώ για τους μαλά... τους πεζους που νομιζουν οτι προλαβαινουν να παραβιασουν και αυτοι μια λεοφορο... χωρις να υπολογιζουν οτι πισω απο εμένα η πισω απο ενα αμαξι μπορει να ερχομαι εγω η καποιος αλλος...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΛΩΡΙΔΑ ΣΤΗΝ ΛΕΟΦΩΡΟ ΑΛΛΑ 3 ΚΑΙ 4...ΚΟΙΤΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 3 ΜΑΖΙ... ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΜΙΑ...το τι καρδιακα εχω παθει...θεε μου...
Να πώ για τα αδέσποτα στο συνταγμα..κοντευω να μεταμορφωθω σε σκυλος απο τα δαγκωματα...
Οι δρόμοι ?? ΤΙ ΠΗΡΑ ΚΛΕ ΔΕΝ ΕΠΕΡΝΑ ΚΑΘΑΡΟ... Σε τι λακουβες χαρους εχω πεσει ..και να κανεις αποφυγη δεν μπορεις..αφου σου χει κολλησει απο πισω ο καθε μαλακας βιαστικος και καθε ταριφας που σε περναει ξυστα..και αν πεσεις μεσα...στην λακουβα..τυχερος θα εισαι αν δεν παθεις ζημια ποσο μαλλον να πεσεις...
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΑΜΩ...ΑΣ ΠΑΩ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΡΥΠΟΥΣ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ...
Η κοπελα μου η αμοιρη και ο καθε συνεπιβατης τι φταιει...
Τι να πω...
Γιαυτο Κράνος.. Μπουφανάκι.. γαντακια μποτουλες και τον σταυρο στο χερι...
Αυτα ειχα να πω..
μη παρεξηγηθείς, αλλά καλώς ήρθες στο club :P
με τις υγείες μας... :beer:

Gandalf dr685sm
20/04/2010, 13:07
όπως ειπώθηκε....

Δεν είναι τίποτα. Θα συνιθίσεις. Είσαι απλά νέος στο άθλημα.

Πάντα όρθιος.:beer:

Gandalf

tai
20/04/2010, 18:39
καλος ήρθες
και μην ξεχνας, οτι δεν εχεις ΠΟΤΕ προτεραιότητα
και κανένας δεν σε βλέπει

ΕΊΣΑΙ ΑΟΡΑΤΟΣ !!!

p@nos
20/04/2010, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai

ΕΊΣΑΙ ΑΟΡΑΤΟΣ !!!



εκτος αν εχεις ξεταπωτες εξατμισεις


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

granazi
20/04/2010, 19:48
εκει εξω ειναι σαν να εισαι σε πιστες απο καποιο διεστραμενο παιχνιδι play station
μονο που εισαι εσυ το ανθρωπακι που κυνηγανε τα ανθρωποειδη...................
δυσκολες πιστες και επικινδυνες δεν εχει insert coin................
επαθλο η επιστροφη σπιτι μας :sun:

tai
20/04/2010, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
εκτος αν εχεις ξεταπωτες εξατμισεις



:lol: :Αλητάμπουρα (http://www.youtube.com/watch?v=T7rOPVwbNi8&feature=player_embedded) :lol: :lol:

TROOPER
21/04/2010, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Chris1983gr
...
Γιαυτο Κράνος.. Μπουφανάκι.. γαντακια μποτουλες και τον σταυρο στο χερι...
Αυτα ειχα να πω..

με ενα χερι παει αυτος !:look: