PDA

View Full Version : kit επισκευεις συμπλεκτη magoura!!!



ktm lc4 640 s/m
24/04/2010, 10:20
εχω ενα lc4 640 και έχω κάτι μικρές διαροές απο πάνω στο συμπλεκτη απο το εμβολάκι απο οτι κοίταξα!!! και θέλω να πάρω το κιτ επυσκεύεις τις magoura!!!!και έχω κάποιες ερωτήσεις???


1)αυτο το κιτ είναι το ίδιο και για τα φρένα τις δαγκάνες τις magoura ή είναι διαφορετικό???

2)τι τιμή έχει και απο που μπορώ να βρώ???

3)το κιτ περιέχει ανταλακτικά μονο για πάνω ή και για το κάτω εμβολάκι???

4)μπορω να βρώ μονο τα ανταλακτικά που θέλω χωρίς να πάρω ολο το κιτ και αν ναι απο που? και σε τι τιμες περιπου!!!

ευχαριστώ!!!!

KaTaNaS
24/04/2010, 14:47
παρε τηλεφωνο σε εναν dealer KTM και θα σου τα απαντησει ολα!

μπορεις να παρεις τον Οικονομου (γραφει με emc στο φορουμ) στο 210-5910568 που διατηρει μεγαλο στοκ ανταλλακτικων στο μαγαζι του.


παντως τρομπα φρενου magura σε ΚΤΜ εγω δεν εχω δει!

camen
24/04/2010, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 640 s/m
εχω ενα lc4 640 και έχω κάτι μικρές διαροές απο πάνω στο συμπλεκτη απο το εμβολάκι απο οτι κοίταξα!!! και θέλω να πάρω το κιτ επυσκεύεις τις magoura!!!!και έχω κάποιες ερωτήσεις???


1)αυτο το κιτ είναι το ίδιο και για τα φρένα τις δαγκάνες τις magoura ή είναι διαφορετικό???

2)τι τιμή έχει και απο που μπορώ να βρώ???

3)το κιτ περιέχει ανταλακτικά μονο για πάνω ή και για το κάτω εμβολάκι???

4)μπορω να βρώ μονο τα ανταλακτικά που θέλω χωρίς να πάρω ολο το κιτ και αν ναι απο που? και σε τι τιμες περιπου!!!

ευχαριστώ!!!!

Ασε θα σου πω εγω που ξερω...:lol: :lol: :lol:

Λοιπον,ιδιο ΔΕΝ ειναι το κιτ αφου ειναι για τρομπα συμπλεκτη και οχι φρενου.

Η τιμη του ειναι περιπου 30Ε και το παραγγελνεις απο την αντιπροσωπια.

Το κιτ περιεχει ανταλακτικα μονο για το πανω εμβολο της τρομπας.Το Κατω ειναι αλλου παπα ευαγγελιο!

Να βρεις μονο τα ανταλλακτικα που θες δεν νομιζω να γινεται αφου στην ουσια το κιτ εχει αυτα που θες και χαλανε.

ΟΠΟΤΕ,παρε τηλεωνο στην ΚΤΜ,ρωτα τιμη να σιγουρευτεις οτι εχει 30 και παραγγειλε το.
Το βαζεις και εισαι κομπλε...

:beer: :wave2:

ktm lc4 640 s/m
24/04/2010, 18:36
ok φίλε σε ευχαριστώ!!!

airpanos
24/04/2010, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
παρε τηλεφωνο σε εναν dealer KTM και θα σου τα απαντησει ολα!

μπορεις να παρεις τον Οικονομου (γραφει με emc στο φορουμ) στο 210-5910568 που διατηρει μεγαλο στοκ ανταλλακτικων στο μαγαζι του.


παντως τρομπα φρενου magura σε ΚΤΜ εγω δεν εχω δει!


+125 στον Οικονομου,πολυ εξυπηρετικος και καλες τιμες.