PDA

View Full Version : Ε-Λ-Ε-Ο-Σ



costas_k
25/04/2010, 19:56
Το ειδα και αυτο χ8ες.τυπος με παπι στο ενα χερι το τιμονι και στ αλλο ενα μωρακι λες και κραταγε κανα σακι..http://

MikeG
25/04/2010, 20:07
Το forum, εδώ και μερικές μέρες έχει πρόβλημα και οι photos δεν επισυνάπτονται.


:wave2:

webassasin
26/04/2010, 00:15
Αμα εισαι χαζος εισαι χαζος. Δεν εχει κατι αλλο εδω.Προχτες προσπερασα ενα γνωστο με παπι με παντες και μαλλον τον τρομαξα λιγο,πιο πολυ επειδη φοραω ελευθερη εξατμιση στο CB1. Ειχε τρικαβαλο τα 2 παιδακια του,δεν ξερω αν πηγαινουν 1-2 η 3 δημοτικου. Την αλλη μερα μου εκανε παρατηρηση για τις παντες... Ο μονος λογος που δεν τον εκραξα ηταν επειδη το ειπε οταν τον σερβιρα και δεν ηθελα να γινει στο μαγαζι..

LsKostas
26/04/2010, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k
Το ειδα και αυτο χ8ες.τυπος με παπι στο ενα χερι το τιμονι και στ αλλο ενα μωρακι λες και κραταγε κανα σακι..http://


Πραγματικα τι να πεις ...

Akatanomastos
26/04/2010, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
Αμα εισαι χαζος εισαι χαζος. Δεν εχει κατι αλλο εδω.Προχτες προσπερασα ενα γνωστο με παπι με παντες και μαλλον τον τρομαξα λιγο,πιο πολυ επειδη φοραω ελευθερη εξατμιση στο CB1. Ειχε τρικαβαλο τα 2 παιδακια του,δεν ξερω αν πηγαινουν 1-2 η 3 δημοτικου. Την αλλη μερα μου εκανε παρατηρηση για τις παντες... Ο μονος λογος που δεν τον εκραξα ηταν επειδη το ειπε οταν τον σερβιρα και δεν ηθελα να γινει στο μαγαζι..

δηλαδη ρε φιλε εσυ που προσπερασες τον αλλον με τις μπαντες και τον τρομαξες περνιεσαι για σωστος και εξυπνος?

παλι καλα που εισαι μεγαλη καρδια και δεν τον εκραξες..

θα τρελαθουμε εδω μεσα..

koulis19
26/04/2010, 16:09
Μεγαλος εγκληματιας.περιμενω φωτο οταν θα ξεπεραστει το προβλημα

THEOD
26/04/2010, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
Αμα εισαι χαζος εισαι χαζος. Δεν εχει κατι αλλο εδω.Προχτες προσπερασα ενα γνωστο με παπι με παντες και μαλλον τον τρομαξα λιγο,πιο πολυ επειδη φοραω ελευθερη εξατμιση στο CB1. Ειχε τρικαβαλο τα 2 παιδακια του,δεν ξερω αν πηγαινουν 1-2 η 3 δημοτικου. Την αλλη μερα μου εκανε παρατηρηση για τις παντες... Ο μονος λογος που δεν τον εκραξα ηταν επειδη το ειπε οταν τον σερβιρα και δεν ηθελα να γινει στο μαγαζι..

Συγχαρητήρια
Ευτυχώς που υπάρχουν και τέτοιοι έξυπνοι για να μπορούμε να ξεχωρίζουμε τους...χαζούς... :rolleyes:

koulis19
26/04/2010, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Συγχαρητήρια
Ευτυχώς που υπάρχουν και τέτοιοι έξυπνοι για να μπορούμε να ξεχωρίζουμε τους...χαζούς... :rolleyes: :a013: :a013:

webassasin
26/04/2010, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
δηλαδη ρε φιλε εσυ που προσπερασες τον αλλον με τις μπαντες και τον τρομαξες περνιεσαι για σωστος και εξυπνος?

παλι καλα που εισαι μεγαλη καρδια και δεν τον εκραξες..

θα τρελαθουμε εδω μεσα..
εγω τουλαχιστον το δικο μου κεφαλι ριψοκινδυνευω. Απο οτι καταλαβα εσεις οδηγατε οπως προβλεπει ο κωδικας ε? κακομοιρηδες...

koulis19
26/04/2010, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
εγω τουλαχιστον το δικο μου κεφαλι ριψοκινδυνευω. Απο οτι καταλαβα εσεις οδηγατε οπως προβλεπει ο κωδικας ε? κακομοιρηδες... Τωρα σοβαρα μιλας?Δηλαδη κανεις τις μακακιες σου στον δρομο και νομιζεις οτι κινδυνευεις μονο εσυ?Και σε ευχαριστω για το κακομοιρης.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΠΑΡΑ ΜΑΚΑΚΑΣ.

Akatanomastos
26/04/2010, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
εγω τουλαχιστον το δικο μου κεφαλι ριψοκινδυνευω. Απο οτι καταλαβα εσεις οδηγατε οπως προβλεπει ο κωδικας ε? κακομοιρηδες...

οχι φιλε μου

δεν ειναι ετσι

γιατι αν τον τρομαξεις μπορει να πεσει και να χτυπησει


το ιδιο ειχε κανει ενας φιλος μου παλια,που τρομαξε εναν ανθρωπο γερο με παπακι και παραλιγο να τον ριξει

ο ανθρωπος τον ξεχεσε και καλα του κανε, και γω τα ιδια του πα..

το παιδι φανηκε να το καταλαβε, και νομιζω(ελπιζω) να μην το ξανακανε..

εσυ απο τι φαινετε ακομα δεν καταλαβες την λαλακια σου..



Ενας Κακομοιρης που σεβετε(οσο μπορει) τον συμπολιτη του..

Vamael
26/04/2010, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
εγω τουλαχιστον το δικο μου κεφαλι ριψοκινδυνευω. Απο οτι καταλαβα εσεις οδηγατε οπως προβλεπει ο κωδικας ε? κακομοιρηδες...

Να 'σαι καλά ρε φιλαράκι. Να σου πω πάντως, μετά από σχεδόν 18 χρόνια καβάλα, με μόλις 2 καλές τούμπες, προτιμώ να κυκλοφορώ σαν κακομοίρης με το μηχανάκι μου παρά να καταλήξω με καροτσάκι.

Μα σοβαρολογείς τώρα ??? !!! Και θα μας πεις και κακομοίρηδες ?

Για το θεό πια... και μετά μας φταίνε όλοι οι άλλοι για όσα τραβάμε...

sapila racing
26/04/2010, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
Αμα εισαι χαζος εισαι χαζος.

To κακό είναι οτι αμα είσαι χαζός, είναι δυσκολο να έχεις και το γνώθι σαυτόν...

Cpt. Haddock
26/04/2010, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
To κακό είναι οτι αμα είσαι χαζός, είναι δυσκολο να έχεις και το γνώθι σαυτόν...

:lol: :lol: :lol:

Elesun
26/04/2010, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
εγω τουλαχιστον το δικο μου κεφαλι ριψοκινδυνευω. Απο οτι καταλαβα εσεις οδηγατε οπως προβλεπει ο κωδικας ε? κακομοιρηδες...

Έγραψες το ποστ για να κράξεις τον άλλο επειδή δεν προσέχει τα παιδιά του; :rolleyes:
Δηλαδή αν τρόμαζε και έπεφτε και χτύπαγε κανένα παιδί, θα έφταιγε μόνο ο μακάκας ο μπαμπάκας;

Στη συγκεκριμένη δε ριψοκινδύνεψες μόνο το δικό σου κεφάλι. Αυτό είναι η πιπίλα του ανεύθυνου.

webassasin
26/04/2010, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elesun
Έγραψες το ποστ για να κράξεις τον άλλο επειδή δεν προσέχει τα παιδιά του; :rolleyes:
Δηλαδή αν τρόμαζε και έπεφτε και χτύπαγε κανένα παιδί, θα έφταιγε μόνο ο μακάκας ο μπαμπάκας;

Στη συγκεκριμένη δε ριψοκινδύνεψες μόνο το δικό σου κεφάλι. Αυτό είναι η πιπίλα του ανεύθυνου.
τοτε να μην προσπερναω καν, αν ειναι να τρομαξουν απο την εξατμιση. δεν ειπα οτι τον περασα συριζα,σε αδειο διπλο δρομο περναγα. Και κανονικα να τον περναγα με την ελευθερη εξατμιση 8α τρομαζε. Να τη βγαλω εντελως τοτε.

Akatanomastos
26/04/2010, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
τοτε να μην προσπερναω καν, αν ειναι να τρομαξουν απο την εξατμιση. δεν ειπα οτι τον περασα συριζα,σε αδειο διπλο δρομο περναγα. Και κανονικα να τον περναγα με την ελευθερη εξατμιση 8α τρομαζε. Να τη βγαλω εντελως τοτε.

:rotflmao: :rotflmao:

σε λιγο θα μας πεις οτι γυρνουσες απο την Ανασταση

και πηγαινες σιγα για να μη σβησει το κερι με το Αγιο Φως:bigcry: :rotflmao:


μπαντηλικια με τουμπανο εξατμιση εισουνα

δεν ειναι ολοι πιλοτοι για να μην τρομαζουν

Cpt. Haddock
26/04/2010, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
τοτε να μην προσπερναω καν, αν ειναι να τρομαξουν απο την εξατμιση. δεν ειπα οτι τον περασα συριζα,σε αδειο διπλο δρομο περναγα. Και κανονικα να τον περναγα με την ελευθερη εξατμιση 8α τρομαζε. Να τη βγαλω εντελως τοτε.


Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
[...]Προχτες προσπερασα ενα γνωστο με παπι με παντες [...]


Κυβίστηση
Από την Live-Pedia.gr

κυβίστηση η (ουσιαστικό) [ ΕΤΥΜΟΛΟΓΙΑ :κυβιστη (κυβιστώ) -ση]

- ο ακροβατικός ελιγμός που γίνεται με το κεφάλι προς τα κάτω, αλλιώς τούμπα
- (αστροναυτ.) τυχαία περιστροφή γύρω από οποιοδήποτε άξονα πυραύλου, δορυφόρου ή κοσμοσκάφους.

http://www.livepedia.gr/index.php/%CE%9A%CF%85%CE%B2%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7

:a014:

koulis19
26/04/2010, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κυβίστηση
Από την Live-Pedia.gr

κυβίστηση η (ουσιαστικό) [ ΕΤΥΜΟΛΟΓΙΑ :κυβιστη (κυβιστώ) -ση]

- ο ακροβατικός ελιγμός που γίνεται με το κεφάλι προς τα κάτω, αλλιώς τούμπα
- (αστροναυτ.) τυχαία περιστροφή γύρω από οποιοδήποτε άξονα πυραύλου, δορυφόρου ή κοσμοσκάφους.

http://www.livepedia.gr/index.php/%CE%9A%CF%85%CE%B2%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7

:a014: ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΟ

webassasin
26/04/2010, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κυβίστηση
Από την Live-Pedia.gr

κυβίστηση η (ουσιαστικό) [ ΕΤΥΜΟΛΟΓΙΑ :κυβιστη (κυβιστώ) -ση]

- ο ακροβατικός ελιγμός που γίνεται με το κεφάλι προς τα κάτω, αλλιώς τούμπα
- (αστροναυτ.) τυχαία περιστροφή γύρω από οποιοδήποτε άξονα πυραύλου, δορυφόρου ή κοσμοσκάφους.

http://www.livepedia.gr/index.php/%CE%9A%CF%85%CE%B2%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7

:a014:
πυραυλος η κοσμοσκαφος... καλο...

koulis19
26/04/2010, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
πυραυλος η κοσμοσκαφος... καλο... Ποιο το cb1?

webassasin
26/04/2010, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Ποιο το cb1?
σαφως.

koulis19
26/04/2010, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
σαφως. :lol: :lol: :lol: :lol:

the who
26/04/2010, 20:10
Μπηκε η ανοιξη,που να μπει και το καλοκαιρι.:smokin:

granazi
26/04/2010, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k
Το ειδα και αυτο χ8ες.τυπος με παπι στο ενα χερι το τιμονι και στ αλλο ενα μωρακι λες και κραταγε κανα σακι..http://





πατερας ειναι ευκολο να γινεις
ΜΠΑΜΠΑΣ θελει προσπαθεια
:wave2: