PDA

View Full Version : ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΝ G****!!!!



akis_1
26/04/2010, 12:19
Λοιπον ενας φιλος θελει να δωσει ενα GSR παει λοιπον το παιδι στον g* και του λεει οτι θελει να το δωσει..Το βλεπει ο διευθυντης και αφου συμφονουν τα χρηματα πανε για την μεταβιβαση στα ΚΕΠ...Ενω γινονται οι απαραιτητες διαδικασειες του ζηταει τα χρηματα και του λεει θα στα βαλω σε τραπεζικο λογαριασμο!!!!Και το παιδι χωρις να ξερει συμφωνει(μεγαλη μαλακια)....Και οπως εχετε καταλαβει τρεχει τωρα γιατι δεν του βαζει τα χρηματα και ο κυριος *** εχει γινει φαντομας...Προσοχη λοιπον εχω να πω γιατι ειναι το δευτερο περιστατικο που ξερω προσωπικα με που***α που εχει κανει ο G****.

edit.byr0n

MitsosNaked
26/04/2010, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από akis_1
Λοιπον ενας φιλος θελει να δωσει ενα GSR παει λοιπον το παιδι στον g* και του λεει οτι θελει να το δωσει..Το βλεπει ο διευθυντης και αφου συμφονουν τα χρηματα πανε για την μεταβιβαση στα ΚΕΠ...Ενω γινονται οι απαραιτητες διαδικασειες του ζηταει τα χρηματα και του λεει θα στα βαλω σε τραπεζικο λογαριασμο!!!!Και το παιδι χωρις να ξερει συμφωνει(μεγαλη μαλακια)....Και οπως εχετε καταλαβει τρεχει τωρα γιατι δεν του βαζει τα χρηματα και ο κυριος .. εχει γινει φαντομας...Προσοχη λοιπον εχω να πω γιατι ειναι το δευτερο περιστατικο που ξερω προσωπικα με που***α που εχει κανει ο G.


Έλεος πιά. Τόσα thread έχουν γίνει σχετικά με αυτόν.

akis_1
26/04/2010, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Έλεος πιά. Τόσα thread έχουν γίνει σχετικά με αυτόν.

And the bastard keeps geting back....

Εχετλαίος
26/04/2010, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από akis_1
And the bastard keeps geting back....

And he ain't the only one!

akis_1
26/04/2010, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
And he ain't the only one!

Is there any other like him?????Please do tell.....

Pilgrimage
26/04/2010, 12:41
Why do we speak in english?:lol:

Εχετλαίος
26/04/2010, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pilgrimage
Why do we speak in english?:lol:

Bekauz I speek England very best!

DimChios
26/04/2010, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Έλεος πιά. Τόσα thread έχουν γίνει σχετικά με αυτόν.

Περα απο τα τοσα θρεντ ρε συ Μητσο,

ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΛΔ!!!

"Θα στα βαλω στην τραπεζα"!!!

:rolleyes:

Σορυ ρε φιλε αλλα ο φιλος σου

:a24: :a21:

Pilgrimage
26/04/2010, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Bekauz I speek England very best!

that are koul england my filos.

Εχετλαίος
26/04/2010, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pilgrimage
that are koul england my filos.

Of corse! Boiling pans we glue?

Pilgrimage
26/04/2010, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Of corse! Boiling pans we glue?

no we dont.we catch birds in the air.:cool:

akis_1
26/04/2010, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Περα απο τα τοσα θρεντ ρε συ Μητσο,

ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΛΔ!!!

"Θα στα βαλω στην τραπεζα"!!!

:rolleyes:

Σορυ ρε φιλε αλλα ο φιλος σου

:a24: :a21:

Δικιο εχεις....Το ιδιο του ειπα και γω αλλα πιο λαικα.....

blackbusa
26/04/2010, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από akis_1
Λοιπον ενας φιλος θελει να δωσει ενα GSR παει λοιπον το παιδι στον g* και του λεει οτι θελει να το δωσει..Το βλεπει ο διευθυντης και αφου συμφονουν τα χρηματα πανε για την μεταβιβαση στα ΚΕΠ...Ενω γινονται οι απαραιτητες διαδικασειες του ζηταει τα χρηματα και του λεει θα στα βαλω σε τραπεζικο λογαριασμο!!!!Και το παιδι χωρις να ξερει συμφωνει(μεγαλη μαλακια)....Και οπως εχετε καταλαβει τρεχει τωρα γιατι δεν του βαζει τα χρηματα και ο κυριος *** εχει γινει φαντομας...Προσοχη λοιπον εχω να πω γιατι ειναι το δευτερο περιστατικο που ξερω προσωπικα με που***α που εχει κανει ο G****.

edit.byr0n

καλα ρε...ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ???φιλε μου σορρυ πως θα ακουστει...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΛΑΚΕΣ...και ο φιλος σου καλα να παθει...

ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΙΟΛΛΑΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ???ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???

καλα ξεμπερδεματα τωρα...α ναι...μπορει να υσχυριστει οτι εχει ξοφλησει το gsr...

akis_1
26/04/2010, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
καλα ρε...ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ???φιλε μου σορρυ πως θα ακουστει...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΛΑΚΕΣ...και ο φιλος σου καλα να παθει...

ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΙΟΛΛΑΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ???ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???

καλα ξεμπερδεματα τωρα...α ναι...μπορει να υσχυριστει οτι εχει ξοφλησει το gsr...

Το καλα να παθει ειναι σχετικο αλλα αν το παθαινες εσυ δεν θα σου αρεσε να σου ελεγαν καλα να παθεις,τωρα αχετα απο αυτο δεν το εγραψα για να δουμε ποιος ειναι μ@λ@κ@ς και ποιος ο πονηρος αλλα για να μπορεσει καποιος να αποφυγει την κομπινα.Και δεν εχουν παρει χαρτια αγοροπωλησιας οποτε νομικα θα τον παει και βλεπει τι θα κανει μετα.

z_armagedon
26/04/2010, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
καλα ρε...ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ???φιλε μου σορρυ πως θα ακουστει...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΛΑΚΕΣ...και ο φιλος σου καλα να παθει...

ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΙΟΛΛΑΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ???ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???

καλα ξεμπερδεματα τωρα...α ναι...μπορει να υσχυριστει οτι εχει ξοφλησει το gsr...


Πάνο δεν ειναι ετσι και το ξερω ότι το ξερεις γιαυτο και δε σχολιάζω περεταιρω...
Όποιος λοιπόν από μας καλώς ή κακώς κανει κάτι ένα λάθος δεν τον σταυρώνουμε - υποτιθεται ότι υπάρχουμε εδώ μεσα να τον βοηθήσουμε. :winka:

Εγώ αναρωτιέμαι πάντως για το συγκεκριμένο αρχίδι πότε θα έρθει η ώρα...... http://www.youtube.com/watch?v=LsifFJJTjcs&feature=related γιατι θα ερθει......

koulis19
26/04/2010, 15:21
Οντως πολλα θεματα εχουν ανοιξει σχετικα με αυτον.Αλλα μια απορια εχω.Οι ανθρωποι αυτοι που την πατανε κανουν μετα καταγγελια?Κανονικα αυτος με τοσα που εχουμε ακουσει θα επρεπε να φαει ισοβια.

blackbusa
26/04/2010, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από akis_1
Το καλα να παθει ειναι σχετικο αλλα αν το παθαινες εσυ δεν θα σου αρεσε να σου ελεγαν καλα να παθεις,τωρα αχετα απο αυτο δεν το εγραψα για να δουμε ποιος ειναι μ@λ@κ@ς και ποιος ο πονηρος αλλα για να μπορεσει καποιος να αποφυγει την κομπινα.Και δεν εχουν παρει χαρτια αγοροπωλησιας οποτε νομικα θα τον παει και βλεπει τι θα κανει μετα.

φιλε μου...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩΣΩ ΛΕΦΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΑΜΕΣΑ....ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΚΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ...ειναι τοσο απλο...απορω με την ''αφελια'' του φιλου σου...δεν υπαρχει καμμια κομπινα...μην πω τι υπαρχει...

βασικα δεν ξερω...αλλα...λεω αλλα...απο την στιγμη που ξεκινησαν οι διαδικασιες μεσω ΚΕΠ μπορει το λαμογιο να πει οτι τα λεφτα τα εδωσε χερι με χερι...και καλα ξεμπερδεματα...

φιλος για να γλυτωσει 300 ευρω του εφαγαν 7.500 (νομιζω) για ενα vstrom πριν απο καποια χρονια...ακομα μαλακα τον ανεβαζω...μαλακα τον κατεβαζω...

σοβαρα και φιλικα καλα ξεμπερδεματα στον φιλο σου...μακαρι να βγαλει ακρη και να βαλει μυαλο...γιατι αν ειναι τοσο αφελης δεν τον κοβω καλα...

blackbusa
26/04/2010, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από z_armagedon
Πάνο δεν ειναι ετσι και το ξερω ότι το ξερεις γιαυτο και δε σχολιάζω περεταιρω...
Όποιος λοιπόν από μας καλώς ή κακώς κανει κάτι ένα λάθος δεν τον σταυρώνουμε - υποτιθεται ότι υπάρχουμε εδώ μεσα να τον βοηθήσουμε. :winka:

Εγώ αναρωτιέμαι πάντως για το συγκεκριμένο αρχίδι πότε θα έρθει η ώρα...... http://www.youtube.com/watch?v=LsifFJJTjcs&feature=related γιατι θα ερθει......

ρε Σωτηρακη εγω μαζι σας ειμαι...αλλα αλλο το να σε πιασει κοτσο και μαλακα με το να σε εχει στο περιμενε για καμποσο καιρο και αλλο να του πουλας κατι και να σου λεει θα στα βαλω στην τραπεζα...δηλαδη ποσο πιο πολυ να βρωμαει???ημαρτον...

akis_1
26/04/2010, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
φιλε μου...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩΣΩ ΛΕΦΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΑΜΕΣΑ....ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΚΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ...ειναι τοσο απλο...απορω με την ''αφελια'' του φιλου σου...δεν υπαρχει καμμια κομπινα...μην πω τι υπαρχει...

βασικα δεν ξερω...αλλα...λεω αλλα...απο την στιγμη που ξεκινησαν οι διαδικασιες μεσω ΚΕΠ μπορει το λαμογιο να πει οτι τα λεφτα τα εδωσε χερι με χερι...και καλα ξεμπερδεματα...

φιλος για να γλυτωσει 300 ευρω του εφαγαν 7.500 (νομιζω) για ενα vstrom πριν απο καποια χρονια...ακομα μαλακα τον ανεβαζω...μαλακα τον κατεβαζω...

σοβαρα και φιλικα καλα ξεμπερδεματα στον φιλο σου...μακαρι να βγαλει ακρη και να βαλει μυαλο...γιατι αν ειναι τοσο αφελης δεν τον κοβω καλα...

Bρε ουτε εγω υπηρχε περιπτωση αν δεν επαιρνα το μαρουλι πρωτα να εβαζα οποιαδηποτε τζιφρα τωρα αν ηταν τοσο απελπισμενος να την δωσει δεν το ξερω...Αυτο που ξερω ειναι οτι την χαρισε...Μακαρι να βγαλει ακρη αυτος και αλλοι ποσοι που τους εχεουν φαει χρηματα η μηχανακια...

camen
26/04/2010, 16:54
Παιδια οι καιροι ειναι πολυ δυσκολοι και δεν πρεπει να εμπιστευεστε ΚΑΝΕΝΑΝ:nono: :nono: :nono:
Οικογενειακο προσωπο πηγε στον 2ο μεγαλυτερο αντιπροσωπο AUDI εκει στην ΑΘηνα να παρει ενα Α3.Το πληρωνει κανονικα,παιρνει το αμαξι και μετα απο 2-3 μερες του ειπαν να περασει να παρει και τα χαρτια της μεταβιβασης και οτι αλλο ηταν.

Οι μερες περνουσαν και τα χαρτια δεν ετοιμαζονταν παρολες τις πιεσεις που ασκουσε το παλικαρι.Ωσπου μια μερα το αυτοκινητο κατασχεθηκε απο την τραπεζα, γτ ο αντιπροσωπος βαρεσε κανονι και η μεταβιβαση δεν εγινε ποτε !!!20.000Ε εκαναν φτερα και μετα απο πολλα τρεξιματα καταφερε να παρει μια 3μηνη επιταγη για να του επιστραφουν τα χρηματα.Τωρα,αν στην ληξη της προθεσμιας αυτη η επιταγη θα εχει αντικρυσμα δεν το ξερουμε και περιμενουμε...:(

Αλλιως,πανε τα 20.000Ε...:sad: :sad: :sad:

camen
26/04/2010, 16:57
Επισης ,δεν καταλαβαινω γτ δεν βαζεται το ονομα του εν λογω εμπορου δημοσια αφου επανελλημενα εχει αποδειχτει οτι ειναι απατεωνας!!!Δεν ειναι ολοι Αθηναιοι,ουτε παρακολουθουν ολοι ολο το φορουμ!Δε νομιζω τοσες περιπτωσεις να λενε ψεμματα...:rolleyes:



:beer:

Pardalotzatziki
26/04/2010, 16:58
Κριμα το μηχανακι ρε παιδια...τοση αφελεια?

Καντε μια χαρη καποιος....

Στειλτε ενα π.μ. να μαθω και γω ποιοι ειναι αυτοι οι δυο....

Πλιιιιιιιιιιζ....


:wave2:

vaska
26/04/2010, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Επισης ,δεν καταλαβαινω γτ δεν βαζεται το ονομα του εν λογω εμπορου δημοσια αφου επανελλημενα εχει αποδειχτει οτι ειναι απατεωνας!!!Δεν ειναι ολοι Αθηναιοι,ουτε παρακολουθουν ολοι ολο το φορουμ!Δε νομιζω τοσες περιπτωσεις να λενε ψεμματα...:rolleyes:



:beer:


Για πρώτη φορά στη ζωή μου θα συμφωνήσω με τον καμεν. Σας έχει κάνει τόσες λαμογιές κι ακόμα δεν βάζετε τ' όνομά του?
Μήπως γλιτώσει και κανένας άλλος..

loylas
26/04/2010, 19:22
Σωστοοοοοοοο

Γραφονται τοσα και τοσα αλλα ονοματα, πολιτικων, ηθοποιων κτλ κτλ.
Γιατι οχι αυτου του κ@@@@@@;;;

KIMONAS
26/04/2010, 19:27
Και εγω θα ηθελα να pm με το ονομα αυτου του εμπορου.

devil's animal
26/04/2010, 19:40
:rolleyes: :sad: :sad:

matas
26/04/2010, 19:55
για στειλτε ενα pm και απο δω να ξερουμε :)

Lioulios
26/04/2010, 20:30
Μεγάλη μαλακία να δίνεις υπογραφή χωρίς λεφτά.Δε λέω .
Αλλά ........Δεν υπάρχει κανείς εκεί πάνω να πάει να τον κοπανήσει ?

.

notakos600
26/04/2010, 20:47
Καλά, αυτός είναι ''παγκοσμίως'' γνωστός...

Άκυρο, άλλος είναι.

byron
26/04/2010, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Επισης ,δεν καταλαβαινω γτ δεν βαζεται το ονομα του εν λογω εμπορου δημοσια αφου επανελλημενα εχει αποδειχτει οτι ειναι απατεωνας!!!Δεν ειναι ολοι Αθηναιοι,ουτε παρακολουθουν ολοι ολο το φορουμ!Δε νομιζω τοσες περιπτωσεις να λενε ψεμματα...:rolleyes:



:beer:


Υπήρχε μέχρι εχθές.


Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
[B]Tα link που έβαλες δεν ζουν και βασιλεύουν από τύχη. Υπήρχαν και υπάρχουν επώνυμες καταγγελίες στη διάθεση μας, από ανθρώπους που έχασαν 5.000 ως 15.000? και είδαν μηχανάκι μόνο σε προσπέκτους.

..............αν μπει κάποιος και κλαίει τα λεφτά του για το μηχανάκι που δεν παρέλαβε απ΄τον ξέρεις ποιόν, θα του πω να μιλήσει μαζί σου γιατί η δυσφήμιση κάποιου που κλέβει λεφτά με την δυσφήμιση κάποιου που βάζει λάθος μπουζί χρήζει της ίδιας αντιμετώπισης.


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=102008

Acacius
26/04/2010, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Καλά αυτός είναι ''παγκοσμίως'' γνωστός...

Έχεις "σφαιρική" άποψη επί του θέματος;.....

notakos600
26/04/2010, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius
Έχεις "σφαιρική" άποψη επί του θέματος;.....


Αυτός που εννοείς νόμιζα κι εγώ αλλά μάλλον δεν είναι, το διόρθωσα γιατί δεν κάνει διαγραφή.

aris_n
27/04/2010, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Αυτός που εννοείς νόμιζα κι εγώ αλλά μάλλον δεν είναι, το διόρθωσα γιατί δεν κάνει διαγραφή.

Και θα έβαζα στοίχημα οτι ήταν "παγκόσμια" περίπτωση......

Στα κομμάτια....θυμήθηκα τα δικά μου με δαύτον.....ευτυχώς δεν μου έφαγε λεφτά και πήρα και την μοτό, αλλιώς θα είχαμε "τραβήγματα"......

SeNNinhA
27/04/2010, 13:21
Και ποιος σου είπε οτι δεν είναι ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ περίπτωση;


;) ;) ;)

TOLISTOLAROS
27/04/2010, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από aris_n
Και θα έβαζα στοίχημα οτι ήταν "παγκόσμια" περίπτωση......

Στα κομμάτια....θυμήθηκα τα δικά μου με δαύτον.....ευτυχώς δεν μου έφαγε λεφτά και πήρα και την μοτό, αλλιώς θα είχαμε "τραβήγματα"......
Όπως το παγκόσμιο πρωτάθλημα μοτοσυκλέτας; (http://en.wikipedia.org/wiki/Motogp)