PDA

View Full Version : ΡΥΘΜΙΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΙΣΗΣ!



sakistrs
27/04/2010, 17:19
ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΩ ΤΙΣ ΑΝΑΡΤΙΣΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΡΥΘΜΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ (TRACK DAY 0-300).γνωριζει κανεις αν μπορω και πως να το κανω μονος μου?γινεται η πρεπει να παω καπου συγκεκριμενα? (kawasaki π.χ.)ευχαριστω! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: (ΓΙΑ ΤΟ 636 05-06 ΜΙΛΑΩ)

Allst@rf
27/04/2010, 19:06
οι αναρτήσεις είναι ένα ζήτημα για όλους μας.είναι αρκετά δύσκολο να τις ρυθμίσεις γιατί κατά πρώτον θέλει κάποιες γνώσεις και κατά δεύτερον πρέπει να ξέρεις ακριβώς τι ζητάς από το μηχανάκι σου.
Εγώ θα σου έλεγα να ψάξεις να βρεις τις στάνταρ ρυθμίσεις που δίνει η καβασακι για τον δρόμο και να ξεκινήσεις με αυτές γυρίζοντας όλα τα ρυθμιστικα στο μηδέν για να έχεις ένα σημείο αναφοράς.εναλλακτικά μπορείς να ψάξεις να βρεις το εγχειρίδιο της ανάρτησης του περιοδικού Ρower Bikes,που είναι πραγματικά πολύ κατατοπιστικό και κατανοητό .

sakistrs
29/04/2010, 11:40
se eyxaristw file mou alla den vriskw tipota!den eimai kalos sto psaksimo!kamia voitheia re zxakides!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λευκάδιος
29/04/2010, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakistrs
se eyxaristw file mou alla den vriskw tipota!den eimai kalos sto psaksimo!kamia voitheia re zxakides!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=44007