PDA

View Full Version : Πόσα βγάζει το Mons....



superfour
27/01/2004, 12:36
Λοιπόοοοον....

Επειδή υπάρχουν 2 κοτούλες ανάμεσά μας ας ξεκινήσω εγώ αυτό το Post....

Χθες τέθηκε θέμα συζήτησης από γνωστούς-άγνωστους σε γνωστό-άγνωστο bar, υπό την επήρεια γνωστών-άγνωστων οινοπνευμάτων και ουσιών... το εξής:

ΣΙΓΑ ΜΗ ΒΓΑΖΕΙ 180 χλμ/ω TO MONSTER! ΚΑΙ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΥΛΙΚΗ + ΔΙΚΑΒΑΛΟ!

Σκέφτηκα λοιπόν να το θέσω επί... forum το θέμα και να το ....συζητήσουμε (αχαχχαχααχαχ...γαμώ τις συζητήσεις σου λέω)

’ρα δεν μένει παρά να εκφράσετε ανοιχτά, χωρις φόβο και πάθος την αντιπάθειά σας...εχμ..γκουχ γκουχουυυουο...την άποψη σας για το συγκεκριμένο θέμα! Επίσης βρείτε ποιοι άνοιξαν αυτή τη συζήτηση (δηλαδή τις 2 κοτούλες) και κερδίστε πλούσια δώρα...

DUKASII
27/01/2004, 12:44
SYGEKRIMENO MONSTER EINAI TOY GNOSTOY FORUMITH AYTA TA XILIOMETRA TA PIANEI ME ...PROTH!!

bikersonly
27/01/2004, 12:48
Εγώ προσωπικά το Monster το ΓΑΜΑΓΑ με το SuperFour!!! Και εσύ φαντάζομαι!Και πλέον και η Electra!Χαχα!Όπου ήθελε και ΟΠΩΣ ήθελε!Και φανάρι φανάρι και τελικές και ρεπρίζ του έβαζα και τα 600 κυβικά στον κώλο!

Να ρώτα και τον Ζαν να σου πει! :eek:

Για τα 180 χλμ που λες υπάρχουν κάποιες συνθήκες που μπορεί να τα βγάλει.Και εξηγούμε :

1) Να πέφτει σε γκρεμό

2) Κατηφόρα με κλίση 99% αμπραγιαρισμένος.

3) Να μην δουλεύει το κοντέρ και να βλέπει το στροφόμετροΧαχα!

4) Να έχει φτιάξει δικό του κοντέρ και τα 40 χλμ να τα ονοματίζει 60 χλμ κτλ κτλ

niko13g
27/01/2004, 12:49
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΚΩΣΤΑ.
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ , ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ? ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ? Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΤΑ ΕΕΕΕ?
ΑΝΤΕ ΠΕΣ !
:D

superfour
27/01/2004, 12:50
ναι, εσυ (DukeII) μπας και χασεις το γλυψιμο.... ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΡΕ.... ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ! Τα κουβαδάκια σου και σ' άλλη παραλία

Θα τα πώ όλα αργότερα Νικόλα, απλά περιμένω να φανούν οι 2 ΌΡΝΙΘΕΣ

niko13g
27/01/2004, 12:54
ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ 180Xλμ/μ (μ=μερα)…
.
.ΧΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
:D :D

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Electra
27/01/2004, 13:00
Αλλά, το SF έχει 180 τελική.... το Monster δέ θα έχει???

Γι' αυτό, μάθετε να αλλάζετε ταχύτητες τη σωστή στιγμή για να δείτε τελική.... χιχιχιχι

dela
27/01/2004, 13:01
Την κανεις γαμω τον ΠΑΟ τον πουστη γαμω …ολα καλα τρομπετας!!!!
Δεν μου λες ρε φισαρμονικας τον εβγαλες στην σεντρα τον τρομοκτατη ε καλα του εκανες!!!!!
Και δεν μου λες μπουζουκση την ειδε οτι 180ριζω στην Υλικη δικαβαλο κιολας!!!!!!
Ολα τα αγορια τα ερωτικα και πολλα υποσχομενα εχουν ψευδεσθησεις τη να κανουμε!!!!
Ρε κοντραμπασο το δικο σου αραγε το εχεις μετρησει να δεις τι και πως αραγε;

DUKASII
27/01/2004, 13:05
TO SYGKEKRIMENO MONSTER TOY FILTATOY..KYRIOY...
EXEI KATI PANO TOY POY TO KANEI KAI PETAEI!!
AYTO EINAI ....O ANABATHS TOY!!![SYNEXIZETAI TO GLYPSIMO]

OSO GIA TA YPOLOIPA...
PES TA TORA...NA MATHOYME GIA TOYS METHYSMENOYS KYRIOYS KAI THN KOYBENTA TOYS...MIAS KAI ...MONO METHYSMENOS..MPOREIS NA KATSEIS NA ASXOLITHEIS ME ...MONSTER!

EKTOS TON ALON...GIA NA KATELHXE EKEI H KOYBENTA EIMAI SIGOYROS OTI TO MAGAZI STO OPOIO TA PINATE....EINAI KATI SAN..TO KAPSIMI TOY STRATOY!
OPOTE H KOYBENTA...PHGE PROS..TELIKES...KAI MONSTER..KAI ALA TETOIA!

niko13g
27/01/2004, 13:11
ΔΕ ΜΕ ΛΕΤΕ ? ΑΥΤΑ ΤΑ 180 ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΤΕΛΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο SWTOS ? XIXIXIXIXIXXA\XAA.
.
ΠΑΝΤΩΣ
ΟΙ ΣΟΒΑΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑΤΑ !
:D :D

superfour
27/01/2004, 13:24
εδώ Λαγωνικό καλεί μαντρόσκυλο...over!

Στεφανάκο αγορίνα μου.... o υποτιθέμενος τρομοκράτης δεν ήταν παρόν γι'αυτό και οι... κοτούλες βρήκαν ευκαιρία να χλευάσουν(όχι άδικα βέβαια). Εγώ όμως που εχω αποδείξει τις ικανότητες μου στον εν λόγω κύρiο live βρήκα το σθένος και τη δύναμη να βροντοφωνάξω TO DUCATI ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΒΗΜΑ

Σπυράκο... ρε παπαρίδη... κόψε λίγο έχει γεμίσει σάλια το forum! Kι όσο για το ...ΚΨΜ...ήταν περασμένη η ώρα καi τα πιπινάκια πήγαν να κοιμηθούν γιατί είχαν σχολείο το πρωί;)

Ευούλα...με ποιόν είσαι εσύ? Με μας ή με τους άλλους?? Φρόντισε γειτόνισσα για να τα πάμε καλά αρόγοτερα... ακούς?

Νικόλα....πάντα θεωρητικά.....

sniper
27/01/2004, 13:39
Ο μονος τρόπος να πιάσει στην Υλίκη το 620 180km/h ΔΙΚΑΒΑΛΟ είναι :

Να τρέχει στην κατηφόρα, πάνω σε ράγες, και με μηχανη απο F-16



Διαφορετικά, αντε κανένα 160 και αυτό αν το ρυμουλκεί HORNET.

ΑΝΤΕ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΟΛΟΙ ΔΙΤΡΟΧΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ!!!

XTMPAM
27/01/2004, 13:48
ΒΓΑΖΕΙ 180ΧΛΜ ΔΙΚΑΒΑΛΟ ΤΟΤΕ Ο ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!ΑΑ ΚΑΛΟΟΟΟ ΕΕΕ???ΤΙ ΩΩΩΩΡΡΡΑΑΑΑ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ??ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΤΕ!!!ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΚΤΙΑ??ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΡΑΣΟΜΠΥΡΟΟΥΖΟΚΑΤΑΝΥΞΗ???ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΑ 80 ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ 180??
ΡΕ ΤΡΕΛΕ ΚΩΣΤΑΚΗ ΤΙ ΤΟΥΣ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΕΚΕΙ ΡΕ ΤΡΕΛΕ??ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟΟΟΟ???MOY ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΛΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΘΑ ΦΥΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΤΜ ΕΚΚΙΝΗΣΗ 180 ΜΕ ΕΝΤΟ!!!!

hornet
27/01/2004, 14:00
Καταρχην δεν ασχολουμαι με μηχανες οι οποιες με νεκρα γκαζωνεις και μονα τους καρφωνουν πρωτη και αδειαζουν το ανυποψιαστο αναβατη.Τωρα για την υλικη τα σχολια ειναι περιττα ......κοινως πας για να ......που θα επιασε 180 δικαβαλλο εκτος εαν εχει μετακαυση...κατι σαν F16!


Κουφαλα ηλιοπουλογλυφτη ετσι και με ξαναπαεις κοτουλα θα ερθω και θα σου κανω αυγο στη μουρη!!!!! (ΕΕΕΕΕκδηλωθηκα!!!)

Ε οχι και μεθυσμενοι σας παρακαλω να ξερουμε τι λεμε αμα ηταν να πιουμε θα ειχε κλεισει το μαγαζι λογω απουσιας εμπορευματος.


Κωστακη πηρε το ρημαδι μπρος η αναψε παλι σαν χριστουγεννιατικο δεντρο

superfour
27/01/2004, 14:08
Όπως καταλάβατε ο Παππούκας εκδηλώθηκε μόνος του... ίσα μωρή ντακότα που θα μου την πεις κι όλας... όχι απλά πήρε με τη μία....ίσα που χάϊδεψα τη μιζα!

Ο άλλος αν και απάντησε δεν εκδηλώθηκε προφανώς γιατί.... κοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκο
Ναι ρε Ελ.Σκοπευτή (από το Ελ. Βενιζέλος) για σένα λέω.... κοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκ... κι όταν γεννήσεις θέλω μια ντουζίνα να κάνω αυγολέμονο!!!! ΟΥΣΤ!!!

Γιώργαρε... πέρνα από την "αυλή" μου να σου δείξω το...... τα CD μου!:p Εγώ σου χω πει έλα μια μέρα να τα πιούμε και να τα πούμε...δεν έρχεσαι! Eμμμ.... και που σαι ... (το Σαββάτο...με τρέλα!!)

sniper
27/01/2004, 14:16
1ον . Το Monster είναι μόνο για να το κοιτάς. Εάν μάλιστα βάζει και ταχύτητες μόνο του τότε καλυτερα να μην το κοιτάς γιατί μπορεί να θυμώσει και να φυγει μόνο του

2ον. Πολλές φορές όταν κοιτάξεις μέσα στο κάρτερ θα βρεις το manual. Ίσως γιατι δεν τα κατάλαβε καλά το μηχανακι στο εργοστασιο και εκανε σκονάκι για να τα διαβάσει στο δρόμο.

3ον. Δεν μιλάνε όσοι δεν έχουν Honda.

4ον. Ότι ειναι Honda είναι και ανευ συναγωνισμού

5ον. Όσοι είχαν Honda και πήρανε Yamaha είναι κότες

6ον. Ρε προδότη, ποιον είπες κότα;;;;;;;;

hornet
27/01/2004, 14:17
Μωρα φραγκοκοτα ελειπα και τωρα μπηκα και τα ειδα τα μαργαριταρια σου...
..ησουνα τι ησουνα μια παξιμαδοκλεφτρα ...τωρα που σε βρηκα εγω μου γυρευεις σουρτα φερτα!!!


Χαχαχαχα τη χαιδευεις τη μιζα;
το πνιγεις το κουνελι;
το σφιγγεις το πεπονι;

sniper
27/01/2004, 16:07
ΤΟΣΟ ΗΤΑΝ??????????


ΛΟΥΦΑΞΑΤΕ;;;;; ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΡΝΙΘΑ;

superfour
27/01/2004, 22:38
Ποιός είναι όρνιθα??? Ποιός λούφαξε? Ένα μικρό brake (8 ωρών...) κάναμε και να μαστε πάλι..!


Δηλαδή ρε γέιτονα τι θες να πεις? Από πότε οι σφίγγες τρέχουν με 200+? Το νου σου γιατί κρατάω .... σφιγγοσκοτώστρα!

Και ξέρεις πώς..... τσουουουουούζει????? Ρώτα τον παππού! Ακόμα έχει σημάδια το αριστερό κ!@$λομέρι του... από τη βόλτα στο Λεονίδιο!!!!:p:p


ουστ...ντιγκιτανγκες!!!!

NLS
28/01/2004, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra

βρε συ ηλέκτρα καρά-άσχετο αλλά τώρα το είδα... το avatar σου νόμιζα ότι ήταν γαλλική μπαγκέτα :D τώρα είδα ότι είναι λέξη :rolleyes: :cool: :D

NLS
28/01/2004, 08:29
και τελικά πόσα πιάνει το monster;

:)

hornet
28/01/2004, 09:10
Καλα καλα εκμεταλευεσαι καταστασεις βλεπω κωστακη!Αλλα που θα παει .......ευτυχως που ειναι μπλε δεν θα ξοδευεσαι να το βαψεις.....τα υπολοιπα τα ξερεις

sniper
28/01/2004, 14:11
εγώ πάντως έχω δει στο κοντέρ (καθόλου αξιόπιστο αλλά αυτό υπάρχει) 240.....


Εσύ θα τα δείς ποτέ;