PDA

View Full Version : Kλοπη εξάτμισης



johnino
29/04/2010, 06:41
Σημερα 29-04-10 αναμεσα 10 το βραδυ της προηγούμενης μερας, και 9 το πρωι σημερα,
καποιος πουστης μπηκε στη πιλοτή του σπιτιου μου και βουτηξε το τελικο της εξατμισης απο τη μοτοσυκλέτα μου (ευτυχώς μόνο το τελικό).
Το τελικο ειναι ενα Remus Titanium, αλλα με χειροποίητο αλουμινένιο κουστουμι ( μαλλον και το μονο), που το κανει ευκολα αντιληπτό. Επισεις εχω βαλει τα σημαδάκια μου σε τάπες και link pipe.
Ανεβαζω και φωτο οταν ηταν πανω στο μηχανακι, αν κανεις το δει τοποθετημένο σε οποιοδήποτε μηχάνακι τον παρακαλώ να πάρει τον αριθμό κυκλοφορίας του και να με ενημερώσει.


196273

mankam
29/04/2010, 09:26
τι να πω ,μεσα απο την πυλωτη,σε λιγο θα την παιρνουμε στην κρεβατοκαμαρα
κριμα ρε φιλε χαλασαν πολυ οι ανθρωποι
:sad:

fantacid
29/04/2010, 09:40
εχε το νου σου μην ερθει κ παρει οτι αφησε πισω!

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

John Steed
17/05/2010, 13:55
Περιοχή, πόλη??

TROOPER
18/05/2010, 03:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
εχε το νου σου μην ερθει κ παρει οτι αφησε πισω!

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

+1000

johnino
04/07/2011, 21:26
Σημερα 04-07-2011 κατα τις 15:00 φεύγοντας από το σπιτι μολις βγαινω στην Αλιμου βλεπω μπροστα μου ενα ΧΤ 2000' περιπου μοντελο, μαυρο με εξατμιση Remus Titanium.
Παω διπλα και βλεπω την εξατμιση απο το ΤΤ μου, την Remus Titanium που μου φαγανε, με το χειροποίητο αλουμινένιο κοστουμι που ειχα φτιαξει ΕΓΩ γιατι μου ειχε χαλασει του Τιτανιου (που το εχω ακομη) και ακριβως τα σημαδια που ειχε η δικια μου στις ταπες.
Μολις την τσεκαρα καλα οτι ειναι αυτη, τον σταματάω, Ποσειδώνος με Αλίμου.
Του λέω:
''που τη βρήκες την εξατμιση που φορας?''
Απαντάει:
''μου την εδωσε ενας φίλος μου''
Απαντάω
''OK τοτε, επειδή αυτη η εξατμιση ειναι δικια μου και μου την εχουν κλέψει περίμενε να παρω το 100 για να βρούμε τον φίλο που στην πούλησε, να βρούμε την ακρη''.

Μολις το ακουει αυτο πηδάει πάνω στο ΧΤ και προσπαθεί να ξεφύγει.
Τον ακολουθώ κουτσά στραβά με τον παπί που ήμουν και ταυτόχρονα καλώ το 100.
Στον δρόμο και στην προσπαθεια του να ξεφύγει εχει περασει όλα τα φανάρια με κοκκινο και κοιταζωντας πισω εμενα που τον ακολουθούσα, μεχρι την Πειραιώς που τον γράπωσαν μοτοσυκλέτες της ΔΙΑΣ μπροστά μου.

Ο τυπος ειναι αλβανικης καταγωγης κατω απο τα 30 και αρχιζει να πουλάει τρελα οτι :
μακάρι να τον πιασουμε αυτον που στην πήρε αλλα δεν ξερω που μπορω να τον βρω αυτον που μου την πούλησε και τέτοια.

Αργοτερα το γυρναει και λέει οτι δεν μπορεις να αποδείξεις οτι ειναι δικια σου και την εχω πάνω απο δυο χρονια.

Φύγαμε απο το εκείνο το τμήμα, και πηγαίνουμε στο τμημα που ειχα υποβάλει την μήνυση κατά αγνώστου.
Μου λενε οτι δεν μπορει να γίνει αυτόφορη διαδικασια.
Μας παίρνουν καταθεση στην μύνηση που ειχα κανει και αυτο ήταν.
Τωρα η εξατμιση μου συνεχίζει να βρίσκετε σε ξενο μηχανάκι χωρις να λάβω μια λογικη εξίγηση απο που την βρήκε, απλα ενα την πήρα απο ενα φίλο μου που δεν θυμάμε το όνομα του και δεν ξέρω τώρα που θα τον βρώ''
Αυτα

kostas777
04/07/2011, 23:16
αν είναι δυνατόν! πάντως είσαι πολύ ψύχραιμος, εύγε :)

gianhs8
04/07/2011, 23:19
γ@μισι θελει ο πουστης, σε καταλαβενω γιατι και εγω ειχα παθει κατι παρομοιο πριν εξη χρονια στην Ιταλια, μου ειχανε σηκωσει το αμαξι κατω απο το σπιτι, ελα μου που εγω ειχα βαλει χηροπιητη μασκα φτιαγμενη απο εμενα προσωπικα

τελωσπαντον μετα απο τρεις μηνες το βλεπω φατσα καρτα παρκαρισμενο μεσα σε ενα παρκινγκ, καλω την αστυνομια και με αρχιζουν που ξερεις οτι ειναι δικο σου και πως σε μια πολη ενος εκατομιριου κατοικων εσυ το βρηκες ετσι κτλ υποβαλω μηνιση μετα απο αρκετη φασαρια και το αποτελεσμα η καργιολα που το ειχε στο ονομα τις υποστιριξε οτι της το χαρισε ο γκομενος και ωταν τις ειπαν φερτο να το ελεγξουμε ειπε οτι το εχασε.....

κλοπη ποτε δεν ανεφερε, στο μηχανολογικο το αμαξι στο ονομα της, εμενα στην αρχη ολοι με περναγαν για τρελο ο εισαγγελεας με εγραφε στα αρχιδια του και γελουσε και στο τελος απλα μου ειπαν οτι αυτος που το ειχε σουφροσει ηταν νεκρος οσο για την καργιολα που απλα εχασε το αμαξι δεν της κανανε τηποτα και το σπαστικο ηταν οτι δεν ειπαν ουτε ενα συγνωμη για το γαμωτο αλλα πλαγιως μου τη ριξαν οτι εγω ειχα σχεσεις με το οργανομενο εγκλημα και ετσι το βρηκα

και καταλιγω οτι η αστυνομια Γ@μιετ@ πανευρωπαικα

αει στο διαολο νευριασα νυχτιατικα

Lioulios
05/07/2011, 00:56
Δηλαδή παίζει να μην πάρεις πίσω την εξάτμιση ;

nikolas1709
05/07/2011, 01:04
μαλλον πρεπει να πασ να ''κλεψεις'' το τελικο σου και ασε τον αλβανο να σου κανει μηνυση για ενα τελικο που του το εδωσε ενασ φιλος του που δε ξερει που ειναι τωρα

nic mor
05/07/2011, 01:05
νομικα δεν ξερω τι γινεται..
και δυστυχως το πιο πιθανον να μην μπορεσεις να
αποδειξεις οτι εχεις δικιο!!!

ΑΛΛΑ τωρα που τον ξερεις τον μπουστη!!!
μπορεις να του την φερεις αλλιως :a021: :a021: :a021:

nihristo
05/07/2011, 01:54
θα τρελαθούμε νυχτιάτικα ρέεεεε!!! Θες να είσαι νόμιμος και ηθικός μέσα στο μπουρ@!#!@#$λο και δεν σ αφήνουνε!!


Τι να πω ρε φίλε, πραγματικά, ή θα του έσκαγα μπουνιές ή θα έπινα 2 ουισκάκια κ θα το ξεχνούσα. Ανάλογα με την στιγμή.

Πάντως είσαι ωραίος :beer: για την ψυχραιμία...

kaiba
05/07/2011, 02:02
Εφόσον δε μπορείς να την πάρεις με νόμιμο τρόπο . Έχεις 3 επιλογές 1)ή πας και του την κλέβεις 2)ή πας και του χώνεις μια πατάτα στην εξάτμιση 3 ) ή κάθισε στα αυγά σού . Και στην 3 περίπτωση επειδή πρόκειται για καλό παιδί ,μην ανησυχείς θα το βρει από κάποιον άλλο . Τώρα μια συμβουλή άμα αλλάζετε εξατμίσεις με τόσο ακριβές να τις γράφετε με κάποιο τρόπο το όνομα σας πάνω να μη μπορεί να σβηστεί . Νομίζω υπάρχουν και κάτι περίεργες βίδες να μην μπορούν να τις βγάζουν με ευκολία .

trelf
05/07/2011, 09:40
φιλε ο τυπος δεν παιζεται....αν δεν μπορεσεις να του κλεψεις την εξατμιση σου πισω....

καντου την τετραπλασια ζημια.....πηγαινε οταν την εχει παρκαρισμενη....και ριξε μια κλοτσια να πεσει και να σπασουν πλαστικα κτλ κτλ....

(βεβαια πολυ φοβαμαι οτι θα την πληρωσει την ζημια καποιος αλλος αφου παλι θα παει να κλεψει!)

δυσκολη κατασταση....μπλεξιμο...

paulopoulos
05/07/2011, 09:55
Απίστευτη ιστορία φίλε.. μου θυμίζει όταν μου έκλεψαν ενα σκουτερ και το βρήκα και έκανα το λάθος να φωνάξω την αστυνομία.. Δυστυχώς οι λύσεις στην Ελλάδα είναι παρανομία στην παρανομία.. Κανονικά έπρεπε να τον στείλουμε νοσοκομείο με σπασμένα πόδια.. Τεσπα. Εύχομαι να βγάλεις άκρη.

Gandalf dr685sm
05/07/2011, 10:06
????????... όταν κάνεις καταγγελία για κλοπή το πειστήριο παραμένει στην αστυνομία μέχρι να οριστεί αν αυτό είναι όντως κλοπιμαίο ή οχι. Απο εκεί και πέρα για μυνήσεις κτλ.. ναι .. πάει τόσο γιατί δεν τον έπιασες επ' αυτοφώρο και είναι ο λόγος σου ενάντια στον δικό του.

Μήπως έκανες κάτι λάθος στην διαδικασία αδερφέ;.. μίλησε με δικηγόρο να πάρεις νομική συμβουλή;.

DimChios
05/07/2011, 10:43
...κοιτα ρε πστ μου, ενα+ χρονο μετα να την βρεις και να μη μπορεις να κανεις τελικα (πιθανων) τιποτα! :mad:

Να σου πω...τι θα εκανα?

Μπα, ασ το... κανε ο,τι καταλαβαινεις εσυ! :evil:

vaska
05/07/2011, 11:19
Έχω πάθει ακριβώς το ίδιο αλλά έπραξα λίγο διαφορετικά.

Η Ιστορία

Εγώ ήμουν 20 χρονών και είχα ένα DT200R. Του φορούσα τελικό DEP. Θυμάμαι για να αγοράσω το τελικό μαζί με κάτι άλλα καλούδια δούλεψα ένα ολόκληρο καλοκαίρι στο καρπούζι στην Αμαλιάδα.

Ένα πρωί σηκώθηκα και πήγα να πάρω το μηχανάκι να πάω για μπάνιο και απλά έλειπε το τελικό. Να πω ότι την μηχανή την παρκάριζα στην αυλή μου.

Κοντολογίς η δικιά μου εξάτμιση βρέθηκε 1 χρόνο μετά σε ίδιο μηχανάκι στην Αμαλιάδα. Τυχαίο?? δεν νομίζω. Προφανώς τα πουστρόνια με είχαν δει με τη μηχανή που πήγαινα για δουλειά, με ακολούθησαν στην Πάτρα και κάποιο βράδυ ψείρισαν το τελικό.

Σταμάτησα και περίμενα να έρθει ο ιδιοκτήτης της μηχανής. Δεν περίμενα πολύ κι εμφανίστηκε. Τον ρώτησα αν είναι οκ το τελικό πάνω στο μηχανάκι. Μου απάντησε ότι πάει "αέρας" κλπ.

"Ρε φίλε" του λέω, βάλτο μία μία μπροστά να το ακούσω, και όπως το έβαλε μπροστά, έβαλα το χέρι μου πάνω στο γκριπ για να ανεβάσω λίγες στροφές και άμεσα του τσίμπησα τα κλειδιά.

Με τα κλειδιά στην τσέπη και πάνω στο μηχανάκι μου, του φώναξα να έρθει να τα πάρει από το αστυνομικό τμήμα.

Το έργο ολοκληρώθηκε στο Α.Τ. Αμαλιάδας, η εξάτμιση ήρθε στα χέρια μου με συνοπτικές διαδικασίες.

sapila racing
05/07/2011, 12:51
Ε ρε κατάρα!!! Πολύ εύκολο να μπλέξεις τελικά...
Τι να πω ρε φίλε, δεν ξέρω. :mad:

Εχετλαίος
05/07/2011, 13:33
Αξίζει μια εξάτμιση περισσότερο από τη σωματική σου ακεραιότητα;
Σου το γράφω αυτό και παράλληλα σκέφτομαι την αυτοδικία, την εκδίκηση, την "κλοπή" του αντικειμένου προκειμένου να γυρίσει στον αρχικό του κάτοχο...Όλες οι παραπάνω λύσεις εγκυμονούν κινδύνους για το "καλώς έχειν" του εαυτού σου. Το καταλαβαίνεις.
Ο νόμος δε σε προστάτεψε. Δε γνωρίζω αν θα μπορούσες νομικά να το κυνηγούσες επιπλέον, μίλησε με το δικηγόρο σου.
Εγώ θα το άφηνα (επίσημα) εκεί...
Εσύ να είσαι καλά

:wave2:

IVX
05/07/2011, 14:06
Πολυ λιγα πραγματα αξιζουν το ρισκο της σωματικης ακεραιοτητας μας.

Ελα ομως που καποια στιγμη μπορει να σαλταρεις και να πεις ως εδω....

Ισως και να εχουμε δωσει υπερβολικη αξια σε σωματικες ακεραιοτητες. ψυχηκες ηρεμιες κτλ...

johnino
05/07/2011, 15:56
Παιδια ενα καταλαβα, οτι σε τετοια περιστατικα η αστυνομια ΔΕΝ μπορει να σε βοηθησει.
Αλλα ήμουν με το παπακι και έπρεπε υποχρεωτικα να τους καλουσα γιατι θα τον έχανα. Παντως μεχρι τη Πειραιως τον ειχα στα 60 μετρα διαφορα, αν εβγαινε Κυφισο τον ειχα χασει σιγουρα.
Απο εκει και μετα ηταν παρών η αστυνομια και όλα πήραν το δρόμο τους...

Τωρα δεν πηρα καμια απαντηση σε τιποτα, οταν τους ρωτησα γιατι αφου δεν την εχει κλεψει αυτος ανεβηκε στο μηχανακι σαν τρελος και το εβαλε στα ποδια.
Τους ειπε οτι βιαζοτανε και επρεπε να φύγει.
Ναι τους λέω αυτος ομως δεν πήγε να φύγει αλλα να ΞΕΦΥΓΕΙ, μεγαλη η διαφορα.
Αν ηταν σωστος ας μου εδεινε τα στοιχεια του και να μου ελεγε βιαζομε τωρα η κατι τετοιο,
αυτος μολις ακουσε 100 το εβαλε στα ποδια.
Επισεις στη προσπαθεια του να ξεφύγει πέρασε πανω απο 10 κοκκινα φαναρια, απο τα οποια τα 2 απο αυτα τα είδαν οι ΔΙΑΣ, για τα οποια ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΟΨΑΝΕ ΠΡΟΣΤΙΜΟ :hypnotize

Επισης ζητουσα να γινει αυτοφορη διαδικασια καθως ειχα στοιχεια, φωτογραφιες, μαρτυριες κτλ οτι η συγκεκριμενη εξατμιση ειναι 1000% δικη μου.
Μου ειπαν οτι δεν γινετε αυτοφορη διαδικασια γιατι η μυνηση κατα αγνωστου που εχεις κανει ειναι πανω απο χρόνο.

Τους ρωτησα να φερει τον φιλο που του την έδωσε η τουλαχιστον να αναφέρει το όνομα του,
ούτε εκεί πήρα απάντηση, απλως δεν θύμαμε πως το λένε και δεν ξέρω που θα τον βρω.

Δηλαδή με λίγα λόγια του δίνουν το χρόνο να βρεί ψευτικους μαρτυρες ή οτι αλλο θέλει.
Του αφήνουν την εξατμισή μου στα χερια του, την οποια μπορει να παραποιήσει η να εξαφανήσει ή οτι αλλο θέλει ( ενω ειχα τα στοιχεια εκεινει στη στιγμη να αποδείξω οτι είναι δικιά μου).
Και στη τελική μονο συγνώμη δεν του ζήτησαν.

Σαν να του λεμε συνεχισε αγορι μου, μαλακες ειμαστε εμεις εδω θα σου κλανουμε τα αρχίδια κάθε φορα.

Το καλο της υποθεσης?

Πλέον γνωριζόμαστε
ξερω φατσα ονομα και επιθετο

:beer:

Εχετλαίος
05/07/2011, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnino
Το καλο της υποθεσης?

Πλέον γνωριζόμαστε
ξερω φατσα ονομα και επιθετο

:beer:

Απλά πρόσεχε...δεν ξέρεις τι μπορεί να κουβαλάει ο άλλος...
:wave2:

Nostradamus
05/07/2011, 16:39
Είναι τραγικό να μην μπορείς να ξεκινήσεις καν μια νόμιμη διαδικασία για να μπορέσεις να βρεις το δίκιο σου...:yuck: :yuck:

Κάθε ενέργεια σου πάντως απο εδω και πέρα σχετικά με το θέμα "ζυγισέ" την καλά πριν προχωρήσεις.Δεν θέλει και πολύ στην καλύτερη να βρεθείς απο κατήγορος, κατηγορούμενος. :beer: :beer:

Καλή τύχη (σε όλους μας ευχομαι, διαβάζωντας τέτοιες καταστάσεις).. :mad: :mad:

Tpap
05/07/2011, 16:46
..πλάκα κάνεις...:eyepop:

αβοήθητος τελείως.

Ευτυχώς έχεις κι άλλες εναλλακτικές. Ελπίζω να έχεις την διεύθυνσή του. ;)

John Steed
05/07/2011, 16:48
Μία κοπελιά από εδώ μέσα δεν είχε χαράξει τα αρχικά της σε όλα τα κομμάτια από το ΚΤΜ της?


Μήπως να το σκεφτούμε?

dmf
05/07/2011, 16:53
Καλα μωρε π.μ και τηλεφωνα δεν εχετε??
Λετε ετσι δημοσια για "αλλες εναλλακτικες" κλπ ??
Αν παθει κατι αυτος, και υπαρχει ακομα αυτο το θρεντ θα μπλεξεις ασχημα.

Δεν ειναι συζητηση με τους φιλους σου εδω. Διαβαζει οποιος θελει. Και τα γραπτα μενουν ...

johnino
05/07/2011, 17:00
dmf εχεις απολυτο δίκιο,
οπως μπορεις να δεις σε οτι εγραψα δεν απειλησα
ουτε ειπα οτι θα πραξω κατι.
Ουτε χρειαζοντε τετοιες συμβουλες :winka:

Tpap
05/07/2011, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf

Δεν ειναι συζητηση με τους φιλους σου εδω. Διαβαζει οποιος θελει. Και τα γραπτα μενουν ...

θανκζ για το χεντς απ.


Με παρΑξήγησες, όμως... :(

εννοούσα ότι αν ξέρει που μένει ο κλέφτης, μπορεί ο φίλος μας να πάει με τον πατέρα του και να του την ζητήσει. Ευγενικά.

Να καθήσουν ήρεμα να το συζητήσουν πίνοντας Ελληνικό καφεδάκι με λΕκούμι και οπωσδήποτε θα καταλήξουν σε μιά λυση που να συφέρνει και τα δύο μέλη. Πολιτισμένα, πράμματα. :wave2:

nikolas1709
05/07/2011, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
Καλα μωρε π.μ και τηλεφωνα δεν εχετε??
Λετε ετσι δημοσια για "αλλες εναλλακτικες" κλπ ??
Αν παθει κατι αυτος, και υπαρχει ακομα αυτο το θρεντ θα μπλεξεις ασχημα.

Δεν ειναι συζητηση με τους φιλους σου εδω. Διαβαζει οποιος θελει. Και τα γραπτα μενουν ...


θα του κλασουν επειδη του ειπαμε 5 πραγματα θα παει να τα κανει κιολλασ.
χαλαρωστε εδω δε μπορει να βγαλει ακρη ξεροντασ ποιοσ εχει την εξατμιση του αμα παθει κατι ο αλβανος θα του ριξουν ευθυνη επειδη μασ ειπε τον πονο του???

sniper
05/07/2011, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
θανκζ για το χεντς απ.


Με παρΑξήγησες, όμως... :(

εννοούσα ότι αν ξέρει που μένει ο κλέφτης, μπορεί ο φίλος μας να πάει με τον πατέρα του και να του την ζητήσει. Ευγενικά.

Να καθήσουν ήρεμα να το συζητήσουν πίνοντας Ελληνικό καφεδάκι με λΕκούμι και οπωσδήποτε θα καταλήξουν σε μιά λυση που να συφέρνει και τα δύο μέλη. Πολιτισμένα, πράμματα. :wave2:

Απεταξάμην τον σατανά; :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :lol:

faraway
05/07/2011, 17:16
Πως και δεν σου έκανε και μήνυση για καμιά εξύβριση ή ξυλοδαρμό να πιάναν εσένα στο αυτόφορο μετά ....:lol: :lol:

Αθάνατο ελληνικό κράτος .

Πάντως και εγώ βλέπω λύσεις αρκετές ....και μέσα σε πλαίσια "πολιτισμού" και "διαλόγου" ....

:winka:

Tpap
05/07/2011, 17:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Απεταξάμην τον σατανά; :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :lol:


έχω αποκηρύξει, λέμε.... :D

webassasin
08/07/2011, 22:30
Τρομοκρατια,αφου ο νομος αδυνατει..
Αν εχεις και κανα ποταμακι εκει κοντα ακομα καλυτερα.
Αλλιως κανε χωρο στον καταψυκτη.

mourgakos
19/07/2011, 14:58
μια απο τα ιδια με χτ 600 λαιμους απο ττ και εξατμιση mivv με δικα μας κολληματα -κοψιματα- πλαστικα -πατητηρια κλπ.
ιδιο σκηνικο σχεδον με σενα,παλι καλα που δεν μου εκανε και μηνυση για συκοφαντικη δυσφημιση κλπ. δυστυχως δεν μπορεις να κανεις τιποτα,απο το να ακολουθησεις την καινη διαθηκη.
οφθαλμο αντι οφθαλμου...
κατω πατησια το σκηνικο εμενα

devil's animal
19/07/2011, 16:43
καλα γ@μησια...
:beer: :beer:

John Steed
19/07/2011, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
κλπ. δυστυχως δεν μπορεις να κανεις τιποτα,απο το να ακολουθησεις την καινη διαθηκη.
οφθαλμο αντι οφθαλμου...


Αυτός είναι ο παλαιός νόμος, από την Παλαιά Διαθήκη...


Μετά ο Μωυσής ανέβηκε το βουνό κι αναβάθμισε τους νόμος στην έκδοση 2.0

georgio
19/07/2011, 17:37
Τελικά πήρες την εξάτμιση σου πίσω ή την έχει ακόμα ο άλλος;

gs 500 f
20/07/2011, 02:15
νομιζω οτι οι πολιτσμανοι πολλα δεν εκαναν σωστα...!!!!


και πρωτον επρεπε να τον πανε για αυτοφωρο για επικινδυνη οδηγηση η οτιδηποτε αλλο, εστω ωστε να γινει συλληψη και να σχηματιστη δικογραφια!
αφου λοιπον ειχε γινει η αυτοφωρη του εβαζαν και την κλοπη και ας ειχε παρελθει η αυτοφωρη για την κλοπη δεν πειραζει...
στο δικαστηριο θα δικαζοταν και για το αυτοφωρο εστω του κοκκινου,η της καταδιωξης η της απειθιας η της επικινδυνης οδηγησης και ταυτοχρονα και για την κλοπη!

με λιγα λογια φιλε στα κανανε σκατα οι πολιτσμανοι!αλλα ειναι ολα νεουλια και ακομα στην εφηβεια!αν ηταν κανας παλιος πολιτσμανακος θα τον τυλιγε τον αλβανο σε μια κολα χαρτι και θα στο εστελνε στο κυριο εισαγγελεα!!! και μονο που οδηγουσε μοτο με ελληνικα νουμερα το αυτοφωρο ηταν οκ!εκτος και αν ειχε ελληνικο διπλωμα και α.φ.μ. στην ελλαδα!

αλλα αφου η κοινωνια θελει τους πολιτσμανους φλωρια,ας τους λουστουμαι ολοι τωρα!!!φανταζομαι στο τμημα δεν θαπεσε καμια σφαλιαρα ,γιατι ειπαμε ειναι βασανισμος κρατουμενου και ειναι κακουργημα!ποιος πολιτσμανακος να αγριεψει του αλβανου?απλα θα τον ρωτησα,την εκλεψες βρε?αλλα ουτε και αυτο γιατι εμεσως ειναι ψυχικος ξαναγκασμος και προσβολη της προσωπικοτητας!θα τον ρωτησαν κυριε δικια σας ειναι η εξατμιση?καληνυχτα σας και συγνωμη!

λυπαμαι μονο φιλε που σου την εκλεψαν αλλα λυπαμαι και που η ελληνικη κοινωνια αντι να θελει πολιτσμανο που στον κακοποιο να του εξηγητε αναλογως ,τον εκανε δημοσιο υπαλληλο!!!!