PDA

View Full Version : Εξουσιοδοτημενα Honda - Λιστα - Ποιο το καλυτερο;



Σελίδες : [1] 2

oulas
22/06/2005, 11:52
Εδω πειτε, ποιο κατα την γνωμη σας ειναι τo εξουσιοδοτημενο Honda που εμπιστευεστε! Σχολια, αποψεις, παραπονα.

Να και η λιστα με τα εξουσιοδοτημενα Honda:


17521

oulas
22/06/2005, 14:47
Να και η αντιθετη αποψη για τον Μυτηλυναιο. Δειτε:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=147123#post147123


..oso afora ti douleia pou kanei, einai to no 1 gia na min kseneroseis me to dikiklo sou.

Παιδια αντε, εφτασε η ωρα να παω το CBF 250 για πρωτο service.
Πειτε, κανα καλο εξουσιοδοτημενο!

anco
22/06/2005, 15:03
στην αντιπροσωπεια......μονο εκει γινονται οι δουλειες σωστα

Ολοι οι αλλοι και καλα εξουσιοδοτηση ειναι μαλακιες.

Φιλος με το ΖΧ636 του 2003 εκαψε βαλβιδα και απο τα πολλα endo χαλασε το καλαμι το ενα..

Το πηγε ΤΕΟΜΟΤΟ το ειδαν και του αλαξαν κεφαλη (ολοκληρη παρακαλω...) το καλαμι κομπλε (ειπε πως σε ενα φρενο του χαλασε, και η εγγυηση ειναι ακομα ΟΚ.

Μονο στην αντιπροσωπεια θα βρεις την υγεια σου.

Στα μικρομαγαζακια π.χ τρεχω μεγαλε στο Πρωταθλημα (μονο το δικο μου ειναι ΟΚ) ειναι αυτοι οι μαγαζατορες.

Τα ραντεβου ειναι του κωλου "φερτω μωρε να το δουμε και θα δουμε"

Γιατι οταν τους πεις θα μου δωσεις αποδειξη σου λενε "Θες και αποδεικη....???".

Ελληναρες....................!!!!!

Τωρα στην αντιπροσωπεια που εισαι μονο στα MotoGP ειναι διαθεσιμα τα ανταλακτικα την επομενη μερα.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
22/06/2005, 16:04
Καλλιθέα....

Γεωργούσης Παναγιώτης....


Ότι και να πω είναι λίγο.... Απλά πάρα πολύ καλός....

Xlitos
22/06/2005, 16:21
Σίψης στην Κυψέλη.Λογικές τιμές,εξυπηρετικός.5 μήνες τώρα no problem.

Alexander
22/06/2005, 16:35
Εγώ για το επόμενο service θα πάω στον Παπαγεωργίου στην Μιχαλακοπούλου.

sniper
22/06/2005, 16:59
Απλά να τονίσω ότι όταν λέμε ότι ο τάδε δεν καλός καλό θα ήταν να προσέχουμε ιδιαίτερα πολύ γιατί το Internet θεωρείται ηλεκτρονικό μέσο ενημέρωσης (ηλεκτρονικός τύπος) και η δυσφήμηση δια του τύπου (σε περίπτωση μηνύσεως) τιμωρείτε αυστηρότατα με πολύμηνη φυλάκιση.

m1ke
22/06/2005, 17:18
Πήγαινε σε οποιοδήποτε συνεργείο, αλλά πριν πας:

Βρες το service manual της μοτό και μελέτησέ το.
Όταν πας ζήτησε από πριν αναλυτική κατάσταση των εργασιών που θα γίνουν καθώς και το κόστος.
Καλό θα ήταν να είσαι ενημερωμένος για τις τιμές των ανταλλακτικών ή ακόμα καλύτερα να τα προμηθευτείς μόνος σου.
Σε περίπτωση που θα χρειαστεί κάτι εξτρά στην πορεία να ζητήσεις να σε ενημερώσουν πριν προχωρήσουν στις έξτρα εργασίες.
Όταν παραλαμβάνεις τη μοτό, θα την ελέγχεις διεξοδικά σύμφωνα με τα pre-ride checks που περιλαμβάνονται στο service manual. πχ. αλυσίδα πρέπει να είναι τεντωμένη και λαδωμένη, η ντίζα του συμπλέκτη πρέπει να είναι ρυθμισμένη και λαδωμένη, το μπροστινό σύστημα πρέπει να κινείται ελεύθερα δεξιά και αριστερά χωρίς να κομπλάρει κάπου και χωρίς τζόγο και άλλα πολλά. Μην σου φαίνονται αυτονόητα γιατί δεν είναι ......

Ο κολαφός των συνεργείων είναι η πιτσιρικαρία που ασχολείται με τα μηχανάκια αυτών που δεν είναι "γνωστοί" του ιδιοκτήτη. Για δει το μηχανάκι σου ο καλός μάστορας πρέπει να το επιδιώξεις, έστω και και αν γίνεσαι κουραστικός.

hornet
22/06/2005, 17:34
επειδη αρχιζει και ξεφευγει το ποστ βαλτε αμα θελετε μονο το μαγαζια που προτιματε και οχι οτι δεν σας αρεσει η νομιζετε οτι σας εχουν κανει κακη δουλεια γιατι δεν υπαρχει κανενας απο τα εν λογω καταστηματα για να ανταπαντησει!!!

Οσα ποστ αναφερουν διαφορα θα φυγουν

m1ke
22/06/2005, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Απλά να τονίσω ότι όταν λέμε ότι ο τάδε δεν καλός καλό θα ήταν να προσέχουμε ιδιαίτερα πολύ γιατί το Internet θεωρείται ηλεκτρονικό μέσο ενημέρωσης (ηλεκτρονικός τύπος) και η δυσφήμηση δια του τύπου (σε περίπτωση μηνύσεως) τιμωρείτε αυστηρότατα με πολύμηνη φυλάκιση.

Χωρίς παρεξήγηση... μήπως το τράβηξες λίγο από τα αυτιά ?????? Με αυτή την ερμηνεία του νόμου που δίνεις οι περισσότεροι από μας έπρεπε να βρίσκονται ήδη στη στενή.

Άλλο πράγμα το flash.gr και άλλο πράγμα το οποιοδήποτε forum. Μην λέμε ότι μας κατέβει στο κεφάλι.

Cheers

oulas
22/06/2005, 20:51
Δεν θα κανουμε ειδικη προσκληση στα καταστηματα να απντησουν. Το φοροuμ ειναι ελευθερο, και λεμε την προσωπικη μας, ο καθενας αποψη του. Νομιζω οτι Hornet εισαι υπερβολικος.
Επισης να σας ενημερωσω οτι ενα post, ηδη διαγραφηκε!

m1ke
22/06/2005, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
επειδη αρχιζει και ξεφευγει το ποστ βαλτε αμα θελετε μονο το μαγαζια που προτιματε και οχι οτι δεν σας αρεσει η νομιζετε οτι σας εχουν κανει κακη δουλεια γιατι δεν υπαρχει κανενας απο τα εν λογω καταστηματα για να ανταπαντησει!!!

Οσα ποστ αναφερουν διαφορα θα φυγουν

Στάθη εάν σου έδιναν το VFR από service με το πίσω ελατήριο της ανάρτησης καβαλημένο πάνω στο αμορτισέρ θα το πρότεινες σε πολλούς αυτό το συνεργείο? Ή τουλάχιστον δεν θα προειδοποιούσες κάποιον συνάδελφό σου? Δεν σημαίνει αυτό κάτι για την ποιότητα των ανθρώπων που εργάζονται εκεί μέσα?
Κατά αναλογία πρέπει να σβηστούν όλα τα post που δικαίως ή αδίκως κράζουν τη Honda, τη Kawasaki, τους αντιπροσώπους και πάει λέγοντας.

Xlitos
23/06/2005, 00:35
Όποιος θέλει τις εντυπώσεις μου από το συνεργείο του κ.Σουλτάτη (Λ.Ηρακλείου) στέλνει π.μ.

Tigas
23/06/2005, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από HotDog
Όποιος θέλει τις εντυπώσεις μου από το συνεργείο του κ.Σουλτάτη (Λ.Ηρακλείου) στέλνει π.μ.

ΘΑ ΠΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ , Ο ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΕ ΟΣΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩΣ ΠΑΕΙ.

hornet
23/06/2005, 11:03
Προσεξτε το forum δεν ειναι ελευθερο να λεμε οτι μας κατεβει .....το ποστ ελεγε σε ποιο να παω και βγηκατε και λεγατε μη πας εκει εδω παραδιπλα και αρχισατε ολοι να βριζετε τα συνεργεια που δεν σας εκαναν καλα τη δουλεια που θελατε που ηταν ακριβα κλπ κλπ...

sniper
23/06/2005, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
Χωρίς παρεξήγηση... μήπως το τράβηξες λίγο από τα αυτιά ?????? Με αυτή την ερμηνεία του νόμου που δίνεις οι περισσότεροι από μας έπρεπε να βρίσκονται ήδη στη στενή.

Άλλο πράγμα το flash.gr και άλλο πράγμα το οποιοδήποτε forum. Μην λέμε ότι μας κατέβει στο κεφάλι.

Cheers

Δεν γνωρίζω τις νομικές σου γνώσεις και σε ποια νομολογία αναφέρεσαι που αθωώνει κάποιον που χωρίς στοιχεία κατηγορεί σε ηλεκτρονικό μέσο κάποιον για την δουλειά του ή για κάτι άλλο προσωπικό.

Εγώ απλά είπα να προσέχουμε τι λέμε.... Π.χ. νομικά είναι εντελώς διαφορετικό πράγμα να πούμε ότι κάποιος "λέει ψέμματα" από τον αποκαλέσουμε "ψεύτη".....

:smokin:

m1ke
23/06/2005, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν γνωρίζω τις νομικές σου γνώσεις και σε ποια νομολογία αναφέρεσαι που αθωώνει κάποιον που χωρίς στοιχεία κατηγορεί σε ηλεκτρονικό μέσο κάποιον για την δουλειά του ή για κάτι άλλο προσωπικό.

Εγώ απλά είπα να προσέχουμε τι λέμε.... Π.χ. νομικά είναι εντελώς διαφορετικό πράγμα να πούμε ότι κάποιος "λέει ψέμματα" από τον αποκαλέσουμε "ψεύτη".....

:smokin:

To χωρίς στοιχεία είναι δική σου υπόθεση. Τέσπα

Επειδή το θέμα που άνοιξες είναι πολύ σημαντικό για όλους όσους γράφουν σε αυτό ή οποιοδήποτε άλλο φόρουμ, θα ζητήσω νομική γνωμοδότηση από το νομικό τμήμα εταιρείας τηλεπικοινωνιών με την οποία συνεργάζομαι και θα την κοινοποιήσω σε άλλο ποστ.

Xlitos
23/06/2005, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΘΑ ΠΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ , Ο ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΕ ΟΣΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩΣ ΠΑΕΙ.

Φίλε μου τι να σου πω..όπως είπα και στο ποστ που μου ''κόψαν'' λόγια σε μένα έτυχε η αντιμετώπιση να μην είναι καλή,.δεν είπα σε κανέναν να μην παει γιατί ξέρω πως είναι αυτά τα πράγματα,Μπορεί για παράδειγμα εσύ αύριο να πας σε αυτόν που παω εγώ και να πάθεις τα ίδια,γι'αυτό έβαλα την λέξη ''έτυχε''...
Δεν θ'ανοίξω πόλεμο με κάποιο συνεργείο αλλά ούτε και θα κάνω μόκο αν δεν μου φερθεί σωστά..

idi
23/06/2005, 14:10
εχω και εγω να πω για το Σουλτατη οτι ειναι ακριβος.+_

εκει πηγα μια φορα το fazer και δε ξαναπηγα

αν αυτο ειναι δυσφημηση χεστηκα, γιατι ΕΓΩ πληρωσα! :smokin:

Tigas
23/06/2005, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εχω και εγω να πω για το Σουλτατη οτι ειναι ακριβος.+_

εκει πηγα μια φορα το fazer και δε ξαναπηγα

αν αυτο ειναι δυσφημηση χεστηκα, γιατι ΕΓΩ πληρωσα! :smokin:

ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΜΦΩΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΙΚΑ , ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΩ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ

sniper
23/06/2005, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
To χωρίς στοιχεία είναι δική σου υπόθεση. Τέσπα

Επειδή το θέμα που άνοιξες είναι πολύ σημαντικό για όλους όσους γράφουν σε αυτό ή οποιοδήποτε άλλο φόρουμ, θα ζητήσω νομική γνωμοδότηση από το νομικό τμήμα εταιρείας τηλεπικοινωνιών με την οποία συνεργάζομαι και θα την κοινοποιήσω σε άλλο ποστ.

Το πήρες προσωπικά.... :nono:

Εγώ είπα να είμαστε προσεχτικοί... Όχι να μην γράφουμε τι συμβαίνει.... Τελείως διαφορετικά πράγματα.... :rolleyes:

dimitrioskosmas
23/06/2005, 16:11
γκινοσατης στη πλατεια υμμητου

oulas
24/06/2005, 01:57
Προσεξτε το forum δεν ειναι ελευθερο να λεμε οτι μας κατεβει

Εαν ειναι ετσι τοτε Hornet, αυτο να το βαλεις καπου στο site, να το βλεπει ολος ο κοσμος.

Απο τους δυο μηνες που ειμαι μελος, και γραφω στο forum, εχω καταλαβει, οτι εδω μεσα κανουμε ελευθερη διακινηση ιδεων, παντα με σεβασμο, προς το forum, και τα μελη του. Τουλαχιστον αυτο εχω καταλαβει εγω, τον λιγο καιρο που ειμαι μελος, και μαλιστα, μπορω να πω οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το ολο επιπεδο των μελων του φορουμ, πανω απο ολα απο την φιλικοτητα, και την εξυπηρετηση σε καθε μου απορια - ερωτηση, ειτε αφορα μηχανες ειτε οτι οτιδηποτε αλλο.

Ετσι λοιπον, εγω προσωπικα δεν εχω διαπιστωσει ειδικα σε αυτο ,το ποστ (το οποιο το εχω παρακολουθησει απο την αρχη), να γραφει καποιο μελος οτι του "κατεβει", ουτε να προσβαλη, ουτε να δισφιμιζει κανεναν, και αδικα πιστευω σβηστηκαν τα ποστς.

Δηλαδη πρεπει να μπαινουμε μονο και να γλυφουμε τα συνεργεια που μας αρεσουν, και αν καποιο συνεργειο που κατα την προσωπικη εμπειρια του καθε μελους, δεν κανει καλη δουλεια, να μην μπορει να το αναφερει;:nono: :nono: :nono:

Την δισφημηση δεν την κανουμε εμεις αλλα τα συνεργεια που μαμανε τα μηχανακια μας!

Αυτες οι αποψεις πρεπει να ακουστουν, και να σταματησεις να φημωνεις τα στοματα των, μελων που εχουν την θεληση, να πουν την προσωπικη τους δυσαρεστη εμπειρια, και ετσι ισως ο επομενος απο εμας να την γλιτωσει.

Εαν καπου στο site, αναφερει οτι δεν μπορουμε να λεμε ελευθερα την αποψη μας, τοτε δειξε μου αυτο το σημειο, γιατι δεν εχει τυχη να το προσεξω.

Εαν οντως ειναι ετσι, εγω με λυπη μου δεν γουσταρω να ξαναμπω εδω μεσα.

:bigcry:

hornet
24/06/2005, 09:22
Λοιπον επειδη το πραγμα παει ολο για σβυσιμο θα μιλησω για τελευταια φορα για το θεμα...αλλο η ελευθερη διακινηση ιδεων και αλλο λασπολογια δυσφημιση οτι αλλο μπορει να γινει σε ενα ποστ εναντιον διαφορων αλλων...!!!
Απο εκει και περα εαν αναφερεις ονομαστικως καποιον εμπορικο η δημοσιο οργανισμο,επιχειρηση βαση νομικου πλαισιου εχει δικαιωμα να επιδιδωσει εισαγγελικη κληση στο moto.gr για να παραδωσει τα logs με την κινηση οπως ips ονοματα username κλπ μετα απο την ip βρισκοσαστε !
Αφηστε κανα ασφαλιστικο μετρο

Λοιπον αφηστε αυτα τα ψευτοιδεαλιστικα και καθηστε καλα με τα εγω μιλαω ελευθερα και π@π@ριες για when the shit hit the fan ολοι κοκοκο!!!
Τα χω ξαναδει και τα λεω αυτα!!

oulas
24/06/2005, 10:31
Πουθενα δεν εχει γινει δυσφησιμη τουλαχιστον σε αυτο το ποστ.
Τα παιδια ειπαν τι τους ετυχε, ο καθενας την αποψη του, και εσυ πηγες και τα εσβησες.

Δεν μπορουμε να κανουμε κατι, μιας και εσυ εισαι ο admin.

Αν νομιζεις οτι ειναι σωστο να τα σβηνεις, τι να σου πω.... σβηνε τα,
και αλλαξε τον τιτλο του ποστ και βαλε: Εδω γραφουμε μονο την θετικη μας γνωμη για τα εξουσιοδοτημενα της Honda.

SpyrosTDM
24/06/2005, 10:40
oulas νομίζω οτι παρεκτράπηκες...
Στο κατω κάτω τις γραφης το post ουτως η άλλως λέει

ΠΟΙΟ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΟ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΈΝΟ ΤΗΣ HONDA.

Μάλλον εσύ δεν διάβασες με τι ασχολείτε το post και εβαλες τα δικά σου.

Εχουν ήδη γίνει εδώ και αρκετό καιρό μυνήσεις σε sites με forum τα οποία δυσφημίζαν εταιρείες και προιόντα τα ποσταρισματα των μελών του οπότε ο hornet δεν λεει κάτι καινούργιο μάλλον εσύ είσαι καινούργιος στον χώρο και δεν το καταλαβαίνεις αλλα δυστηχώς ετσι είναι τα πράγματα.

οσο για το τελευταίο σου post .....

:nono: :nono: :nono:

oulas
24/06/2005, 10:54
Αλλα λεει και αυτο στην αρχη του:


Εδω πειτε, ποιο κατα την γνωμη σας ειναι τo εξουσιοδοτημενο Honda που εμπιστευεστε! Σχολια, αποψεις, παραπονα.

Δεν ασχολουμε αλλο, βαρεθηκα, ετσι και αλλιως αλλο ενα μου ποστ, καταντησε διαμαχη. Μια με το nick μου, μια με το avatar μου, δεν εχω ανοιξει ποστ, που να μην μαμηθει!! :evil: :evil:

F3ntagin
23/04/2009, 01:56
Για τον Τσαλικη στην Αγ.Παρασκευη εχεις κανεις να πει κατι?Καποια άποψη?Γενικα ειναι καλος?

Alexander
24/04/2009, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alexander
Εγώ για το επόμενο service θα πάω στον Παπαγεωργίου στην Μιχαλακοπούλου.
Σημειώστε άκυρο...

McTalas
24/04/2009, 13:57
που το ξεθαψατε 4 χρωνων ποστ???

Εγω παντως παω στον Γκινοσατη και δεν εχω κανενα παραπονο!!!

mreth
14/05/2009, 18:52
Για αγορά καινούριας honda (cbf 125) έχει κανείς να μου προτείνει κατάστημα; Επειδή είμαι γενικώς ΑΣΧΕΤΗ, μπορείτε να μου πείτε τι παίζει με τις εγγυήσεις; Ισχύουν για οποιοδήποτε εξουσιοδοτημένο συνεργείο της honda; Είναι καλύτερα να το πηγαίνω εκεί από όπου θα κάνω την αγορά; Ο Γκινοσάτης (για τον οποίο έχω διαβάσει καλά λόγια) είναι κοντά μου και σκέφτομαι να περάσω να δω τι παίζει (αν κάνει κάποια έκπτωση/δώρο κ.τ.λ.). Φαντάζομαι ότι όλοι λίγο-πολύ κάνουν τα ίδια; Αν κάποιος έχει να μου προτείνει κάποιο κατάστημα (κατά προτίμηση κοντά στο κέντρο) ή να με διαφωτίσει γενικώς, θα ήμουν ευγνώμων!!!

Υ.Γ. Ξέρει κανείς πόσα χρόνια καλύπτει συνήθως η εγγύηση; (γιατί π.χ. στο site του Τσαλίκη διαφημίζει 3 χρόνια εγγύηση και σε άλλα 2??)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Maikpigasos
15/05/2009, 14:38
O Γιατρός είναι ένας......
SuperSport Service.....
:a44:


Dr. Θεοδωρίδης Κων/νος
Γαμβέττα 66-68 Θεσ/νίκη
Τηλ: 2310813161
E-mail: supsport@otenet.gr :a44:

DAN_DAN
15/05/2009, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maikpigasos
O Γιατρός είναι ένας......
SuperSport Service.....
:a44:


Dr. Θεοδωρίδης Κων/νος
Γαμβέττα 66-68 Θεσ/νίκη
Τηλ: 2310813161
E-mail: supsport@otenet.gr :a44:

+1

Maikpigasos
15/05/2009, 22:00
Dan το ξέρεις το Ιατρείο αυτό?

DAN_DAN
15/05/2009, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maikpigasos
Dan το ξέρεις το Ιατρείο αυτό?

Το ξέρω φίλε μου...Εκεί πάω το δικό μου. Είναι προσεκτικός, και συζητήσιμος

Maikpigasos
15/05/2009, 22:34
O kostas den pianetai me tipota...

tzeronymo
16/05/2009, 00:02
MOTO AKTIVE ΦΑΝΗΣ ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΙΝΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Maikpigasos
25/05/2009, 14:39
Σήμερα βρέθηκα στο ιατρείο του Dr. Kώστα στην Γαμβέττα....

Χαίρεσαι να πηγαίνεις ρε παιδί μου.. ο Dr είναι απίστευτος.... :a30:

Maikpigasos
26/05/2009, 17:52
Σήμερα έβγαλα την χοντρούλα μου από το Ιατρείο του Dr. Κώστα........
25.000 km Service!
Ικανοποιητικά τα χρήματα αλλά αυτο είναι το τελευταίο μπροστά σ'αυτό που κάνει ο Dr.Κώστας...!
Δεν συγκρίνεται ο άνθρωπος... όπου αγγίζει... με το πανάκι καθαρίζει.... (ίσως δεν θέλει να αφήνει τα δαχτυλικά του αποτυπώματα φαίνεται...) :lol:

adbasil
31/05/2009, 08:24
Εχω δυο φίλους που μένουν Μαρούσι και ψάχνουν για συνεργείο Honda της προκοπής στην περιοχή. Μήπως έχετε κάποια πρόταση;
Ευχαριστώ

George_M.
31/05/2009, 09:55
επειδη εισαι πατριωτης..(αρτεμιδα) πες τους για τον Κ.Β στα Σπατα.κ θα εχουν ησυχο το κεφαλι τους....

θανος honda xx
31/05/2009, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
επειδη εισαι πατριωτης..(αρτεμιδα) πες τους για τον Κ.Β στα Σπατα.κ θα εχουν ησυχο το κεφαλι τους....

Ενοει βιτωρατος κωστας ειναι δημαρχου χρ. μπεκα 38.οκ.:confused:

adbasil
01/06/2009, 09:13
Thanks. Βέβαια κανένα κοντύτερα στο Μαρούσι θα τους βόλευε περισσότερο. Θα πρέπει τώρα να πηγαίνω να τους μαζεύω από Σπάτα. Ευκαιρία να τους βλέπω.

pekou
30/03/2010, 00:34
egw apo to 2003 paw kai kanw servis to 600 & 1000 CBF mou ston giannatos, sto polugono.
kales times, o mastoras para polu kalos kai sou leei ta panta. (ti prepei na kanoume, pws tha to kanoume klp)
sto forum exw akousei polu kala logia kai gia ton mytilhnaio stous agious anargyrous.syntwma tha kanw servis sto 1000 kai mallon tha paw se ayton. ( o mastoras sto giannato mas feygei apo athina :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: ) opote prepei na vrw allou na paw. syntwma tha sas exw sxolia ektos kai an exei kapoios allos na mas pei apo twra.

VRV
30/03/2010, 16:09
Παπαδάκης – Μεσογείων 329, που είναι κοντά τι λέει? Ξέρει κανείς?

JohnGo
11/05/2010, 10:58
παιδια εγω πηγα στον κ. κουτσουκη αγγελο ορφεως 35 στο περιστερι σημερα. ο (για το ιννοβα μου)
ο οποιος επειδη ειδε την μαργαριτα μπροστα (braking) μου ειπε οτι σε αυτο το μηχανακι εχουν γινει πειραματισμοι " το βλεπω εγω εχουν γινει πειραματισμοι σε αυτο το μηχανακι"
το παπι το εχω 26 μηνες ειναι με τα καθρεφτακια του το βαλιτσακι του την εργοστασιακη εξατμιση και δν εχει ουτε μια γρατζουνια.
φυσικα και δεν αφησα να το φτιαξει για ευνοητους λογους. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.

manosamos
15/08/2010, 04:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
στην αντιπροσωπεια......μονο εκει γινονται οι δουλειες σωστα

Ολοι οι αλλοι και καλα εξουσιοδοτηση ειναι μαλακιες.

Φιλος με το ΖΧ636 του 2003 εκαψε βαλβιδα και απο τα πολλα endo χαλασε το καλαμι το ενα..

Το πηγε ΤΕΟΜΟΤΟ το ειδαν και του αλαξαν κεφαλη (ολοκληρη παρακαλω...) το καλαμι κομπλε (ειπε πως σε ενα φρενο του χαλασε, και η εγγυηση ειναι ακομα ΟΚ.

Μονο στην αντιπροσωπεια θα βρεις την υγεια σου.

Στα μικρομαγαζακια π.χ τρεχω μεγαλε στο Πρωταθλημα (μονο το δικο μου ειναι ΟΚ) ειναι αυτοι οι μαγαζατορες.

Τα ραντεβου ειναι του κωλου "φερτω μωρε να το δουμε και θα δουμε"

Γιατι οταν τους πεις θα μου δωσεις αποδειξη σου λενε "Θες και αποδεικη....???".

Ελληναρες....................!!!!!

Τωρα στην αντιπροσωπεια που εισαι μονο στα MotoGP ειναι διαθεσιμα τα ανταλακτικα την επομενη μερα.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Οταν του τελειωσει η εγγυηση,ελα να σου πω που θα το παει.
Η αντιπροσωπειες παιρνουν κεφαλια,χωρια που ολοι οι μαθητευομενοι θα μαθουν στο μηχανακι σου...........

calitehnis
24/09/2010, 15:43
:wave2:

Symfono me ton Peku.
O giannatos einai eggiisi.tha pareis afto pou plironeis kai sta antallaktika kai stin ergasia.den koroidevei.ama leei ekana aftes tis ergasies tis ehei kanei.Evala afta ta pragmata ta ehei valei kai me megali leptomereia.den vazei kapelo sta antallaktika alla tis ores pou tha kanei gia na sou ftiaxei to mihanaki stis hreonei kanonika kai isos ligo akriva.
omos kalytera akriva kai na tis kanei para na leei ftina kai na min ehei valei heri pano sto mihanaki sou.
eidika stis rytmiseis (valvides kai karmpyrater) oi perissoteroi oute pou ta akoubane kai zitane
tsaba lefta.ase to klepsimo stin poiotita tou ladiou.sou lene synthetiko kai sou vazoune
soyelaio.

vasath
10/10/2010, 20:48
καλησπέρα, θέλω όποιος ξέρει να μου συστήσει μάστορα/μοτο-συνεργείο που να ξέρει από honda, για Αμπελόκηποι-Αθήνα, αν γίνεται κοντά στην Πανόρμου, ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε απάντηση

George_M.
10/10/2010, 21:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από vasath
καλησπέρα, θέλω όποιος ξέρει να μου συστήσει μάστορα/μοτο-συνεργείο που να ξέρει από honda, για Αμπελόκηποι-Αθήνα, αν γίνεται κοντά στην Πανόρμου, ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε απάντηση

Γκοτσοπουλος-Καλουλης πισω απο τον Αγ.Δημητριο.
οδος Αμαλιαδος αν δεν κανω λαθος..
2106456431

ilias s.m.
10/10/2010, 21:42
Ξερουμε κανενα καλο συνεργειο Δυτικα προαστια μερια???:confused:

jou-jou
16/01/2011, 17:02
παιδια μηπως ξερει κανεις κανεναν καλο στον νομο φθιωτιδος?

jou-jou
17/01/2011, 04:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από jou-jou
παιδια μηπως ξερει κανεις κανεναν καλο στον νομο φθιωτιδος(ΛΑΜΙΑ- ΛΕΙΒΑΔΙΑ)?

sniper
17/01/2011, 08:16
Από προσωπική εμπειρία τον Χόντο στην Λαμία

jou-jou
17/01/2011, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Από προσωπική εμπειρία τον Χόντο στην Λαμία
ευχαριστω φιλε μου μπωρεις μηπως να μου πεις διευθυνση -τηλεφωνο
με πμ καλητερα

Stergios.DS
22/11/2011, 20:09
Η HONDA του Παπαγεωργίου στην Μιχαλακοπούλου, Αθήνα, τι λέει από service?
Άφησα το FMX μου γιατί είδα να ανάβουν οι εξατμίσεις..
Τόσο πολύ: http://www.youtube.com/watch?v=6i02LtykxI4

Είναι φυσικό? Τα παιδιά του Παπαγεωργίου λένε ότι είναι πρόβλημα..

afentis
05/02/2012, 17:56
Κάτι μου λέει ότι ο Σουλτάτης στα πατήσια δεν κάνει τόσο καλή δουλειά. Αληθεύει;
Το πήγα για απλό σερβις και το παρέλαβα προβληματικό. :cry:

DimHim
15/03/2012, 04:10
ΧΕΙΜΩΝΑΣ Αγγελος στο Αγρινιο , Aγ. Γεωργιου 27 , τηλ:26410-58606...παρα πολυ καλος , με συχνη παρακολουθηση των σεμιναριων της HONDA...;):beer:

Πανοπτικός
15/03/2012, 04:17
249986 :wave2:

giannis.s
11/08/2012, 16:40
Παναγιωτης Γεωργουσης στην Καλλιθεα κανενα παραπονο εδω και 10 χρονια που τον ξερω

mitsel
11/08/2012, 21:12
Παιδιά μήπως ξέρετε κανέναν καλό προς Ξάνθη μεριά;

soufeas
12/08/2012, 10:46
Καλημέρα παιδιά.
Μετά απο επισκέψεις σε δύο απαράδεκτα εξουσιοδοτημένα συνεργεία στα Δυτικά Προάστια
(ας μην αναφερθώ καλύτερα), ευτυχώς δεν τρίτωσε το κακό. Για τους φίλους κατα 'δώ μεριά,
βρήκα τον Θαλασσινό στους Αγίους Αναργύρους (Μυκονιάτικα), Βασ. Κωνσταντίνου 14.
Επαγγελματίας με όλη τη σημασία της λέξεως. Φοβερή δουλειά, πολύ φιλικός
και πολύ καλές τιμές. Έχω στείλει μέχρι στιγμής αρκετούς φίλους εκεί και είναι όλοι
πολύ ευχαριστημένοι (με διάφορα μοντέλα Honda, απο παπάκι μεχρι naked και ss).
Αυτά απο εμένα.

Stergios.DS
12/08/2012, 18:51
Παναγιωτης Γεωργουσης στην Καλλιθεα κανενα παραπονο εδω και 10 χρονια που τον ξερω

+1 και από εμένα για τον Γεωργούση. Οι άνθρωποι είναι εξαιρετικά εξυπηρετικοί και καταρτισμένοι.
Τον συστήνω!

dmf
12/08/2012, 19:04
Πολύ καλός ο Γεωργούσης όντως, αλλα ρε παιδιά από τιμές πώς σας φαίνεται;

SOTOS80
13/08/2012, 00:29
Να ρωτησω κι εγω κατι...ποιος απο ολους αυτους πιστευετε οτι ξερει ΠΟΛΥ καλα το VFR800, προσοχη...να ξερει να το φτιαχνει και οχι.... οτι ¨Ειναι ενα μηχανακι που κυκλοφορει απο την Honda πολυ καλο με πολυ τεχνολογια κτλ κτλ¨.??? Δεν το εχω παει σε κανεναν τους ως τωρα γιατι σε κουβεντες που ειχα μαζι με μερικους κανεις δεν μου εδειξε οτι ειναι γνωστης του συγκεκριμενου μοντελου και φοβαμαι οτι το μονο που θα κανουν ειναι να παρουν απλα τα διπλα απο ενα αλλο μη εξουσιοδοτημενο συνεργειο...:-( Γνωριζετε λοιπον αν καποιος απο αυτους στην περιοχη των Αθηνων ειναι πραγματικα γνωστης των Vfr (λυνω δενω με κλειστα ματια δλδ...αλλιως ψαχνωντας το φτιαχνω και μονος μου)

zentakiasSF
05/12/2013, 22:20
Ξεθαβω το θεμα για απορια.

Πετρουπολη - Ιλιον , υπαρχει καποιο εξουσιοδωτημενο συνεργειο honda??

McGyver
06/12/2013, 08:01
Ξεθαβω το θεμα για απορια.

Πετρουπολη - Ιλιον , υπαρχει καποιο εξουσιοδωτημενο συνεργειο honda??

Στο http://www.honda-motorcycles.gr/ επάνω δεξιά έχει κουμπάκι (link) για το δίκτυο των συνεργατών.
Άμα δεν ήταν τόσο super duper WOW το website ( :lipssealed: ) θα έβαζα link απ' ευθείας.

dimitrism
17/03/2014, 09:23
Καμιά γνώμη-σχόλιο για το συνεργείο

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ στη Μεταμόρφωση;

bestoftherest7
28/07/2014, 02:09
στο Γκινοσάτη στον Υμητό αλλαξα μπροστα τακακια γνησια συνολο 75 ευρω. τα τακακια κοστιζουν 70 ευρω. μου πηρε 5 ευρω εργατικα δηλαδη. ευγενικος και καλος

PetranGR
28/07/2014, 03:05
Θεσσαλονίκη

Supersport Service
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

Λίγο τσιμπημένες τιμές αλλά δεν υπάρχει...

dimitrioskosmas
28/07/2014, 08:15
ξέρετε τι έχει γίνει με τα καλά συνεργεία τα τελευταία 2 χρόνια??
επειδή έχει πέσει ο τζίρος τους στα τάρταρα, τους καλούς πελάτες (οι οποίοι τα ακουμπούσανε κανονικά και ζεστά προ κρίσης), προσπαθούν να τους μαδήσουν με κάθε τρόπο γιατί...καινούργιοι πελάτες γιοκ
προσωπικό παράδειγμα...στη μηχανή που έκανα το τελευταίο μεγάλο σέρβις των 96000χλμ. του είπα να τσεκάρει τους δίσκους συμπλεκτη (υπάρχει η φυσιολογική φθορά των 96000 αλλά ο συμπλέκτης δεν πατινάρει).
την ώρα της πληρωμής μου ξεφουρνίζει ότι θέλω οπωσδήποτε δίσκους, δε μπάινουν οι ταχύτητες και επίσης ότι ακούγεται λίγο ο τεντωτήρας της καδένας και πρέπει να αλλαχτεί και αυτό βάσει χιλιομέτρων που έχω κάνει..

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ...

panosk125
26/05/2016, 10:28
Ίσως να είναι ο καλύτερος ο Γεωργούσης δεν έχω πάει για σέρβις αλλά για ένα συναγερμό που ρώτησα μου είπε 100 ευρώ πιο ακριβά από άλλο συνεργείο !!!! τσεκούρι ούτε ο Φουστάνος να ήταν !!!

labrosDR800
26/05/2016, 10:42
Πετρουπολη - Ιλιον , υπαρχει καποιο εξουσιοδωτημενο συνεργειο honda??

Χωρίς διάθεση διαφήμισης, δεν έχω πλέον Χόντα, Θαλλασινός Χ. Μυκονιάτικα - Αγ. Ανάργυροι
Οτι ζητήσεις να κάνει ή οτι σου έχει πει ότι έκανε ισχύει, απλά δεν περιμένεις εκεί, να θέλει να είσαι απο πάνω του.

AristidisZ
26/05/2016, 11:12
Μήπως θα έπρεπε να γίνει ένα update στη λίστα ;

:wave2:

zopas
26/05/2016, 11:45
ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ στα Σπατα..Τιμιος και μηχανικος που σεβεται απολυτα τον πελατη του..Εννεα χρονια μηχανικος μου εχω γλυτωσει απιστευτα χρηματα σε χρεωσεις σε σχεση με καποια αλλα ονοματα που διαβαζω εδω μεσα..δεν την εμπιστευομαι σε κανενα αλλον και ας κανω 30 χιλιομετρα καθε φορα, ακομα και για τακακια..

Ξερει τα χοντα με κλειστα ματια και στα συν του οτι καθεσαι εκει επι τοπου και καθως βλεπεις να στη φτιαχνει σου διδασκει την μηχανη σου..

Εννεα χρονια το βαραντερο μου κελαιδαει χωρις κανενα προβλημα και τον ε
πομενο μηνα εχω προγραμματισει το μεγαλο σερβις για πιθανη ρυθμιση βαλβιδων..

Και αν καποιος απο εσας εχει καποιο προβλημα στη μηχανη μην διστασετε να τον καλεσετε και ας μην τον ξερετε..θα σας βοηθησει τηλεφωνικα..

Μαζι με τον καραφωτια βασιλη στο αιγιο τον θεωρω κορυφαιο και πιστεψτε με εχω παει σε πολλους..

o teos
29/06/2016, 14:47
Μην ανοίγω αλλο κριμα ειναι..θελω καλο μάστορα για HONDA οχι εξουσιοδωτημενο απαραίτητα για Πειραιά και γυρο περιοχές για γενικο ελενχο βαλβίδες καδενες κλπ..μου παν για Γιαβακια ΥΑΜΑΗΑ εχει κανεις καποια γνωμη???

zopas
21/03/2017, 19:22
ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ στα Σπατα..Τιμιος και μηχανικος που σεβεται απολυτα τον πελατη του..Εννεα χρονια μηχανικος μου εχω γλυτωσει απιστευτα χρηματα σε χρεωσεις σε σχεση με καποια αλλα ονοματα που διαβαζω εδω μεσα..δεν την εμπιστευομαι σε κανενα αλλον και ας κανω 30 χιλιομετρα καθε φορα, ακομα και για τακακια..

Ξερει τα χοντα με κλειστα ματια και στα συν του οτι καθεσαι εκει επι τοπου και καθως βλεπεις να στη φτιαχνει σου διδασκει την μηχανη σου..

Εννεα χρονια το βαραντερο μου κελαιδαει χωρις κανενα προβλημα και τον ε
πομενο μηνα εχω προγραμματισει το μεγαλο σερβις για πιθανη ρυθμιση βαλβιδων..

Και αν καποιος απο εσας εχει καποιο προβλημα στη μηχανη μην διστασετε να τον καλεσετε και ας μην τον ξερετε..θα σας βοηθησει τηλεφωνικα..

Μαζι με τον καραφωτια βασιλη στο αιγιο τον θεωρω κορυφαιο και πιστεψτε με εχω παει σε πολλους..

Καθως ο καιρος περναει φαινεται ότι οι καιροι γινονται ολο και πιο δυσκολοι και οι ανθρωποι αλλαζουν...Μετα από 9 χρονια συνεργασίας με τον παραπανω μηχανικο ΔΕΝ μπορω προσωπικα να τον συστηνω πλεον καθως τελευταια εχει αποδεικτει πολύ κατώτερος των περιστάσεων και επειδή εγραψα τοσα καλα λογια τα οποια τα πιστευα πραγματικα και δεν θελω πλεον να παρω στο κεφαλι μου κανενα , τα διαγραφω και το μονο που μπορω να πω πλεον είναι ΜΑΚΡΙΑ από αυτόν...δικοι του λογοι γιατι κατεστρεψε ξαφνικα ετσι το ονομα του αλλα ελπιζω πλεον να μην μπλεξει κανεις στα χερια του...τα σημδια με ειχαν προδειδοποιησει πολύ καιρο αλλα παντα πιστευω στο καλυτερο των ανθρωπων και ισως ειναι αυτό ένα μειονεκτημα του χαρακτηρα μου...να εθελοτυφλω..κριμα..όχι τοσο για τα κερατιάτικα που κερδισε εις βαρος της εμπιστοσύνης μου, οσο για μια φιλια που τελικα ειχε μονο τιμη και μαλιστα αεριτζιδικη...ΜΑΚΡΙΑ...ΜΑΚΡΙΑ...ΜΑΚΡΙΑ..

Μικe777
21/03/2017, 22:58
εγω απο το ats moto στην Πλαπουτα-Hρακλειο
εχω να πω τα καλλυτερα τα παλικαρια ηταν αψογοι
σε εμενα τουλαχιστον...

franki26gr
26/05/2017, 23:41
Και εγω με τη σειρα μου θα προτεινω το συνεργειο ATS MOTO στην λεωφορο Πλαπουτα στο Ηρακλειο.
Βασιλης & Παναγιωτης ειναι 2 ανθρωποι ΕΓΓΥΗΣΗ στο θεμα μηχανη ( ειδικα honda...).
Τους ξερω και με ξερουνε απο το 2006 ( πολυ πριν γινει εξουσιοδοτημενο HONDA ...) και απο τοτε μεχρι και σημερα ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ εχω να πω για αυτο το συνεργειο.
Προτιμηστε τους και εμπιστευτειτε τους ΑΦΟΒΑ !!!!!

zannisvel
29/06/2017, 17:41
Πρόσφατα έγινα κάτοχος Honda. Έχετε να προτείνεται κάποιον εξουσιοδοτημένο στο Πειραιά η στις γύρω περιοχές για να μην ψαχνω τελευταία στιγμή.
Thanks :beer:

zopas
29/06/2017, 20:02
Πρόσφατα έγινα κάτοχος Honda. Έχετε να προτείνεται κάποιον εξουσιοδοτημένο στο Πειραιά η στις γύρω περιοχές για να μην ψαχνω τελευταία στιγμή.
Thanks :beer:


MOTO ACTIVE (Κουτσικάκης Θεοφάνης Κ.)

Εξουσιοδοτημένο Συνεργείο Μοτοσυκλετών

Αγίου Ελευθερίου 82 & Σάμου 4Α, Πειραιάς - Καμίνια, 18541, ΑΤΤΙΚΗΣ τηλ. 2104830472

Εχω ακουσει τα καλυτερα...

SONone
29/06/2017, 20:13
στα νοτια προάστια έχουμε κανενα hondaκια?

bruno
29/06/2017, 20:39
MOTO ACTIVE (Κουτσικάκης Θεοφάνης Κ.)

Εξουσιοδοτημένο Συνεργείο Μοτοσυκλετών

Αγίου Ελευθερίου 82 & Σάμου 4Α, Πειραιάς - Καμίνια, 18541, ΑΤΤΙΚΗΣ τηλ. 2104830472

Εχω ακουσει τα καλυτερα...

Μακρια από αυτόν,τουλαχιστον να ειστε μπροστα όταν δουλευει.Τα χω πει και με Σαρακακη.

AristidisZ
29/06/2017, 20:50
Εχω ακουσει τα καλυτερα...


Μακρια από αυτόν,τουλαχιστον να ειστε μπροστα όταν δουλευει.Τα χω πει και με Σαρακακη.

Πιασ το αυγό και κούρευτο...

bruno
29/06/2017, 20:53
Συστημένος πηγα και από πολλους,ετσι με κλειστα ματια.

zopas
29/06/2017, 21:09
Μακρια από αυτόν,τουλαχιστον να ειστε μπροστα όταν δουλευει.Τα χω πει και με Σαρακακη.

Δεν τον ξερω προσωπικα αλλα συνάδελφος μου εδειξε το βαραντερο του που το ειχε βελτιωσει εκει και η δουλεια του ηταν αψογη και μου τον ειχε συστησει με κλειστα τα ματια..προφανως ξερεις περισσοτερα και καλα κανεις και το διευκρινίζεις..

zopas
29/06/2017, 21:10
στα νοτια προάστια έχουμε κανενα hondaκια?

Μακρια από κορωπι...αλλιως θα κλαψει η τσεπη σου..

AristidisZ
29/06/2017, 21:13
Μακρια από κορωπι...αλλιως θα κλαψει η τσεπη σου..

εμμμμμμμμ

Νότια Πρόαστια (https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9D%CF%8C%CF%84%CE%B9%CE%B1_%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B1_%CE%91%CE%B8%CE%B7%C E%BD%CF%8E%CE%BD)

:p

bruno
29/06/2017, 21:32
εμμμμμμμμ

Νότια Πρόαστια (https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9D%CF%8C%CF%84%CE%B9%CE%B1_%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B1_%CE%91%CE%B8%CE%B7%C E%BD%CF%8E%CE%BD)

:p

Υπαρχουν συνεργεια Honda που δουλευουν καποιες μερες ως αργα ,αν υπαρχει πρόβλημα με την δουλεια σου,και ας είναι και 10χλμ πιο μακρια.

BLiTzER
30/06/2017, 09:36
MOTO ACTIVE (Κουτσικάκης Θεοφάνης Κ.)

Εξουσιοδοτημένο Συνεργείο Μοτοσυκλετών

Αγίου Ελευθερίου 82 & Σάμου 4Α, Πειραιάς - Καμίνια, 18541, ΑΤΤΙΚΗΣ τηλ. 2104830472


Μακριά. Από προσωπικές εμπειρίες.

zannisvel
30/06/2017, 11:08
Είχα πάει στον Γεωργούση στη Καλλιθέα για να μου προγραμματίσει ένα κλειδί Honda και επι της ευκαιρίας του ζήτησα να μου ρίξει και μια ματια στο Hornet. Μου φάνηκε πολυ καλός και αληθινός.
Ξέρουμε κατι πααπανω? Λεω να παω απο εκεί μερια οταν χρειαστεί.

sniper
30/06/2017, 12:00
Είχα πάει στον Γεωργούση στη Καλλιθέα για να μου προγραμματίσει ένα κλειδί Honda και επι της ευκαιρίας του ζήτησα να μου ρίξει και μια ματια στο Hornet. Μου φάνηκε πολυ καλός και αληθινός.
Ξέρουμε κατι πααπανω? Λεω να παω απο εκεί μερια οταν χρειαστεί.


Ναι, ξέρουμε. Εκεί πάμε κάποιοι. Δεν είναι φτηνός, αλλά είναι καλός μάστορας (κι αυτός και τα παιδιά στο συνεγείο). Κι ό,τι πει ισχύει, δεν θα προσπαθήσει να στη φέρει.

zopas
30/06/2017, 12:31
Είχα πάει στον Γεωργούση στη Καλλιθέα για να μου προγραμματίσει ένα κλειδί Honda και επι της ευκαιρίας του ζήτησα να μου ρίξει και μια ματια στο Hornet. Μου φάνηκε πολυ καλός και αληθινός.
Ξέρουμε κατι πααπανω? Λεω να παω απο εκεί μερια οταν χρειαστεί.

πανακριβος και αλαζονας, σκληρος επαγγελματιας..μου ζητησε 150 ευρω για τα φρενα του βαραντερο, ενω σε ερωτηση μου μου εθαψε τα κωνικα ρουλεμαν τιμονιου που ειχα και να εβαζα τα γνησια που ολοι ξερουμε ειναι ρουλεμαν για ποδηλατο αλλα οχι για 1000αρα μηχανη..καλα, ουτε απεξω δεν περναω..

o teos
30/06/2017, 12:37
Aν τον εμπιστεύεται ο sniper ισως του κανω μια επισκεψη μετα το καλοκαιρι..αλλα εχω μη εξουσιοδοτημενο στο νου μου απο συμφορουμιτη οποτε ειδομεν..

Μικe777
30/06/2017, 12:37
ενταξει τωρα δεν ταιριαζουν ολοι με ολους
καλλυτερα να εχεις εναν σταθερο μαστορα παντως

sapila racing
30/06/2017, 12:49
πανακριβος και αλαζονας, σκληρος επαγγελματιας..μου ζητησε 150 ευρω για τα φρενα του βαραντερο, ενω σε ερωτηση μου μου εθαψε τα κωνικα ρουλεμαν τιμονιου που ειχα και να εβαζα τα γνησια που ολοι ξερουμε ειναι ρουλεμαν για ποδηλατο αλλα οχι για 1000αρα μηχανη..καλα, ουτε απεξω δεν περναω..

Αυτά που γράφεις διαβάζονται και ανάποδα.

Εγω ας πούμε απο αυτά που έγραψες για τον συγκεκριμένο, χωρίς να τον ξέρω, βγάζω το συμπερασμα ότι είναι σοβαρό συνεργείο και σωστός επαγγελματίας.

zopas
30/06/2017, 13:17
προφανως εσυ εχεις οικονομικη ευχερεια..εγω οχι..απλα για συγκτιση τοποθετησα σε αλλο εξουσιοδοτημενο φρενα μπροστα πισω με 120 ευρω, μπαταρια 110 αντι για 150 που μου ζητουσε ο συγκεκριμενος, για τις ιδιες δουλειες..οσο για το ποσο καλος ειναι ενας μαστορας οταν ολα τα βαραντερο φορουν κωνικα και αυτος σε θαβει, ας μη το συζητησουμε παραπανω..ο καθενας κανει κουμαντο στην τσεπη του..το παλικαρι ρωτησε, ας αποφασισει...

zopas
30/06/2017, 13:19
μιλαμε για γνησια χοντα αναλωσιμα με κωδικο...το διευκρινιζω..

sapila racing
30/06/2017, 13:28
προφανως εσυ εχεις οικονομικη ευχερεια..εγω οχι..απλα για συγκτιση τοποθετησα σε αλλο εξουσιοδοτημενο φρενα μπροστα πισω με 120 ευρω, μπαταρια 110 αντι για 150 που μου ζητουσε ο συγκεκριμενος, για τις ιδιες δουλειες..οσο για το ποσο καλος ειναι ενας μαστορας οταν ολα τα βαραντερο φορουν κωνικα και αυτος σε θαβει, ας μη το συζητησουμε παραπανω..ο καθενας κανει κουμαντο στην τσεπη του..το παλικαρι ρωτησε, ας αποφασισει...

Δεν είναι θέμα οικονομικής ευχέρειας αλλά τρόπου σκέψης και λογικής.
Από την στιγμή που τα ρουλεμαν που βαζει η Honda, για τους λόγους της, εσύ ο γνώστης γράφεις οτι 'είναι για ποδήλατα και οχι για 1000ρα μηχανή' πήγαινε στον μπαρμπα Μήτσο στην γειτονιά σου και βάζε οτι έχει στο μαγαζί του ο μάστορας και ρουλεμαν φυσικά κωνικά κι ασε τους εξουσιοδοτημένους για τους άλλους που δεν ξέρουν.
Κι εγώ αν είχα συνεργείο κι ερχόσουν εσυ κι έλεγες αυτα που γράφεις εδω, όχι μόνο αλαζόνας θα ήμουν, με τις κλωτσιές θα σε έδιωχνα.

daz
30/06/2017, 14:01
Λίγο προσοχή στο πως διατυπώνουμε τις απόψεις μας! H γνώμη μας είναι υποκειμενική και σκοπός του θρεντ δεν είναι να θάψουμε κόσμο.