PDA

View Full Version : Ο θάνατος απόψε έχει τη μορφή κωλόγερου!



SF
22/06/2005, 23:06
Με κάποιο Primera ή κάτι τέτοιο. Ξεκίνησε από τα στενάκια της Δάφνης, όπου και ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ να με θάψει. Είμαι πολύ ταραγμένος φυσικά, και πρέπει να το γράψω!!!!!!!!!!!!!

Διότι γύρισα-αναστροφή κιόλας να τον χέσω (τον έπασε φανάρι παρακάτω) και ΒΓΗΚΕ από το κουτί και μου είπε ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

(το πλησιέστερο φανάρι απέχει 4 οικ. τετράγωνα...)
(κόκκινα δεν περνάω by the way)

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕ ΠΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ!!! ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΤΑ ΔΥΟ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


Ν Ε Υ Ρ Α !!!

idi
22/06/2005, 23:11
cool


καθε μερα μΕ συμβαινει :wave2: :smokin: :smokin: :beer:

AFTER
22/06/2005, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF


ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕ ΠΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ!!! ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΤΑ ΔΥΟ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ




Δεν πειραζει...
Αλλωστε μετα απο 10 λεπτα θα πηγε να σκοτωσει και αλλο μοτοσυκλετιστη :rolleyes:

gmakris
22/06/2005, 23:35
Γαμωτ κατι τετοια διαβαζω και χαιρομαι που τις περισσοτερες φορες αφηνω τη μηχανη στο γκαραζ......
καλυτερα με τα ποδαρακια γιατι οσες φορες κατεβαινω στο κεντρο - τρελλοκομειο ολο και κατι θα συμβει.....

τελικα ειναι θεμα τυχης (ή ατυχιας)...... :mad:

crs-k
23/06/2005, 04:48
Και για μενα και για ολους (που κυκλοφορουν στις μεγαλουπολεις) φανταζομαι εχει καταντησει πλεον ρουτινα (δυστυχως) !!! :sad:

Κι αφου σου 'χει κοψει 10 χρονια ζωη, γυριζεις και λες "καλα που δεν παθαμε και τιποτα" ... :sick:

Ειμαστε ανεκδοτα σου λεωωω ...

:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
23/06/2005, 13:29
ειπαμε φίλε Κώστα,

ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ...

χαλαρά ...
:wave2:

Alx 84
23/06/2005, 15:40
Δε λές καλά που δέν έγινε τίποτα σοβαρό να κλαίμε; Έχει τρελαθεί ο κόσμος. Μήπως τελικά το tip 62 πρέπει να εφαρμόζεται σιγά,σιγα;

62. Αν έχεις μόλις αγκαλιάσει την άσφαλτο εξ’ αιτίας ενός αυτοκινήτου, για όνομα του Θεού, κάνε το πλέον λογικό (αν είσαι σε θέση) και ξάπλωσε τον οδηγό κάτω με μια γροθιά από γάντι με ενίσχυση carbon. Αν σε απειλήσει με μήνυση, πες ότι ήσουν ταραγμένος, μπερδεμένος, και νόμιζες ότι υπερασπιζόσουν τον εαυτό σου.

Μπορεί να γίνει και σε περιπτώσεις καν και αυτή! Τους αξίζει πιστεύω.:mad: :mad:

evvou
27/06/2005, 16:13
ρε συ...ηρεμα...δε βγαζεις ακρη ετσι!
μια κυριουλα που χε χτυπησει τον κουμπαρο μου..του χε πει "μα πας καλα?!?! αφου απαγορευεται να προσπερνας απο αριστερα!!!!!!!" :hypnotize :hypnotize

ψυχραιμια....και τα ματια 140000!!!:wave2:

Tigas
30/06/2005, 14:17
ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ.

ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΜΑΛ...... ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΙΣ.
ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ Η ΑΘΗΝΑ ΕΧΕΙ 5 ΕΚ

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

pepenaxos1
09/07/2005, 23:42
Παιδια ολο το παιχνιδι ειναι να ψυχολογεις τον καθε μ@λ@κα στο τιμονι... και παντως πιστευω οτι οπου μπορεις να πατας παραπανω γκαζι και να αποφευγεις κατι μ@λ@κες μεσα σε κατι κονσερβες για αμαξια καλο ειναι να το κανεις... εγω εχω γλυτωσει απο κοπανους πατωντας γκαζι να φυγω παραπερα... αρκει να μην κλεινουν τον δρομο...

Tropeas
10/07/2005, 07:32
Μιχάλη πάντα κάποιος θα είναι αψυχολογητος...
και πάντα κάποιος δεν θα κοιτάζει πουθενά , και δεν θα σκευτεται τίποτα...

AFTER
10/07/2005, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από pepenaxos1
Παιδια ολο το παιχνιδι ειναι να ψυχολογεις τον καθε μ@λ@κα στο τιμονι... και παντως πιστευω οτι οπου μπορεις να πατας παραπανω γκαζι και να αποφευγεις κατι μ@λ@κες μεσα σε κατι κονσερβες για αμαξια καλο ειναι να το κανεις... εγω εχω γλυτωσει απο κοπανους πατωντας γκαζι να φυγω παραπερα... αρκει να μην κλεινουν τον δρομο...

Καρμπον,μια απο τα ιδια και εγω :beer: