PDA

View Full Version : Προταση σχετικα με αγγελιες...



noe13
03/05/2010, 14:41
Λοιπον η προταση μου ειναι οι εξης!Απο και στο εξης να μπορουν να βαλουν αγγελιες μονο ατομα τα οποια εχουν συμπληρωσει πρωτα καποιο αριθμο ποστ!Το ποσα θα ειναι αυτα εσεις αποφασιζετε!Εχω βαρεθει να βλεπω κοσμο να κανει sign in μονο για να ποσταρει αγγελια η οποια δεν τηρει επισης ουτε ενα κανονα!Αν εχει ξαναπροταθει κατι τετοιο διαγραψτε το!

byron
03/05/2010, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από noe13
Αν εχει ξαναπροταθει κατι τετοιο διαγραψτε το!

Πλειστάκις :D

noe13
03/05/2010, 15:16
Δηλαδη....να.....τωρα.......αυτη η προταση θα παει στα αζητητα......?Μηπως οι προηγουμενοι δεν ειχαν αρκετη πειθω?Μαλλον αυτο ειναι οποτε απαιτω η δικη μου να γινει sticky :bigcry: :bigcry: :bigcry:

DimChios
03/05/2010, 15:29
ουφ

noe13
03/05/2010, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ουφ Ελα......:smokin:

VALES
03/05/2010, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από noe13
Λοιπον η προταση μου ειναι οι εξης!Απο και στο εξης να μπορουν να βαλουν αγγελιες μονο ατομα τα οποια εχουν συμπληρωσει πρωτα καποιο αριθμο ποστ!Το ποσα θα ειναι αυτα εσεις αποφασιζετε!Εχω βαρεθει να βλεπω κοσμο να κανει sign in μονο για να ποσταρει αγγελια η οποια δεν τηρει επισης ουτε ενα κανονα!Αν εχει ξαναπροταθει κατι τετοιο διαγραψτε το!









Σωστό. Όπως επίσης σωστό θα ήταν να διαγραφούν και όσοι έχουν 0.55 posts per day εδώ και 3 χρόνια.
:smilea:

noe13
03/05/2010, 22:25
γιατι ρε ψηλε διαφωνεις?επισης αυτο με τα μην τι ητσν εξυπναδα?εχω λειψει συνολικα 2 χρονια απο Ελλαδα σε σπουδες(σχεδον συνεχομενα) στις οποιες δε σηκωσα κεφαλη!Αλλα αν δε πεταχτει η π@παρια δεν γινεται κατι παθαινεις ε?

noe13
03/05/2010, 22:27
Επισης σου δινω ορκο τιμης οτι απο δω και περα θα αυξησω τα ποστ μου κ θα σε κανω περηφανο!

nikonian
04/05/2010, 02:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από VALES
Σωστό. Όπως επίσης σωστό θα ήταν να διαγραφούν και όσοι έχουν 0.55 posts per day εδώ και 3 χρόνια.
:smilea:

Μπράβο! Και να μείνουν μόνο όσοι πετάνε από 2-3 ποστ-παπαριές σε κάθε ευκαιρία, μόνο και μόνο επειδή τους τρώνε τα δάκτυλα.:rotflmao:

spyro
04/05/2010, 02:25
δε συμφωνώ.

μην πολεμάτε τις αγγελίες συνέχεια. Το οτι έχουμε πολλές δεν είναι απαραίτητα κακό πράγμα. Δέστε το σαν "διαφήμιση" υπέρ του moto.gr. Αφήστε που είναι και ξεκάθαρο δείγμα οτι έχουμε και το πιο πολυπληθές moto forum στην Ελλάδα.

VALES
04/05/2010, 04:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από noe13
γιατι ρε ψηλε διαφωνεις?επισης αυτο με τα μην τι ητσν εξυπναδα?εχω λειψει συνολικα 2 χρονια απο Ελλαδα σε σπουδες(σχεδον συνεχομενα) στις οποιες δε σηκωσα κεφαλη!Αλλα αν δε πεταχτει η π@παρια δεν γινεται κατι παθαινεις ε?






H επιλογή του 0,55 ήταν παράδειγμα για να σου δώσω να καταλάβεις πως το φόρουμ έχει 33.500 μέλη, από τα οποία γράφει μόνο το...5% να πω ? Κάπου εκεί νομίζω πως είναι το ποσοστό.
Άρα με τη δική σου λογική, πρέπει να διαγραφεί το 95% των μελών γιατί ''μπήκαν''/''ποστάρισαν'' μία φορά, και μετά πάπαλα.
Δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου, ούτε και με κανέναν από ΄δω μέσα. Απλά έχω μάθει, στις π@π@ριές να απαντάω με π@π@ριές. :wave2:

VALES
04/05/2010, 04:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikonian
Μπράβο! Και να μείνουν μόνο όσοι πετάνε από 2-3 ποστ-παπαριές σε κάθε ευκαιρία, μόνο και μόνο επειδή τους τρώνε τα δάκτυλα.:rotflmao:






Το ίδιο μπορεί να ισχύει και με 0.24 posts per day στα 6 χρόνια.

:beer: