PDA

View Full Version : Σουζα Τιρs!



FILIPPOS
27/01/2004, 16:57
Καλησπέρα σε όλους & όλες! Θα μπω κατευθειαν στο θέμα!
Πως γίνεται επιτέλους η ανόρθωση του εμπρόσθιου τροχού????
Έχω ακούσει ένα κάρο γνώμες & καμία δεν μπόρω να ακολουθήσω με επιτυχία! Τι συμπλεκτάρισμα,τι καρφωτές από 2α σε 3η,τι τραβήγματα τιμονιών σε συνδυασμό με όλα τα παραπάνω....!
Αν μπορεί κανένας ας απαντήσει γιατί & η σούζα μέσα στη ζωή μας είναι!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!:)

asmar
27/01/2004, 17:16
Παλιά έκανα μπόλικες κυρίως με το VFR το οποίο σηκωνότανε μόνο με συμπλεξιά.
Γενικά όμως είναι πολύ εύκολο να φας χύμα απο σούζα.
Προσπάθησε να κάνεις σε μέρος με καλή άσφαλτο ξεκινώντας με 0 χαω.
Τι μηχανάκι έχεις;

Βασικά είναι εύκολο να τη σηκώσεις αλλά δύσκολο να την κρατήσεις πολύ στον αέρα.

Τώρα τιπ κτλ δεν ξέρω να πω, εμένα απλά μου βγαίνει....δεν ακολουθώ κάτι συγκκεριμένο.

FILIPPOS
27/01/2004, 17:23
Έχω ένα ΧΤακι! Το μόνο μέρος που έχω δοκιμάσει να κάνω αρκετές φορές είναι ένα παρκινγκ όπου έχει καινούρια άσφαλτο & πάντα κάτω από όλες τις προφυλάξεις!Γενικά το έχω ακούσει & αυτό,ότι απλά σε μερικούς τους βγαίνει αλλά σε μένα που δε βγαίνει φαντάζει δύσκολο!:(

asmar
27/01/2004, 17:37
το ΧΤ και γενικά τα εντουροειδές σηκώνονται πολύ πιο εύκολα απο τα δρόμου.
Συμπλεξια θα θέλει και το δικό σου για να σηκωθεί.
Αμα καταφέρεις να το σηκώσεις έχε υπόψην ότι το ρίχνεις με την μια κάτω πατώντας πίσω φρένο.

THEOD
27/01/2004, 17:38
Απ' ότι ξέρω ο DIT παραδίδει μαθήματα σούζας όταν έχει ελεύθερο χρόνο (ενίοτε και μαθήματα τηλεοπτικής τούμπας).
Βιάσου μόνο γιατί απ' ότι κατάλαβα ετοιμάζεται να υπηρετήσει την μαμά-πατρίδα.
Συνήθως δεν το κάνει αφιλοκερδώς αλλά τώρα που τα έχει βάψει μαύρα θα τον τουμπάρεις εύκολα !!!

FILIPPOS
27/01/2004, 17:43
Όταν λές συμπλεξιά αν καταλαβαίνω καλά εννοείς να ανοίξω γκάζι & να αφήσω απότομα τον συμπλέκτη!Αν είναι αυτό τις περισσότερες φορές που το δοκίμασα από 0 χιλ.μού ήταν δυσκολό αφού σηκώθηκε να το ελέγξω,άσε που σηκώθηκε το πολύ 10πόντους!Δεν ξέρω αν στο εξηγώ καλά!Ήταν δηλ.κάτι σαν power wheel!

FILIPPOS
27/01/2004, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Απ' ότι ξέρω ο DIT παραδίδει μαθήματα σούζας όταν έχει ελεύθερο χρόνο (ενίοτε και μαθήματα τηλεοπτικής τούμπας).
Βιάσου μόνο γιατί απ' ότι κατάλαβα ετοιμάζεται να υπηρετήσει την μαμά-πατρίδα.
Συνήθως δεν το κάνει αφιλοκερδώς αλλά τώρα που τα έχει βάψει μαύρα θα τον τουμπάρεις εύκολα !!!


Δηλ.θα τον πάρω τηλ?Δεν καταλαβαίνω! Ο DIT πάντως αποτι έχω δει & στο souza.gr είναι αστέρι!

DIT
27/01/2004, 18:41
όποτε πείτε κανονίζουμε για ρόδα-τσάντα-weekend!!!!!

banditgr
27/01/2004, 21:02
Dokimase na pigeneis me deytera xalara kai kaneis katevazma se proti me taytoxrono xouftoma tou gkaziou kai siplektarisma...an den sikothei kai etsi...den souzarei!!OI kaliteres souzes ginontai pantos me sketo gkazi,i moto sikonetai glika kai kratietai omorfa ston aera,vevea thes alogaki gia souza me gkazi,emena to cbr mono me proti souzarei me sketo gkazi,i deytera thelei simplekti.

bikersonly
28/01/2004, 07:39
σε ΧΤ κτλ κτλ το σηκώνεις με 1η συμπλεκταριστός ΑΛΛΑ τεράστια σημασία έχει το σώμα σου.Και πως κάθεσαι στην μοτό.Αν είσαι σαν τσουβάλι και κάθεσαι μπροστά και Haya να έχεις χλώμα να το σηκώσεις.
Χρειάζεται να ρίχνεις λίγο το βάρος σου προς τα πίσω με μέτρο έτσι?Και την ώρα που αφήνεις τον συμπλέκτη τραβάς το τιμόνι προς τα πίσω.Αυτά γίνονται όλα μαζί.Ξεκινάς με λίγα να δεις αντίδραση της εκάστοτε μοτό και σιγά σιγά ανεβαίνεις.

Σημειωτέον η σούζα θέλει πολύ υπομονή και πολλές άστοχες προσπάθειες.Αλλά αν το θέλεις και το κυνηγάς είναι θέμα χρόνου.;)

NLS
28/01/2004, 08:12
συμφωνώ πάντως... το πιο ωραίο σουζάκι είναι με σκέτο γκάζι

DUKASII
28/01/2004, 08:16
EDURO ME 1 KAI SYMPLEKTH!!! PATE KALA;;;;EXETE KANEI POTE SOYZA;;;
THA FAS KAPAKI FILE MH TO KANEIS ETSI!! KAI KYRIOS MH PROSPATHEIS NA MATHEIS SOYZA ME 1!!!!!!!!!!

BALE 2-3 KAI PROSPATHISE NA MATHEIS NA TO SIKONEIS PROTA KAI NA MATHEIS NA ELEGXEIS TO FRENO!!!!PROTA MATHE NA ELENXEIS TO FRENO KAI META PROXORA STA YPOLOIPA [ALAGES KAI TA LOIPA]

ALA MH XANAKOYSO GIA PROTH KAI SYMPLEKTH!!!DEN YPARXEI LOGOS..KAI KAPAKI NA MH FAS...THA PREPEI NA BALEIS KAPAKI DEYTERA..KATI POY EINAI EPIKYNDINO AN DEN EXEIS XANAKANEI SOYZA!

LOIPON ASTH PROTH!!!BALE 2 ANOIXE MEXRI TH MESH TO GAZI KAI META TRABONTAS FYSIKA KAI TO TIMONI [MIAS KAI TO XT DE XERO AN SIKONETE MONO ME GAZI] ANOIXE TO GAZI MEXRI NA SIKOTHEI!
AN DE GINETAI ETSI...PROSPATHISE ME SYMPLEKTH AN KAI MOY KANEI KAPOS AYTO!!!

darkCount
28/01/2004, 08:49
LOIPON ASTH PROTH!!!BALE 2 ANOIXE MEXRI TH MESH TO GAZI KAI META TRABONTAS FYSIKA KAI TO TIMONI [MIAS KAI TO XT DE XERO AN SIKONETE MONO ME GAZI] ANOIXE TO GAZI MEXRI NA SIKOTHEI!

Ti tou les re DUKA??Den einai KTM me FCR to XT....pws skata 8a shkw8ei me 2a kai apo th mesh kai meta kiolas?
To blepw pio eukola na kanei to idio pragma me 1h kai na to synexisei apo kei.Egw toulaxiston etsi ma8ainw twra kai it works.Se ligo 8a allazw se 2a ston aera kiolas:D

Ektos an einai karaftiagmeno to XT opote paw paso....

FILIPPOS
28/01/2004, 14:55
Thanks παιδιά! Θα δοκιμάσω κάτι απόλα στον επόμενο weekend & θα ενημέρωσω από Δευτέρα!΄
ΥΓ:σε απάντηση του Δούκα-Τι λές ρε φίλε που να τα βρώ τα αλογάτα να το σηκώσω με 2α,ΚΤΜάκι δεν έχω καρδιά μου!

niko13g
28/01/2004, 15:05
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΔΟΥΚΑΣ .
.
ΜΗ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ 1 ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ !! ΘΑ ΦΑΣ ΚΑΠΑΚΙ !
ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ (ΚΥΡΙΩΣ ΤΑ ΧΕΡΙΑ) ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΡΟΠΗ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΛΜ. ΑΝΟΙΞΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΚΑΖΙ .
Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ.
ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ ΠΑΡΑ ΜΕ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ , ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΙΘΑΝΗ ΤΟΥΜΠΑ ΨΙΛΟΓΑΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ
:D
KALH TYXH.

XTMPAM
28/01/2004, 15:18
ΕΓΩ ΤΟ ΧΤ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΗΚΩΝΑ ΜΕ 3Η ΞΕΡΟΓΚΑΖΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΑΛΙΟΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕ ΜΕ 5Η ΞΕΡΟΓΚΑΖΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΗΦΟΡΑ!!ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΒΕΡΕΣΕ!!!

NLS
28/01/2004, 15:22
μην ξεχνάμε ότι οι ΚαΤεΜάδες τα έχουν κάνει όλα (έστω και πριν να έχουν ΚΤΜ)

και εγώ ξέρω έναν που κάνει επιταχυνόμενο όχι επιβραδυνόμενο εντό

(έχει το νέο 2x2 μηχανάκι)

DUKASII
28/01/2004, 15:24
ESY MATHE PROTA POSES RODES EXEI MIA MOTOSYKLETA......MATHE KAI POIA THA ZESTAINEI KALHTERA TA PODIA SOY ....
KAI META THA SOY MATHOYME KAI POY EINAI TO TIMONI!!

KALA TORA..GIA SOYZA.......GRAPSE KANA SXOLIO!!

OSO GIA TO PALIKARI POY TO SHKONE ME 5 KAI XEROGAZIA...
MIAS KAI EINAI O GAMPROS MOY...
AN THES...ELA MIA MERA NA STON GNORISO NA DEIS TI PRAMATA MPOREI NA KANEI KAPOIOS ME MIA MOTO...EKTOS APO TO NA MILAEI GIA AYTH!

darkCount
28/01/2004, 15:24
Basika einai perissotero 8ema carb para kybikwn.Den kserw ti foraei to XT tou filou mas alla me ena FCR sigoura 1-2 kai analoga to granazwma kai 3 me gkazia shkwnetai.

Ara mporeis panta na baleis 12-54 as poume kai ola ta problhmata sou ly8hkan:D

NLS
28/01/2004, 15:39
οκ σχόλιο:

και με ποδήλατο κάνεις σούζα που έχει 0.5 ίππους (εσένα)

ε και;

darkCount
28/01/2004, 15:42
Me aeroplano omws pou exei 10.000 ippous den kaneis.

Pou katalhksame dhladh twra?:confused:

DUKASII
28/01/2004, 15:42
KAI ME PODHLATO KANEIS SOYZA!
ALA OI ALOI TOY LENE NA BALEI CARB...NA BALEI PROTH..KAI NA SKOTOTHEI...
KAI ALA DIAFORA!!

ESY OMOS EPIMENEIS NA LES TIS MALAKIES SOY GIA TOYS KATEMADES!!

LOIPON.. KANE MOY MIA TH XARH...KAI TRABA PAIXE ME TA STRATIOTAKIA SOY!!

FILIPPOS
28/01/2004, 15:44
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΕΓΩ ΤΟ ΧΤ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΗΚΩΝΑ ΜΕ 3Η ΞΕΡΟΓΚΑΖΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΑΛΙΟΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕ ΜΕ 5Η ΞΕΡΟΓΚΑΖΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΗΦΟΡΑ!!ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΒΕΡΕΣΕ!!! [/Q

& μένα μου φαίνεται λίγο περίεργο το "5η ξερογκαζιά & κατηφόρα" Βέβαια καθότι ασχετος δεν μπορώ να σε διαψεύσω!Για να το λές με τόση σιγουρία κάτι ξέρεις!Πάντως εγώ που το δοκίμασα με σκέτο γκάζι μου φάνηκε δυσκολό!Σίγουρα δεν κάνω κάτι καλά!:confused:

XTMPAM
28/01/2004, 15:45
ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΙΔΕΑ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!ΚΑΛΑ ΕΣΥ NLS EIΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΣΟΥ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΤΣΙ?ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗ ΜΑ$#%^KIA ΣΟΥ!!!ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΑΝ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ (ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ BMW) KANOYME TOYMΠΕΚΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΝΑ PDF ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!

ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΧΤ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΒΕΝΝΕΤΟΝ ΑΠΛΟ ΜΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΙΣΤΟΝΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΜΑΚΡΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ!!!ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΑΛΛΑ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΟΙ ΚΤΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ΠΡΙΝ ΚΤΛ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!

ΦΙΛΕ dark ΤΟ ΧΤ ΗΤΑΝΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΤΜ ΜΕ FCR ΚΑΙ ΑCRAPOVIC ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΑΜΕ ΙΣΧΥΟΥΝ!!

DIT
28/01/2004, 15:48
εγουστάρσον!!!!! :D :D :D

niko13g
28/01/2004, 15:56
ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΙΟ ΠΑΛΙΟΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕ ΜΕ 5Η ΞΕΡΟΓΚΑΖΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΗΦΟΡΑ!


ΑΝ ΕΙΧΕ ΤΟ ΧΤ ΚΑΙ 6Η ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ.
ΡΕ DIT ΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ , ΤΙ ΣΟΥΖΑΚΙΑΣ ΕΙΣΑΙ ?

DIT
28/01/2004, 16:03
εγώ δεν ξέρω τίποτις. Απλά να μαζευτούμε να κάνουμε τις π@π@ριές μας.






Α, εγώ έμαθα σούζα με πρώτη σχέση στο κιβώτιο...μετά με δευτέρα...μετά έμαθα φρένο! :D

FILIPPOS
28/01/2004, 16:13
Α, εγώ έμαθα σούζα με πρώτη σχέση στο κιβώτιο...μετά με δευτέρα...μετά έμαθα φρένο!



Αν θυμάσαι σου πήρε πολύ καιρό & χρόνο?Έχω ακούσει πως δεν πρέπει να απογοητεύεσαι από τις ανεπιτυχείς προσπάθειες γιατί η σούζα θέλει εξάσκηση & χρόνο!

NLS
28/01/2004, 16:17
μόνο δυο με ΚΤΜ συνέχεια φωνάζουν και κάνουν σαματά
μόνο οι ίδιοι δυο τα κάνουν όλα διαφορετικά (κατά κανόνα καλύτερα) από τους άλλους (ειδικά αν έχουν αντιπαθητικές μάρκες)
και μόνο οι ίδιοι δύο συνεχώς πουλάν μαγκιά κλανιά και Κότσο βασιλειά

τέλος (και το μόνο που με ενοχλεί βασικά - αν και για αυτό πάλι χέστηκα), έχουν την ανωριμότητα να χρησιμοποιούν άλλα post άλλων θεμάτων ασχέτων (τι κάναμε παιδιά κλπ.) σαν (δήθεν, του κώλου) "όπλο" για να πουν μια "γαμάτη εξυπνάδα" (κοίτα μπαμπά! του την είπα πάλι)...

μια και γράφετε και ακριβώς με το ίδιο στυλ μπας και είστε ρε δίδυμοι; ή και ο ίδιος άνθρωπος;

ή απλά φταίνε τα ίδια λυγμένα;

:)

απλή παρατήρηση δηλαδή - προσπεράστε με (με τους συνολικά μαζί, 160 ίππους σας) μη δίνετε σημασία

:cool:

(παρ'ολα αυτά τους έχω μια συμπάθεια - λες να είμαι μαζόχας; )

dela
28/01/2004, 16:25
να κανεις σουζα μα παρα πολυ ευκολο....
Και δεν υπαρχει κανενας λογος να πει καποιος
στον ενδιαφερομενω το πως γινετε.

Η εμπειρια στα μοτοσακα η διψα για να κανει καποιος σουζα
και η τολμη ειναι τρια συστατικα που χρειαζεται
καποιος για να κανει σουζα.

Αυτα!!!

NLS
28/01/2004, 16:33
άσε που κάποια στιγμή θα του βγει τυχαία έτσι κι αλλιώς

DIT
28/01/2004, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από FILIPPOS
Α, εγώ έμαθα σούζα με πρώτη σχέση στο κιβώτιο...μετά με δευτέρα...μετά έμαθα φρένο!



Αν θυμάσαι σου πήρε πολύ καιρό & χρόνο?Έχω ακούσει πως δεν πρέπει να απογοητεύεσαι από τις ανεπιτυχείς προσπάθειες γιατί η σούζα θέλει εξάσκηση & χρόνο!

Ακόμα μου παίρνει πολύ χρόνο XTασιασμένε!!! Φυσικά να μην απογοητευτείς και οι Dela & NLS έχουν δίκιο στο γεγονός πως αν το θες πραγματικά θα το κάνεις!!Είναι μέσα σου... ;)

stefanos
30/01/2004, 00:25
Καλά τη σούζα είναι να την έχεις και μέσα σου.
Εγώ δεν μπορώ ούτε με ποδήλατο.
Πάντως αν μάθεις τελικά δεν έχει σημασία τι ταχύτητα έχεις ούτε καν τι μηχανάκι και βέβαια ούτε τα άλογα.
Ως πρός την πρώτη στο κιβώτιο όντως θέλει προσοχή να προλάβεις να την σταματήσεις γιατί τα καπάκια πονάνε.
Απλώς κάτσε λίγο πιό πίσω στη σέλα και μην σκύψης υποσυνήδητα μπροστά στην επιτάχυνση.
Αν μάθεις πές μου και μένα.

SSMPRINIS
30/01/2004, 10:13
μμμμμμμμμμ....συγνώμη αλλά τι είναι η σούζα?:confused:

bikersonly
30/01/2004, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
μμμμμμμμμμ....συγνώμη αλλά τι είναι η σούζα?:confused:

Εδώ μέσα!Καλώς ήρθες!Η σούζα είναι όταν σηκώνεις τον μπροστά τροχό! ;) Θα μάθεις και εσύ!Αλήθεια τι μοτό έχεις?
Εμένα με λένε Μιχάλη!Έχω Playmobil!Θέλεις να παίξουμε?Θες να γίνουμε φίλοι?? Να σε μάθω και σούζα ! :confused:

SSMPRINIS
30/01/2004, 10:40
Σε ευχαριστώ κύριε Μιχάλη για το καλωσόρισμα ...:cool: όπως θα δείτε και στα στοιχεία μου είμαι πολύ καιρό γραμμένος στο forum αλλά η γυναίκα μου δεν με άφηνε να μπω στο internet γιατί το τηλέφωνο όταν μπαίνω,λεει,έρχεται πολύ!:o Έχω και εγώ μοτοσικλέτα...δεν θυμάμαι τώρα τι μάρκα είναι,και ναι θα ήθελα πολύ να παίξουμε μαζί!πριν όμως με μάθετε αυτή τη σούζα,θα ήθελα να μου πείτε τι σημαίνει και τι προσφέρει σε εμάς που την κάνουμε...αλήθεια πονάει?είναι πιο επώδυνη ακόμα και από το τατουάζ?σας παρακαλώ διαφωτίστε με γιατί σαν νέος οδηγός έχω πλήρη μεσάνυχτα:rolleyes:

Με εκτίμηση ssmprinis:)

bikersonly
30/01/2004, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
Σε ευχαριστώ κύριε Μιχάλη για το καλωσόρισμα ...:cool: όπως θα δείτε και στα στοιχεία μου είμαι πολύ καιρό γραμμένος στο forum αλλά η γυναίκα μου δεν με άφηνε να μπω στο internet γιατί το τηλέφωνο όταν μπαίνω,λεει,έρχεται πολύ!:o Έχω και εγώ μοτοσικλέτα...δεν θυμάμαι τώρα τι μάρκα είναι,και ναι θα ήθελα πολύ να παίξουμε μαζί!πριν όμως με μάθετε αυτή τη σούζα,θα ήθελα να μου πείτε τι σημαίνει και τι προσφέρει σε εμάς που την κάνουμε...αλήθεια πονάει?είναι πιο επώδυνη ακόμα και από το τατουάζ?σας παρακαλώ διαφωτίστε με γιατί σαν νέος οδηγός έχω πλήρη μεσάνυχτα:rolleyes:

Με εκτίμηση ssmprinis:)

Θα γίνουμε καλά φιλαράκια πιστεύω!Αλλά.....έχεις τατουάζ?Μήπως φοράς και σκουλαρίκι??Γιατί μου έχουν πει οι δικοί μου να μην κάνω κακές παρέες!Ε? Δεν είσαι κακό παιδί ε? :rolleyes:

Και καλά πως δεν θυμάσαι τι οδηγάς?Δεν πιστεύω να είσαι βλαμμένο?Γιατί εγώ είμαι καλό και έξυπνο παιζάκι!Δεν πειλάζει θα σε κάνω παρέα.
Η σούζα δεν ποναέι.Αλλά καμιά φορά ......αν πέσεις άτσαλα στο ντεπόζιτο......έχεις πρόβλημα κάτω..ξέρεις!Στο "πουλάκι" ντε!Χαχα! :p

Σε εμάς προσφέρει ηδονή.Σαν αυτό που νιώθουμε όταν παίζουμε με τα κοριτσάκια.....και νιώθουμε ωραία και παράξενα....χοχο ελπίζω να μην το δουν οι δικοί μου και μου τραβήξουν το αυτάκι!Γιατί πονάει...:(

Θα έρθω σπίτι σου και θα φέρω και τα Playmobil μου.Θα παίτσουμε και playstation να σε τσαγιώσ...ώπα ξεχάστηκα...να παίξουμε ήθελα να πω.

Ο νέος σου φίλος Μιχαλάκης!:)

SSMPRINIS
30/01/2004, 11:00
Ευχαριστώ και πάλι για το καλωσόρισμα ....τι να πω , τόση ζεστασιά μέσα σε αυτό το forum!κρίμα που δεν είχα την τύχη να γράψω νωρίτερα ! αα...και αν το θυμηθώ θα γράψω και τι μηχανάκι έχω ....αν όντως η σούζα είναι σαν την ηδονή .....θέλω και εγώ!!!!!



ΥΓ Όχι δεν έχω τατουάζ ούτε σκουλαρίκια,αυτά είναι για αλήτες!απλά είχα ένα φίλο που είχε κάνει ένα τατουάζ και μου είπε ότι πονούσε πολύ,γι'αυτό το ανέφερα σαν μέτρο σύγκρισης:D

voydas
30/01/2004, 13:50
Λοιπόν,προτείνω να δοκιμάσει με 1η και ξερογκαζιά,να δει και πως πονάει το καπάκι,και σιγά-σιγά δοκιμάζει με 2η κλπ.Πως θα μάθει να διαβάζει αν δεν μάθει την ΑΒ πρώτα?Αλλωστε μετα το πρώτο καπάκι ίσως να μην χρειαστεί η 2η!!!:D

SSMPRINIS
30/01/2004, 14:11
NAI NAI !!!:p EXEIΣ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΤΡΙΒΗ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ!ΠΟΣΑ ΚΟΚΑΛΑ ΜΕΤΡΑΣ?ΑΑΑ...ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΣ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΟ Η ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΟΥΡΩΤΗ?:confused:

ΑΒΔΠΡΓΥΦΨΩ!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΩ ?...ΚΑΛΑ?? :confused:

voydas
30/01/2004, 14:30
Κοίτα,μπορώ να σου μά8ω και την ΑΒ αν θέλεις.Αλλα σουζα για να μά8εις πρέπει να έχεις και λίγο μυαλό,πράγμα που δεν ξερω αν διαθέτεις!και όσων αφορά την διατριβή που έχω κάνει στα καπάκια θα την μάθεις αν σηκώσεις GSX 1100 του '82!:p

Κάποτε αυτούς που έκαναν με φρένο σούζα τους λέγαμε "φρενάκηδες" .








Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,τοτε θα πας εκεί που κοιτάς!:cool:

SSMPRINIS
30/01/2004, 15:01
E...έχω λίγο μυαλό!:p λίγο όμως λόγο του νεαρού της ηλικίας μου....λες αν μεγαλώσω να αποκτήσω λίγο παραπάνω?:confused: αλήθεια αυτούς που δεν κάνανε καθόλου σούζα αλλά σας ξεφτίλιζαν στα στροφιλίκια ...:cool:πως τους λέγατε?(μην μου πεις κότες!)

Το GSXR 1100 του 82 πότε το σήκωνες?....όταν το πήγαινες συνεργείο ....και το έβαζες στην ράμπα?:D

voydas
30/01/2004, 15:32
To GSX το σήκωνα στα 15 μου και όχι σε ράμπα.Όσο για αυτούς που μας ξεφτίλιζαν.....τι να σου πω.....δεν μου έχει τύχει ποτέ κάτι τέτοιο.Εκτός από έναν που το επιχείρησε αλλά αντί να στρίψει,προέβει στην αγορά ενός πανέμορφου,ευήλιου,παραθαλ
άσσιου οικοπέδου με θέα στον νοτιο Ευβοϊκό και με δικό του ρεύμα και νερό!!καταπληκτηκή αγορά!!Παντως δεν μπορώ να πω...σε καλό του βγήκε.Ξέρεις πόσο έχει ένα τέτοιο οικόπεδο σήμερα?
Εσύ έχεις τέτοιο οικόπεδο ή θα επιχειρήσεις κι εσύ να με ξεφτιλίσεις?
:rolleyes:

bikersonly
30/01/2004, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από voydas
To GSX το σήκωνα στα 15 μου και όχι σε ράμπα.Εσύ έχεις τέτοιο οικόπεδο ή θα επιχειρήσεις κι εσύ να με ξεφτιλίσεις?
:rolleyes:

Φίλε σοβαρά μιλάς?? Κάνεις σούζες και από τα 15 σου??Σε δημόσιο δρόμο?? Και τρέχεις πάλι σε δημόσιο δρόμο??

Ααα δεν είσαι καλό παιδάκι σαν τον ssmprini.Δεν κάνει να τρέχουμε σε δημόσιο δρόμο ούτε να κάνουμε σούζες.Για αυτό υπάρχουν οι πίστες και το playstation.

Ελπίζω να κάνεις πλάκα!Αλλιώς τι να πω.Αν υπάρχουν τέτοια άτομα την σήμερον ημέρα...το καταγγέλω!!!Και μακρυά από μας τέτοια πράγματα!
Ε για πες???Πλάκα κάνεις ε??:confused:

Είπα και εγώ! :)

’κου εκεί σούζες σε δημόσιο δρόμο!!Τι άλλο θα ακούσουμε!Ότι ξύνουν και γόνατο σε δημόσιο δρόμο!:eek:

sas
30/01/2004, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Για αυτό υπάρχουν οι πίστες και το playstation.


Εγώ ούτε στο playstation κανω σούζες, ούτε τρέχω γιατί πετάγονται οι βρωμόμπατσοι και με γράφουν ακόμα και εκεί:p

voydas
30/01/2004, 15:49
Α!ωραία παίζεις με πίστες και με playstation?χαχα!πολύ χαίρομαι!
ε...δεν πειράζει κανείς δεν είναι τέλειος.....
φίλε κάποτε για να πάμε σε πίστα έπρεπε να πάμε Τρίπολη παρέα με τα αεροπλάνα.λιγο μακρυα μας έ
πεφτε.

sas
30/01/2004, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από voydas
κάποτε για να πάμε σε πίστα έπρεπε να πάμε Τρίπολη

Εγώ πάλι.....χθές είχα πάει σε μία πίστα, αλλά δε μου δώσανε καλό τραπέζι και έφυγα:D :p :p

bikersonly
30/01/2004, 16:00
Ναι παίζω playstation.Και ούτε κατά διάνοια δεν τρέχω έξω σε δημόσιο δρόμο.Και ούτε σούζες κάνω.’σε που δεν ξέρω.

Δηλαδή κάνετε και κόντρες ρε παιδιά? Όπως στα έργα? Που τρέχουν σαν τρελλοί ανάμεσα στα αμάξια?? Πω Πω αλλά θέλει πολύ πείρα και να το λέει η καρδούλα σου ε?

Α πα πα πα πολύ επικίνδυνο.Μόνο με την σκέψη με φοβίζει.

Καλύτερα Playstation!Χα!:)

sas
30/01/2004, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Δηλαδή κάνετε και κόντρες ρε παιδιά?

Εμένα ο μπαμπάς μου μου είχε πει να μην κάνω κόντρα στο ξύρισμα γιατί σπάει το δέρμα και αλλάζει η φορά της τρίχας και επειδή ακούω τον μπαμπά μου δεν κάνω:p

voydas
30/01/2004, 16:09
κορυδαλλιώτη μήπως ξέρεις κανεναν Γιακόπουλο με κομμένο χέρι?ειχαν το city moto center.
και το ξύρισμα παιδια οποιος δεν το αντέχει να αφήσει μούσια.

SSMPRINIS
30/01/2004, 16:11
to voydas

Εκτός από έναν που το επιχείρησε αλλά αντί να στρίψει,προέβει στην αγορά ενός πανέμορφου,ευήλιου,παραθαλ
άσσιου οικοπέδου με θέα στον νοτιο Ευβοϊκό και με δικό του ρεύμα και νερό!!καταπληκτηκή αγορά!!Παντως δεν μπορώ να πω...σε καλό του βγήκε.Ξέρεις πόσο έχει ένα τέτοιο οικόπεδο σήμερα?
Εσύ έχεις τέτοιο οικόπεδο ή θα επιχειρήσεις κι εσύ να με ξεφτιλίσεις?
Εκτός από έναν που το επιχείρησε αλλά αντί να στρίψει,προέβει στην αγορά ενός πανέμορφου,ευήλιου,παραθαλ

δε με λες ρε παλουκάρι....στον Νότιο Ευβοϊκό τι δουλειά είχες με τα στριψίματα ? γιατί αν πας κατά εκεί για στρίψιμο πάω πάσο....πρέπει να είσαι πολιιιύ γλιήγορος!τώρα όσο για οικόπεδο σε εκείνα τα μέρη δεν έχω...άσε που δεν τα πολυγουστέρνω κατά εκεί..να μου έλεγες κανά οικόπεδο μες στο δάσος κατά την Βόρεια πλευρά να σου πω ναι!όσο για το αν θες να σε ξεφτιλίσω .... αυτό μόνο σου το πρότεινες , εγώ απλά αναφέρθηκα στο πως τους λέγατε τους στριφτερούς στα μέρη σας!μην ανησυχείς .... δεν είμαι κοντράκιας...αλλά αν είσαι τόσο γλιήγουρος όσο λες ....καλό θα ήταν να πάμε μια βόλτα μαζί μπας και μάθω πως στρίβει ένας Παγκόσμιος!Σε ανέβασα ψηλά ... δεν μπορείς να πεις!!!:D

bikersonly
30/01/2004, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από voydas
κορυδαλλιώτη μήπως ξέρεις κανεναν Γιακόπουλο με κομμένο χέρι?ειχαν το city moto center.
και το ξύρισμα παιδια οποιος δεν το αντέχει να αφήσει μούσια.

Ώπα τις! Που ξέρεις ότι είμαι Κορυδαλλιώτης? (Profil ε?)
Δεν τον ξέρω αλλά γιατί ρωτάς?

Από τα λημέρια μου είσαι?

voydas
30/01/2004, 16:17
εδω μένω φίλε Κώστα.στην φωλιά του λύκου.νοτια........

bikersonly
30/01/2004, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
δεν είμαι κοντράκιας...αλλά αν είσαι τόσο γλιήγουρος όσο λες ....καλό θα ήταν να πάμε μια βόλτα μαζί μπας και μάθω πως στρίβει ένας Παγκόσμιος!Σε ανέβασα ψηλά ... δεν μπορείς να πεις!!!:D

ΤΟ SSMPRINI

Δεν είμαστε πια φίλοι!:mad: Εγώ είμαι καλό παιδί και δεν τρέχω ούτε οι φίλοι μου θέλω να τρέχουν!’κου εκεί! :(

Αλλά φίλε αν το παίζεις γρήγορος σε πάω μια στην Βόρειο Εύβοια!!! ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!

’ντε γιατί όλοι οι γρηγορόπουλοι εδώ μαζευτηκαν!

Αν το λέει η καρδούλα σου ΠΑΜΕ μία να σε κάνω ρεμπέτη!

DIT
30/01/2004, 16:21
να έρθω να βλέπω??

και εγώ τέλω να έρτει....

voydas
30/01/2004, 16:25
biker einai 45aris twra gi ayto den ton ksereis.kai toys alloys den stoys lew giati den einai konta mas edw kai xronia opote sigoyra den 8a toys ksereis.alla mias kai eipes gia B.evia tyxainei na kserw kai apo kei.
Dit oloi oi kaloi xwrane!!!:)

voydas
30/01/2004, 16:36
Αλάνια,8α σας έχω κρυώσει και τους λουκουμάδες ώσπου να φτάσετε στο Προκόπι.Κερασμένοι απο μενα.Και ο καφές στην Αιδηψώ!!!

SSMPRINIS
02/02/2004, 07:28
από που είσαι ρε παλουκάρι ? αυτά τα μέρη Προκόπια κλπ που είναι?εκεί έχει τους λουκουμάδες που θα μας κρυώσεις ?με τι είναι οι λουκουμάδες ...με τυρί η με μέλι ? άντε πες μου γιατί με έχει πιάσει αγωνία και δεν μπορώ να κοιμηθώ !! θα μου δείξεις και πως γίνεται τελικά αυτή η σούζα?ααα να μην ξεχάσω ...εχθές κάποιος μου ανέφερε και κάποιο έντο(????)αλλά ντράπηκα να του πω πως δεν ξέρω τι είναι...μήπως μπορείς να μου δείξεις και αυτό το έντο όταν πάμε βόλτα?να μην σε πρήζω αλλά θέλω να δω πολλά καινούρια πράγματα και από κάποιον έμπειρο με τις μηχανές!από τα λεγόμενα σου πρέπει να ξέρεις ΄πολλά!!!ελπίζω να τα μοιραστούμε!:cool:

καλημέρα...έχεις γίνει ήδη το είδωλο μου!!!:)

bikersonly
02/02/2004, 07:30
εμένα γιατί μου μυρίζει τσαγάκι?? Λέω γω τώρα!χαχα!:D

SSMPRINIS
02/02/2004, 07:35
καλημέρα σας κύριε Μιχάλη!

αχ τι ωραία να είχα ένα ζεστό τσαγάκι(έχω και τα λαιμά μου βλέπεις!):rolleyes:

voydas
04/02/2004, 16:21
.......εεεεεε........καννέλα, να βάλει?:D

afrotwin
09/02/2004, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από FILIPPOS
Α, εγώ έμαθα σούζα με πρώτη σχέση στο κιβώτιο...μετά με δευτέρα...μετά έμαθα φρένο!



Αν θυμάσαι σου πήρε πολύ καιρό & χρόνο?Έχω ακούσει πως δεν πρέπει να απογοητεύεσαι από τις ανεπιτυχείς προσπάθειες γιατί η σούζα θέλει εξάσκηση & χρόνο!


file mou an to pires metaxirismeno ke ine germaniko to xt as poume pigene gia alagi ekentroforou tsekare ke to karbilater ke an den ine tipota apo ola afta ke ine mia xara kanoniko pigene se kamia xomatini pista merikes fores kane kanena almataki dostis merikes gkazies se merika zorika simia na dis pou piani i ropi na eksikio8is me to mixanaki ke prospa8ise na ta kanis ola oso mporis or8ios stin mixani ke afou eksikio8is meta apo merikes fores me tin ropi pigene kapou pou na min exi kinisi ke prospa8ise na sikosis to mixanaki stin mia roda ala na 8imase o kataskevastis to eftiakse na tsoulai ke me tis dio ke i gkomenes den peftoun pia me tis souzes exoun di pola ta matia tous ki aftonon. tora an 8es na apodiksis tou xlimitzoura tis kafeterias pou sixnazis oti ise foveros odigos me souzes malon prepi na alaksis parea giati den aksizi na fas ta moutra sou gia kanenan ili8io. ke den ine kako pou den mporis na kanis souzes den geni8ikame gia na kanoume oli ta idia to oti exis xt as poume den simeni souzes ke magkia ke kanis den mpori na sou ma8i souzes ke an kapios exi episkefti to kat me spasimata ke katagmata mexri na ma8i na to pigeni stin mia roda etimasou ke esi gia ta idia. i mpes se mia katastasi na kanis a8lima tin odigisi dose ton matraka ke pare ena agrio enduro 250 ke ksekina na orgonis ta voune me sosto eksoplismo ke afto 8a sikonete xoris na kanis tipota 8a to katevazis mono gia na stripsis ke ase tous xtades na nomizoun oti ine odigoi ke magkes

Spazz
15/02/2004, 14:11
re συμφωνω δεν θυμαμαι με ποιον .σιγα μη κανει με 1η.θα φαει καλο καπακι.καλυτερα με 2α.ΧΤακια φιλε καθως εισαι με 2α και στις ροπες κλεισε το γκαζικαι ανοιξε το αποτομα τραβωντας το τιμονι.και να καθεσαι λιγο πισω.δοκιμαζε μεχρι να βγει.καλα ποιος του ειπε να δοκιμασει απο ακινισια.πως να φαει καπακι του λετε?ουτε κατα διανοια απο ακινησια!!!!!!

voydas
17/02/2004, 07:09
Θα συμφωνήσω με τον φίλο Afrotwin.Πρεπει να μαθεις το μηχανακι σου πρώτα καλά.Να μάθεις ότι πρέπει να είμαστε παντα πανω σε αυτό και όχι απο κατω εμείς και αυτό απο πανω μας ή 30 μετρα παρακάτω.αν θες να γίνεις γρήγορος οδηγος πρέπει πρώτα να γίνεις καλός οδηγος ώστε να αποφεχθουν τα δυσαρεστα.Σκεψου την ιδεα να αλλαξεις το μηχανακι σου με ενα 250αρι "καλό",πήγαινε και σε ένα βουνό και ξεκίνα να μαθαίνεις τι είναι η μοτοσυκλέτα.Θα έρθουν και οι σουζες και τα άλματα και όλα, μόνα τους.Το Χτ μόνο για ψώνια στο super-market είναι.
Για να καταλάβεις την διαφορά ανάμεσα στο ΧΤ και σε ενα "άγριο" μηχανάκι αρκεί να σου πω ότι και το 125 είναι υπερ αρκετό και θα σου πάρει αρκετο χρόνο μεχρι να το "στίψεις".

Αντε,μην χάνεις χρόνο.Πήγαινε να δεις πόσο πιάνει το ΧΤ και πάρε μια πραγματική μοτοσυκλετα και ένα καλό εξοπλισμό.Δεν θα το μετανιώσεις.

και να θυμάσαι πως......αυτό που σκοτώνει είναι η διαφορα της ταχύτητας και όχι η ταχυτητα!;)

supertp
24/02/2004, 18:33
Paparies!
The best way to suzying einai meta apo Ka8ara Deutera kai exontas kouloumwsei me 2-3 piata fasolada me karoto (kanei pio megalo kroto me karoto), anebaineis sto mwro sou panw, kai tourlwnontas ton kwlarako sou pros ta pisw, logw drashs-antidrashs me ta kausaeria sou, piezetai to pisw tmhma ths mhxanhs, anashkwnontas to mprostino...automatically!


:beer:

monstermind
24/02/2004, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΤΟ SSMPRINI

Δεν είμαστε πια φίλοι!:mad: Εγώ είμαι καλό παιδί και δεν τρέχω ούτε οι φίλοι μου θέλω να τρέχουν!’κου εκεί! :(

Αλλά φίλε αν το παίζεις γρήγορος σε πάω μια στην Βόρειο Εύβοια!!! ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!

’ντε γιατί όλοι οι γρηγορόπουλοι εδώ μαζευτηκαν!

Αν το λέει η καρδούλα σου ΠΑΜΕ μία να σε κάνω ρεμπέτη!

ontos i n.eboia einai gia trela strofilikia kai iperoxous kafedes sto kat... mia fora giriza apo aidipso ... mazi me enan suzuka600 -egw eixa bandit400 - kai eixa kolisei pisw tou se oli tin diadromi -eksina to diplo stand parakalw!!! - :smokin:
alla epeidi eida apo poli konta ton profilaktira mias dalikas protimw pleon na pigainw arga kai na xairomai tin gamati diadromi...

to apoiro gelio men itan otan eixame -parea grigorwn kai kala- petixei enan dopio me isuzu fortwmeno me zarzavatika kai den ton ftaname me tpt...

protasi >>> epeidi exw ana gamato eksoxiko eikei konta stin aidipso... kai epeidi i diadromi gamaei na pame oli mazi me ta thiria mas, na mas gamisei ena zxr400 pou exei paei toses fores pou pleon pernaei kai vtopio me ferari....
xwris plaka omos opoios goustarei 3mero ... na kanonisoume...

[QUOTE]Α!ωραία παίζεις με πίστες και με playstation?χαχα!πολύ χαίρομαι!
ε...δεν πειράζει κανείς δεν είναι τέλειος.....
φίλε κάποτε για να πάμε σε πίστα έπρεπε να πάμε Τρίπολη παρέα με τα αεροπλάνα.λιγο μακρυα μας έ
πεφτε.[QUOTE][

protasi>>> se net cafe sto kedro paizei motoGP mexri 18 atoma tautoxrona... na kanoume prwtathlima -egw bookmaker-

auto to xx1100 den einai to pio asximo mixanaki i emena mou fenetai???

bikersonly
26/02/2004, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
auto to xx1100 den einai to pio asximo mixanaki i emena mou fenetai???

Αν όντως έχεις στα αλήθεια CBR 600 τότε είσαι :confused: :wacko: :sick: Και σαν εμφάνιση μην μας πεις ότι το CBR 600 είναι πιο όμορφο από το ΧΧ? Τεσπα γνώμη σου!Το καθένα έχει την χάρη του!Προσωπικά και το CBR 600 μου αρέσει! Απλά δεν το έχεις δει καλά το ΧΧ.Ε πως να το δεις αν αφού σε περνάει με +++++++++ χλμ Δεν πας σε καμιά έκθεση μπας και το δεις καλύτερα???χαχα! :lol: :lol:

monstermind
26/02/2004, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Αν όντως έχεις στα αλήθεια CBR 600 τότε είσαι :confused: :wacko: :sick: Και σαν εμφάνιση μην μας πεις ότι το CBR 600 είναι πιο όμορφο από το ΧΧ? Τεσπα γνώμη σου!Το καθένα έχει την χάρη του!Προσωπικά και το CBR 600 μου αρέσει! Απλά δεν το έχεις δει καλά το ΧΧ.Ε πως να το δεις αν αφού σε περνάει με +++++++++ χλμ Δεν πας σε καμιά έκθεση μπας και το δεις καλύτερα???χαχα! :lol: :lol:

hahaah :rotflmao: klasika... ti tha eleges... kiomos:

tin mia fora pou evala kontra me ena xx... patisiwn... (na fantasteis egw eixa ena bandit400 me tin kopelitsa mou pisw... oi karamages panw sto xx me giali kai ifos martini - akribws opos fantazetai o NLS tous odigous varadero- mou paizan to gazi... les kai eipirxe pithanotita na kanw kontra me to paparaki pou eixa ...) o tipos efige me 1000 aeroporia, alla ena autokinito eixe kolisei stin mesi kai apo to frenarisma pou erikse mono ta gialia den tou figan (poio kranos?)... tin ora pou ton pernaga eida poli kala pos einai to xx ... (pou eisai re aisope?)...

infidel
18/03/2004, 06:53
Kai egw kainourgios eimai oso den paei!! re paidia, sas akouw pou lete gia prwtes deyteres simplektarismata ktl. Me opisthen souza den ginete???????

nick_elefsina
24/03/2004, 15:29
re paidia... kati allo twra... ante kai to shkwses.... pws to kratas se orthia stash???????? eidika an exeis sxetika adynamo mhxanaki kai den ksanarxetai me to gkazi..... gia peite kammia idea....

astrosmafia
25/03/2004, 10:35
mathimata souzas apo ton zik

1 eiste stamatimenos kai kolate terma to gazi
2 opos eiste se terma gazi xoris simplekti kolate tin proti sxesi kai oloklironete me epitixia tin proti sas souza.
Y.G mono min exeten kanena r1 , cbr 100rr kana zx10r giati anti gia souza tha kanete back clip (peristrofi ston aera gia aftous pou den xeroun).
kai prosoxi etsi...


with love zik:sun: :sun: :sun:
ZIK Racing Team

NLS
25/03/2004, 15:28
μεγάλε για μαλάκες ψάχνεις;

και επειδή ΠΑΡΑέχουν ανέπτυγμένη την αίσθηση του χιούμορ κάποιοι (για να μην πω καμιά βαριά κουβέντα), αν κάνα 18χρονο εδώ πάει και το κάνει, θα πληρώσεις την κηδεία;

άντε μπράβο άντε για κάνα καφέ μεγάλε

NLS
25/03/2004, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από nick_elefsina
re paidia... kati allo twra... ante kai to shkwses.... pws to kratas se orthia stash???????? eidika an exeis sxetika adynamo mhxanaki kai den ksanarxetai me to gkazi..... gia peite kammia idea....

η μηχανή αν σηκωθεί, θα μείνει εκεί και με σταθερό το γκάζι (ή σταθερά αυξανόμενο αν η γωνία είναι μικρή), αρκεί να είσαι μέσα στις ροπές σου - δεν είναι τόσο πρόβλημα

δηλ. πόσο θες να το κρατήσεις;

gmakris
27/03/2004, 08:54
Χαχαχαχαχαχαχα!

Επιτελους εμαθα που να κανω σουζα!!!!!
Μας δουλευετε - δεν πατε καλυτερα να μαθετε να στριβετε/φρεναρετε - στην ευθεια ολα ευκολα ειναι....

:D

NLS
27/03/2004, 10:03
δεν έχεις άδικο

αν και για τον χτεσινό με το CBR άρχισα να αμφιβάλλω και για την ευθεία