PDA

View Full Version : Ο Schwantz O Capirossi O Bautista Kai O ΔΔ!!



AKIS BUSA
04/05/2010, 20:06
Κυριες και Κυριοι ο "αγαπητος" ΔΔ (καταλαβατε για ποιον λεω)
εκανε αλλη μια "μαγεια" σημερα Τριτη 04/05/2010
ειπε σε ολον τον κοσμο (στην Ελλαδα) μεσω του περιοδικου moto gp world
μεσω του αγωνα των moto gp (μιλησε και ο capirossi,bautista) οτι θα ειναι την παραπανω
ημερα (μαλλον νυχτα) στο club candi στον αγιο κοσμα (παραλιακη) μαζι με τον Kevin Schwantz

βεβαια για οσους δεν πηγαν (και καλα εκαναν) θα πω οτι τελικα ο μονος που ηταν εκει
ηταν ο Kevin, και λεω ο μονος διοτι δεν ηταν ουτε ο Capirossi ουτε ο Bautista αλλα ουτε
και ο ΔΔ!!! τουλαχιστον δεν τον ειδα, αλλα και οπου ρωτησα δεν τον ειδε κανεις!!

η απαντηση που πηρα απο τους εκει ανθρωπους (του club) στο γιατι δεν ηρθαν τελικα
οι αναβατες της suzuki ηταν "δεν πεταξανε τα αεροπλανα" ξεχασαν ομως να μου πουνε
οτι για τον Kevin πεταξανε!!!
οπως επισης στο Ελ.Βενιζελος εχθες και σημερα Τριτη τα αεροπλανα ερχονταν κανονικα απο
παντου!!

και η "μαγεια" λοιπον ειναι στο οτι, εβαλε τον κοσμο να αγορασει το περιοδικο του!!
διοτι μονο εκει θα υπεγραφε ο Capirossi (το ειπε και ο ιδιος)
εστειλε ο κοσμος ενα σωρο!! μυνηματα!! (2,44€ το μυνημα) για να μπορεσει να μπει!!
εδωσε προσκλησεις μεσω της suzuki για ενα ατομο η καθε μια, για δωρεαν εισοδο!!
οπου βεβαια στην εισοδο του club ζητησανε και 10€ για να μπεις!! για το ποτο που θα πιει καποιος!!, αρα δεν ειναι δωρεαν εισοδος!! διοτι και ποτο να μην πιεις θα δωσεις τα 10€!!
δεν θα αναφερω την ταλαιπωρεια!! για να μπεις στο club!!
και παρ"ολα αυτα, ο μονος που ηταν εκει ηταν ο Schwantz!!!
ολοι οι αλλοι λειπανε!!

αν αυτο δεν ειναι "ΜΑΓΕΙΑ" τοτε τι ειναι???

gixxerpap
04/05/2010, 20:37
εγώ έσκασα μύτη κατα τις 23:00 όπου και πληροφορήθηκα για την ανευ προηγουμένου κοροϊδία!!!

στην παρέα ενός φίλου, 5-6 άτομα είχαν έρθει απο Χαλκίδα για το πολυδιαφημισμένο event.... και ο κύριος που έψαχνες και δεν έβρισκες Άκη, ήταν στην είσοδο και έψαχνε να δεί πως θα στηθεί για την συνέντευξη....

και να πιστέψω ότι όντως οι ματαιώσεις πτήσεων λόγω απεργίας ήταν ο λόγος που ''χάλασε'' το event... ας πούμε ότι βρίσκανε αεροπλάνο για να έρθουν, αλλά όχι για να φύγουν...δεν αποκλείεται το πρόγραμμά τους να είναι τόσο πιεσμένο που θα έπρεπε οπωσδήποτε αύριο να φύγουν....

ΒΑΛΕ ΡΕ %$&*@*&* ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΟΥ, ΠΟΥ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΤΗΣ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΤΩΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΩΝ ΣΟΥ!!!!

φρόντισες βέβαια να το γράψεις στα τελευταία νέα, αυτά με τα μικροσκοπικά γράμματα, με τρόπο που να μη το αντιληφθουν οι περισσότεροι... κατα τ΄άλλα με το που ανοίγει η σελίδα σου, συνεχίζει να σκάει το παράθυρο με τη διαφήμιση του event και τις φωτογραφίες των καλεσμένων-φαντασμάτων...

και το θράσος σου δεν εξαντλείται εκεί ... στη ανακοίνωσή σου, πετάς το μπαλάκι στους απεργούς εναέριους ελεγκτές ...


O Kevin Schwantz, προς τιμήν του οποίου δίνεται το σημερινό πάρτι στο Candy Bar South, στον Άγιο Κοσμά, ΔΕΝ θα έχει δίπλα του τους Loris Capirossi, Alvaro Bautista, τους οδηγούς της Rizla – Suzuki MotoGP Team, αφού οι δύο οδηγοί έμειναν σήμερα το μεσημέρι καθηλωμένοι στο αεροδρόμιο της Μαδρίτης. Ο λόγος είναι ότι λόγω της απεργίας των αεροελεγκτών - που είναι από τους καλύτερα αμειβόμενους υπαλλήλους του ελληνικού κράτους – δεν μπορούσε κανείς να τους εξασφαλίσει ότι θα μπορούσαν την Τετάρτη να πετάξουν πίσω για την Μ. Βρετανία, όπου θα βρεθούν όλες οι ομάδες του MotoGP, για την παρουσίαση σε αυτές της νέας πίστας του Silverstone. O εκπρόσωπος των οδηγών, μαζί με την βοηθό του, ήταν ήδη στην Ελλάδα και προσπάθησε να βρει μια λύση για να φύγουν, έστω λίγο πριν τις 12 τα μεσάνυκτα σήμερα, αλλά δεν υπήρχε καμία πτήση που να εξασφαλίζει την παρουσία τους στο πάρτι και την απογείωσή τους πριν τις 12. Έτσι οι οδηγοί και η ομάδα, ανακοίνωσαν ότι θα βρουν μια ημερομηνία μέσα στο Σεπτέμβριο, κατά πάσα πιθανότητα αμέσως μετά τον Αγώνα του Misano, για να έλθουν τότε και να γίνει αυτή η επαφή με το ελληνικό κοινό, κάτι το οποίο ήθελαν και οι δύο πάρα πολύ. Με τη σειρά του το περιοδικό MOTOGP WORLD, ανακοίνωσε ότι οι προσκλήσεις που έχουν όλοι για το σημερινό πάρτι, που θα γίνει κανονικά με τον Kevin Schwantz, θα ισχύουν και για το πάρτι του Σεπτεμβρίου. Ο Kevin Schwantz με τη σειρά του θα κάνει υπερωρίες και θα υπογράψει αυτόγραφα, για τρεις!

TROOPER
05/05/2010, 04:03
να μιλησω...να μη μιλησω...

δε γαμιεται...δε μιλαω.

DimChios
05/05/2010, 04:14
αϊντάααααα

:rolleyes:

paramedic
05/05/2010, 04:18
Σιγά μην έρχονταν αυτοί με απλή πτήση ρε ΔΔ. Μας κοροιδεύεις και το ρίχνεις αλλού??

Operater
05/05/2010, 04:21
της αρπαχτής.... :mad:

gixxerpap
05/05/2010, 06:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
να μιλησω...να μη μιλησω...

δε γαμιεται...δε μιλαω.

έτσι, να μη μιλάμε, να συνεχίζουν ανενόχλητοι να κάνουν όλοι τη δουλειά τους ...

akis_1
05/05/2010, 06:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
της αρπαχτής.... :mad:

Ο φουστης ο Δι@τσ...ς το διοργανωσε μου ειπαν σημερα και ο καραγκιοζης δεν εγραψε πανω στην προσκληση ''εισοδο 10 με ποτο'' αφηνοντας μας οσους παρεβρεθηκαμε να περιμενουμε στην ουρα απορωντας γιατι δεν αφηνουν να μπαινουμε μεσα...Η απορια ομως λυθηκε αφου μολις περναγες την πορτα εκτος απο την προσκληση εδινες και το 10αρικο για το τιποτα αφου οι δυο οδηγοι ελειπαν...τελος παντων στο δι@λ@ να παει ο ακατανομαστος που νομιζει οτι ειναι εξυπνος ολα μπρωστα του θα τα βρει...:mad:

Allst@rf
05/05/2010, 06:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
να μιλησω...να μη μιλησω...

δε γαμιεται...δε μιλαω.

κρεμομαστε απο τα χειλη σου...

gixxerpap
05/05/2010, 06:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από akis_1
Ο φουστης ο Δι@τσ...ς το διοργανωσε μου ειπαν σημερα και ο καραγκιοζης δεν εγραψε πανω στην προσκληση ''εισοδο 10 με ποτο'' αφηνοντας μας οσους παρεβρεθηκαμε να περιμενουμε στην ουρα απορωντας γιατι δεν αφηνουν να μπαινουμε μεσα...Η απορια ομως λυθηκε αφου μολις περναγες την πορτα εκτος απο την προσκληση εδινες και το 10αρικο για το τιποτα αφου οι δυο οδηγοι ελειπαν...τελος παντων στο δι@λ@ να παει ο ακατανομαστος που νομιζει οτι ειναι εξυπνος ολα μπρωστα του θα τα βρει...:mad:


όχι αδερφε, να μην πάει στο διάολο, γιατι όσο συνεχίζεται η αδιαφορία, δε νομίζει ότι είναι έξυπνος....ΕΙΝΑΙ έξυπνος και την περνάει ζάχαρη με τη βλακεία τη δικιά μας!

να μην πληρώσετε το 10αρικο στην είσοδο λοιπόν, και να μεινει το κωλομάγαζο άδειο, να σου πω εγω αν ξαναδιοργανώσει μουφα event...

p@nos
05/05/2010, 07:02
καλα, πως και δε τον εχουν σφαλιαρισει ακομα?

:lol: :rotflmao: :lol:

sapila racing
05/05/2010, 07:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
καλα, πως και δε τον εχουν σφαλιαρισει ακομα?

:lol: :rotflmao: :lol:

Aπ οτι εχω ακούσει εχει γίνει κι αυτό στο παρελθόν στις Σέρρες.
Καιρός για τον 2ο γύρο!

Ηθελα να ξερα τι θα βγεί να πει τωρα για το παρτι απάτη.

TROOPER
05/05/2010, 07:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
έτσι, να μη μιλάμε, να συνεχίζουν ανενόχλητοι να κάνουν όλοι τη δουλειά τους ...

δε σηκωνει να μιλησω ζωρζ.


Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
κρεμομαστε απο τα χειλη σου...

κακως!

:wave2:

gcrook
05/05/2010, 07:15
Και αναρωτιομουν το πρωι, τι να εννοει ο ΛΥΚΟΣ (http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/)
:sick:

edit:Τωρα προσεξα οτι το σχολιο στο μπλογη του λυκου εχει ημερομηνια μια μερα πριν το συμβαν,ισως να ειναι κατι αλλο.Οπως και να'χει ο Διατσιδης ολο και καποια νεα μαλακια θα εχει κανει οποτε...:lol:

devil's animal
05/05/2010, 07:23
τα γνωστα λοιπον....:a55:

Nostra
05/05/2010, 08:10
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
κρεμομαστε απο τα χειλη σου...
--------------------------------------------------------------------------------


Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
κακως!

:wave2:

τι να κανουμε ρε φιλε... στα @ρχιδι@ σου δεν εχει και πολύ χώρο :evil:


αντίθετα με του ΔΔ ο οποίος όμως θα τα βρει μπροστα του...

Dfoud
05/05/2010, 08:40
Συμφωνώ κι εγώ με όσα προαναφέρθηκαν για το χτεσινό ΑΠΑΤΗ "πάρτι" του περιοδικού και των Χορηγών. :yuck:

TROOPER
05/05/2010, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra




τι να κανουμε ρε φιλε... στα @ρχιδι@ σου δεν εχει και πολύ χώρο :evil:


αντίθετα με του ΔΔ ο οποίος όμως θα τα βρει μπροστα του...

παραπονακια?:smokin:

EVI
05/05/2010, 09:11
και ελεγα να παω ... ευτυχως :bigcry:

chr1s_86
05/05/2010, 09:20
Kοροϊδία και αρπαχτή πραγματικά....

τι να πρωτοπει κανείς;

Για τους καλεσμένους που δεν υπήρχαν;

Για τα ?10 είσοδο που ΔΕΝ ανεφερόταν πουθενα; (site κτλ)

Για την καθυστέρηση στην είσοδο ώστε να μαζευτεί μεγάλη ουρά και να βγάλουν φωτο και να πούνε κοιτάχτε τι κόσμο μαζέψαμε;

Για το ότι ζήτησε ο ίδιος ο Schwantz συγνώμη για τη μη παρουσία Loris και Βautista μιας και ο !@#$ ο ΔΔ μας είχε γράψει στα @@ του;;

Για τα 3 λεπτά που μίλησε στο μικρόφωνο για τον Schwantz και μετά είπε "καλη διασκέδαση"; Λες και πήγαμε για διασκέδαση και για ποτό! Εννοείται ότι το μαγαζί άδειασε εν ριπή οφθαλμού!


Πως το διαφήμιζαν; Πάρτι; καλά εντάξει....

:yuck:

slipper
05/05/2010, 13:43
περαστικά....
αφού τον στηρίζετε και πηγαίνετε στο μλκα με


196954

chr1s_86
05/05/2010, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από slipper
περαστικά....
αφού τον στηρίζετε και πηγαίνετε στο μλκα με

Δεν είναι έτσι φίλε μου... :nono:

Για τον Loris πήγαμε, δεν πήγαμε γι'αυτόν... ;)

ΜΟΖΑΡΤ
05/05/2010, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
να μιλησω...να μη μιλησω...

δε γαμιεται...δε μιλαω.
γινεται να μου πεις πως τα καταφερνεις.

οι βαθιες ανασες παντως δεν κανουν τιποτα:lol:

maron
05/05/2010, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από slipper
περαστικά....
αφού τον στηρίζετε και πηγαίνετε στο μλκα με



+1000
2d my ass
xaxaxaxa kala pou douleva

daculas
05/05/2010, 15:09
Kαλά ρε παιδιά, ακόμα με αυτόν ασχολείστε? Πολύ σημασία του δίνετε ή μάλον πιο σωστά, πολύ αξία του δίνετε. Αμα περιμένετε από τέτοιους να κάνουν προκοπή σ'αυτόν τον τόπο...
Και όσο γι αυτούς που αγοράζουν το περιοδικό του, ένα έχω να πω, ότι είναι άξιοι των επιλογών τους.

TROOPER
06/05/2010, 04:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
γινεται να μου πεις πως τα καταφερνεις.

οι βαθιες ανασες παντως δεν κανουν τιποτα:lol:

σκεφτομαι τον μανο και την καλοσυνη του.

gcrook
06/05/2010, 04:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
σκεφτομαι τον μανο και την καλοσυνη του.


:rolleyes: :rolleyes:

TROOPER
06/05/2010, 05:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:rolleyes: :rolleyes:

παρακαλω...

gcrook
06/05/2010, 05:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
παρακαλω...


για ποιο πραγμα;

TROOPER
06/05/2010, 05:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
για ποιο πραγμα;

νομισα οτι ηθελες κατι να εξηγησω, και γι αυτο εβαλες το εμοτικον

gcrook
06/05/2010, 05:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
νομισα οτι ηθελες κατι να εξηγησω, και γι αυτο εβαλες το εμοτικον

μπα δεν χρειαζεται...

TROOPER
06/05/2010, 05:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
μπα δεν χρειαζεται...

οκ

:wave2:

dirtbird
06/05/2010, 05:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
οκ

:wave2:

oK?



What ok?


:confused: :confused: :confused:

dirtbird
06/05/2010, 05:36
Χωρίς να έχω άποψη για τα παραπάνω (ή να έχω διαφορετική για τον ΔΔ), μου φαίνεται αδιανόητο να απογοητεύομαι που συνάντησα τον Schwantz αντί του - πραγματικά συμπαθέστατου- Capirossi.

Ίσως να φταίνε τα παιδικά μου βιώματα γμτ. :confused: :confused:

AKIS BUSA
06/05/2010, 06:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Χωρίς να έχω άποψη για τα παραπάνω (ή να έχω διαφορετική για τον ΔΔ), μου φαίνεται αδιανόητο να απογοητεύομαι που συνάντησα τον Schwantz αντί του - πραγματικά συμπαθέστατου- Capirossi.

Ίσως να φταίνε τα παιδικά μου βιώματα γμτ. :confused: :confused:

Φυσικα και δεν πρεπει να απογοητευται καποιος που συναντησε τον Μεγαλο KEVIN!!
αν ομως τον εχει ξανασυναντησει???
και τωρα πηγε για τους αλλους δυο?? (Capirossi-Bautista)

εε, νομιζω εχει δικαιωμα!!.........να απογοητευτει!!

και τελικα ξερεις δεν ειναι η απογοητευσει για τον ποιον συναντησε!! η οχι καποιος
αλλα η ολη "πλανη!!" που παιχτηκε!! εις βαρος του!!

Tigas
06/05/2010, 09:27
οι προσκλήσεις πάντως όπως ανακοίνωσε ο Διατσίδης εκείνη την βραδυά ισχύουν κανονικά για το MotoGp Party που θα γίνει το Σεπτέμβριο.

JIMK7
06/05/2010, 11:28
Hθελα να ξερα ρε μαγκες αυτον που τοσο ευκολα βριζετε :mad: αν δεν υπηρχε, το kevin θα τον ειχατε δει μονο απο φωτογραφιες και μοτο GP αυτη τη στιγμη δεν θα βλεπατε :confused:










Υ.Γ. Αλλα ετσι ειμαστε ολοι εμεις οι Ελληνες μην κανει κανεις κατι, γιατι ολοι οι αλλοι ποτε δεν θα ειναι ευχαριστημενοι :winka:

Gi_4ce
06/05/2010, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Hθελα να ξερα ρε μαγκες αυτον που τοσο ευκολα βριζετε :mad: αν δεν υπηρχε, το kevin θα τον ειχατε δει μονο απο φωτογραφιες και μοτο GP αυτη τη στιγμη δεν θα βλεπατε :confused:

Υ.Γ. Αλλα ετσι ειμαστε ολοι εμεις οι Ελληνες μην κανει κανεις κατι, γιατι ολοι οι αλλοι ποτε δεν θα ειναι ευχαριστημενοι :winka:

Οκ. Δικιο εχεις.

Να σου στειλω τωρα και λογαριασμο τραπεζης να μου βαλεις 10 Ε που τα εδωσα μετα απο κοροιδια?
Γιατι το να μην ερθουν οι 2, αντε πες, οντως φταινε τα αεροπλανα και δε μπορουσε να το ξερει.

Τη συνεννοηση που εχει κανει για το μαγαζι και την εισοδο, ουτε αυτο το ηξερε και το διατυμπανιζε σαν δωρεαν?

Υ.Γ. :wave2:

AKIS BUSA
06/05/2010, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Hθελα να ξερα ρε μαγκες αυτον που τοσο ευκολα βριζετε :mad: αν δεν υπηρχε, το kevin θα τον ειχατε δει μονο απο φωτογραφιες και μοτο GP αυτη τη στιγμη δεν θα βλεπατε :confused:










Υ.Γ. Αλλα ετσι ειμαστε ολοι εμεις οι Ελληνες μην κανει κανεις κατι, γιατι ολοι οι αλλοι ποτε δεν θα ειναι ευχαριστημενοι :winka:

αγαπητε φιλε δεν εχεις εν μερη αδικο!!

πιστευω ομως να ξερεις, που φαινεται οτι ξερεις καθ"οτι εισαι ανθρωπος των αγωνων και οχι μονο!!
οτι σαφως και δεν βλεπεις τον Kevin καθε μερα!! και σαφως ειναι τιμη για καποιον να τον γνωρισει απο κοντα!! (εαν δεν τον εχει ξαναδει)

και ουτε βεβαια θα "εβριζε" κανεις τον ΔΔ εαν ηταν ποιο σωστος!! στο ολο θεμα!!

δηλαδη να ενημερωσει ποιο αμεσα τον κοσμο για το οτι δεν θα ηταν οι 2 αναβατες
της Suzuki εκει!! και πολλα αλλα που τα ειδαν (ειδαμε) και τα βιωσαν οσοι ηταν εκει!!
και οχι να τους μαζεψει σαν τα "προβατα" στην εισοδο του club και να μαθαινεις
το "δυσαρεστο" αφου εχεις φαει ολη την ταλαιπωρεια στις σκαλες της εισοδου!! κλπ.κλπ!!

νομιζω οτι γι"αυτο το λογο και μονο, εχουν καθε δικαιωμα, και εχουμε, να μην επικροτουμε τετοιες κινησεις!!
δεν κατακρινουμε δηλαδη την ολη σκεψη που σαφως ειναι πολυ καλη!!!
την "εκτελεση" της κινησης κατακρινουμε!!

JIMK7
06/05/2010, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gi_4ce
Οκ. Δικιο εχεις.

Να σου στειλω τωρα και λογαριασμο τραπεζης να μου βαλεις 10 Ε που τα εδωσα μετα απο κοροιδια?
Γιατι το να μην ερθουν οι 2, αντε πες, οντως φταινε τα αεροπλανα και δε μπορουσε να το ξερει.

Τη συνεννοηση που εχει κανει για το μαγαζι και την εισοδο, ουτε αυτο το ηξερε και το διατυμπανιζε σαν δωρεαν?

Υ.Γ. :wave2:



Θελω να πιστευω το ολο σκηνικο δεν εγινε εσκεμμενα, εξαλλου κανεις δεν ειναι τελειος ( τουλαχιστον προσπαθησε ) :p

Το πως εχασες οπως λες 10 ευρω δεν εγινε και κατι εδω καθημερινος αλλοι μας κλεβουν πολλα περισσοτερα και δεν λεμε τιποτα :lol:





Υ.Γ. O αναμαρτητος πρωτος τον λιθο ριξει :look:

McTalas
06/05/2010, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Hθελα να ξερα ρε μαγκες αυτον που τοσο ευκολα βριζετε :mad: αν δεν υπηρχε, το kevin θα τον ειχατε δει μονο απο φωτογραφιες και μοτο GP αυτη τη στιγμη δεν θα βλεπατε :confused:
Υ.Γ. Αλλα ετσι ειμαστε ολοι εμεις οι Ελληνες μην κανει κανεις κατι, γιατι ολοι οι αλλοι ποτε δεν θα ειναι ευχαριστημενοι :winka:
ΡΕ Jim συγνωμη και με το συμπαθιο, αλλα θεωρω πως ο ΔΔ δεν προσφερει τιποτα πλεον στο χωρο...
Δεν τον χρειαζομαστε για να βλεπουμε motogp k moto2 υπαρχουν και τα ξενα δυκτια με πιο καλη καλυψη, με συνεντευξεις και φυσικα την απονομη και ΧΩΡΙσ τις χαζοδιαφιμησεις του!!!
προσωπικα ουτε ο kevin με απασχολει, δλδ να τον δω σε ενα club, να τον δω στην πιστα μεσα ναι, αλλα σε ενα club τι νοημα εχει...
τεσπα εχει πεσει πολυ κοροιδια και απορω πως υπαρχουν ακομα ατομα που τον βλεπουν και διαβαζουν τα περιοδικα του.
και ας σταματισει να κανει αυτον τον γυρο της ντροπης στα Motogp με το bmw γιατι μας κανει ρομπα ως οδηγους.
ειχα ολη την καλη διαθεση γιατι μεσω αυτου ειδα για πρωτη φορα motogp αλλα δεν παει αλλο...

chr1s_86
06/05/2010, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
και μοτο GP αυτη τη στιγμη δεν θα βλεπατε :confused:

Μια χαρά θα βλέπαμε, όπως βλέπουμε και τώρα... :smokin:


Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Το πως εχασες οπως λες 10 ευρω δεν εγινε και κατι εδω καθημερινος αλλοι μας κλεβουν πολλα περισσοτερα και δεν λεμε τιποτα

:rolleyes: ότι να'ναι ...

menelaos46
06/05/2010, 13:02
Hθελα να ξερα ρε μαγκες αυτον που τοσο ευκολα βριζετε αν δεν υπηρχε, το kevin θα τον ειχατε δει μονο απο φωτογραφιες και μοτο GP αυτη τη στιγμη δεν θα βλεπατε


Ασχετως με το αν επωφελειται χοντρα απο την ιστορια αυτη και το οτι ειναι αθλιος σχολιαστης νομιζω πως πρεπει να του αναγνωρισουμε οτι εχει βοηθησει το μηχανοκινητο αθλητισμο στην Ελλαδα αρκετα σε πολλους τομεις.

Gi_4ce
06/05/2010, 13:04
jim, εμενα μου λειπουν τα 10 Ε. Ειμαι τσιγκουνης. τα 10 Ε ειναι οι βενζίνες για τη βδομαδα μου.

Σου στελνω λογαριασμο ή οχι?

Και δε λεω οτι ο ΔΔ δεν εχει κανει τιποτα... Αλλα γι αυτο το "κατι" δεν πρεπει να μας παταει στο λαιμο με το ετσι θελω...

maron
06/05/2010, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Θελω να πιστευω το ολο σκηνικο δεν εγινε εσκεμμενα, εξαλλου κανεις δεν ειναι τελειος ( τουλαχιστον προσπαθησε ) :p

Το πως εχασες οπως λες 10 ευρω δεν εγινε και κατι εδω καθημερινος αλλοι μας κλεβουν πολλα περισσοτερα και δεν λεμε τιποτα :lol:





Υ.Γ. O αναμαρτητος πρωτος τον λιθο ριξει :look:


jim ,,,,,,,,,,,,,
η συνεχεια απο αυτα που λες ειναι να βγεις να ευχαριστισεις τους βουευτες και μετα τους αμερικανους :sad:

byron
06/05/2010, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Ασχετως με το αν επωφελειται χοντρα απο την ιστορια αυτη και το οτι ειναι αθλιος σχολιαστης νομιζω πως πρεπει να του αναγνωρισουμε οτι εχει βοηθησει το μηχανοκινητο αθλητισμο στην Ελλαδα αρκετα σε πολλους τομεις.

Δεν έχει βοηθήσει τίποτα. Η μπίζνα του είναι, απ΄αυτό ζει και απ΄αυτό κονομάει. Η βοήθεια σημαίνει ανιδιοτέλεια.

Για το πόσο έχει βοηθήσει, ρώτα και κανένα αγωνιζόμενο ......
Σε κάποιον απ΄τους πρώτους 6ωρους των Σερρών, έβαλε ΚΑΘΕΤΑ το μηχανάκι του στην ευθεία σε ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ....επειδή διαφώνησε με τους κανονισμούς των διοργανωτών. Το ότι γλύτωσε το λυντσάρισμα απ΄όσους κόντεψαν να σκοτωθούν περνώντας με 250 χλμ ξυστά απ΄το μηχανάκι του, μόνο σε κάποιον άγιο μπορεί να αποδοθεί.

KaTaNaS
06/05/2010, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n

Για το πόσο έχει βοηθήσει, ρώτα και κανένα αγωνιζόμενο ......
Σε κάποιον απ΄τους πρώτους 6ωρους των Σερρών, έβαλε ΚΑΘΕΤΑ το μηχανάκι του στην ευθεία σε ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ....επειδή διαφώνησε με τους κανονισμούς των διοργανωτών. Το ότι γλύτωσε το λυντσάρισμα απ΄όσους κόντεψαν να σκοτωθούν περνώντας με 250 χλμ ξυστά απ΄το μηχανάκι του, μόνο σε κάποιον άγιο μπορεί να αποδοθεί.

:uplate: :uplate: :uplate:

NikosRR
06/05/2010, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δεν έχει βοηθήσει τίποτα. Η μπίζνα του είναι, απ΄αυτό ζει και απ΄αυτό κονομάει. Η βοήθεια σημαίνει ανιδιοτέλεια.

Για το πόσο έχει βοηθήσει, ρώτα και κανένα αγωνιζόμενο ......
Σε κάποιον απ΄τους πρώτους 6ωρους των Σερρών, έβαλε ΚΑΘΕΤΑ το μηχανάκι του στην ευθεία σε ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ....επειδή διαφώνησε με τους κανονισμούς των διοργανωτών. Το ότι γλύτωσε το λυντσάρισμα απ΄όσους κόντεψαν να σκοτωθούν περνώντας με 250 χλμ ξυστά απ΄το μηχανάκι του, μόνο σε κάποιον άγιο μπορεί να αποδοθεί.

Τι κρίμα να μην έχουμε αυτό στιγμιότυπο σε βιντεάκι...

menelaos46
06/05/2010, 15:39
Δεν έχει βοηθήσει τίποτα. Η μπίζνα του είναι, απ΄αυτό ζει και απ΄αυτό κονομάει. Η βοήθεια σημαίνει ανιδιοτέλεια. Για το πόσο έχει βοηθήσει, ρώτα και κανένα αγωνιζόμενο ...... Σε κάποιον απ΄τους πρώτους 6ωρους των Σερρών, έβαλε ΚΑΘΕΤΑ το μηχανάκι του στην ευθεία σε ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ....επειδή διαφώνησε με τους κανονισμούς των διοργανωτών. Το ότι γλύτωσε το λυντσάρισμα απ΄όσους κόντεψαν να σκοτωθούν περνώντας με 250 χλμ ξυστά απ΄το μηχανάκι του, μόνο σε κάποιον άγιο μπορεί να αποδοθεί.

Το εχω ξανακουσει αυτο. Δουλεια του ειναι σιγουρα και κονομαει αλλα απο κει και περα οσο θυμαμαι gp θυμαμαι και Διατσιδη διπλα. Επισης αυτος μονο προβαλει την ακαδημια με τα πιτσιρικια και κανενας αλλος.

EVI
06/05/2010, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δεν έχει βοηθήσει τίποτα. Η μπίζνα του είναι, απ΄αυτό ζει και απ΄αυτό κονομάει. Η βοήθεια σημαίνει ανιδιοτέλεια.

Για το πόσο έχει βοηθήσει, ρώτα και κανένα αγωνιζόμενο ......
Σε κάποιον απ΄τους πρώτους 6ωρους των Σερρών, έβαλε ΚΑΘΕΤΑ το μηχανάκι του στην ευθεία σε ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ....επειδή διαφώνησε με τους κανονισμούς των διοργανωτών. Το ότι γλύτωσε το λυντσάρισμα απ΄όσους κόντεψαν να σκοτωθούν περνώντας με 250 χλμ ξυστά απ΄το μηχανάκι του, μόνο σε κάποιον άγιο μπορεί να αποδοθεί.


ΓΟΥΑΤ ΔΕ ΦΑΚ? :eyepop:

byron
06/05/2010, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Το εχω ξανακουσει αυτο. Δουλεια του ειναι σιγουρα και κονομαει αλλα απο κει και περα οσο θυμαμαι gp θυμαμαι και Διατσιδη διπλα. Επισης αυτος μονο προβαλει την ακαδημια με τα πιτσιρικια και κανενας αλλος.

To ορθόν είναι ότι όσο θυμόμαστε GP, θυμόμαστε και Rossi μαζί. Παρακολουθώ GP απ΄το 1987 μέσω του ελεύθερου Eurosport. Μέχρι το 1993-94 είχε αρκετούς θεατές και αρκετή τηλεθέαση απ΄όσο φαντάζομαι, μιας και όλοι σχεδόν οι γνωστοί μου μοτοσυκλετιστές ήξεραν και τον Kevin και τον Doohan και τον Rainey. Aπ΄το '95 μέχρι το 2000 ψόφησε λόγω Doohan....

Αν σε κάποιον πρέπει να κάνει άγαλμα η Dorna (και ο 2Δ) είναι στον Rossi που το ανέστησε. :wave2:

Allst@rf
06/05/2010, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
To ορθόν είναι ότι όσο θυμόμαστε GP, θυμόμαστε και Rossi μαζί. Παρακολουθώ GP απ΄το 1987 μέσω του ελεύθερου Eurosport. Μέχρι το 1993-94 είχε αρκετούς θεατές και αρκετή τηλεθέαση απ΄όσο φαντάζομαι, μιας και όλοι σχεδόν οι γνωστοί μου μοτοσυκλετιστές ήξεραν και τον Kevin και τον Doohan και τον Rainey. Aπ΄το '95 μέχρι το 2000 ψόφησε λόγω Doohan....

Αν σε κάποιον πρέπει να κάνει άγαλμα η Dorna (και ο 2Δ) είναι στον Rossi που το ανέστησε. :wave2:

όντως έτσι είναι,και όλοι το παραδέχονται για τον ρόσι.πιστεύω όμως ότι θα υπήρχε το άθλημα ακόμα και αν δεν υπήρχε ο ρόσι.και το ωραίο θα ήταν να το βλέπαμε ,έστω και αν δεν υπήρχε ο θεός ρόσι...και θα σου μιλήσω με στοιχεία.
Είχα μια συζήτηση με έναν οικογενειακό φιλο γιατρό που είχε σπουδάσει στη φλωρεντία και επειδή ξέρει το πάθος μου με τις μηχανές με ρωτούσε ορισμένα πράγματα για τους αγώνες.για να μην τα πολυλογώ .όντας φοιτητής υπήρξε μεγάλο αλανι και πήγαινε σε αγώνες GΡ της εποχής του Αgostini.στη τελική τον άκουγα να μιλάει με τόσο πάθος για τους τότε αγώνες και ειδικά για τον Αgο,που μου έδωσε να καταλάβω ότι το πάθος του κόσμου ήταν από τότε μεγάλο με τους αγώνες μοτοσυκλέτας και μάζευαν και τότε τόσο κόσμο οι πίστες.βέβαια μιλούσε για ιταλία που ο μηχανοκίνητος αθλητισμός είναι εθνικό σπορ...

JIMK7
06/05/2010, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas



και ας σταματισει να κανει αυτον τον γυρο της ντροπης στα Motogp με το bmw γιατι μας κανει ρομπα ως οδηγους.





:lol: :rotflmao: :lol:

JIMK7
06/05/2010, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gi_4ce
jim, εμενα μου λειπουν τα 10 Ε. Ειμαι τσιγκουνης. τα 10 Ε ειναι οι βενζίνες για τη βδομαδα μου.

Σου στελνω λογαριασμο ή οχι?

Και δε λεω οτι ο ΔΔ δεν εχει κανει τιποτα... Αλλα γι αυτο το "κατι" δεν πρεπει να μας παταει στο λαιμο με το ετσι θελω...


Kαλα αφου επιμενεις τοσο ελα απο Δευτερα να πληρωθεις :rolleyes:

JIMK7
06/05/2010, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Μια χαρά θα βλέπαμε, όπως βλέπουμε και τώρα... :smokin:



:rolleyes: ότι να'ναι ...


Εσυ και μερικοι αλλοι μπορει, αλλα οχι ολοι :winka:


οτι να ναι οτι μας συμφερει παρτο οπως θες :smokin:

akis_1
08/05/2010, 03:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
όχι αδερφε, να μην πάει στο διάολο, γιατι όσο συνεχίζεται η αδιαφορία, δε νομίζει ότι είναι έξυπνος....ΕΙΝΑΙ έξυπνος και την περνάει ζάχαρη με τη βλακεία τη δικιά μας!

να μην πληρώσετε το 10αρικο στην είσοδο λοιπόν, και να μεινει το κωλομάγαζο άδειο, να σου πω εγω αν ξαναδιοργανώσει μουφα event...

Βρε αν δεν πληρωνες 10 στην εισοδο σου χρεωναν 10 για το παρκιν και για να παρεις ποτο μετα θα εδινες αλλα 10...παντως εγω του εχωσα ενα μπινελικι οπως εφευγα γιατι ηταν ακριβως εκει που εβγαινες στην εισοδο του μαγαζιου με μια καμερα προσπαθοντας να κανει ρεπορταζ και την ωρα που περναω λεει τι θα γινει ολο μας κοβουνε....και γυρναω και του λεω αφου δεν κρατηθηκα ρε δεν πας στο δι@ολο με τις απατεωνιες σας.Εχω απογοητευτει απο την Suzuki που εκανε μια τετοια κινηση και κατεληξε σε κερδοσκοπια.:mad:

ΜΟΖΑΡΤ
08/05/2010, 03:53
μια χαρα βλεπαμε στο eurosport απο το 2000.

και ελεος μην κανουμε τον dd ευργετη του σπορ.

σιγουρα το εκανε πιο διαδεδομενο αλλα ειδικα φετος την εχει χοντρυνει πολυ την μπιζνα του και το κανει τοσο απροκαλυπτα που σε κανει να ξερνας.

και πραγματικα ακουγοντας τον πλεον νομιζω οτι βλεπω εκπομπη σε τοπικο καναλι της λαρισας που λενε καθε πεντε λεπτα να φχαριστησουμε τα λκανικα ταδε για την προσφορα της εκπομπης.


πουθενα αλλου δεν γινεται τοσο ελεινη διαφημηση στον χορηγο. τοσο μεγαλη που περισσοτερο ακουγεται το περιοδικο και το σαιτ παρα οι αναβατες.

αλλα πραγματικα απο την αλλη δεν καταλαβαινω την λογικη ενηλικες ανθρωποι να πανε να δουνε αναβατες σε κλαμπ.
προσωπικα ουτε για τον ροσσι θα πηγαινα.

να μου λεγανε μεσα σε πιστα θα ετρεχα να κρεμαστω απο εξω να τον δω να γυριζει στα μεγαρα. αλλα σε κλαμπ. ελεος ρε παιδια ειναι αρπαχτη απο γεννα

McTalas
08/05/2010, 11:30
και κατι που θυμηθηκα,
Αμα δεν ηταν ο ΔΔ παιζει να ειχε και καλυτερη καλυψη το motogp και γενικα ολο σπορ.

TheFace
08/05/2010, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Hθελα να ξερα ρε μαγκες αυτον που τοσο ευκολα βριζετε :mad: αν δεν υπηρχε, το kevin θα τον ειχατε δει μονο απο φωτογραφιες και μοτο GP αυτη τη στιγμη δεν θα βλεπατε :confused:










Υ.Γ. Αλλα ετσι ειμαστε ολοι εμεις οι Ελληνες μην κανει κανεις κατι, γιατι ολοι οι αλλοι ποτε δεν θα ειναι ευχαριστημενοι :winka:

Και τι σε κανει να πιστευεις οτι αν δεν ηταν ο ΔΔ, δεν θα ηταν καποιος αλλος? :rolleyes:

ΥΓ. Για τα δικαιωματα του motogp μιλαμε και οχι για τον τετραγωνισμο του κυκλου!

TheFace
08/05/2010, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
ΡΕ Jim συγνωμη και με το συμπαθιο, αλλα θεωρω πως ο ΔΔ δεν προσφερει τιποτα πλεον στο χωρο...
Δεν τον χρειαζομαστε για να βλεπουμε motogp k moto2 υπαρχουν και τα ξενα δυκτια με πιο καλη καλυψη, με συνεντευξεις και φυσικα την απονομη και ΧΩΡΙσ τις χαζοδιαφιμησεις του!!!
προσωπικα ουτε ο kevin με απασχολει, δλδ να τον δω σε ενα club, να τον δω στην πιστα μεσα ναι, αλλα σε ενα club τι νοημα εχει...
τεσπα εχει πεσει πολυ κοροιδια και απορω πως υπαρχουν ακομα ατομα που τον βλεπουν και διαβαζουν τα περιοδικα του.
και ας σταματισει να κανει αυτον τον γυρο της ντροπης στα Motogp με το bmw γιατι μας κανει ρομπα ως οδηγους.
ειχα ολη την καλη διαθεση γιατι μεσω αυτου ειδα για πρωτη φορα motogp αλλα δεν παει αλλο...

:beer:

JIMK7
09/05/2010, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
Και τι σε κανει να πιστευεις οτι αν δεν ηταν ο ΔΔ, δεν θα ηταν καποιος αλλος? :rolleyes:

ΥΓ. Για τα δικαιωματα του motogp μιλαμε και οχι για τον τετραγωνισμο του κυκλου!

Aν υπηρχε αυτος ο αλλος θα το ξεραμε :winka:

TheFace
09/05/2010, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Aν υπηρχε αυτος ο αλλος θα το ξεραμε :winka:

Αυτο που λες ειναι ακυρο, απο τη στιγμη που τα δικαιωματα τα κατοχυρωσε ο διατσιδης

menelaos46
09/05/2010, 08:56
Ρε παιδια ο ανθρωπος εχει τις συνδεσεις και τα κονε να κανει καποια πραγματα και αυτο ειναι θετικο για μας ασχετως αν τα παιρνει και χοντρα.
Εξ'αλλου οι αγωνες ειναι πανω απ'ολα μαρκετινγκ.
Τωρα αν υπαρχει αλλος δε νομιζω. Σας φαινεται τυχαιο οτι οτι εινια απο τους λιγους που εχουν οδηγησει τοσα μηχανακια gp και το bmw σε καθε πιστα?
Δηλαδη αλλοι δημοσιογραφοι δεν υπαρχουν???

Σε ερωτηση μου σε γνωστο μου δημοσιογραφο για τον Δ.Δ. νομιζεις οτι προσφερει η μονο πληρωνεται??
Απαντηση. Σιγουρα πληρωνεται πολλα αλλα προσφερει. Μαλλον και τα δυο...

twat
09/05/2010, 09:11
Δ. Δ. SUCKS !!!:yuck: :yuck: :yuck:

fzr1000exup
29/05/2010, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
εγώ έσκασα μύτη κατα τις 23:00 όπου και πληροφορήθηκα για την ανευ προηγουμένου κοροϊδία!!!

στην παρέα ενός φίλου, 5-6 άτομα είχαν έρθει απο Χαλκίδα για το πολυδιαφημισμένο event.... και ο κύριος που έψαχνες και δεν έβρισκες Άκη, ήταν στην είσοδο και έψαχνε να δεί πως θα στηθεί για την συνέντευξη....

και να πιστέψω ότι όντως οι ματαιώσεις πτήσεων λόγω απεργίας ήταν ο λόγος που ''χάλασε'' το event... ας πούμε ότι βρίσκανε αεροπλάνο για να έρθουν, αλλά όχι για να φύγουν...δεν αποκλείεται το πρόγραμμά τους να είναι τόσο πιεσμένο που θα έπρεπε οπωσδήποτε αύριο να φύγουν....

ΒΑΛΕ ΡΕ %$&*@*&* ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΟΥ, ΠΟΥ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΤΗΣ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΤΩΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΩΝ ΣΟΥ!!!!

φρόντισες βέβαια να το γράψεις στα τελευταία νέα, αυτά με τα μικροσκοπικά γράμματα, με τρόπο που να μη το αντιληφθουν οι περισσότεροι... κατα τ΄άλλα με το που ανοίγει η σελίδα σου, συνεχίζει να σκάει το παράθυρο με τη διαφήμιση του event και τις φωτογραφίες των καλεσμένων-φαντασμάτων...

και το θράσος σου δεν εξαντλείται εκεί ... στη ανακοίνωσή σου, πετάς το μπαλάκι στους απεργούς εναέριους ελεγκτές ...


O Kevin Schwantz, προς τιμήν του οποίου δίνεται το σημερινό πάρτι στο Candy Bar South, στον Άγιο Κοσμά, ΔΕΝ θα έχει δίπλα του τους Loris Capirossi, Alvaro Bautista, τους οδηγούς της Rizla – Suzuki MotoGP Team, αφού οι δύο οδηγοί έμειναν σήμερα το μεσημέρι καθηλωμένοι στο αεροδρόμιο της Μαδρίτης. Ο λόγος είναι ότι λόγω της απεργίας των αεροελεγκτών - που είναι από τους καλύτερα αμειβόμενους υπαλλήλους του ελληνικού κράτους – δεν μπορούσε κανείς να τους εξασφαλίσει ότι θα μπορούσαν την Τετάρτη να πετάξουν πίσω για την Μ. Βρετανία, όπου θα βρεθούν όλες οι ομάδες του MotoGP, για την παρουσίαση σε αυτές της νέας πίστας του Silverstone. O εκπρόσωπος των οδηγών, μαζί με την βοηθό του, ήταν ήδη στην Ελλάδα και προσπάθησε να βρει μια λύση για να φύγουν, έστω λίγο πριν τις 12 τα μεσάνυκτα σήμερα, αλλά δεν υπήρχε καμία πτήση που να εξασφαλίζει την παρουσία τους στο πάρτι και την απογείωσή τους πριν τις 12. Έτσι οι οδηγοί και η ομάδα, ανακοίνωσαν ότι θα βρουν μια ημερομηνία μέσα στο Σεπτέμβριο, κατά πάσα πιθανότητα αμέσως μετά τον Αγώνα του Misano, για να έλθουν τότε και να γίνει αυτή η επαφή με το ελληνικό κοινό, κάτι το οποίο ήθελαν και οι δύο πάρα πολύ. Με τη σειρά του το περιοδικό MOTOGP WORLD, ανακοίνωσε ότι οι προσκλήσεις που έχουν όλοι για το σημερινό πάρτι, που θα γίνει κανονικά με τον Kevin Schwantz, θα ισχύουν και για το πάρτι του Σεπτεμβρίου. Ο Kevin Schwantz με τη σειρά του θα κάνει υπερωρίες και θα υπογράψει αυτόγραφα, για τρεις!







Pap για να μαθαίνεις.
Οι Κύριοι Capirex Και Bautista θα ερχόντουσαν στην Ελλααδίτσα μας για μια μόνο μέρα ακριβώς, ΑΛΛΑ έπρεπε να γυρίσουν καπάκια την επόμενη μέρα το πρωί στο DONIGTON (για τα εγκαίνια της πίστας) , Είναι όλα κανονισμένα εδω και 3 μήνες, και ξαφνικά βγαίνουν οι ελεγκτές και απεργούν.. :bigcry:

Και επειδή οι άνθρωποι είναι οργανωμένη μέχρι αηδίας και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ , Είπαν άπλα λυπούμαστε δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε στο event. Γιατί δεν μπορείτε να μας εγγυηθείτε την επιστροφή μας. Φαντάσου φτάσανε να κάνουνε σενάριο να φύγουν μέχρι Πάτρα οδικώς.(για να μην αναβληθεί η φάση).

Άλλα από τα λεγόμενα του JIM άμα κολλήσει η φάση, ΑΣΤΑ.. . .έχουμε μπλοκάρει φοραμε παροπιδεσ μοντελο 2010 και πηγαίνουμε. Και πέσμου ποτέ εσύ θα ξαναδείς στην ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ Αναβάτη παγκοσμίου από κοντά. ??? ??? ? ? ?

Τελικά είμαστε άξιοι της μοίρας μας …… . . Και φαίνεται τι μας αξίζει ….:sad: :sad:

ΟΣΟ για την φάση για την ΒΜW S1000 RR .Mόνο 4 δημοσιογράφοι και Ο Alex Criville από ολο τον κόσμο την οδηγούν. Και να μην ξεχνάμε πως είναι SAFETY BIKE…..OXI MOTOGP BIKE….

:beer: :beer:

gixxerpap
30/05/2010, 04:34
αφου λοιπόν θες κουβεντούλα, ας την κάνουμε ... οι ελεγκτές δεν ανακοίνωσαν την απεργία τους την τελευταία μέρα. Βέβαια, δε θα την ανακοίνωναν και 3 μηνές πρίν για να κάνει τα κουμάντα του ο ΔΔ, που πέταξε και το ειρωνικό του καρφί και έκρινε στα γρήγορα ότι οι ελεγκτές δεν έχουν δικαίωμα να κάνουν απεργία μόνο και μόνο για να πετάξει το μπαλάκι αλλού!
Μέχρι και την τελευταία στιγμή, με το που εμπαινες στο site του ΔΔ, σου σκαγε στη μούρη ενα μπανερ η μισή οθόνη που διαφήμιζε το event, ας έβαζε, έστω και την τελευταία μέρα άλλο ένα που να ανακοίνωνε τις έκτακτες αλλαγές, αλλά που ... ο επαγγελματισμός έφτανε μόνο για να κρίνει την απεργία των ελεγκτων εναέριας κυκλοφορίας.

Για την πουστιά με την είσοδο, δε θα το συζητήσω καν...

Άσε και δε χρειάζομαι μαθήματα απο κανένα, μάθετε να ακούτε και να σκέφτεστε πρώτα και μετά να σχηματίζετε άποψη & συμπεριφορά, για να τα έχετε καλά με τον κόσμο στον οποίο απευθύνεστε.

μην καταπίνεις αμάσητο ότι σου λένε, ας είναι και απο συνεργάτη, φίλο, εργοδότη ...

η ξεροκεφαλιά και η μετατόπιση ευθυνών δεν είναι πάντα ο καλύτερος δρόμος, μια απλή συγγνώμη φτάνει ...

AKIS BUSA
30/05/2010, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
αφου λοιπόν θες κουβεντούλα, ας την κάνουμε ... οι ελεγκτές δεν ανακοίνωσαν την απεργία τους την τελευταία μέρα. Βέβαια, δε θα την ανακοίνωναν και 3 μηνές πρίν για να κάνει τα κουμάντα του ο ΔΔ, που πέταξε και το ειρωνικό του καρφί και έκρινε στα γρήγορα ότι οι ελεγκτές δεν έχουν δικαίωμα να κάνουν απεργία μόνο και μόνο για να πετάξει το μπαλάκι αλλού!
Μέχρι και την τελευταία στιγμή, με το που εμπαινες στο site του ΔΔ, σου σκαγε στη μούρη ενα μπανερ η μισή οθόνη που διαφήμιζε το event, ας έβαζε, έστω και την τελευταία μέρα άλλο ένα που να ανακοίνωνε τις έκτακτες αλλαγές, αλλά που ... ο επαγγελματισμός έφτανε μόνο για να κρίνει την απεργία των ελεγκτων εναέριας κυκλοφορίας.

Για την πουστιά με την είσοδο, δε θα το συζητήσω καν...

Άσε και δε χρειάζομαι μαθήματα απο κανένα, μάθετε να ακούτε και να σκέφτεστε πρώτα και μετά να σχηματίζετε άποψη & συμπεριφορά, για να τα έχετε καλά με τον κόσμο στον οποίο απευθύνεστε.

μην καταπίνεις αμάσητο ότι σου λένε, ας είναι και απο συνεργάτη, φίλο, εργοδότη ...

η ξεροκεφαλιά και η μετατόπιση ευθυνών δεν είναι πάντα ο καλύτερος δρόμος, μια απλή συγγνώμη φτάνει ...

+10000 :beer: :beer: :beer:

fzr1000exup
30/05/2010, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup
Pap για να μαθαίνεις.
Οι Κύριοι Capirex Και Bautista θα ερχόντουσαν στην Ελλααδίτσα μας για μια μόνο μέρα ακριβώς, ΑΛΛΑ έπρεπε να γυρίσουν καπάκια την επόμενη μέρα το πρωί στο DONIGTON (για τα εγκαίνια της πίστας) , Είναι όλα κανονισμένα εδω και 3 μήνες, και ξαφνικά βγαίνουν οι ελεγκτές και απεργούν.. :bigcry:

Και επειδή οι άνθρωποι είναι οργανωμένη μέχρι αηδίας και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ , Είπαν άπλα λυπούμαστε δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε στο event. Γιατί δεν μπορείτε να μας εγγυηθείτε την επιστροφή μας. Φαντάσου φτάσανε να κάνουνε σενάριο να φύγουν μέχρι Πάτρα οδικώς.(για να μην αναβληθεί η φάση).

Άλλα από τα λεγόμενα του JIM άμα κολλήσει η φάση, ΑΣΤΑ.. . .έχουμε μπλοκάρει φοραμε παροπιδεσ μοντελο 2010 και πηγαίνουμε.


Και πέσμου ποτέ εσύ θα ξαναδείς στην ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ Αναβάτη παγκοσμίου από κοντά. ??? ??? ? ? ?

Τελικά είμαστε άξιοι της μοίρας μας …… . . Και φαίνεται τι μας αξίζει ….:sad: :sad:



:beer: :beer:


Pap .. .. .


+1000 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Την ίδια απαντηση πάλι θα παρεις. Μπας και το εμπεδώσεις

maron
30/05/2010, 12:05
δηλαδη
ενας φυλος μου ειχε πει , ετουτο το βραδυ να παμε να δουμε την ιστορια αυτη
και οτι εχουμε ...........προσκλισεις
θα πηγαιναμε δηλαδη εκει με τις προσκλισεις και θα ..................
πλερωναμε
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


καλα που δουλευα και βρηκα ευκολη δικαιολογια
ευχαριστουμε μαν :beer: :wave2:



Τελικά είμαστε άξιοι της μοίρας μας …… . . Και φαίνεται τι μας αξίζει ….
τα ιδια θα λεμε και για τους πολιτικους μας αυριο - μεθαυριο
αν δεν ειχαμε και αυτους.............ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ
ετσι?
μαπα η πιπιλα

fzr1000exup
30/05/2010, 14:15
Αρά καταλήγουμε πως ΔΕΝ ΑΞΖΕΙ μια φορά στα δύο χρόνια να βγαίνουμε έξω με τα φίλους μας

για ένα ποτάκι (άξιας 15 ευρώ) και να συναντάς ένα παγκόσμιο πρωταθλητή – Θρύλο. Σε πολύ όμορφο μαγαζί – περιβάλλον.

Οκ κατανοητό από την μια για τα 15 ευρώ.

Άλλα νομίζω πως ο Ένας παγκόσμιος θρύλος της μοτοσυκλέτας ΤΑ αξίζει και με το παραπάνω.

Και δεν νομίζω πως από όλους μας σε μια χρονιά μέσα δεν έχουμε σπαταλήσει 15 ευρώ για λογούς (χ.Ψ. για την τρέλα μας και μόνο που λέγεται μοτοσυκλέτα.)
:rotflmao:

Viking
30/05/2010, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup
Αρά καταλήγουμε πως ΔΕΝ ΑΞΖΕΙ μια φορά στα δύο χρόνια να βγαίνουμε έξω με τα φίλους μας

για ένα ποτάκι (άξιας 15 ευρώ) και να συναντάς ένα παγκόσμιο πρωταθλητή – Θρύλο. Σε πολύ όμορφο μαγαζί – περιβάλλον.

Οκ κατανοητό από την μια για τα 15 ευρώ.

Άλλα νομίζω πως ο Ένας παγκόσμιος θρύλος της μοτοσυκλέτας ΤΑ αξίζει και με το παραπάνω.

Και δεν νομίζω πως από όλους μας σε μια χρονιά μέσα δεν έχουμε σπαταλήσει 15 ευρώ για λογούς (χ.Ψ. για την τρέλα μας και μόνο που λέγεται μοτοσυκλέτα.)
:rotflmao:
Προσωπικά, διαβάζοντας το θρεντ κατέληξα ότι κάποιοι κύριοι άλλα λένε κι άλλα κάνουν βγάζοντας λεφτάκια εκμεταλλευόμενοι την επιθυμία κάποιων να κάνουν αυτό που γράφεις...:beer:

maron
30/05/2010, 14:46
εχεις δικιο
ολοι ειμαστε φυλοι............

αλλα τον παγκόσμιο πρωταθλητή – Θρύλο που ΤΑ αξίζει και με το παραπάνω θα τον κερναγε καποιως αλλος ......... βλεπε εισητηρια
και τελικα αυτα τα 15 ευρο θα ηθελα καλητερα να τα καψω βενζινη με την τρελλα
ή να τα κερασω σε φυλους μου
η .................
η..................
και οχι να τα δοσω καπου που με εχουν καλεσει..............ΦΥΛΟΙ


(φανατασου να ειχα ερθει κιολας :alien: )


Viking καλα το επιασες νομιζω

TROOPER
31/05/2010, 03:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup
Αρά καταλήγουμε πως ΔΕΝ ΑΞΖΕΙ μια φορά στα δύο χρόνια να βγαίνουμε έξω με τα φίλους μας

για ένα ποτάκι (άξιας 15 ευρώ) και να συναντάς ένα παγκόσμιο πρωταθλητή – Θρύλο. Σε πολύ όμορφο μαγαζί – περιβάλλον.

Οκ κατανοητό από την μια για τα 15 ευρώ.

Άλλα νομίζω πως ο Ένας παγκόσμιος θρύλος της μοτοσυκλέτας ΤΑ αξίζει και με το παραπάνω.

Και δεν νομίζω πως από όλους μας σε μια χρονιά μέσα δεν έχουμε σπαταλήσει 15 ευρώ για λογούς (χ.Ψ. για την τρέλα μας και μόνο που λέγεται μοτοσυκλέτα.)
:rotflmao:

εχμμμμ

νομιζω μπερδευεσαι...δεν ειναι τα 15 ευρα το θεμα μας.το οτι υπαρχει καποιος που θελει με τροπους το λιγοτερο μη αντρικιους να δωσουμε 15 ευρω ειναι το θεμα μας.οχι τα λ7 λοιπον αλλα η πουστια για τα λ7.

να τα δωσω ρε φιλε τα 15 και τα 20 (αν θεωρω οτι μου λεει κατι).αλλα πες το μου απο την αρχη.ΕΧΕΙ ΕΙΣΟΔΟ.πες μου απο την αρχη η εν παση περιπτωση οταν μαθαινεις οτι αυτο που υποσχεθηκες δεν θα πραγματοποιηθει ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Ο ΜΠΑΟΥΤΙΣΤΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΠΙΡΟΣΣΙ.και αν δεν τα κανεις ολα αυτα βγες και ζητα ΣΥΓΓΝΩΜΗ!

αλλα αυτα για τον κυριο ''στειλτε μνμ στο περιοδικο μου'',''καταπληκτικο κρανος κληρωνουμε'',''φανταστικα td κανουμε'' και αλλα πολλα εμπριμε ειναι μαλλον ψιλα γραμματα και φταινε αλλοι.σε λιγο θα μας πει οτι φταιει το μπεμβε (που παιζει βεβαια :lol: ) για το γεγονος οτι σε μια στροφη διορθωνει 234,5 φορες.

υ.γ.no offence.

nassosxlvbros
31/05/2010, 04:16
Απορώ: πως ένα τέτοιο καθυστερημένο (ΔΔ) μεταδίδει αγώνες ,διοργανώνει events ,και παρόλο που ΟΛΟΙ εχουν πάρει χαμπάρι τι σόι είναι,τρέχουν αλαλάζοντας στο event που μαστόρεψε...εμένα πάντως αν με κορόιδευαν έτσι κατάφορα δε θάβγαινα στα φόρουμ να το πόσταρα...θα έπαιρνα τα βουνά από τη ντροπή μου...:(

sapila racing
31/05/2010, 04:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup
Pap .. .. .
+1000 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Την ίδια απαντηση πάλι θα παρεις. Μπας και το εμπεδώσεις

Τι να εμπεδώσει ρε φίλε? Πλάκα μας κάνεις?
Αλλά τι παραπάνω να περιμένει κανείς απο κάποιον του οποίου το 90% των ποστ εχει να κάνει ειτε με τα Track day του ΔΔ, είτε με το μοτογκραντπριξτελειατζιαρ και το skairacing.

Τσιράκι του ΔΔ είσαι βρε μπαγάσα? :lol: :lol:

Πόσο πιο χαμηλά μπορεί να πάει κάποιος? :confused: :confused:

maron
31/05/2010, 05:51
αυτο το emoticon φτιαχτηκε για εναν και μονο λογο.................
να μπει κατω απο αυτο το post


:a014:
















(καταστροφη..... :( αλλαξε σελιδα )
υγ σκευορια του μοτο γρ ειναι συγουρα
χαχαχαχαχαχαχαχα

fzr1000exup
31/05/2010, 06:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Τι να εμπεδώσει ρε φίλε? Πλάκα μας κάνεις?
Αλλά τι παραπάνω να περιμένει κανείς απο κάποιον του οποίου το 90% των ποστ εχει να κάνει ειτε με τα Track day του ΔΔ, είτε με το μοτογκραντπριξτελειατζιαρ και το skairacing.

Τσιράκι του ΔΔ είσαι βρε μπαγάσα? :lol: :lol:

Πόσο πιο χαμηλά μπορεί να πάει κάποιος? :confused: :confused:
Απλά να καταλαβαινόμαστε :

Υποστηρίζεται σχεδόν όλοι πως ο Kevin Που αξιώθηκε και ήρθε στην Ελλαδίτσα μας δεν αξίζει τίποτα από αυτό.

Στην τελική αν γουστάρεις παρά πολύ έρχεσαι αλλιώς πας βόλτα με τους φίλους σου . Δεν ήταν κανένας υποχρεωμένος να έρθει .
Για τα 15 ευρώ το ξαναλέω και σε μένα θα μου φαινόντουσαν κάπως , αλλά ρε μάγκες συγγνώμη όταν είναι να πας έξω σε μαγαζί (CLUB) με την παρέα σου δεν θα δώσεις να πάρεις μια μπύρα έστω .Δηλαδή, θες να μου πεις πως θα καθόσουν στο club 2-3 ώρες χωρίς να έχεις κάτι να πιεις.


Ε που πας ρε φίλε? ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ 10 αρικο μέσα στο Μπαρ τι να το δώσεις στην είσοδο. Ελπίζω να έγινα κατανοητός .

Και να το εξαντλήσαμε το θέμα.

Το ότι οι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας αδιαφόρησαν για όλο τον κόσμο που πετούσε εκείνη την μέρα (υπολογίζεται ημερησίως από 8.000 -12.000 άνθρωποι για ένα 24ωρο) .Μιλάμε για ταλαιπωρία –σε όποιον έχει συμβεί θα κατανοήσει τι ΠΑΚΕΤΟ είναι. Και όταν κλείνεις πτήση να πετάξεις δεν την κανονίζεις τελευταίες μέρες συνήθως αλλά ένα χρονικό διάστημα νωρίτερα.
Με το έτσι θέλω να κλείνουμε ολόκληρο αεροδρόμιο.

Πάλι φταίει η διοργάνωση , η 2Δ. (Συγγνώμη αλλά αυτό είναι τρελό κόμπλεξ).

Και στην τελική αν δεν γουστάρετε να βλέπετε MOTOGP στον ΣΚΑΙ με τον 2Δ ,Πάλι το ΛΕΩ δεν είναι κανένας υποχρεωμένος.
Όλα είναι επιλογές μας και μόνο.

Και τα Track day είναι πολύ σουπερ για ένα και μονό λόγο . Λίγοι και καλοί – Καλοί αναβάτες που χαίρεσαι να τους βλέπεις να οδηγούν.
Προπαντός με παιδεία στην οδήγηση τους. Σέβονται τους γύρω τους μέσα την πίστα.
:nono: Όχι 30 άτομα στα group. Να κινδυνεύεις από παντού.


:wave2:

TROOPER
31/05/2010, 06:16
κανοντας πραξη το ρητο ''στου κουφου τη πορτα,παρ τη πορτα και φυγε'' i rest my case.


παπ ολος δικος σου.


:wave2:

sapila racing
31/05/2010, 06:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup
Απλά να καταλαβαινόμαστε :

Υποστηρίζεται σχεδόν όλοι πως ο Kevin Που αξιώθηκε και ήρθε στην Ελλαδίτσα μας δεν αξίζει τίποτα από αυτό.

Στην τελική αν γουστάρεις παρά πολύ έρχεσαι αλλιώς πας βόλτα με τους φίλους σου . Δεν ήταν κανένας υποχρεωμένος να έρθει .
Για τα 15 ευρώ το ξαναλέω και σε μένα θα μου φαινόντουσαν κάπως , αλλά ρε μάγκες συγγνώμη όταν είναι να πας έξω σε μαγαζί (CLUB) με την παρέα σου δεν θα δώσεις να πάρεις μια μπύρα έστω .Δηλαδή, θες να μου πεις πως θα καθόσουν στο club 2-3 ώρες χωρίς να έχεις κάτι να πιεις.


Ε που πας ρε φίλε? ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ 10 αρικο μέσα στο Μπαρ τι να το δώσεις στην είσοδο. Ελπίζω να έγινα κατανοητός .

Και να το εξαντλήσαμε το θέμα.

Το ότι οι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας αδιαφόρησαν για όλο τον κόσμο που πετούσε εκείνη την μέρα (υπολογίζεται ημερησίως από 8.000 -12.000 άνθρωποι για ένα 24ωρο) .Μιλάμε για ταλαιπωρία –σε όποιον έχει συμβεί θα κατανοήσει τι ΠΑΚΕΤΟ είναι. Και όταν κλείνεις πτήση να πετάξεις δεν την κανονίζεις τελευταίες μέρες συνήθως αλλά ένα χρονικό διάστημα νωρίτερα.
Με το έτσι θέλω να κλείνουμε ολόκληρο αεροδρόμιο.

Πάλι φταίει η διοργάνωση , η 2Δ. (Συγγνώμη αλλά αυτό είναι τρελό κόμπλεξ).

Και στην τελική αν δεν γουστάρετε να βλέπετε MOTOGP στον ΣΚΑΙ με τον 2Δ ,Πάλι το ΛΕΩ δεν είναι κανένας υποχρεωμένος.
Όλα είναι επιλογές μας και μόνο.

Και τα Track day είναι πολύ σουπερ για ένα και μονό λόγο . Λίγοι και καλοί – Καλοί αναβάτες που χαίρεσαι να τους βλέπεις να οδηγούν.
Προπαντός με παιδεία στην οδήγηση τους. Σέβονται τους γύρω τους μέσα την πίστα.
:nono: Όχι 30 άτομα στα group. Να κινδυνεύεις από παντού.


:wave2:


Ρε συ, μπας και δεν είσαι τσιράκι κι είσαι ο ΔΔ αυτοπροσώπως ?

Αλλιώς δεν εξηγείται να λες τέτοιες μπούρδες, και μάλιστα ακριβώς τις ίδιες μετον ΔΔ. :lol: :lol:


Αμα ζητήσεις συγγνώμη δημοσίως, ισως σε συγχωρησουμε, αλλιώς τον μπούλο. :mad:

TROOPER
31/05/2010, 06:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
αυτο το emoticon φτιαχτηκε για εναν και μονο λογο.................
να μπει κατω απο αυτο το post


:a014:
















(καταστροφη..... :( αλλαξε σελιδα )
υγ σκευορια του μοτο γρ ειναι συγουρα
χαχαχαχαχαχαχαχα

ΑΧΑΧΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

byron
31/05/2010, 06:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup
Προπαντός με παιδεία στην οδήγηση τους. Σέβονται τους γύρω τους μέσα την πίστα.
:nono: Όχι 30 άτομα στα group. Να κινδυνεύεις από παντού.


:wave2: [/B]

Βασικά φίλε μια φορά που βρέθηκα με τον ΔΔ στην ζΠίστα των ΣερρώνΕ, ήταν αρκετή.
Level II & III έκανε αυτος, και τσίμπησε 2 μαύρες. Και αν δεν λεγόταν ΔΔ να καλύπτει το σχολείο του Χούντρα μάλλον θα πήγαινε σπίτι του.
Γιατί όταν περνάς απο εσωτερική στο εσάκι και κινδυνεύει ο άλλος (μαθητής εεε, μη ξεχνάμε) να το κόψει ίσα στις κερκίδες δείχνει πολλά για την παιδεία. :wave2:

fzr1000exup
31/05/2010, 06:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Ρε συ, μπας και δεν είσαι τσιράκι κι είσαι ο ΔΔ αυτοπροσώπως ?

Αλλιώς δεν εξηγείται να λες τέτοιες μπούρδες, και μάλιστα ακριβώς τις ίδιες μετον ΔΔ. :lol: :lol:


Αμα ζητήσεις συγγνώμη δημοσίως, ισως σε συγχωρησουμε, αλλιώς τον μπούλο. :mad:



Θυμισου στην επόμενη βόλτα που θα πας να πηγαινεις με 80 Κμ . και οχι με με 180 κμ . για να σου βγει η διαφορα του 10αρικου σε βενζινες.




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Παπ εισαι ο επόμενος killer.

reinmeister
31/05/2010, 06:23
ειστε ολοι κουτοι...bot ειναι ρε...δεν βλεπετε οτι ,ανεξαρτητως γραφομενων,δινει σταθερα την ιδια απαντηση...?

μαλλον σας μπερδεψε το ανορθογραφο...:lol: :lol:

maron
31/05/2010, 07:01
:a014: :a014: :a014: :a014:



psssssssss
τικ τακ
τικ τακ
τικ τακ








υγ
(παπ....... OPAP-bet and win............
σε ποσα post θα κλειδωθει ???????)


υγ 2
ερωτιση........να δοσω τροφη
η να κατσω να το απολαυσω???

πες τα Κυριακο τους εχεις αποστομωσει...........

noble
31/05/2010, 07:09
Φταίει που δεν είχε κάνει ξεκάθαρους όλους τους όρους(μιλάω για τα 10 ευρώ στην είσοδο,ΚΑΚΩΣ τα έδωσαν όσοι τα έδωσαν.)
Περιττό,αλλά το λεω,η λογική σου οτι μας τα "κλέβουν"καθημερινά και πιθανόν να ήθελες να προσθέσεις "και πολλά περισσότερα"είναι παιδική.

Μπορεί να συμβεί στον οποιονδήποτε διοργανώνει κάτι,ο οποιοσδήποτε όμως δεν θα κρυβόταν μετά.Πόσο μάλλον να προσπαθούσε να βγει κι απο πάνω.
Φταίει που δεν ζήτησε μια συγνώμη για τις ακυρώσεις και το παραπάνω.
Άκρατος επαγγελματισμός στο Ελλάντα φυσικά.


Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup
Απλά να καταλαβαινόμαστε :

Όλα είναι επιλογές μας και μόνο.

:wave2: [/B]

Πόσο δίκιο όμως έχεις σ αυτό.:sad:

McGyver
31/05/2010, 07:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup
Άλλα νομίζω πως ο Ένας παγκόσμιος θρύλος της μοτοσυκλέτας ΤΑ αξίζει και με το παραπάνω.

Τι εμπάθεια είναι αυτή ρε φίλε με τον Schwantz για να γράφεις πως του αξίζει Transalp;;;

'νταξ' το Transalp είναι εργαλείο, αλλά για τον Schwantz μιλάμε, δεν είναι και τυχαίος...

:wave2:

sapila racing
31/05/2010, 07:26
αχαχχαααχχχ ετσι εξηγούνται όλα. :lol: :rotflmao:

Απάντηση του fzr1000exup στον ΑΚΙ BUSA


Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup
Αφού είσαι εντελώς άσχετος με το θέμα τι μιλάς ,αυτή η ελευθερία γραπτού λογου είναι ότι χειρότερο , ενημερώνεις και λανθασμένα όλους τους αναγνώστες του forum.
Συνεργάζομαι με τον 2Δ από το 2002 ,από τότε πηγαίνω κάθε χρόνο σαν δημοσιογράφος σε MOTOGP (2 εως και 4 έχω φτάσει να ακολουθήσω GP ετησίως). Θα μας πεις τι εμπειρία μπορεί να έχει ο 2Δ. Που αμφιβάλω αν έχει καταφέρει κανείς από εδώ να πάει σε MOTOGP και να είναι σαν δημοσιογράφος(με εξαιρεση 2 ατομα από εδώ μέσα) και όχι σαν θεατής .Και προπαντός να καβαλήσει τα μηχανάκια που οδηγούν STONER ,CAPIROSI ,Rossi,Vermulen , PEDROSA,NAKANO. Και αν δείς τις σχέσεις που έχει αναπτύξει με τους πιο πολλούς του χώρου εκέι μεσα θα φρίξεις. Απλά RESPECT.
Αν θυμόμαστε καλά τις μεταδόσεις στο ΤV MAGIC to 2001-2-3 τις έκανε ο 2Δ και μερικές φορές και εγώ. Και επίσης σεβασμό πρέπει να δείχνουμε σε κάποιους ανθρώπους που έχουν προσφέρει τόσα πολλά από παλιά στον χώρο. Και όχι ανοίγουμε την ΤV το 2006 και μάθαμε τα παντα για το ΜΟΤΟGP ,και πολλά άλλα.

Σε ένα πάντως έχεις 100% δίκιο! Εχω φρίξει πραγματικά!
Και πού σαι, οταν ανακάλυψες εσυ το MotoGP υπήρχαν αλλοι που ηδη ταξίδευαν κι εβλεπαν GP από κοντα 10 χρόνια πριν, ασε που ακόμα και στην Ελλάδα το Εurosport μας προσέφερε άψογο θέμα με άψογο σχολιασμό απο την αρχή της δεκαετίας του 90.

Εσυ ησουν στο TV Magic ?? :rotflmao: :lol: :bigcry: Εντάξει, εχετε βελτιωθεί απο τότε, αυτο σας το αναγνωρίζω. :lol: :rotflmao: :bigcry:

maron
31/05/2010, 08:58
κυριε sapila racing
μαλλον δεν καταλαβαινεις..............
ειπαμε, αν δεν ηταν ο 2Δ δεν θα υπηρχε μοτογκιπι στο Ελλαντα
ουτε kevin ουτε τιποτα
(ηθελα να ηξερα τι τους κανει το αρχηγοπουλο και τους εχει ψισει και ερχονται και να μας τιμουν)

ναι βελτιοθηκαν
μετα απο πολυετες κραξιμο να μην μιλανε στα on board πλανα
στον τελευταιο αγωνα εβαλαν διαφυμισεις........

AKIS BUSA
31/05/2010, 09:13
Τα forum εχουν πολλα καλα!!
αλλα εχουν και ενα ΜΕΓΑΛΟ!! Κακο!!, οτι δεν μπορει ο καθε......."μαγκας"
να δει και να ξερει ποιον εχει απεναντι του!! οταν μιλαει (γραφει)

το να εισαι "μικρος" (σε ηλικια) δεν ειναι κακο!! γιατι αυτη ειναι η φυσιολογικη εξελιξη
της Ζωης!!
το να εισαι ομως "μαγκας" μικρος!!, ειναι κακο!!, και προβλημα!!
διοτι απλα υπαρχουν ανθρωποι (οχι 2-3) που οταν εσεις!! ανακαλυψατε τα motogp τωρα (2001-2010), Παγκοσμιο πρωταθλημα GP (Grand Prix) καποτε!! (πριν το 2000)
πηγαινανε οπως σου εχω ξαναπει και βλεπανε απο κοντα ολους αυτους!! που εσεις τωρα
λετε Θρυλους!! (και ειναι βεβαια) και το παρουσιαζεται και ως "μοναδικη" ευκαιρια!!
για καποιους που δεν ειχαν αυτην την τυχη η ευκαιρια να πανε, ισως και να ειναι
"μοναδικη ευκαιρια", οχι ομως για ολους!!

και βεβαια ο Schwantz δεν ηρθε ο Ανθρωπος για τον ΔΔ ουτε για ολους εμας τους fan, ηρθε για το 'σχολειο" του!!
μεσω του παραπανω και της Suzuki βεβαια, για πολλους και ευνοητους λογους!!
οσο δε για τους Capirossi Bautista, σου απαντησαν ηδη παραπανω τι επρεπε
να κανει ο φιλος σου για να ενημερωσει τον κοσμο

αλοιμονο.........δηλαδη στον κοσμο των αγωνων (εδω μιλαω για τους Ελληνες)
αν περιμεναν εσας (ΔΔ,και οι υπολοιποι) για να μαθουν τα Παγκοσμια Πρωταθληματα
μιχανοκινητου αθλητισμου!!

και που και που, να ακουτε και κανεναν μεγαλυτερο!! κατι ξερουν περισσοτερο!!

fzr1000exup
31/05/2010, 09:15
ΑΚΗ σέβομαι και ασπάζομαι όλα όσα λες,
και για την Συγγνώμη προς τον κόσμο δεν διαφωνώ ΚΑΘΟΛΟΥ , αλλά νομίζω πως στο πάρτι που έγινε ζητήθηκε Συγγνώμη και δόθηκε και η κατάλληλη εξήγηση (δεν τα ξαναλέμε τα ίδια) . Δεν μπορώ να πω πως το άκουσα 100% . Λόγω του πανικού.


Για τα GP θέλω να πιστεύω πως έχει μεγάλη διαφορά να είσαι ένας απλός θεατής σε ένα αγώνα και διαφορετικά να είσαι μέσα σε ένα PIT Box,
από την Παρασκευή και να τους βλέπεις από κοντά .( Να παρατηρείς τα πάντα από τον τρόπο που εργάζονται η μηχανικοί μέχρι και όταν κατεβαίνει από την μοτοσυκλέτα ο αναβάτης και δίνει όλες αυτές τις επεξηγήσεις στην ομάδα του) .

Και το πιο κορυφαίο να παίρνεις συνέντευξη από οδηγούς και να έχεις στην ευκαιρία να μιλάς στα ίσια μαζί τους. Αυτά τα συναισθήματα δεν περιγράφονται.
Σίγουρα έχεις και εσύ κάποια μεγάλη εμπειρία στο χώρο αλλά δεν σημαίνει πως όσοι ξεκινούν τώρα όπως εγώ από το 2000 που λέτε δεν μετράει η γνώμη μας καθόλου.


Και στη τελική γράφετε γράφετε ,γράψτε τα παραπόνα σας σε ένα Mail στο ΔΔ . Τι έχετε να χάσετε?
Ισως βελτιωθει η κατασταση ακομα περισσότερο, γιατι ετσι οπως τα παρουσιαζουμε εδω μεσα , είναι απελπηστικά τα πράγματα.

Nostra
31/05/2010, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup
Και στη τελική γράφετε γράφετε ,γράψτε τα παραπόνα σας σε ένα Mail στο ΔΔ . Τι έχετε να χάσετε?

δε γραφουμε email φίλε μου γιατί δε θέλουμε να τον ενοχλινσουμε τον άνθρωπο...
:wave2:

sapila racing
31/05/2010, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
δε γραφουμε email φίλε μου γιατί δε θέλουμε να τον ενοχλινσουμε τον άνθρωπο...
:wave2:

:rotflmao: :lol: ευφάνταστο!

maron
31/05/2010, 10:29
δε γραφουμε email φίλε μου γιατί δε θέλουμε να τον ενοχλινσουμε τον άνθρωπο...


ευφάνταστο!
χαχαχαχαχαχα


Κυριακο θες να σου θυμισω σε πιο νυσι ησουν το 2000αδες?
και τι μηχανακι ειχες? γιατι εχεις μπερδευτει.
επισεις το οτι σε εχει στιλει ο κουμπαρος σου εκει και εχεις ζισει ολες αυτες τις
κατα τα αλλα μοναδικες στιγμες
δεν συμαινει κατι και ουτε ειναι απαντιση σε αυτα που σου γραφει ο AKIS BUSA


επισεις αν το συγνωμη υποθηκε αλλα δεν ακουστικε................
(μηπως το ειπε απο μεσα του?
μηπως το ειπε σε εσενα μονο?)

μηπως θα επρεπε να του μεταβιβιασεις εσυ καποια στιγμη ολες αυτες τις αποψεις
αντι να προσπαθεις να μεταπισεις αλλους χωρις επιχηρηματα?

AKIS BUSA
31/05/2010, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup
ΑΚΗ σέβομαι και ασπάζομαι όλα όσα λες,
και για την Συγγνώμη προς τον κόσμο δεν διαφωνώ ΚΑΘΟΛΟΥ , αλλά νομίζω πως στο πάρτι που έγινε ζητήθηκε Συγγνώμη και δόθηκε και η κατάλληλη εξήγηση (δεν τα ξαναλέμε τα ίδια) . Δεν μπορώ να πω πως το άκουσα 100% . Λόγω του πανικού.


Για τα GP θέλω να πιστεύω πως έχει μεγάλη διαφορά να είσαι ένας απλός θεατής σε ένα αγώνα και διαφορετικά να είσαι μέσα σε ένα PIT Box,
από την Παρασκευή και να τους βλέπεις από κοντά .( Να παρατηρείς τα πάντα από τον τρόπο που εργάζονται η μηχανικοί μέχρι και όταν κατεβαίνει από την μοτοσυκλέτα ο αναβάτης και δίνει όλες αυτές τις επεξηγήσεις στην ομάδα του) .

Και το πιο κορυφαίο να παίρνεις συνέντευξη από οδηγούς και να έχεις στην ευκαιρία να μιλάς στα ίσια μαζί τους. Αυτά τα συναισθήματα δεν περιγράφονται.
Σίγουρα έχεις και εσύ κάποια μεγάλη εμπειρία στο χώρο αλλά δεν σημαίνει πως όσοι ξεκινούν τώρα όπως εγώ από το 2000 που λέτε δεν μετράει η γνώμη μας καθόλου.


Και στη τελική γράφετε γράφετε ,γράψτε τα παραπόνα σας σε ένα Mail στο ΔΔ . Τι έχετε να χάσετε?
Ισως βελτιωθει η κατασταση ακομα περισσότερο, γιατι ετσι οπως τα παρουσιαζουμε εδω μεσα , είναι απελπηστικά τα πράγματα.

Σαφως και ζητηθηκε συγνωμη (εκει ημουνα) ζητηθηκε ομως οταν ηταν πλεον αργα!!

δεν διαφωνω οτι δεν υπαρχει διαφορα του δημοσιογραφου και του θεατη
δεν σημαινει ομως οτι "απαξιουμε" τον θεατη, και του μιλαμε συνηθως ως "ασχετο"
διοτι πολυ απλα, και ο θεατης (ιδιως μετα απο πολλα χρονια αγωνων) εχει αποψη!!
και γνωση μεγαλη των αγωνων,και βεβαια υπαρχουν ανθρωποι (θεατες) που εχουν βρεθει
ουκ ολιγες φορες σε τετοια θεση (κοντα στα box,pits,οδηγους,τεχνικους)
οπως επισης δεν πρεπει να ξεχνανε-τε, οι δημοσιαγραφοι ,οτι ο κοσμος-θεατης
σας "στηριζει" και σας "καθιερωνει" εμμεσα και πολλες φορες αμμεσα!! στο επαγγελμα σας!!

το να γραψουμε παραπονα με mail θα γινει αυτο που λες "θα χασουμε"
διοτι πολυ απλα το εχουμε κανει παλαιοτερα..........και δεν εγινε τιποτα!!
φωνη......εν τη ερημω!!

παρ"ολα αυτα δεν χρειαζεται να αναλωθουμε!! αλλο στο θεμα και στον ΔΔ!!
σου ευχομαι να γινεις καλυτερος!! και τιμιωτερος!! απο πολλους συναδελφους σου!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

TROOPER
31/05/2010, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
δε γραφουμε email φίλε μου γιατί δε θέλουμε να τον ενοχλινσουμε τον άνθρωπο...
:wave2:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τι βλακας !!!!!

chr1s_86
02/06/2010, 02:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από fzr1000exup

και για την Συγγνώμη προς τον κόσμο δεν διαφωνώ ΚΑΘΟΛΟΥ , αλλά νομίζω πως στο πάρτι που έγινε ζητήθηκε Συγγνώμη και δόθηκε και η κατάλληλη εξήγηση (δεν τα ξαναλέμε τα ίδια) . Δεν μπορώ να πω πως το άκουσα 100% . Λόγω του πανικού.


Μα βέβαια....


"... Και ο Kevin Schwantz ζητάει συγνώμη που δεν είναι εδώ οι οδηγοί της Suzuki..." κτλ κτλ


εγώ ΑΥΤΟ άκουσα και δεν γινόταν κανένας πανικός...


ΔΕΝ μας κάλεσε ο Schwantz, ο Διατσίδης μας κάλεσε, ούτε ένα "μας συγχωρείτε" δεν μπορεί να πει ο εργοδότης σου... Sorry κιόλας...