PDA

View Full Version : Να ποιοι σπάνε τα μαγαζιά σας



emiliano
05/05/2010, 17:22
για δείτε.........

http://www.youtube.com/watch?v=hkQ4YsRlFxI&feature=player_embedded

Δήμιος
05/05/2010, 17:29
μονο που αυτο δεν ειναι μαγαζι μεγαλε...δε μας τα λες ολα...η φωλια του φιδιου ειναι...

devil's animal
05/05/2010, 17:29
μονο θλιψη...
:sad: :sad:

idi
05/05/2010, 18:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από emiliano
για δείτε.........

http://www.youtube.com/watch?v=hkQ4YsRlFxI&feature=player_embedded

ο καθενας βλεπει οτι θελει να δει αυτο καταλαβα εγω...

Zid
05/05/2010, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Δήμιος
μονο που αυτο δεν ειναι μαγαζι μεγαλε...δε μας τα λες ολα...η φωλια του φιδιου ειναι...


Σιγα μην ειναι και η σπηλια του Νταβέλη...

menelaos46
05/05/2010, 18:42
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

fantacid
05/05/2010, 18:59
μα ειναι φραπες αυτος που φτιαχνουν?

:hypnotize :hypnotize :hypnotize

Akatanomastos
05/05/2010, 19:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Δήμιος
μονο που αυτο δεν ειναι μαγαζι μεγαλε...δε μας τα λες ολα...η φωλια του φιδιου ειναι...

τι εννοεις φιλε?

μας το κανεις λιανά?

τι ακριβως σε ενοχλει με το συγκεκριμενο μαγαζι?

ειναι παρανομο το μαγαζι?

ειναι μερος που γινοντε παρανομες ενεργειες?

εμποριο ναρκωτικωνε?

σωματεμπορια?

γιατι ολα τα παραπανω γινοντε σε μαγαζια που οι μπατσοι προστατευουν πολλες φορες αντι να τα κλεινουν


ή μηπως απλα διακινουντε "παρανομες" ιδεες?

παρανομες ιδεες δεν υπαρχουν φιλε

el_hymador
05/05/2010, 19:09
Το πιο κουλό σήμερα ήταν οι παρέες των νεαρών σε ηλικία "διαδηλωτών" που βγαίναν από αστυνομικά αυτοκίνητα και ξεκαβαλάγανε απο αστυνομικά δίκυκλα και μετά ξεκινάγανε για τη πορεία...και είχε όλους του τύπους "διαδηλωτών" από clan - cut τυπάκια, <μόλις αποφίτησα απο το deeree και είμαι μέλος της ΔΑΠ-ΝΔΦΚ>, μέχρι ρεμαλορέμαλους υπερθετικού βαθμού και κοπελιές...


επίσης η παρέα των 30-40 -αυτοκτονικών τάσεων- χρυσαυγιτών που έιχαν στηθεί στην αρχή της Πατησίων με μπλουζάκια "ΜΟΛΩΝ - ΛΑΒΕ SPARTANS", "ΜΕΓΑΛΗ ΕΛΛΑΔΑ" κτλ-κτλ και κόβανε κίνηση με αγριεμένο - τσαμπυκαλεμένο ύφος...περιέργως πως, τους γράψανε όλοι στα @@δια τους και δεν ειπωθηκε ή έγινε το παραμικρό....τουλάχιστον όσο ήμουν εκει...για μετα δεν ξέρω...:rolleyes:

menelaos46
05/05/2010, 19:14
Το πιο κουλό σήμερα ήταν οι παρέες των νεαρών σε ηλικία "διαδηλωτών" που βγαίναν από αστυνομικά αυτοκίνητα και ξεκαβαλάγανε απο αστυνομικά δίκυκλα και μετά ξεκινάγανε για τη πορεία...και είχε όλους του τύπους "διαδηλωτών" από clan - cut τυπάκια, <μόλις αποφίτησα απο το deeree και είμαι μέλος της ΔΑΠ-ΝΔΦΚ>, μέχρι ρεμαλορέμαλους υπερθετικού βαθμού και κοπελιές... επίσης η παρέα των 30-40 -αυτοκτονικών τάσεων- χρυσαυγιτών που έιχαν στηθεί στην αρχή της Πατησίων με μπλουζάκια "ΜΟΛΩΝ - ΛΑΒΕ SPARTANS", "ΜΕΓΑΛΗ ΕΛΛΑΔΑ" κτλ-κτλ και κόβανε κίνηση με αγριεμένο - τσαμπυκαλεμένο ύφος...περιέργως πως, τους γράψανε όλοι στα @@δια τους και δεν ειπωθηκε ή έγινε το παραμικρό....τουλάχιστον όσο ήμουν εκει...για μετα δεν ξέρω...


Εδω λεμε για τη φωλια του λυκου κι εσυ μας λες για την πορεια???

Zid
05/05/2010, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Εδω λεμε για τη φωλια του λυκου κι εσυ μας λες για την πορεια??? εε του φιδιού...

giannis21
05/05/2010, 19:45
να συνηθησετε σε τετοιες εικονες παιδια.και γενικοτερα σε οσα ειδατε σημερα.τα χειροτερα ειναι μπροστα μας..οι δημιοι της δημοκρατιας περιμενουν..

pilotos_xtreme
05/05/2010, 20:39
ειναι γνωστο οτι τα οργνανα του κρατους ,σε πορειες, προκαλουν καταστροφες και μετα τα ριχνουν στους αντιεξουσιαστες και σε αλλους.

απλα εδω ξεχασανε να βαλουν τις κουκουλες τους κ τα καθημερινα τους ρουχα.

kerasaki
05/05/2010, 21:06
περα απο 29'' απο το βιντεο μπορουμε να δουμε και τις 2 ωρες που προηγηθηκαν??
γιατι κι εγω αν αρχισω το μονταζ σε μια κωμωδια την κανω δραμα και το αντιστροφο

Zid
05/05/2010, 21:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kerasaki
περα απο 29'' απο το βιντεο μπορουμε να δουμε και τις 2 ωρες που προηγηθηκαν??
γιατι κι εγω αν αρχισω το μονταζ σε μια κωμωδια την κανω δραμα και το αντιστροφο


καλό....:bigcry:



Το θες μηπως και σε blu ray?

Δήμιος
06/05/2010, 02:11
Βέβαια να στο κάνω λιανά μεγάλε...μέσα βρέθηκαν ρόπαλα, μολότωφ και δοχεία με βενζίνη...είχε και καφέ, δε λέω...μάλλον το καφέ τον πίνανε με πολλά οκτάνια και όχι...

nio1981
06/05/2010, 03:18
σε μια εικονα ο καθενας βλεπει οτι θελει....

DUKASII
06/05/2010, 03:21
η φωλια του φιδιου ..και ΤΙ φιδιου...ειναι η βουλη παιδια..μη μπερεδευεστε και λετε οτι ναναι..

nio1981
06/05/2010, 03:27
+10000

και εσεις απο αθηνα που θα πατε το απογευμα στην διαδηλωση δωστε και καμια απο μενα....οποιος το κανει κερναω μπυρες....:beer:

TROOPER
06/05/2010, 03:41
παλι γιογκα...εχω μουρλαθει στη γιογκα και τον διαλογισμο...

SkylosMavros
06/05/2010, 04:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Σιγα μην ειναι και η σπηλια του Νταβέλη...

Γιατι διαφωνεις με το οτι ειναι η φωλια του αναρχικου...???
Μηπως εισαι μαζι τους στην και καλα επανασταση τους που το μονο που καταφερνουν χρονια τωρα ειναι ειτε θανατους ειτε τεραστιες καταστροφες ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ (γιατι σε τιποτα δεν τους φταΙει ο ανθρωπακος που εχει μια καφετερια και πρεπει καθε φορα να πληρωνει τα σπασμενα ΟΤΥ ΚΑΘΕ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟΥ , ποσο μαλλον ο υπαλληλος της τραπεζας που παει να κανει απλως την δουλεια του και τον ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ απο τις ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΜΟΛΟΤΟΦ τους),
κατα την γνωμη μου και στο κτηριο που ειναι 600 χρονια τωρα υπο καταληψη στα μπουρδελοεξαρχεια απο τους αναρχες θα επρεπε αν οχι να το κατεδαφισουν με τους αναρχες μεσα το λιγοτερο να τους σπασουν την καταληψη και να τους μπουζουριασουν...
Δεν παει αλλο...ως ποτε θα μενουν ατιμωρητοι αυτοι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ...????

MikeG
06/05/2010, 04:13
Σα πολλά όργανα του κράτους δε μαζεύτηκαν εδώ μέσα?

DUKASII
06/05/2010, 04:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από SkylosMavros
Γιατι διαφωνεις με το οτι ειναι η φωλια του αναρχικου...???
Μηπως εισαι μαζι τους στην και καλα επανασταση τους που το μονο που καταφερνουν χρονια τωρα ειναι ειτε θανατους ειτε τεραστιες καταστροφες ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ (γιατι σε τιποτα δεν τους φταΙει ο ανθρωπακος που εχει μια καφετερια και πρεπει καθε φορα να πληρωνει τα σπασμενα ΟΤΥ ΚΑΘΕ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟΥ , ποσο μαλλον ο υπαλληλος της τραπεζας που παει να κανει απλως την δουλεια του και τον ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ απο τις ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΜΟΛΟΤΟΦ τους),
κατα την γνωμη μου και στο κτηριο που ειναι 600 χρονια τωρα υπο καταληψη στα μπουρδελοεξαρχεια απο τους αναρχες θα επρεπε αν οχι να το κατεδαφισουν με τους αναρχες μεσα το λιγοτερο να τους σπασουν την καταληψη και να τους μπουζουριασουν...
Δεν παει αλλο...ως ποτε θα μενουν ατιμωρητοι αυτοι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ...???? Οσο μενουν ατιμωρητοι και οι γνωστοι 300..οχι του Λεωναιδας..

KaTaNaS
06/05/2010, 04:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Σα πολλά όργανα του κράτους δε μαζεύτηκαν εδώ μέσα?

οριστε; απο που το συμπερασμα; :sick:

pyromaniacs
06/05/2010, 05:28
..ποσο μαλλον ο υπαλληλος της τραπεζας που παει να κανει απλως την δουλεια του και τον ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ απο τις ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΜΟΛΟΤΟΦ τους)

και ο 15χρονος που πάει να πιει το ποτάκι του και τον σκοτώνουν απο τα μπουρδελοόπλα τους?

καλα αυτό με την κατεδάφηση με κόσμο μέσα ασχολίαστο...

Δεν παει αλλο...ως ποτε θα μενουν ατιμωρητοι αυτοι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ...????


οι άλλοι μαλάκες, της βουλής του κολωνακίου, του ψυχικου......??? Μαλάκες υπάρχουν παντού κυκλοφορουν αναμεσα μας και αν δεν το καταλάβουμε αυτό θα έιμαστε για μια ζωή χαμένοι ..

jimmis5
06/05/2010, 05:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Δήμιος
Βέβαια να στο κάνω λιανά μεγάλε...μέσα βρέθηκαν ρόπαλα, μολότωφ και δοχεία με βενζίνη...είχε και καφέ, δε λέω...μάλλον το καφέ τον πίνανε με πολλά οκτάνια και όχι...

Ειχε τοση βενζινη εκει μεσα?? Ρε παιδια ξερει κανεις την διευθυνση γιατι σημερα εβαλα την ρημαδα με 1,55:eyepop: :yuck: και αν προσφερει και καφεδακι ειναι καλη επιλογη μιας και θα ερχεται πιο οικονομικα:winka: Οσο για τα ροπαλα χρειαζομαι κανα δυο να φτιαξω τους Γκασμαδες για να βαλω τις ντοματουλες μου:wave2:

NikosKK
06/05/2010, 06:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
παλι γιογκα...εχω μουρλαθει στη γιογκα και τον διαλογισμο...


Peace :a08:

Gandalf dr685sm
06/05/2010, 06:37
To video δεν δείχνει απολύτως τίποτα... ούτε το πριν , ούτε το μετά.


Οπότε όπως ειπώθηκε... οτι θέλει ο καθένας βλέπει.

Gandalf

alex14
06/05/2010, 06:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
η φωλια του φιδιου ..και ΤΙ φιδιου...ειναι η βουλη παιδια..μη μπερεδευεστε και λετε οτι ναναι..

+1

θηλυκου κιολας. Γενναει αβερτα.

devil's animal
06/05/2010, 06:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από SkylosMavros

Δεν παει αλλο...ως ποτε θα μενουν ατιμωρητοι αυτοι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ...????


ως τοτε που θα μενουν ελευθεροι αυτοι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ 15ΧΡΟΝΑ...
:wave2:

2stroker
06/05/2010, 06:58
και να ποιοι μπουκαρουν στα σπιτια σας!
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!!!

http://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=159033

Εχετλαίος
06/05/2010, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
και να ποιοι μπουκαρουν στα σπιτια σας!
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!!!

http://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=159033

...

CBRIDHS
06/05/2010, 08:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
και να ποιοι μπουκαρουν στα σπιτια σας!
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!!!

http://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=159033


Μετά λένε γτ ο κόσμος αντιμετωπίζει έτσι τα ΜΑΤ.
Μήπως το σπίτι της ήταν η φωλιά της αρκούδας κ την φοβήθηκαν???

DUKASII
06/05/2010, 08:07
χουνταααααααα!!!

Εχετλαίος
06/05/2010, 08:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
χουνταααααααα!!!

Ας μην μπερδευόμαστε! Η χούντα και δρόμους έφτιαξε και τουρισμό έφερε με τα Ξενία!
Αυτή εδώ η χούντα μονάχα πινελάκι και πισωκολητό!

LiakosVstrom
06/05/2010, 08:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από SkylosMavros
Γιατι διαφωνεις με το οτι ειναι η φωλια του αναρχικου...???
Μηπως εισαι μαζι τους στην και καλα επανασταση τους που το μονο που καταφερνουν χρονια τωρα ειναι ειτε θανατους ειτε τεραστιες καταστροφες ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ (γιατι σε τιποτα δεν τους φταΙει ο ανθρωπακος που εχει μια καφετερια και πρεπει καθε φορα να πληρωνει τα σπασμενα ΟΤΥ ΚΑΘΕ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟΥ , ποσο μαλλον ο υπαλληλος της τραπεζας που παει να κανει απλως την δουλεια του και τον ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ απο τις ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΜΟΛΟΤΟΦ τους),
κατα την γνωμη μου και στο κτηριο που ειναι 600 χρονια τωρα υπο καταληψη στα μπουρδελοεξαρχεια απο τους αναρχες θα επρεπε αν οχι να το κατεδαφισουν με τους αναρχες μεσα το λιγοτερο να τους σπασουν την καταληψη και να τους μπουζουριασουν...
Δεν παει αλλο...ως ποτε θα μενουν ατιμωρητοι αυτοι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ...????

μήπως είσαι λίγο μόγκολος; λέω μήπως....

fantacid
06/05/2010, 08:20
τα τρακτερΙΑ ξεχασες!

:hypnotize

Εχετλαίος
06/05/2010, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
μόγκολος


Όχι γκ. Με γγ συντάσεται :wave2:

MikeG
06/05/2010, 08:20
Προσοχή με τους χαρακτηρισμούς παρακαλώ.

Ευχαριστώ.


Moto.Gr Moderation Team

LiakosVstrom
06/05/2010, 08:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από SkylosMavros
ως ποτε θα μενουν ατιμωρητοι αυτοι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ...????

και για να σοβαρευτούμε λίγο θα σου απαντήσω στην ερώτησή σου.
έως τότε που οι διοικητάδες σας θα σταματήσουν να τον παίζουν, θα σταματήσουν να σβήνουν κλήσεις και θα ξαναγίνει σοβαρή η αστυνομία χωρίς να έχεις ΔΙΑΣ να το παίζουν Rrrrrrambooooo, τροχαίους που θα κάνουν τη δουλειά τους, ΜΑΤατζήδες χωρίς κόμπλεξ κατωτερότητας ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΕΝΑ ΜΟΥΣΕΙΟ.


αυτά.

2stroker
06/05/2010, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από SkylosMavros
Γιατι διαφωνεις με το οτι ειναι η φωλια του αναρχικου...???
Μηπως εισαι μαζι τους στην και καλα επανασταση τους που το μονο που καταφερνουν χρονια τωρα ειναι ειτε θανατους ειτε τεραστιες καταστροφες ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ (γιατι σε τιποτα δεν τους φταΙει ο ανθρωπακος που εχει μια καφετερια και πρεπει καθε φορα να πληρωνει τα σπασμενα ΟΤΥ ΚΑΘΕ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟΥ , ποσο μαλλον ο υπαλληλος της τραπεζας που παει να κανει απλως την δουλεια του και τον ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ απο τις ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΜΟΛΟΤΟΦ τους),
κατα την γνωμη μου και στο κτηριο που ειναι 600 χρονια τωρα υπο καταληψη στα μπουρδελοεξαρχεια απο τους αναρχες θα επρεπε αν οχι να το κατεδαφισουν με τους αναρχες μεσα το λιγοτερο να τους σπασουν την καταληψη και να τους μπουζουριασουν...
Δεν παει αλλο...ως ποτε θα μενουν ατιμωρητοι αυτοι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ...????

τον Μιχαλολιακο τι τον εχεις??:rolleyes:

Δήμιος
06/05/2010, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ως τοτε που θα μενουν ελευθεροι αυτοι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ 15ΧΡΟΝΑ...
:wave2:
¨οτι να ναι...
Aυτοί οι μαλάκες με τα περίστροφα είναι φυλακή εδώ και 2 χρόνια και θα σαπίσουν εκεί, αυτούς τους αλήτες με τις κουκούλες ποιός θα τους βρεί να τους ρίξει ένα @μήσι?

Zid
06/05/2010, 09:17
Ευτυχώς που κάνουμες τέτοιες συζητήσεις και εκδηλώνονται ορισμένοι εδω μέσα....


Κατα τ άλλα οσοι κατοικούν εξάρχεια ειναι εγκληματίες χρόνια τώρα οσο και οι θαμμώνες των μαγαζιών....


Ευτυχώς δλδ που το συγκεκριμένο συμβάν δεν εχει ξαναεπαναληφθεί ποτέ και σε κανένα άλλο μαγαζί η σπίτι της περιοχής απο την "Αστυνομια" στο παρελθόν .

Zid
06/05/2010, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
και να ποιοι μπουκαρουν στα σπιτια σας!
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!!!

http://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=159033


:sad:

Boxer
06/05/2010, 09:32
Τον προπηλακισμο του Βγενοπουλου τον ειδαμε...(μπραβο)....
Τα ΜΑΤ που "σπανε" βιτρινες τα ειδαμε...(Ευγε)....
Την αμοιρη κοπελα νεκρη στο μπαλκονι την ειδαμε ΚΑΙ αυτη....(δεν εχω λογια γι αυτο)....
Γενικα (ας ειναι καλα οι ερασιτεχνες δημοσιογραφοι και η τεχνολογια των κινητων) τα ειδαμε ολα....
Εγω ψαχνω στο youtube να βρω εκεινο το βιντεο που προπηλακιζουν αυτον που εριξε την μολοτοφ....μπορειτε να με βοηθησετε ;

Zid
06/05/2010, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer

Γενικα (ας ειναι καλα οι ερασιτεχνες δημοσιογραφοι και η τεχνολογια των κινητων) τα ειδαμε ολα....
Εμεις τα βλέπουμε και κρίνουμε κατόπιν...

Στα κανάλια δεν έδειξαν ομως τα μπινελικια στο βγενόπουλο ουτε τις κλωτσιες των "αστυνομικων"


Το video που ψάχνεις απο ποιο σημειο ειναι?

McTalas
06/05/2010, 09:41
πωπω!! ρε μαγκες ΔΕΝ παλευεστε αυτες τις μερες!!!!
ενα φορουμ για μηχανακια ειναι εδω...

ή πατε σε κανενα αλλο να τσακωθητε/διαφωνισετε

ή ανοιξτε ενα Γ@μο θρεντ και εκει μεσα βγαλτε οτι σκατα χολη εχετε!!!!

αμαν πια!!!

το εχουμε κανει μεσιμεριανο πανελ!!!!

και ιντερ-δικαστηριο!!!!

τα ανεκδοτα σαν χαλαγανε οταν γεμιζει ολη η οθονη,
για την μπαλα εχετε ενα θρεντ και χαιδευεστε,
Ε! αντε φτιαξτε αλλο ενα και βγαλτε τα ματια σας...

οχου!!!!

:a023:

menelaos46
06/05/2010, 09:49
Το βρηκατε ρε τα ματ σπανε την Αθηνα.....
Και τα εξαρχεια ειναι φιλελλευθερη γειτωνια.....



....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχαχα....

DUKASII
06/05/2010, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Το βρηκατε ρε τα ματ σπανε την Αθηνα.....
Και τα εξαρχεια ειναι φιλελλευθερη γειτωνια.....



....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχαχα.... ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ..ξερουμε τι κανουνε τα ματ και οι αστυνομικοι στην ΕΛΛΑΔΑ ολη δε περιμεναμε τα φετινα.

Zid
06/05/2010, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Το βρηκατε ρε τα ματ σπανε την Αθηνα.....
Και τα εξαρχεια ειναι φιλελλευθερη γειτωνια.....



....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχαχα....

Ευτυχώς που έχουμε και Σερραιους να μας πουν για δημοκρατία ....χαχα καλο ....

:bigcry:

menelaos46
06/05/2010, 09:54
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ..ξερουμε τι κανουνε τα ματ και οι αστυνομικοι στην ΕΛΛΑΔΑ ολη δε περιμεναμε τα φετινα.

Ολα τα ξερετε γι'αυτο δεν εγχωνομαι καθολου πλεον...

DUKASII
06/05/2010, 09:56
Με συγκλονιζεις..για πεεεεεεςςςς τι ξερεις εσυ απο μεσα..να μαθουμε και εμεις να σας καταλαβουμε ρε παιδι μου..

menelaos46
06/05/2010, 09:57
Τι θες να μαθεις???

DUKASII
06/05/2010, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Τι θες να μαθεις??? την αποψή σου για τα ματ..την αποψη σου για την απεργία..αν κατέβηκες εσύ σαν εργαζόμενος στο δημόσιο τομέα να φωνάξεις κ γενικά πες μου ,με μας είσαι η με τους άλλους?
βλέπεις μέλλον στη ζωή σου (μικρό σε κόβω) με αυτά που υπηρετείς?

2stroker
06/05/2010, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Το βρηκατε ρε τα ματ σπανε την Αθηνα.....
Και τα εξαρχεια ειναι φιλελλευθερη γειτωνια.....



....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχαχα....

πολυ πιο φιλελευθερη απο το να κυκλοφορεις με σηκωμενα μαλια βραδυ στην 3ης Σεπτεμβριου και την γυρω περιοχη.αν με καταλαβαινεις!

DUKASII
06/05/2010, 10:15
Μενέλαε σοβαρά μιλαω δεν μπορώ να καταλάβω αν "πούλησαν" αξίες τόσα χρόνια σε αυτά τα σώματα και τους έκαναν να συμπεριφέρονται έτσι..και πλέον αν δεν έχουν ξεφτιλιστεί και στα μάτια σας αυτές οι "αξίες" νομίζω πως δεν υπάρχει κάτι να συζητήσουμε.

menelaos46
06/05/2010, 10:16
την αποψή σου για τα ματ..την αποψη σου για την απεργία..αν κατέβηκες εσύ σαν εργαζόμενος στο δημόσιο τομέα να φωνάξεις κ γενικά πες μου ,με μας είσαι η με τους άλλους? βλέπεις μέλλον στη ζωή σου (μικρό σε κόβω) με αυτά που υπηρετείς?

Την αποψη μου για τα ματ δε θα σου την πω γιατι δε θα την καταλαβεις. Απλως θα πω οτι δε θα πηγαινα γιατι δε θα μου αρεσε χιλιαδες κοσμου να εκτονωνονται πανω μου για χαρη της εξουσιας ουτε να χτυπησω καποιον γιατι αν πας εκει και φας το χλεποβρισιδι που τρωνε θα το κανεις οποιος και να εισαι. Θα εκτονωθεις κι εσυ αργα η γρηγορα.
Στην απεργια δε κατεβηκα γιατι θεωρω οτι χειραγωγειται ο κοσμος και ειδικα η συγκεκριμενη ισως να ειναι ανουσια.
Με σας η με τους αλλους??? Με κανεναν θα προτιμησω να απεχω...

DUKASII
06/05/2010, 10:16
με γραψε στα παπαρια του ε?:rolleyes:

DUKASII
06/05/2010, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Την αποψη μου για τα ματ δε θα σου την πω γιατι δε θα την καταλαβεις. Απλως θα πω οτι δε θα πηγαινα γιατι δε θα μου αρεσε χιλιαδες κοσμου να εκτονωνονται πανω μου για χαρη της εξουσιας ουτε να χτυπησω καποιον γιατι αν πας εκει και φας το χλεποβρισιδι που τρωνε θα το κανεις οποιος και να εισαι. Θα εκτονωθεις κι εσυ αργα η γρηγορα.
Στην απεργια δε κατεβηκα γιατι θεωρω οτι χειραγωγειται ο κοσμος και ειδικα η συγκεκριμενη ισως να ειναι ανουσια.
Με σας η με τους αλλους??? Με κανεναν θα προτιμησω να απεχω... ως ποτε λες να απεχεις?
σε επιασαν τα μετρα?
αν σε πιασουν?
αν καει το "δικο"σου σπιτι θα μας κανεις τη τιμη ?

menelaos46
06/05/2010, 10:19
πολυ πιο φιλελευθερη απο το να κυκλοφορεις με σηκωμενα μαλια βραδυ στην 3ης Σεπτεμβριου και την γυρω περιοχη.αν με καταλαβαινεις!

Καλα βαλε μπλουζα με ελληνικη σημαια και τραβα για καφε στην πλατεια να δουμε κατα ποσο θα νιωθεις την ελλευθερια της αποψης σου αποδεκτη.

DUKASII
06/05/2010, 10:19
κ αφου απεχεις απο ολα αυτα..εδω τι κανεις?
εχεις αποψη ?η απλα απεχεις?τη γραφεις εδω κ χαχαχουχα τι μαλακες ειστε δε ξερετε κ ξερω εγω που απεχω?

μας κοροδευεις λιγο γελας σπας πλακα και μετα απεχεις?απεχεις πριν και κανεις πλακα μετα?

Cpt. Haddock
06/05/2010, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
κ αφου απεχεις απο ολα αυτα..εδω τι κανεις?

τι σχέση έχει αυτό;

:confused:

menelaos46
06/05/2010, 10:21
ως ποτε λες να απεχεις? σε επιασαν τα μετρα? αν σε πιασουν? αν καει το "δικο"σου σπιτι θα μας κανεις τη τιμη ?

Χανω εναν αγωνα και κατι σε λεφτα με επιασαν αλλα αν δε μαθεις να ζητας κατι αλλο περα απο λεφτα το εχασες το παιχνιδι.

DUKASII
06/05/2010, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
τι σχέση έχει αυτό;

:confused: δε σου λεω.δε μιλαω με τραπεζικους απεχω.

Cpt. Haddock
06/05/2010, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
δε σου λεω.δε μιλαω με τραπεζικους απεχω.

λες κι εσυ εισαι καλυτερος :p

DUKASII
06/05/2010, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Χανω εναν αγωνα και κατι σε λεφτα με επιασαν αλλα αν δε μαθεις να ζητας κατι αλλο περα απο λεφτα το εχασες το παιχνιδι. τι χανεις λεει?αγωνα?

Zid
06/05/2010, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τι χανεις λεει?αγωνα?

Εχασε τη λιβερπουλ.....:bigcry:

Cpt. Haddock
06/05/2010, 10:28
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=87497 :winka:

menelaos46
06/05/2010, 10:28
κ αφου απεχεις απο ολα αυτα..εδω τι κανεις?

Δε νομιζεις οτι ειναι λιγο φασιστικο αυτο???

Και να σου πω γιατι απεχω ειδικα στις συγκεντρωσεις του χωρου μου την αστυνομια.

Ποτε εκαναν πορεια οι αστυνομικοι να ζητησουν καλυτερη εκπαιδευση???

Ποτε...

Ποτε εκαναν για καλυτερη οργανωση???

Ποτε...

Ποτε εκαναν για αδικη τιμωρια???

Ποτε....

Δυο συναδελφοι μου πραγματικα προσεφεραν και ειναι σε διαθεσιμοτητα πορεια γι'αυτους???
(δε ξερω αν ακουσες για ενα αυτοκινητο που εκλεψαν απο τη Γαδα δεν ηταν ευθυνη τους αλλα τιμωρηθηκαν και συνεχιζουν μερικους μηνες τωρα)

Αρχιδια ποτε....

Ποτε εκαναν πορεια οι αστυνομικοι για ενα παιδι που σκοτωθηκε και για τους λογους που εφεραν αυτο το αποτελεσμα???

Ποτε...

Το μονο για το οποιο γινεται πορεια ειναι τα λεφτα???
Εμ σας (μας γελασαν) δεν ειναι δημοκρατια αυτο. Αυτο ειναι απαιτω χωρις να ξερω τι μου γινεται....


Κατι αναλογο γινεται σε ολους τους κλαδους. Εγω απο αυτο απεχω.

DUKASII
06/05/2010, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Δε νομιζεις οτι ειναι λιγο φασιστικο αυτο???

Και να σου πω γιατι απεχω ειδικα στις συγκεντρωσεις του χωρου μου την αστυνομια.

Ποτε εκαναν πορεια οι αστυνομικοι να ζητησουν καλυτερη εκπαιδευση???

Ποτε...

Ποτε εκαναν για καλυτερη οργανωση???

Ποτε...

Ποτε εκαναν για αδικη τιμωρια???

Ποτε....

Δυο συναδελφοι μου πραγματικα προσεφεραν και ειναι σε διαθεσιμοτητα πορεια γι'αυτους???
(δε ξερω αν ακουσες για ενα αυτοκινητο που εκλεψαν απο τη Γαδα δεν ηταν ευθυνη τους αλλα τιμωρηθηκαν και συνεχιζουν μερικους μηνες τωρα)

Αρχιδια ποτε....

Ποτε εκαναν πορεια οι αστυνομικοι για ενα παιδι που σκοτωθηκε και για τους λογους που εφεραν αυτο το αποτελεσμα???

Ποτε...

Το μονο για το οποιο γινεται πορεια ειναι τα λεφτα???
Εμ σας (μας γελασαν) δεν ειναι δημοκρατια αυτο. Αυτο ειναι απαιτω χωρις να ξερω τι μου γινεται....


Κατι αναλογο γινεται σε ολους τους κλαδους. Εγω απο αυτο απεχω. ειναι με συγχωρεις.
επισης ολα αυτα που λες..εκει μεσα δε τα νιωθουν?τι στο διαλο ολα προβατα τα περνουν?ποσο ακομα?

DUKASII
06/05/2010, 10:32
αλλα επισης το να απεχεις κ να ρθεις εδω να με ειρωνευτεις χα χα χα και χου χου χου
και τα λεμε..
ειναι λιγο μαλακια.
δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα αλλα οσο ζουμε θα μας βρισκουν τοσα κ τοσα να ειμαστε απεναντι..

menelaos46
06/05/2010, 10:35
αλλα επισης το να απεχεις κ να ρθεις εδω να με ειρωνευτεις χα χα χα και χου χου χου και τα λεμε.. ειναι λιγο μαλακια. δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα αλλα οσο ζουμε θα μας βρισκουν τοσα κ τοσα να ειμαστε απεναντι..

Τοσο προβατα ειμαστε δε μας βρισκουν. Αυτα.

2stroker
06/05/2010, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Καλα βαλε μπλουζα με ελληνικη σημαια και τραβα για καφε στην πλατεια να δουμε κατα ποσο θα νιωθεις την ελλευθερια της αποψης σου αποδεκτη.


οπως και αν φορεσω την μπλουζα της galatasaray που εχω δεν μπορω να κυκλοφορησω σε ολη την ελλαδα!!

DUKASII
06/05/2010, 10:36
και τωρα που το σκεφτομαι εχεις ενα δικιο..αντι να στε ολοι οι δημοσιοι στους δρομους να λετε μπραβο που θα ειμαστε ενα κ το αυτο με τον ιδιωτικο τομεα οπου δουλευουν για να βγω εγω νωρις στη συνταξη..εχετε ξετσουτσουνωσει και ζητατε να μη γινει? ρε μια πορεια κατα των δημοσιων να κανουμε..

Cpt. Haddock
06/05/2010, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
οπως και αν φορεσω την μπλουζα της galatasaray που εχω δεν μπορω να κυκλοφορησω σε ολη την ελλαδα!!

λαθος επιχείρημα συντροφε... :wave2:

menelaos46
06/05/2010, 10:38
οπως και αν φορεσω την μπλουζα της galatasaray που εχω δεν μπορω να κυκλοφορησω σε ολη την ελλαδα!!

Ειμαστε κομπλεξικος λαος.

SkylosMavros
06/05/2010, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από SkylosMavros

Γιατι διαφωνεις με το οτι ειναι η φωλια του αναρχικου...???
Μηπως εισαι μαζι τους στην και καλα επανασταση τους που το μονο που καταφερνουν χρονια τωρα ειναι ειτε θανατους ειτε τεραστιες καταστροφες ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ (γιατι σε τιποτα δεν τους φταΙει ο ανθρωπακος που εχει μια καφετερια και πρεπει καθε φορα να πληρωνει τα σπασμενα ΟΤΥ ΚΑΘΕ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟΥ , ποσο μαλλον ο υπαλληλος της τραπεζας που παει να κανει απλως την δουλεια του και τον ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ απο τις ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΜΟΛΟΤΟΦ τους),
κατα την γνωμη μου και στο κτηριο που ειναι 600 χρονια τωρα υπο καταληψη στα μπουρδελοεξαρχεια απο τους αναρχες θα επρεπε αν οχι να το κατεδαφισουν με τους αναρχες μεσα το λιγοτερο να τους σπασουν την καταληψη και να τους μπουζουριασουν...
Δεν παει αλλο...ως ποτε θα μενουν ατιμωρητοι αυτοι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ...????


Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
τον Μιχαλολιακο τι τον εχεις??:rolleyes:

ΣΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΣΕΒΑΣΜΟ....!

Cpt. Haddock
06/05/2010, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από SkylosMavros
ΣΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΣΕΒΑΣΜΟ....!

ελεος... :bawl: :lol: :bigcry:

el_hymador
06/05/2010, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
οπως και αν φορεσω την μπλουζα της galatasaray που εχω δεν μπορω να κυκλοφορησω σε ολη την ελλαδα!!

σιγά μωρέ...για Αθηναϊκό θα σε περάσουν...

Zid
06/05/2010, 10:44
Αυτο το thread ειναι το καλυτερο των τελευταιων χρονων.... παμε παμε!!!:bigcry:

el_hymador
06/05/2010, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από SkylosMavros
ΣΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΣΕΒΑΣΜΟ....!


μαύρισε ξαφνικά η οθόνη....


:lol: :lol: :lol: :lol:

Zid
06/05/2010, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
σιγά μωρέ...για Αθηναϊκό θα σε περάσουν... Ασε μην εχουμε και κόντρα βυρωνας με τα εξάρχεια... χαχαχα:lol:

Zid
06/05/2010, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
μαύρισε ξαφνικά η οθόνη....


:lol: :lol: :lol: :lol: Εμένα εβγαλε TILT :lol:

2stroker
06/05/2010, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από SkylosMavros
Αρχικά δημιουργήθηκε από SkylosMavros

Γιατι διαφωνεις με το οτι ειναι η φωλια του αναρχικου...???
Μηπως εισαι μαζι τους στην και καλα επανασταση τους που το μονο που καταφερνουν χρονια τωρα ειναι ειτε θανατους ειτε τεραστιες καταστροφες ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ (γιατι σε τιποτα δεν τους φταΙει ο ανθρωπακος που εχει μια καφετερια και πρεπει καθε φορα να πληρωνει τα σπασμενα ΟΤΥ ΚΑΘΕ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟΥ , ποσο μαλλον ο υπαλληλος της τραπεζας που παει να κανει απλως την δουλεια του και τον ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ απο τις ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΜΟΛΟΤΟΦ τους),
κατα την γνωμη μου και στο κτηριο που ειναι 600 χρονια τωρα υπο καταληψη στα μπουρδελοεξαρχεια απο τους αναρχες θα επρεπε αν οχι να το κατεδαφισουν με τους αναρχες μεσα το λιγοτερο να τους σπασουν την καταληψη και να τους μπουζουριασουν...
Δεν παει αλλο...ως ποτε θα μενουν ατιμωρητοι αυτοι οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ...????



ΣΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΣΕΒΑΣΜΟ....!

φανταζομαι εχεις μεγαλωσει και με το τριπτυχο
Παπαδοπουλος-Παττακος-Μακαρεζος

και τρελενεσαι να διαβαζεις fischer,paxton κλπ

Δήμιος
06/05/2010, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Ευτυχώς που έχουμε και Σερραιους να μας πουν για δημοκρατία ....χαχα καλο ....

:bigcry:

Mαθαμε παλι απο εναν δημοκρατη οτι τα δημοκρατικα πιστευω ειναι θεμα καταγωγης...μηπως είναι και θέμα γονιδίων μεγάλε?
και καταργίεστε τους φασίστες μετά..ίδιοι είστε από όπου μπορείτε...

menelaos46
06/05/2010, 11:12
Ευτυχώς που έχουμε και Σερραιους


Γιατι τι εχουν οι Σερραιοι δηλαδη?

MikeG
06/05/2010, 11:13
Αυτό που κάνετε τώρα έχει νόημα?

Παίρνετε επίδομα εγγραφής σε forum και ηλεκτρονικής χειραγώγησης των μαζών? Είναι νέες εντολές αυτές?
Ξαφνικά εμφανιστήκατε νέα μπουμπούκια.


ΑΝ συνεχιστεί το thread έτσι, με κόντρα απλά μερικών, θα κλειδώσει.


moderation team

menelaos46
06/05/2010, 11:17
Αυτό που κάνετε τώρα έχει νόημα? Παίρνετε επίδομα εγγραφής σε forum και ηλεκτρονικής χειραγώγησης των μαζών? Είναι νέες εντολές αυτές? Ξαφνικά εμφανιστήκατε νέα μπουμπούκια.

Αυτο για το επιδομα παει σε μενα??? Αν παει σε μενα ειναι ακρως προσβλητικο.Την ιδιοτητα μου τη δηλωσα εξ'αρχης.
Αν ενοχλει η αποψη μου να μην την ξαναεκφρασω.
Αν δε παει σε μενα παρεξηγηση.

the who
06/05/2010, 11:19
Κατι τετοιες παπαριες διαβαζω εδω μεσα και μετανιωνω που δεν περασα το κωλοπαιδο της ΔΙΑΣ απο πανω οταν μου πεταχτηκε πηγαινοντας μαλιστα αντιθετα σε μονοδρομο.Την επομενη φορα που θα πετυχω οποιονδηποτε απο σας στο δρομο να κανει τετοια μαλακια θα τον βαλω απο κατω.
Αντε γιατι παραπηρατε θαρρος.

MikeG
06/05/2010, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Αυτο για το επιδομα παει σε μενα??? Αν παει σε μενα ειναι ακρως προσβλητικο.Την ιδιοτητα μου τη δηλωσα εξ'αρχης.
Αν ενοχλει η αποψη μου να μην την ξαναεκφρασω.
Αν δε παει σε μενα παρεξηγηση.


Δε πάει σε σένα, πάει στο νέο φρούτο. :winka:

the who
06/05/2010, 11:43
Και για να μην μπερδευοσαστε:

Ορκίζομαι να φυλαττω πίστη στην Πατρίδα. Υπακοή στο σύνταγμα, τους νόμους και τα ψηφίσματα του κράτους. Υποταγή στους ανώτερους μου. Να εκτελώ πρόθυμα και χωρίς αντιλογία τις διαταγές τους.NA ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΩ ΜΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΦΟΣΙΩΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΡΑΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΗΜΑΙΕΣ. ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΖΟΜΑΙ ΑΠ’ ΑΥΤΩΝ.

Να φυλαττω δε ακριβώς τους νόμους. Και να διάγω εν γένει ως πιστός και φιλότιμος αστυνομικός. [U]

byron
06/05/2010, 11:52
Κουλάρετε λέμεεεεε....

Zid
06/05/2010, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Γιατι τι εχουν οι Σερραιοι δηλαδη? Ρε φιλε αστο.. οκ δε καταλαβαίνεις τα αυτονοητα...

Κλεινω και εγω .. δε συνεχιζω να γράφω εδω.



:wave2:

Δήμιος
06/05/2010, 12:12
Πήγαινε να συνεχίσεις στο indymedia, εκεί θα βρείς πολύ κοινό πρόθυμο να σε ακούσει με προσοχή...:wave2: και να ευχαριστιέται με τα κλισέ σου...

MikeG
06/05/2010, 12:13
http://www.youtube.com/watch?v=kT3rj-kCHEc


Τέλος