PDA

View Full Version : Υπερειδικη Ραλυ Ακροπολις



ktm640lc4
24/06/2005, 09:43
Καλημερα.

Χτες πηγα υπερειδικη και εχω να παραθεσω, γενικοτερα.!!

Παραπονα.

Καλη φαση ηταν για μας τους ουγκατιανους που δεν τα εχουμε ξαναδει αυτα αλλα ρε παιδια αυτοι που ηταν πανω διαζωμα τα ειδαν ολα. ΜΙλαμε για τον απιστευτο ηλιο. Εκει ημουν και εγω εννοειται. ΕΕΕΕΕλιωσα.!!!
Λες και ειμασταν σαρδελες γαμ...το, λες και χαθηκαν οι ωρες να το κανουν λιγο πιο αργα.

Επισης το θεαμα ηταν μηδενικο ουσιαστικα, λογω της πιστας που στις στροφες, αντι να ανοιγουν λιγο για να δωσουν χωρο στα θηρια εκλειναν κιολας. ΠΟυ να μπει ο τυπος, εσκαγε πανω στα πλαστικα και γεμιζε νερο η πιστα.

Ο εκφωνητης (σαν τον Στεφανη μου ακουστηκε, στην αρχη τουλαχιστον) ηταν για κλαματα. Ημαρτον, απλα απεριγραπτος.


Απο την αλλη το καλο ηταν οτι εγινε στο ολυμπιακο σταδιο και ηταν κατι πρωτογνωρο για μας τους τεταρτοκοσμικους.


Οποιος πηγε μαλλον καταλαβαινει.




:beer: :sun: :hypnotize :ZZZ: :ZZZ:

div400
24/06/2005, 10:02
δεν πηγα αλλα απο οτι εχω ακουσει μαλλον καλα τα πηγαμε με την οργανωση (για πρωταριδες σε κατι τετοια).
για μενα ομως αλλου ειναι το σημαντικο:

65.000 θεατες!!!! ουτε τελικος ποδοσφαιρου να ηταν δηλ!

ας το δουν μερικοι καρεκλοκενταυροι μπας και πιστεψουν οτι καμια πιστα (σωστη και διεθνων προδιαγραφων) μπορει να αποτελεσει πολο ελξης θεατων (και εισπραξεων για αυτους).
δηλ. αν γινοταν αγωνας F1 η MOTO GP εδω στο ellada ποσοι θετες θα πηγεναν?και τι εσοδα θα εκανε η διοργανωση κτλ.
οκ καθαρα εισπρακτικα τα λεω εγω τωρα αλλα μαλλον αυτο ειναι το θεμα πλεον παντου. ποσο κοστιζει και τι θα κερδισουμε

dimitris74
24/06/2005, 10:04
μιας και πηγα κα εγω το θεαμα ηταν καταπληκτικο, ειδικα στο πεταλο που ερχοντουσαν με χιλια πριν το πλασαρουν για να μπουν στην παρατεταμενη αν εξαιρεσεις τα 1600 και τα τελευταια πληρωματα οι τυποι πηγαιναν με την ταυτοτητα στο στομα, δεν ξερω αν εμεινες μεχρι τελους να απολαυσεις λιγο πισωκουνες, εκει ηταν το γλεντι

RapidShade
24/06/2005, 11:36
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕεεεεεε!!!!

ktm640lc4
24/06/2005, 12:16
Ρε παιδια εμεινα αλλα δεν ειχε τιποτα.

Επειδη εχει τυχει να δω το αντιστοιχο στο εξωτερικο στο eurosport, εντελως κατα τυχη, ειναι αυτο με τον σουμαχερ που τρεχει με μια φεραρι μεσα σε αυτα τα στενα δρομακια.

Αλλο θεαμα. καμια σχεση. Πιο ανοιχτες στροφες και εμπαιναν καλα, ή τουλαχιστον καλυτερα.
Η πρωτη στροφη μετα την αφετηρια επρεπε να ειναι πιο ανοιχτη να μπαινουν καλα με πορτες και να κανουν και κανα αλματακι. Φρενο φρενο φρενο ηταν.

Καλα ηταν δεν λεω σαν εκδηλωση, αλλα κατα την γνωμη μου ελειπε το θεαμα. Και εχω και την εντυπωση οτι αυτο ακριβως ηθελαν να κανουν. Απλα να μαζεψουν κοσμο. Τιποτα παραπανω.
Ελπα βλεπεις. (απο που να πρωτοφαμε)!!!!!

Καλη φαση θα ηταν να εβαζαν και κανα μπαγκι εκει μεσα. Μετα, αφου τελειωνε.

Ελπιζω καποια αλλη φορα να ειμαστε πολυ καλυτεροι.

BAD BOY
24/06/2005, 20:22
Και εγω εκει ημουν...για λιγο ...λογω ηλιου και εκφωνητη και θεαμα και..και...μπας και ξερει καποιος το νουμερο που κερδισε το IMPREZA ΜΠΑς και το εχω και ερθω στα ισια μου:p

dimitris74
26/06/2005, 22:21
ρε παιδια συγνωμη, εγω ημουν στην 1 κατω απο το ρολοι μπροστα στην παρατεταμενη, εκει τα περισσοτερα τετρακινητα πηγαιναν με τις πορτες, και δεν ειχε θεαμα? ενταξει τα 1600 ειναι ψοφια αλλα μην τα παραλεμε κιολας,

εδω xcara Vs focus


17963