PDA

View Full Version : Eπιτελους Το εφτιαξα...



aisxos
07/05/2010, 12:42
Ηθελα να το μοιραστω...μετα απο τοση χαρα.(που λειτουργησε)

http://www.youtube.com/watch?v=njM_O-2nOGQ
Μου πηρε μια εβδομαδα 4-6 ωρες καθε μερα.. Εντελως δικια μου κατασκευη το μονο που χρησιμοποιηθηκε ετοιμο ειναι το καπακι.
εχει δυναμη σαν ενα τηλεκατευθυνομενο των 20 volt και τελικη γυρω στα 30 χλμ..δεν εκανα την δοκιμη αλλα πιστευω εαν μπορεσω να το παω ισια καπου εκει θα φτασει..


ξεχασα να πω...οτι σε ολο το project βοηθησε και ενας φιλος που δουλευει στην ΚΤΜ λετε την τριτη να θελω συνεργειο....???:D :D :D

LARISEOS
07/05/2010, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από aisxos
Ηθελα να το μοιραστω...μετα απο τοση χαρα.(που λειτουργησε)

http://www.youtube.com/watch?v=njM_O-2nOGQ
Μου πηρε μια εβδομαδα 4-6 ωρες καθε μερα.. Εντελως δικια μου κατασκευη το μονο που χρησιμοποιηθηκε ετοιμο ειναι το καπακι.
εχει δυναμη σαν ενα τηλεκατευθυνομενο των 20 volt και τελικη γυρω στα 30 χλμ..δεν εκανα την δοκιμη αλλα πιστευω εαν μπορεσω να το παω ισια καπου εκει θα φτασει..


ξεχασα να πω...οτι σε ολο το project βοηθησε και ενας φιλος που δουλευει στην ΚΤΜ λετε την τριτη να θελω συνεργειο....???:D :D :D

Http/1.1 Service Unavailable

μάλλον το χαλάσατε!

εκεινος ο κτεμακιας έριξε και το youtube??

VALES
07/05/2010, 13:20
Από σήμερα κλείστο στο συνεργείο...δεν δουλεύει το λινκ. :wave2:

aisxos
07/05/2010, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από VALES
Από σήμερα κλείστο στο συνεργείο...δεν δουλεύει το λινκ. :wave2: δοκιμαστε δευτερη φορα...εμενα μου κολαει μια και μια το βγαζει...ο κτμακιας το ανεβασε...

Shaolin Monk
07/05/2010, 13:36
Αυτο πηγαινει με οσα... Δεν παταει κατω... :beer:

Shaolin Monk
07/05/2010, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από aisxos
ο κτμακιας το ανεβασε...


Ετσι εξηγουντε τα παντα...:rotflmao:

VALES
07/05/2010, 13:38
Τώρα εντάξει δουλεύει.

Σφεντόνα πάει ρε φίλε...βγες στο δρόμο και ψάξε για κανά FMX μαμά. Αν το ''πάρεις'', φώναξε και τον MAG...:lol:

aisxos
07/05/2010, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από VALES
Τώρα εντάξει δουλεύει.

Σφεντόνα πάει ρε φίλε...βγες στο δρόμο και ψάξε για κανά FMX μαμά. Αν το ''πάρεις'', φώναξε και τον MAG...:lol:

μπα...δεν μπορω να το παω ευθεια..πρεπει να βαλω ρυθμιζομενο γκαζι...
εβαλα μεγαλυτερες ζαντες πισω απο μοντελισμο απο bmw z4 μπας και μπορει να πιασει κατω αλλα που..

aisxos
07/05/2010, 13:49
1


197142

Akatanomastos
07/05/2010, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από aisxos

Μου πηρε μια εβδομαδα 4-6 ωρες καθε μερα.. Εντελως δικια μου κατασκευη το μονο που χρησιμοποιηθηκε ετοιμο ειναι το καπακι.



:confused:

και τα λαστιχα?






υ.γ. πλακα κανω φιλε
ωραιο το προτζεκτ:beer:


197143

aisxos
07/05/2010, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
:confused:

και τα λαστιχα?

το πιστευεις οτι κανει και burnout?:eek: :eek: :eek:
ηδη μου εχει φαει ενα "κινητηρα"..ειχα ενα βαρυ καπακι απο μοντελισμο μεταλικο και ζοριζοταν να το κουνησει και ηταν πολυ βαρυ σε συνδιασμο με τα λαστιχα που ειναι σχεδον το μισο πλατος του,ε και τελικα εφαγε τα γραναζια..εχω live στην σκηνη...
http://www.youtube.com/watch?v=HpgIOxBjvsk
με τον ηχο απο το βιντεο μπορεις να καταλαβεις τι γινεται..