PDA

View Full Version : Παραλιγο στουκα



Alek
08/05/2010, 14:41
4 μήνες οδηγω μηχανη οποτε δεν μπορω να πω οτι εχω πολλες εμπειριες.Σιγα σιγα μαζευω...Μια καλη ηταν σημερα μπορω να πω.Ειμαι που λετε σε ενα στενακι λιγο ανηφορικο κ φτανω στη στροφη οπου και εχει νερακια...δεν προλαβα να τα δω κ δεν εκοψα, οποτε η πισω ροδα εφυγε κανα μετρο αριστερα κ η μηχανη αρχισε να με πεταει αριστερα δεξεια.απο αυτα που εχω διαβασει εδω στο foroum λετε οτι πρεπει σε τετια περιπτωσει να χαλαρωνεις τα χερια κ να αφηνεις την μηχανη να επανερχεται μονη της πραγμα που δεν εκανα εγω.εσφιξα τα χερια εβαλα κ ποδια κατω κ ευτυχως ισιωσε κ συνεχισα κανονικα.Ομολογω οτι χεστηκα πανω μου την ωρα που ενιωσα οτι θα πεσει η μηχανη αλλα μετα αφου εστρωσα λιγο μαρεσε να πω την αληθεια.οχι οτι πηγα να πεσω,μαρεσε π το κρατησα γιατι πολλες φορες εβλεπα στο motogp να κανουν αυτο το πραγμα η μηχανες κ εκεινη τη στιγμη ειπα απο μεσα μου"παει η μηχανη τωρα ,δεν το σωζεις"...
Αααααυτα!
Κατα τ'αλλα καλος ο καιρος σημερα αν κ συνεφιασμενος, ε ειχε κ την υγρασια του....καλοκαιριασε πια...
Καλες βολτες

byron
08/05/2010, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alek
,μαρεσε π το κρατησα γιατι πολλες φορες εβλεπα στο motogp να κανουν αυτο το πραγμα η μηχανες κ εκεινη τη στιγμη ειπα απο μεσα μου"παει η μηχανη τωρα ,δεν το σωζεις"...




Καλες βολτες

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

καλές βόλτες και σε ΄σένα φιλαράκι και πάντα όρθιος :winka:

chris_honda
08/05/2010, 14:48
Ευτυχώς :beer: :beer: :beer:

Σιγά - Σιγά, μαζεύεις εμπειρίες όντως, όσο και να διαβάζεις αν δεν το πάθεις στην πράξη δεν μαθαίνεται, δυστηχώς! Προσπάθησε να οδηγείς "καχύποπτα" (...με βλέπει δεν με βλέπει...κτλ...)
Πάντα Όρθιος!!! και Καλλά χλμ. :beer: :beer: :beer:

koulis19
08/05/2010, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από chris_honda
Ευτυχώς :beer: :beer: :beer:

Σιγά - Σιγά, μαζεύεις εμπειρίες όντως, όσο και να διαβάζεις αν δεν το πάθεις στην πράξη δεν μαθαίνεται, δυστηχώς! Προσπάθησε να οδηγείς "καχύποπτα" (...με βλέπει δεν με βλέπει...κτλ...)
Πάντα Όρθιος!!! και Καλλά χλμ. :beer: :beer: :beer: +100000000:beer:

stamz
08/05/2010, 16:55
Αμυντικη οδήγηση=τα μυαλά στο κεγάλι σου
Επιθετική οδήγηση=πας γυρευοντας

Διάλεξε και πάρε

KaTaNaS
08/05/2010, 17:08
όπου βλεπετε νερα να πηγαινετε κοτα, με τοση βρωμα και σκονη λογω παρατεταμενης ανομβρίας γλυστραει τρελά!

Φιλαράκι, να θυμασε: το τελευταιο πράγμα που αποχωρίζονται οι μεγαλοι οδηγοί σε μια τουμπα ειναι το τιμόνι απο τα χέρια, οπότε εσυ καποτε θα φθασεις ψηλά! :lol: :wave2:

Panopticon7
08/05/2010, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alek
μαρεσε π το κρατησα γιατι πολλες φορες εβλεπα στο motogp να κανουν αυτο το πραγμα η μηχανες κ εκεινη τη στιγμη ειπα απο μεσα μου"παει η μηχανη τωρα ,δεν το σωζεις"...
Αααααυτα!



:hypnotize