PDA

View Full Version : Μια πρωτη γνωριμια



sallako
24/06/2005, 22:10
Αν και κθυστερημενα, μιας και ξεκινησα τις ερωτησεις μου πριν καν συστηθω,θελω να σας χαιρετησω ολους.Ειμαι 36 ετων απο Θεσσαλονικη. Να πω οτι πραγματικα με εντυπωσιασατε με την αγαπη που δειχνετε για την μοτοσυκλετα και οτι υπαρχει γυρω απο αυτην μια αγαπη που την καταλαβα εδω και εναμιση χρονο.Το λεω αυτο για τι πριν απο αυτο το διαστημα ημουν απο τους τυπους που ελεγαν:
μαα..καλα ,ειναι δυνατον να δινει καποιος 10.000 και 15.000 ευρω για να παρει μηχανη?
Στα εναμιση χρονο αυτα και λογο της γυναικας μου (εχει τρελα με μηχανες βλεπετε) πηρα μια transalp 400 ενος φιλου και αυτο ητανΧειμωνα, καλοκαιρι ,καθε μερα, παντου.Αυτο που κοροιδευα γυρισε σε μενα.Πριν μια βδομαδα πηρα την V-strom(ηταν στο προγραμα να αλλαξω αυτκινητο) και εδωσα συνολο 9500
Αλλα δε το μετανιωσα,το χαρικα και θα το χαρω ακομα περισσοτερο μιας και φευγω σε τρεις βδομαδες το πρωτο μεγαλο ταξιδι εξω .
Φυσικα μην ακουσω πλεον καποιον να μιλαει οπως εγω παλαιοτερα.Με επιχειρηματα πλεον προσπαθω να του δωσω να καταλαβει τι αγνοουσα εγω πριν και αγνοει αυτος τωρα.Οπως επισης
διαφωνω και με οσους μου λεγαν και ηταν αρκετοι ,αυτο που δεν εκανες μικρος θα το κανεις τωρα?
Ελπιζω να μη σας κουρασα.Να ειστε ολοι καλα και να συνεχιζετε να προσεχετε αυτο που αγαπατε.

BAD BOY
24/06/2005, 22:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sallako
Αν και κθυστερημενα, μιας και ξεκινησα τις ερωτησεις μου πριν καν συστηθω,θελω να σας χαιρετησω ολους.Ειμαι 36 ετων απο Θεσσαλονικη. Να πω οτι πραγματικα με εντυπωσιασατε με την αγαπη που δειχνετε για την μοτοσυκλετα και οτι υπαρχει γυρω απο αυτην μια αγαπη που την καταλαβα εδω και εναμιση χρονο.Το λεω αυτο για τι πριν απο αυτο το διαστημα ημουν απο τους τυπους που ελεγαν:
μαα..καλα ,ειναι δυνατον να δινει καποιος 10.000 και 15.000 ευρω για να παρει μηχανη?
Στα εναμιση χρονο αυτα και λογο της γυναικας μου (εχει τρελα με μηχανες βλεπετε) πηρα μια transalp 400 ενος φιλου και αυτο ητανΧειμωνα, καλοκαιρι ,καθε μερα, παντου.Αυτο που κοροιδευα γυρισε σε μενα.Πριν μια βδομαδα πηρα την V-strom(ηταν στο προγραμα να αλλαξω αυτκινητο) και εδωσα συνολο 9500
Αλλα δε το μετανιωσα,το χαρικα και θα το χαρω ακομα περισσοτερο μιας και φευγω σε τρεις βδομαδες το πρωτο μεγαλο ταξιδι εξω .
Φυσικα μην ακουσω πλεον καποιον να μιλαει οπως εγω παλαιοτερα.Με επιχειρηματα πλεον προσπαθω να του δωσω να καταλαβει τι αγνοουσα εγω πριν και αγνοει αυτος τωρα.Οπως επισης
διαφωνω και με οσους μου λεγαν και ηταν αρκετοι ,αυτο που δεν εκανες μικρος θα το κανεις τωρα?
Ελπιζω να μη σας κουρασα.Να ειστε ολοι καλα και να συνεχιζετε να προσεχετε αυτο που αγαπατε. AΡΧΗΓΟΣ ΕΙΣΑΙ...ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ.ΣΥΜΒΟΥΛΗ...ΠΑΡΕ KAWA... :beer: :wave2:

Lupo
24/06/2005, 22:35
Καλωσόρισες!!!

Μ'άρεσε η εισαγωγή σου!
Πιάσε :beer: και συνεχίζουμε:D

Πάντα τέτοια!
Πάντα σωστός!
Πάντα μοτοσυκλετιστής! άρα.....
Πάντα νέος!
Πάντα όρθιος!
Πάντα κράνος!
Πάντα εξοπλισμό!
Πάντα το αρκουδάκι!




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καλωσόρισες και πάλι!


17777

SaraMaritis
24/06/2005, 22:37
...sallako-μαν !!! :wave2:
Παρε, παρε :beer:
:smokin:

idi
24/06/2005, 22:44
σωστοοοοοοοοοοοοοος

καλως ηρθες :beer: :beer: :smokin:

Nik0s
25/06/2005, 00:28
Welcome to moto airlines :smokin:


:beer: :beer: :beer: :beer:

:wave2:

Alx 84
25/06/2005, 01:43
Καλώς ήρθες! Είδες ότι ποτέ δεν είναι αργα; Καλά χιλιόμετρα και πάντα όρθιος.

Υ.Γ. Καλορίζικη!!!:beer: :beer: :beer:

nimbus
25/06/2005, 01:54
καλώς ήρθες:wave2:

rsp
25/06/2005, 02:17
Καλως ηρθες στο μαγικο κοσμο της μοτοσυκλετας και παντα ορθιος!!!

johnpagr
25/06/2005, 04:28
Welcome

kalo taksidi na exeis

na pernas mazi ths panemorfa

na eiste or8ioi kai oi 3

:beer: :beer: :beer:

:beer: :beer: :beer:

:wave2:

sallako
25/06/2005, 07:14
Καλημερα και ευχαριστω για το καλοσωρισμα και τις ευχες.

Ρεει αφθονη βλεπω.Πρωι,μεσημερι,βραδυ
:beer: :wacko:
Δεεεν κακοοο!!!!

Κανένας
25/06/2005, 11:43
Καλορίζικος και στις μηχανές και στο φόρουμ και πάντα ασφαλή και ευχάριστα συντροφικά χιλιόμετρα

:beer: :beer: :beer:

x-rider
25/06/2005, 11:53
ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ:beer:


Να περασετε καλα στο ταξιδι.Τελικα ποτε ΔΕΝ ειναι αργα


Καλη αποφαση , και καλη συνεχεια



:sun: :beer: :sun:

makaronachis
25/06/2005, 14:26
Γουελκαμ του δε κλαμπ.Να τη χαίρεσαι όσο μπορείς.Πάντα όρθιος

kong
25/06/2005, 14:31
καλωσηρθες,παντα ορθιος:)
:beer: :beer: :beer:

adam_tsouk
25/06/2005, 16:34
Καλώς 'ηρθες....



Πάντα όρθιος....






:beer: :beer: :beer:






:wave2: :wave2:

free rider
25/06/2005, 18:48
καλως ήρθες ...

καλά χιλιόμετρα..
:wave2: :wave2:

periklisk
25/06/2005, 19:11
Καλώς ήρθες!

Πιάσε :beer:

sallako
25/06/2005, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk

Πιάσε :beer:

Δαιιι μπωρο πλαιων .............σαιρνουμεεεεεεεεεεεεεεεεε:hypnotize :hypnotize :hypnotize

Παντως θα θελα να ξερω ποιος ειναι ο πρωταθλητης εδω μεσα :beer:

ixnilatis
26/06/2005, 07:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sallako
Αν και κθυστερημενα, μιας και ξεκινησα τις ερωτησεις μου πριν καν συστηθω,θελω να σας χαιρετησω ολους.Ειμαι 36 ετων απο Θεσσαλονικη. Να πω οτι πραγματικα με εντυπωσιασατε με την αγαπη που δειχνετε για την μοτοσυκλετα και οτι υπαρχει γυρω απο αυτην μια αγαπη που την καταλαβα εδω και εναμιση χρονο.Το λεω αυτο για τι πριν απο αυτο το διαστημα ημουν απο τους τυπους που ελεγαν:
μαα..καλα ,ειναι δυνατον να δινει καποιος 10.000 και 15.000 ευρω για να παρει μηχανη?
Στα εναμιση χρονο αυτα και λογο της γυναικας μου (εχει τρελα με μηχανες βλεπετε) πηρα μια transalp 400 ενος φιλου και αυτο ητανΧειμωνα, καλοκαιρι ,καθε μερα, παντου.Αυτο που κοροιδευα γυρισε σε μενα.Πριν μια βδομαδα πηρα την V-strom(ηταν στο προγραμα να αλλαξω αυτκινητο) και εδωσα συνολο 9500
Αλλα δε το μετανιωσα,το χαρικα και θα το χαρω ακομα περισσοτερο μιας και φευγω σε τρεις βδομαδες το πρωτο μεγαλο ταξιδι εξω .
Φυσικα μην ακουσω πλεον καποιον να μιλαει οπως εγω παλαιοτερα.Με επιχειρηματα πλεον προσπαθω να του δωσω να καταλαβει τι αγνοουσα εγω πριν και αγνοει αυτος τωρα.Οπως επισης
διαφωνω και με οσους μου λεγαν και ηταν αρκετοι ,αυτο που δεν εκανες μικρος θα το κανεις τωρα?
Ελπιζω να μη σας κουρασα.Να ειστε ολοι καλα και να συνεχιζετε να προσεχετε αυτο που αγαπατε.


Είναι σα να βλέπω τον εαυτό μου.
Και εγώ από Θεσσαλονίκη και παλιότερα δεν μπορούσα να καταλάβω πως είναι δυνατόν να υπάρχουνε άνθρωποι που δείνουνε 10.000 € και παραπάνω για να πάρουνε δίτροχο.
Τελικά το λούστηκα εγώ.
Η γυναίκα συνηγορούσε για την αγορά της και αντί να αλλάξουμε κλουβί (αυτοκίνητο) πήραμε πριν 2 μέρες μια καινούργια Varadero.
Μήπως θα ήθελες να βρισκόμασταν κάπου έξω να τα λέγαμε; ζούμε στην ίδια πόλη και από μια πρώτη ματιά βλέπω ότι είμαστε στην ίδια συχνότητα!
Καλώς ήρθες επομένως! Καλοτάξιδος και ελπίζω να τα πούμε σύντομα!

sallako
26/06/2005, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis

Μήπως θα ήθελες να βρισκόμασταν κάπου έξω να τα λέγαμε; ζούμε στην ίδια πόλη και από μια πρώτη ματιά βλέπω ότι είμαστε στην ίδια συχνότητα!
Καλώς ήρθες επομένως! Καλοτάξιδος και ελπίζω να τα πούμε σύντομα!

Καλοριζικο το θηριακι σου και καλα ταξιδια.
Φυσικα και ειμαι θετικος να τα πουμε απο κοντα (σου στελνω pm).

Zan_Prizol
26/06/2005, 10:54
Καλωσήρθες...τέρμα οι μπύρες για σήμερα!!!Εγώ κεράσει φρεντοτσίνο...:lol:


Αααααα...και ψιτ!!!ψιτ ναι σε σένα λέω...Και εμείς Σαλονίκη είμαστε στείλε κάνα πμ και κατά δω...χεχεχε :wave2: :wave2: :wave2:


Πάντα ευχάριστες στιγμές σου εύχομαι...

Μήτσος1
26/06/2005, 21:15
Καλώς όρισες στο κόσμο μας, αλλά να θυμάσαι: Πάν μέτρον άριστον.

Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα.

gv_gr
26/06/2005, 22:01
Καλωσορισες καλοταξιδο το καινουργιο μοτορι και καλα ταξιδια !!!:beer: :beer: :beer:

ireneepi
27/06/2005, 10:45
Καλως μας ηρθες.

tai
28/06/2005, 22:37
καλός είρθες. καλοτάξιδη. και ξανα πιάσε:beer: :beer: :beer: