PDA

View Full Version : Πιο νεος δε γινεται



holocauster
25/06/2005, 00:06
Λοιπον, χαιρετω ολα τα μελη, σαν καινουργιος στο φορουμ και νεος στο χωρο της μοτοσυκλετας θα ηθελα τη πρωσοπικη σας γνωμη, σιγουρα οποιαδιποτε συμβουλη ειναι καλοδεχουμενη :winka:

Λοιπον, ειμαι 17 χρονων και θελω συμβουλη για το πρωτο μου μηχανακι (παντα για 50ρακι μιλαμε..)
σκευτομαι το YAMAHA Aerox R αλλα ειναι αρκετα ακριβο :(

Δευτερον: Θα δωσω εξετασεις για 50ρι, Μου ειπαν οτι μ'αυτο το διπλωμα μπορω να οδηγω και 110κκ. Ποσο αληθευει αυτο;;

Τριτον: Ειναι δυσκολες οι εξετασεις ;; Εχω ενα βιβλιο με σηματα και αρχισα να το διαυαζω. (Αν ξερει κανεις πως ειναι οι εξετασεις και κανα tip&trick θα με χαροποιουσε ιδιαιτερα ;) )

Νομιζω οτι δε ξεχασα κατι... Λοιπον αναμενω τις συμβουλες σας, ευχαριστω εκ των προτερων :beer:

SaraMaritis
25/06/2005, 00:25
...holocauster-μαν !!! :wave2:
Πιασε τωρα μια :beer: , και οσο για τις "φιλοσοφικες ανησυχιες"...
υπομονη...κι αυριο μερα ειναι... :smokin:

keyman
25/06/2005, 00:29
Καλως ηρθες Σαλονικε:wave2:

Rezeguet
25/06/2005, 18:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από holocauster


Λοιπον, ειμαι 17 χρονων και θελω συμβουλη για το πρωτο μου μηχανακι (παντα για 50ρακι μιλαμε..)
σκευτομαι το YAMAHA Aerox R αλλα ειναι αρκετα ακριβο :(

ΚΑΙ ΕΥΠΑΘΕΣ ΣΤΙΣ ΒΛΑΒΕΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ 50ΑΡΙΑ

Δευτερον: Θα δωσω εξετασεις για 50ρι, Μου ειπαν οτι μ'αυτο το διπλωμα μπορω να οδηγω και 110κκ. Ποσο αληθευει αυτο;;

ΟΠΟΙΟΣ ΣΤΟΠΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ. ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΟΤΟΠΟΔΗΛΑΤΑ (50ΑΡΙΑ)

Τριτον: Ειναι δυσκολες οι εξετασεις ;; Εχω ενα βιβλιο με σηματα και αρχισα να το διαυαζω. (Αν ξερει κανεις πως ειναι οι εξετασεις και κανα tip&trick θα με χαροποιουσε ιδιαιτερα ;) )

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ, ΑΡΚΕΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ. ΕΔΩΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΟΠΗΚΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΞΕΩ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ 13 ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ :uplate: :uplate:
ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΟΥ: ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΒΙΒΛΙΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΛΙΘΙΕΣ.




:wave2: :wave2: :wave2:

free rider
25/06/2005, 18:34
καλως τον ...

αντε και καλή αρχή στις μηχανές...

:beer: :beer: :beer:

Κανένας
25/06/2005, 19:14
Άλλος παραβάτης με το πρωτόκολλο εδώ πέρα :evil:

Δεν σου λεμε λεμε
Πρώτα θα πας στις γενικές και θα βάλεις ένα ποστ γεια σας ήρθα και χάρηκα που φεύγω
:smokin:
Και μετά θα σου απαντήσουν σε εκείνο το ποστ στις ερωτήσεις που έβαλες εδώ
:cool:


Καλώς ήρθες λοιπόν

:beer: :beer: :beer:

Πω πω, τους έχω πάρει όλους μπάλα :smokin:

holocauster
26/06/2005, 23:47
ΚΑΙ ΕΥΠΑΘΕΣ ΣΤΙΣ ΒΛΑΒΕΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ 50ΑΡΙΑ

Opws?


ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ, ΑΡΚΕΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ. ΕΔΩΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΟΠΗΚΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΞΕΩ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ 13 ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ

Εγω δανιστεικα απ'ενα φιλο μου το βιβλιο που διαβασε για να δωσει για αυτοκινητο.. :) Υπαρχει ειδικο βιβλιο για μηχανες;