PDA

View Full Version : Απαγορευτικό απόπλου. 28/01/2004 09:43:55



Julius
28/01/2004, 09:07
Απαγορεύτηκε, σύμφωνα με ανακοίνωση του υπουργείου Εμπορικής Ναυτιλίας, ο απόπλους όλων των Ε/Γ-Ο/Γ από τα λιμάνια του Πειραιά και της Ραφήνας, λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών, για τα νησιά του Αιγαίου, την Κρήτη και τα Δωδεκάνησα.


Capten Igloo Να προσεχεις πως θα γυρίσεις σπίτι ρε.

DUKASII
28/01/2004, 09:10
MIXALH MOY..AN DEN SE AFINOUNE NA SIKOSEIS AGYRA...
PARE ENA THL NA PERASEI KAPOIOS ME MOTO NA SE PAREI!!


MONO DESTO KALA STO LIMANI GIATI KATI AKOYSA GIA POLLA MPOFOR TO BRADY!!
MH MAS PAREI MIA KATAIGIDA TO ALIEYTIKO TOY FORUM MAS!!
ANTE GIATI KALOKAIRIAZEI KAI SIGA SIGA..KAI ERXONTAI KAI OI TOYRISTES...
EINAI KAI OI OLYMPIAKOI STH MESH...XRYSES DOYLEIES THA KANEIS RE TRELE!!

RE JULIUS...NA EXEIS TO NOY SOY RE MHN ALAXEI KATI !

Julius
28/01/2004, 09:20
Παιδιά θα ενημερώνω συνέχεια γιατί έχω αρχίσει να ανησυχώ, πάντως Mike μια και μένω Νίκαια μπορώ να περάσω να σε πάρω με την πορτοκαλή θύελλα, να σε πάω κορυδαλλό με ασφάλεια. Και την παίρνεις αύριο την τράτα.

almalibera
28/01/2004, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Παιδιά θα ενημερώνω συνέχεια γιατί έχω αρχίσει να ανησυχώ, πάντως Mike μια και μένω Νίκαια μπορώ να περάσω να σε πάρω με την πορτοκαλή θύελλα, να σε πάω κορυδαλλό με ασφάλεια. Και την παίρνεις αύριο την τράτα.

Οταν λες "πορτοκαλι θύελλα" τί ακριβώς εννοεείς...:) :p

Julius
28/01/2004, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Οταν λες "πορτοκαλι θύελλα" τί ακριβώς εννοεείς...:) :p

Με μουσική υπόκρουση «Ο καλός ο κακός και ο άσχημος» και ξέμπαρκες πιστολιές……
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Gillera Runner 125 2T Sport Production !!!!!!!!!!


643

almalibera
28/01/2004, 09:58
.....Τα σαγόνια του καρχαρία...:p

χεχεχε!!!:D

bikersonly
29/01/2004, 07:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Με μουσική υπόκρουση «Ο καλός ο κακός και ο άσχημος» και ξέμπαρκες πιστολιές……
Gillera Runner 125 2T Sport Production !!!!!!!!!!

με την πρώτη ματιά έτσι πορτοκαλί που το είδα το πέρασα για κορίνα ρε που βάζουνε στα έργα στους δρόμους!!!!!χαχαχα!!!!

με την δεύτερη ματιά μου φάνηκε αποχυμωτής!χοχοχοχο

πάντως για μοτοσακό δεν μου φάνηκε.Ρε σου λέω το προσπάθησα αλλά ΔΕΝ!

Και για να ξεκαθαρίσουμε την κατάσταση ΔΕΝ μιλάω με μοτοσακά που η τελική τους είναι 6000 σ.α.λ από την 1η μου!Ουπς ελπίζω να μην σε πόνεσα πολύ!Ούτως ή άλλως και για τους ΚΤΜάδες πήγαινε που η τελική τους (αν τα καταφέρουν και δεν διαλυθεί το παρτάλι τους) είναι 9000σ.α.λ από την 1η μου!
:D :D

Και κάτι άλλο!Έμαθα ότι ζητάτε αύξηση στην συνδρομή για το φόρουμ!Ε πάρτε την :


660

Julius
29/01/2004, 09:29
Ναι και εμείς σαν τον Μπλέρ, αύξηση 300% στην συνδρομή του Forum ε ρε λεφτάαααααααααα



Έχουμε ειδικό software super virus worm το οποίο όταν κάνεις εγγραφή, κολλάει στα δάκτυλά σου και μετά όταν ανέβεις στην μοτοσυκλέτα σου κλέβει 4-5 ίππους και μας τους στέλνει ταχυδρομικά μαζί με τους αριθμούς των πιστωτικών και τις ημερομηνίες λήξεως, το απολυτήριο στρατού και το ενδεικτικό της έκτης δημοτικού.

Οπότε πολύ σύντομα η χρέωση που θα πέσει στην πιστωτική σας θα είναι το street που θα αγοράσω, η καινούργια έκδοση του Linux για τον Αλκη, καινούργιος μπαγλαμάς για τον Μαρκέλο, και το service του Bross του Σίμου (συμπλήρωσε 20.000 με τα ίδια λάδια και πρέπει να τα αλλάξει).