PDA

View Full Version : help for Pinnacle studio 9.........



Pokermon
25/06/2005, 06:27
Προσπαθώ εδώ και καιρό ναι φτιάξω ένα DVD από μια εκδρομή και μου έχουνε σπάσει τα νεύρα!!!! Στο τέλος της επεξεργασίας και πριν την εγγραφή σε δισκάκι μου βγάζει το εξής μήνυμα “ failed to compliant to disk“ σε ελληνική version “ αποτυχία στην μεταγλώττιση του δίσκου “!!!!
Έχω κάνει τις άπειρες αλλαγές μήπως φταίει κάτι στο όλο project χωρίς αποτέλεσμα, πάλι το ίδιο μήνυμα. Και το κακό είναι ότι αν περιμένεις καμπόσες ώρες για να δεις αυτό το μήνυμα εκνευρίζεσαι αφάνταστα!!!!!
Help meeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

sonic22
25/06/2005, 15:57
αλαξε του λαδια και φιλτρα και ρυθμισε καρβιρατερ και ντιζες και πες μας τι εγινε...

:D :D :D

παρομοιο προβλημα ειχα και εγω με το Pinacle αλλα το ειχα σπασμενο απο το internet... μιπως φταιει αυτο?

παντος ειναι εντελος σπαστικο να κανει ολοκληρη την μετατροπη και μετα απο πωσες ωρες να σου λεει δεν γινετε ...

το σπας για δεν το σπας???


:bigcry: :mad: :bigcry:

γραψτα και εσυ σε .mpg. πολλα DVD τα παιζουν και ετσι χωρις menu!

:beer: :beer: :beer:

dankannn
26/06/2005, 00:00
Exεις βαλει τα patch της pinacle ???:)

Pokermon
26/06/2005, 20:40
Το έχω original από την pinnacle μαζί με την κάρτα που πήρα!!!!
για ποια patch μιλάς???

dankannn
26/06/2005, 20:55
http://www.pinnaclesys.com/docsupport1.asp?division_id=1&langue_id=7&product_id=1501&product_name=Studio%20version%209%20&page_id=992
Mπες στο πιο πανω site.
Δεν ξερω αν θα σου λυσει τα προβλημα αλλα εμενα μου ελυσε αλλα προβληματα που ειχα με το pinnacle το οποιο δεν ειναι original.:wave2: