PDA

View Full Version : καλησπερα



fatboy
16/05/2010, 14:37
καλησπερα σε ολους
σημερα ανακαλυψα το συγκεκριμενο forum και ομολογω οτι απο το πρωι εχω <<κολλησει>>
εχω μια R 25/3 με καλαθι και περιμενω μια R 71 με καλαθι σε στρατιωτικη εκδοση
το κακο με εμενα ειναι οτι καθοτι μεγαλωμενος απο αυστηρους γονεις δεν ειχα την δυνατοτητα
να εχω μηχανη μικρος και τωρα που εχω τη μηχανη εχω την φοβεια ,κοινος την εχω και την κοιταω -γυαλιζω ,ευελπιστω το καλοκαιρι σιγα σιγα να ξεκινησω τα πρωτα <<βηματα>>
καλο κολλημα ετσι?
τεσπα καθεις με τη βλακεια του τωρα μια ερωτηση , πριν επτα χρονια ειχα βρει και αγορασα απο ενα παλιατζη μια jawa 350 μοντελο περιπου 80 η συγκεκριμενη μηχανη εχει μολις
12 χλμ ειναι δυκυλινδρη τυπου enduro και πραγματικα ειναι ολοκαινουργια (γιαυτο την πηρα κιολας) ο συγκεκριμενος την ειχε παρει απο τον οδδυ καθοτι ειχε κατασχεθει απο το τελωνιο,καθως μου ειναι τωρα εντελως αντιπαθης καθως αλλαξαν τα γουστα σκεφτομαι να την πουλησω ,εχει καμμια αξια ?η τσαμπα τα 300 χιλιαρικα δρχ. που εδωσα τοτε ,τουλαχιστον υπαρχει ελπιδα να παρω τα χρηματα που εδωσα?
ευχαριστω και καλως σας βρηκα

nikos1400
16/05/2010, 14:57
Καλως ηρθες!
:smilea:
Νομιζω θα βρει μερικα απο αυτα που ζητας στις "ανακατασκευες".
:wave2:

ego_o_idios
16/05/2010, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από fatboy
καλησπερα σε ολους
σημερα ανακαλυψα το συγκεκριμενο forum και ομολογω οτι απο το πρωι εχω <<κολλησει>>
εχω μια R 25/3 με καλαθι και περιμενω μια R 71 με καλαθι σε στρατιωτικη εκδοση
το κακο με εμενα ειναι οτι καθοτι μεγαλωμενος απο αυστηρους γονεις δεν ειχα την δυνατοτητα
να εχω μηχανη μικρος και τωρα που εχω τη μηχανη εχω την φοβεια ,κοινος την εχω και την κοιταω -γυαλιζω ,ευελπιστω το καλοκαιρι σιγα σιγα να ξεκινησω τα πρωτα <<βηματα>>
καλο κολλημα ετσι?
τεσπα καθεις με τη βλακεια του τωρα μια ερωτηση , πριν επτα χρονια ειχα βρει και αγορασα απο ενα παλιατζη μια jawa 350 μοντελο περιπου 80 η συγκεκριμενη μηχανη εχει μολις
12 χλμ ειναι δυκυλινδρη τυπου enduro και πραγματικα ειναι ολοκαινουργια (γιαυτο την πηρα κιολας) ο συγκεκριμενος την ειχε παρει απο τον οδδυ καθοτι ειχε κατασχεθει απο το τελωνιο,καθως μου ειναι τωρα εντελως αντιπαθης καθως αλλαξαν τα γουστα σκεφτομαι να την πουλησω ,εχει καμμια αξια ?η τσαμπα τα 300 χιλιαρικα δρχ. που εδωσα τοτε ,τουλαχιστον υπαρχει ελπιδα να παρω τα χρηματα που εδωσα?
ευχαριστω και καλως σας βρηκα
kalos ton fovitsiari :rotflmao:
e ama ine me paneri ti fovase vre pedi mou?
to jawa 1000 euro?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pou ise sto jawa girizis piso to konter me tripani to midenizis kiolas
tora prepi na dosis ke 300 euro gia na to paroun:rotflmao:

nobody
16/05/2010, 15:18
καλως τονε κι ας αργησε!

βαλε μια αγγελια,ανεβασε φωτογραφια της,πες σε ποια περιοχη,βαλε στοιχεια επικοινωνιας και ολο και καποιος μπορει να ενδιαφερθει

felter
16/05/2010, 15:20
Καλώς ήρθες :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
16/05/2010, 17:26
Καλώς ήρθες!

:beer: :beer:

chris_honda
16/05/2010, 17:31
Καλως ήρθες :beer: :beer:

Σε ότι αφορά την φοβεία, όλα ξεπερνιούντε αν το θές. Ο άνθρωπος είναι χαμελαίων :wave2: