PDA

View Full Version : Κλοπη Bmw



patou
27/06/2005, 08:10
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΥΛΩΤΗ ΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΣΤΙΣ 8/6/2005 ΤΟ ΟΛΑΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ BMW MOY GS 650FL. ΜΕ ΓΑΜΗΣΑΝΕ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!!! ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΚΑΙ ΦΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΥΗΚΩΣΑΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ 0,70 Μ
ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ.ΑΡΘ ΒΙΤ447 ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΕΛΑ ΜΕ ΒΑΛΙΤΣΑ BMW. ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ , ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ, ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΕΊΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΚΡΑ!! ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ???????????/

Boxer
27/06/2005, 08:39
Φιλε λυπαμαι παρα πολυ.

Απο τι περιοχη;

Το σηκωσανε;Δηλαδη ηρθανε το πηρανε στα χερια πανω απο μαντρα και φυγανε;Και ειχε και συναγερμο;

Τι λες τωρα;

Και δεν πηρε χαμπαρι κανεις;:( :mad:

patou
27/06/2005, 20:08
ΝΑΙ, ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!ΘΡΑΣΥΤΑΤΟΣ Η ΘΡΑΣΥΤΑΤΟΙ, ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ!ΕΙΧΕ ΑΓΩΝΑ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ- ΟΥΚΡΑΝΙΑ. ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΙΔΗΔΗ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ. ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΕΠΙΣΗΜΗ BMW ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ ΠΡΩΤΟΦΑΝΕΣ!! ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!!ΑΛΒΑΝΙΕΣ ,ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ, ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΔΙΑ!!! ΤΙΠΟΤΑ ..Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΨΑΧΝΕΙ!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΟΤΑ ,,ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΞΑΝΑΝΙΩΣΩ ΤΑ ΙΔΙΑ!! ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ!!! ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ!!! ΘΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ

ΑΠΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ!!ΣΕ ΗΣΥΧΟ ΔΡΟΜΟ!!ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ!!ΜΟΥΡΛΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ!!

free rider
27/06/2005, 20:48
που θα παέι αυτό το πράγμα ρε...

κρίμα ρε φίλε ελπίζω να μπορέσεις να το βρείς..
:sad: :sad:

gollum
30/06/2005, 10:57
Απιστευτο ρε π@στη μου. Τι θα γινει μ αυτη την ιστορια?

Υπομονη και κουραγιο φιλε μου.
Τι να πω... δεν μπορεις πια να κοιμασαι ησυχος.

:mad: :mad: :mad:

bugsbunny
30/06/2005, 11:07
Απίστευτο ρε φίλε!!! Λυπάμαι πάρα πολύ:cry:
Ασφάλεια για κλοπή είχες ??????

gollum
30/06/2005, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από bugsbunny
Απίστευτο ρε φίλε!!! Λυπάμαι πάρα πολύ:cry:
Ασφάλεια για κλοπή είχες ??????

Μιας και το αναφεραμε, η ΒMW κανει ασφαλεια κλοπης στανταρ? Αν ναι ποσο παει το μαλλι?

bugsbunny
30/06/2005, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από gollum
Μιας και το αναφεραμε, η ΒMW κανει ασφαλεια κλοπης στανταρ? Αν ναι ποσο παει το μαλλι?

Δεν ξέρω τι εννοείς σαν standard αλλά ναι σου δίνει την δυνατότητα να την ασφαλίσεις και για κλοπή, αν θυμάμαι καλά μοναδική προϋπόθεση να την κάνεις αμέσως ώστε να μη κυκλοφορήσει ούτε μια μέρα ανασφάλιστη (από κλοπή).
Από τιμή τώρα μπορώ να σου πώ μόνο για το δικό μου F650GS, χοντρικά γύρο στα €550 με χαμηλό bonus malus λόγο μεταφοράς από την προηγούμενη μηχανή μου. Αν θες ακριβώς να κοιτάξω το συμβόλαιο και να σου πω.
:wave2:

gollum
01/07/2005, 14:04
Thanks!

Με καλυψες απολυτα!

:wave2:

gmakris
01/07/2005, 14:52
Κριμα και δεν την χαρηκες - ειναι πραγματικα δυσκολο να φανταστω πως καταφεραν και σηκωσαν τα 200 κιλα πανω απο την μαντρα και μαλιστα να χτυπαει (?) ο συναγερμος!!

Προσπαθησε να το ξεπερασεις γιατι ειναι πραγματικη τρέλλα να το σκεφτεσαι.....:(

christos34
06/07/2005, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από gollum
Μιας και το αναφεραμε, η ΒMW κανει ασφαλεια κλοπης στανταρ? Αν ναι ποσο παει το μαλλι?

καλησπέρα,

η BMW δεν κάνει ασφάλεια κλοπής, όχι. Η μόνη ασφαλιστική εταιρεία που ασφαλίζει μοτασυκλέτες είναι η INTERAMERICAN. Αν την ασφαλίσεις με την αγορά τότε ασφαλίζεται στο 100% της αξίας αγοράς. Αν την ασφαλίσεις αργότερα τότε την ασφαλίζουν στο 80% της αξίας.

χαίρετε,
χρήστος