PDA

View Full Version : Φεμινιστικό συνέδριο



ικαρία1964
18/05/2010, 06:55
Είναι παλιό αν έχει ξαναμπεί ας σβηστεί από τους mod

Σε ένα ευρωπαϊκό φεμινιστικό συνέδριο οι γυναίκες αποφάσισαν πως ήρθε ο καιρός και οι άντρες να αρχίσουν να αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους στο σπίτι κάνοντας κάποιες δουλειές (σκούπισμα σφουγγάρισμα φύλαξη παιδιών κλπ. ) .Υπήρξε ομόφωνη συμφωνία και δόθηκε ραντεβού σε έναν μήνα για να κουβεντιάσουν τα αποτελέσματα.
Πέρασε ο μήνας και οι σύνεδροι συγκεντρώθηκαν για την συζήτηση των αποτελεσμάτων. Πρώτη πήρε τον λόγο η η Γερμανίδα αντιπρόσωπος η οποία με χαρά δήλωσε ότι ο άντρας της ο Γιόχαν -αφού κουβέντιασαν το πρόβλημα- πέρασε μια μέρα πέρασε δεύτερη μέρα την τρίτη μέρα άρχισε να ξεσκονίζει τα έπιπλα.
Γιούχου από κάτω φωνές χειροκροτήματα ζήτω.
Μετά πήρε τον λόγο η Ιταλίδα αντιπρόσωπος όπου και αυτή δήλωσε ότι ο άντρας ο Έντζο μετά από συζήτηση πέρασε μια μέρα πέρασε δεύτερη μέρα την τρίτη μέρα άρχισε να πλύνει τα πιάτα.
πάλι φωνές από κάτω. Μετά ήρθε η σειρά της Ελληνίδας αντιπροσώπου να μιλήσει. Εγώ αγαπητές μου ,είπε συζήτησα με τον Μήτσο μου τα προβλήματα των γυναικών ε! πέρασε μια μέρα πέρασαν δύο μέρες την τρίτη μέρα άρχισα να βλέπω λίιιιιιγο από το δεξιό μάτι.

---------------------------------------

Albatros
18/05/2010, 07:16
Το είπε ο Λαζόπουλος, άρα το ξέρει σχεδόν όλη η Ελλάδα...
:beer:

mikros boudas
18/05/2010, 07:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Albatros
Το είπε ο Λαζόπουλος, άρα το ξέρει σχεδόν όλη η Ελλάδα...
:beer: το χουνε κανει σκετς οι αμαν πολυ πριν τον λαζοπουλο:beer:

makis206
18/05/2010, 07:29
Σιγά μην περιμέναμε τον Λαζόπουλο (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=73121) :lol:

cityfly
18/05/2010, 08:58
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

felter
18/05/2010, 14:49
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: